Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 07.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie: Phoenix Suns-Charlotte Hornets

Typ: Charlotte -3,5

Kurs: 1,95

Godz: 03:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

  Już jutro o godzinie 3:00 czasu polskiego Phoenix Suns zmierzą się na własnym parkiecie z ekipą Charlotte Hornets. Stwaiam na -3,5 Hornets ponieważ ekipa Phoenix ostatnio gra gorzej niż Philadelphia i LA Lakers. Po prostu nie można nie skorzystać z tego typu bo zwycięstwo bez ciągle leczącego się lidera Phoenix - Erica Bledsoe wydaje się w tej chwili nierealne. Phoenix notują passe 9 porażek z rzędu i niewątpliwie zapowiada się kolejna bo odmienione Charlotte gra bardzo dobry sezon i już pokonało w tym sezonie takie tuzy jak : Bulls,Memphis,Toronto,Miami czy Dallas. Mimo że przegrali ostatnie 4 spotkania(porażki z Clippers,OKC,GSW i Toronto hańby nie przynoszą) to i tak są dla mnie murowanym faworytem do końcowego triumfu i handicap powinien zostać spokojnie pokryty.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia League one
Spotkanie Wigan-Gillingham
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Wigan w tej kolejce podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Gilligham, na chwilę obecną to druzyna przyjezdnych jest zespołem, który po 25 rozegranych 25 seriach spotkań jest wyżej w ligowej klasyfikacji. Gospodarze jednak na sowim stadionie radzą sobie znacznie lepiej niż w meczach rozegranych na wyjazdach , niewiele bramek strzelają ponieważ tylko 15 jak do tej pory,ale stracili ich zaledwie 5, jest to wiec barzo dobry wynik, goscie natomiast w meczach na swoim stadionie są zawsze stawiani w roli faworyta ponieważ wygrywają praktycznie wszystko, jednak w meczach wyjazdowych idzie im już znacznie słabiej co na pewno też będzie miał odzwierciedlenie w tym meczu, Historia również nam pokazuję że gospodarze z zespołem z Gillingham radzili sobie do tej pory bardzo dobrze, 4 razy oba zespoły spotykały się na tym stadionie na przestrzeni kilku ostatnich sezonów, gospodarze wygrywali za każdym razem bilans bramek wyniósł 9:1 na korzyść ekipy z Wigan, stawiam na to iż jutro znów zdołają zdobyć 3 oczka, mój typ to wynik 2:1.

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-13?do=findComment&comment=930730

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:Brooklyn Nets - Toronto Raptors

Typ: Over 196,5 pkt.

Kurs: 1.90

Godz: 01:35

Bukmacher: Bet365

 


Analiza:


Dziś o godzinie 01:35 miejscowa ekipa Brooklyn Nets będzie mierzyć się z bardzo dobrze ostatnio spisującym się Toronto Raptors. Typ który podaję na dzisiejsze spotkanie to Over 196,5  pkt. i uważam że jest jak najbardziej poprawnym zagraniem a linia która jest ustawiona może zostać spokojnie pokryta z nawiązką. Obie ekipy grają ofensywną koszykówkę co mogą świadczyć ich wyniki z poszczególnymi ekipami NBA. Ostatnie wyniki pokazują że obie drużyny rzucają dużą ilość punktów.Główną uwagę skupiłem na meczach bezpośrednich pomiędzy tymi dwoma zespołami i wszystko wskazuje na to że mój typ może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ostanie wyniki jakie były to 114:109;  93:109; 122:127; 105:89; 103:104 jak widzimy tylko raz w ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami padł wynik poniżej 196,5 punktów,wcześniejsze mecze tylko potwierdzają mój typ i pokazują jak dużo punktów w tych meczach jest rzucane. Oczywiście faworytem meczu jest Toronto Raptors jest to zespół który rzuca wiele punktów zarówno u siebie czy na wyjazdach ostanie mecze pokazują że poniżej progu 100pkt. nie schodzą natomiast Brooklyn Nets rzuca średnio na mecz po 95pkt. liczę na to że linia 196,5 pkt zostanie spokojnie pokryta.


