Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Estudiantes-Lanus
Typ: x/1
Kurs 6.00
Buk : Unibet
Godz: 23:00
Analiza Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z Ligi Argentyńskiej w którym to ekipa Estudiantes na swoim stadionie gościć będzie drużyne Lanus, gospodarze według mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu ponieważ na swoim stadionie sa zespołem nie do zatrzymania , pokazywali to już niejednokrotnie w swoich poprzednich spotkaniach , mają świetny bilans ostatnie 5 spotkań i 5 wygranych , goście natomiast są zespołem mocnym ale zazwyczaj tylko na swoim stadionie potrafią zdobywać ligowe punkty, gospodarze natomiast mają wprost rewelacyjny bilans w spotkaniach z zespołem z Lanus na tym stadionie bowiem spotykali się od roku 1999 aż 17-krotnie bilans gospodarzy to : 10 zwycięstw, 6 remisów oraz tylko 1 porażkę, biorac pod uwagę ostatnią formę na swoim stadionie zespołu gospodarzy śmiem twierdzić że w dniu jutrzejszym również okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od swoich rywali , stawiam więc na wynik 1:0 dla Estudiantes,ale wynik po 0 do połowy spotkania.
 
 
:minus: 200
Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Espanyol – Real Sociedad

Typ: over 1 azjan pierwsza połowa

Kurs:  2.15

Buk: Bet365

Godz.  20:30

Analiza:

W kończącym 23-ią kolejkę spotkaniu Hiszpańskiej Primera Division Espanyol Barcelona będzie gościć przed własną publicznością Real Sociedad. Gospodarze nie mają ostatnio dobrego okresu, w nowym roku nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa, zdobywając tylko dwa punkty. Spowodowało to straszne osunięcie się w tabeli, w tej chwili zajmują pierwszą bezpieczną pozycję z jednym punktem przewagi nad strefą spadkową.  Od początku sezonu nie byli mocni w defensywie są jednym z czterech zespołów którzy stracili już ponad 40 bramek, a sytuacja jest jeszcze gorsza bo w nowym roku ta gra w tej formacji wygląda jeszcze gorzej – w pięciu spotkaniach ligowy stracili aż 13 bramek.  Nadzieją na przełamanie złej passy jest powrót do domu gdzie czują się bardzo dobrze do tej pory tylko dwa mecze przegrane. Ostatnio remis z Villarreal ale nie obyło się bez masy błędów w destrukcji.  Jest to zespół który chce grać atrakcyjną piłkę i z tego dziś nie zrezygnują. Real Sociedad to też ekipa która jest w kryzysie tak naprawdę od dwóch sezonów, była to przecież ekipa walcząca o Ligę Mistrzów.  Wyjazdy bardzo słabe, w których kompletnie nie potrafią zagrać na zero z tyłu ostatnio Gijon zajmujący wówczas przedostatnie miejsce i będący najsłabszym w ofensywnie zespołem zdemolował ich aż 5:1. Bilans wyjazdowy prezentuje się następująco 2-3-6, bramki 13:21 – czyli jak wspomniałem duże problemy w defensywie, średnia bramek na wyjazdach ponad 3.0.  Mieli także dwa dobre mecze w delegacji 0:3 z Granada oraz 0:4 z Levante czyli zespoły walczące o ligowy byt a więc potrafią się motywować na takie właśnie ważne mecze.  Ostatnie starcia tych ekip owocne w bramki szczególni na tym stadionie gdzie padały często remisy 2:2, pierwsze starcie w Sociedad też z wymianą ciosów i zwycięstwem ekipy z Barcelony 2:3.  Spotykają się dwie ekipy z masą problemu z grą w destrukcji, gospodarze walczą o przełamanie, goście o odskoczenie od dolnych rejonów tabeli, remis nie zmieni sytuacji w obu ekip i nic im tak na dobrą sprawę nie da. 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-32

 

