Skocz do zawartości

EURO 2016


Rekomendowane odpowiedzi

EURO 2016 Wales - Northern Ireland

Two home nations meeting in France for a place in the last 8 of the European Championships............the script writers have done a good job !

Wales qualified in style, winning group B with a 3-0 demolition of Russia, a match which was over as a contest inside 20 minutes. They played 24 hours before Northern Ireland, who had a far more fraught game with Germany, where they lost 1-0 , but knew a narrow defeat might well be good enough. They battled hard, but could easily have lost that by 4 or 5 on another day and the mentally draining nature of that and a day less to recover and prepare, is a clear advantage to the Welsh. The Irish will feel that having met Germany in this stadium, this will have a more familiar feel to them, but not if they start playing where they left off, which is firmly on the back foot ! In that match Toni Kroos completed more passes (121-110) than the entire Northern Ireland team (!) , they have been on the back foot for much of the time here in France and only had four attempts on goal in two games and you suspect they will be starting to feel the effects. They do pose a big threat from set pieces, which Wales will be well aware of , but have only scored three from open play in ten competitive starts.

The Irish might take heart from a 1-1 draw between the two nations in a March friendly, but they were at full strength, the Welsh were without Ben Davies, Joe Allen, Aaron Ramsey and Gareth Bale, plus several others and were still the better team. Wales have the 2-3 best players on the pitch, with Gareth Bale head and shoulders above everyone and far more EPL quality in the ranks and stronger options off the bench and with this the fourth international start inside 13-14 days for both, that could easily prove decisive. The breakthrough goal will, of course, be the hardest to come by, but if Wales get it, the Irish will have to come forward and that will leave them incredibly vulnerable on the counter and Wales have pace and are very quick in transition. Two very together groups, but most of the quality and advantages are with the Welsh and they are the ones who will go home feeling a little deflated if they do not progress, for the Irish this tournament is already a success.

Wales -0.5 @ 2.07 at Sportmarket

from Clubgowi newsletter


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pilka nozna / Euro 2016


Szwajcaria vs Polska


Typ - Szwajcaria strzeli gola


Kurs - 1.60


Sportingbet


25.06.2016 / 15:00


 


Juz za pare godzin rozstrzygna sie losy pierwszej ekipy na tych mistrzostwach,ktora jako pierwsza awansuje do cwiercfinalu.


Wyraznego faworyta tego pojedynku nie ma,aczkolwiek bukmacherzy wiecej szans daja naszej reprezentacji.


Szwajcaria awansowala tak jak Polska - z drugiego miejsca w grupie.


Lepsza okazala sie ekipa gospodarzy,czyli Francja,ktora zdobyla 7 punktow.


Podopieczni Vladimira Petkovicia zdobyli dwa punkty mniej.


W pierwszym meczu pokonali skromnie Albanie 1:0,gola juz w 5 minucie zdobyl Schar,pozniej goli juz nie ogladalismy a Albania od 36 minuty grala w oslabieniu.


Kolejne mecze to remis 1:1 z Rumunia,ktora bardzo dobrze zaprezentowala sie w spotkaniu z Francja oraz bezbramkowy remis z Francja.


 


Polskich spotkan a raczej wynikow chyba powtarzac nie musze nikomu.


Jak na razie nie stracilismy zadnej bramki jednak prawda jest taka,ze mielismy sporo szczescia glownie w meczu ostatnim z Ukraina.


Irlandia Pln praktycznie w ogule nam nie zagrozila pod bramka,Niemcy nie graja niczego wielkiego jak na razie na tym turnieju ale swoje okazje mieli.


Ostatni mecz gralismy ze "sklocona ekipa",gdzie non stop "eksperci" podkreslali jak zle sie dzialo w tej druzynie.


Spotkanie bylo takie jak sie wiekszosc spodziewala,niestety jednak zawiodla skutecznosc i zamiast wyniku owerowego mielismy skromna jedna bramke.


Polska mogla a raczej powinna juz na poczatku prowadzic ale setki nie wykorzystal Lewandowski,wczesniej uderzal Arek Milik ale tez sie nie udalo.


Z biegiem czasu to Ukraina prowadzila gre i dominowala na boisku ale chwilami widac bylo,ze zawodnikom tej ekipy brakuje odpowiednich umiejetnosci,glownie jesli chodzi o przyjecia pilki i dokladne podania.Az oczy chwilami bolaly jak sie ogladalo ich bledy indywidualne.


Gralem typ i zreszta go tu podawalem,ze Polska straci gola,nie wiem ile strzalow w calym meczu oddala Ukraina ale jesli Yarmolenko pedzi sam na sam z Fabianskim i strzela 5 metrow od bramki to nie ma sie co dziwic,ze Ukraina nie zdobyla nawet jednej bramki na tym turnieju,podobnie bylo w ofensywie z Niemcami ale to juz historia.


 


Szwajcaria z pewnoscia ma lepsza ekipe od Ukrainy,przynajmniej wedlug mnie.Druzyna ma wiecej zawodnikow,ktorzy potrafia zdobyc bramke,nie maja tylko jednego "Yarmolenki",na ktorego musza liczyc.


Kurs wedlug mnie bardzo dobry,dzisiaj Polska na pewno ma szanse na awans,ale bramke powinna stracic.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia - Irlandia Północna
Top: Over 2,5
Kurs: 3,27
Bukmacher: OddsRing

Analiza:

To już dość zaawansowana faza turnieju i tak naprawdę dopiero teraz zaczynają się prawdziwe emocje. Walia jest oczywiście faworytem, nie tylko dlatego, że ogrywała Irlandię Północną wiele razy w spotkaniach bezpośrednich. W ostatnich czterech meczach tej drużyny padały dokładnie trzy gole. Irlandia Północna to drużyna grająca z ambicją, której udało się zajść nadspodziewanie daleko i nie sądzę, by jej zawodnicy podeszli do tego spotkania na pół gwizdka. Walijczycy jak do tej pory zaprezentowali bardzo dobrą grę w przedniej linii. Regularnie przeplatają oni zwycięstwa z remisami i przegranymi. Nie mają przy tym światowej klasy defensywy. Typ ten wydaje mi się bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Euro

