Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/
Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:
W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.
WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Anglia puchar
Spotkanie Arsenal-Hull
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 13:45
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu na swoim stadionie podejowala będzie drużynę drugoligowego hull City, ekipa gospodarze jest zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary, tym bardziej iż ostatnio spisuję się bardzo dobrze a zwycięstwa o z zespołem Leicester który obecnie jest liderem na pewno pomoże uwierzyć w siebie zespołowi z Londynu, który na pewno po kilku słabszych spotkaniach ligowych miewał chwilę zwątpienia, goście na wyjazdach mają spory problem na wyjazdach ostatnio co prawda zanotowali kilka wygranych ,ale ja myślę ze te wcześniejsze spotkania i kilka porażek pod rząd na pewno im nie pomaga , tym bardziej ranga tego spotkania w którym Arsenal spokojnie powinien sobie poradzić z niżej notowanym przeciwnikiem , wiadomo że gospodarze są przed meczami w lidze mistrzów,ale według mnie nawet jeżeli ekipa z Londynu wyjdzie tutaj w lekko rezerwowym składzie to i tak na spokojnie sobie poradzi, mój typ to dokładny wynik 2:0 dla Arsenalu.

 

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-5?do=findComment&comment=938019

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Spotkanie: Termalica B-B – Cracovia

Typ: over 3.5

Kurs: 3.40

Buk: Bet365

Godz. 18:00

Analiza:

Sobotnie zmagania na boiskach polskiej Ekstraklasy zakończymy w Niecieczy gdzie miejscowa ekipa Termaliki będzie podejmować Cracovie.

W tym roku ścisk w naszej lidze jest ogromny i co kolejkę mamy duże zmiany, gospodarze zajmują 13 miejsce ale ciągle z realnymi szansami na ósemkę.  Było trochę osób przed sezonem które skazywały ten zespół na szybki powrót do zaplecza a dla mnie Termalica gra naprawdę fajną piłkę szczególnie w ofensywie.  Z kreowaniem sytuacji bramkowych nie mają problemów szczególnie przed własną publicznością gdzie grają odważnie stąd w 11 spotkaniach 15 bramek strzelonych i ogólnie dobry bilans.  Inauguracja bardzo bolesna porażka w Poznaniu 5:2 ale to spotkanie miało tak naprawdę dwie strony medalu.  Defensywie to była klapa na całego, zostawiali dużo przestrzeni Lechowi, do tego popełniali proste indywidualne błędy, nie bez znaczenia jest też fakt że do zespołu dołączyło dwóch nowych graczy Pilarz w bramce oraz Putiwcew do środka defensywy a więc zgranie i komunikacja szwankowały.  Ofensywie natomiast zagrali odważni, kilka naprawdę ciekawych akcji, widać że w ataku czują się dobrze bo przegrywając 2:0 potrafili doprowadzić do remisów bo wówczas nie mieli nic do stracenia.

Cracovia to może być czarny koń tych rozgrywek, pierwsze  spotkanie po przerwie potwierdziło że utrzymali bardzo wysoką formę z pierwszej części. Górnik nie ma miał za wiele do powiedzenia w tym starciu szczególnie w pierwszych 30 minutach kiedy to gracze z Krakowa zagrali idealne zawody. Odejście Rakelsa chyba w ogóle nie odbije się na jakości w ofensywie, w świetnej formie jest Kapustka a nawet wydaje mi się że idzie on jeszcze w górę, Jendrisek pokazał natomiast że weźmie na swoje barki strzelanie bramek.  Goście to najskuteczniejszy zespół w naszej lidze z 47 trafieniami,  najsłabszy z czołowej piątki jeśli chodzi o drugą stronę czyli bramki stracone, no i w sumie daje to najbardziej overową ekipę w lidze ze średnią 3.5 bramki na mecz.  Cracovia grała jesienią ładnie, ofensywie i patrząc na pierwszy mecz to powinien być ten sam styl a jak widać skuteczność jest.

Nieciecza zagra odważne zawody, będą błędy w defensywie oraz odpowiednia jakość w ataku to przy takiej postawie Cracovii moim zdaniem da nam bramki tak jak w pierwszym spotkaniu kiedy padło ich pięć.

