Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 22.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Typ: over 5.5

Kurs: 2.32

Buk: Unibet

Godz. 01:00

Analiza:

W takich spotkaniach zapomina się o miejscu w tabeli, formie, o wszystkim, myśli skupiają się tylko na tym co za chwilę. Starcia Pittsburgh Penguins z Philadelphia Flyers mają swoją otoczkę i bogatą historię.

Poprzedni rok był nieudany dla obu ekipa Pingwinom udało się co prawda zakwalifikować do fazy play-off ale już na pierwszym etapie skończyli swoją przygodę, gościom ta sztuka w ogóle się nie udała. W obecnych rozgrywkach znowu mocno jedni i drudzy walczą o ósemkę w której na ten moment nie są.  Pingwiny ostatnio z tymi wynikami w kratkę ale widać że coś w ich grze trochę drgnęło na plus po zmianie trenera na pewno lepiej wygląda aspekt ofensywny nawet przegrywając spotkania robią to ze sporą ilością bramek strzelonych. To zresztą powinno być ich normą  Crosby, Kessel, Kunitz no i oczywiście Malkin to gracze których nie trzeba przedstawiać.  Na własnej tafli bilans równy 11 zwycięstwa przy tylu samo porażkach, częściej strzelają i tracą bramki średnia po obu stronach prawie 3.0.

Goście nie mogą sobie pozwolić na kolejny sezon bez play-offów, mimo że do końca jeszcze mnóstwo gier na pewno ciśnienie coraz większe w zespole.  Ostatnio kilka dobrych spotkań ograli New York Islanders 4:0, Boston 3:2 oraz Detroit 1:2.  Wyjazdy to jednak duży problem, w Konferencji tylko dwie ekip wygląda gorzej, ich bilans przedstawia się następująco 9 zwycięstw przy (w tym tylko 4 w regulaminowym czasie gry) 13 porażkach – bramki 49:63. Po tej stronie też gwiazdy w ofensywie Voracek, Giroux, Couturier.  Atut gości to na pewno fakt że wygrali wszystkie osiem spotkań ze swoim dzisiejszym rywalem w których mają średnią powyżej trzech strzelanych bramek, to też dobry prognostyk bo u gospodarzy i kibiców będzie ogromne parcie by przełamać tą serię.

Obie drużyny może statystycznie dużo tych bramek nie tracą ale ich defensywa to na pewno nie są mocne punkty (rzadko kiedy były)tym bardziej dzisiaj większa uwaga jak zwykle będzie się skupiała na ataku gdzie nie brakuje jak wspomniałem świetnych graczy. Ostatnie starcia nie dostarczają tylu bramek co pamiętny rok 2012 gdzie było ich całe multum. Przy tym potencjale ofensywnym jednak w każdej chwili takie mecze mogą wrócić. Czuje że to może by ten mecz ze względu też na pozycję obu ekip w Konferencji, będzie ostra walka i to tutaj zakończy się karami na pewno a grę w przewadze to u obu trzeba bardzo wysoko cenić.  Te spotkania po prostu mają coś w sobie i jak wszystko zagra tak jak powinno to będą bramki.

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/page-5

 

:plus:  132

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania

Spotkanie Gijon-Sociedad

Typ: Przedział bramek 2-3

Kurs 2.00

Buk Sportingbet

Godz: 20:30

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa beniaminka Sportingu Gijon na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę Realu Sociedad, dla mnie przyjezdni są zdecydowanie zespołem znacznie lepiej zorganizowanym  co nawet pokazuję ligowa tabela w którym gospodarze są na pozycji 19 i mają 15 punktów zdobytych na swoim koncie a przyjezdni mają tych punktów 6 wiecej i są na pozycji numer 13 , te drużyny na tym stadionie spotykały się ze sobą trzykrotnie i raz wygrywał Gijon a dwukrotnie zespołem mocniejszym była ekipa przyjezdnych, według mnie tutaj mecz rozstrzygnie się na korzyśc zespołu gości ewentualnie padnie tutaj remis ponieważ goscie wyjazdy grywają z różnym skutkiem a wiadomo jak bardzo punktów potrzebowała by w tym spotkaniu drużyna beniaminka, tak więc  myślę że spotkanie będzie wyrównane i na pewno żadna z drużyn nie odstawi  w tym meczu nogi.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-32?do=findComment&comment=933834