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-4


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Typ: New Orleans Pelicans - 5,5pkt

Kurs: 1.99

Godz: 02.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Goście z Dallas są w sytuacji back-to-back, w nocy grali bardzo trudny i męczący pojedynek z dwoma dogrywkami przeciwko Sacramento Kings, udało im się wygrać po buzzer-beaterze D.Williamsa ale kosztowało ich to wiele energii. Już po kilkunastu godzinach zmuszeni są zmierzyć się w wyjazdowym spotkaniu z wypoczętą ( ostatnie mecz 03.01 ) drużyną Pelicans. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy co najmniej sześcioma punktami. O najważniejszym czynniku a więc zmęczeniu Dallas już wspomniałem, Mavericks to drużyna złożona z doświadczonych graczy takich jak Nowitzki, Williams czy Pachulia dodatkowo są tam też gracze po kontuzjach : ponownie Williams i Matthews i granie dwa dni z rzędu to dla nich wielki wysiłek a po tak wymagającym meczu jak wczoraj to wręcz katorga. Bardzo możliwe jest, że ich trener - R.Carlise będzie oszczędzał swoich liderów nie chcą aby złapali jakieś kontuzje. Gospodarze mieli AŻ cztery dni odpoczynku i na pewno dziś będą chcieli grać na wysokiej intensywność tak aby zabiegać rywali. Skład NOP wygląda co raz lepiej ponieważ do składu powoli wracają kontuzjowani wcześniej zawodnicy. Ostatnie bezpośrednie spotkanie zakończyło się wygraną Pelikanów i to na wyjeździe. Dodatkowo Dallas w delegacjach grają słabo, z ostatnich dziesięciu wyjazdowych spotkań wygrali cztery ale warto zaznaczyć z kim: Brooklyn, NYK, Wizards czy PTB w tym sezonie nie są najtrudniejszymi rywalami a mimo tego dwa razy potrafili doprowadzić do dogrywki w starciu z Mavs. Pelikany muszą takie spotkania jak te dzisiejsze wygrywać jeśli chcą powalczyć o play-offy. Myślę, że warto na nich postawić.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA


Typ: R.Westbrook under 46,5 as/zb/pkt

Kurs: 1.87

Godz: 03:30

Bukmacher: Betano

Analiza:

 

Korci mnie to spotkanie mocno ale tym razem nie zaryzykuję na grę Miśków. Nie wiem jakoś w tym sezonie nie do końca mnie oni przekonują chociaż nadal pozostają jedną z silniejszych ekip w NBA to jakoś ten sezon tak w moim odczuciu nie jest tym do czego przyzwyczaili przez poprzednie sezony. Dziwi mnie fakt, że po ostatnim meczu OKC z Kings gdzie Westbrook sobie nie poradził ewidentnie linie poszły w górę i to dość sporo. O ile linia punktowa stoi na tym samym poziomie lub podskoczyła o 1 pkt w górę w zależności od bukmachera o tyle linia na sumę asyst, zbiórek i punktów podskoczyła aż o 3 pkt w górę. Prawdopodobnie jest to podyktowane ilością asyst i zbiórek Westbrooka w ostatnim meczu gdzie rozdał 15 asyst bardzo mocno przekraczając swoją średnią w sezonie która jest na poziomie 9,5 asysty na mecz oraz 8 zbiórek również nieznacznie przekraczając ilość średnią zbiórek w sezonie a ma ich 6.8. Ewidentnie mecz z Kings mu nie wyszedł i marne 17 pkt i bardzo słaba skuteczność w żaden sposób nie usprawiedliwiają Westbrooka bo to on pod nieobecność KD miał pociągnąć OKC. Nie dał rady i skończyło się jak się skończyło. Czy dzisiaj z dużo lepiej broniącymi Miśkami Westbrook rzuci aż tyle punktów ? Ciężko mi sobie to wyobrazić jakoś. Memphis traci średnio 98 pkt w meczach i pokazuje, że jest naprawdę jedną z najsolidniejszych ekip jest chodzi o obronę. Westbrook na pewno nie powtórzy wyczynu z meczu z Kings i swoje rzuci przekroczy pewnie 20 pkt ale czy jakoś znacznie. Wcale nie powiedziane jest, że 30 pkt zdobycz w dzisiejszym meczu o którą i tak może być bardzo trudno da mu wyrobienie tej linii jaką podaję w typie. Bo nawet jeśli rzuci w okolicach 30 pkt to nadal potrzeba aż 17 pkt z asyst i zbiórek a pod koszem będzie dużo trudniej coś zebrać z Miśkami niż z Kings i liczę, że może się skończyć na 3 maks 4 zbiórkach na jego koncie i wcale nie powiedziane jest, że Russell rozda aż tyle asyst jak ostatnio. Na pewno ich liczba będzie oscylowała w granicach 10 ale czy dołoży aż tyle ile z Sacramento a może więcej ? Szczerze jakoś w to wątpię. Nie widzę kompletnie jakoś opcji do wyrobienia tej linii chyba, że jakimś cudem Westbrook narzuca 40 pkt. 