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-12

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Ligue 1

Data, godzina: 20.02.2016 16-00

Spotkanie:  PSG - Reims

typ: PSG -2,5

kurs:  2.60

buk: Bet365

 

Analiza: 

Paryżanie bardzo pewnie dążą po czwarte mistrzostwo z rzędu i nie ma już praktycznie żadnej siły by tytuł trafił gdzie indziej. PSG w dwudziestu sześciu meczach zremisowali zaledwie cztery  mecze w pozostałych meczach zgarniając komplet punktów. I właśnie dzisiejszy rywal z Reims był jednym z nielicznych zespołów, ktore nie przegrały meczu z paryżanami obok Angers, Bordeaux i w poprzedniej kolejce Lille. Dziś więc mozna spodziewać sie srogiego rewanzu ze strony gospodarzy. Taki los spotkał  właśnie Angers, które po bezbramkowym remisie u siebie na Parc de Princes dostali tęgie lanie aż 1-5. W poprzedniej kolejce PSG troszkę odpuścili mecz z Lille, stąd niespodziewany remis, ale ważniejszy był kolejny mecz, ktory paryżanie grali we wtorek w Lidze Mistrzów z Chelsea. Teraz gospodarze mogą skupić się na meczu z Reims, bo następny cały tydzień mają wolne a mecz z Lyonem dopiero w następną niedzielę. Reims to ligowy słabeusz który niebezpiecznie blisko znajduje się strefy spadkowej z zaledwie dwoma punktami przewagi nad Ajaccio. Balansują więc na krawędzi bytu i bardzo prawdopodobne że do końca sezonu będą drżyć o ligowy byt. Dlatego porównując klasę obu zespołów nie daję wielu szans gosciom na powodzenie w wyjazdowym starciu z najlepsza francuską ekipą ostatnich lat. PSG to całkowity hegemon na krajowym podwórku z licznymi gwiazdami swiatowego pokroju. Wymieniać ich nie ma sensu, bo każdy fan piłki dobrze zna graczy gospodarzy. Natomiast o gościach niewiele można powiedzieć, bo w zespole tym nie ma wyróżniających się graczach. Ciekawostką jest natomiast to, ze w tym zespole występują piłkarze z tak egzotycznych piłkarsko krajów jak Gwadelupa ( obrońca Tacalfred) czy Haiti (bramkarz Placide). Czy tacy gracze beda wstanie przeciwstawic sie Ibrahimovicowi i spółce?? Moim zdaniem nie i po raz kolejny PSG rozgromią kolejnych rywali i jeszcze bardziej podkręcą i tak swietny już wynik w rozgrywkach Ligue 1.

 

 

 


 

:plus: 160

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Devils - Islanders
Typ: 2 ml + U5.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie New Jersey Devils z New York Islanders. Tu faworytem choć lekkim są goście. Od razu wybrałem ten mecz ponieważ mam w pamięci spotkania bezpośrednie : 8 do 1 dla Islanders, ale też kontuzje czołowych zawodników Devils m.in Cammalierego, Eliasa, Tlustego oraz niepewny jest Gionta. I niby Devils są druzyną typowo underową, defensywną to ostatnio dali sobie wbic az 6 bramek przez nei tak ofensywne Flyers. Mysle ze 2 mecz z rzędu nie pojawi sie taki over i tym razem zacisnia szyki. Devils az 43 z 58 meczów notowało under. Islanders  na wyjazdach 17 z 25, także wszystko wskazuje na ten kierunek. Roznica punktowa na korzysc Isles to 2 punkty i 2 zaległe mecze, ale jest to druzyna duzo lepiej ustawiona w ofensywie. Nie ma tez tylu kontuzji w zespole. No i te mecze bezposrednie. Ostatnio 4:0, 2:1.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=940449

 

:plus: 240

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Meksyk – Primera Division)
Mecz: Queretaro - Tigres

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,65

Bukmacher: Unibet

Data: 20.02.2016  godz: 02:30

 

Analiza:

 

Podczas gdy w Europie wciąż gramy w zimowych warunkach, w Meksyku piłkarze cieszą się słońcem i ciepłem. Dziś w nocy polskiego czasu w ramach siódmej kolejki Clausury sezonu 2015/16 dojdzie w lidze meksykańskiej do ciekawego spotkania pomiędzy drużynami Queretaro i Tigres. Wiele wskazuje na to, że możemy się w tym meczu spodziewać wielu bramek i warto zagrać na over.

