Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 05.02.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Moenchegladbach-Brema
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Godz: 20:30
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zapoczątkuję nam 20 serię spotkań w Niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej, Do Moenchegladbach przyjedzie drużyna Werderu Brema, według mnie w tej kolejce to gospodarze są faworytem do zdobycia na własnym stadionie kompletu punktów, oprócz wpadki w poprzedniej kolejce z zespołem Borussi Dortmund radzą sobie przed swoją publicznością całkiem przyzwoicie, w 10 spotkaniach ugrali 19 punktów, goscie natomiast są delikatnym ewenementem ponieważ znacznie lepsze wyniki osiągali do tej pory właśnie na stadionach swoich rywali aniżeli w meczach na swoim terenie . Spotkanie tak wiec zapowiada się nam ciekawie ,ale dla mnie zespołem znacznie lepszym pod wzgledem piłkarskim będzie drużyna gospodarzy , która powinna tutaj przełamać swoją niemoc i w końcu zdobyć 3 punkty, goscie natomiast przecież ciągle nie będa mieć tyle szczęscia co w poprzednich spotkaniach ligowych w których zazwyczej punktowali, ja postawię na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-21?do=findComment&comment=935439

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 3:00
Spotkanie:  Phoenix Suns - Houston Rockets
typ: Suns + 10 pkt AH OT
kurs:  1,66
bukmacher: Marathonbet
analiza:

Nie widzę jutro wygranej z handi  Houston Rockets w hali Talking Stick Resort Arena gdzie mierzyć się będą z Phoenix Suns. Obecnie Rakiety on road cieniują na całej lini, tylko 0.42 % wygranych i raczej jeśli to się zdarzy to  bez pokrytej lini wystawionej przed spotkaniem. Problemem Hardena i spółki jest obrona, 27 miejsce w tym elemencie na wyjazdach to kpina!. 

Mimo zwolnienia Jeffa Hornacka z funkcji trenera wierzę w ambicję i podejście Earla Watsona który posiada fach w ręku. Słońca u siebie w hali bilans 0.42% więc nie ma tragedii patrząc na braki Bledsoe i Knighta. Mimo tych osłabień walczą u siebie, nie dają się tłamsić i pokrywają dodatnie handi in plus. Rakiety od 10 spotkań on road nie wygrały 10 pkt i więcej - i o czymś to świadczy. 

W drużynie gospodarzy Morris i Booker i PJ Tucker powinni pociągnąć ten zespół. Leuer, Chandler, Teletović swoje powinni dorzucić i jeśli goście nie zagrają jakiegoś wyjątkowo dobrego spotkania mecz powinien być na styku. Atut własnej hali, wsparcie kibiców i słaba obrona Hardena i spółki powinna trzymać spotkanie w napięciu do ostatnich sekund. U Słońc widać motywację i walkę czego nie można powiedzieć o ich rywalach z Teksasu. Rakiety ostatnie mecze on road fatalnie, wrócili w sumie do siebie i po 3 kolejnych wygranych wyjeźdzają na teoretycznie łatwy teren. 
dla mnie max 6 pkt zwycięstwo gości. 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-7?do=findComment&comment=936569

 

:plus: 66

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Polski mężczyzn

Godzina: 18:00

Spotkanie: Czarni Katowice - Resovia Rzeszów

Typ: Resovia under 75,5 pkt

Kurs: 1.44

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Już jutro rozpoczęcie turnieju finałowego final eight Pucharu Polski we Wrocławiu. Moja propozycja to pojedynek pierwszoligowego klubu z Katowic i Resovii Rzeszów. Zespół Czarnych dość anonimowy dla kibiców siatkówki, jest to aktualny lider 1 ligi patrząc na skład bez zawodników, którzy wyróżnili się czymś wybitnym w naszej siatkówce. Ja osobiście kojarzę jedynie atakującego Jana Króla, który miał epizod w lidze niemieckiej, a kiedyś zdobył medal z reprezentacją Polski kadetów. W zestawieniu z naszpikowaną gwiazdami drużyną Resovii nie daję zbytnich szans pierwszoligowcowi. Rzeszowianie ostatnio grają coraz lepiej, łącznie z rozgrywkami pucharowymi mają już serię 5 spotkań bez straty seta więc i z takim zespołem jak Czarni powinni przejść przez mecz bez jakichkolwiek problemów. Tym bardziej, że trzeba oszczędzać siły bo w tej formule rozgrywek, żeby wygrać PP trzeba wygrać trzy spotkania na przestrzeni trzech dni. Jak dla mnie postawienie na 3:0 dla Resovii bez seta z grą na przewagi do wzięcia.