 

:minus:  100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Devils - Ottawa
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.46
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie New Jersey Devils z Ottawa Senators. Trochę nie wiem czemu kursy spadaja na gosci, poniewaz sa w tym meczu osłabieni! Poniekad 2 zawodnikow Turrisa i Hoffmana. In game time decision, zobaczymy czy wystapia. Wazne ogniwa gry ofensywnej, toteż tez jakis plus w kierunku underu. U Devils - druzyny stricte defensywnej - 4.3 bramki na mecz czyli najmniej w całej NHL - zabraknie tez zawodnika ofensywnego Cammalierego. Od dluzszego czasu brakuje Tlustego i Eliasa. Mimo brakow Devils radza sobie calkiem niezle. 5 zwyciestw w ostatnich 10 meczach. 2 z rzędu. Dzis sadze bedzie trzecie. 1 punkt w tabeli nad Ottawa, miejsce gwarantujace play-off. Dobry wynik jak na te druzyne.

Ottawa na wyazdach - 7 zwyciestw w 24 meczach. Slabo. Do tego ujemny bilans bramkowy. Bezposrednio Senators przegrali 4 z 5 ostatnich i padły 4 undery.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=933865

 

 

:minus:  200

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,WTA Australian Open

Spotkanie: A.Radwanska-M.Puig

Typ: Radwanska -5,5

Kurs: 1,9

Godz: 06:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 Już niebawem nasza rodaczka Agnieszka Radwańska nasza jedyna nadzieja na sukcesy w tej chwili zmierzy się z Monicą Puig w 3 rundzie Australian Open. Jest mega faworytką tej potyczki.Stawiam w tym meczu na to że Agnieszka wypracuje sobie  w tym meczu minimum 6 gemów przewagi bo Monica Puig to nie ten kaliber który mógłby zagrozić popularnej Isi. Słaby serwis, return też nie najmocniejszy no i widać że portorykanka nie przygotowała się odpowiednio fizycznie do turnieju(spora nadwaga i problemy kondycujne). Aga ma wszytsko by ten mecz skończył się w godzinę. Pokazała to z Bouchard i teraz czeka ją spacerek okraszony szybkim zwycięstwem. Liczy się również czas spędzony na korcie więc z jej strony nie będzie kalkulacji tylko szybkie rozprawienie się z Monicą i regeneracja oraz odpoczynek przed kolejną rundą.

 

 


 

:plus: 90

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie: Stade Rennes FC - GFC Ajaccio
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Godz: 20:30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na początek 22.kolejki francuskiej Ligue 1 na Roazhon Park w Rennes dojdzie do pojedynku dwóch ekip, które w ostatnim czasie nie przegrywają. Szósty w tabeli Stade Rennes, które ma raptem 5 oczek mniej niż wicelider Monaco zmierzy się z Ajaccio, które w tabeli plasuje się na 13.miejscu ale do Rennes mają też 5 pkt. straty. Faworytem tego spotkania, wśród bukmacherów są gospodarze, ja jednak bliższy w tym spotkaniu jest remisowi i tak też proponuje zagrać.
Jak wspomniałem na wstępie jest to pojedynek dwóch ekip, które ostatnio nie przegrywają. Rennes w 5 ostatnich meczach ligowych, natomiast Ajaccio od 11 meczów w lidze nie doznała porażki. Warto jednak zauważyć, że Rennes w tych 5 meczach 3 razy remisowało, natomiast Ajaccio 5 z 11 ostatnich gier remisowało.
Jak już pisałem faworytem tego spotkania są gospodarze, warto jednak zauważyć, że to jednak gości ostatnio są w lepszej formie. Rennes przecież w ostatnim czasie odpadło i z Pucharu Ligi i z Pucharu Francji. Ajaccio natomiast wciąż gra w Pucharze Francji, a i w lidze zdecydowanie dłużej jest bez porażki, niż ich dzisiejsi rywale. Co prawda nie pokuszę się zagrać zwycięstwa gości ale myślę, że remis jest jak najbardziej możliwy.
Wspomnę bowiem, że i jedni i drudzy sporo mają remisów w lidze już na swoim koncie. Rennes ma już na swoim koncie 10 remisów, natomiast Ajaccio 7. Również bezpośredni mecz tych drużyn zakończył się właśnie remisem (1:1).
Wydaje się, że również sytuacja kadrowa jest gorsza w ekipie Rennes, gdzie kontuzjowani są Pedro Henrique, Cavare, Gourcuff, Mendes, Mexer, Diagne i Quintero. Goście natomiast w tym meczu muszą sobie radzić jedynie bez Pujola. Moja propozycja więc na to spotkanie to podział punktów.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/?p=933898

