Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 08.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Puchar FA Cup
Spotkanie Exeter-Liverpool
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:55
Analiza: Na ten dzień wybrałem spotkanie w którym liverpool znów zanotuje wyjazd z zespołem Exeter, goście po wczorajszym wygranym z zespołem Stoke City na wyjeździe mocno uwierzyli w swoje umiejętnosci i myslę że tutaj nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w spotkaniu wyjazdowym , które na pewno nie będzie tak trudne jak to wczorajsze, gospodarze bowiem ostatnio na swoim stadionie zanotowali 3 porazki pod rząd, na pewno były to spotkania ze znacznie słabszymi rywalami aniżeli starcie z zespołem z Premier League , który chyba w tym roku nie odpuści spotkań pucharowych i postara się o zajęcie jak najwyższej lokalizacji, na placu boju pozostały jeszcze co prawda 64 zespoły ,ale myslę że gospodarze którzy w swojej lidze zajmuję pozycję w drugiej połowie ligowej klasyfikacji mogą być średnio zainteresowani grą w tym pucharze co za tym idzie mogą tutaj wystawić skład odmienny od pierwszego ligowego, Liverpool powinien tutaj sobie poradzić,ale myślę że nie bedzie to wysoka wygrana , stawiam na wygraną zespołu gosci dokładnie 1 golem , myślę że padnie tutaj wynik 1:2 dla Pierwszoligowego Liverpoolu , któremu na chwile obecną potrzebne jest teraz każde zwycięstwo niezależnie czy będzie to zespół z Premier League czy też ekipa z niższej ligi.

 

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4?do=findComment&comment=931289

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis>WTA Auckland

Spotkanie: Wozniacki C. (Den)-Stephens S. (Usa)

Typ: Wozniacki 2-0

Kurs: 2,1

Godz: 06:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

  Już jutro powinno dojść do arcyciekawego pojedynku w Nowo Zelandzkim Auckland pomiędzy dunką  polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki a amerykanką Sloane Stephens. Powinno ale nici z ciekawego meczu bo według mnie będzie on jednostronny i zakończy się łatwym zwycięstwem Wozniacki. Przed startem AO jest w piekielnie dobrej formie i dziś rozniesie swoją rywalkę 2-0 tak jak w 5 poprzednich starciach bezpośrednich obu pań. Dunka zdecydowanie nie leży amerykance i po tym meczu się nic nie zmieni w tej kwestii. Carolina w ostatnich dwóch meczach straciła ledwie 3 gemy i niech to  plus bilans setów H2H 10-0 dla Caro będzie uzasadnieniem mojego typu.

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League

Spotkanie: Central Coast Mariners – Melbourne Victory

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.025

Buk: Bet365

Godz.  09:40

Analiza:

W otwierającym 14-tą kolejkę spotkaniu Australijskiej A-League Central Coast Mariners będzie podejmować przed własną publicznością Malbourne Victory.

Gospodarze to mistrz kraju z przed dwóch lata ale od tamtej pory posypała się ta ekipa, rok bez awansu do play-off, a w obecnych rozgrywkach nic nie zapowiada poprawy.  Aktualnie ostatnie miejsce z zaledwie ośmioma punktami na koncie. Zdecydowanie największy problem tej ekipy to defensywa przed rokiem skończyli z najgorszym bilansem, w tym też zdecydowanie są najgorsi na koncie już 29 bramek straconych to już średnia ponad dwie bramki na mecz., większość tych bramek stracili u siebie, nie jest to dziwne bo kibice wymagają od nich zwycięstw oraz atrakcyjnej gry.  W ostatniej kolejce przyszło przełamanie i zwycięstwo na Wellington 3:1, jednak dziś znowu przyjeżdża rywal który zdecydowanie stawia na atak a do tej pory z takimi przeciwnikami kończyło się bardzo źle 4:1 Sydney,  1:5 Melbourne City, czy 1:3 ponownie z Sydney.

