Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godzina: 17:00
Spotkanie Lahti-SJK
Typ: BTS
Kurs 2.15
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w lidze Finlandzkiej w którym drużyna Lahti w spotkaniu przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę SJK, dla bukmacherów wystawiających kursy na ten mecz faworytem do wygranej jest ekipa przyjezdnych,ale dla mnie to gospodarze powinni zgarnąć komplet punktów, goście bowiem w tym sezonie na chwilę obecną są niżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie o 2 punkty ugrane mniej , gospodarze u siebie na stadionie w tym sezonie grali dwukrotnie i zdobyli w tych meczach 4 oczka, goście natomiast na wyjeździe zagrali 3 razy zdobyli tylko jeden punkt ich bilans bramkowy to 1:5 gospodarze natomiast mają 6:2 , nie boją się iż Lahti bramkę tu zdoła strzelić, myślę że goście , którzy też będa tu próbowali ugrać dobry wynik postarają się o przynajmniej jedno trafienie, stawiam iż Lahti nie przegra bowiem te zespoły na tym stadionie grały ze sobą do tej pory 5 razy, Lahti w tych meczach zanotowała 3 wygrane oraz 2 remisy, myślę że padnie BTS oraz wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy

 

http://obstawianie.com/topic/20504-finlandia/page-7?do=findComment&comment=955401

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – USA, MLS

Godzinna: 01:30

Spotkanie: DC United – New York City

Typ: over 2.5

Kurs: 1.79

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Poniedziałek 9 Maja zapowiada nam się na dzień bez większych emocji, jedyne spotkanie warte uwagi w tym dniu rozpocznie się wczesnym rankiem lub jak ktoś woli nocą a mianowicie w  Washington zakończymy 10 serię gier na boiskach MLS –DC United będzie podejmować gości z Nowego Yorku. Gospodarze to ekipa własnego stadionu tak było przed rokiem tak jest i teraz, zeszły sezon jeśli chodzi o grę w domu zakończyli na drugim miejscu byli zespołem świetnym w ataku tylko dwie ekipy trafiały częściej a ich średnia wynosiła dwie bramki na mecz, z drugiej strony tylko też dwie ekipy traciły więcej na własnym terenie tak więc były to otwarte mecze.  Historia powtarza się i w tym roku gdzie zdecydowanie lepiej im się wiedzie przed własną publicznością gdzie strzelili osiem bramek przy pięciu straconych, to zespół który gra ostatnio ofensywnie, czego dowodem jest siedem bramek strzelonych w dwóch ostatnich starciach u siebie. Trener ma w ataku duże pole manewru i bardzo doświadczonych graczy. Problemem jest z bramkarzami wypadło trzech w tym podstawowy z poprzedniego sezonu.  Jednak typ oczywiście jest grany ze względu na rywala o którym już parę razy pisałem. To jedna najbardziej overowych ekip w poprzednim sezonie  ze świetnym atakiem i beznadzieją defensywą. Zmienili trenera ale nie zmienili stylu nadal będą słabi w obronie i świetni w ataku ale z takimi nazwiskami jak Villa, Pirlo oraz Lampard to nic dziwnego. Wyjazdy to duży problem w defensywie w trzech dotychczasowych spotkaniach stracili osiem bramek przy sześciu swoich trafieniach czyli tak jak wspomniałem trzymają poziom overowy. Przed rokiem po jednym zwycięstwie każdej z ekip z bramkami w tle. Dla mnie typ opiera się po prostu na sposobie gry ekipy przyjezdnych których nie raz widziałem w akcji, jeśli będzie tylko skuteczność to skończy się to golami bo mecz będzie otwarty.

