Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 27.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Athletic Bilbao

Typ: Remis

Kurs:5,5

Godz:21:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Angina dopadła Iniestę, Turana oraz Busquetsa i prawdopodobnie w rewanżu ich zabraknie. Co onzacza, że cała podstawowa pomoc z meczu przeciwko Maladze zostanie wymieniona.

Athletic w ostatnim spotkaniu znów pokazał swoją obronę, tracąc u siebie dwa gole. Strzelili natomiast pięć. Aduriz znów dostał jakiś impuls. Ciekawe, że akurat przed meczem z Barcą, której przecież na początku sezonu strzelił cztery gole w dwóch meczach ;))

Baskowie nie mają nic do stracenia. 0-0/1-1 czy 0-1 nie daje im awansu. Muszą w tym spotkaniu zdobyć co najmniej dwa gole by awansować. I na to liczę . Golami w ekipie Barcelony natomiast zajmie się MSN. Na wyjeździe potrafili strzelić dwa gole Baskom, mimo że ofensywną dwójkę tworzył Neymar i Munir. Czyli nie jakieś świetne duo. Z Malagą natomiast grał Messi, Suarez i Munir, czyli znów bez kogoś z super trio, a też strzelili dwa gole Maladze.

Powodem braku Neymara w spotkaniu z Malaga był dyskomfort mięśnia dwugłowego lewego uda. Brak Suareza w meczu pucharowym z Athletic to oczywiście zawieszenie, a brak Messiego w tym samym meczu to też jakiś dyskomfort. Przeciążenie mięśniowe. Enrique nie chciał ryzykować w obu przypadkach. Na mecz z Athletic cała trójka powinna być w pełni zdrowa.

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia Capital One Cup
Spotkanie Man City - Everton
Typ over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.20
Buk Bet365
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchesteru City na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Evertonu, dla mnie pomimo porażki w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Liverpoolu to gospodarze będą faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Manchester City pokazał w swoich poprzednich spotkaniach na własnym stadionie że potrafi wygrywać bardzo wysoko niedawno te zespoły spotkały się również w meczu ligowym, gospodarze okazali się zespołem znacznie lepszym,ale kompletu punktów nie zdobyli ponieważ ich ofensywa raziła tego dnia nieskutecznością , jak pokazuję jednak ostatnie spotkanie z zespołem Crystal Palace gospodarze pozwalają sobie na coraz więcej i ekipie z Londynu zdołali wbić aż 4 bramki gosćie w starciach z zespołem The Citizens nie mają dobrego bilansu na tym stadionie nie wygrywali od kilku sezonów , według mnie tu będzie podobnie , postawię więc na wynik 2:1 może 3:1 dla zespołu gospodarzy, po których nie spodziewam się w tym spotkaniu wpadki, goście natomiast grają piłkę ofensywną więc liczę że bramkę na stadionie gospodarzy będą w stanie zdobyć.
 
 
:plus: 120
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Barys Astana - Traktor Chelyabinsk

Typ: over 6 azjan

Kurs: 3.49

Buk: Pinnacle

Godz. 14:30

Analiza:

Ostatnio wreszcie jakaś dobra seria z hokejem, którą dziś mam nadzieję będziemy kontynuować. Oczywiście jeśli chodzi o bramki to musi to być ekipa z Astany która przed własną publicznością będzie podejmować goście z Chelyabinsk.

O ekipie gospodarzy pisałem już tu wiele i po raz kolejny się powtórzę, od kilku lat w tej lidze kojarzą się z jednego czyli mnóstwo bramek strzelamy i tyle samo tracimy, nic z tej filozofii gry nie ulega zmianie nawet przy zmianie trenerów. Aktualny bilans to 148 bramek strzelonych przy 160 straconych. Wynik strzelonych jest trzecim najlepszym w całej lidze, natomiast po stronie strat tylko jedna ekipa ma więcej. Jeszcze ważniejsza sprawa jest to że u siebie grają świetnie są najlepszą ekipą domową znowu z fantastycznymi wynikami bramkowymi 29 spotkań – 95:79, to daje średnią na poziomie 5.8. Dwie ostatnie porażki z Omskiem 2:8 a tym bardziej z Niznekamsk skomplikowały im sytuacje w Konferencji gdzie trzeba będzie walczyć chyba do końca o ósemkę.

