Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 18.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Swansea-Watford
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 21:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie , które zakończy nam zmagania w tej 22 serii spotkań Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Swansea na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę beniaminka z Watford, gospodarze są dla mnie zespołem , któremu dawałbym większe szanse na zdobycie kompletu punktów w tej kolejce Premier League, według mnie goście kiedyś muszą zakończyć swoją dobrą passę ponieważ ich pozycja na chwilę obecną jest bardzo dobra i nie wiem co by się musiało stać żeby beniaminek w tym sezonie opuścił szeregi premier League , nad strefa spadkową goscie mają aż 10 punktów przewagi , gospodarze natomiast są właśnie pierwszym zespołem , który w tym momencie spada z ligi swansea nie ma po prostu wyboru i musi tutaj zagrać o komplet punktów na własnym stadionie , tym bardziej iż ta ostatnie ich spotkania nie wyglądały zbyt dobrze, Watford natomiast w dwóch ostatnich spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe zdobył tylko 1 punkt, tak więc myślę że ich forma wyjazdowa jest ostatnio słabsza, stawiam więc na wynik 2:1 dla zespołu z Walii.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-51?do=findComment&comment=933011

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, AO Men
Godzina: 2:30
Spotkanie: Benneteau J.-Almagro N.

Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

   Już jutro inauguracja Australian Open  czyli pierwszy Wielki Szlem tenisowy! Nie zabraknie w nim świetnych typów po ładnych kursach. Niewątpliwie takim jest typ na co najmniej 4 sety w potyczce Almagro z Benneteau. Według bukmacherów ogromnym faworytem jest hiszpan co mnie strasznie dziwi mimo iż francuz długo nie grał i ma już swoje lata na karku. Nicolas moim zdaniem jest totalnie bez formy. Jeszcze dwa lata temu potrafił grać równe mecze z Ferrerem a teraz ogrywają go tacy średni gracze jak Marterer czy Pavic. Moim zdaniem set francuza  w tym meczu jest ogromnie prawdopodobny jak i również jego zwycięstwo w tym meczu i polecam również ten typ do gry za mniejsze pieniądze. O dziwo panowie mierzyli się już 4-krotnie i 3 ostatnie potyczki wygrywał Julien. Zatem typ powinien siąść spokojnie chyba że faworyt bukmacherów nie ugra seta...

 

 

http://obstawianie.com/topic/33020-australian-open/?do=findComment&comment=932479

 

:plus: 72

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, AO Men
Godzina: 03:00
Spotkanie

Pospisil V. - Simon G.

Typ: 2
Kurs:1.53
Bukmacher: sportingbet

Analiza:

 

Dobry kurs więc trzeba korzystać. Simon już od dłuższego czasu bardzo dobry zawodnik znajdujący się minimum top25-top30 i nie schodzący poniżej pewnego pułapu. Nie ma co oszukiwać się, że jest on jakimś mistrzem ot po prostu solidny zawodnik, który umie zagrać dobrze ale nie jest wielkim zawodnikiem wygrywającym kilka turniejów ATP z rzędu czy też jakiegokolwiek szlema. Australia w ostatnich latach była dla niego całkiem przychylna. Ostatnie 3 lata to zawsze udział w 3 rundzie, wcześniej bywało nawet lepiej bo w 2013 grał w R16 a w 2009 dotarł nawet do ćwierćfinału. Jedyny rok w którym odpadł wcześniej niż w 2 rundzie poza 2005 gdzie grał w kwalifikacjach to rok 2007 gdzie przegrał z Delic`em. Co do jego przeciwnika to Vasek też nie gra na AO wcale źle. Poprzednie lata podobnie jak Simon zawsze w 3 rundzie się meldował ale w tym roku nie wiem czy będzie w stanie powtórzyć ten rezultat. Nie można odmówić chęci Kanadyjczykowi ale jeśli przed nim staje taki walczak jak Simon ciężko znaleźć tutaj jakieś argumenty za Pospisilem. Simon bez apelacyjnie w tenisowym rzemiośle pod względem technicznym przewyższa młodszego kolegę. Doświadczenie też gra na korzyść francuza. Czy to spotkanie zakończy się w 3 setach wątpię ale im dłużej będzie ten mecz trwał to pomimo wieku, według mnie Simon ma większe szanse na wygraną. Kurs przyjemny więc grajmy. 

 

http://obstawianie.com/topic/33020-australian-open/?do=findComment&comment=932371

 

:plus: 53

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Swansea – Watford

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.83

Buk: Pinnacle

Godz. 21:00

Analiza:

W kończącym 22-ą spotkaniu angielskiej Premier League Swansea przed własną publicznością będzie podejmować Watford. Będzie to spotkanie ekip które ostatnio nie mają dobrej passy.