:plus: 115

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Americas League 

Godzina: 01:30
Spotkanie: Brasilia - Guaros de Lara
Typ: Brasilia +10
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ostatnia kolejka rundy wstępnej Americas League i spotkanie pomiędzy brazylijską Brasilią i wenezuelską drużyną Guaros de Lara. Dla Brasilii to pojedynek o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek. Jak już wczoraj wspominałem Brazylijczycy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali 93:94 z portorykańską drużyną Capitanes De Arecibo,a wczoraj wysoko ograli dostarczyciela punktów w tej grupie kubański Capitalinos Azules de La Habana 99:60. Guaros ma na koncie dwie wygrane z Capitalinos 91:65 i dzisiejszej z nocy na które stawiałem z Capitanes 92:85. To spotkanie z Capitanes w którym przegrywali do przerwy 7 punktami może zadecydować o ich awansie nawet w przypadku porażki, bo jeśli jutro przegrają z Brasilią to będą się liczyć małe punkty. Do awansu ekipie wenezuelskiej wystarczy porażka 12 punktami, więc za wszelką cenę tego spotkania z Brasilią nie muszą wygrać, dlatego też myślę że postawiona przed murem Brasilia postawi się i z nawiązką pokryje moje handi. Tylko zwycięstwo da jej awans więc zapewne będą mieli większą motywację od rywali aby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozosta%C5%82e-ligi/page-6?do=findComment&comment=937260

 

:plus: 41

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Primeira liga, Portugalia
Spotkanie: Sporting-Rio Ave
Typ: Która drużyna pierwsza zdobędzie 9 rożnych-ŻADNA
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

g:20:00
Analiza:

W poniedziałkowy wieczór dojdzie do pojedynku między liderującym Sportingiem a siódmym Rio Ave, które z pewnością może grać o występ w kwalifikacjach ligi europy.Sporting na ten moment spadł na drugą pozycję na rzecz derbowej rywalki więc będzie chciał stratę nadrobić, jednak czy będzie to proste nie jestem tak do końca przekonany.Od wielu kolejek ciągną dobre serię i myślę że wkrótce przyjdą gorsze momenty, zresztą w kilku ostatnich meczach można było zauważyć tendencję nie tylko do dziurawej obrony, ale wyciąganiu wyników w ostatniej chwili.
Mecze z takimi rywalami nie są motorem napędowym dla ekip walczących o mistrza, je po prostu trzeba wygrywać a z racji że zostało 13 kolejek trzeba też trochę oszczędzać siły, by na finiszu nie było przykrych niespodzianek.Sporting raczej to spotkanie powinien wygrać, ale nie liczę na jakieś szaleńcze ataki, bardziej na objęcie prowadzenia i bezpiecznego kontrolowania spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/?p=937566

 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - ABA  League
Spotkanie: MZT Skopje - Buducnost
Typ: Buducnost -5 AH OT
Kurs: 1.93
Godz: 21.00
Bukmacher: Pinnacle
 

W mojej opinii linia wystawiona przez buki za niska o jakieś 3-4 pkt więc warto skorzystać z promocji. Pod lupę biorę spotkanie w 23 kolejce ABA League - rozgrywek Europejskich gdzie w Macedonii MZT Skopje mierzyć się będzie z faworyzowaną Buducnost. Zacznę od gospodarzy którzy w swojej rodzimej lidze potrafią dominować inne zespoły, wygrywać 50 i więcej pkt jak w ostatnim spotkaniu z Bestem. Tutaj jednak poziom o wiele większy i jak pokazują spotkania tych rozgrywek MZT Skopje zdecydowanie odstaje poziomem od liderujące zespoły w tym gości. Porażki z Crveną Zvezdą 13 punktami, Zadarem, Cedevitą, Mega Leksem czy Sutjeską daje rzut oka na możliwości tej ekipy. Wiekszość spotkań to  sytuacja gdzie Skopje rzucało na dość słabej skuteczności z gry i nie przekraczali tych 75 pkt. To o tyle ważne, że Buducnost obecnie w bardzo wysokiej formie czy to on road czy we własnej hali więc te handi powinni z łatwością pokryć. 