 

:minus:  200

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Afryki

Spotkanie:Niger - Guinea

Typ: 1X

Kurs: 1.85

Buk: Betano

Godz. 17:00

Analiza:

 

to juz druga kolejka w fazie grupowej,faworytem minimalnym jest Guinea która w pierwszym meczu zremisowała z Tunezją natomiast Niger przegrał dość wyraźnie z zespołem Nigerii która jest faworytem w tej grupie.Porażka 4-1 spowodowała że piłkarze z Nigru mocno skomplikowali sobie wyjście z grupy.Dlatego dzisiaj ewentualna porażka spowoduje pożegnanie się z turniejem już na tym wczesnym etapie.Dlatego uważam że stać będzie ich dzisiaj na wygraną lub przynajmniej remis i pozostanie w grze tym bardziej że rywal wprawdzie lepszy to jednak całkowicie w zasięgu.Obydwie drużyny nie należą do ścisłej czołówki w Afryce i raczej nie odegrają większej roli w tym turnieju nie mniej jednak będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej.Guinea w pierwszym meczu zremisowała z Tunezją 2-2 choć dwa razy przegrywali musieli gonić wynik ale ambicja została nagrodzona ,mam nadzieje że dzisiaj Niger zagra podobnie i nie pozwoli sobie żeby przegrać kolejne spotkanie.

Mój typ 1-0 dla reprezentacji Nigru.

 

 

http://obstawianie.com/topic/33159-mistrzostwa-afryki/?do=findComment&comment=933843

 

:plus: 85

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagenfurt   - Innsbruck

 
Na dzisiaj hokej a mianowicie spotkanie Klagenfurt   - Innsbruck w Austriackiej EBEL która została podzielona na grupę spadkową oraz mistrzowską. Co ciekawe jednak est tam bardzo śmieszny regulamin a mianowicie dwie pierwsze drużyny grupy spadkowej awansują do play-offów co jest jak dla mnie dziwne. Klagenfurt z racji tego że zajął 7 pozycję czyli tuż za grupą Mistrzowską rozpocznie zmagania z 4 punktami i na pewno już na starcie ma ułatwione zadanie. Dzisiaj przyjeżdża nasłabsza ekipa czyli Innsbruck który będzie się bronił przed spadkiem z Ljublana za pewne. Dzisiaj jak dla mnie gospodarze wygrają bardzo pewnie z Innsbruckiem , w tym sezonie grali z nimi 3 razy i 4:1, 6:5 oraz 4:3. Teraz powinno być nieco łatwiej zwłaszcza że Klagenfurt ostatnio w bardzo dobre formie, pokonali m.in Villach czy Graz a drużyne Ljubjany pokonali 4:0. Dzisiaj również uważam że będzie podobny wynik i gospodarze wygrają co najmniej 3 bramki, dlatego mój typ na to spotkanie wygląda następująco:
 
Typ: Klagenfurt -2.5 gola (2.70)
Bukmacher: Unibet
Godzina: 19:15
 
 
Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,  Tipsport Liga

Spotkanie: Skalica - Zvolen

Typ: Zvolen

Kurs: 1.55

Godzina: 18:00


 

Dziś o 18:00 wicelider słowackiej Tipsport Ligi zagra na wyjeździe z najsłabszą ekipą w lidze Skalica. Gospodarze zajmują 10 miejsce w lidze i nie wygrali spotkania od bardzo dawna, było to w zeszłym roku. Zvolen zaś jest najskuteczniejszą ekipą w lidze w tym sezonie hokeiści tego zespołu strzelili już 152 bramki i obecnie zajmują drugie miejsce w lidze.