Gospodarze są na razie w tym roku zespołem, który zdecydowanie lepiej czuje się na własnym boisku. Tworzą tu ciekawe i bogate w bramki widowiska, z których dwa potrafili wygrać: 2:1 z Veracruz i 3:0 z Dorados. Ulegli za to 1:3 drużynie Atlas Guadalajara. Najważniejsze, że w meczach u siebie ten zespół gra ofensywną piłkę, nie bojąc się nawet teoretycznie silniejszych rywali. Atakują dużą liczbą graczy, idąc na wymianę ciosów. W pojedynku z takim rywalem jak Tigres może to przynieść ciekawe efekty. Jak dotąd w każdym meczu domowym w tym sezonie pokrywali przynajmniej over 2,5 gola, a nie grali z aż tak ofensywnymi rywalami.

Tymczasem Tigres to jeden z najsilniejszych i najbogatszych zespołów Meksyku. Mogli sobie pozwolić nawet na sprowadzenie znanego z gry w Olympique Marsylia Francuza Gignaca. Jest on jedną z największych gwiazd zespołu, ale ma tam z kim pograć, bo w ofensywie zespół prezentuje się naprawdę ciekawie. Dwa ostatnie mecze wyjazdowe Tigres to over 3,5 gola po remisie 2:2 z Guadalajarą i wygranej 3:1 z Chiapas. Tydzień temu przyszła przykra wpadka u siebie 1:2 z Tolucą, a więc jest się za co odegrać bo piąta lokata w tabeli na pewno nikogo nie zadowala.

W zeszłym roku drużyny Queretaro i Tigres spotykały się dwukrotnie i za każdym razem padało sporo bramek, Tigres wygrało na wyjeździe 3:1 a u siebie aż 5:1. Zatem zarówno najnowsza historia konfrontacji obu drużyn jak i statystyki z tego sezonu wskazują na dużą szansę wysokiego wyniku dziś w nocy. Warto spróbować, bo jak na ofensywne nastawienie obu zespołów kurs jest bardzo kuszący.

 

http://obstawianie.com/topic/24259-meksyk/?do=findComment&comment=934216

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland - Golden State Warriors 

Typ: 2 (handicapem 1 połowa - Golden State Warriors -10.5)

Kurs: 3.45

Godz: 04:05

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy Portland Trail Blazers a Golden State Warriors. Jeżeli brać pod uwagę 

wygrane w pierwszych połowach, to na ostatnie 6 spotkań Goście wygrywali wszystkie 6 - odpowiednio:

 

- z Cleveland 26 pkt

- z Chicago 16 pkt

- z Philą 19 pkt

- z NYK 6 pkt

- z Washington 16 pkt

- z Phoenix 14 pkt

 

Statystyki na pewno bardzo dobre i linia -10.5 w normalnych okolicznościach byłaby bardzo dobrym typem jak po takim kursie (3.45)

Natomiast dzisiaj oba zespoły spotkają się po dłuższej przerwie spowodowanej ASG i nie wiadomo do końca jak to będzie funkcjonowało.

Ja mam nadzieję, że GSW rozpocznie ten mecz bardzo ostro i odskoczy do przerwy na minimum 11 pkt. Curry i spółka wyglądają 

ostatni bardzo dobrze i myślę że będą chcieli załatwić sprawę już do przerwy.

 

Ostatni mecz tych zespołów był rozgrywany 9 stycznia, tak jak dzisiaj na boisku w Portland. 

GSW wygrali pierwszą połowę 22 punktami. Dość dobry prognostyk, natomiast dzisiaj nie spodziewam się aż tak dużej przewagi 

po pierwszych 2 kwartach, myślę że będzie na styku, ale po takim kursie warto zaryzykować za mniejszą stawką.