Obecnie goście od 8 spotkań wyjazdowych niepokonani w ABA League  i tutaj liczę na serię przedłużoną. Ostatnie tygodnie to 13 pkt zwycięstwo z Zadarem który ogrywał MZT Skopje we własnej hali czy 57:81 pokonanie Cedevity on road które świadczy o formie i dobrej atmosfery jaka panuje w tej ekipie. 
W ostatnich 2 latach obie drużyny rozegrały 4 spotkania z czego wszystkie wygrali goście z Buducnosti. Ostatnie wyjazdowe to także dominacja i wynik 65:81 dla gości. Buducnost to powtarzalność rzutowa, bardzo często pokrywają linię 80 pkt w meczu i stąd wspomniałem o zdobyczach pkt MZT Skopje na początku tego postu. Dla mnie perełka dnia. 

 
http://obstawianie.com/topic/26849-pozostałe-ligi/page-6#entry937260
 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie


Spotkanie: FC Spartak Moskwa vs. FK Krasnodar


Typ:  2


Kurs:  2.37


Buk: Bet-at-home


Godz. 16:30


Analiza:


 


Spotkanie pomiędzy drużynami, walczącymi między sobą o najwyższe pozycje w Rosyjskiej ekstraklasie. Mecz towarzyski, więc obie strony będą chciały pograć na luzie i testować grajków do rundy wiosennej. Jak wygląda sytuacja w lidze? W tabeli prowadzi jedynie różnicą bramkową drużyna z Moskwy. Nie ma co brać pod uwagę składów i ich formy bo tak jak już wcześniej wspomniałem, jest to mecz towarzyski. Co ciekawsze, Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami to (Spartak : Krasnodar): 0:4, 0:4, 1:3, 1:0. 3:2 więc widać, że jeśli wygrywali piłkarze z Krasnodaru, to już tak porządniej, jeśli to piłkarze z Moskwy, to ino ino mimo, że trza patrzyć niemal 2 lata wstecz. Jest to mój jedyny argument, aby na nich postawić w tym spotkaniu  :)


 


http://obstawianie.com/topic/20491-rosja/?p=937624


 


:plus: 137


Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika nożna, Portugalia, Primeira Liga, godz. 20:00 

Spotkanie: Sporting Lizbona - Rio Ave

Typ: Sporting Lizbona czyste konto? NIE

Kurs: 2,0

Buk: Bet365

 

 

 

 

Analiza:

 

Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie pomiędzy Sportingiem Lizboną, a Rio Ave. Bardzo ciekawie wyglądają kursy na strzeloną bramkę przez gości. Są one dość wysokie, warte grania. Gospodarze to aktualnie wicelider Portugalskiej Primera Liga. Po dzisiejszej wygranej mogą wskoczyć na pozycję lidera, wyprzedzając inny zespół z Lizbony - Benficę. Sporting ma świetny sezon. Wygrał aż 16 z 20 spotkań, zaledwie 3 razy remisował i zaznał tylko jednej porażki. Przed własną publicznością nie dają szans rywalom. Nie przegrali żadnego meczu, a wygrali 8 z 10. Bilans bramkowy 22:9. No właśnie. Stawiam na gola gości. A to jeden z argumentów. W ostatnim czasie Sporting gra bardzo skutecznie w ofensywie. Jednak traci też bramki. W ostatnich 8 meczach ligowych aż 6 razy stracili przynajmniej jedną bramkę. Co ciekawe FC Porto nie potrafiło strzelić gola. A dwa najgorsze zespoły tj. Academica i Tondela strzeliły Sportingowi po dwa gole. Jeśli chodzi mecze u siebie to w 10 meczach aż 6 razy tracili gola. Do tego 3 ostatnie spotkania kończyły się stratą przynajmniej jednej bramki i aż 6 z ostatnich 7 meczy również. Przejdę teraz do gości. Plasują się oni na miejscu 8 z 28 punktami [8-4-8] z bilansem bramkowym 30:32. Sporo bramek strzelają ale też sporo tracą. W meczach ligowych goście strzelili w każdym z ostatnich 9 meczy przynajmniej jedną bramkę! A co ciekawe w każdym swoim meczu wyjazdowym w tym sezonie (9 meczy) strzelili przynajmniej jednego gola. Strzelali bramki dla Bragi, FC Porto czy Benfice. Nie rozumiem dlaczego kursy na ich bramkę są tak wysokie. Jeśli dodać do tego H2H, to myślę że typ jest warty grania. Aż 6 razy w 7 ostatnich meczach Rio Ave umiało pokonać bramkarza dzisiejszych rywali. Natomiast w Lizbonie ostatnie 3 mecze kończyły się strzeloną bramką przez przyjezdnych. 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbia - Ukraina