Godz: 21;00

Spotkanie : Polska-Portugalia

Typ: 2

Kurs 2.25

Buk Bet 365

Analiza: Polska w tym spotkaniu zmierzy się z zespołem Portugalii , stawką tego spotkania jest półfinał mistrzostw Europy rozgrywanych obecnie we Francji, faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie ekipa z Portugalii, która w tych mistrzostwach nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania w regulaminowym czasie gry a już jest w ćwierćfinale, gdzie mierzyć się będzie z zespołem polski, która nie gra źle ,ale ostatnie spotkanie ze Szwajcarią pokazało iż to jest raczej koniec drogi naszej Reprezentacji bowiem około 60 minuty Polacy tracą siły i już nie mogą godnie na wysokim poziomie rywalizować z innymi ekipami, tak spotkanie wyglądało właśnie z drużyną Szwajcarii z która w dogrywce tylko się ograniczaliśmy do obrony, Portugalia pomimo iż zagrała praktycznie taką samą ilośc minut wyglądała na ekipę dużo bardziej świeżą niż my po tylu minutach, zresztą z Portugalią na wielkich imprezach w ostatnich latach nie szło nam za dobrze , myślę że ich atak w postaci Ronaldo , Quaresmy oraz Naniego może nieco sparaliżować naszych zawodników, dlatego myślę iż ekipa gości będzie w tym spotkaniu zespołem, który awansuje do kolejnych gier, stawiam na wynik 0:2 dla Portugalii oraz iż w drugiej połowie tego meczu zobaczymy co najmniej jednego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

2nv3xnd.jpg
Francja - Irlandia

Dzisiaj do akcji wkraczają gospodarze turnieju Francuzi, już zostały wyłonione zespoły które awansowały do następnej rundy są to Polska, Portugalia oraz Walia. Dzisiaj kolej na następne. Francja na swojej drodze spotkała Irlandie która zajęła trzecie miejsce w swojej grupie kosztem Szwedów. Grali momentami porywająco jednak zabrakło im doświadczenia choćby w spotkaniu ze Szwecją. Francja rozpędza się z meczu na mecz i dzisiaj Irlandczyków czeka bardzo ciężkie zadanie. Podopieczni Deschampa zagrają pełnym składem natomiast O'Neil nie może skorzystać z Waltersa. Atutem gospodarzy będzie stadion oraz szeroka publiczność. Kto wygra tę pojedynek ? Gospodarze są faworytem.

:arrow: Zwycięstwo Francji
:arrow: Kurs: 1.50 :plus:
:arrow: Otobet

Edytowane przez OtoBet.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016

Data, godzina: 26.06.2016 21-00

Spotkanie:  Belgia - Węgry

typ:  Belgia -1.5

kurs: 3.00

buk: Unibet

 

Analiza: 

Dzis nie spodziewam sie niespodzianek w 1/8 euro. We wcześniejszych meczach zgodnie z planem awansowały Francja (choć z wielkimi problemami ograli Irlandczyków) oraz Niemcy (pewna wygrana ze Slowacją 3-0).  A wieczorem mianowana na czarnego konia turnieju Belgia zagra z rewelacyjnym Węgrom, którzy wygrali swoją grupę. Nie chce umniejszac sukcesu Madziarzy, ale wygrali najsłabszą grupę pokonując fatalnie grających Austriaków oraz zremisowali z Islandią i bezbarwną Portugalią. Dzis jednak rywal ktory gra zdecydowanie lepiej niż grupowi rywale, bo Belgowie po inauguracyjnej porażce z Włochami później rozbili Irlandię 3-0 i w meczu o drugie miejsce wygrali ze Szwedami 1-0. Dzieki zajęciu drugiego miejsca w tabeli Czerwone Diabły trafiły  do tej zdecydowanie słabszej (przynajmniej na papierze) części turniejowej drabinki i po wczorajszej porażce Chorwatów wydają się najpoważniejszym zespołem do awansu z tej grupy do finału. Dziś jednak muszą ograć Węgrów, ktorzy odnieśli największy sukces od wielu lat. I moim zdaniem Belgia powinna temu zadaniu sprostać, bo grają bardzo dobry turniej. A moim zdaniem limit szczęscia przez Wegrów został już wykorzystany. Zresztą Belgowie na razie mnie nie zawodzą i puki co grają tak jak zakładałem. Dzis uważam ze uczynią kolejny krok w kierunku medalu mistrzostw Europy, a to musi oznaczać tylko jedno - wygrana. A ze maja jeden z najmocniejszych składów ze wszystkich ekip na turnieju z mega gwiazdami (wymieniać nie ma co bo spokojnie Belgowie skleiliby dwie bardzo silne jedenastki). Dziś zabraknie tylko Mirallasa, a u Wegrów Fioli, ale nie są to dla obu zespołow niewiadomo jak wielkie osłabienia. Moim zdaniem dziś Belgowie pewnie zameldują sie w najlepszej ósemce turnieju. Stawiam na Belgię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

o0w9b6.jpg
Włochy - Hiszpania

Dzisiaj wiele mediów piszę o tym spotkaniu jak o przedwczesnym finale. Wiele zapowiedzi. Następny rywal czeka już w kolejce będą nim Niemcy kolejny przedwczesny finał murowany. Faworyt? Brak. Chodź media piszą różnie scenariusze boisko napisze swój !. Włosi wygrali swoją grupę z 6pkt, wygrali z Belgią oraz Szwecją, w ostatnim spotkaniu z Irlandią Antonio Conte wystawił rezerwowy skład który nie zdołał pokonać Irlandczyków. Hiszpanie sami są sobie winni swojej sytuacji gdyby nie ostatnia przegrana z Chorwacją mogli zająć dużo łatwiejszą pozycję w drabince turniejowej. W grupie przegrali decydujące spotkanie z Chorwacją 2:1, wygrali z Turcją oraz Czechami. W zespole Conte dzisiaj na placu gry nie zobaczymy Candrevy. Faworyta brak wobec tego sytuacja bramkowa powinna być klarowna.

icon_arrow.gif Over 1,5 goals
icon_arrow.gif Kurs: 1.65 :plus:
icon_arrow.gifOtobet

Italy: (3-5-2)

Buffon â Chiellini, Bonucci, Barzagli â Darmian, Giaccherini, De Rossi, Parolo, Florenzi â Eder, Pelle.
Spain: (4-3-3)

De Gea â Alba, Ramos, Pique, Juafran â Busquets, Iniesta, Fabregas â Silva, Morata, Nolito.