Goście to mistrz kraju który złapał kryzys, początek był świetne ale potem cztery porażki z rzędu. Gdzieś się ten zespól zaciął w ofensywie możnie nie ma problemu jak zwykle z sytuacjami szwankuje skuteczność lub brakuje po prostu szczęścia i dla mnie tak duża niemoc trwa za długo. Przy swoim sposobie gry, w formie z tymi graczami w ofensywie a mają ją obsadzoną najlepiej w lidze są wstanie wbić każdemu kilka bramek a dziś jak wspomniałem rywal  grający katastrofalnie w defensywie. 

http://obstawianie.com/topic/20535-australia-a-league-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-3

 

:plus: 102

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL


Spotkanie: Calgary Flames - Arizona Coyotes

Typ: Calgary Flames powyżej 2,5 bramek w meczu (OT Included)

Kurs: 1,719

Godz: 08.01.2016 3:05

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Calgary Flames są bardzo trudni do pokonania na swoim lodzie. Wystarczy wspomnieć, że do niedawna w jedenastu meczach z rzędu na swojej tafli byli niepokonani. Potem seria została przerwana dwiema porażkami z Anaheim Ducks oraz Los Angeles Kings. Nie ma się co zbytnio tym sugerować i obawiać, że stracili formę, bo w dobrym stylu wygrali dwa następne mecze, także o żadnym kryzysie nie ma mowy. Wygrali mecz wyjazdowy z Colorado Avalanche 4:0, następnie pokonali u siebie Tampe Bay Lightning 3:1. W meczu z Arizona Coyotes mogą zagrać na pełnych obrotach, bo następny mecz mają dopiero 12.01. Arizona Coyotes to drużyna zagadka, bo jednego dnia potrafią wygrać z lepszym zespołem, żeby następny mecz przegrać z kimś słabszym w słabym stylu. W Calgary na niespodziankę bym jednak nie liczył, bo gościom wyjątkowo trudno tam się gra. Arizona Coyotes od dłuższego czasu regularnie tam przegrywa. Oprócz tego, że przegrywali, to tracili przynajmniej trzy bramki. Kurs na Calgary ML oraz na over 2,5 są bardzo podobne, ja wybieram typ na over bramkowy Calgary Flames licząc, że mnie nie zawiodą.

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Kwalifikacje WTA Hobart
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tatiana Maria - Naomi Osaka
Typ: Maria
Kurs: 2.21
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Postanowiłem na noc postawić pierwsze spotkanie, które przykuło wysokim kursem moją uwagę. W rozpoczynających kwalifikacjach do WTA Hobart spotkają się Niemka Tatiana Maria (74.WTA) rozstawiona z numerem pierwszym i Japonka Naomi Osaka (144.WTA). W tym roku Niemka nie zaczęła zbyt dobrze swoich startów przygrywając w pierwszej rundzie Auckland z rodaczką Witthoeft 2:6,6:7, ale w tamtym sezonie kilka razy pokazała się z dobrej strony w turniejach wyższej rangi niż ITF-y. Potrafiła pokonac takie zawodniczki jak Bouchard czy Vinci w najlepszym rozegranym turnieju w Miami. Wygrała też dwa turnieje ITF-owe. 18 letnia Japonka można powiedzieć, że dopiero wchodzi w świat wielkiego tenisa i na pewno doświadczenie nie będzie stało po jej stronie. W tamtym sezonie kilka udanych turniejów ITF-owych, ale nie pokonała żadnej zawodniczki z czołówki światowego rankingu. Jest to dla mnie zawodniczka anonimowa, dlatego też mój typ popieram jedynie statystykami.

 

http://obstawianie.com/topic/32953-wta-brisbane-shenzhen-auckland/?do=findComment&comment=930503

