Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 03.02.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna (Copa Libertadores - kwalifikacje)
Mecz: CA River Plate (Urugwaj) – Universidad de Chile

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 2,05

Bukmacher: Unibet

Data: 03.02.2016  godz: 00:45

 

Analiza:

 

W Ameryce Południowej ruszają najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe na tym kontynencie – Copa Libertadores. Na razie mamy dwumecze kwalifikacyjne do fazy grupowej i w jednej z ciekawszych par zmierzy się urugwajski zespół River Plate z chilijskim

Universidad de Chile. Stawiam w tym meczu na over 2,5 gola, po zaskakująco jak dla mnie wysokim kursie.

Oba zespoły preferują ofensywną, ryzykowną grę, często osiągając wysokie wyniki. Zespół z Urugwaju w zakończonej w grudniu części sezonu swojej ligi w 15 meczach osiągnął bilans bramek 31:25 co oznacza że padały niemal cztery gole na mecz z udziałem River Plate. Już w styczniu zawodnicy tego klubu rozegrali dwa poważniejsze mecze kontrolne i znów zanotowali wysokie wyniki, wygrali aż 5:1 z argentyńskim zespołem Argentinos Juniors i ulegli swoim rodakom z Danubio 1:3. Widać że mają swoją filozofię gry i przede wszystkim mocny atak, więc tutaj powinno być dobrze jeśli chodzi o ofensywę.

Rywale z Chile też prezentują odważny ofensywny styl gry, zresztą podobnie jak większość drużyn z tego kraju, z reprezebtacją na czele. Wysoki pressing, szybka techniczna gra i wiele stwarzanych sytuacji. Apertura w lidze krajowej przyniosła Universidad bilans bramek 24:30 w 15 meczach a więc również średnia zdecydowanie ponad 3 gole na mecz. Nowy sezon zespół zaczął od dwóch wyjazdowych remisów 1:1 z Antofagastą i San Luis oraz imponującej wygranej u siebie nad O’Higgins 8:1. To pokazuje, że w ofensywie wszystko funkcjonuje, a że obrona zawsze w jakimś momencie zaśpi to tym lepiej dla mojego overa.

Po konfrontacji dwóch ofensywnie usposobionych drużyn oczekuję ciekawego meczu, wielu spięć podbramkowych i przynajmniej tych trzech bramek w sieci.

 

http://obstawianie.com/topic/19022-copa-libertadores/page-4?do=findComment&comment=923000

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Watford-Chelsea
Typ: BTS
Kurs 2.05
Buk ComeOn
Godz: 20:45
Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Watfordu, beniaminka z Premier League na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Londyńskiej Chelsey, przyjezdni w tym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań swoich kibiców, na chwilę obecną są dopiero na pozycji 13 w ligowej klasyfikacji, niespodziewanie gospodarze , którzy przed sezonem byli przez ekspertów wymieniani jako kandydaci do spadku już w swoim pierwszym sezonie w Premier League radzą sobie bardzo dobrze i są na miejscu 10 , ale ich ostatnie spotkania nie wyglądały zbyt obiecująco, natomiast akcję gości idą tutaj mocno w górę i goście są moim faworytem do zdobycia kompletu punktów na wyjeździe w tej kolejce. Ogólnie forma obu ekip w poprzednich 10 spotkaniach ligowych przedstawia się zdecydowanie korzystniej dla przyjezdnych ponieważ na 10 spotkań przegrali tylko 1 raz zanotowali również 4 podziały punktów oraz 5 zwycięstw, gospodarze również mają tych zwycięstw 5 ale do tego mają tylko 1 remis oraz aż 4 porażki, jednak praktycznie w kazdym ostatnim spotkaniu oba zespoły strzelały jakieś bramki, mój typ na to spotkanie to dokładny wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych.
 
 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Cop Del Rey

Spotkanie: Barcelona – Valencia

Typ:  over 1.5 pierwsza połowa

Kurs: 1.93

Buk: Pinnacle

Godz. 21:00

Analiza:

Tą analizę mógłbym skoczyć na jednym zdaniu, widziałem Barcelonę w ostatnich meczach i widziałem Valencię to jest w tej chwili innym poziom. Barcelona u siebie nie przegrała, zanotowała tylko jeden remis na własne życzenie. W 12 spotkaniach strzelili 40 bramek! przy 8 straconych.  Łatwość to i tak za delikatnie powiedzenia jeśli chodzi o moc tej ekipy w dochodzeniu do sytuacji bramowych.  Wydaje mi się dodatkowo że po zwycięstwie nad Atletico Madryt w ostatniej kolejce u siebie zyskali jeszcze większą pewność siebie.  Trener ma do dyspozycji wszystkich graczy na czele z tercetem NMS. Nie wydaje mi się by była tutaj ogromna rotacja bo będą chcieli to załatwić już dzisiaj, bo zaczynają grać co trzy dni a rewanż jest w okresie przed Ligą Mistrzów i wtedy przy korzystnym rezultacie będzie potrzebna rotacja.  Wynik z Atletico oraz dwa pewne zwycięstwa z Bilbao 6:0 oraz 3:1 pokazują co tutaj czeka gości, którzy jak dla mnie nie mają tutaj żadnych argumentów.  Nic Valencii ostatnio nie wychodzi, kulminacją była pierwsza porażka w tym sezonie przed własną publicznością z Gijon 0:1. Zawodników żegnały chusteczki i oczywiście gwizdy ale nie ma co się dziwić grają ostatnio katastrofalnie a rywali wcale mocnych to nie mieli. Brakuje im wszystkiego skuteczności, szybkości, pewności siebie co w starciu z Barceloną moim zdaniem będzie kluczowe.  Goście ostatnio nie najgorzej sobie radzą w bezpośrednich starciach ale w niczym ten zespół nie przypomina zespołu potrafiącego nawet wygrywać na Camp Nou.  Patrząc po prostu na ich ostatnią grę to tutaj defensywa po prostu będzie ogrywa co chwilę.

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-8

 

:plus: 93

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League

Spotkanie: Watford - Chelsea

Typ: Goście (Chelsea) zdobędą bramkę w obydwu połowach- TAK

Kurs: 3,45

Godz: 03.02.2016 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza: Chelsea po zwolnieniu Mourinho gra znacznie lepiej. Już od siedmiu meczów nie przegrali, choć do końca zadowoleni być nie mogą, bo za dużo remisowali. Ważne dla nich jest to, że wygrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe, bo bardzo słabo to wyglądało jak jeszcze trenerem był Mourinho. Najpierw ograli 3:0 Crystal Palace, potem pokonali Arsenal 1:0. Z Crystal Palace zdobyli bramki w obydwu połowach. Watford zaczął grać znacznie gorzej. Mecz z Newcastle United wygrali 2:1, ale wcześniej przegrali cztery mecze, a ich styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Pod koniec ubiegłego roku Chelsea grało z Watfordem i w Londynie był remis 2:2, Chelsea zdobyło po jednej bramce w obydwu połowach. Wtedy Chelsea było słabsze niż teraz, a Watford znacznie lepszy. Watford jest bez formy i w tej sytuacji Chelsea jest faworytem. Twierdzę, że goście teraz też strzelą w obydwu połowach. Chelsea powinno być coraz wyżej w tabeli, a Watford raczej spadnie o kilka miejsc, tak to widzę.

 

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Watford-Chelsea
Typ: over 1,5 gola w meczu Chelsea
Kurs: 2.18
Bukmacher: unibet

Ekipa Chelsea po dość fatalnym przebiegu większości sezonu, wewnętrznych zawirowaniach powoli jakby wracała do swojego rytmu, choć oczywiście to trochę późno gdyż mamy 24 kolejkę, aczkolwiek jeszcze można i należy walczyć aby się otrzeć gdzieś tam w górnej części tabeli i być może na pocieszenie zagrać w LE.Oczywiście do ideału jeszcze sporo brakuje, jednak do ogrywania ekipy pokroju Watford jak najbardziej powinno wystarczyć i zdecydowanie powinni celować w 3 pkt zwłaszcza że w przyszłych kolejkach w lutym czekają ich mecze min z ManUtd, ManCity oraz w lidzę mistrzów z PSG.Watford zajmuję 10 pozycję interesując się utrzymaniem, jutro będą mieli ciężki pojedynek z Chelsea następnie z Tottenhamem w Londynie ale jeszcze w tym miesiącu będą mieli okazję powalczyć o jakieś punkty z Crystal czy Bourne także lepiej nie wypalać się zbytnio z drużynami o większych działach.Chelsea w pierwszym spotkaniu zremisowała u siebie 2-2, w latach wcześniejszych obie ekipy spotykały się na szlaku pucharowym a w ich meczach padało sporo goli.Uważam że Chelsea wygra to spotkanie strzelając kilka bramek.