Edytowane przez OtoBet.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016
Data, godzina: 27.06.2016 21:00
Spotkanie:  Anglia - Islandia
typ:  1
kurs: 1.5
buk: Bet365

 

Mecz kończący pierwszą rundę fazy pucharowej turnieju. Anglia - Islandia na stadionie w Nicei. Dla nowicjusza na pierwszy rzut oka spotkają się dzisiaj drużyny niezwykle wyrównane. Obie drużyny awansowały z grupy z drugich miejsc, obie zanotowały jedno zwycięstwo ( odpowiednio Anglia z 2-1 z Walią oraz Islandia 2-1 z Austrią ), obie odniosły po dwa remisy (Rosja, Słowacja oraz Portugalia, Węgry), bilans bramkowy również taki sam +1. Więc typ na dziś powinien być tylko jeden - murowany remis. Nie będę przytaczał nazwisk grających w obu reprezentacjach bo to raczej nie ma sensu. Mówi się, że nazwiska nie grają i to prawda, ale moim zdaniem w tym wypadku właśnie grają tylko brakuje im skuteczności. Mam na myśli drużynę Angielską. Przed samym turniejem byli stawiani w roli faworyta razem z Niemcami, Francją czy Hiszpanią i jak dla mnie nadal są w tym gronie. Bez zbędnego owijania w bawełnę przytoczę tylko jedną statystykę grających dziś drużyn, a mianowicie stworzone sytuacje w trakcie trzech meczy fazy grupowej. Przedstawia to się następująco:

 
- Anglia: 16 przeciwko Rosji, 21 przeciwko Walii, 28 przeciwko Słowacji. 
Razem: 65 okazji do zdobycia bramki
- Islandia: 4 przeciwko Portugalii, 8 przeciwko Węgrzech, 9 przeciwko Austrii
Razem: 21 okazji do zdobycia bramki
 
Wg mnie ten mecz będzie wyglądał jak wszystkie dotychczasowe mecze tych drużyn. Anglia od samego początku siądzie na przeciwniku chcąc jak najszybciej zapewnić sobie spokój w całym meczu, Islandii pozostanie jedynie heroiczna obrona i nadzieja na jakąś kontrę która po prostu będą musieli wykorzystać aby mieć szanse pozostać w turnieju.
 
Kilka innych typów ode mnie na to spotkanie:
- Anglia 1/1 @2,37
- Anglia + brak BTSa 2,05
 

Życzę powodzenia dziś wieczorem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Euro

Godz: 21:00

Spotkanie Walia-Belgia

Typ: Belgia

Kurs 1.73

Buk Bet 365

Analiza: Wybrałem spotkanie w którym moim zdaniem zdecydowanym faworytem do wygranej w tym spotkaniu będzie ekipę Belgów, którzy w swoich meczach grają coraz lepsze spotkania, oni po pierwszym przegranym spotkaniu z zespołem Włoch rozkręcają się i w ostatnich meczach wyglądają na prawdę dobrze, ich przeciwnik walia przeszła w bardzo dobrym stylu przez rozgrywki grupowe,ale w następnym spotkaniu gdzie ich rywalem była ekipą Irlandii Północnej Walia, która była faworytem nie zagrała już tak dobrze, wygrała bowiem Irlandzycy z Północy wbili sobie bramkę samobójczą a i swoje okazję do zdobycia bramki potrafili sobie stworzyć, Walia moim zdaniem i tak już daleko zaszła a Belgowie mają jedną z łatwiejszych dróg do finałów bowiem gra z zespołem polski/Portugalii na pewno jest lepsza niż rywalizacja z ekipą Włoch lub Niemiec Belgowie z Walią mierzyli się już klika razy i bilans jest mniej więcej wyrównany,ale obecnie moim zdaniem zespołem znacznie lepszym , który spokojnie ma szanse zameldować się w tych mistrzostwach w samym finale jest ekipa "Czerwonych Diabłów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

2d82e7t.jpg
Polska - Portugalia

Biało-Czerwoni pod wodzą Adama Nawałki przechodzą do historii. W 1/4 finału zmierzą się z Portugalią. Ostatnie dramatyczne spotkanie Polaków ze Szwajcarami spowodowało, że walczymy o statut czarnego konia turnieju. Wygrana z Portugalią i awans do półfinału byłby nie lada sensacją, która jest jak najbardziej możliwa. Polacy ostatnio stracili dopiero pierwszą bramkę w całym turnieju. Wielu ekspertów chwali nasz zespół, a nasi piłkarze już podpisują coraz to lepsze kontrakty z czołowymi klubami na świecie, wystarczy tu wspomnieć o Gliku czy Krychowiaku. Spotkanie z Portugalią będzie dla Biało-Czerwonych kolejnym wyzwaniem. Cristiano Ronaldo i spółka chcą za wszelką cenę awansować dalej. Cała gra skupia się na Asie Realu Madryt, który częściowo zawodzi. Jak będzie w jutrzejszym spotkaniu? Raczej spodziewamy się badania rywala i małej ilości bramek. Być może czeka nas kolejna dogrywka i dramaturgia ? :)

:arrow: Under 2,5 gola
:arrow: Kurs : 1.45
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Portugalia
Portugalia powyżej 6.5 rożnych (1.9) Betsafe 7/10


Portugalia w fazie grupowej notowała wysoką ilość rożnych 9,10,11 dopiero w 1/16 zagrała w inny sposób z Chorwacją blokując całkowicie drogę do bramki co przyłożyło się też na grę w ofensywie i tylko dwa rożne, w meczu z Polską dalej są faworytem i dalej ta ilość rożnych powinna być wysoka, przeciwko Polsce mocniejsze zespoły takie jak Niemcy czy Szwajcaria miały sporą ilość rożnych bo Niemcy 8 i Szwajcaria 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna, ME
Data:21:00
Spotkanie: Walia-Belgia
Typ: Walia over 3,5 strzałów celnych
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Belgowie kiepsko zaczęli mistrzostwa, ale nie z byle kim.Ekipa Italii wyprostowała zuchwałych Belgów którzy jednak z porażki wnioski wyciągnęli choć jest trochę rzeczy o które można do Belgów się czepić.Belgia po porażce z Włochami wygrała grupowe spotkania ze Szwecją i Irlandią, pokonując zdecydowanie ekipę Węgier w 1/8.
Dzisiaj na drodze Belgów stanie Walia która być może nie była faworyzowana przed startem turnieju, jednak miano jednej z lepszych drużyn na tych mistrzostwach na pewno trzeba im przyznać, ich mecze stały naprawdę na wysokim poziomie a to gdzie się teraz znaleźli nie jest przypadkiem.
Przed Walią trudne zadanie, jednak myślę że nie są w tym meczu na straconej pozycji, jeśli nie stracą nic z tego co grali dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