http://obstawianie.com/topic/5988-usa-mls-oraz-nizsze-ligi/page-3

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Honduras Clausura
Spotkanie: Real Espana - Marathon
Typ: 1
Kurs: 1.95
Godz: 3:00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie Realu Espana z Marathon CD w ramach rewanzu fazy play-off w najwyzszej klasie rozgrywkowej Hondurasu. Konkretnie jest to mecz cwiercfinałowy. Pierwszy mecz skonczył sie dosc szczesliwa wygrana Marathonu 1:0, poniewaz Javier Portillo z Realu dostal czerwien juz w 35 minucie, wiec 55 minut grali w osłabieniu. Bramke dostali w 41 i nie udalo sie odrobic. Teraz maja rewanz u siebie i duza szanse na pokonanie rywala. Czy awans trudno powiedziec, ale wazna bedzie wygrana. Jesli chodzi o sezon to Real zajal 3 pozycje z 7 wygranymi w 9 meczach u siebie co bylo 2 rezultatem ligi wiec u siebie daje im zdecydowanie wyzsze szanse. Marathon z kolei tylko 3 zwyciestw z 9 wyjazdów więc przeciętnie. Ogolnie tracili mało bramek i dzieki tem nie przegrali wiekszej ilosci meczow, dlatego nie sadze by był to spacerek dla Realu ale sa lepsza druzyną. Jesli chodzi o mecze bezposrednie Marathon wgral 2 z 5 meczow wyjazdowych przeciwko Realowi. Remisy praktycznie sie nie zdarzają.

 

http://obstawianie.com/topic/20533-pozosta%C5%82e-ligi-ameryka%C5%84skie/?do=findComment&comment=955544

 

:plus: 95

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Kazachstan 1

Godzina: 13:00
Spotkanie: Ordabasy - Shakhtar
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet 365

Analiza:

Sezon dopiero rozpoczyna się na dobre, a obydwie grające w tym spotkaniu drużyny ani nie dzieli w tabeli jakaą znaczna różnica punktowa, ani nie prezentują one ostatnio szczególnie dobrej formy.  Goście jednak są jednym z czterech najlepszych zespołów na wyjeździe po pięciu rozegranych tam  kolejkach. Ostatnio zanotowali w takich meczach dwa zwycięstwa z rzędu. Gospodarze z kolei są w gronie czterech najlepszych zespołów pod względem występów na własnym stadionie i w ostatnich trzech spotkaniach nie ponieśli na nim porażki. W ostatnim spotkaniu każdej z tych drużyn padły minimum trzy bramki. Każda z nich również ma szanse na awans w klasyfikacji, w przypadku gości nawet bardzo znaczny, jeżeli tylko odniesie dziś zwycięstwo. Motywacji do strzelania bramek nie powinno więc dzisiaj im brakować.

 

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/?p=955608

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estonia:Meistriliga - Play Offy


Spotkanie: Polva Serviti - Viljandi 


Typ: Polva Serviti (-4,5)


Kurs: 1,85


Godzina:18:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza ale akurat udało trafić się na całkiem interesujący mecz z piłki ręcznej po  krótkiej analizie doszedłem do wniosku że to może być strzał w dziesiątkę. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00 w lidze estońskiej jest to faza play offów. Jeśli chodzi o pojedynek pomiędzy tymi drużynami  bywało różnie raz wygrywali gospodarze a raz goście chodź zazwyczaj w roli faworyta była stawiana drużyna Polva Serviti . Główną uwagę na którą od razu zwróciłem są bezpośrednie pojedynki pomiędzy zespołami i na tym najbardziej chciałbym się skupić i bazować. Jak podałem mój typ na to spotkanie to handicap -4,5 gola teraz chciałbym przedstawić kilka ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami. Historia meczy jest długa począwszy od roku 2011 a kończąc na 2016 wymienię kilka ostanich meczy żeby zobrazować co kierowało mnie do takiego zagrania: 29:26 , 33:17 , 25:33 , 37:24, 29:28 , 33:28 , 24:31 , . Jak widać z podanych meczy 6/7 było powyżej na korzyść Polva Serviti , a ostanie mecze pokazują jak ofensywnie nastawione są to zespoły.. Drużyna  Polva Serviti średnio na mecz rzuca od 27-34 goli natomiast Vijlandi jest to drużyna która sporo traci jak i rzuca od 22-30 goli. Myślę że dzisiejszy handcipa -4,5 gola zostanie spokojnie pokryty.