 


 

:plus: 44

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Washington Capitals - New York Islanders

Typ: Washington Capitals zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach- TAK

Kurs: 3,45

Godz: 05.02.2016 1:30

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Washington Capitals są najlepszą drużyną w lidze biorąc pod uwagę cały sezon. Odnieśli 35 zwycięstw na 48 rozegranych meczów. 30 z nich to zwycięstwa po trzech tercjach i nie pamiętam kiedy która drużyna mogła się pochwalić tak dobrymi statystykami. Caps przez cały sezon grają na równie wysokim poziomie i nie mieli jeszcze właściwie żadnego poważniejszego regresu formy. Po przerwie na mecze gwiazd przegrali dwa mecze, ale nie sądzę, by to był początek ich gorszej gry, a raczej przypadek. Po dwóch przegranych meczach w swojej hali teraz powinni odnieść zwycięstwo. Były już dwa mecze pomiędzy Washington Capitals, a New York Islanders, obydwa były łatwo wygrane przez Washington Capitals. W obu tych meczach Washington Capitals zdobyli bramkę we wszystkich trzech tercjach. Na swoim lodzie wygrali 6:2. Caps powinni wygrać kolejny mecz przeciwko New York Islanders i zdobyć bramkę w każdej z tercji, bo potrafią grać z Islanders.

 

 


 

:plus: 245

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: Garcia-Lopez - Muller
Typ: Muller wygra 2-0
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Godzina: 12:30

Analiza: W meczu 1/8 finału na turnieju w Sofii zmierzą się rówieśnicy. Po jednej stronie stanie 32-letni Hiszpan, a po drugiej Luksemburczyk. Bukmacherzy nie są pewni co do zwycięzcy w tym meczu, stąd kursy na obu panów bardzo zbliżone. Minimalnym faworytem jest Garcia-Lopez. Panowie juz mieli okazje ze sobą grać, aż 4-krotnie się mierzyli i za każdym razem zwycięsko z tego pojedynku wychodził Hiszpan. Dlaczego wiec stawiam na Mullera? Otóż te pojedynki miały miejsce 7-11 lat temu, a wiec sporo czasu temu. Wiele się zmieniło w grze obu zawodników. Garcia Lopez to typowy gracz na mączkę i to właśnie na tej nawierzchni osiągał najlepsze wyniki w swojej karierze Od niedawna całkiem nieźle sobie radzi na twardych kortach, które są zbliżone do gry w hali. Ale to wciąż nie to samo. Jeśli chodzi o grę w hali to Guilhermo ma slabe doświadczenie w porównaniu z dzisiejszym rywalem. Ujemny bilans spotkań 52/68 świadczy o tym ze nie bardzo czuje ten klimat. Natomiast Muller gra w hali znacznie częściej, jego bilans spotkań 124/90 mówi sam za siebie. Gracz, który dysponuje atomowym serwisem z pewnością lepiej odnajduje się na takich nawierzchniach. Z ostatnich spotkań, które rozegrał Garcia, bardzo podobny styl do dzisiejszego rywala ma Lukas Rosół, który dwukrotnie nie dawał szans Hiszpanowi. Po prostu Garcia nie bardzo sobie radzi z zawodnikami grającymi bardzo siłowo a dzisiaj przyjdzie mu sie zmierzyć z takim rywalem. Muller jest w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego też nie widzę przeciwskazań zeby dzisiaj bez problemu wygrał.

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?p=936847

 

:plus: 245

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Borussia Mgladbach-Werder Brema
Typ:gole gospodarzy over 2,5
Kurs 2.75
Godz: 20:30
Buk Unibet

 

Dwudziestą kolejkę w bundeslidze otworzy pojedynek dwóch drużyn których forma jest bardzo zmienna, jednak zajmują odległe od siebie pozycję w tabeli.Gospodarze Borussia M zajmuje wysoką 6 pozycję będąc w grze o ważne 3 miejsce premiowane bezpośrednim awansem do LM, BMG wygrała w lidze jako jedyna z Bayernem Monachium (w grudniu 3-1) były to jednak dobre złego początki,  w następnej kolejce wrócili z Leverkusen z bagażem 5 goli, wygrali co prawda z Darmstadt 3-2 ale kolejna porażka z imienniczką z Dortmund 1-3 czy remis u siebie z Frankfurtem 2-2 nie napawa optymizmem w pryzmacie walki ,o coś więcej,
Werder zajmuję niską 16 pozycję tuż nad strefą spadkową nad którą mają przewagę 5 pkt, ich zadanie w tym roku brzmi utrzymanie a każdy zdobyty punkcik jest na wagę złota, jednak jest to bardzo nieobliczalna drużyna co udowodnili w spotkaniu z Schalke.Ostatnie ich mecze jak na drużynę z końca tabeli są dosyć dobre dwa remisy w Stuttgartcie, u siebie z Koln, porażka z Eintrachtem i zwycięstwo z Schalke na ich terenie.Borussia jak widać po ich wynikach ma dobrą siłę rażenia, ale i dziurawą obronę, z pewnością są zdeterminowani na komplet punktów i umocnieniu się na czubie tabeli jednak wbrew pozorom ten mecz może nie być spacerkiem i różnie się skończyć.Historia pokazuję że w pojedynkach tych ekip pada sporo goli, nie ma przesłanek ku temu by dzisiaj było inaczej.