 

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Typ: ponad 235,5 pkt. w meczu
Kurs: 3,55
Godz: 20.02.2016 4:05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Analizując ten mecz pierwsze co mi przyszło na myśl to ilość punktów. Obydwie ekipy mają w swoich składach takie strzelby, że nic dziwnego, że bukmacherzy dali wysoką linię, a ja proponuję jeszcze większą. Golden State Warriors to najlepsza drużyna w całej lidze. Mają oni w swoim składzie Stephena Curry, który jest najlepiej rzucającym za trzy punkty zawodnikiem. Tak dobrego strzelca za trzy punkty już nie było wiele lat, o ile kiedykolwiek ktoś rzucał na tak wysokim poziomie jak Curry. Oczywiście poza nim jest jeszcze wielu świetnych graczy jak Thompson, który tż potrafi trafiać trójkę za trójką. Portland Trail Blazers też preferują bardzo szybkie tempo gry i też sporo rzucają za trzy punkty. Linia jest wysoka, ale do pokrycia. W ich ostatnim meczu w Portland było 236 punktów, a Golden State Warriors wygrało 128:108, więc wtedy typ by wszedł na styku. Teraz też powinni sporo rzucić, może nawet więcej niż wtedy.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-7

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Bundesliga


Bayern Monachium vs Darmstadt 98


Typ - Over 1.5 gola w pierwszej polowie


Kurs - 1.90


Bet365


20.02.2016 / 15:30


 


Mecz,ktory powinien byc jedynie formalnoscia.


Bawarczycy sa liderem w lidze i maja tylko Borussie Dortmund jako potencjalnego rywala do walki o tytul,ktora traci 8 punktow i tylko cud moze sprawic,ze Bayern nie wygra ligi.


Dla podopiecznych Guardioli bedzie to ostatni sprawdzian przed spotkaniem w LM z Juventusem,ktory wczoraj zremisowal 0:0 z Bologna.


Wszystko przemawia tutaj za gospodarzami,ostatnio Bayern notowal dosc underowe wyniki,dzisiaj spodziewam sie zwyciestwa minimum w okolicach 3,4:0.


Przede wszystkim mecz rozegrany zostanie na Allianz Arenie,tak wiec wiadomo - przewaga i ataki Bayernu od samego poczatku.


Sytuacje na pewno beda i to nie malo,bramkarz gosci bedzie mial dzisiaj ciezko,pytanie tylko jak bedzie wygladac skutecznosc gospodarzy,ktorzy dzisiaj zagraja bez zadnych oslabien w ataku a dodatkowo wracaja Ribery i Gotze.


W tym sezonie bilans na Allianz Arenie wyglada nastepujaco - 10-0-0,gole 34:3...


 


Darmstadt to beniaminek,ktory na wyjazdach ma bilans 5-2-3,gole 14:12.


Na ta chwile zajmuja 13 miejsce z 24 punktami na koncie.


Dzisiaj sa skazani na pozarcie przez Bayern,nie dosc,ze zagraja na wyjezdzie to dodatkowo nie zagraja dzisiaj - Niemeyer (P/20/1),Heller (P/21/6),Rausch (O/20/1),Sulu (O/21/5) i Gondorf (P/21).


W tym sezonie Bayern wygral z nimi na wyjezdzie gladko 3:0.


 


Defensywa gosci powinna zostac rozmontowana dosc szybko,do przerwy wpadnie minimum jeden-dwa gole ze strony Bayernu,ktory jesli bedzie skuteczny i nie bedzie marnowal setek to powinno byc ok.


