Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 10.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nozna Hiszpania
Spotkanie Villareal-Gijon
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 12:00
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie w ramach Primera Divison w którym ekipa Villarealu na swoim stadionie podejmowała bedzie drużyne beniaminka jakim jest Sporting Gijon , naturalnie to gospodarze są upatrywani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie w starciu ze znacznie nizej notowanym rywalem, który na chwilę obecną znajduję się w strefie spadkowej , gospodarze w 9 dotychczasowych spotkaniach rozgrywanych na swoim stadionie w obecnym sezonie zanotowali bilans 7:1:1 , jest to 3 najlepszym wynikiem w całej primera Division. Pod tym względem ekipa Żółtej Łodzi podwodnej uległa tylko drużynie Barcelony , oraz Madryckiego Realu gospodarze są drużynę konkretną dużo bramek nie strzelają ,ale też rzadko je tracą , myślę że tutaj są zdecydowanym faworytem do wygranej będą przeważali przez całe spotkanie ,ale nie wygrają wysoko , myślę ze będzie to wygrana dokładnie 1 golem stawiałbym na wynik 2:1 , uważam że Villareal straci tutaj jednego gola.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-31?do=findComment&comment=930883

 

:plus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie: Sacramento Kings-Golden State Warriors

Typ: GSW/GSW (poł/kon)

Kurs:  1,71

Godz: 04:05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

  Już jutro Sacramento Kings podejmie na własnym parkiecie aktualnych mistrzów NBA - ekipę ze złotego stanu Golden State Warriors. Murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest ekipa gości. Jeśli ma się w składzie takich graczy jak Curry,Thompson,Green,Iguodala czy Bogut nie można myśleć o niczym innym niż zwycięstwo. Mój typ czyli prowadzenie do przerwy i wygranie meczu też powinien spokojnie wejść tymbardziej że GSW wygrało 5 ostatnich meczy a Sacramento przegrało z nimi ostatnie 4 spotkania i 9 pkt to ich najniższa porażka spośród tych potyczek. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Golden State pod wodzą Curry'ego czeka spokojne i niezagrożone zwycięstwo ku mojej uciesze.

 

 

 


 

:plus: 71

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, puchar FA

Spotkanie: Tottenham – Leicester

Typ: over 2.5

Kurs: 1.80

Buk: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

Najciekawszą parę 1/32 finału pucharu FA tworzy Tottenham z Leicester a to głównie za sprawę świetnych w tym sezonie Lisów. Tottenham  rozgrywa bardzo dobry sezon i wydaje się że z taką formą jest to zespół który stać na top 4. Oglądałem ich w tym sezonie kilka razy i ich gra może się wszystkim podobać, fajnie krąży im ta piłka na boisku z odpowiednią kombinacją i szybkością.  Obecnie w tej ekipie jest dużo jakości nawet w defensywie wyglądają bardzo solidnie a to było ich zmorą, w Premier League przegrali tylko dwa razy tylko ich dzisiejszy rywal może się pochwalić takim wynikiem. Goście to już sensacja tego sezonu, przed rokiem na tym etapie zespół zamykał ligową stawkę a teraz naprawdę walczy o podium bo pokazał już z najlepszym że nie ma odpuszczania i dużego kryzysu.  Wyniki tego zespołu biorą się z bardzo odważnej gry potrafią dużo strzelać i dużo przy tym tracić.   Dla Kogutów ten puchar dużego znaczenia nie ma nic się nie stanie jak już teraz odpadną, priorytetem jest liga, dlatego dziś trener postawi na pewno na kilku rezerwowych bo sezon długi. Najwięcej na tym moim zdaniem straci ta świetnie dysponowana w tym sezonie defensywa bo gdzieś wyczytałem że para stoperów sobie odpocznie bo do tej pory grali wszystko, ofensywa też pewnie trochę przemeblowana ale akurat w tej formacji są odpowiedni rezerwowi dający również dużo jakość.  Leicester  tak świetny sezon zawdzięcza bardzo odważnej grze i świetnemu duetowi w ataku, ale od trzech spotkań nie trafili do bramki rywala, dostają trudne spotkanie na przełamanie ale tak jak wspomniałem gospodarze trochę będą przemeblowani. Wydaje mi się że trener Ranieri będzie tutaj chciał iść na wymianę ciosów by odzyskać swój styl który dawał serie zwycięstw.   W pierwszym spotkaniu w Premier League padł remis 1:1 ale dobrze pamiętam końcówkę tego starcia gdzie szła akcja za akcję i tego się dziś spodziewam od pierwszych minut, bo historia spotkań bogata w bramki. Przed rokiem Totki wygrały tutaj 4:3, a także przegrali w Pucharze 1:2.