 

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/?p=936852

 

:plus: 175

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Borussia Mgladbach-Werder Brema

05.02.2016 godz 20:30

Typ - Werder over 2.5 gola

Kurs -  6.50 / Bet365

 

Mam trochę inny punkt widzenia co do tego meczu , Borussia jak widać przechodzi kryzys i uważam że to może wykorzystać Werder któremu punkty są potrzebne jak rybie woda , gdy zajrzymy na dwa ich bezpośrednie pojedynki czyli pierwszy mecz z tego sezonu w Bremie i wygrana Werderu 2:1 no i w grudniu w pucharze Niemiec i kolejna wygrana Werderu w stosunku 4:3 tak więc dziś liczę że znowu możemy się spodziewać sporo goli w tym meczu a ze swojej strony liczę na 3 ze strony gości dla których każdy mecz do końca sezonu będzie bardzo ważny gdyż jak już wspomniałem widmo spadku stoi blisko przed oczami !

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-21

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympiakos - Khimky Moskwa

 
Witam. Długo się zastanawiałem jaki typ podać na dziś ponieważ mam kilka swoich perełek na dzień dzisiejszy jednak zdecydowałem się podać tym z koszykówki, Euroliga meżczyzn i spotkanie Olympiakos Pireus kontra Khimky Moskwa. Buki faworyta widzą w drużynie gospodarzy a jak dla mnie jest to całkowite nieporozumienie. Olympiakos gra straszną kichę w tym sezonie, warto sobie przypomnieć spotkania m.in z Żalgirisem Kowno na wyjeździe gdzie dostali takie lanie jak nigdy, czy też ostatni mecz z Realem który również zagrali bardzo słabo. Teraz do Pireusu przyjeżdża lider tabeli który jest w niesamowitym gazie czyli drużyna Khimky Moskwa. Mają kim straszyć, w świetnej dyspozycji jest Dragic oraz Rice i to może dzisiaj bardzo pomóc w spotkaniu z bardzo słabą ostatnio drużyną Olympiakosu. Wiadomo gospodarzom będzie pomagała własna publiczność a jak już dobrze wiemy w takich krajach jak Grecja Turcja jest bardzo gorąco i publiczność bardzo pomaga swojej drużynie. Myślę jednak że przyjezdni z Rosji nie będą na to zważali i będą grali swoje a wtedy nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem Olympiakosu. Jak dla mnie bet dnia. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Khimky Moskwa (2.70)
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45

 

 
 
:minus: 150
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Malaga - Getafe
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Gamebookers
Godzina: 20:30

Analiza:

 

Jedyne spotkanie 23 kolejki hiszpanskiej Primera Division. Derby "środka tabeli" gdzie Malaga z 10 miejsca podejmuje Getafe z 11. Obie druzyny nie do konca skuteczne jesli chodzi o ofensywę. Malaga tylko 18 bramek strzelonych czyli ponizej bramki na mecz (jednak u siebie 11 w 10 spotkaniach), a Getafe tylko 9 w 10 na wyjazdach. Mysle ze goscie raczej zagraja defensywnie, na remis, ale kursy na Malage spadaja w szybkim tempie. Az 70% meczow Malaga w tym sezonie notowala under 2.5, wiec 3.5 wydaje sie w miare bezpiecznym posunieciem. Ostatnio przegrali po 1:2 i z Barceloną i Sevilla, by potem wygrac 2:1 z Eibar na wyjezdzie, wiec sadze ze plamy nie przyniesli, jest to dobra dyspozycja.  Wczesniej potrafili u siebie wygrac 1:0 z Atletico. Getafe z kolei przede wszystkim slabo broni, graja lepiej u siebie niz na wyjezdzie, ale sa tez nierowni. Potrafia wygrac 4:0 z Las Palmas by w nastepnej kolejce przegrac z Sevilla 0:5. 7 ostatnich meczow bezporednich miedzy tymi druzynami wygrywali gospodarze wiec mysle ze trend zostanie podtrzymany.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?do=findComment&comment=936896

