Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Copa America

Godz: 01:30

Spotkanie Urugwaj-Wenezuela

Typ: BTS

Kurs 2.10

Buk bet 365

Analiza: Według mnie spotkanie w którym warto postawić na over w bramkach, Urugwaj w tym turnieju jak na razie doznał porażki w spotkaniu z Meksykiem i zajmuję ostatnią pozycję w tabeli, Wenezuela swoje spotkanie wygrała z zespołem z Jamajki i myślę że w tym meczu Urugwaj na wpadkę sobie pozwolić już nie może bowiem będzie się to wiązało z tym iż ich ekipa najprawdopodobniej nie zagrała by w dalszej fazie tego turnieju, moim zdaniem gospodarze już do połowy powinni zdobyć prowadzenie , Wenezueli nie idzie za dobrze w meczach gdzie ich rywalem jest Urugwaj, obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory 28 krotnie , zauważyłem że tylko 4 razy padło mniej niż 2 bramki w spotkaniu pomiędzy nimi, moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, liczę iż obie ekipy zdołają zdobyć co najmniej po jednym golu, a faworytem do zdobycia kompletu punktów zostaje ekipa która naszpikowana jest gwiazdami mogącymi spokojnie powalczyć nie tylko o udział w kolejnej fazie tych rozgrywek,ale spokojnie mogą spróbować zawalczyć o zwycięstwo w turnieju, ja polecam zagrać over ,ale na wygraną Urugwaju można pograć .

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-3?do=findComment&comment=958926

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Ćwierćfinał

10.06.2016r 11:00

Mahut - Tomic

Typ: over 10.5g 1 set

Kurs: 2.33

Buk: Unibet

Analiza:

Początkowo miałem myśl, że Mahut czysty win, kursy wystawione 50/50 - nic dziwnego w sumie, bo jednak Tomic przyjechał chyba tutaj pograć. Dzisiaj Mahut słaby pierwszy set, w drugim wskoczył na swój poziom i w trzecim przez dłuższy czas było 50/50 ale ostatecznie Mahut wziął mecz. Tomica nie oglądałem, ale sądząc po statystykach i przebiegu spotkania grał na spokojnie. Przechodząc do mojego betu, wydaje mi się, że TB w pierwszym secie będzie na spokojnie, ale pobieram spokojniejsza opcje, czyli over 10.5g, bo kto wie może któremuś pikawa w tym ostatecznym gemie, przed TB nie wytrzyma i nie weźmie tego jednego gema. Kurs zachęca, jeden i drugi mają mocny serwis, trawa u nich solidnie, spodziewam się wyrównanego spotkania, może nawet 3x TB? Jeśli mecz skończy się po dwóch setach to na pewno będzie to długa walka, nie spodziewam się spacerku po żadnej stronie.

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Singapur, S-League


 


1465483475-AlbirexNiigataS.png   1465483629-yyy.png


 


Spotkanie: Albirex Niigata - Warriors


Typ: Albirex Niigata (- 1 AH) 


Kurs: 1.87


Data i godzina: 10.06.2016 14:00


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


Zapraszam do Singapuru gdzie lider tabeli Albirex Niigara,będzie podejmował zespół Warriors.Gospodarze spisują się u siebie znakomicie i mają świetną serię.Ostatni raz przegrali na swoim stadionie w listopadzie 2015 roku.Ich bilans bramkowy wynosi 28:6 - czyli w ofensywie jak i defensywie wszystko działa jak należy.Warriors zajmuje 7 miejsce i ma bilans bramkowy 16:20.Na wyjazdach grają tragicznie,ostatni raz na wyjeździe wygrali w maju 2015 roku,co ciekawe z zespołem Albirex Niigara.Ale myślę że to tu nie ma nic do rzeczy,to był zupełnie inny sezon,pod względem formy te zespoły dzieli przepaść.Spodziewam się dziś kolejnego dobrego meczu w wykonaniu Albirex i uważam że zgarną 3 punkty.Kursy na czystą jedynkę już spadły,więc pobieram handicap.Według mnie gospodarzy stać na strzelenie kilku bramek a kluczem do sukcesu będzie defensywa,w końcu mają tylko 6 straconych goli.Przy zwycięstwie 1 bramką mamy zwrot stawki,więc chyba warto zaryzykować.Stawiam na pewną wygraną Albirex Niigara i mam nadzieję że nie zawiodą.Powodzenia. 