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Dallas - Jets
Typ: 1 ml + O5.5
Kurs: 3.14
Godz: 2:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Dallas Stars z Winnipeg Jets. Mimo ostatnio słabszej formy faworytem spotkania są gospodarze. Moja ulubiona druzyna ostatnich sezonów. W tym do pewnego momentu wiodło im się znakomicie i przynajmniej w jednej statystyce nie zawodzą - bramek n amecz. Nie tylko strzelanych, ale ogólnie, bo defensywe i bramkarzy mają lekko mówiąc średniawych. Nie bez powodu Lehtonen ma przydomek "let them in". I w ten oto sposób potężna ofensywa Stars (146 bramek) wywindowała ich na 1 pozycje w konferencji zachodniej z 60 punktami, czyli az 6 pkt wiecej niz drugie Chicago Blackhawks, wielokrotni mistrzowie NHL. Stars przegrali 3 mecze z rzędu, a to nie zdarzyło im się w sezonie więc czas sie odkuć u siebie. Stars jako jedyna druzyna dobiła do 6 bramek na mecz ogólnie. Jets z kolei trochę lepsza forma niz ostatnio bo 5 zwyciestw w 10 meczach, ale juz na wyjazdach są słabi. Tylko 3 zwyciestwa na 15 ostatnich spotkan. Bardzo słaba obrona bo 74 bramki stracone to najsłabszy wynik w konferencji. Z ofensywą jest trochę lepiej, a na tyle Stars są słabi w defensywie że można oczekiwać tu przynajmniej 5 bramek. Wg mnie Stars nie podejdą do tego meczu defensywnie, tylko bedą chcieli rozstrzelac Jets i spokojnie wygrają.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=931539

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska vs Niemcy
Typ: 1
Kurs: 1.42
Godz: 20.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Trzecie spotkanie naszej reprezentacji- tym razem na przeciw naszym orłom stanie ekipa Niemiec. Co tu dużo pisać oba zespoły w tym turnieju grają bardzo dobrą siatkówkę, szczególnie Niemcy mają dużą siłę ofensywną i własny parkiet. Ale tutaj w tym meczu to jedno jest pewne i kluczowe obie ekipy inaczej podchodzą do tego spotkania Polacy chcą ten mecz wygrać (tak mówił wczoraj w wywiadzie Antiga), natomiast Niemcy jak sami wypowiadali się publicznie odpuszczają te spotkanie (planują odpuścić, ale wszystko się okaże oczywiście o 20). Heynnen stwierdził, że na ławce zasiądą filary drużyny czyli: Grozer oraz Kaliberda. Widać tutaj jasno i klarownie, że Niemcy planują odpocząć i na świeżo podejść do spotkania najprawdopodobniej z Francją. Natomiast Polacy jestem pewny i nie odpuszczą tego spotkania, z dwóch powodów po pierwsze Stefan to trener starej daty i jego filozofia to wygrywać wszystko.
Po dwóch meczach w tym turnieju widać, że Polacy podchodzą do tego turnieju niezwykle poważnie udowodnili ot szczególnie we wczorajszym meczu grając z Belgami od samego początku na 100%.
Jeżeli Heynnen zrobi tak jak mówi czyli da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom to uważam, że 3:0 lub 3:1 dla naszych to wynik niemalże pewny.
Oba zespoły (Niemcy i Polska) są już w kolejnej fazie rozgrywek. Z drugiej grupy Francja i Rosja (tutaj jeszcze są matematyczne szanse, że nie będzie Mistrzów Olimpijskich ale tylko matematyczne) .

Kolejne mecze będą obfitować w jeszcze większe emocje i jeszcze lepsze widowiska. Przypuszczalne mecze to Polska vs Rosja i Niemcy vs Francja.

 

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/?p=931587

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Rosja - Turcja
Typ: 2 (+1,5seta)
Kurs: 2,25
Godz: 18.30

bukmacher Bet365

 