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4

 

:plus: 80

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Utah Jazz - Miami Heat

Typ: over 184.5pkt.

Kurs: 2.05

Godz: 03.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Spotkanie dwóch ekip nastawionych mocno na defensywę i będących raczej underowymi ekipa ja jednak w ich dzisiejszym spotkaniu szukam overa gdyż linia jest bardzo niska. Obstawiam sumę punktów powyżej 184,5pkt ponieważ tak jak już zdążyłem wspomnieć jest to bardzo niska linia, nawet drużyny grające tak spokojną i poukładaną koszykówkę mogą przekroczyć ją jeśli tylko zagrają na przyzwoitym procencie skuteczności. Dodatkowo ekipa z Miami składa się w dużej części z weteranów a będą dziś w sytuacji back-to-back po mecz w Phoenix i zmęczenie prawdopodobnie nie pozwoli im na bardzo agresywną grę  w obronie. Wskazują na to bardzo mocno statystyki, do tej pory Żary były czterokrotnie w sytuacji b2b i ZA KAŻDYM RAZEM mecz był overowy i pokrywał podaną przeze mnie linię. Utah u siebie stale kręci się w okolicach 95pkt co oznacza, że goście musieli by zdobyć tylko jakieś 90pkt co przy tak doświadczonej i ogranej drużynie nie powinno sprawić problemu. W mojej opinii będzie dużo gry pod kosz z obu stron, gry tyłem do kosza, penetracji co będzie powodowało wiele fauli i możliwość zdobycia punktów z linii osobistych, mecz powinien rozgrywać się "na styku" więc dodatkowe wolne w końcówce są bardzo prawdopodobne i mogą bardzo pomóc typowi.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Kwalifikacje IO Mężczyzn finał

Spotkanie: Francja-Rosja

Typ: 1

Kurs: 1.40

Godz: 16:30

Bukmacher: OddsRing

Analiza:

Po kapitalnym meczu dzisiaj z Polską Francja po raz kolejny udowodniła że jest genialna w każdym elemencie. Bomby które posyłali polacy z zagrywki trójkolorowi przyjmowali w punkt . Rozegranie genialne często na pojedynczy blok. Znakomita gra w obronie oraz kontraatakach a co najwazniejsze w końcówkach pierwszego i drugiego seta co dało wygraną z Polską. Był to znakomity mecz dla oka i dla każdego. Z Rosja spotkali się już w fazie grupowej w pierwszym meczu gdzie łatwo wygrali 3-1. Jutro będzie to samo. Nie widze żadnych szans Rosji w tym meczu i max 3-1 dla Francji to według mnie prawidłowy scenariusz. Rosja gra lepiej niż solidnie ale w porównaniu z Francja która gra kosmos nie maja żadnych szans. Nie ma co więcej pisać faworyt jest i to wielki w tym spotkaniu. Dodam równiez że Rosjanie dzisiaj stoczyli bardzo równy mecz z gospodarzami imprezy czyli Niemcami który także wygrali 3-1. Różnica taka że Francja jest poziom wyżej.  Powodzenia. 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Sacramento Kings-Golden State Warriors
Typ: GSW -2,5 1q
Kurs:  1.82
Godz: 04:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
 