 

Brak linku: :minus: 30

Łącznie :minus: 130

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, EuroCup mężczyźni

Godzina: 18:00

Spotkanie: PAOK - Valencia (HT/FT)

Typ : 2/2

Kurs: 1.52

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

5 kolejka pucharu Eurocup mężczyzn i spotkanie pomiędzy greckim PAOK-iem Saloniki i hiszpańską Valencią. Jeszcze nie tak dawno temu, po dwóch spotkaniach Valencia miała na koncie 2 wygrane w grupie I Top 32 EuroCup i liderowała. Ale przyszły dwie niespodziewane i wysokie porażki z francuskim Limoges dzięki czemu Valencia spadła na 3 miejsce i już nie może pozwolić sobie na porażki jeśli chce powalczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Porażki z Valencią były o tyle zaskakujące, że Valencia nadal znakomicie radzi sobie w rodzimej lidze. Po pierwszej porażce z Limoges u siebie potrafiła wygrać domowe spotkanie z Barceloną. Po tym spotkaniu tydzień temu ponownie przegrała z Limoges, a w weekend rozgromiła w lidze Bilbao 85:49. Ja na jutro postawię na przełamanie Valencii w EuroCup, za przeciwnika PAOK, któremu nie wiedzie się zarówno w EuroCup (ostatnie miejsce z tylko 1 wygraną) i w lidze (6 miejsce). Łącząc te rozgrywki to grecka drużyna ma na koncie serię 4 porażek z rzędu. Jutro postawiona pod murem Valencia powinna kontrolować spotkanie od początku, dlatego tez mój typ będzie dotyczył prowadzenia po 1 połowie i na zakończenie spotkania.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka - NBA

Spotkanie: New York Knicks - Boston Celtics

Typ: New York + 3.0 pkt

Kurs: 2.05

Godz: 01.30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W moim przekonaniu kurs na Nowojorczyków jest zawyżony i dlatego decyduje się postawić na nich z minimalnym handicapem dodatnim w postaci 3pkt. Gospodarze przystąpią do spotkania w pełnym składzie z C.Anthonym na czele. Drużyna Bostonu co prawda jest w bardzo dobrej formie, wygrali oni cztery z ostatnich pięciu spotkań ale właśnie w poprzednim spotkaniu ulegli Orlando w wyjazdowym spotkaniu. Dziś też czeka ich wycieczka do Madison Square Garden, Gospodarze wygrali co prawda tylko dwa z ostatnich pięciu spotkań u siebie ale kalendarz wyjątkowo ich nie rozpieszczał gdyż te trzy porażki to rywalizację z LA Clippers, OKC ( dogrywka ) i Golden State. Warto zauważyć, że NYK uległo obecnym mistrzom 21pkt a czołówka wschodu ( Cavs i Bulls ) 30 i więcej. Celtowie to drużyna zbudowana ze średnich graczy, świetnych zadaniowców dzięki czemu mogą pokonywać drużyny oparte na indywidualnościach. Co prawda w Knicks wyraźną gwiazdą jest Melo ale gra tego zespołu w tym sezonie nie opiera się na jego gwiazdorskich akcjach a na dzieleniu się piłką. Każdy z zawodników gospodarzy miał już w tym sezonie świetny mecz. Przeciwko takim przeciwnikom Celtom gra się o wiele gorzej, dokładając do tego drugie z rzędu wyjazdowe spotkanie kurs wystawiony na NYK wydaje się bardzo wysoki, dlatego próbuje to pograć.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka - NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks
Typ: Portland Trail Blazers -6pkt AH OT
Kurs: 1.81
Godz: 04:05
Bukmacher: Pinnacle 
Analiza:

 

Wrócił co prawda Jabari Parker do rosteru ale Bucks w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wczoraj nie wykorzystali szansy ogrania SAC bez lidera Cousina i dziś spotkanie b2b przeciwko Trail Blazers w Portland. 
Kozły przereklamowane i rzadko pokazują ich prawdziwy potencjał który w nich tkwi. Ogólnie goście w tym sezonie 7/29 na wyjazdach i ostatnie spotkania to -7 z Kings, -20 z Grizzles, -17 z Pelicans, -4 z Rockets. Szału nie ma i brakuje koncepcji trenerowi, trochę siły w ofensywie i doświadczenia. Po drugiej stronie Blazers w przebudowie, niby mieli przegrywać a na mocnym Zachodzie są na 8 pozycji przed Nuggets, Jazz, Pelicans, Kings. U siebie w hali wyglądają na bardzo mocnych, niemal 60 % spotkań wygranych i to większość w dobrym stylu. Są hot i notują 4 wygrane z rzędu we własnej hali. Rywal b2b więc także ułatwia zadanie, linia wydaje się niska biorąc pod uwagę, że Świetliste Smugi potrafiły ograć OKC, Jazz, Hornets, Kings, LAL blow outem. Lilliard. 