Dla mnie to spotkanie dwóch wyrównanych ekip. W tym, że Rosjanki w ogóle mnie nie przekonują. Widać, że brakuje tam takiej zawodniczki jaką przez lata dla tamtejszej drużyny narodowej, była Gamova która kończyła praktycznie każdą piłkę. Obmochaeva to nie ta sama klasa. Ostatni mecz z Belgijkami wygląda naprawdę przyzwoicie, ale Belgia to przynajmniej poziom niżej, niż Turczynki. Mówiąc o ekipę gości należy powiedzieć, że ich bolączką jest przyjęcie, o ile w ataku przyzwoicie, to właśnie wspomniany element siatkarskiego rzemiosła stoi na bardzo słabym poziomie. Turczynki mają zagrywkę którą mogą stworzyć spustoszenie. Wiele osób patrzy na gospodynie przez pryzmat fatalnego meczu z Holandią, jednak tak nie można fakt, że zawiodły ale miały zapewniony awans dalej i wyraźnie zeszło z nich powietrze. Przypominam, że ekipę z Niemiec pokonały, na luzie. Jest to typowy mecz w którym wszystko zależy od pierwszego seta, jeżeli Turczynki wejdą dobrze w mecz to powinno być bardzo dobrze, jeżeli będzie problem mogą upaść na tyle, że nie będą wstanie powalczyć. Jedak od czego mają swoich kibiców ? Będą nieśli swoją ekipę narodową i uważa, że poprowadzą ich do zwycięstwa w meczu.  

 

 

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Francja 2 liga
Spotkanie Clermont - Evian TG
Typ: 1
Kurs 2,04
Buk Pinnacle
Data i Godz: 08.01.2016 - 20:00
analiza:
Mecz 20 kolejki pomiedzy 3 w tabeli Clermont a obecnie plasującym sie na 13 pozycji evian. Głownym atutem Clermont jest ich nalepszy strzelec Diedhiou F. z 17 bramkami na koncie. Ten rewelacyjny wynik daje mu przewage nad nastepnym zawodnikiem w rankingu az o 8 bramek!. Przy najlepszym strzelcu evian - (5 bramek na koncie) wyglada to wrecz przedziwnie. Clermont bardzo dobrze spisuje sie w meczach u siebie, ich bilans to 6-3-1 bramkach 17-9, ostatnie 5 meczy w domu to 4 wygrane i jeden remis. Zupełnie inaczej wyglada sytuacja Evian, ich bilans meczy wyjazdowych to : 2-3-4 bramki 10-10 w ostatnich 5 meczach az 3 porazki ( z rzędu) i 2 wygrane. Z tego co wyczytalem evian oslabione w obronie, w obronie ktora nawet niezłe sie spisywała, zwłaszcza u siebie.Od 2010 roku w pojedynkach miedzy obu ekipami głownie notowano remisy ( 5x) - raz wygrał Evian.  Moim zdaniem faworytem jest Clermont i w tym meczu wygra.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-10

 

:plus: 104

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Francja


PSG vs Bastia


Typ - Bastia over 0.5 kartki w 1 połowie


Kurs - 1.62


Bwin


08.01.2015 / 20:30


 


Przegladajac oferte natknalem sie chyba na dobry bet.


Ogolnie rzecz biorac nie gram czesto zakladow na kartki,no ale dzisiaj chyba warto sprobowac.


Wraca Lique 1,w dzisiejszym jedynym rozgrywanym meczu w tej lidze PSG podejmie u siebie Bastie.


Liga niestety zostala juz rozbita na wejsciu...Po zaledwie 19 kolejkach PSG rozgromilo tak naprawde cala lige i juz teraz mozna im wreczyc kolejny mistrzowski tytul.


Nad drugim w tabeli Monaco podopieczni Blanca maja az 19 punktow przewagi co naprawde robi wrazenie.


Liga ogolnie upadla wedlug mnie pod wzgledem atrakcyjnosci nie z powodu szejkow w PSG,no dobra przez to tez ale glownie mam na mysli upadki takich ekip jak Lyonu czy Marsylii,ktore zajmuja odpowiednio 9 i 10 miejsce co jest zdecydowanie ponizej oczekiwan.


Wymiata Angers,druzyna,ktora jeszcze rok temu grala w 2 lidze teraz plasuje sie na bardzo wysokim 3 miejscu i traci tylko punkt do Monaco.


 


Dzisiejszy mecz ma jednego faworyta.


Na stadionie w Paryzu PSG ma bilans 7-1-0,gole 27-6.


Bastia na wyjazdach z kolei ma bilans 0-4-5,gole 5-14.


Dzisiaj jednak nie "wchodze" w zaklady na gole a na kartke w kierunku gosci.