A ja zagram coś innego. Czy GSW wygra ten mecz ? Ciężko powiedzieć i wcale nie byłbym przekonany tak bardzo bo Sacramento na prawdę ma ciekawy zespół i potrafi grać, więc typ na cały czas sobie odpuszczam. Curry wrócił do kadry GSW i o ile w pierwszych dwóch meczach widać było, że wyrwanie go z rytmu meczowego przez absencję jakoś na niego podziałało o tyle już chyba wraca na właściwe tory i powinno być coraz lepiej. Ja jednak wybrałem tutaj typ na 1 kwartę. Dlaczego ? Po pierwsze wyjściowy skład GSW mimo wszystko jest ciut lepszy od ekipy Kings. Może na papierze Sacramento wygląda naprawdę mocno bo jest Gay,Rondo,Cousins prawdopodobnie i Casspi ale z drugiej strony GSW ma taką rakietę w startowej piątce, że ciężko szukać słabego ogniwa. Teraz co do mojego typu. Ostatni mecz kiedy GSW nie wygrało 1 kwarty różnicą 3pkt miał miejsce z Mavs. Ale wtedy grali bez Curry`ego więc ten mecz możemy pominąć i szukajmy więc dalej bo po meczu z Mavs nie przytrafiła się ani jeden mecz z przegraną 1 kwartą a wszystkie wygrywane oprócz tej z Rakietami były bardzo pewnie. Jednak wracając do innego meczu z przegraną lub wygraną zaledwie 1 lub 2 pkt 1 kwartą miało to miejsce właśnie w meczu z Kings. Pomimo tego GSW wygrało dość pewnie tamten mecz a Kings mimo meczu życia Casspiego nie udało się osiągnąć coś więcej niż tylko prowadzenie do połowy. Czemu więc typuję wygraną w 1 kwarcie ? Bo myślę, że granie wyższego handicapu na cały mecz to w tym przypadku może być za dużo. Linia główna urosła już do 8,5 pkt a czy z Kings u Siebie GSW będzie w stanie to wyrobić. Jedno jest pewne albo tu będzie pogrom albo mecz na styku jakoś nie chce mi się wierzyć, że u siebie Kings dostaną mocno po tyłu ale myślę, że GSW jest w stanie ugrać 1q tymi 3 pkt. 

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-5?do=findComment&comment=931781

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Winnipeg Jets - Buffalo Sabres

Typ: Winnipeg Jets zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach- TAK

Kurs: 3,52

Godz: 10.01.2016 21:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Na temat formy Buffalo Sabres napisałem w analizie na ich mecz z Chicago Blackhawks. Mecz z Chicago tylko potwierdził moje przypuszczenia, bo Buffalo znowu zagrali słabo. Szkoda, że Chicago Blackhawks zostali bez bramki w drugiej tercji meczu i typ nie wszedł, ale ich przewaga była bezdyskusyjna. Czekające na przerwę w rozgrywkach Buffalo Sabres udadzą się teraz do Kanady, żeby rozegrać tam mecz przeciwko Winnipeg Jets. Dla Winnipeg Jets każdy mecz jest ważny, wystarczy spojrzeć jak wygląda dolna część tabeli na zachodzie, tam każdy punkt się liczy. Winnipeg Jets mieli dość trudny terminarz, ale mogą być zadowoleni z wyników, bo przeciwko dobrym ekipom zdobyli tyle punktów, że powinni być zadowoleni. Winnipeg Jets to ekipa, która bardzo dobrze gra na swoim lodzie. Z dobrej strony pokazali się też na wyjazdach, bo zdobycie pięciu punktów w pięciu wyjazdowych meczach z dobrymi drużynami to jak na nich świetny wynik. Przeciwko San Jose Sharks i Nashville Predators zdobyli bramkę we wszystkich tercjach. W takiej formie, na swoim lodzie mogą wysoko pokonać Buffalo i strzelić w każdej tercji, bo Buffalo Sabres raczej nie ma co liczyć na nagłą poprawę gry.