 

Bucks 1-4 w 5 ostatnich spotkaniach wygrywając tylko z Magic w swojej hali w Milwaukee. 
Przewaga gospodarzy będzie szybka gra, rzuty zza łuku i Damian Lilliard powinien zrobić sporo różnicy u gospodarzy.Myślę, że linia spokojnie dziś do pokrycia i gdyby nie przereklamowanie Bucks mielibyśmy linie na poziomie 9.5 pkt . 
Kursy wciąż lecą choć to o niczym świadczy 
http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-6

 

:plus: 81

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Boston - Toronto
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.03
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Po krótkiej przerwie spowodowanej "All stars Break" wracamy do typowania kolejek sezonu zasadniczego NHL. Pierwszy mecz po przerwie czyli mecz Boston Bruins z Toronto Maple Leafs. Obie drużyny ostatnio nie przekonują, aczkolwiek to Toronto jest w dużo słabszej dyspozycji i powróciło do grania swojego standardowego hokeja - porażki za porażką. Ale zacznijmy od Bostonu. W bramce Rask, czyli podstawa. 2.49 goli straconych na mecz to słaby wynik, słabszy niz przed rokiem (2.30) dlatego wahałem się czy by nie zagrać tu overa ale mysle ze Toronto jest zbyt słabe bez van Riemsdyka by mogło strzelić więcej niz 2 bramki. Boston trzyma czołową 6. z 57 punktami, Toronto 43 na równi z ostatnimi Columbus Blue Jackets. Boston gra lepiej na wyjazdach, ale tylko jeśli chodzi o zdobycze strzeleckie - dlatego jednak mysle ze po przerwie chwile poczekamy na bramki. Goście nie grają dobrze ani u siebie ani na wyjazdach. 1 zwycięstwo na ostatnie 10 meczów. Oglądałem bezposrednie mecze tych druzyn w Bostonie: było 2:0 (nudny mecz) i 3:2 (ten lepszy, praktycznie over, Toronto oddawało wiecej strzałów ale grał van Riemsdyk). Leafs wygrali tylko 6 z 23 spotkań granych w Bostonie więc raczej jedynka.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=936323

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watford - Chelsea

 
Witam. Wczoraj świetny typ na przewagę rzutów rożnych ze strony Liverpoolu, dałem że będą mieli przewagę co najmniej 3 rożnych a skończyło się na przewadze aż 8! Trzeba iść w takim razie za ciosem z takimi typami i na dziś proponuję coś bardzo podobnego, wręcz identyczny typ! Spotkanie Watford - Chelsea i jestem pewien że te spotkanie będzie miało taki sam przebieg jak te wczorajsze, czyli Watford będzie grał tylko z kontrataków natomiast Chelsea będzie próbował stwarzać sobie groźne sytuacje i za pewne obrońcy będą wybijali często piłkę na rzut rożny. Chelsea złapała w końcu świeżość i ostatnio radzi sobie co raz lepiej, w koncu bramkę zdobył Hazard co prawda z karnego ale na pewno doda mu to nieco motywacji. W ostatnim meczu tych drużyn które Chelsea zremisowało 2:2, mieli oni 9 rożnych natomiast Watford tylko 4. Najlepiej dzisiaj by było jakby to Watford strzelił pierwszą bramkę, wtedy na pewno jeszcze bardziej cofną się do obrony i będą bronili przed atakami Chelsea. Jak dla mnie kolejny bet dnia po wczorajszy , według mnie Cheslea spokojnie będzie miała co najmniej 3 rożne przewagi w tym spotkaniu. Wczoraj się udało i dzisiaj musi także! Powodzenia!
 
Typ: Chelsea - 2 EH RR (co najmniej 3 rzuty rożne przewagi) - 2.75
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45

 

 
 
:minus: 150
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Sofia
Spotkanie: Garcia-Lopez - Basic
Typ: Basic
Kurs: 3.00
Data i godzina: 3.02.2016 - 19:30
Bukmacher: Bet365

Spotkanie 1 rundy w stolicy Bułgarii pomiędzy Hiszpanem i Bośniakiem. Dużym faworytem tego spotkania jest Garcia Lopez, który jest bardziej doświadczony, zdecydowanie wyżej klasyfikowany w rankingu i mający w swojej karierze więcej sukcesów. Według mnie nie można rozpatrywać tego meczu tylko przez te kategorie. Kiedy dodamy, że Garcia jest typowym ziemniakiem i to że rozegrał w hali znacznie mniej spotkań w trakcie swojej kariery, mimo że różnica między oboma tenisistami to 8 lat wtedy możemy już w inny sposób patrzeć na to spotkanie. Co przemawia na korzyść Basicia? Fakt, że jest stworzony do gry na zybkich nawierzchniach, jest wysoki i szczupły co umożliwia mu szybkie poruszanie po korcie, rozegrał już w Sofii 3 mecze, musiał się przedzierać przez kwalifikacje, gdzie pokonał rywali zbliżonych poziomem do niego, musiał przejść pierwszą rundę, w ktòrej wygrał z Bhambrim w dwóch setach. Można powiedzieć, że jest rozgrzany i zdążył się zapoznać z nawierzchnią, bo jak wiemy sama nazwa nawierzchni nie mówi nam o niej wszystkiego. Natomiast dla Hiszpana będzie to pierwszy mecz w hali w tym sezonie, więc i wielka niewiadoma. Bez wątpienia typ warty ryzyka.