Ogolnie rzecz biorac PSG bedzie klepac sobie pilka,beda dominowac i stwarzac sobie okazje bramkowe.


Takie akcje w okolicach pola karnego beda pewnie skutkowac faulami zawodnikow Bastii,ktora dzisiaj pewnie postawi autobus i bedzie grac od poczatku na 0:0.


Mysle,ze 45 minut to duzo czasu na jedna kartke ze strony Bastii,ktora na pewno jakies faule bedzie miec na koncie,pytanie tylko jak poblazliwy bedzie sedzia tego meczu.


W ekipie gospodarzy zabraknie jedynie bramkarza Sirigu,reszta ofensywnych kocurow jest w kadrze.


 


Patrzylem na ich ostatnie 3 mecze rozegrane w Paryzu i wyglada to tak :


 


2:0 - Bastia 3 kartki,pierwsza w 31 minucie.


4:0 - 2 kartki,pierwsza kolejny raz w 31 minucie.


3:1 - 3 kartki,pierwsza juz w 8 minucie.


 


W tym sezonie Bastia grajac u siebie przegrala 2:0,otrzymala 3 kartki z czego pierwsza w 29 minucie.


 


 

:plus: 62

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga

Spotkanie: Lokomotiv Kubań - Anadolu Efes

Typ: Lokomotiv - 4.0 ( handicap azjatycki )

Kurs: 2.00

Godz: 18.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie w ramach drugiej kolejki drugiej rundy Euroligi. Lokomotiv Kubań podejmie na własnym parkiecie turecki Anadolu Efes i moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy co najmniej pięcioma punktami ( 4 = zwrot ). Najważniejszym argument jest niesamowita moc Rosjan w spotkaniach rozgrywanych we własnej hali, w tym sezonie na jedenaście spotkań rozgrywanych u siebie ponieśli jedynie trzy porażki. Dwie z bardzo mocnymi drużynami w lidze VTB - Unicsem oraz CSKA oraz jedną przypadkową, ze Stelmetem Zielona Góra, która nie miała wpływu na tabelę w poprzedniej rundzie. Widziałem to spotkanie i trzeba otwarcie powiedzieć, że drużyna Kubania zlekceważyła Polaków, grała na wielkim luzie + miała słaby dzień rzutowo co przyczyniło się do porażki. W pozostałych spotkaniach pierwszej rundy Euroligi pokonali u siebie Barcelonę +4, Żalgiris +30, Pinar +19, Panathinaikos +11. Jak widać w każdym z tych spotkań mielibyśmy co najmniej zwrot a trzykrotnie linia została pokryta. Goście z Turcji prezentują dobrą formę ale nie przeceniał bym ich umiejętności. Potrafili co prawda przywieź zwycięstwa z Pireusu czy Cedevity ( przez co za pewne mamy takie kursy ) ale potrafi przegrać w Mediolanie czy w lidze tureckiej z Gazientep, w ostatniej kolejce rzutem na taśmę pokonali u siebie Crveze Zvezdę. Rosjanie potrafią zagrać na niesamowitej intensywności w obronie + nie powinien im się zdarzyć drugi tak dzień rzutowy jak ze Stelmetem więc w mojej opinii handi spokojnie do grania.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Dart, MŚ BDO
Spotkanie: Deta Hedman v Ann-Louise Peters
Typ: 1
Kurs: 1,40
Godz: 19:00
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Dunka nieco niespodziewanie w 1.rundzie pokonała Sherrock. Średnia 70, zrobiona w 3.secie. Poprzednie dwa coś koło 65. Skandal. W 2.rundzie lepiej, bo Ave 74, do tego c/o 140 i 160, czyli historyczne wyczyny. Dziś lepiej nie będzie, IMO tylko gorzej. Ann to co najwyżej średniak. Deta baja. 1.runda na miękko, opisywałem już, przejrzyjcie temat. Wczoraj w 2. podobnie. Haah, w 2.secie zrobiła Ave3 ponad 85. Gra pewnie, to ważne. Wygra, bo jest lepsza, po prostu.

