Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 26.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina - Kosz NBA
Spotkanie Chicago Bulls-Miami Heat
Typ: Miami +6.5 punkta
Kurs 2.07
Buk Unibet
Godz: 02:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie NBA w którym drużyna Chicago Bull we własnej hali podejmowała będzie drużynę Miami Heat, ekipa gospodarzy na pewno będzie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów co widać między innymi po kursach jakie bukmacherzy wystawili na to spotkanie, według mnie tutaj moze dojśc do małej niespodzianki i goscie mogą powalczyć moze nie od razu o wygraną,ale na pewno o rozegranie dobrego spotkania i pokrycie tego mojego handicapu +6,5 punkta. Oba zespoły bowiem ostatnio są w dołku co widać po poprzednich 10 ich spotkaniach , gospodarze 10 spotkań 4 zwycięstwa 6 porażek , goscie natomiast bilans jeszcze gorszy 10 spotkań 2 zwycięstwa i aż 8 porażek, moim zdaniem Miami w końcu się musi się przełamać bowiem na wyjazdach zaliczyli 3 kolejne porażki pod rzad, wszystkie spotkania przegrali minimum 20 punktami, myślę że tutaj nie mają wyboru muszą zagrać wszystkie kwarty na równym poziomie zazwyczaj w pierwszej przegrywają potem ciężko im jest nadrobić straty myślę że tutaj obejrzymy również sporo punktów pomimo iż buki nisko ustawiły linie.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-6?do=findComment&comment=934417

 

:plus: 107

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup

Spotkanie:  Liverpool – Stoke

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.85

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Tylko jedno spotkanie dzieli Liverpool albo Stoke od finału Capital One Cup na Wembley, po pierwszym meczu w lepszej sytuacji jest ekipa Kloppa która wygrała na bardzo trudnym terenie 0:1. Jeśli chodzi o grę, styl, formę Liverpool to wystarczy oglądnąć ostatnie spotkanie z Norwich, lub hit z Arsenalem. To co działo się w weekend i wynik 4:5 na pewno jest głównym kandydatem w Anglii do meczu roku.  Gospodarze coraz lepiej rozumieją filozofię Niemca i ta łatwość w  dochodzeniu do sytuacji bramkowych nie dziwi, zresztą od początku sezonu dobrze to wyglądało brakowało tylko skuteczności i szczęścia a z tym ostatnio jest zdecydowanie lepiej. Liverpool w ofensywie jest bardzo mocny i jak zapowiedział Jurgen na konferencji tą moc zaprezentują na Anfield. Nie ma co się zresztą temu dziwić bo przy takiej defensywie to tylko atak może się liczyć. Katastrofa tak trzeba czasami napisać o tym co ten zespół potrafi wyprawiać w defensywie – powodów jest kilka dla mnie personalnie jest to najsłabsza formacja do tego ciągłe kontuzje kluczowych graczy i nie inaczej jest teraz gdzie znowu być może będzie inna para stoperów do tego Clyne prawy defensor jest niepewny występu a solidnego zastępcy na ten moment nie ma. Goście rozgrywają świetny sezon czego efektem jest właśnie półfinał tych rozgrywek,  oraz 9 miejsce w lidze niewielką stratą do miejsca gwarantującego grę w Lidze Europejskiej.  Stoke dla mnie świetnie wygląda personalnie i nie tylko w ataku  - Marko Arnaturović, Xerdan Shaquiri, Ibrahim Affelay i Bojan Krkic to świetni technicy.  Wysoko też trzeba cenić umiejętności tego zespołu w stałych fragmentach gry czyli zmory Liverpoolu a sądzę że tutaj ostrych spięć nie zabraknie.  Goście potrafią też zagrać bardzo solidne zawody w defensywie ale z tym raczej ostatnio jest znacznie gorzej szczególnie na wyjeździe 3:4 z Evertonem, 2:1 z West Brom, czy 3:0 z „Lisami”.  Do tego wszystkiego wypadł kapitan oraz lider defensywy  Ryana Shawcrossa.   Liverpool ma co bronić ale tego nie będzie robił a powody podałem powyżej, Stoke nie ma nic do stracenia i doskonale zdaje sobie sprawę że najlepszą bronić na gospodarzy jest pójście na wymianę ciosów i raczej w taką grę pójdą bo pierwsze spotkanie zachowawcze pokazało że to nie jest dobra opcja na tego rywala a między sobą potrafią grać w hokej nie tak dawno Stoke potrafiło wygrać 6:1.