2vdm9aw.jpg
Walia - Belgia

Na zwycięzcę dzisiejszej pary czeka już zespół Portugalii, który w karnych ograł wczoraj Polskę. Walia przebrnęła fazę grupową i zajęła pierwsze miejsce pokonując przy tym Anglię, która już odjechała do domu. Następnie pokonali Irlandię Północną 1:0. Dzisiaj Gareth Bale i spółka zmierzą się z nieobliczalną i faworyzowaną Belgią. Belgowie przeszli fazę grupową zajmując drugie miejsce. Następnie pewnie pokonali Węgrów 4:0. Belgowie przed dzisiejszym spotkaniem mają nie lada problem, gdyż w czwartek urazu doznał Jan Vertonghen, który na treningu skręcił kostkę. Za kartki zawieszony jest Thomas Vermaelen, natomiast w obronie zobaczymy prawdopodobnie Denayera. Spodziewamy się co najmniej dwóch bramek.

Belgium: Predicted Line-up (4-2-3-1):

Courtois – Vertonghen, Denayer, Alderweireld, Meunier – Nainggolan, Witsel – Hazard, De Bruyne, Carrasco – Lukaku.

Wales: Predicted Line-up (3-5-2):

Hennessey – Williams, Davies, Chester – Gunter, Taylor, Ramsey, Allen, Ledley – Bale, Voakes.

:arrow: Over 1,5 gola
:arrow: Kurs : 1,48
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Niemcy-Włochy
TyP: x2
Kurs 1.70
Buk bet 365
Analiza: Najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał zobaczymy pomiędzy reprezentacjami Włoch oraz Niemiec, Niemcy w tych mistrzostwach nie stracili ani jednej bramki, Włosi natomiast zaliczyli dwa moim zdaniem rewelacyjne spotkania w pierwszym meczu z zespołem Belgii oraz ostatnie z Hiszpanami, widać iż jeśli drużynie Antonio Conte zależy na wygranej to są praktycznie nie do pokonania , dla mnie są zdecydowanym faworytem do wygrania tego turnieju, Niemcy jak to Niemcy bez większych problemów wyszli z grupy następnie bez większych problemów uporali się z zespołem Słowacji, która nie miała za bardzo nic do powiedzenia, spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, ale Włosi mają patent na ekipę z Niemiec, te ekipy spotykały się ze sobą od 1962 roku już 13 krotnie ekipą , która na chwilę obecną ma znacznie lepszy bilans są Włosi, którzy przegrali tylko jedno spotkanie w poprzednim roku, następnie zanotowali 8 remisów oraz 4 wygrane , myślę iż nawet jeżeli tutaj padnie remis to ekipą, która lepiej poradzi sobie w dodatkowym czasie gry będą Włosi, stawiam jednak na wynik 1:2 dla Włoch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Francja-Islandia
Typ: Francja oraz over 1.5 gola
Kurs 1.80
Buk Otobet
Analiza: Islandia szybko traci bramki, nie są skoncentrowani w pierwszych minutach swoich spotkań Francja natomiast na pewno od pierwszych minut rzuci się do ataku żeby potem nie powtórzyła im się sytuacja ze spotkania w którym musieli gonić wynik z zespołem Irlandii i gdzie do połowy przegrywali 0;1 na koniec jednak wygrali 2:1, . według mnie w tym spotkaniu gospodarze turnieju są zdecydowanym faworytem bowiem Islandczycy już i tak zaszli niezwykle daleko w tym turnieju ,co prawda nie mają nic do stracenia,ale chyba już za wysokie progi, poza tym Francja do tej z Islandią mierzyła się nie przestrzeni kilkunastu ostatnich lat aż 11 razy , ma z nimi niezwykle korzystny bilans bowiem wygrali 8 razy i zanotowali tylko 3 remis,ani razu nie schodzili z boiska jako ekipa pokonana, według mnie tu będzie podobnie, dlatego stawiam na awans gospodarzy w 90 minutach tego meczu oraz na dokładny wynik 3:1, myślę że kolega powyżej ma rację co do tego iż Islandia może tutaj bramkę strzelić bowiem ostatnie spotkanie w którym Islandia bramki nie zdobyła miało miejsce w październiku 2015 roku w spotkaniu z Turcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał

Godzinna: 21:00

Spotkanie:  Walia – Belgia

Typ: over 2 azjan

Kurs:  1.78

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Po wczorajszych ogromnych emocjach, dziś na spokojnie obejrzymy drugim ćwierćfinał, w  którym też mamy niespodziankę na pewno ten etap dla Walijczyków już jest ogromnym sukcesem, Belgowie natomiast to taki cichy faworyt tych Mistrzostw. Walijczycy zaskoczyli wygrywając swoją grupę, potrafąi imponować grą w defensywie ale tak naprawdę jak popatrzymy na fazę grupową były błędy które od razu kosztowały utratę bramki, szczególnie mecz z Anglią pokazał że indywidualne umiejętności  z potrafią zdemontować tą formację.  Po za kontrą i stałymi fragmentami gry za wiele w ofensywie nie pokazali ale też nie musieli w każdym starciu jako pierwsi strzelali bramkę i mogli bronić, chociaż w starciu z Rosjanami gdzie potrzebowali odważniejszej gry pokazali dużo jakości w ataku.  Belgowie z każdym meczem się rozkręcają, najlepszy mecz zagrali z Węgrami gdzie dominowali od pierwszej do ostatniej minuty co skończyło się najwyższym wynikiem ma tym turnieju 0:4. Mnóstwo techniki i kreatywności jest w ich poczynaniach co sprawia że gra w ataku pozycyjnym nie sprawia im problemu. Jednak ich największa broń to kontra, prowadząc potrafią świetnie punktować rywala, szybkość z jaką wychodzą z linii obrony do ataku może imponować.  Mocno też wyglądają strzały z dystansu, często decydują się na taki wariant. Te wszystkie atuty nie dziwią patrząc po prostu na nazwiska graczy, młodzi ale już dużym bagażem doświadczenia, są indywidualności które mogą jedną akcją przesądzić o rywalizacji.  Defensywa gra bardzo solidnie ale momentami brakuje asekuracji drugiej linii i ta czwórka na tyle ma wówczas duże problemy a te problemy trenera strasznie się poszerzyły z dwóch powodów, pauzuje Vermaelen, wypada przez kontuzje Vertonghen czyli dwa filary tej formacji, zastępstwo to  Jordan Lukaku i Denayer czyli widać że będzie dziś problem. Belgowie mają też problem gdy nie idzie potrafią się denerwować i grać agresywnie a to oznacza kilka szans dla Bale.  Trzeba przyznać że na etapie play-offów jak dla mnie mamy znacznie więcej otwartej gry a wynik to z kilku czynników, nikt nie chce marnować siła na dogrywki a karne to loteria, szybka bramka też nam otwiera te mecze i na taki scenariusz liczę dzisiejszego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał


Godzinna: 21:00


Spotkanie:  Walia - Belgia


Typ: Do przerwy/cały mecz    -   Belgia/Belgia


Kurs:  3.37


Bukmacher:  OddsRing


Analiza:



 

 

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Walijczykami a Belgami. 

Belgowie do tego spotkania przystępują w osłabieniu, niezagrają: Vermaelen T. (Żółte kartki),

Vertonghen J. (Kontuzja kostki) oraz Dembele M. (Kontuzja kostki). Oba zespoły na tych mistrzostwach spisuja się 

bardzo dobrze, Walijczycy wygrali swoją grupę w której rywalizowali z Anglikami (1:2), Słowakami (2:1) oraz zespołem

Rosji (3:0). Natomiast Belgowie zajęli drugie miejsce zaraz za Włochami z którymi przegrali (0:2). W grupie wygrali 

ze Szwedami (1:0) i Irlandią (3:0). W ćwierćfinalenatomiast widzieliśmy przebudzenie Belgów na tych mistrzostwach i 

pewną wygraną z zespołem Węgierskim aż 4:0. Belgowie grali w tamtym spotkaniu bardzo pewnie w obronie, Węgrzy tylko raz

zagrozili bramce strzeżonej przez Courtoisa. 

Co do Walijczyków to w ćwierćfinale mierzyli się oni z Irlandczykami z Północy, (chyba najsłabszym zespołem na tych mistrzostwach)

który bardzo szczęśliwie awansował do ćwierćfinału. Mimo tak słabego rywala, to Walijczycy w pierwszej połowie grali dużo słabiej

od swoich rywali i przeszli dalej po bramce samobójczej.

W moim odczuciu Belgowie rozkręcają się z meczu na mecz i dziś szybko strzelą gola a potem kolejne. Nie wiem 

czy strzelą aż tyle goli ile z Irlandią czy Węgrami, natomiast to będzie pewne zwycięstwo. 

Oba zespoły dzieli zbyt duża różnica pod względem umiejętności, by mogła się tu wydarzyć jakaś niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał


Godzinna: 21:00


Spotkanie:  Walia – Belgia


Typ: 1 Połowa X


Kurs:  2,05


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


Dzisiaj wieczorem odbędzie się drugie spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Walią i Belgią którzy podczas fazy grupowej pokazali że są w wyśmienitej formie strzelając przy tym sporą ilość goli i pewnie awansując do dalszych rozgrywek. Mój typ na dzisiejszy mecz to remis do przerwy, gdyż uważam że pierwsza połowa będzie bardzo wyrównana, a gra toczyć będzie się w środku pola dlatego myślę że do przerwy wynik jaki zobaczymy na tablicy to 0:0. Drugim argumentem przemawiającym za tym że do przerwy jak i w całym meczu możemy zobaczyć remis to stawka tego meczu, gdyż każdy zdaję sobie sprawę że jest jedną nogą w półfinale i raczej żadna ze stron nie będzie stawiać wszystkich sił ponieważ może skończyć się to wszystko jak wczorajszy mecz naszej reprezentacji czyli serią rzutów karnych, gdzie w dogrywce niektórzy zawodnicy byli na ostatnim tchu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał

Godzinna: 21:00

Spotkanie:  Niemcy - Włochy

Typ: over 2 azjan

Kurs:  2.04

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Drabinka turniejowa jaka utworzyła się po fazie grupowej, oznaczała że już tak naprawdę na etapie ćwierćfinału dojdzie do starcia które śmiało można nazwać przedwczesnym finałem. Niemcy nie zachwycili w fazie grupowej ale swoje zrobili pierwsze miejsce, i wydaje mi się że z każdym mecze grają lepiej, powrót do składu Gomez był tego czego potrzebowali w ataku. Zdominowali całkowicie Słowaków, mieli tą lekkość i fantazję w ofensywie bo to jest i będzie ich najmocniejsza cecha, już starcie z Irlandią wygrane co prawda skromnie  1:0 pokazało duży progres wobec tego co pokazali z Polską oraz Ukrainą. Najwięcej zmartwień jest w grze defensywnej co prawda para stoperów Boateng – Hummels to najwyższa półka ale często musza asekurować boczne sektory a jak zabraknie wsparcia w drugiej linia wtedy ta formacja jest pogubiona było to widać z Polska oraz po części z Ukrainą. 

  Włosi świetnie na tym turnieju, znowu pokazują że nawet bez gwiazd są ekipą  przygotowaną na najwyższym poziomie do ważnego turnieju.  Taktycznie są wyśmienicie poukładani,  oglądałem wszystkie mecze do tej pory i mnóstwo osób zachwyca się tym że w grze destrukcyjne najlepsi. Ja tego tak nie widzę Włosi dla mnie grają naprawdę dużo otwartej piłki.  Imponują szczególnie w kontrze są według mnie jedną z lepszych ekip pod tym względem – skontrowali Belgów, Szwedów, Hiszpanów.  Opisując każdy mecz z Belgami nie dali grać rywalowi w pierwszej połowie świetnie zamykając przestrzenie,  w drugie połowie zaczęli gubić ustawienie i rywal miał naprawdę klarowne sytuacje, ze Szwedami grali zachowawczo ale tutaj zadziałał po prostu taktyka.  Hit z Hiszpanami to moim zdaniem pokaz ich dużej siły, dużo sytuacji i to takich setek, już do przerwy powinni wchodzić z dwoma bramkami, w drugiej świetna postawa De Gea sprawiła że ten mecz do końca jeszcze trwał. Tutaj też pojawiało się sporo problemów defensywnych w drugiej połowie kiedy rywal przyspieszył, Hiszpanie potrafili forsować też defensywę ale na posterunku stał Buffon. 