 


1465486708-tabele.png


 

 


 

 

 

 

:zwrot: ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, ME
Data: 21:00
Spotkanie: Francja-Rumunia
Typ: Rumunia over 2,5 celnych strzałów na bramkę
Kurs: 1.8
Bukmache Unibet

Francuzi stawiani przez większość w roli głównego faworyta w turnieju, i przebiegnięciu się po Rumunach na inaugurację imprezy.
Jestem nieco zdystansowany do takiego scenariusza, oczywiście uważam że Francuzi bardzo prawdopodobnie przechylą w tym meczu szalę na swoją korzyść, jednak będą musieli się trochę namęczyć i to nie będzie spacerek, reprezentacja Rumunii to nie są typowi chłopcy do bicia i na pewno są w stanie pokazać pazur w tym meczu.
Wielkie turnieje nie toczą się często tak, jak to każdy najprościej przewiduje, i tutaj na starcie też może dojść do jakiejś niespodzianki, jaką chociażby może być remis, Francuzi też w tym pierwszym meczu mogą mieć paraliż związany z presją i brakiem sukcesów krajowych w ostatnich latach, a przecież już dochodziło do ciekawych wyników na wielkich turniejach, np Hiszpania na starcie przegrywała ze Szwajcarią, czy Włosi nie potrafili wyjść z grupy.Francja raczej nie musi się martwić o awans, mają stosunkowo korzystną grupę i nawet 3 drużyna może się cieszyć z awansu, ale też nie ma co się nastawiać że będą orać każdego, tym bardziej grać po takich niskich kursach.
Rumunia to solidna reprezentacja tworząca monolit i na takie spotkanie będą mieć pomysł.Bez wątpienia ciężkie spotkanie przed nimi, ale swoje w tym meczu mogą pokazać.Francja nastawiona na ofensywę będzie także musiała gościć Rumunów pod swoją bramką, więc idę na te 3 strzały na bramkę dla gości.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959129

 

 

 

 

 

:plus: 80

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: Hertogenbosch (Holandia), trawiasta
10.06.2016r 16:30
N.Mahut - B.Tomic
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet

34-letni Francuz Nicolas Mahut rozegra jutro ćwierćfinałowe spotkanie turnieju Hertogenbosch z 10 lat młodszym Australijczykiem Bernardem Tomicem. Nawierzchnia trawiasta jest tu niesamowicie istotna, bardzo krótkie wymiany, w których nie trzeba dużo biegać- w tym Mahut upatruje swoje szanse. Nicolas to dwukrotny zwycięzca tego turnieju w singlu- 2013 finał z Wawrinką (6-3, 6-4) oraz w roku ubiegłym finał z Goffinem (7-6, 6-1). Wszystkie sukcesy singlowe Francuza są związane właśnie z zieloną nawierzchnią- wygrywał jeszcze w Newport a finały osiągał na turniejach Queen's oraz ponownie w Newport. Po tych wynikach można nazwać śmiało specjalistą od gry na trawie, solidny serwis oraz gra serv and volley to wystarcza w zupełności na takie szybkie nawierzchnie. Nie od dziś wiadomo, że Tomic ma problemy z psychiką na korcie , to może być jego "gwoździem" do trumny w dniu jutrzejszym, bo jego forma z ostatnich tygodni też delikatnie mówiąc "nie zachwyca" przed RG przegrał 5 meczy pod rząd. Z czystym sumieniem polecam na jutro to spotkanie, patrząc na drabinkę Mahut ma spore szanse na obronienie tutaj tytułu w tym sezonie, a półfinał z Querreyem to minimum dla niego.


http://obstawianie.com/topic/34101-atp-s-hertogenbosch-stuttgart/

 

 

 

 

 

:plus: 105

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy


Spotkanie: Francja - Rumunia


Typ: Francja strz. +1,5


Kurs: 1,60


Godz: 21:00


Bukmacher: Betsafe


Analiza:


 


Wreszcie oczekiwana data 10 Czerwiec 2016 roku, zaczynamy Mistrzostwa Europy!