 

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Jackets - Carolina
Typ: 2 ml + U5.5
Kurs: 3.50
Godz: 1:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Colubus Blue Jackets z Carolina Hurricanes. Wczoraj te druzyny graly w Carolinie i tam miejscowi wygrali gładko 4:1,choć oddali 7 strzałów mniej niz goscie. Glownymi powodami gry przeciw Jackets tak jak i wczoraj jest to, ze graja bez 2 podstawowych bramkarzy. Dzis w bramce prawdopodobnie Korpisalo (4 bramkarz) ktory zagral 5 meczow, z czego 4 przegral i puszczał w nich srednio 3.65 bramki na mecz. Katastrofalna statystyka. Dodatkowo niedawno wytransferowany zostal do Nashville Predators Johansen ale tez wczoraj doznal kontuzji kapitan Foligno - 25 punktow. Tak wiec i defensywa i ofensywa osłabione. Jackets sa jak na ten moment najslabsi w punktowaniu w calej ekipy NHL i maja najwiecej straconych bramek w konferencji wschodniej (135). Hurricanes nie sa duzo lepsza druzyna, ale juz wczoraj pokazali ze z nie maja takich problemow jak gospodarze. Jednak nie sa skuteczni na wyjazdach bo osiagaja tylko troche powyzej 2 bramek na mecz. Hurricanes wygrali tez 4 z ostatnich 5 spotkan bezposrednich, a under padał w 7 z 9.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=931841

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A, 12:30

Mecz: Inter - Sassuolo
Typ: Inter
Kurs: 1.62
Buk: Bet365
Analiza:

Już o 12:30 rozpocznie się mecz między Interem a Sassuolo we włoskiej Serie A. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, jak na lidera przystało. Po latach w Mediolanie znowu jest szansa na tytuł Mistrza Włoch. Do tego jeszcze daleka droga. Inter przed świętami skończył rok porażką z Lazio u siebie, ale i tak bilans 12-3-3 imponuje. Swoje zasługi największe w takm dobrym bilansie ma świetna gra obronna. Inter to najlepsza obrona ligi włoskiej w tym sezonie. W nowym roku rozegrali jeden mecz ligowy, który wygrali z Empoli. Teraz pierwszy mecz w nowym roku u siebie a rywalem Sassuolo, które zaskakująco na 7 miejscu w tabeli. Oceniając po wysokim miejscu w lidze to ich ostatnie dwa mecze były słabe bo były to remisy z
Frosinone i Veroną. Wraz z upływającymi kolejkami pozycja Sassuolo powinna się obniżać bo jednak potencjał jest trochę niższy tej drużyny. W tym meczu mój typ to wygrana gospodarzy, którzy zbudowali bardzo dobry zespół w końcu.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: SERIA A
Spotkanie: Verona - Palermo
Typ: x  

Kurs: 3.20  

Buk: Unibet  
Godz: 10.1.2016 15:00

Analiza:

     Verona jest drużyna, która odstaje w tym sezonie zdecydowanie, jest ostatnią drużyną z dorobkiem 8 punktów - do przedostatniej Carpi, traci 6 punktów, natomiast do Palermo - 8.

Verona w tym sezonie nie wygrała jeszcze żadnego meczu: 0 8 10, bilans u siebie 0 4 5 6-14.

Widzimy zatem, że porażki są przeplatane z remisami.

   Natomiast Palermo w tym sezonie jest zagrożone spadkiem, ale myślę, że ostatecznie się utrzyma. Ich bilans na wyjeździe to 2 1 5 w bramkach 6-13. Palermo zatem nie tylko poznało smak zwycięstwa na wyjeździe, ale również w meczach u siebie. Obecnie obie drużyny są w podobnej - dosyć słabej formie, w ostatnich kilku meczach Palermo wygrało tylko raz u siebie - zatem stawiam na remis.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - II liga
Spotkanie: Famalicao - Varzim
Typ: 1
Kurs: 2,27
Godzina: 16:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz pomiędzy zajmującym 10 pozycje w tabeli Famalicao a szesnastym Varzim różnica punktowa miedzy nimi to 5pkt, mecz typowych średniaków, zespołów bez szans na awans za to z możliwością zagrożenia spadkiem do III ligi. Gospodarze u siebie graja w miarę przyzwoicie na co wskazuje ich bilans meczy u siebie Z-R-P:  4-5-3 i w bramkach 18-16. inaczej ma sie sytuacja z Varzim, jets to jedyna ekipa w lidze która jeszcze nie zaznała smaku zwycięstwa na wyjeździe. W dotychczasowych 11 kolejkach na wyjeździe zanotowali 5 remisów i 6 porażek, tracąc 19 goli a strzelając tylko 7.  Jak każdy portugalski drugoligowiec taki i Varzim i Famalicao lubia remisować i tego głównie sie obawiam, gdyż nie spodziewałbym sie wygranej gości. W pierszym meczu tych zespołów Famalicao wygrało wyjazdowy mecz 2-1, tak wiec mysle ze i ten mecz zakończy sie ich zwycięstwem.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: siatkówka: EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje - Play Offy - 3 miejsce