Swansea miało mocny start, później nastąpił kryzys w którym mało punktowali ale moim zdaniem nie było aż takie tragedii by decydować  na zwolnienie Monka, który naprawdę wykonywał tutaj kawał dobre roboty.  Przyjście nowego trener dało na początku pięć punktów ale to był chyba tylko chwilowy efekt nowej miotły.  Z nowym trenerem zespół wygląda zdecydowanie mniej pewniej w defensywie trzy ostatnie mecze to 9 bramek straconych o ile porażka 2:1 z Manu to jakieś tam wytłumaczenie to kompromitacja z czwarto ligowym  Oxford w pucharze 3:2, oraz ostatnie 2:4 z Sunderlandem w lidze oznaczają jedno jest problem który spowodował że w tej chwili ekipa zajmują miejsce w strefie spadkowej.   Jeszcze raz powtórzę zwolnienie Monka było błędem,  na pewno w trzy dni nie udało się poprawić gry w destrukcji, myślę że atmosfera w zespole też nie jest najlepsza.  Kibice po ostatnich spotkaniach jestem przekonany że wymuszą na swoich podopiecznych dziś ofensywną grę a zawodnicy będą to czuć.

Watford tegoroczny beniaminek radzi sobie bardzo dobrze ostatnia seria spowodowana jest raczej rywalami jakimi im się przyszło zmierzyć niż brakiem formy: Southampton,  City, Tottenham. Przed tymi spotkaniami jednak potrafili ograć Liverpool 3:0, czy zremisować z Chelsea.  Od początku sezonu ten zespół prezentuje bardzo równą formę. Siła ekipa to kontra w której czują się świetnie, potrafili już tak wypunktować nie jednego rywala, ogólnie ofensywa wygląda bardzo dobrze nie przypomina sobie w tym sezonie spotkania w którym by przestraszyli się rywala z każdym dzielnie walczyli i tak też będzie dzisiaj.  Na wyjazdach wiedzą jak strzelać bramki i je tracić aktualny bilans w 10 spotkaniach to 14 zdobytych przy tylu samych straconych.

Dla mnie te kursy są za wysokie na bramki, gospodarze musza tutaj szukać zwycięstwa i jestem w 100% pewien że od początku będą nastawieni na atak, który jak wspomniałem wcale tak źle u nich nie wygląda. Problemem będzie defensywa o której wyżej napomknąłem tym bardziej że Watford będzie miał ten komfort że będzie mogło tutaj grać przy remisowym wyniku z kontry a w tym aspekcie są bardzo mocni i po prostu lubią to grać.  Bramka tutaj czuje że szybko dla kogoś wpadnie a wtedy zrobi się otwarty mecz,  obie ekipy zrobić wszystko by przełamać ostatnią serię. Fakt że gospodarze i goście dobrze czują się kontrze jest dobrą informacją bo w końcówce przy czyimś prowadzeniu myślę że ktoś zakończy mecz kontrą  i typ nie będzie przegrany.

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-51

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Chicago - Montreal
Typ: 1 ml + O5.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Chicago Blackhawks z Montreal Canadiens. Kolejne spotkanie tych druzyn w odstępie kilku dni. Typowalem ostatnio - czyli 15 stycznia gdy Canadiens grali u siebie, a Chicago rezerwowego bramkarza wystawialo. I ten typ wszedl, tyle ze wtedy typowalem under, a teraz gram to samo tyle ze over. U siebie Chicago powinno strzelic wiecej niz tylko 2 bramki, a i Canadiens sądze że dłużni nie będą i tez nie poprzestaną na jednej. Tyle ze jedno co jest bardzo wymowne to forma Chicago i 10 zwyciestw z rzędu, oraz tylko 4 porazki na ostatnie 21 spotkan. Wczoraj przeczulem wtope Capitals ale nie umialem zaryzykowac i dzis robie to samo. Chicago jest w takiej formie ze ciezko grac przeciwko nim. Mało tego, te 3 z 4 porazek padły na wyjezdzie. Canadiens fakt, nie sa slabi, wiec moga kroku dotrzymac gospodarzom ale formą oni z kolei nie zachwycaja. Tylko 3 wyrgane w ostatnich 14 meczach. Bezposrednio tez juz 3 porazki z rzędu. Moim zdaniem Chicago odniesie tu kolejne zwycięstwo, a do niespodzianki jeszcze sobie poczekamy.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=933082

 

:plus: 250

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia 2 liga /

18.01.2016 / 20:00

Spotkanie - Den Bosch : Volendam

Typ - over 4.5 gola

Kurs - 5.50

Buk - Bet365

 