 

http://obstawianie.com/topic/31799-darts/?p=931632

 

:plus: 40

 

Sie rozpisałeś... Nastepny raz takie cos nie będzie liczone

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Mężczyzn // Elim. Do IO w Berlinie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Polska .-1.5 seta
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365

Analiza:Obie ekipy jak dotąd radzą sobie bardzo dobrze, mecz zadecyduje kto wyjdzie z 1 miejsca, co może być istotne w perspektywie dalszych zmagań. Zarówno Polacy jak i Niemcy zdobyli komplet punktów, jednak bilans w setach jest na korzyść Niemców 6:0 [ Polacy 6:1 ], mimo to Polacy są faworytami, jako obecni Mistrzowie Świata. Liczę , na to, że panowie pokażą klasę oraz zagrają mniej chaotycznie niż z Belgami. Reprezentacja Polski jest zmotywowana i da z siebie wszystko na parkiecie, aby nie pozostawić wątpliwości na temat formy przed IO, co podkreślał nie tylko trener, ale również zawodnicy w przedmeczowych wywiadach. Wydaje mi się, że mimo to bez straty seta się nie obędzie, ale doświadczenie jest znacząco po stronie Polski, przez co nie liczyłbym na Tie-Breaka.

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja – Ligue 1
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-4)
Kurs: 2,28
Godz: 20:30
Bukmacher: Unibet

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy prowadzą w lidze z niemal dwudziestopunktową przewagą nad drugim w tabeli Monaco. PSG jako jedyna drużyna w lidze francuskiej nie przegrała meczu w tym sezonie a punkty tracili tylko 3 razy. Przed własną publicznością Paryżanie mają bilans 7-1-0 i bramki 27-6. Bastia tymczasem to dopiero 16 drużyna w tabeli, która ostatnio jednak gra bardzo dobrze notując tylko jedną porażkę w 5 meczach. Bastia na wyjazdach w tym sezonie gra jednak bardzo słabo, gdyż w 9 dotychczasowych spotkaniach w delegacji zdobyła tylko 4 punkty dzięki 4 remisom. PSG w tym meczu zagra w najsilniejszym zestawianiu dlatego Bastia bardzo szybko zostanie zepchnięta do głębokiej defensyw co przyniesie gospodarzom sporo okazji do rzutów rożnych. Myślę, że taki kurs na proponowaną przeze mnie linię jest jak promocja i biorę ten kurs w ciemno.
http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/page-12?do=findComment&comment=931639

 

:plus: 128

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: siatkówka: EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje

Spotkanie: Polska           -              Niemcy

08.01.2016 20:00

Typ: over 3,5 seta

Kurs: 1.51

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się trzecie spotkanie w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Niemcy podejmą Polskę. Minimalnym faworytem w tym spotkaniu są Polacy, którzy jak sami powtarzali przyjeżdżają do Niemiec walczyć o zwycięstwo w całym tyrnieju i wywalczyć przepustkę do Rio. Dzisiejsze spotkanie zdecdyuje z kim polacy zagrają w półfinale. Jeśli pokonamy Niemców będzie to Rosja, jeśli przegramy będzie to Francja. Dla sztabu szkoleniowego zapenwe lepsze byłoby spotkanie z Rosją,która wydaje się być dużo słabsza od obecnej formy Polaków. Polska w ostatnich turniejach dobrze radziła sobie z ekipą z Niemców. W ostatnim meczu Polska pokonała Nimecy 3:1 a był to półfinał Mistrzostw Świata rozgrywanych w Polsce. Tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 po wspaniałej walce. Oby dwa zespoły posyadają klasowych zawodników oraz bardzo dobrych trenerów. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie twardym męskim pojedynkiem z końcowym triyumfem Polaków. Kluczowe wydaje się być zatrzymanie głównej armaty Serbów  - Grozera. Polacy mają zawodników światowego kalibru, a to że sąaktualnymi Mistrzami Świata dodatkowo ich zmotywuje i wywoła strach wśród ekip z którymi będą musieli się mierzyć. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte i zakończy się końcowym zwycięstwem biało czerwonych 3:2

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3?do=findComment&comment=931636

 

:plus: 51

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...