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?p=936354

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Grecja

Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus

Typ - gospodarze strzelą gola TAK

Kurs - 1.53

Betano

godz.18:30

puchar Grecji jest to drugie spotkanie ale w zasadzie już po pierwszym meczu wszystko jasne.Olympiakos na własnym obiekcie urządził sobie festiwal strzelecki wygrał aż 5-0 co sprawia że na rewanż mogą wystawić głębokie rezerwy nie narażając kluczowych graczy na kontuzje lub kartki które mogą osłabić zespół.Mój typ kieruje na gola dla gospodarzy kurs nie jest jakiś powalający ale wydaje mi się że gospodarze dzisiaj wygrają albo inaczej nie przegrają tego meczu a co za tym idzie strzelą jakiegoś gola.Olympiakos Piraeus w tym sezonie kompletnie zdominował rozgrywki w lidze także w pucharze jak do tej pory nie ma mocnych na nich są bezbłędni i wygląda na to że kryzys jaki przeszła lub przechodzi Grecja ominął klub z Piraeusu.Nie wiem jaki składami wyjdą obie ekipy to są tylko moje przypuszczenia dlatego nie stawiam wysoko tego beta.Awans jest przesądzony no ale liczę że gospodarze zagrają z determinacją w końcu nie zawsze się gra z wielkim Olympiakosem który w lidze jeszcze nie znalazł pogromcy a tylko raz zremisował co jest olbrzymim wyczynem biorąc pod uwagę że mając taką przewagę w lidze potrafią utrzymywać koncentracje w każdym kolejnym meczu.Oby dzisiaj było inaczej no bo sytuacja też inna.

Mój typ 2-1 dla gospodarzy.

 

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20531-grecja/page-6?do=findComment&comment=933530

 

:plus: 53

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Sofia
Spotkanie: Martin Klizan-Lukas Rosol
Typ: 1
Kurs: 2,62
Godz: 12:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

 

Po wczorajszym lajtowym typie, dziś moją uwagę przykuł mecz 2 rundy w Sofii gdzie zagrają ze sobą leworęczny Martin Klizan i praworęczny Lukas Rosol. Obaj zawodnicy mają bardzo podobny styl gry, więc będzie to wymiana na noże. Obaj opierają swoją grę na świetnym serwisie, a później ofensywna gra , lubią rozrzucać rywala po korcie, o wiele lepiej robi to jednak Słowak, który umiejętnosći techniczne ma na pewno większe od swojego dzisiejszego rywala.Wedlug mnie Martin znów zagra swoje i będzie gonił od lewa do prawa Czecha. Rosol ma 194 cm wzrostu więc z tym bieganiem u niego najlepiej nie jest, jeśli biegnie do siatki to wygląda to nawet fajnie jednak , poruszanie się na lini i poza nią w defensywie pozostawia wiele do życzenia co z pewnością wykorzysta Klizan. Spodziewam się dużej ilości akcji gdzie Klizan najpierw wyrzuci rywala poza linie a poźniej skonczy go jakimś skrótem czy drop shotem. Słowak nie ma problemu z poruszaniem się czy to do przodu czy na lini. Jeśli chodzi o ranking to tutaj praktycznie nie ma różnicy,Martin zajmuje 44 miejsce ,natomiast Rosol 46. Dotychczas grali ze sobą dwukrotnie, w 2009 na mączce gdzie Czech wygrał 2-1 oraz w 2015 na twardej w Indian Weels także po 3 setach zwyciężył Czech. Myśle , że dziś w hali solidny rewanż weźmie Słowak i pokona rywala 2-0. A propo gry w hali, Rosol na 173 spotkania w karierze zwyciężył 95 razy, natomiast Klizan na 114 meczy zwyciężył 65 razy  :) . Klizan rozegrał tych meczy mniej ale jest 4 lata młodszy. W 1 rundzie Słowak przejechał się po Bułgarze A.Lazovie 6-3,6-0, natomiast Rosol męczył się niemiłosiernie z Robinem Haase wygrywając 3-6,6-3,6-4. Moim zdaniem dziś to będzie dość szybki mecz i pewna wygraną Martina Klizana.