Dziś zagrają z ekipą która pokonali aż 10 razy z rzędu to o czymś zapewne świadczy. Zvolen to zespół o klasę lepszy od dzisiejszego rywala, gospodarze w tym sezonie są dostarczycielem punktów dla wielu ekip. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie jednostronne i zespół gości potwierdzi swoją klasę i pewnie wygra to spotkanie w regulaminowych 60 minutach. Kurs może nie powala, ale można próbować jeszcze handicap -1.5 na Zvolen oraz over 5.5 bramek w meczu. Moim zdaniem powinno być lekko i przyjemnie.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka Euroliga

Data, godzina: 22.01.2016 18:45

Spotkanie:  Żalgiris - Olympiakos 

typ: 2

kurs:  1,53

buk: Betsson

 

Aż żal nie brać takich kursów na drużynę grecką. Dość spory wzrost na ekipę greków i trzeba z tego korzystać. Żalgiris kompletnie nie radzi sobie w grupie i do tej pory przegrał wszystkie 3 spotkania. Nie zapowiada się by ta seria się przerwała bo przyjeżdża na Litwę bardzo silna drużyna z Pireusu, która na pewno łatwo nie odda tego meczu. Dodatkowo podrażniona ostatnio przegraną z Brose Basket na pewno będzie chciała wrócić do serii wygranych a poprzednio była ona imponująca, bo Grecy wygrali z rzędu 6 meczy dodatkowo zaliczający w ostatnich 30 meczach zaledwie 6 porażek. Statystyki zatem imponujące. Obie ekipy znają się dość dobrze bo nie od dziś grają w Eurolidze i stoczyli dość sporo meczy do tej pory. Jednak to przeważnie właśnie Grecy wychodzili zwycięsko z tych bojów. Na rozegrane do tej pory 12 meczy, Grecy wygrali aż 9 meczy czyli aż 75% spotkań. Litwini triumfowali zaledwie 3 razy. Obie ekipy w swoich ligach radzą sobie wyśmienicie i ciężko tu szukać jakichś zapaści w grze ogólnej. Raczej opieram tutaj swój typ na podstawie tego, iż ekipa z Grecji jest po prostu lepsza sportowo od Litwinów i ciężko się z tym nie zgodzić. 

 

Tu jeszcze ciekawa notka przedmeczowa z rozmowy z Dimitriosem:

 

"Against Bamberg we learned a good lesson. We see our mistakes, we understand what we did wrong and now we have to react. To react correctly and play well in order to get the win against a very good and solid team. In front of their fans they play very good, so we have to give 100 percent."

 

Widać, że chłopaki wiedzą co zrobili źle i dzisiaj do meczu przystępują 2x bardziej zmotywowani. Efekt chyba każdy się domyśla jaki powinien być. 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga

Data, godzina: 22.01.2016 20-30

Spotkanie:  HSV - Bayern 

typ: Bayern -1,5

kurs:  1,63

buk: Unibet

 

Analiza:

Po krótkiej zimowej przerwie wracają na boiska piłkarze niemieckiej Bundesligi. Na początek Bayern udaje się do Hamburga na mecz z HSV. Bawarczycy w tym sezonie całkowicie zdominowali ligę i pewnym krokiem zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski. Nie wydaje mi sie zeby Borussia była wstanie odrobić osmiopunktową stratę do Bayernu, bo znacząco widać róznicę w klasie obu zespołów. Pokazał to chociażby mecz bezpośredni między oboma zespołami gdzie Bawarczycy zdemolowali DDortmundczyków aż 5-1. Nie wierze też w to że pierwsza przeszkoda jest dla nich nie do przeskoczenia, bo HSV to ligowy sredniak, a do tego wyraźnie leży zespołowi prowadzonemu Guardioli. Ostatni raz komplet punktów HSV zdobyło przeciw Bayernowi we wrzesniu 2009 roku, a od tego czasu przegrał trzynaście meczy i tylko trzy zremisował. Jednak ostatnie trzy lata to seria klęsk Hamburczyków. W tym sezonie już zaliczyli wyjazdową porażkę 0-5, w zeszłym roku polegli nawet 0-8, a trzy lata temu 2-9. Nawet będac gospodarzem dostawali niemałe lanie od Bayernu - był czas ze trzy kolejne mecze Bayern wygrywał tu 4-0, 5-0 i 4-1. I raczej nie jest to dla nich twierdza nie do zdobycia dzisiejszego wieczoru. Bayern co prawda nie wzmocnił się podczas zimowego okienka tfansferowego, ale też po co, skoro ma szeroką i wyrównaną kadrę. Moim zdaniem Bayern mocnym uderzeniem rozpocznie rundę wiosenna i uczyni kolejny krok w stronę mistrzostwa