 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Marsylia
Spotkanie: Benoit Paire-Marin Cilic
Typ: 1
Kurs: 3,10
Godz: 15:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Dziś bukmacherzy znów zdecydowali się obdarować nas prezentami, jeden z nich opisze bo na tyle mam czas i ochote  :D . Jako najpewniejszy typ wybrałem spotkanie Benoita Paire z Marinem Cilicem w półfinale turnieju ATP w Marsylii. Zdecydowanym faworytem tego starcia o dziwo jest drewniany Chorwat.Marin rozegrął na tym turnieju dotychczas 2 spotkania i nie miał żadnego solidnego rywala a mimo to męczył się, najpierw ledwo ledwo uporał się z Robinem Haase po 3 setowym starciu, a wczoraj ograł 2-0 Andreya Kuznetsova. Jego gra w tym roku nie stoi na dobrym poziomie, jeżeli funkcjonuje 1 serwis to jeszcze wygląda to nieźle,ale gdy tego serwisu brakuje to ma ogromne problemy z wygrywaniem swoich gemow, na returnie nie jest w stanie za wiele zdziałać. Jego dzisiejszy rywal to Benoit Paire,ostatni z Francuzów , który dotrwał do tej fazy, w 1 rundzie odprawił w 2 setach SImone Bolelliego, w  2 rundzie ze swoim rodakiem Vincentem Millotem wygrał 2-1 i wczoraj po znakomitym widowisku odesłał do domu rozstawionego z jedynką Stanislasa Wawrinke,czyli bitego faworyta do wygrania tego turnieju.Jego gra wyglądała na prawde dobrze poza 2 setem gdzie chyba zbierał siły na 3 partie. Benoit w miare dobrze serwował, na returnie mega groźny, każdy return bity pod nogi albo po lini, Stan bardzo się męczył, nawet gdy trafiał 1 serwisem w okolicach 200km/h. W tym aspekcie gry Paire górował nad swoim rywalem i mysle ze dzieki właśnie temu ten mecz wygrał. Cilic na returnie do zaoferowania wiele nie ma, a jeśli Paire będzie returnował po liniach bocznych i końcowych jak wczoraj to nie będzie co zbierac i bez problemu wygra w 2 setach.W dłuższych wymianach także Chorwat jest raczej bez szans na zdobywanie punktów. Moim zdaniem Paire jest o wiele lepszym tenisistą od Cilica, większe umiejętnosci techniczne, o wiele mądrzejszy na korcie.Obaj zawodnicy grali ze sobą raz w histori, w 2013 roku w Chennai gdzie zwyciężył Paire 2-1. Według mnie dzisiaj Francuz bardzo wspierany przez publiczność , znów pokona Chorwata i zamelduje się w finale. A tak na marginesie Francuscy kibice bywają bardzo nieprzyjemni w stosunku do rywali swoich rodaków,co strasznie utrudnia gre. Przekonał się o tym między innymi Ernests Gulbis gdy rywalizował z Gasquetem. Dziś nie ma innej opcji jak wygrana Benoita Paire.

 

http://obstawianie.com/topic/33314-atp-rio-de-janeiro-marsylia-delray-beach/

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Betis Sevilla - Sporting Gijon
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: [unibet]

Godzina: 20:30
Analiza:

Dziś na Estadio Benito Villamarin w Sewilli dojdzie do rywalizacji drużyn, które co prawda obecnie są nad strefą spadkową ale wciąż nie mogą być pewne utrzymania i wśród wielu osób panuje przekonanie, że i jedni i drudzy będą o utrzymanie "bić" się do samego końca. Mowa oczywiście o Betisie Sewilla i Sportingu Gijon, pierwszy z tych  zespołów jest aktualnie na 14.miejscu, drugi o dwa oczka niżej. Ja postanowiłem w tej rywalizacji postawić na drużynę Betisu.
Co prawda patrząc na statystyki Betis u siebie w Premiera Division gra najsłabiej - raptem 10 pkt. zdobytych w 11 kolejkach, najmniej również bramek zdobytych na własnym terenie - raptem 8. W ostatnim czasie jednak gra Betisu wcale nie wygląda tak źle z 5 ostatnich meczów przegrali tylko raz z Sociedad, remisowali z Villarreal, Deportivo i Realem Madryt oraz pokonali Valencię. Jakby nie patrzeć są to drużyny wyżej notowane niż Betis. Gijon natomiast ostatnio notował serię 4 meczów bez porażki (zwycięstwa z Sociedad i Valencią oraz remisy z Rayo i Deportivo), ostatnio jednak w środę rozgrywali mecz zaległy z Barceloną i ten mecz przegrali 1:3. Być może będą nieco bardziej zmęczeni niż Betis, bo przecież zespół z Andaluzji nie grał żadnego spotkania w środku tygodnia i mógł spokojnie przygotowywać się do dzisiejszej rywalizacji.
Dodatkowo zespół Gijonu nie najlepiej radzi sobie w meczach na  Estadio Benito Villamarin  z 5 ostatnich wizyt na tym obiekcie raptem raz udało im się wygrać:

02.12.15    PUC    Betis    Gijon    2 : 0
07.06.15    SEG    Betis    Gijon    0 : 3
08.01.12    PRI    Betis    Gijon    2 : 0
19.04.09    PRI    Betis    Gijon    2 : 0
17.12.00    SEG    Betis    Gijon    1 : 0

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś zagrają bez kontuzjowanych Picciniego i  Westermanna. Goście natomiast z tych samych powodów muszą radzić sobie bez Bernardo i Ndi'ego. Myślę, że warto w tym meczu spróbować zagrać zwycięstwo gospodarzy, którzy w przypadku zwycięstwa mogliby wyraźnie odskoczyć już od strefy spadkowej.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=940547

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów 

Spotkanie: Vive Kielce - Rhein Neckar Loewen
Typ: Vive HT/FT
Kurs: 1.90
Godz: 17.30
Bukmacher:  OddsRing

Analiza:

Strata z tamtego sezonu jednego z najlepszych bramkarzy dla Lwów z Manheim jest tutaj ogromną stratą bo wciąż Appelgren nie daje takiej skuteczności aby walczyć na najwyższym poziomie. Dla mnie to przeciętny bramkarz i myślę, że jego dziś niska skuteczność zadecydyje. Ogólnie jest regularny jeśli chodzi o bronienie i te nieprzekraczanie 35 % obronionych spotkań. Dziś w Kielcach spotkanie tygodnia w ramach Ligi Mistrzów gdzie Vive przed własną publiką podejmować będzie Rhein Neckar Loewen. Polacy do tego spotkania mieli na pewno więcej czasu i możliwości niż Niemcy. Lwy mają dużo cieższy terminarz, grali ostatnio kluczowe spotkanie w Bundeslidzie które przegrali. Porażka z Flensburgiem pokazała ich gorszą dyspozycję i braki Uwe Gensheimera który niedawno leczył kontuzję i rzucił tylko 3 bramki co dla niego nie jest wielkim wyczynem. Pamiętam rok temu to był bardzo mocny punkt ofensywy gości. Ogólnie spotkania między tymi ekipami są bardzo wyrównane, niemal na styku. Bramka powinna zadecydować i fakt, że Lwy z Manheim ostatnio na wyjazdach nie potrafią utrzymać rytmu. ( poraża 3/5 w LM), do tego dostali baty od Zebr 11 bramkami bodajże . Porażki takie jak z Kristianstad czy Pick Szeged są do przyjęcia jednak w mojej opini nie stawiają dobrego wrażenia Lwom przed tak trudnym spotkaniem. Dla obu ekip mecz o 4 pkt, Vive muszą to wygrać aby zająć min  2 pozycję w grupie i powalczyć z Barceloną o rozstawienie przed PO.Kadrowo Vive wyglada decydowanie mocniej, szczegolnie jest wieksza rotacja z lawki co w 2 pol moze dac korzysc w postaci odskoczenia na kilka bramek.

Kilku starych zawodników Lwów jak Szmal, Cupić, Sztlek, Bielecki więc dodatkowa motywacja dla tych panów. Moim zdaniem Vive u siebie w hali jest zdecydowanym faworytem, tutaj jeszcze nie przegrali i tylko raz stracili pkt z Barcą w tym meczu gdzie stracili posiadanie 1.5 gola w niespełna 1min meczu. Ja myślę, że dziś przewaga na bramce, kole i środku przełoży się na zwycięstwo 4-5 bramkami dla naszych. 