 
Witam serdecznie. Na dziś nieco uboga oferta ale ja znalazłem bardzo ciekawą perełkę na dziś, mianowicie Futsal i Mistrzostwa Europy które odbywają się w Serbii i spotkanie w 1/4 finału między gospodarzami którzy są w dużym gazie oraz Ukrainą. Faworytem jak dla mnie zdecydowanym są Serbowie i dziwi mnie tak wysoki kurs na ich wygraną. Serbia w grupie bez problemu odprawiła Słowenię oraz Portugalię co było dużą niespodzianką. Widać że gra na własnej hali dużo im daje i dzisiaj nie powinni mieć żadnych problemów bo Ukraina to żadna czołówka światowa. Trafili do grupy z słabymi Węgrami i tylko dzięki temu grają dalej, z Hiszpanami dostali lanie 1-4. Własna publiczność na pewno pobudza ekipę gospodarzy i dzisiaj zrobią wszystko by zagrać dla kibiców i awansować do półfinału. Ciekawa jest też druga para ćwierćfinałowa w której to zmierzą się Hiszpania kontra Portugalia czyli można powiedzieć taki mini-finał. Ja tutaj grałbym osobiście na over jakiś jednak nie podejmuję się do analizowania tego spotkania. Zostaję przy Serbii i wydaję mi się że będzie to dzisiaj bardzo trafny wybór i Serbowie bez większych problemów wyeliminują z turnieju Ukrainę. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Serbia (2.14)
Bukmacher: Unibet 
Godzina: 18:30

 

 
 
:plus: 114
Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, VHL-B


Spotkanie: Sokol - Altay Barnaul


Typ: under 7.5


Kurs:  2.35


Buk: Bet365


Godz. 16.30


Analiza: Spotkanie zaplecza rosyjskiej ligi VHL. W lidze gra 9 ekip, a teraz mamy już 2 fazę rozgrywek, w której ligę podzielono na lepszą i gorszą grupę. Gospodarze są na 2 miejscu w grupie słabszej, natomiast goście liderują w tej grupie. Obie drużyny dzieli 12 pkt. i to w przyjezdnych chyba należy szukać faworyta. Tak naprawdę liga bardzo nieprzewidywalna i patrząc na tabelę, to gospodarze wygrali 11 z 18 gier u siebie, natomiast goście 8 z 18 na wyjeździe. Ja gram tutaj under bramkowy. Od strony statystycznej to w meczach gospodarzy pada średnio 6,7gola/mecz, ale już u gości 7,3 gola/mecz. Altay zanotował też 14 overów w tym sezonie dla wyznaczonej granicy w 38 grach. Uważam, że nie jest to wiele w tak overowej lidze. Gospodarze za to tylko 13 overów w takiej samej liczbie spotkań. 


Obie ekipy spotkały się 6 razy w tym sezonie, tylko 2 overy. Co ciekawe te drużyny grały dwumecz w ostatniej serii spotkań, w Barnaul i było 5:3 dla Altaya oraz 4:3 dla Sokola. 