Traktor dzięki czterem zwycięstwo z rzędu, niby jeszcze jakieś tam nadzieję ma ale tak naprawdę nie ma to racji bytu by wskoczyli do ósemki.  Słabo goście wyglądają w ofensywie naprawdę strzelają mało ale przeciwko Astanie to nie ma aż tak dużego znaczenia tym bardziej że potrafią tracić. Cztery ostanie zwycięstwa to bardzo zamknięte gry i fizyczne, dlatego dziś będzie luźniej jestem o tym  w 100% przekonany. Już takie serie z niskimi wynikami mieli po czym przychodziło właśnie to rozluźnienie właśnie z czołówką i min.  remis 4:4 z Jokerit czy 3:3 z Dynamo Moskwa a nie ukrywajmy byli to rywale zdecydowanie z większym potencjałem w defensywie niż dzisiejsi gospodarze.   

Obie ekipy na pewno będą miały w nogach ostatnie starcia gdzie zagrali na max, dziś wobec tego będzie moim zdaniem więcej luzu a to zawsze zwiastuje bramki a już na pewno gdy na tafli jest ekipa Astany.  Ostatnich latach pomiędzy  tymi ekipami przewaga tych spotkań ze sporą ilością bramek w tym dwa ostatnie starcia na tej tafli to 4:2 oraz 1:5.

http://obstawianie.com/topic/32034-rosja-khl-20152016/?do=findComment&comment=934505

 

:plus: 249

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna ME

Data, godzina: 27.01.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Chorwacja

typ: Chorwacja

kurs:  4.20

buk: Bet365

 

Analiza: 

Troche mnie zaskakują kursy na to spotkanie. Nie przesadzajmy, ze jesteśmy znowu jakimś wielkim faworytem tego meczu. Nie jestem też wielkim hurraoptymistą po meczu z Francją. Wiadomo że ten mecz był w naszym wykonaniu świetny i bardzo rozbudził apetyt na medal. Ja widzę jednak ine oblicze tego meczu, bo to Francuzi zagrali słabo - totalnie zawiódł Karabatic, słabo zaprezentował się Abalo, a w bramce poniżej swojego poziomu zagrał Omeyer. Nie odbieram Polakom zasługi ze wygrali ale trzeba patrzeć przez pryzmat całych mistrzostw. Dwa pierwsze mecze to wygrane horrory, póżniej wygrana z Francją, z Norwegami zagraliśmy średnio i skonczyło się porażką (czy niespodziewana?? dla mnie niekoniecznie). W ostatnim meczu z Białorusią większość meczu była dobra, ale ostatnie dziesięć minut to dramat - całkowicie Polacy odpuścili i z dziesięciobramkowej przewagi skończyło się 32-27. Chorwaci to nie ułomki i trzeba na nich uważać. Do tego to zespół, z którym zawsze mamy spore kłopoty. Z reguły to nasi rywale byli górą, ale trzeba przyznać, ze Chorwacja przed długi czas należała do ścisłej światowej czołówki szczypiorniaka. Jednak to my byliśmy w zeszłorocznych mistrzostwach świata w Katarze górą, bo w ograliśmy Chorwatów w ćwierćfinale 24-22. W dzisiejszym meczu stawką jest gra w półfinale. My mamy dużo korzystniejszą sytuację, bo wygrana daje nam awans. Chorwaci muszą wygrać z nami aż jedenastoma golami i liczyc na porażkę Francji z Norwegią. Scenariusz mało prawdopodobny, ale nie liczyłbym na to że Chorwaci złożą broń. Do tego my mamy swoje problemy kadrowe. Nie gra Bartosz Jurecki, a pod znakiem zapytania stoi występ Lijewskeigo, który już z Białorusią grał z kontuzjowanym nadgarstkiem i Szyby, który jest chory. Chorwaci na pewno bedą grać agresywnie i na pewno beda chcieli wyłaczyć z gry Michala Jureckiego, a wiadomo jak nam się trudno gra bez naszego lidera. Sporo będziemy wiedzieć po meczu Francja-Norwegia, który rozegrany zostanie przed naszym. Tu moim zdaniem Francja zagwarantuje sobie miejsce w najlepszej czworce turnieju, a wtedy nasi będą musieli wygrać. Nasi równiez mogą sobie nie poradzić z presją, a ta na pewno bedzie spora, bo wtedy trzeba bedzie wygrać. Moim zdaniem niestety tym meczem pozegnamy się z mistrzostwami. Stawiam na Chorwatów