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?do=findComment&comment=936264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  ATP - DEBEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali) - Ćwierćfinał

Spotkanie: Petzschner P. / Peya A. - Fyrstenberg M. / Rosol L.

Typ: 1

Kurs: 1.57

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na szybko, bo zaraz spotkanie, a według mnie to bardzo ciekawy bet dzisiejszego dnia biorąc też pod uwagę postawę Rosola w spotkaniu z Klizanem, bo dostał tam krótko mówiąc paraliżu głowy. Peya w tym sezonie postanowił połączyć siły z Petzschnerem i muszę powiedzieć, że docierają się, ale może być z nich niezła para tego roku. Na AO mieli pecha, bo trafili na bardziej doświadczonych Pospisil i Sock, a w Auckland ulegli parze Pavcic/Venus, ale to też jest bardzo mocna para i grają ze sobą dość długo. Tutaj trafia nam się zlepak Frystenberg i Rosol... Co tu o nich powiedzieć? Frystenberg - od dawna o nim się nic nie mówi, a Rosol... Specyficzny gość, któremu według mnie zależy tylko na kasie, po co ma się męczyć w tak niskim turnieju skoro może przyjechać, trochę poodbijać i szykować się na kolejne, lepsze turnieje. W pierwszej rundzie pokonali Klizana i Seppiego, a dzisiaj Rosol oddał wygrany mecz Klizanowi - może panowie dogadali się na fejsie? Według mnie Petzschner i Peya mają ducha walki i chcą grać w tych turniejach, aby iść na przód, aby zdobywać powoli niskie trofea, a potem się wybić i powalczyć w szlemie. Na pewno jest między nimi jakaś chemia, dzisiaj powinni to udowodnić. Powodzenia!

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A, Włochy
Data: 03.02.2016 20:45
Spotkanie: Inter - Chievo
Typ: Inter
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po 22 kolejkach Inter utrzymuje się w czołówce, ale jest na pewno duży niedosyt bo w czterech ostatnich kolejkach bez zwycięstwa drużyna z Mediolanu i spadli na czwarte miejsce. Najbardziej bolesna była oczywiście ostatnia porażka w derbach z Milanem 3:0. Dzisiaj rywal idealny na przełamanie bo Chievo jest w słabej dyspozycji o czym świadczy porażka u siebie 0:4 z Juventusem i w Rzymie z Lazio 4:1. Przełamanie Interu jest bardzo ważne w walce o podium ligi włoskiej bo mimo strat punktów w ostatnich meczach, Inter wciąż jest kandydatem na miejsce dające awans do LM o co walczą w Mediolanie. Na jesieni Inter wygrał na wyjeździe z Chievo 1:0 i stawiam, że znowu trzy oczka powędrują na konto faworyta tego meczu.

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/page-7

 

:plus: 45

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, mecze towarzyskie
Spotkanie: Sparta Praga - Dynamo Moskwa
Typ: 1

Kurs: 2.21
Data i godzina: 3.02.2016 - 16:30
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

Na dzisiejszy bet wybrałem mecz towarzyski Sparty z Dynamem na neutralnym terenie. Widzę tutaj łatwą wygraną Sparty ze względu na to, że radzą sobie świetnie w Lidze Europy i ostatnie mecze z reguły wygrywali. Natomiast Dynamo to już nie ten sam zespół co kiedyś. W lidze rosyjskiej radzą sobie tragicznie i nie zanosi się na przełom. Ten bet robię na szybko więc nie będzie dokładnej analizy ale liczę na trafność "czuja".

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16?do=findComment&comment=936449

 

 

LICZĄC NA CZUJA ZAŁÓŻ SOBIE TEMAT, to jest dział do PISANIA DOKŁADNYCH ANALIZ. NIEZALICZONE

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  tenis, ATP Quito

Spotkanie: Cervantes I. - Carreno-Busta 

Typ: Carreno -1,5 seta

Kurs: 2.2

Godz: 18:00

Bukmacher: 10bet

Analiza:

Busta łatwo radzi sobie ze stylem Cevantesa, w 2014 jak i 2015 wygrywał wyraźnie z przynajmniej jednym breakiem zapasu po 2:0. Hiszpan prezentuje w nowym sezonie wysoki poziom, zdążył już wygrać seta z Nadalem czy Kyrgiosem. Cervantes w słabej formie która nie pozwala walczyć o zwycięstwo w challengerze a co dopiero w ATP250. W poprzednim meczu przeciwko Perowi Riba który coraz częściej zagląda do turnieju najniższego szczebla dał aż 9 okazji na przełamanie. Busta jest moim cichym faworytem tego turnieju.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis Montpellier ATP


Typ: Richard Gasquet

Kurs:1,48

Godz: 19:00

Bukmacher: Expekt

 

Analiza:

 

Na dzisiaj wybrałem mecz Tenisa pomiędzy Richard Gasquetem a Ernestem Gulbisem .