Dzisiaj gram na under, liga co prawda trudna do przewidzenia, nie ma też info o składach, bramkarze w obu ekipach mają wskaźnik na poziomie 3,4-3,8 GAA, ale liczę na góra 7 goli w tym spotkaniu.


 


http://obstawianie.com/topic/32034-rosja-khl-20152016/?do=findComment&comment=937659


 


:minus: 100


Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika nożna, Portugalia, Primeira Liga, godz. 22:00

Spotkanie: Braga    -    Estoril

Typ: Braga AH -1

Kurs: 1,8

Buk: Bet365

 

Wybrałem to spotkanie ponieważ aktualne statystyki zwiastują dobry wynik dla tego meczu. Po 20 kolejkach Braga będzie miała ciężko dostać się do LM, co nie znaczy, że odpuszczą. W ostatnich spotkaniach u siebie Braga punktuje rywali po kolei. Na ostatnie 10 meczy u siebie przegrali zaledwie 1 raz i tylko raz zaliczyli remis. Mecze z udziałem Bragi przeważnie zwiastują dobrym widowiskiem i dużą ilością bramek. Wpływ na mój typ mają między innymi Stojiljkovic i Hassan którzy w ostatnim czasie są w świetnej formie i regularnie trafiają do bramki rywala. Trzeba tutaj też wspomnieć iż Estoril ma problemy z obroną, rzadko kiedy zdołają zachowac czyste konto. W dzisiejszym meczu troche ryzykownie ale mimo wszystko typuje tu -1 dla gospodarzy oraz ciekawe spotkanie.

 

:plus: 81

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Serie B
Spotkanie: Trapani - Como
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 2.30
Godzina: 20:30
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie kończącą włoską Serie B. Trapani gra z Como. Trapani przerwali passę 2 porażek ostatnią wygraną z Lanciano na wyjezdzie 3:0. Myśle, że to bedzie dobry bodziec do tego by powalczyć u siebie. Teoretycznie zajmują dopiero 13 miejsce, ale do strefy play-off tracą tylko 3 punkty, więc dzisiejsza ewentualna wygrana podniesie ich w tabeli na 8 pozycję. W tabeli jest spory ścisk. U siebie Trapani gra niezle. Tylko 3 porażki z 12 spotkań. Trapani ma ogólnie ujemne bilanse bramkowe 28:29 ale dzis jest dobra okazja by sobie podreperowac poniewaz graja z Como, ostatnia druzyna tej ligi i beniaminkiem. Goście na wyjazdach wygrali tylko raz, a ogólnie 3. Ostatnio zwyżkowa forma, 5 meczów bez porażki i w każdym z nich strzelali bramkę. Myslalem czy by nie postawic obie strzelą, ale Trapani tez niedawno odnioslo 2 zwyciestwa u siebie ale po 1:0. Czyste konto. Mysle ze nawet jak goscie mieliby strzelic to ten mecz skonczy sie maksymalnie 2:1.

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/?do=findComment&comment=937711

 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Futsal (Mistrzostwa Europy)
Mecz: Portugalia - Hiszpania (handicap europejski 1:0)

Typ: Hiszpania

Kurs: 2,14

Bukmacher: Unibet

Data: 08.02.2016  godz: 21:00

 

Analiza:

 

W rozgrywanych w Serbii Mistrzostwach Europy w halowej odmianie piłki nożnej, czyli w futsalu, nadszedł już czas ćwierćfinałów. W hicie tej fazy rozgrywek zmierzą się drużyny Hiszpanii i Portugalii. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna Hiszpanii i dlatego stawiam na jej wygraną różnicą co najmniej dwóch bramek. Poniżej postaram się uzasadnić ten wybór.