Francja rozpoczyna Mistrzostwa Europy u siebie meczem z Rumunią. Może to nie jest gigant europejskiej piłki ale należy się z nimi liczyć. Od jakiegoś czasu grają naprawdę ładną dla oka piłkę.


Rumunia zajęła 2 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do euro. Z dorobkiem 20 punktów 5 zwycięstw, 5 remisów, 0 porażek bilans bramek 11:2 - tylko 2 stracone bramki na 10 meczy! W meczach towarzyskich przez euro, rozegrali tych meczy 6 - 2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka, bilans bramek 12:8. Rumunia - Ukraina 3:4 w tym meczu Ukraińcy pokazali, że Rumunia nie jest aż taką potęgą w obronie jak to pokazują eliminacje.


Francuzi jak wiadomo nie grali w eliminacjach, grali tylko mecze towarzyskie. Od 2015 roku rozegrali 14 meczy towarzyskich - 10 zwycięstw 4 porażki bilans goli 30:18. W ostatnich 4 meczach Francuzi pokazali potęgę w ataku strzelając 13 goli.


Francuzi mają z przodu takich świetnych piłkarzy jak: Griezmann, Giroud, Gignac, Payet, Coman, Martial, Pogba - trener ma ból głowy kogo wystawić a kogo posadzić na ławce bo może postawic na każdego.


Wiadomo to jest pierwszy mecz rozpoczynający mistrzostwa europy, nikt nie będzie chciał stracić gola i przegrać 1 mecz ale z uwagi na to, że Francuzi mają piekielnie mocny atak stawiam, że strzelą minimum 2 gole w tym meczu.


 


http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959212


 


 


 


 


 


:plus: 60


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa A

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Francja – Rumunia

Typ: over 2.5

Kurs: 2.16

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Odliczanie zakończone, dzisiejszego wieczoru rozpoczniemy wielki turniej jakim są Mistrzostwa Europy. Oczywiście jako pierwsi zaprezentują nam się gospodarze turnieju Francuzi którzy będą podejmować Rumunów na Stade de France.

Francuzi to oczywiście faworyt całego turnieju, trudne się z tym nie zgodzi swoje robi rola gospodarza ale też nie ukrywajmy skład tej ekipy jest niezwykle mocny.  Zacznijmy od dwóch najmocniejszych punktów ofensywy oraz linia pomocy. Atak to dwójka Giroud – Griezmann czy dwa warianty gry. Jeden świetnie czuje się w powietrzu, drugi idealny do kombinacyjne gry oraz kontry. Druga linia to niesamowity Payet z niesamowitą nogą, każdy wolny w okolicach bramki to naprawdę ogromna szansa na bramkę. Za nimi być może gwiazda tego turnieju Pogba również z niesamowitym uderzeniem, techniką i podaniem.  W obwodzie mamy jeszcze Comana czy Martial idealny do kontry przy prwodzneiu i zmęczonym rywalu.  Ten tercet ofensywy będą ubezpieczać Kante oraz Matiudi mający fantastyczny sezon klubowy.  Było widać w ostatnich grach towarzyskich tą lekkość w ataku wystarczy napisać że cztery ostatnie sparingi to minimum trzy bramki strzelone a rywale naprawdę solidni w defensywie.  Problemem na tych Mistrzostwach Francuzów będzie defensywa które poprzez kontuzje kluczowych graczy nie jest pewna – dużo luk, niepewnych interwencji w ostatnim czasie Holandia, Rosja, Kamerun przegrywali ale dwa razy trafiali.

Rumunii nie ukrywajmy mieli łatwą grupę może wyrównaną ale bez potęg a i tak zajęli drugie miejsce.  Nie jest to mocny zespół, co prawda w eliminacjach stracili tylko dwie bramki no ale tutaj znowu wrócę do tego z kim grali.  Oczywiście potrafią się świetnie zamknąć w polu karnym ale moim zdaniem naporu gospodarzy długo nie wytrzymają w wówczas ta gra w destrukcji im się posypie czego przykładem jest mecz z Ukrainą czyli rywalem bardzo poważnym który przegrali 3:4 tracąc trzy bramki w 10 minut.  

