Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Indian Wells


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis,ATP Indian Wells

Spotkanie: Mikhail Kukuskhin-Kei Nishikori

Typ: 1

Kurs: 6,50

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Kolejna perła na dzisiejszy wieczór na kortach Indian Wells.O godzinie 20;30 polskiego czasu w ramach 1/32 spotkają się Kazach Mikhail Kukuskhin i Japończyk Kei Nishikori. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest oczywiscie wyzej rozstawiony Nishikori, ale ja widze tutaj zupełnie inne zakonczenie tego meczu. Ostatnie występy obu panów to mecze w pucharze davisa, gdzie lepsze wrażenie po sobie zostawił Kukuskhin. Mikhaił najpierw ograł faworyzowanego Troickiego 3-0, a w drugim swoim spotkaniu walczył na noże z Novakiem Djokovicem, prowadził 1-0 i 2-1 jednak na koniec uległ w 5 secie,gdzie zdecydowanie juz brakło sił. Oglądajac ten mecz nie można było przypuszczać że Kazach zajmuje dopiero 90miejsce w rankingu ATP! W wymianach jest bardzo mocny i regularny, świetnie operuje oburęcznym bh głównie po crossie. Z forehandu gra z rotacją zewnętrzną, co wcale nie jest takie łatwe i sprawia rywalom wiele prolemów. Mikhaił dużo widzi na korcie i myśli, często zmieniając długość i wysokość odbijanych piłek.Jego dzisiejszy rywal Nishikori, którego byłem fanem i nadal go lubie ostatnio mnie bardzo zawodzi.Na Australian Open niby doszedł do cwiercfinału , ale nie pokonał nikogo znaczacego, a odpadł w 3 setach z Djokovicem który nie dał mu zadnych szans. Później wygrany słabo obstawony turniej w Memphis.Słabiutki wystep w Acapulco gdzie odpadł już w 2 swoim meczu z Samem Querreyem 0-2.Na Davis Cupie ograł 3-0 Evansa i przegrał 2-3 z Murrayem ale na prawde grał tam bardzo przecietnie, zeby nie powiedziec kiepsko. Grał troche bojaźliwie i popełnił sporo niewymuszonych błędów. Tutaj w Indian Wells "Kukła" rozegrał już jeden mecz i pokonał pewnie w 2 setach Munoza De La Nave. W histori gier Kazacha z Japończykiem zawsze zwyciężał ten drugi. Moim zdaniem dziś będzie inaczej, Kukuskhin powinien zwyciężyc dzieki temu ze swietnie potrafi przyspieszyc gre i zmienic tempo, Nishikori jest w słabej dyspozycji,nie czuje sie pewnie i dzis powinien przegrać.Kurs wystawiony na to spotkanie jest o wiele za duzy,nic tylko grać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells

Spotkanie:  Gasquet - Dolgopolov

Typ: Gasquet (-1,5 seta)

Kurs: 2,74

Godz: 22:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

przed nami spotkanie 1/16 finału turnieju ATP 1000 rozgrywanego na kortach twardych w Indian Wells. Do rywalizacji stają rozstawiony z numerem 8. Francuz Richard Gasquet oraz rozstawiony z 26. Ukrainiec Alexandr Dolgopolov. Gasquet obecnie w rankingu ATP zajmuje 10. miejsce z dorobkiem 2715 punktów. Francuz w lutym wrócił do rywalizacji w Tourze po tym jak z powodu kontuzji odpuścił AO. Od czasu powrotu rozegrał 8 spotkań z czego przegrał tylko z Kyrgiosem, a w pozostałych oddał rywalom tylko jednego seta. Tutaj zdołał już pokonać Mahuta oddając mu tylko 5 gemów. Dolgopolov natomiast w rankingu zajmuje 29. miejsce dzięki zgromadzonym 1330 punktom. W tym sezonie Alexandr gra solidnie, ale bez zbytnich fajerwerków bowiem poza będącym w fatalnej formie potrafił wygrać tylko z będącym na 35. pozycji w rankingu Johnsonem. Uważam, że Gasquet powinien wygrać to spotkanie w dwóch setach, ponieważ jest bardziej klasowym zawodnikiem i oraz dysponuje "magicznym", jednoręcznym backhend'em. Dodatkowo za Francuzem przemawia fakt, że Dolgopolov jest tenisistą o słabej psychice i potrafi przejść zupełnie obok meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells

Spotkanie: Novak Djokovic - Rafael Nadal

Typ: powyżej 2,5 seta w meczu

Kurs: 3,50

Godz: 19.03.2016 20:00

Bukmacher: Bet365

Analiza: Minęły już te czasy, kiedy to wielką niewiadomą był rezultat meczu pomiędzy Rafaelem Nadalem a Novakiem Djokovicem. Od dłuższego czasu górą w tych meczach jest Novak Djokovic. Czy tak będzie też tym razem? Być może, ale ja mam przeczucie, że Rafael Nadal powalczy jak równy z równym i zobaczymy tu trzy sety. Nadal dawno już nie był w tak dobrej formie. Widziałem jego mecz z Nishikorim i zagrał naprawdę dobrze. Novak Djokovic bardzo się męczył z Tsongą i to nie jest optymalna forma Djokovica. Nadal z Nishikorim wygrał dość łatwo 6:4, 6:3. Jest duża szansa, że zobaczymy trzysetowy pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells

Spotkanie: Novak Djokovic - Rafael Nadal

Typ: powyżej 2,5 seta w meczu

Kurs: 3,50

Godz: 19.03.2016 20:00

Bukmacher: Bet365

Analiza: 

 

Dzisiaj o 20:00 rozopcznie się półfinałowe spotkanie ATP Indian Wells Novak Djokovic - Rafael Nadal. Dziwią mnie tak niskie kursy na Djokovicia, rozumiem, że teraz jest prawie nie do pokonania przez nikogo na świecie jednak mimo wszystko Rafael Nadal jakimś łośkiem nie jest i kurs 1,14 na Djokovicia jest trochę śmieszny. Do rzeczy - według mnie w dzisiejszym meczu zobaczymy 3 sety, nie wiem kto wygra po prostu według mnie będzie 2-1 na korzyść jednego lub drugiego. Djoković wcale nie musi być taki mocny jak go malują - męczył się wczoraj z Tsongą w ćwierćfinale i wygrał oba sety 7:6;7:6. Nadal natomiast rozegrał dobry mecz z Nishikorim wygrywając również 2:0(6:4;6:3). Myślę, że będziemy świadkami wyrównanego pojedynku i polecam grać na  3 sety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...