Hiszpania to najbardziej utytułowana nacja w europejskim futsalu, tytuł Mistrza Europy wygrywała aż sześciokrotnie (na dziewięc edycji turnieju). Przed dwoma laty musiała się zadowolić brązem, zatem do Serbii przyjechała podrażniona i głodna sukcesu. I od początku Hiszpanie prezentują się bardzo dobrze. W grupie bez problemu rozbili drużynę Węgier 5:2 i mocną przecież Ukrainę 4:1. Zresztą od porażki w półfinale poprzednich Mistrzostw Europy Hiszpanie rozegrali 13 oficjalnych spotkań i wszystkie wygrali, raz tylko zadowalając się przewagą jednej bramki, w towarzyskim meczu z Argentyną. Oprócz tego najniższa przewaga to trzy gole. Widać, że Hiszpanie są bardzo mocni i zdeterminowani.

Z kolei Portugalia, która tradycyjnie zaliczała się do ścisłej europejskiej czołówki, choć nigdy nie zdobyła złota Mistrzostw Europy, przeżywa w ostatnich latach lekki kryzys. W eliminacjach do tegorocznych Mistrzostw Europy (które Hiszpania przeszła jak burza z bilansem bramek 21:2) Portugalczycy ulegli nawet Kazachstanowi i tylko dzięki szczęśliwemu układowi innych wyników zajęli pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej. W samych finałach też nie błyszczą formą, uporali się z przeciętną Słowenią, ale już z gospodarzami nie mieli wiele do powiedzenia, przegrywając 1:3 z nienależącą do ścisłej futsalowej czołówki Serbią.

To pokazuje że zdecydowanym faworytem dzisiejszego ćwierćfinału będą Hiszpanie. Tym bardziej, że oba zespoły mierzyły się w ostatnich pięciu latach w oficjalnych spotkaniach czterokrotnie i wszystkie te mecze Hiszpania wygrywała różnicą minimum dwóch goli: 6:1, 4:2, 3:1 i 8:4 w meczu o brąz poprzednich Mistrzostw Europy.

Pewnym ryzykiem jest oczywiście gra z handicapem, ale dodatkowym argumentem jest tutaj fakt, że mamy już fazę pucharową – przegrywając odpada. Jeśli zatem w końcówce Hiszpania prowadziłaby jednym golem można się spodziewać że Portugalia postawi wszystko na jedną kartę i wycofa bramkarza. A to z reguły oznacza albo wyrównanie albo wyższą porażkę. Warto zatem po zdecydowanie lepszym kursie zagrać dzisiaj na wyższą wygraną bo akurat zwycięstwo jednym golem jest dziś mniej prawdopodobne.

 

http://obstawianie.com/topic/234-inne-sporty/page-5?do=findComment&comment=937646

 

:plus: 114

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy 2 liga
Spotkanie: Arminia Bielefeld - Duisburg
Typ: ( 1polowa) ponizej 0,5
Kurs: 1.7
Godz: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz druzyn o bardzo słabej bramkostrzelnosci a w przypadku Arminii mozna nawet rzecz i bardzo dobrej obronie. Arminia w obecnym sezonie w 19 meczach strzeliła 17 i straciła 16 bramek ( najlepsza obrona w lidze). Średnia goli na mecz to 1,7. oczywiście najniższa w lidze. Aż w 10 meczach piłkarzom tego klubu nie udało się pokonać bramkarza przeciwnej drużyny. U siebie gospodarze strzelili cale 4 bramki w 9 meczach tracąc 6. Arminia bryluje w tym sezonie w remisach ma ich az 12, przy zaledwie 3 zwycięstwach. Podobnie ma sie sprawa z Duisburgiem, goscie zajmuja obecnie ostatnie miejsce w tabeli z jedynie 12 punktami. Duisburg do tej pory w 19 kolejkach strzelił 15 bramek tracąc 33. Na wyjazdach Duisburg ugra jeden jedyny punkt remisujac z Dusseldorfem 1-1, po za tym same porazki, bramki 5-19. Tak wiec zapowiada sie mecz kalek z kalekami. Mysle ze w 1 polowie nie padnie bramka a jesli juz cos wpadnie to pewnie przypadkiem po spalonym i to w koncowce meczu.