  http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs

Typ: San Antonio - 2,5pkt

Kurs: 3.10

Godz: 04.30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy dojdzie do długo wyczekiwanego hitowego spotkania na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata. Golden State Warriors zagra przed własną publicznością z drużyną San Antonio Spurs, moim typem na to spotkanie jest wygrana gości co najmniej trzema punktami. Kurs poszedł w górę ponieważ w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Tim Duncan co oczywiście zmniejsza rotacje w drużynie G.Popovicha ale mimo tej absencji Spurs mają w tym sezonie niesamowicie mocny skład. Goście z Teksasu grają niesamowity basket, oczywiście to samo można powiedzieć o gospodarzach ale San Antonio gra bardziej wyrachowanie, spokojniej - swoją przewagę budują graniem systemowym. Golden ma wielką ilość talentu i niesamowitą łatwość do nakręcania tempa gry. Dziś Popovich za pewne zaleci swoim podopiecznym maksymalne spowalnianie tempa. Leonard i spółka świetnie prezentują się w defensywnie, mają bardzo dobre match-upy do obrory. Leonard vs Thomson, Green na Currym Diaw na wychodzącym na obwód Greenie czy też Aldridge vs Bogut. Dodatkowo podkoszowi w postaci wspomnianych wcześniej Aldridga, Diawa i Westa pozwalają skontrować ulubioną grę gospodarzy : small-ball. Można usłyszeć wypowiedzi, że to tylko jeden z meczów sezonu zasadniczego ale podobnie było przez pierwszym spotkaniem GSW - Cavs a następnie na parkiecie widzieliśmy typowo play-offowe ostre, twarde granie. W moim przekonaniu dziś będzie podobnie, w takiej grze szarpanej, twardej, siłowej lepiej w moim przekonaniu odnajdą się goście. Kurs 3 na minimalne zwycięstwo gości jak dla mnie to bardzo dobry kurs, wart ryzyka i ja je podejmuje.

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs

Typ: Steph Curry trafi over 4,5 rzutów za 3 pkt

Kurs: 2,07

Godz: 04.30

Bukmacher:  Betsson

Analiza:

 

  Coś pięknego dla każdego kibica basketu na świecie. Golden State Warriors- aktualni mistrzowie całej NBA zmierzą się chyba w tej chwili z jedyną siłą która może ich zatrzymać - San Antonio Spurs. Wybrałem z tego spotkania typ na zawodnika-mianowicie zaufam Stephenowi że rzuci co najmniej 5 trójek w tym hicie. Na pewno trener nie pożałuje mu minut. Po drugie Curry od początku jest w równej,stabilnej formie rzutowej za 3. W takim meczu każdy gra na 100% i nikogo nie trzeba mobilizować do walki. Curry ma świetnie ułożony rzut tzry-punktowy i aż dziw bierze że można trafiać z taką łatwością z tak dalekiego dystansu. Nie potrzebuje dużo czasu ani miejsca aby rzut okazał się celny. Teraz garść statystyk apropo rzutów tego 27 latka za 3 pkt. W ostatnich 6 meczach tylko raz nie pokryłby tej linii którą typuje. Odpowiednio 8 celnych przeciwko Indianie,3 przeciwko Chicago,7 Detroit, 7 Cleveland, 8 Lakers i 5 Denver. Typ powinien wejść spokojnie bo mecz bardzo prestiżowy i nie wypada zaliczyć go poniżej ostatniej średniej rzucanych trójek.

 

 


 

:plus: 107

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Hiszpania - Węgry
Typ: 1 Handicap ( 0 : 5.5 )
Kurs: 1,71
Buk: Betsafe
Godz: 18:15

 

Faza grupowa wkracza w decydującą fazę w tym meczu oczywiście faworytem jest Hiszpania która ma bardzo duże szanse na półfinał,natomiast Węgry już na medale nie mają co liczyć ale napewno też się nie położą.Jednak uważam że Hiszpania poprostu się po nich przejedzie bo ostatni mecz jaki zagrali z Danią na długo zostanie w pamięci,ewnetualna strata punktów także w tym meczu Hiszpanów eliminuję więc dzisiaj przez cały mecz myśle będą już skoncentrowani i nie pozwolą sobie na błędy które popełnili w meczu z Duńczykami.Węgy przegrali ostatnie dwa mecze bardzo a średni wierzę żeby z Hiszpanami miało by się coś zmienić.Tak czy inaczej warto dzisiaj zagrać grubiej na to że Hiszpania bez większych problemów wygra z Węgrami kwestia tylko iloma golami,ja stawiam dość asekuracyjnie ale myśle że można się nawet pokusić handi 7,5

