Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - S-Hertogenbosch - Stuttgart


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

largeimage_756.jpg

 

Ricoh Open
ATP World Tour 250

s-Hertogenbosch, Holandia
06.06.2016 - 12.06.2016

Grass

Pula nagród: €635,645

 

200px-Logo_des_MercedesCup.png

 

MercedesCup
ATP World Tour 250

Stuttgart, Niemcy
04.06.2016 - 12.06.2016
Grass

Pula nagród: €675,645

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis, Stuttgart

 

1465340796-123.png      1465340921-567.png

 

Spotkanie: Roger Federer - Taylor Fritz
Typ: Poniżej 20.5 gemów :minus:
  :minus:  :minus: 2:1 (6:4,5:7,6:4)

Kurs: 1.86
Data i godzina: 08.06.2016 16:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Od 2015 roku Stuttgart Open rozgrywany jest na trawie. Wcześniej, w latach 1916-2014, tenisiści rywalizowali na kortach ziemnych..Największą atrakcją tegorocznej edycji jest obecność powracającego do zdrowia po kontuzji pleców Rogera Federera. Szwajcar, dla którego będzie to pierwszy występ w Stuttgarcie od 2001 roku,rozstawiony został z numerem 1.Jego przeciwnikiem będzie urodzony w 1997 roku,Amerykanin Taylor Fritz.Gdy Roger Federer rządził w światowych rozgrywkach,Fritz dopiero marzył o karierze tenisisty.Taylor to co prawda dwukrotny półfinalista młodzieżowego Wimbledonu,czyli coś tam na trawie grać potrafi.Na kortach twardych również mu idzie i ogólnie prezentuje całkiem dobrą formę.Roger Federer,tego Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać,siedmiokrotny zwycięzca Wimbledonu - legenda kortów trawiastych.W ostatnich 3 sezonach ma bilans 26/29 na tej nawierzchni.Dziś postanowiłem wycelować w ilość gemów i myślę że poniżej 20.5 jest jak najbardziej do zrobienia.Oczywiście istnieje minimalne ryzyko,gdyż Roger wraca po kontuzji ale mimo to zaryzykuję.Pobieram ten typ i liczę na to,że mistrz stanie na wysokości zadania i szybko rozprawi się z Fritzem.Powodzenia. 

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Ćwierćfinał

10.06.2016r 11:00

Mahut - Tomic

Typ: over 10.5g 1 set

Kurs: 2.33

Buk: Unibet

Analiza:

Początkowo miałem myśl, że Mahut czysty win, kursy wystawione 50/50 - nic dziwnego w sumie, bo jednak Tomic przyjechał chyba tutaj pograć. Dzisiaj Mahut słaby pierwszy set, w drugim wskoczył na swój poziom i w trzecim przez dłuższy czas było 50/50 ale ostatecznie Mahut wziął mecz. Tomica nie oglądałem, ale sądząc po statystykach i przebiegu spotkania grał na spokojnie. Przechodząc do mojego betu, wydaje mi się, że TB w pierwszym secie będzie na spokojnie, ale pobieram spokojniejsza opcje, czyli over 10.5g, bo kto wie może któremuś pikawa w tym ostatecznym gemie, przed TB nie wytrzyma i nie weźmie tego jednego gema. Kurs zachęca, jeden i drugi mają mocny serwis, trawa u nich solidnie, spodziewam się wyrównanego spotkania, może nawet 3x TB? Jeśli mecz skończy się po dwóch setach to na pewno będzie to długa walka, nie spodziewam się spacerku po żadnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta

10.06.2016r 11:00

G.Muller - G.G.Lopez

Typ: 2

Kurs: 2.60

Bukmacher: Unibet

 

post-4688-0-97630700-1465417094_thumb.pngpost-4688-0-43129700-1465417106_thumb.png

 

Na jutro wybrałem pojedynek II rundy turnieju w Hertogenbosch pomiędzy obywatelem Luksemburga Gillesem Mullerem, a Hiszpanem Guillermo Garcia-Lopezem. Obaj Panowie mają już po 33 lata, a ich ranking oscyluje wokół 50 pozycji. Jutrzejszy mecz na pewno nie będzie należał do widowiskowych, wymiany będą kròtkie jak to na trawie bywa. G.Muller to typowy "servis man" i jak dla mnie jest tenisista za bardzo uzależnionym od własnego podania. G.Lopez ma na to sposòb swoimi returnami potrafi wykorzystać siłę serwisu rywala i odegrać kończącą (2 z 3 spotkań z jutrzejszym rywalem wygrał, w tym jedno na trawie).