Dla mnie za wysokie kursy, Włosi nie będą na tle takiego rywala aż tak strzelni a i myślę że Buffona wszystkiego nie wyratuje, bo co jak co Niemcy potrafią grać bardzo szybko i kombinacyjnie, mając wiele wariantów a jak napisałem wyżej defensywa Włochów potrafi wtedy pogubić schemat.  Z drugiej strony też wiele ciepłych słów o formacji defensywnej Niemców nie można powiedzieć, zostawiają naprawdę sporo przestrzeni a do tej pory tak naprawdę to aż tak solidnego rywala nie mieli.  Dla mnie może to być mecz bardzo otwarty ze sporą ilością bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:pilka nozna, euro
Data: 21:00/02.07
Spotkanie: Niemcy-Włochy
Typ: Włochy over 3,5 celnych strzałów
Kurs:1.75
Bukmacher Unibet
Analiza:

Moim faworytem w tym meczu są Włosi mimo iż buki mają zupełnie inne zdanie.
Italia to drużyna typowo turniejowa, a do tych mistrzostw jest przygotowana świetnie.Na inaugurację pokonali pompowaną na turniej Belgię, Szwecję a w ostatnim spotkaniu w grupie mając zapewniony awans z pierwszego miejsca oddali zwycięstwo Irlandii wystawiając rezerwową jedenastkę.w 1/8 wywalili z turnieju Hiszpanie i teraz ich czeka spotkanie z Niemcami, w drodze do finału stanie im zwycięzca pojedynku Francja Hiszpania.
Niemcy tak naprawdę nie pokazali jeszcze nic na tych mistrzostwach, grali z nami w grupie więc nie będzie zbędnych opisów, w 1/8 ograli pewnie Słowację ale prawdziwym sprawdzianem będzie spotkanie z Włochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016, ćwierćfinał


Spotkanie: Niemcy - Włochy


Typ: Ile kartek zdobędzie drużyna gości (Włochy)? 4 lub więcej kartek


Kurs: 3,35


Godz: 02.07.2016 21:00


Bukmacher: Bet-at-home


Analiza: Jest to najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał, oczywiście pomijając mecz Polski z Portugalią z wiadomych względów. Oferta Bet-at-home na mecze Euro jest bardzo ciekawa i można wybrać kilka naprawdę ciekawych typów. Jednym z nich jest właśnie typ na ilość kartek, jakie otrzyma reprezentacja Włoch. Włochy od lat słyną z ostrego stylu gry. Ich obrona nie pieści się z przeciwnikiem, tylko mocno uprzykrza im życie często używając brudnych zagrywek. Wiąże się to z tym, że często łapią kartki i to czasem w dużych ilościach i niekoniecznie tylko żółtego koloru. Myślę, że co najmniej cztery kartki dla Włochów nie jest żadnym wyczynem w tak ważnym meczu jak ten. Emocje będą ogromne, bo stawka jest wysoka, a przeciwnik z najwyższej półki, bo Niemcy są przecież mistrzami świata. Cztery żółte kartki otrzymały Włochy w swoim pierwszym meczu z Belgią. Cztery żółte kartki dostali też z Irlandią. Z Hiszpanią niewiele zabrakło, bo otrzymali trzy kartki. Z Niemcami powinni otrzymać co najmniej cztery.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

fddooz.jpg
Niemcy - Włochy

Dzisiaj czeka nas kolejny przedwczesny finał, Niemcy zmierzą się z Włochami. W poprzedniej rundzie piłkarze Loewa odprawili z turnieju Słowaków wygrywając 3:0, natomiast Włosi pokonali Hiszpanów 2:0. Antonio Conte nie skorzysta dzisiaj z usług Thiago Motty oraz Candrevy, ponieważ pierwszy z nich cierpi za kartki, natomiast drugi odczuwa skutki spotkania ze Szwedami. Zespół Niemiec nie ma dzisiaj żadnych kłopotów kadrowych na kartki. W spotkaniu muszą uważać Boateng, Khedira, Oezil, Hummels oraz Kimmich. Na obecną chwilę Włosi prezentują na turnieju swój futbol, natomiast Niemcy popełniają masę błędów, które rywale mogą dzisiaj bezlitośnie wykorzystać. Jak będzie? Dowiemy się o 21:00. Spotkanie będzie można śledzić LIVE w naszej ofercie.

:arrow: Over 1,5 gola
:arrow: Otobet
:arrow: Kurs:  1.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016, ćwierćfinał


Data: 02.07.2016; 21:00


Spotkanie: Niemcy - Włochy


Typ: Under 2,5


Kurs: 1.53


Bukmacher: OddsRing


Analiza:


Przed nami kolejny ćwierćfinał, który uchodzi za potencjalnie bardzo zajęty. Myślę, że wiele powiedzą tu statystyki. Obie drużyny zagrały łącznie 8 spotkań i tylko w jednym tego typu under nie został rozliczony na plus (GER 3:0 SVK). Jeszcze więcej powie nam stan defensywy obydwu zespołów. Nasi zachodni sąsiedzi nie stracili jeszcze gola na tych mistrzostwach (!), natomiast Włosi jedynego wpuścili w przegranym meczu z Irlandią, gdzie wpuszczono rezerwowych. Śmierdzi mi tutaj podobnym meczem jak przed 10-ma laty na MŚ w Niemczech, gdy było 0:0 i rozstrzygnięcia nastąpiły w dogrywce. Mistrzowie świata grają kombinacyjnie, ale nie mają 9-tki w top-, top- formie, (podobnie zresztą jak Portugalia, która gra aktualnie bez nominalnego łowcy pola karnego), bo ciężko nazwać takim Mario Gomeza. Kalkulatory dziś w dłoni na boisku. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Francja – Islandia