 


 

:plus: 87

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Phoenix Suns - Charlotte Hornets

Typ: Phoenix Suns (+6,5 pkt.) AH

Kurs: 1,46

Godz: 07.01.2016 3:00

Bukmacher: Unibet

Analiza: Mecz ten został już trochę opisany wcześniej, ale moje zdanie zupełnie różni się od tamtej opinii. Zgadzam się z tym, że Phoenix Suns grają ostatnio być może nawet najgorzej ze wszystkich drużyn w lidze, ale w końcu musi być poprawa. Kontuzjowany jest Eric Bledsoe i to jest duża strata dla Phoenix Suns, ale bez niego drużyna ta i tak powinna grać na dużo wyższym poziomie niż to pokazują od kilku meczów. Dużo poważniejsze problemy z kontuzjami mają Charlotte Hornets. Nie zagra ich najlepszy zawodnik Al Jefferson, nie zobaczymy także Lamba, co jest kolejnym dużym osłabieniem tej ekipy. Być może nie zagra także Batum, więc to są dużo większe osłabienia i w tej sytuacji Phoenix Suns na papierze wyglądają na mocniejszych. Charlotte przez kontuzje przegrało w słabym stylu cztery ostatnie mecze i mogą przegrać następne. Do tego atut w postaci własnego parkietu Suns i ja widzę właśnie w Phoenix Suns faworyta meczu. Może nie uda im się wygrać, ale nie mogą sobie pozwolić na kolejną kompromitację jak to miało miejsce z Lakersami, a taką kompromitacją by była wysoka porażka z tak osłabionymi Charlotte Hornets.

 

 


 

:plus: 46

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs

Typ: Anaheim Ducks -1.5 AH

Kurs: 2.80

Godz:04:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Obie ekipy zagrają dzisiaj ze swoimi nominalnie drugimi bramkarzami. U Ducks wystąpi Gibson [8-4-2, 1.63, 0.932, 4], zaś u Leafs Bernier [5-10-3, 3.09, 0.896, 1]. Już po samych statystykach widać przewagę po stronie Kaczek. Goście wciąż czekają na powrót Reimera, gdyż jego zastępcom daleko do startera. Obie ekipy notują ostatnio naprawdę niezłe wyniki przy czym drużynie z Toronto raczej próżno wróżyć play-offy, o które zaciekle biją się miejscowi. Problemem drużyny z Anaheim wciąż pozostaje skuteczność. Pomimo niewiele zmienionego składu w porównaniu do tego z ubiegłego roku strzelają dramatycznie mało bramek. Czemu wierzę wiec w ich wygraną aż co najmniej dwoma bramkami. Po pierwsze czutka, a po drugie forma miejscowych idzie do góry, zaś Toronto dla mnie to wciąż drużyna raczej do topowych miejsc w drafcie niż wygranych w takich spotkaniach i awansu do play-off.

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Typ: New Orleans Pelicans -15.5

Kurs: 3.8

Godz: 07.01.2016 2:00

Bukmacher: Unibet

 

W tym spotkaniu widzę tylko jeden scenariusz. Dominacja od początku do końca zespołu gospodarzy. Co za nimi przemawia? Wszystko. Własny parkiet, świeżość - ostatni mecz grali 3 stycznia, dla porównana Dallas grało 6 stycznia wyczerpujący mecz zakończony dogrywką. Mavsi grają dzień po dniu, między czasie muszą ogarnąć transport z Dallas do Nowego Orleanu. W poprzednim meczu pierwsza piątka grała o wiele za dużo minut więc w trosce ich zdrowie trener oszczędzi dzisiaj na 90% przynajmniej 4 z nich a być może nawet wszystkich. Oznacza to, że najprawdopodobniej Mavsi zagrają zespołem B. 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Devils
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.20
Godz: 1:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Montreal Canadiens z New Jersey Devils. Faworytem tego spotkania są gospodarze, choc zapowiada się chyba jednak wyrównany pojedynek. Obie druzyny raczej defensywne, grające krótko i wolno, mające jednak lepsze defensywy niz ofensywy. Goscie bez Cammalieriego, wazne ogniwo skrzydeł Devils. Gospodarze powoli dochodzą do formy z Paciorettym po kontuzji choc wczoraj przegrali z Flyers 3:4. Ciezko przewidywac jak zagrają, bo jednak ostatnio całkowicie bez formy - 2 zwyciestwa w ostatnich 10 meczach. Devils z kolei wygrali tych meczów 5. Jak na ta druzyne to jest nawet dobry wynik, ale w porownaniu z Canadiens są świetni. Obie druzyny jak pisalem nie sa mistrzami w ofensywie, dodatkowo Canadiens bez formy wiec pasuje to under. Padał on tez 17 razy na 28 spotkan w Montrealu. Rzut kostką kto wygra? Dla mnie jednak gospodarze. Mimo tragicznej formy ostatnio, nadal maja wiecej punktow niz Devils, o 20 bramek strzelonych tez wiecej.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=931416

 