Nie trzeba tu za dużo pisać, jeśli Francuzi wejdą od początku w swój rytm to są to wstanie po prostu wysoko wygrać bo moc w ofensywie mają niesamowitą, problemy w defensywie o których wspomniałem mnie nie martwią w kontekście tego typu bo jeśli Rumunii podejdą do tego spotkania odważnie mogą zaskoczyć bo ich forma w ostatnich spotkaniach o czym pisałem w ataku bardzo dobra. 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?do=findComment&comment=958937

 

 

 

 

:plus: 116

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa A


Godzinna: 21:00


Spotkanie: Francja – Rumunia


Typ: Francja -1 


Kurs: 2.05


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Nikt nie ma wątpliwości, że gospodarze turnieju dzisiaj zwyciężą i się nikomu dziwić nie można - stawka, presja, lecz również prestiż ogromny. Wszystkie te aspekty przeciwko Francuzom, lecz w gwarze i otoczeniu kibiców na stadionie jestem pewien, że doping poniesie Francuzów do zwycięstwa. W końcu Rumunia to jakaś potęga nie jest. Wygrywali towarzyskie, ale one nie są odzwierciedleniem formy, możemy to zauważyć na przykładzie meczu Francja-Kamerun. Z tyłu Lloris, obrona solidna, wątpię, że Rumuni coś strzelą, a kosmiczny atak spowoduje, że na pewno skapitulują. I to nie raz.


 


 


 


 


 


 


:zwrot:ZWROT


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa A

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Francja – Rumunia

Typ: Francja -1 

Kurs: 2.05

Bukmacher: bet365

Analiza:

 

Nikt nie ma wątpliwości, że gospodarze turnieju dzisiaj zwyciężą i się nikomu dziwić nie można - stawka, presja, lecz również prestiż ogromny. Wszystkie te aspekty przeciwko Francuzom, lecz w gwarze i otoczeniu kibiców na stadionie jestem pewien, że doping poniesie Francuzów do zwycięstwa. W końcu Rumunia to jakaś potęga nie jest. Wygrywali towarzyskie, ale one nie są odzwierciedleniem formy, możemy to zauważyć na przykładzie meczu Francja-Kamerun. Z tyłu Lloris, obrona solidna, wątpię, że Rumuni coś strzelą, a kosmiczny atak spowoduje, że na pewno skapitulują. I to nie raz.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?do=findComment&comment=959249

 

 

 

 

 

 

:zwrot:ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa A


Godzinna: 21:00


Spotkanie: Francja – Rumunia


Typ: 1 połowa X


Kurs: 2.33


Bukmacher: OddsRing


 


Analiza:


 


Na dzisiejszy dzień przygotowałem mecz z Mistrzostw Europy na który od kilku tygodni wyczekuje cały piłkarski świat. Pierwszy mecz ME odbędzie się o godzinie 21:00. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis do przerwy, gdyż uważam że Rumunii podejdą do tego spotkania bardzo poważnie ponieważ każdy punkt z perspektywy dalszych meczy będzie bardzo ważny. Rumunia jest drużyną bardzo doświadczoną i poukładaną i wierzę że dziś przeciwstawią się faworyzowanej Francji i nawet uda się wywieźć jeden punkt podczas dzisiejszego spotkania. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki da się zauważyć że najczęstszym wynikiem był remis: 0:0 , 2:0, 1:1, 2:2, i 0:0 tak prezentują się ostatnie pięć meczy. Francja w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie co świadczą o tym bardzo dobre wyniki i spora ilość goli jednak ten mecz dla jednych i drugich jest bardzo ważny i uważam że pierwsza połowa zakończy się remisem natomiast po przerwie może dowiemy się kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku chociaż czuję że zakończy się remisem.


 


 

 

 

 

 

 

:plus: 133

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...