 
 
 
:plus: 90
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga - Niemcy
Spotkanie: Hertha - Wolfsburg
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Godz: 15:30
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Stawiam BTS w meczu 4 w tabeli Herthy z 8 Wolfsburgiem. Gospodarze rewelacyjnie spisują się w lidze, aczkolwiek mają tylko 5 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem. Typ opieram na kilku argumentach. Pierwszy to statystyki - na 10 ostatnich spotkań pomiędzy zespołami 6 razy padał BTS, na 4 wyniki jednostronne. Natomiast w tej statystyce zawarte jest też to, że ogółem w meczach pomiędzy zainteresowanymi ekipami padało zawsze dużo bramek. Hertha ostatnie 10 spotkań w ogóle - 4 BTSy, Wolfsburg - 7 BTSów. Dla obu zespołów jest to ważny mecz z punktu widzenia tabeli i ostatecznego rozrachunku kto zagra w jakich elimnacjach do pucharów i czy w ogóle. Gospodarze spuścili nieco z tonu i notują troche gorsze wyniki, a goście uważam, że radzą sobie coraz lepiej. Ostatnio w meczu z Gent w LM strzelil 3 bramki na wyjeździe grając bez paru podstawowych graczy. Dzisiaj również goście zagrają bez kilka ważnych zawodników, co może pomóc Hercie w zdobywaniu bramek, natomiast nie jest to jednoznaczne z deklasacją i jednostronnym przebiegiem meczu, ponieważ "wilki" dobrze radzą sobie w ataku. Dość powiedzieć, że Draxler jest w bardzo dobrej formie, jak nie powiedzieć, że jest obecnie najlepiej dysponowanym zawodnikiem gości. Gospodarze dziś w zasadzie bez braków, a goście z ważniejszych zawodników: (Benaglio - 17/0 - podstawowy GK), (Jung 11/0 obrońca), (Caliguri 20/2 pomocnik), (Guilavogui 19/1 pomocnik), (Schurle 18/1 pomocnik) i (Dost 16/7 Napastnik - najlepszy strzelec). Przy dość dużym ubytku kadrowym gości wolę postawić BTS, gdzie mimo wszystko uważam, że to goście będą agresywniejsi i mocniej wejdą w mecz, aniżeli Hertha, ale gospodarze również powinni swoje dołożyć.

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-22?do=findComment&comment=940584

 

:plus: 80

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa, Polska
Data: 20.02 18:00
Spotkanie: Termalica - Cracovia
Typ: Cracovia lub remis
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wróciła Ekstraklasa, nasi ligowcy mają już za sobą pierwszy mecz po zimowej przerwie i zdecydowanie lepiej wypadli piłkarze Cracovii, którzy odnieśli bardzo pewne zwycięstwo u siebie nad Górnikiem Zabrze strzelając już w pierwszej połowie gole i ustawiając mecz pod siebie. Na odnotowanie zasługuje również kapitalnym gol Jendriska - stadiony świata. Termalika słabiutko po przerwie, porażka 5:2 z Lechem przynosi przede wszystkim wielką krytykę ich defensywy. Cracovia to drużyna o dużym potencjale w akcjach ofensywnych więc obrona drużyny z Niecieczy może mieć znowu problemy. Bliski wyjazd Cracovii, która ma świetny sezon i są naprawdę jednym z lepszych zespołów w polskiej lidze na ten moment.

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-13

 

:plus: 42

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Siatkówka, Extraliga, Czechy

Godzina: 18:00

Spotkanie: Karlovarsko - Brno

typ: Brno

kurs: 3.4


 

Analiza:

 

Dzisiaj mój typ dotyczyć będzie czeskiej extraligi panów i pojedynku pomiędzy ekipami Karlovarsko i Brna. Pojedynek drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, gospodarze są na 3 miejscu, a goście na 4 miejscu z takim samym dorobkiem wygranych i porażek, ale gospodarze mają dwa punkty więcej. Dzisiaj moim zdaniem dojdzie do bardzo emocjonującego pojedynku, który nie powinien trwać krócej niż 3 sety dlatego mój typ główny to over setowy. Ale tez trochę grosza postawię na drużynę gości, która już raz w tym sezonie pokonała swoich przeciwników w grudniu po tiebreaku na własnym terenie. Siatkarze Brna w ostatniej kolejce napsuli sporo krwi liderowi z Czeskich Budziejowic przegrywając ostatecznie dopiero po pięciosetowym pojedynku więc dlatego dzisiaj tez wyceluję na niespodziankę w tym spotkaniu. Są to wyrównane drużyny może lekko odstające od dwóch pierwszych ekip tabeli kadrowo,dlatego też dzisiaj każdy wynik może być brany pod uwagę, ja stawiam na gości.

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...