Dodatkowo jutro na 99% będziemy świadkami tie breaka i to być może nie jednego, a te w tym sezonie świetnie rozgrywa Hiszpan (13W, 3L) przy bilansie 9-7 w tie breakach Millera. Gilles przed spotkaniem z Haasem przegrywał niemal "wszystko" co było do przegrania i sądzę że II runda tutaj w Holandii to max na co go stac. G.G.Lopez ma też dobrze opanowane umiejętności gry deblowe (technika, gra przy siatce) i to też przemawia na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: Hertogenbosch (Holandia), trawiasta

10.06.2016r 16:30

N.Mahut - B.Tomic

Typ: 1

Kurs: 2.05

Bukmacher: Unibet

 

34-letni Francuz Nicolas Mahut rozegra jutro ćwierćfinałowe spotkanie turnieju Hertogenbosch z 10 lat młodszym Australijczykiem Bernardem Tomicem. Nawierzchnia trawiasta jest tu niesamowicie istotna, bardzo krótkie wymiany, w których nie trzeba dużo biegać- w tym Mahut upatruje swoje szanse. Nicolas to dwukrotny zwycięzca tego turnieju w singlu- 2013 finał z Wawrinką (6-3, 6-4) oraz w roku ubiegłym finał z Goffinem (7-6, 6-1). Wszystkie sukcesy singlowe Francuza są związane właśnie z zieloną nawierzchnią- wygrywał jeszcze w Newport a finały osiągał na turniejach Queen's oraz ponownie w Newport. Po tych wynikach można nazwać śmiało specjalistą od gry na trawie, solidny serwis oraz gra serv and volley to wystarcza w zupełności na takie szybkie nawierzchnie. Nie od dziś wiadomo, że Tomic ma problemy z psychiką na korcie , to może być jego "gwoździem" do trumny w dniu jutrzejszym, bo jego forma z ostatnich tygodni też delikatnie mówiąc "nie zachwyca" przed RG przegrał 5 meczy pod rząd. Z czystym sumieniem polecam na jutro to spotkanie, patrząc na drabinkę Mahut ma spore szanse na obronienie tutaj tytułu w tym sezonie, a półfinał z Querreyem to minimum dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Ćwierćfinał

11.06.2016r 16:30

Mahut - Querrey

Typ: over 10.5g 1 set

Kurs: 2.16

Buk: Unibet

Analiza:

W piątek tak przewidywałem, więc i teraz tak przewiduje. Mahut i trawa, piękne połączanie, a na pewno ten turniej w Holandii gdzie rok temu wygrywał. Przegrywał z Tomicem i odrobił, dzisiaj Sam Querrey. Szedłbym w stronę Mahuta, ale bardzo ciekawi mnie kurs na over w pierwszym secie. Sam dobry serwis, nadaje się chłop na trawę, może to już nie ten sam człowiek co kiedyś, ale coś tam sobie pogrywa. Trzy wygrane do 0, rywali za mocnych nie miał, ale serwis dobrze trzymany. Powinno być jutro mocne starcie, dwóch mega gości, mega mecz, trzy TB? Kto wie, jednego jestem pewien, pierwszy set zacięty. Podejrzewam, że to będzie podobny mecz do tego piątkowego meczu Mahuta z Tomicem. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: Stuttgart (Niemcy), trawiasta

12.06.2016r 13:30

D.Thiem - P.Kohlschreiber

Typ: 1

Kurs: 2.25

Bukmacher: Sportingnet

 

Zapraszam na jutrzejsze finałowe spotkanie turnieju w Stuttgarcie. Najlepszą rekomendacją dla tego pojedynku jest to jak szybko Austriak uczy się gry na nowych nawierzchniach. Po odpadnięciu dopiero w półfinale RG z Djokovicem zdążyl ograć Grotha, Youzhnego oraz Federera, a wiec zawodników niezwykle groźnych na trawie. Szczególnie imponujące jest te ostatnie zwycięstwo oraz to jak wyciągnął wnioski po pierwszym przegranym gładko secie z Rogerem. Thiem mimo niespełna 23 lat opanował już specyficzne poruszanie się po kortach trawiastych oraz dzięki swoim dużo lepszym warunkom fizycznym i mocnym uderzeniom powinien wygrać ten turniej. 3 turnieje tegorocznego Touru ATP padły już jego łupem. Dominica typuje jako zawodnika, który jako pierwszy zaburzy hegemonię TOP 4 w rankingu ATP. Jego rywal o dekadę starszy Kohlschreiber najlepsze swoje lata ma już za sobą- 2008-2012, dlatego nie sądze aby był zdolny ograć jutro nową gwiazdę światowego TOURU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Finał

12.06.2016r 14:00

Mahut - Muller

Typ: over 2.5s

Kurs: 2.37

Buk: Bet365

Analiza:

Miałem grać dalej over gemowy w pierwszym secie, ale niestety kurs już  nie był dla mnie tak atrakcyjny, jak w poprzednich meczach Mahuta, więc skupiam sie teraz na trzech setach, Mahut tylko w pierwszym meczu z Lacko wygrał 2-0. Muller to dobry walczak, dobry zawodnik na trawie. Wczoraj miał wyrównany mecz z Ivo, dwa TB. Dzisiaj panowie po jednym secie powinni sobie urwać bez problemu. Mahuta stać na wygraną w tym turnieju, ale miewa czasem przestoje i seta powinien stracić, tutaj będą decydować punkty pewnie w TB, ewentualnie jeden gem nieuwagi. Powodzenia!

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...