 


 

 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-32

 

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Premiera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sporting Gijon - Real Sociedad
Typ: under 1,5 bramki
Kurs: 3,15
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Czas rozpocząć następną kolejkę Primera Division. W pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu zagrają ze sobą Sporting Gijon z Realem Sociedad. Kto jest faworytem w tym spotkaniu? Ciężko wskazać faworyta. Miejsce w tabeli przemawia za Realem Sociedad. Można zaobserwować spadki kursów na przyjezdnych, którzy obecnie zajmują 13 miejsce w tabeli. W ostatnich dziesięciu spotkaniach ponieśli cztery porażki, tyle też samo razy mecze z ich udziałem kończyły się podziałem punktów, natomiast dwukrotnie schodzili z murawy jako zwycięzcy. Ostatnie spotkanie rozegrali z Deportivo La Coruna. Pomimo przewagi przez większość spotkań jako pierwsi stracili bramkę. Następnie doprowadzili do remisu dzięki Prieto, który wykorzystał rzut karny. Real Sociedad nie zachwyca formą na wyjazdach. Ostatnie sześć spotkań to cztery porażki, i dwa remisy. Formą nie zachwycają. Real Sociedad jest osłabiony brakiem: Zurutuza, Navasa, Canalesa, Granero, Agirretxe, C. Martineza (kontuzje). Sporting Gijon jest przedostatnim zespołem w lidze. Musi walczyć o punkty z każdym. Właśnie dziś też dlatego proponuję under, ponieważ w tym spotkaniu walka może toczyć się o każdy metr boiska. Gospodarze w ostatniej kolejce dostali sporą dawkę dobrego futbolu. Doznali sromotnej porażki przegrywając z Real Madryt 1-5. Sporting będzie dziś osłabiony brakiem Bernardo. Jeśli chodzi o wyniki under/over 1,5 bramki średnio przedstawia się to pół na pół jeśli chodzi o całość obecnie trwającego sezonu.

Przewidywane składy:

Sporting: Cuellar - Lora, Hernandez, Mere, Lopez - Cases, Alvarez - Halilovic, Ndi, Jony - Sanabria

Sociedad: Rulli - Zaldua, Elustondo, I. Martinez, De la Bella - Illarramendi, Bergara, Prieto - Vela, Jonathas, Bruma

 

 

:minus: 200

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: HSV – Bayern Monachium
Typ: 2 (EH na rzuty rożne 4-0)
Kurs: 2,32
Godz: 20:30
Bukmacher: Unibet

Na inaugurację rundy wiosennej Hamburczycy podejmą aktualnego lidera tabeli, czyli Bayern Monachium. Gospodarze to obecnie 10 drużyna w tabeli. Hamburczycy do tego meczu przystąpią z chęcią rewanżu za mecz w rundzie jesiennej, w którym to przegrali w Monachium aż 5-0. Była to druga z kolei wysoka przegrana HSV z Bawarczykami. W poprzednim sezonie HSV bowiem uległo Bayernowi aż 8-0. Hamburger w meczach przygotowawczych przed rundą wiosenną nie zachwycał, bowiem przegrał bowiem wszystkie spotkania towarzyskie. Bawarczycy jak już wspomniałem to lider, który jednak ostatnie mecze rundy jesiennej rozgrywał w dość okrojonym składzie, gdyż drużyna była zdziesiątkowana kontuzjami. Mimo to Bawarczycy wygrali dwa ostanie mecze ligowe z Ingolstadt 2-0 oraz Hannoverem 1-0 oraz w Pucharze Niemiec z Darmastadt 1-0. W ostatnich meczach jak widać Bawarczycy formą strzelecką nie zachwycali co potwierdzili w ostatnim meczu towarzyskim przegrywając z Karlsruher 2-1. Myślę, że w meczu inauguracyjnym Bayern nie będzie jeszcze w optymalnej dyspozycji, ale na pewno będzie stroną dominującą. Do składu wracają szybcy skrzydłowi, którzy w dzisiejszym meczu powinni wywalczyć spor rzutów rożnych. Myślę, że w tych statystykach Bayern wygra zdecydowanie.