 

http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-10?do=findComment&comment=937736

 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia  Primeria Liga
Spotkanie: Sporting Braga - Estoril
Typ: Sporting Braga
Kurs: 1.40
Bukmacher: Expekt
Godzina:22:00
Analiza:

 

Na dziś wybrałem mecz w portugalskiej lidze pomiędzy Sportingiem Braga a Estoril.

 

Gospodarze w tabeli znajdują się na 4 miejscu z 36 pkt na koncie i z bilansem bramek 33:14 .

Goście znajdują się na 11 pozycji z 23 pkt na koncie i bilansem bramek 19:25

Faworytem wydają się by więc gospodarze.

Najlepszym strzelcem Gości jest Bonatini z 10 bramkami a w ekipie Gospodarzy Stojiljkovic z 8 bramkami.

na ostatni 5 meczów 3 mecze wygrała Braga a 2 Estoril.

Liczę dziś na gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10?do=findComment&comment=937746

 

:plus: 40

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Francja - LNB

Spotkanie: Dijon - Pau-Orthez
Typ: Asian Handicap +7pkt z (OT) Pau Ortez
Kurs: 1.81

Godzina: 20:30
Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Dziś o 20:30 odbędzię się spotkanie LNB pomiędzy Dijon a Pau Ortez. Faworytem wg bukmacherów są gospodarze, ale ja jestem innego zdania. Po pierwsze obie ekipy są blisko siebie w tabeli i walczą o jak najlepszą pozycję przed playoffami i miejsce w nich gwarantujące, więc nie powinno być tak dużej różnicy w stawkach na ten mecz. Po drugie w zdecyfowanie lepszej formie są goście. Na 5 meczów - 4 wygrane Pau-Ortez, w przeciwieństwie do fatalnej formy Dijon - na 5 meczów - 4 porażki. Po trzecie bezpośrednie mecze na korzyść gości i to na miażdzącą korzyść! Na 21 meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami aż 16 wygrywało Ortez a tylko 5 Dijon. Dlaczego, więc w tak ważnym o miejscu w tabeli i zaciętym meczu stawiać na gospodarzy po dość mizernym kursiwie, który zresztą masowo jest grany, jak można postawić na handicap w stronę gości +7pkt, gdzie zapewne mecz zakończy się małą różnicą w jedną lub drugą stronę? Moim osobistym zdaniem wygrają goście, ale tutaj bezpieczny zakład na Pau, który jest wg mnie wielce prawdopodobny, choć należy pamiętać to sport i bukmacherka, a to się toczy wg własnych praw. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/32325-francja-lnb/?p=937755

 

:plus: 81

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie B

Spotkanie: Trapani  - como

Typ: under 3 azjan

Kurs: 1.40

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Spotkanie Włoskiej Serie B w którym zdecydowanym faworytem jest Trapani i myślę że wygrają to spotkanie lecz ogólnie w całym meczu nie padnie wiele bramek. Trapani na 7 ostatnich spotkań nie przekroczyło linii trzech goli w meczu. Como w swoich ostatnich 6 meczach nie przekroczyło linii trzech bramek, więc typ jest bardzo stabilny i w miare pewny poparty na statystykach. Co do H2h to trzy ostatnie spotkania między tymi drużynami kończyły się underowo tylko jeden rozegrany w  2012 roku padł over bramkowy który zakończył się remisem 2-2. Trapani dominuje na własnym stadionie, ale zdobyli oni tylko 27 goli na 24 spotkania więc średnio pada jeden mecz od tej drużyny w meczach. Como na wyjazdach gra pod remis, więc wyczuwam tutaj wynik 1:0 dla trapani lub remis po jednym golu od każdej ekipy.

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...