Faworytem tego spotkania jest Richard Gasquet który zajmuje większą pozycję w rankingu i posiada większe doświadczenie.

Richard Gasquet jest na 10 pozycji z 2,760 pkt na koncie.

Ernest Gulbis znajduje sie na 82 pozycji.

Na ostatnie 3 mecze między nimi 2 wygrał Gasquet .

Liczę dziś na zwycięstwo Franzuca.

 


 

Jeśli sądzisz , że to analiza to jesteś w błędzie.

 

NIEZALICZONE :bz:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 24

Spotkanie:Watford - Chelsea

03.02.2016 20:45

Typ: 2

Kurs: 1,91

Bukmacher: bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy

drużynami Watford iChelsea. Szerszenie z dorobkiem 32 punktów plasują się na 10 pozycji,

natomiast goście z Londynu z dorobkiem 28 punktów plasują się na 14 pozycji. W pierwszym

spotkaniu tych drużyn w tym sezonie w grudniu na Stamford Bridge padł remis 2:2. Chelsea

pod wodzą Guusa Hiddinka odzyskała dawną moc i pod jego wodzą nie odnieśli porażki.

Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy można powiedzieć rozkręcaja

się z meczu na mecz. W ekipe nieibeskich szansę na debiut może dziś dostać dobrze

znany kibicom Milanu Alexandre Pato, który zapowiadał się na świetnego gracza, jednak 

kontuzje, których często dostawał wstrzymały jego rozwój. Mój typ na dzisiejsze spotkanie

to pewne zwycięstwo i awans w tabeli Chelsea. Typuję 0:2 po ciekawym meczu.


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: Chelsea oraz over 2,5
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Godz: 20:45

W meczu 24. kolejki Premier League Watford zmierzy się z Chelsea Londyn. Szerszenie po czterech porażkach ligowych z rzędu, przełamali się i ograli Newcastle. Aktualnie podopieczni Floresa zajmują przyzwoite 10. miejsce. Watford jest dość niewygodnym rywalem o czym przekonał się Tottenham, Manchester City czy Liverpool. Ze znaczących graczy w zespole gospodarzy zabraknie tylko defensora Ake (15/1). Londyńczycy po kiepskim początku sezonu nie mają już praktycznie szans na zajęcie miejsca w 1-4. Po przyjściu Hiddinka gra The Blues wygląda o niebo lepiej, co przekłada się na wyniki. Chelsea nie przegrała jeszcze meczu, a do tego ostatnio wygrała prestiżowy mecz z Arsenalem. W tym meczu prawdopodobnie zabraknie Remy'ego (M 10/1), a występ Williana (M 22/3) jest wątpliwy. Drużyny te nie tak dawno spotkały się w lidze, wówczas padł remis 2:2. Warto dodać, iż to był pierwszy mecz  The Blues pod wodzą Hiddinka, a do tego Londyńczycy przestrzelili karnego. Sądzę, iż będzie to mecz, który wygrają goście. W tym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek, stąd over bramkowy.

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=936517

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Ligue 1

Data, godzina: 03.02.2016 21-00

Spotkanie:  PSG - Lorient

typ: PSG -2.5

kurs:  2,60

buk: Bet365

 

Analiza: 

Juz za chwile na Parc de Prince dojdzie do konfrontacji mistrzów Francji PSG z Lorient. Gospodarze pewnie zmierzaja po kolejny piąty juz tytuł mistrzowski i tak naprawde to nie ma juz zadnej siły która by to mogła zmienic. PSG ma az 21 punktów przewagi nad drugim Monaco, do tego fenomenalny bilans meczy - dwadziescia zwyciestw i zaledwie trzy remisy. Trzeba pamietac ze dwa remisy Paryzanie zanotowali na samym początku sezonu, teraz zwyciężaja praktycznie z każdym. U siebie punkty stracili tylko z Bordeaux, a nie udalo im się wygrać w Angers i Reims. Lorient to ligowy średniak, spadek im też raczej nie grozi bo u siebie prezentuja się całkiem solidnie. Jednak na wyjazdach udało im sie wygrac zaledwie dwa z jedenastu meczy. Nie wierze wiec w to że uda im się coś ugrać w paszczy lwa, jakim niewatpliwie jest stadion PSG. Poza Żyrondystami nie uległ tu tylko sam Real Madryt, pozostali rywale z Ligi Mistrzów - Malmo i Szachtar przegrali tu 0-2. Dzis licze na kolejne popisy gwiazd gospodarzy. W wyjsciowej jedenastce co prawda Di Maria nie wystąpi, ale w jego miejsce wejdzie młody Augustin, który będzie ze Zlatanem i Cavanim miał za zadanie rozmontować defensywę gości. To raczej nie powinno być jakoś szczególnie trudne zadanie. Ostatnimi czasy co wcale nikogo nie dziwi  Paryżanie mają patent na ligowego rywala. Akurat z Lorient wygrali ostatnie sześć meczy, więc nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak demolka gości. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis (Challanger Dallas Singiel mężczyzn)
Mecz: Frances Tiafoe - Mikhail Vaks