 


 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka

Spotkanie: Portland Trail Blazzers - Sacramento Kings

Typ: 2

Kurs: 2.81

Godz: 04.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Tak wysoki kurs na Kings za pewne podyktowany jest tym, że grają mecz w Portland back-to-back po dogrywce z Charlotte. Ja jednak gram na ich wygraną gdyż w moim przekonaniu spokojnie są w stanie wygrać to spotkanie. DMC gra obecnie kosmiczny basktet, wczoraj ponad 50pkt. w poprzednim spotkaniu ponad 40 - cały sezon grał na bardzo wysokim poziomie ale teraz jest to już kosmos. Przy takich osiągnięciach lidera w cień chowają się statystyki innych zawodników, które też są bardzo dobre. Rondo rozdaje niesamowitą ilość asyst a swoje grają Gay, Casspi czy nawet McLemore. Portland u siebie są co prawda bardzo mocną ekipą ale zdarzają im się porażki jak np. z Atlantą. Bardzo mocno strefa pod koszowa, wspominany wcześniej Cousin, Cauley, Koufous powinni dać wyraźną przewagę w tej strefie gościom. Lider gospodarzy Lillard będzie miał bardzo ciekawy match up z Rondo, który w moim przekonaniu będzie remisowy. Królowie wygrali ostatnie cztery z pięciu wyjazdowych spotkań w tym na parkietach Clippers czy też Thudner. Prezentują ostatnio bardzo wysoką formę lecz mimo tego dalej nie mają bezpiecznej pozycji w walce o PO. Dziś grają z bezpośrednim rywalem do miejsca ósmego i w mojej opinii znajdą siły aby ich pokonać.

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME 2016
Spotkanie: Polska - Chorwacja
Typ: Chorwacja (-1,5 HT)
Kurs: 4,20
Buk:  Unibet
Godz: 20:30

W kluczowym meczu Mistrzostw Europy, którym stawką będzie awans do półfinału, Polska zmierzy się z Chorwatami. Po niespodziewanym zwycięstwie Norwegów z Francją, podopieczni Babića mają iluzoryczne szanse na awans, ale muszą wygrać z nami bodaj... 11 bramkami. Biało-czerwoni mogą sobie pozwolić maksymalnie na porażkę trzy bramkową. Obie drużyny mają świetnych zawodników na rozegraniu, bo takich graczy jak Jurecki, Duvnjak, Kopljar czy Bielecki nie trzeba przedstawiać. Jednak sporą przewagę Chorwaci mają na skrzydłach, bowiem Strlek oraz Cupić/Horvat są lepsi od swoich vis a vis. U nas Syprzak powinien zrobić różnicę. Chorwaci słyną z twardej, żelaznej defensywy. Póki mają szansę na pewno będą walczyć z Polakami. Typ może antypatriotyczny, ale Bałkani nie leżeli nam. Fakt rok temu wygraliśmy, jednak teraz mamy spore ubytki w kadrze. W trakcie turnieju z gry został wykluczony Jurecki, a Lijewski przy problemach z ręką nie pomoże w ofensywie. Stawiam, iż do przerwy będą prowadzić Chorwaci, którzy będą chcieli od pierwszych minut narzucić swój styl gry.

http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=934971

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...