 

 

http://obstawianie.com/topic/33031-pi%C5%82ka-r%C4%99czna-m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?do=findComment&comment=934700

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME

Spotkanie: 

Szwecja - Dania

Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,60
Buk: OddsRing
Godz: 20:30

 

Tym razem zagapił się OddsRing i trzeba korzystać póki można. Kursy u pozostałych buków w okolicach 1,38-1,40 a tu taki prezent. To co zrobili Duńczycy w meczu z Hiszpanami po prostu nie pozwala inaczej myśleć o tym meczu. Pełna klasa za drugą połowę. Konsekwentna gra i zaangażowanie zmiotło Hiszpanów z parkietu i cóż, droga do 1 miejsca w grupie stoi już przed Duńczykami otworem ale jeśli chcą je zająć to dziś ze Szwedami muszą wygrać. Szwedzi na turnieju nie błyszczą, przeszli pierwszą fazę ale to nie ta Szwecja co kilka lat temu, to nie Ci zawodnicy którzy bili się o medale z najlepszymi. Pomimo tego nie można tego meczu lekceważyć w końcu są to derby Skandynawii i wiadomo jak gracze i w ogóle ludzie podchodzą do takich spotkań. Walka na pewno będzie i nie ma mowy o odpuszczaniu ze strony Szwedów. Problem w tym, że Duńczycy jako jedyna ekipa dotychczas w turnieju pokazała na co ich naprawdę stać i nie zaliczyła jeszcze żadnej wpadki. Wgrywają co mają wygrać, podnoszą się po słabej grze jak tylko umieją i wychodzi im to co najmniej dobrze, żeby nie powiedzieć rewelacyjnie. Obie ekipy znają się bardzo dobrze i mecze zawsze były na styku więc i handicap w stronę Szwedów jest tutaj bardzo ciekawym typem. Dlaczego więc typ do połowy i na całe spotkanie ? Główne z powodu tego co zobaczyłem w spotkaniu z Hiszpanią i błędów jakie były w 1 połowie. Zaraz ktoś powie, że to neguje mój typ bo tam zagrali słabo. No i właśnie w tym sęk. Myślę, że Duńczycy wyciągną wnioski po tamtym meczu i tutaj wpadki już nie będzie i od początku usiądą na Szwedach aby później mieć spokojny mecz i pod koniec dać odpocząć podstawowym zawodnikom a nie bić się do końca o wygraną. 

 

 

http://obstawianie.com/topic/33031-pi%C5%82ka-r%C4%99czna-m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?do=findComment&comment=934075

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limoges - Valencia

 
Popieram typ kolegi wyżej na Valencie, dzisiaj jak dla nie wygrają wysoko i zrewanzują się za zeszłotygodniową porażkę 19 punktami na własnym boisku co było mega sensacją a dla koszykarzy z Valencii dużym rozczarowaniem , zwłaszcza że do tej pory nie przegrali ani jednego meczu w sezonie 2015/2016 (17 w lidze meczy i 0 porażek). Teraz przyszła ta porażka z Francuskim Limoges i na pewno dzisiaj Valencia wejdzie w to spotkanie mega zmotywowana. Widzę że kolega gra na ich zwycięstwo więc ja zagram na punkty zawodnika a mianowicie że Justin Hamilton zdobędzie co najmniej 11 punktów w tym spotkaniu. Jest to najlepszy strzelec w Valencii w tym sezonie i według mnie to dzisiaj on pociągnie zespół do przodu i dzięki niemu Valencia weźmie rewanż i pewnie wygra to spotkanie. Jak dla mnie spore value w tym typie, liczyłem że linia będzie dużo większa a 11 punktów to Hamilton powinien rzucić z zamkniętymi oczami patrząc na jego ostatnią formę. Jak dla mnie bardzo pewny typ na dziś!
 