 

:plus: 130

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito

Spotkanie: Estrella - Olivo

Typ: 1

Kurs: 1.58

Godz: 21:00

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

Wczoraj grałem w stronę Olivo z Verdasco, ale dzisiaj gram przeciwko niemu. Estrella to starszy, doświadczony grajek, który bardzo lubi turnieje na cegle. Turniej w Quito to turniej Victora, wygrał on tutaj w tamtym sezonie, w finale pokonując po zaciętym boju Feliciano Lopeza 2-1. W tym sezonie na pewno też ma ochotę, żeby tutaj wygrać, jest na pewno szansa, wygrywa dzisiaj i jutro w półfinale prawdopodobnie wpada na rywala z poprzedniego finału - Lopeza. Olivo grał wczoraj z byczkiem Fernando i tak jak się spodziewałem sprawił niespodziankę, ale to bardziej zasługa Verdasco, bo on ma takie swoje humorki i potrafi przegrywać seriami, gość na zawodników pokroju Olivo się nie spina, potrafi wygrać z Nadalem, ale jak przychodzi mniej sławniejszy gracz to jakby mu się nie chciało grać. Estrella to solidny chłop, traktuje każdy mecz poważnie i było to widać w meczu z z Andrejem Martinem, pierwszy set zacięty, a w drugim secie miał spacerek. Kursy poleciało mocno w dół na Victora, ale nadal warto według mnie grać. Powodzenia!

 


 

:plus: 58

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Turcja Superliga
05.02.2016 19:00
Antalyaspor-Fenerbahce
typ:2
kurs: 1:42
buk:Expekt.com

 

Analiza:

 

Na dziś wybrałem mecz w Tureckiej Superlidze pomiędzy Antalyasporem a Fenerbahce .

Faworytem spotkania jest Fenerbahce który jest liderem ligi z 46 pkt na koncie i z tylko jedną porażką na koncie a 14 zwycięstwami i  4  remisami.z

Zespół Gospodarzy zajmuje 14 pozycję z 21 pkt na koncie i z bilansem 2:8:10.

Na ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami 4 zwycięstwa odniósł Fenerbahce a w jednym przypadku był remis.

Najlepszym strzelcem w ekipie gospodarzy jest Samuel Eto z 13 golami na koncie.

W ekipie gości najlepszy jest Fernandao z 10 golami.

 

Dzisiaj liczę na gości i ich zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/topic/20530-turcja/page-7?do=findComment&comment=936955

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga

Spotkanie: Moenchengladbach – Werder Brema

Typ: over 3 azjan

Kurs:  1.72

Buk: Pinnacle

Godz. 20:30

Analiza:

Gospodarze po fatalnym początku sezonu, po zmianie trenera zanotowali niesamowitą serię i z ostatniego miejsca awansowali już do czołówki. Ich gra wyglądała w pierwszej rundzie bardzo ofensywnie 35 bramek zdobytych (trzeci najlepszy wynik) przy aż 34 straconych (tylko dwie ekipy straciły więcej) – średnia druga w lidze 3.6.  Krótki okres przygotowawczy w przerwie zimowej to znowu bardzo ofensywa gra, w trzech spotkaniach 6 bramek strzelonych przy 8 straconych. Widać że defensywa nie jest w formie bo na starcie sezonu zanotowali dwie porażki.  Do tej pory tylko dwa remisy to też świadczy o ich ofensywnej grze.

Werder od kilku sezonów jest ekipą ofensywnie usposobioną z strasznie dziurawą  defensywą tylko Stuttgart stracił do tej pory więcej a ich wynik to 36 w 19 spotkaniach czyli średnia prawie dwie bramki na mecz.  Dobra informacja jest taka że podobnie jak w przypadku gospodarzy, ofensywniejsze spotkania tej ekipy mają miejsce gdy grają w delegacji dwukrotnie częściej strzelają, przy równie sporej ilości bramek straconych (15:17).  Dwa pierwsze mecze to sześć bramek strzelonych przy czterech straconych, szczególnie cieszy ta postawa w ataku bo w defensywie jest norma.  

Spotykają się dwie ekipy które widać że nadal mają ogromne problemy w defensywie i dziś jestem przekonany że ten aspekt będzie kulał. Pozostałe argumenty o które pisałem wyżej plus historia bezpośrednich spotkań szczególnie na tym stadionie w czterech ostatnich spotkaniach tych ekip padało minimum pięć bramek, zdecydowanie skłaniają mnie ku opcji bramkowej.