Spotkanie: Polska           -              Niemcy

10.01.2016 13:30

Typ: over 178,5 punktu

Kurs: 1,68

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 13,30 odbędzie się mecz o 3 miejce  w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Niemcy podejmą Polskę.Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Zwycięzca przedłuża swoje szanse na awans do Igrzysk. Polska wczoraj rozegrała bardzo dobre spotkanie z reprezentacjąFrancji, o zwycięstwie zdecydowały niuanse, wręcz pojedyncze akcje. Oba zespoły były świetnie przygotowane. Polska w ostatnich turniejach dobrze radziła sobie z ekipą z Niemców. W ostatnim meczu Polska przegrała 3:2, dlatego dzisiaj spodziewam się sportowej złości w naszym zespole i końcowego triumfu. Oby dwa zespoły posyadają klasowych zawodników oraz bardzo dobrych trenerów. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie twardym męskim pojedynkiem z końcowym triyumfem Polaków. Kluczowe wydaje się być zatrzymanie głównej armaty Niemców  - Grozera. Polacy mają zawodników światowego kalibru, a to że sąaktualnymi Mistrzami Świata dodatkowo ich zmotywuje i wywoła strach wśród ekip z którymi będą musieli się mierzyć. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte i zakończy się końcowym zwycięstwem biało czerwonych  3:1

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3?do=findComment&comment=931827

 

:plus: 68

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Portugalia


Sporting Lizbona vs Sporting Braga


Typ - Dokladny wynik 2:1,3:1 lub 4:1


Kurs - 4.60


Bwin


10.01.2016 / 17:00


 


Dzisiaj troche inaczej niz zwykle.


Przewaznie podaje typy z kursami w granicach 2 zlotowych,teraz troche bardziej w strone ryzyka bo kurs gruby jak Rafcio Benitez.


Daje taki typ,poniewaz kurs solidny a wydaje mi sie,ze wynik 2:1 czy 3:1 dzisiaj dosc prawdopodobny.


Zacznijmy od tego,ze w tym sezonie Sporting pod przewodnictwem Jorge Jesusa prowadzi w ligowej tabeli i wielce prawdopodobne jest to,ze w tym sezonie "Lwy" siegna po mistrzowski tytul,zwlaszcza,ze glowny rywal,czyli Porto jest w kryzysie i poleciala glowa trenera po ostatnim meczu i nie wiadomo jak teraz "Smoki" beda sie prezentowac,gorzej juz chyba nie moga...


Drugi rywal - Benfica nie prezentuje raczej stabilnej formy,tak wiec nie wiadomo,jak to z nimi bedzie.


Sporting jest liderem i ma 4 punkty przewagi nad swoimi glownymi rywalami,wiadomo jakimi.


Ostatnie mecze zwyzkowe,najpierw w szlagierze pokonali Porto 2:0 a w ostatniej kolejce rozgromili na wyjezdzie Vitorie Setubal 6:0.


Faworytem sa dzisiaj gospodarze i mysle,ze mecz wygraja strzelajac minimum dwie bramki,ale na pewno nie wiecej niz 4.


 


Braga natomiast jak zawsze tuz za pierwsza trojka.


Druzyna prowadzona przez Paulo Fonsece w ostatnich 22 meczach przegrala jedynie dwa mecze,ta statystyka robi wrazenie zwlaszcza,ze Braga przegrala na wyjezdzie z Marsylia 0:1 i u siebie z Benfica 0:2.