Typ: Justin Hamilton over 10.5 punktów (1.83)
Bukmacher: Bet365 
Godzina: 20:40

 

 
 
:plus: 83
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna ME

Data, godzina: 26.01.2016 20-30

Spotkanie:  Dania - Szwecja

typ: M.Hansen Over 5,5 goli

kurs:  2.00

buk: Unibet

 

Analiza: 

Duńczycy dzis stana przed ogromną szansą by prawie zapewnić sobie awans do półfinału. Prawie, bo nawet zwycięstwo tego nie gwarantuje. Ale gdyby tak się stało to mogliby nawet przegrać z Niemcami w ostatniej kolejce trzema golami. A z naszymi zachodnimi sąsaiadami bedzie dla nich bardzo ciężki mecz, bo Niemcy w tych mistrzostwach grają bardzo dobrze i po inauguracyjnej porażce z Hiszpanią wygrali cztery mecze. Ale ten mecz dopiero jutro, a dzisiaj skandynawskie derby. Szwedzi weszli to głownej grupy dzieki zwycięstwu ze Słowenią, ale zerowy dorobek dawal iluzoryczne szanse na awans, ktore pogrzebali juz w pierwszym meczu z Rosją, który zaledwie zremisowali. I dla nich jest to mecz o pietruszkę, bo nawet gra o czwarte miejsce w grupie, ktore da im jeszcze dodatkowy mecz o miejsca 7-8, to raczej nie jest szczyt ambicji Szwedów. Duńczycy natomiast grają świetnie i wygrali wszystkie mecze na tym championacie. W ostatnim meczu dla mnie niespodziewanie ograli Hiszpanów 27-23, choć do przerwy przegrywali 11-14. Widać olbrzymi potencjał u Duńczyków i jest to mocny kandydat do finału w ME. Ja osobiście czekam na świetny występ ich lidera, Mikkela Hansena. Pamiętam jego pierwsze mistrzostwa europy w 2008 roku, kiedy jeszcze jako żółtodziób w kadrze seryjnie zdobywał bramki i był odkryciem turnieju w Norwegii, gdzie Dania zdobyła mistrzostwo. Już jako młokos pokazał ogromny talent i przez kolejne lata tylko potwierdził, ze w Danii urodził sie gracz światowego formatu. W swoim dorobku ma już na koncie dwa mistrzostwa europy, jedno wicemistrzostwo europy i świata. Do tego ma też nagrody indywidualne - najlepszy strzelec mistrzostw Świata w szwecji, najlepszy lewy rozgrywający mistrzostw Świata w Szwecji, najlepszy lewy rozgrywający mistrzostw Europy w Serbii czy MVP mistrzostw świata w Hiszpanii. W tegorocznych mistrzostwach jakoś specjalnie nie błyszczy, ale prezentuje się bardzo solidnie. W czterech meczach zdobył dziewiętnaście bramek, ale tak naprawdę świetnie zagrał tylko z Węgrami gdzie zdobył osiem goli. W pozostałych kończyło sie na ok czterech. Moim zdaniem dziś jednak znów powinien nastrzelać kilka goli, co dałoby mu szanse na MVP spotkania. Na to z pewnością go stać, bo Szwedzi to bardziej poziom zbliżony do słabych Węgrów niż do mocnych Hiszpanów. Stawiam na dobry występ Hansena meczu, który już za chwilę się rozpocznie i jego seryjnie zdobywanych bramek

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Szwecja - Dania
Typ: Dania wygra 1-3 bramkami
Kurs: 3,20
Buk: Bet365
Godz: 20:30

W ciekawie zapowiadającym się meczu Mistrzostw Europy Szwedzi zmierzą się z Duńczykami. Zdecydowanym faworytem są podopieczni Guðmundsson'a, którzy na tych mistrzostwach nie stracili punktów, a ostatnio ograli Hiszpanów, mimo iż do przerwy przegrywali kilkoma bramkami. Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest Hansen, który głównym kreatorem gry. Duńczycy mają bogactwo wartościowych zawodników niemal na każdej pozycji. Reprezentanci Trzech Koron nie zachwycają na tych mistrzostwach, bowiem zdobyli tylko punkt (nie licząc wygranej ze Słowenią, która odpadła). Sporo będzie zależało od podstawy defensywy, która wcześniej była ich wizytówką. Twarda obrona może sporo napsuć krwi rywalom. Mattias Andersson jest to niezwykle doświadczony bramkarz, który potrafi wyjąć sporo piłek. Można powiedzieć, że to są derby Skandynawii, więc o odpuszczaniu z którejś stron nie ma mowy. Spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym nieznacznie wygrają Duńczycy, którzy mają szerszą kadrę wartościowych zawodników.

http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=934787

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...