 


http://obstawianie.com/topic/37-pozosta%C5%82e-ligi-europejskie/page-14


 


:plus: 85


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym

 

player_313796.jpgWTA-logo.pngplayer_311710.jpg

RUS.pngSRB.png

Spotkanie: Anastasia Pavlyuchenkova - Ana Ivanovic
Typ: 1

Kurs: 2,69
Data i godzina: 9.05.2016 21:00
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, Internazionali BNL d'Italia rozgrywanego na kortach ziemnych, we włoskim Rzymie, pomiędzy Anastasią Pavlyuchenkovą a Aną Ivanovic. Anastasia Pavlyuchenkowa (WTA 27) w Madrycie doszła do trzeciej rundy. W walce o ćwierćfinał stoczyła trzysetową batalię z późniejszą finalistką Dominiką Cibulkovą. Ana Ivanović (WTA 16) nie może odzyskać formy. Po raz ostatni dwa mecze z rzędu wygrała w lutym w Dubaju, gdzie doszła do ćwierćfinału. Jej wyniki na kortach ziemnych to druga runda w Stuttgarcie i Madrycie. W stolicy Hiszpanii przegrała z amerykańską kwalifikantką Louisą Chirico. Pavlyuchenkowa wygrała tylko jeden z ośmiu dotychczasowych meczów z Ivanović. Jednak w tym roku Serbka na korcie jest bardzo chaotyczna, a Rosjanka w Madrycie pokazała, że jest zawodniczką wszechstronną i może być skuteczna na każdej nawierzchni. Moim zdaniem w Rzymie górą będzie jednak Anastasia. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 21:00.

 

http://obstawianie.com/topic/33930-wta-rzym/?p=955672

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Portugalia, Primeira Liga, godz. 21:00

Spotkanie: Estoril - Arouca

Typ: 1

Kurs: 1,95

Buk: Betsson

 

 

 

Analiza: 

 

Przed nami ostatnie spotkanie 33 kolejki Portugalskiej Primeira Liga. Naprzeciw siebie staną zespoły Estoril i Arouca. Obie drużyny zajmują miejsca w górnej połowie tabeli. Goście mają już za sobą bardzo dobry sezon bo już tak można powiedzieć na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Arouca zajmuje bowiem 5 miejsce i ma pewny udział w kwalifikacjach Ligi Europy. Raczej bez szans na bezpośredni udział w fazie grupowej bo do poprzedzającej ich Bragi tracą 6 punktów ale mają słabszy bilans bramkowy, nawet po wygraniu dwóch spotkań i porażce wspomnianego zespołu nic im nie da. Mają również bezpieczną przewagę 4 punktów nad 6 zespołem. Także nie mają już o co grać w tym sezonie. Mogą myśleć o kolejnym i o LE. Z całą pewnością zagrają dzisiaj zawodnicy rezerwowi oraz trener przyjrzy się młodszym zawodnikom. Zwłaszcza, że jest to jeszcze mecz wyjazdowy i na pewno kluczowi zawodnicy zostali w domu aby w ostatnim meczu tego sezonu pożegnać się z kibicami przed letnią przerwą. Z kolei ich rywalem będzie Estoril. Gospodarze zajmują aktualnie 8 miejsce w tabeli. Jednak cały czas maja szansę na puchary. Strata do 6 lokaty to zaledwie 2 punkty. Jeśli dzisiaj wygrają spotkanie to mogą wskoczyć na te upragnione miejsce i wtedy przed ostatnią kolejką będą w bardzo dobrej sytuacji. Estoril jest mocne przed własną publicznością. W tym sezonie tylko 4 porażki i to nie ze słabeuszami tylko z trzema najlepszymi zespołami tego sezonu tj. Porto, Sporting i Benfica oraz porażka z Vitorią Guimaraes. Do tego zanotowali aż 9 zwycięstw i 3 remisy. Wygląda to zatem całkiem nieźle. Dzisiaj na pewno będą bardzo zmotywowani bo wiadomo każdy piłkarz chce pokazać się w Europie, a od tego jest chociażby LE o którą walczą. Determinacji na pewno nie zabraknie. Na pewno trener wystawi najmocniejszy skład jakim obecnie dysponuje. Nie mam wątpliwości, że ten mecz wygrają gospodarze. Myślę, że wygrają 2-3 golami. Dla Estoril to gra o wszystko, a Arouca nie gra już o nic. 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-11

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...