Typ: over 1.5 bramki Francja

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Kończymy ćwierćfinały meczem gospodarzy którzy będą podejmować sensację tych Mistrzostw Islandie. Francuzi mieli problemy z Irlandczykami w 1/8 finału, rozpoczęli najgorzej jak mogli od straty bramki.  Druga połowa i przyspieszenie gry zrobiły jednak swoje skończyło się na 2:1 a powinno być wyżej.  Utrzymują cały czas wysoką jakość w ofensywie i to nie jest dużym problem tej ekipy, trener ma ogromne pole manewru i indywidualności.  Problemem gospodarzy na tym turnieju jest dziurawa defensywa i masa błędów całego bloku defensywnego który dziś nie zagra w pełnym składzie bez Ramiego oraz defensywnego Kante którzy pazują za kartki a więc doszły jeszcze dodatkowe problemy. Wobec tego spodziewamy się ofensywnych Francuzów którzy od początku powinni kręcić tempo gry by uniknąć tego co zrobiła Anglia.  Fenomen Islandia każdy zna,  mały kraj a wielkie serca do walki, ta ambitna, poukładana gra, waleczność dały im trzeba przyznać zasłużony awans. W grupie bez porażki remisy z Portugalią, Węgrami oraz zwycięstwo z Austriakami, wiele się mówi o ich świetnej grze w defensywie ale w ataku pokazali wiele  przecież w każdym z tych starć strzelali bramkę, podobnie zrobili z Anglikami. Wracają do destrukcji są solidni ale maja też trzeba to jasno powiedzieć dużo szczęścia bo każdy rywal miał naprawdę sporo sytuacji.  Dziś będą walczyć jak lwy to jest pewne ale myślę że dziś po prostu zabraknie już umiejętności piłkarskich na tle gospodarzy którzy też jak wspomniałem nie grają świetnie ale mają od groma indywidualności które dziś zadecydują. Zmęczenie Islandczyków też zrobi swoje, Francuzi mają moc w ataku jeśli wyjdą na prowadzenie będą mocno kontrować no i na pewno zagrają zdecydowanie szybciej piłką niż Anglicy, a mecz z Irlandią i druga połowa pokazała że przyspieszenie tych akcji potrafi być zabójcze.  Dla mnie ten kurs na te dwie bramki jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna euro 2016

Data, godzina: 3.07.2016 21-00

Spotkanie: Francja - Islandia

typ:  Francja -1,5

kurs: 2,40

buk:  unibet

 

Analiza: 

Ostatni ćwierćfinał jest dość niespodziewany, bo w poprzedniej rundzie w meczu z Islandią tragicznie zagrali Anglicy. Jakoś nie jest mi ich żal ale patrząc na ich potencjał widziałem wkońcu w nich faworyta do conajmniej finału. Ale jak mozna liczyć na dobry wynik skoro ma się w składzie takie dwie armaty jak Kane i Vardy, a sadza się jednego z nich by zrobic miejsce dla bedacego bez formy Rooneya czy Sterlinga... Widać to było właśnie w meczu z Islandią, która łatwo rozbijała nieporadne ataki podopiecznych Hodgsona, za rozgrywanie odpowiadał właśnie zawodnik Czerwonych Diabłów. Czemu nie dostał szansy Barkley czy Milner, którzy zaliczyli bardzo dobry  poprzedni sezon?? Albo Hendeson, ktory wyleczył kontuzje i napewno miałby więcej sił i chęci od Wayne'a?? Ale to nie juz problem zespołów, które walczyc beda o miejsce w strefie medalowej. Islandczycy, ktorzy w eliminacjach jako pierwsi zapewnili sobie awans z grupy A, a mieli takie zespoły jak finaliści Turcja i Czechy oraz brązowych medalistów z Brazylii Holandię potwierdzili te wyniki na samych mistrzostwach. W grupie wyprzedzili Portugalię i Austrię a ustapili tylko rewelacyjnie grajacej w tej fazie grupowej ekipie Węgier. Sam mecz 1/8 to popis ich gry taktycznej w defensywie. Ale chyba to też bardziej słaba postawa Anglików, którzy bardzo szybko strzelili bramkę i chyba juz uwierzyli że Islandia im się połozy i poprosi o mniejszy wymiar kary jak Węgrzy z Belgią. Ale zlekceważenie Islandii skończyło sie dla nich bardzo źle juz po niespełna dwóch minutach i wrzutce z autu, a później po fatalnym błędzie Cahilla. Islandia broniła się skutecznie przez ponad 70 minut i tak dzis stanie przed szansą na medal. Dzis mecz z gospodarzami, na których ciąży wielka presja i oczekiwania ze strony kibiców. Puki co spełniają pokładane w nich nadziejach, ale każde jedno zwycięstwo nie przychodzi im łatwo. Dwa pierwsze mecze w grupie rozstrzygali dopiera w samej końcówce, w 1/8 z Irlandią szybko stracili gola a straty odrobili dopiero po przerwie. Ciężko im to przychodzi ale jednak widać w nich wolę walki i ambicję gry do końca meczu. A braki kadrowe w postaci wykartkowanych Ramiego i Kante?? W obronie może zagrać Mangala lub nowy zawodnik Barcelony Umtiti, a na defensywnym pomocniku u boku Matuidi'ego pewnie wybiegnie Sissoko (chyba ze Deschamps postawi na ofensywne ustawienie i wpuści od pierwszych minut Comana). Francja ma potencjał, po słabym początku rozkręcili się ci, na ktorych najbardziej liczyli wszyscy we Francji, czyli Pogba i Griezmann, do tego grajacy rewelacyjny turniej zawodnik West Hamu Payet. Nie można skreślać Islandczyków, bo pokazali ze też potrafią grać w piłkę ale dzis moim zdaniem zakończy się ich mistrzowski sen. Nigdy w historii Islandia nie zdjęła skalpu z Francji (osiem wygranych Trójkolorowych i trzy remisy) i nie uważam zeby było podobnie dzis wieczorem. Moim zdaniem dziś nie dojdzie do kolejnej niespodzianki i to Francuzi zameldują sie w półfianle, gdzie czekają już Niemcy. Stawiam na dość pewną wygrana Francji 2-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Francja-Islandia
Typ: 2 połowa Francja Win
Kurs 1.85
Buk Otobet

analiza:

Francja od poczatku turnieju nie gra dobrze, każdą z pierwszych połów przespała, najgorzej było z Irlandia w 1/8 finału gdzie do przerwy było 1-0 dla Irlandczyków. W meczach z Rumunia, Albania i Szwajcaria było do przerwy 0-0. Widoczny był brak zaangażowania w gre francji, z Albania gole zdobyte po 90 minucie w doliczonym czasie, z Szwajcaria wynik 0-0 i slaby mecz, z Rumunia zwycieska bramka w 89 minucie, z Irlandia Francja zaczeła grać dopiero po przerwie i wtedy rzeczywiście pocisneli Irlandie dosc ostro i wyciagneli na 2-1. Francja jesli chce myslec o nawiazaniu walki z Niemcami w połfinale to musi cos z tym zrobic, tylko problem jest taki ze Islandia jest druzyna ostro walczaca na calym boisku a przed bramka czasem murują. Francja na prawdę dobry skład, Griezmann, Payet, Pogba ( akurat bez formy), Giroud, Sagna. Martial, Coman i mysle ze w końcu powinna wykorzystać ten potencjał. Wydaje mi sie jednak ze znowu zaskoczy dopiero w 2 połowie tak jak to miało miejsce wczesniej. Stawiam ze Francja wygra drugą połowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Euro 2016