Ostatnie wyniki to wygrane przeplatane remisami.


Po remisie wyjazdowym z Vitoria Setubal 1:1 przyszla pewna wygrana u siebie z Academica 3:0.


Co ciekawe - 16 grudnia 2015 roku obie ekipy mierzyly sie ze soba w meczu pucharowym,wowczas po kapitalnym meczu Braga wygrala po dogrywce 4:3.


 


W ostatnich szesciu bezposrednich meczach tylko raz nie bylo btsu.


Obie druzyny w formie,Sporting u siebie jest bardzo mocny i powinien wdzis wygrac strzelajac minimum 1-2 gole,Braga z kolei jest w stanie strzelic bramke ale chyba nic wiecej nie beda w stanie zrobic.


 


http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10?do=findComment&comment=931899


 


:minus: 200


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans

Typ:1 ( -5,5)

Kurs: 1.60

Godz:21:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj znowu gram na  Clippersów, wczoraj mnie zawiedli nadal grają bardzo dobrze... Dobra pierwsza połowa równa z hornetsami jednak druga połowa zdecydowanie należała do Clippers i kolejne zwycięstwo wpadło na ich konto... Dzisiaj w sumie będzie podobna sytuacja Pelikany z nowego Orleanu są w dołku na pięc ostatnich meczy wygrali tylko jedno, wczoraj świetne spotkanie zagrał Paul.C oraz Crafword i Lamb widać współprace i zgranie tych zawodników. CLippers gra u siebie więc nie są zmęczeni podróżą, Pelikany grały u siebie i odrazu po spotkaniu przegranym z Indiana Pacers musieli wskoczyć w samolot i polecieć do Los angeles , takie podróże męczą możliwe że zawodnicy są zmęczeni i będzie to kolejny aspekt by grać na clippersów. Clippersi są w gazie grają naprwde dobrego kosza, dzisiaj spora wygrana Clippersów nie ma innej opcji

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy – Serie A
Spotkanie: Sampdoria - Juventus
Typ: Juventus wygra a w meczu powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,55
Godz: 20:45
Bukmacher: Betsson

W ostatnim dzisiejszym meczu Juventus powalczy o fotel wice lidera po wpadkach Fiorentiny i Interu w tej kolejce. Po bardzo słabym początku sezonie Juventus znacznie podkręcił tempo i wygrał aż 9 ostatnich meczów ligowych. W delegacji Stara Dama ma na koncie 4 zwycięstwa z rzędu z:Empoli 3-1, Palermo 3-0, Lazio 2-0 oraz z Carpi 3-2 w ostatnim wyjazdowym meczu. Jak widać Juventus na wyjazdach jest w tym sezonie bardzo skuteczny. Sampdoria tymczasem to dopiero 13 drużyna w tabeli, która w dwóch ostatnich meczach zdobyła komplet punktów pokonując Palermo 2-0 przed własną publicznością oraz zwyciężając na „wyjeździe” z Genuą 3-2. Gospodarze ostatnio również są w dobrej formie strzeleckiej, co choćby widać w statystykach, bowiem przed własną publicznością Sampdoria strzeliła już 18 bramek w 9 meczach, czyli tyle co czołówka i więcej co ciekawe niż Juventus w delegacji. Obie ekipy grają w tym sezonie bardzo ofensywnie dlatego liczę dziś na sporą ilość bramek. Co prawda w ekipie z Turynu nie zagra dziś Mandzukić, ale Dybała i Morata powinni stanąć na wysokości zadania. Kadrowo lepiej wygląda Juventus, który jest w znakomitej formie dlatego powinien dziś sięgnąć po komplet punktów przy jednoczesnej sporej ilości bramek w meczu.

Przewidywane składy:

Sampdoria: Viviano - Cassani, Moisander, Zukanovic, Regini - Soriano, Fernando, Barreto - Carbonero, Cassano, Eder

Juventus: Buffon - Rugani, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro - Morata, Dybala

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=931884

 

:plus: 155

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...