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-21

 

:plus: 72

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito

Spotkanie: Victor Estrella Burgos-Renzo Olivo

Typ: 2

Kurs: 2,34

Godz: 22:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 


 


 


Biorę pod lupe ten sam mecz co kolega Tonny, ale niestety nie zgadzam się z nim. Renzo Olivo poczynił ogromne postępy i to że zamelduje się w pierwszej setce to tylko kwestia czasu.Ten rok zaczął z wysokiego C, na początku przechodził przez kwalifikacje do Australian Open i odesłał do domu zawodników którzy frajerami nie są, poradził sobie w 3 setach z Eliasem Ymerem, w 3 setach z Benjaminem Mitchellem i ograł 2-0 Vincenta Millota. W 1 rundzie AO trafił na Jiri Vesely'ego, oczywiscie nie dawano mu żadnych szans, a ten ograł rywala w 5 setach, odpadł w kolejnej rundzie z Federico Delbonisem także w 5 setowce, ewidentnie brakowało mu już sił. Odpoczął 10 dni i wybrał się do Quito, gdzie najpierw przeszedł przez kwalifikacje bez żadnych problemów ogrywając w 2 setach Eyserica i Londero. W 1 rundzie sprawił już małą niespodzianke odsyłając do domu Alejandro Gonzaleza , a wczoraj wyrzucił z turnieju Fernando Verdasco, a to nie lada wyczyn. Argentyńczyk dość dobrze serwuje mimo swojego nikłego wzrostu, bardzo dobrze gra z lini kortu gdzie dość dobrze operuje forehandem. Jego rywal Victor Estrella Burgos rozpoczął rok od porazki 0-2 z J.Sockiem, pozniej w eliminacjach do AO poległ po 4 setowym pojedynku z D.Brandsem, poleciał do Bucramangi, pokonał tam De Greefa,Hernandeza i odpadł w ćwiercfinale z M.Bourgue. Teraz w Quito nie stracił jeszcze seta , ale rywale z jakimi grał nie budzą respektu, Guido Pella i Andrej Martin to na prawde mega przeciętni tenisisci, po prostu przebijaki. Dominikanin i Argentyńczyk grali ze sobą dotychczas 2 razy, na początku 2014 i 2015 roku, oba mecze wygrał Estrella odpowiednio 2-1 i 2-0. Obydwa te spotkania były bardzo zaciete i obfitowały w TB, Estrella wygrywał ważne punkty, ale pamiętajmy że wtedy Olivo nie był jeszcze w takiej formie jak jest obecnie. Obaj zawodnicy uwielbiają gre na clay'u , Dominikanin na 304 rozegrane mecze wygrał 200 razy, natomiast Argentyńczyk z 382 meczy, wygrał 222. Argentynczyk "katował" tą mączke w 2015 roku i są tego efekty. Olivo 12 lat młodszy a zagrał 78 oficjalnych meczy na mączce wiecej , to też może mieć znaczenie. Kondycyjnie także lepiej wygląda Olivo, bo przeciez Estrella ma już 35 lat na karku i jestem pewny ze dziś nie wytrzyma trudów tego meczu, a Argentyńczyk zrewanżuje się za ubiegłoroczną porażkę, która także miała miejsce w Quito.


 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies

Typ: 1

Kurs: 2,38

Godz: 01:30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Zauważyłem w moim przypadku, że patrzenie na statystyki to strzał w kolano, chociaż czasami coś z tego jest. Dość ciekawe spotkanie i ryzykowne dla niektórych. Z jednej strony drużyna nie do poznania względem poprzedniego sezonu, a z drugiej doświadczenie i siła. Dlaczego postanowiłem postawić na NYK? Świetna sytuacja  :)3 porażki z rzędu, z czego dwie dość bolesne (nie liczę z GSW bo to kosmici). Spotkanie zostanie rozegrane na Medison Square Garden, a więc przed własną publicznością, gdzie Porzyginis czuje się dobrze (z resztą kto by się nie czuł). Świetna okazja na odblokowanie się i przerwanie tej krótkiej passy, bo każdy ma swoje gorsze chwile. Z kolei Memphis zanotowało 4 wygrane pod rząd, w tym z Pelikanami, co nie zmienia faktu, że przyjadą bardziej rozluźnieni. Nie całe dwa tygodnie temu Memphis wygrało u siebie. Świetna pora na rewanż  :)

 


 

ZŁA DATA

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...