Zapowiada się ciekawie , obie ekipy w ostatnim czasie trochę zawodzą jednak dziś powinno być inaczej , gospodarze u siebie w 9 meczach 4-3-2 i br. 18:12 czyli nie jest żle , co do gości to ci w tabeli wyżej bo miejsce 5 czyli mieszą się w tej grupie która powalczy o Eredivisie , ostatnio jednak zaliczyli dwie porażki tak więc jezeli nie chcą stracić tego miejsca to trzeba się wziąść ostro do roboty , w meczach wyjazdowych idzie im całkiem nie żle 4-2-3 i br. 18:11 i na koniec H2H a tu mamy bilans 9-4-10 i br. 32:37 , jak wiemy liga Holenderska nalezy do overowych lig dlatego też liczę że i dziś powinno paśc sporo bramek a między tymi druzynami już nie raz tak było !

 

http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-6?do=findComment&comment=925551

 

:minus: 200

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka Reczna ME

18.01.2016 / 18:00

Spotkanie : Rosja - Wegry 
Typ: Rosja
Kurs 3.00
Bet365

 

Dziś o godzinie 18:00 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w grupie D, drużyna Rosji zmierzy się z reprezentacja Węgier. Węgry są faworytem tego spotkania, lecz moim zdaniem będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Już w pierwszym meczu Rosjanie pokazali, że mogą grać na wysokim poziomie (pierwsza połowa z Dania), niestety w końcowym rezultacie przegrali spotkanie, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Węgry w swoim pierwszy występie w Polsce pewnie pokonali słabszą Czarnogórę.

Rosjanie przyjechali w optymalnym składzie na turniej w Polsce, zaś w reprezentacji Węgier brakuje takich zawodników jak: Lekai,  Csaszar.

Mecz moim zdaniem może być bardzo wyrównany i jeśli Rosjanie chcą wyjść z grupy z dorobkiem punktowym to dziś muszą pokusić się o sprawienie niespodzianki których w tym turnieju nie brakuje.

 

http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=933193

 

:plus: 200

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna CZARNOGÓRA - DANIA 18/01/2016 - 20:15

Player Most Goals Mikkel Hansen ( 0 )- EGGERT Anders(0) 

typ Hansen 

kurs 1,62


 

Teoretycznie to powinien byc łatwy mecz dla Duńczyków.Obaj powinni swoje bramki zdobyć: EGGERT w końcu coś z kontry i skrzydła bo w 1 spotkaniu mało go było w ofensywie na ponad 48 minut tylko 2 gole w tym 1 z karnego.Pytanie ile minut obaj dostana i jak szybko podopieczni GUDMUNDSSON zbudują bezpieczna przewagę.Hansen zagrał ze sborna bardzo dobre zawody w ciągu 30 minut gry oddal 8 rzutów wszystko z 9 metra z czego 4 trawił zanotował 5 asyst.Tutaj liczę na podobne statystki to znaczy Mikkel rzuca duzo, często i powinien parę rzutów więcej oddać od małego skrzydłowego -wiadomo Anders rzuca karne ale co pokazał 1 mecz tam jest kilka opcji do karnych i nie koniecznie on je będzie rzucał.Nie wiem ile minut pograją ale chyba Eggert nie pogra tylu minut co z Rosja bo swoje lata ma kadra jest szeroka, może nie ma takiej alternatywy ale to będzie dobry moment dla trenera żeby komuś dać kilka minut więcej na pogranie i sprawdzenie sie w takim turniej.Bet z opcja zwrotu.

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 22

Spotkanie: Swansea      -              Watford

18.01.2016 21:00

Typ: X

Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00  odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Swansea i Watfordu.. Gospodarze z dorobkiem 19 punktów plasują się na 18 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 29 oczek zajmując 12 pozycje. Drużyna gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować 1 wygrana dwa remisy i  dwie porażki. Zespół gości natomiast zaliczył 1 zwycięstwo, jeden remis i 3 porażki. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo wyrównane. Gospodarze w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań i broniąsię przed spadkiem. Zarówno Swansea i Watford nie wygrali swoich ostatnich spotkań. Łabędzie nie potrafią zdobyć punktów od dwóch spotkań, natomiast szerszenie od trzech spotkań. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zdobyć komplet punktów. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej wyrównane i żadna z drużyn nie będzie chciała znów zostać pokonana. O wyniju zapewne  zadecyduje dyspozycja dnia. Moim zdaniem mecz zakończy się remisem. Mój typ to 1:1

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-51?do=findComment&comment=933054

 

:minus: 200

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...