Typ: Over 18.5 gemów w meczu

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

Data: 03.02.2016  godz: 22.55

 

Analiza:

 

Przepaść rankingowa pomiędzy tymi tenisistami jest ogromna ,ale to dla mnie nie gra znaczącej roli, gdyż w pierwszym meczu tego turnieju Vaks klasyfikowany na pozycji 1600 w rankingu Atp pokonał Smitha , który jest sklasyfikowany na pozycji 239. Dzisiejszy rywal Vaksa jest sklasyfikowany na pozycji 181 w rankingu ,ale przejdźmy może do istotniejszej kwestii,Na pewno zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu jest czarnoskóry Amerykanin Tiafoe ,lecz ja upatruję tutaj jednak ,że reprezentant Republiki Południowej Afryki tak łatwo nie ulegnie dziś .Na pewno znacząco się poprawił , skoro zaskoczył w pierwszej rundzie tego turnieju . Linia jest strasznie niska , wystarczy by ugrał tylko 7 gemów ,a co to w sumie jest 7 gemów? 6-4, 6-3 i typ wchodzi. Wystarczy by utrzymywał swoje podania , nawet jeśli w każdym secie zostanie po razie przełamany to i tak typ wejdzie. Co tu więcej dodawać , trochę przesadzili z kursami , wiadomo ranking nie gra roli , oczywiście jeśli miałbym grać to grałbym ten typ i tak też zagram ,ale można w sumie za drobne skubnąć na Vaksa , gdyż jest to chalanger ,a jak wiadomo , te turnieje niskiej rangi rządzą się także swoimi prawami. Polecam.

 

http://obstawianie.com/topic/32991-challenger/?do=findComment&comment=931775

 

:plus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Tenis,ATP Sofia
Spotkanie: Martin Klizan-Lukas Rosol
Typ: 1
Kurs: 2,62
Godz: 12:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

 

Po wczorajszym lajtowym typie, dziś moją uwagę przykuł mecz 2 rundy w Sofii gdzie zagrają ze sobą leworęczny Martin Klizan i praworęczny Lukas Rosol. Obaj zawodnicy mają bardzo podobny styl gry, więc będzie to wymiana na noże. Obaj opierają swoją grę na świetnym serwisie, a później ofensywna gra , lubią rozrzucać rywala po korcie, o wiele lepiej robi to jednak Słowak, który umiejętnosći techniczne ma na pewno większe od swojego dzisiejszego rywala.Wedlug mnie Martin znów zagra swoje i będzie gonił od lewa do prawa Czecha. Rosol ma 194 cm wzrostu więc z tym bieganiem u niego najlepiej nie jest, jeśli biegnie do siatki to wygląda to nawet fajnie jednak , poruszanie się na lini i poza nią w defensywie pozostawia wiele do życzenia co z pewnością wykorzysta Klizan. Spodziewam się dużej ilości akcji gdzie Klizan najpierw wyrzuci rywala poza linie a poźniej skonczy go jakimś skrótem czy drop shotem. Słowak nie ma problemu z poruszaniem się czy to do przodu czy na lini. Jeśli chodzi o ranking to tutaj praktycznie nie ma różnicy,Martin zajmuje 44 miejsce ,natomiast Rosol 46. Dotychczas grali ze sobą dwukrotnie, w 2009 na mączce gdzie Czech wygrał 2-1 oraz w 2015 na twardej w Indian Weels także po 3 setach zwyciężył Czech. Myśle , że dziś w hali solidny rewanż weźmie Słowak i pokona rywala 2-0. A propo gry w hali, Rosol na 173 spotkania w karierze zwyciężył 95 razy, natomiast Klizan na 114 meczy zwyciężył 65 razy  :) . Klizan rozegrał tych meczy mniej ale jest 4 lata młodszy. W 1 rundzie Słowak przejechał się po Bułgarze A.Lazovie 6-3,6-0, natomiast Rosol męczył się niemiłosiernie z Robinem Haase wygrywając 3-6,6-3,6-4. Moim zdaniem dziś to będzie dość szybki mecz i pewna wygraną Martina Klizana.

 

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?do=findComment&comment=936264

 

 

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...