03.07.2016 / godzina 21:00

Spotkanie : Francja : Islandia

Typ : Islandia over 1.5 gola

Kurs : 6:00

Bukmacher : Bet365

Analiza :

 

To co dotychczas mogliśmy zauważyć na tych powoli kończących się ME to to iż faworycie nie jedno krotnie dawali plamy i niby ogórki cieszyły się ze swoich osiągnięć i tu także liczę że goście czyli Islandia wcale nie stoi na straconej pozycji , wiadomo chłopaki na tym Euro zaszli niespodziewanie aż do tego ćwierćfinału i zapewne jak to mówią apetyty rosną w miarę jedzenia i nie sądzę że zepchną się przez 90 min do obrony nie goszcząc pod bramką rywala , Francja nie gra na tym Euro jakiegoś super futbolu i nie raz pokazali że popełniają sporo błędów , w pierwszym meczu z Rumunami zwycięskiego gola zdobyli praktycznie w 90 minucie gry , w meczu z Irlandią już w drugiej minucie gry stracili bramkę , co do Islandii to ci w każdym z dotychczasowych spotkań rozegranych na tym turnieju zdobyli przynajmniej jednego gola a np. z Anglikami gdzie również byli skazani na pożarcie i mało tego już w 4 minucie gry przerywali po karnym 1:0 zdołali odrobić szybką stratę i jeszcze w pierwszej połowie wyjść na prowadzenie i na coś takiego liczę i dziś bo przecież oni akurat wcale nie muszą wygrać a Francuzi no cóż na nich liczy cała Francja i ta presja może też mieć dziś duże znaczenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna euro 2016
Data, godzina: 3.07.2016 21-00
Spotkanie: Francja - Islandia
typ: Islandia over 2,5 kartek
kurs: 1.72
buk:unibet

Islandia odniosła krajowy sukces awansując do ME, pokonanie w 1/8 Anglików ciężko w ogóle już nazwać to chyba nawet w początkowych marzeniach coś więcej niż mistrzostwo.
Wracając do reprezentacji Islandii ich gra jest bardzo solidna choć bardzo defensywna, potrafią przetrzymywać spore oblężenie i wyprowadzić morderczą kontrę co niejednokrotnie pokazali, a w meczu z Anglią udowodnili natychmiastową odpowiedzią po straconej bramce z Karnego.
We Francji tkwi ogromny potencjał w dodatku jest to gospodarz co też po części pokazali w meczu z Irlandią, jednak jak do tej pory nie mieli sprawdzianu z ekipą Topową.
Myślę że Francja dzisiaj ogra Islandię, jednak nie jak to się może wydawać łatwym meczu, Francuzi na pewno będą się musieli trochę namęczyć a Islandczycy niejednokrotnie posuwać do łamania przepisów.Francuzi mogą kalkulować przy kartkach przy zagrożonych graczach, Islandczycy już jednak kalkulować nie będą, 1/4 finału w debiucie na Euro to dla nich kosmos więc tutaj z ich strony nie będzie chowania nóg w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

33bfpn4.jpg
Walia - Portugalia

W pierwszym półfinale spotkają się Walia i Portugalia. Nikt nie zakładał scenariusza, że półfinał właśnie tak będzie wyglądał. Cristiano Ronaldo i spółka ledwo wyszli z grupy, natomiast później pokonując w dogrywce Chorwatów i wygrywając z Polską w karnych zapewnili sobie szansę na półfinał. To będzie wielki mecz. Naprzeciw siebie staną dwaj koledzy z Realu Madryt, Cristiano Ronaldo oraz Gareth Bale. Obaj są podporami swoich reprezentacji i to na nich szkoleniowcy budują swoje kadry. Portugalczycy wystąpią dzisiaj bez Williama Carvalho, którego zastąpi Sanches. Chris Coleman ma zwiększe zmarwienie, gdyż w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Ramseya i Daviesa. Walijczycy w ostatnim meczu pokazali swoją wartość ogrywając Belgów, którzy uchodzili za faworytów tej strony drabinki. Piłkarze wspomnianego wyżej szkoleniowca wykazali się niezwykłą mądrością przy rozgrywaniu akcji, co skutkowało pięknymi golami. Dzisiaj czeka nas prawdziwa batalia o finał.

:arrow: Over 1,5 gola
:arrow: Kurs : 1.50 :plus:
:arrow: Otobet

Edytowane przez OtoBet.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

5370o9.jpg
Portugalia - Francja

Dzisiaj cała Europa skieruje swój wzrok na Stade de France, gdzie odbędzie się finał mistrzostw Europy. Finał powierzono do prowadzenia Markowi Clattenburgowi. Francja Deschampa pewnie pokonywała kolejnych rywali (Irlandię 2:1, Islandię 5:2 oraz Niemcy 2:0). Na słowa pochwały szczególnie zasługuje Antoine Griezmann, który okazuje się na tym turnieju kluczową postacią w talii Didiera. Francja stworzyła fantastyczny zespół dający wiele wariantów w ustawieniu ofensywnym, co pokazali choćby przy ostatniej konfrontacji z Niemcami. Portugalia mogła zakończyć swój występ już w fazie grupowej, w której grała poniżej oczekiwań, jednak udało się jej awansować z trzeciej lokaty. Później natomiast rozkręcali się swoją grą )wygrana w dogrywce z Chorwatami, wygrana w karnych z Polską, aż w końcu pewne zwycięstwo w regulaminowym czasie z Walią). Dziś meldują się na finale, w którym zmierzą się z gospodarzami turnieju. Spodziewamy się sporo bramek. Obie drużyny nie lubią się bronić, lecz zdecydowanie wolą atakować.

icon_arrow.gif Over 2,5 gola
icon_arrow.gif Kurs : 2.70
icon_arrow.gif Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...