Przewidywane składy:

HSV: Adler - Diekmeier, Djourou, Cleber, Ostrzolek - Kacar, Holtby - N. Müller, Hunt, Ilicevic - Lasogga

Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, J. Boateng, Alaba - Xabi Alonso, Vidal - Robben, T. Müller, Douglas Costa – Lewandowski
http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-21?do=findComment&comment=933975

 

:plus: 132

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga, godz. 20:30 

Spotkanie: HSV Hamburg - Bayern Monachium 

Typ: Over 3,5 gola

Kurs: 2,28

Buk: Unibet

 

 

 

Analiza:

 

Już dzisiaj zostaną wznowione rozgrywki niemieckiej Bundesligi. W meczu inaugurującym HSV Hamburg podejmie u siebie Bayern Monachium. Faworytem meczu jest bez wątpienia ekipa Guardioli. Jednak kursy na zwycięstwo przyjezdnych są niskie, nie warte grania. Zdecydowałem się dzisiaj na zagranie overu bramkowego. Bayern przed przerwą zimową spisywał się znakomicie w zmaganiach ligowych. Bardzo pewnie przewodzą w ligowej tabeli. Wygrali aż 15 z 17 meczy, notując tylko jedną porażkę. Świetnie spisywali się w ofensywie jak i defensywie. Strzelili aż 46 bramek i tylko 8 stracili. HSV z kolei zdecydowanie lepiej sobie radzi niż w poprzednim sezonie gdzie bronił się przed spadkiem. Obecnie są na miejscu 10 wygrywając 6 meczy, do tego 4 remisy i 7 porażek. Słabo spisują się przed własną publiką gdzie wygrali zaledwie 2 z 8 meczy. Do tego zremisowali 2 razy i zaznali 4 porażek. HSV bardzo słabo spisywał się w sparingach przed rozpoczęciem tej rundy wiosennej. Przegrał wszystkie 3 spotkania. Z Ajaxem, Young Boys i Erfrut. W każdym meczu tracili przynajmniej dwie bramki a strzelili w każdym po jednej. Widać, że defensywa raczej nie będzie dobrze wyglądała w dzisiejszym meczu. Grając dzisiaj z takim zespołem jak Bayern naszpikowanym gwiazdami trudno będzie zagrać dobrze w defensywie. Zwłaszcza, że już od kilku dobrych lat zawodnicy z Hamburga mają problem z wygraniem meczu z Bawarczykami. Czy to u siebie czy na wyjeździe. Ostatnie przegrali w Monachium 5:0, a wcześniej zostali rozgromieni 8:0! W ostatnich 11 spotkaniach aż 9 razy wygrali przyjezdni, a dwa razy padł remis. Ogólnie Hamburg nie wygrał spotkania od 2011 roku, a przed własną publicznością ta niemoc trwa już 7 lat! W dzisiejszym meczu stawiam na kilka bramek Bayernu i uważam że HSV chociaż raz ukłuje podopiecznych Guardioli. Przyjezdni są zdecydowanie lepszą ekipą i powinni to po raz kolejny udowodnić. Jest to pierwszy mecz po dłuższej przerwie także uważam że zawodnicy mogą popełnić trochę błędów, zwłaszcza piłkarze defensywni. Stawiam dzisiaj dużą ilość bramek. Nie będę podawał składu w jakim wystąpią obie drużyny bo jest już dostępny na stronach live. 

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-21?do=findComment&comment=934006

 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...