:plus: 220

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Polpharma Starogard Gdański - King Wilki Morskie Szczecin
Typ: King Wilki Morskie Szczecin
Kurs:2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:Bardzo wysoki kurs na gości ze Szczecina, w mojej opinii wart jest zagrania i ja to gram. Być może sugerowany jest on ostatnimi dwiema imponującymi wygranymi PSG najpierw u siebie z Asseco a potem w Koszalinie. Lecz ja nie przeceniałbym wagi tych zwycięstw. Asseco zagrało najsłabszy mecz w sezonie, nie trafiając nic w ataku a Koszalin od kilku spotkań prezentuje bardzo niski poziom. Kolejkę wcześniej prawie przegrali u siebie ze Śląskiem więc porażka tydzień później już nie zdziwiła tak wielu osób. King Wilki Morskie Szczecin mają bilans 7-7 ale potencjał kadrowy na o wiele wyższą pozycję, bardzo dobry, mocny na jak na Polskie warunki skład z graczami wyraźnie wybijającymi się ponad przeciętność jak Leończyk, Nikolić czy Gaines ze świetnie ułożoną ręką. W ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali cztery wygrane w tym dwie wyjazdowe z Turowem i ze Śląskiem. O ile wygrany z obecnym Śląskiem to obowiązek to pokonanie Turowa w ich hali nawet w tym sezonie nikomu nie przychodzi łatwo - Stelmet wygrał tam tylko trzema punktami. Wcześniej potrafili wygrać też na wyjeździe w Lublinie, widać więc że tam gdzie powinni wygrać to robią. Dziwią mnie kursy w okolicach 2.0 na nich - jak dla mnie to Value i pobieram kurs.  


http://obstawianie.com/topic/32303-polska-tauron-basket-liga-20152016/?do=findComment&comment=912655

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska vs Belgia
Typ: pierwszy set over 44,5
Kurs: 1.83
Godz: 15.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś kolejny mecz Naszych chłopaków- tym razem na przeciwko Mistrzom Świata staję ekipa Belgii. Belgia czyli pewnie wielu kibicom mało znana i na pierwszy rzut oka przeciętna. Ale to tylko pozory- ta ekipa to młody zespół głodny gry i sukcesów. Zawodnicy młodzi, który można powiedzieć nabierają doświadczenia, wielu graczy z Belgii gra w Polsce więc oglądając naszą rodzimą ligę łatwo dostrzec, że tacy zawodnicy jak: Sama Deroo (ZAKSA), Van De Voorde (obecnie zawodnik Trentino Volley, niegdyś Jastrzębskiego Węgla), Klinkenberg (Łuczniczka) oraz Van den Dries (Indykpol). Analizując to spotkanie skupię się tutaj głównie na zespole naszym rywali. Poprzedni mecz z gospodarzami Niemcami zagrali bardzo dobrze i równo i tutaj wynik 3:0 to niefart i oczywiście emocję w koncówkach 1 i 3 seta. Gdyby Belgowie zagrali spokojniej w 1 i 3 secie to tutaj wynik byłbym zupełnie inny i nawet nie zdziwiłbym się gdyby zwycięstwo przychylili na swoją stronę Belgowie. Świetny mecz zawodnika Zaksy, solidny mecz zagrał również Voorde- czyli 2 filary drużyny. Uważam, że Belgowie wyjdą do tego meczu niezwykle zmotywowani i głodni wygranej, do tego dochodzi mecz z Mistrzami Świata zawsze jest meczem dla drugiego zespołu bardzo ważnym (każdy chce wygrać z Mistrzem) i tutaj uważam, że przynajmniej w pierwszym secie Belgowie nie powinni obiegać Polakom, mają solidną europejką drużyną, która w przyszłości uważam pomiesza troszkę w europejskiej i światowej piłce siatkowej.

Polacy natomiast po wygranej z Serbią troszkę dopompowali już bardzo napompowany balonik i tutaj do tego meczu pewnie wychodzą po pewne 3 pkt i oczywiście awans do fazy paly off tych kwalifikacji, ale czy ten balonik i nastawienie nie będzie złudne. Dużo będzie zależało do gry Bartosza Kurka z Serbami zagrał bardzo dobrze w ataku i zagrywce i dlatego Polacy wygrali 1:3 (chociaż ten mecz powinien zakończyć się w 5 setach- 4 seta nie wytrzymali Serbowie).

Patrząc na całokształt Belgowie powinny mocno rozpocząć mecz i pierwszy set powinien być wyrównany, jeszcze do tego dochodzi mentalność naszej ekipy, w meczu z Serbią wyszli do tego meczu jak już wygraliby i 1 set i obudził tutaj uważam, że może być podobnie. Nie twierdze, że Polacy przegrają pierwszego seta, ale opór Belgów będzie na 100% duży i początek meczu według mnie będzie toczył się punkt za punkt.

 

Już coraz bliżej meczu dlatego czas na wielkie emocje Part2

 

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/?p=931462

 

:plus: 83

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Siatkówka - Kwalifikacje IO
Spotkanie: Bułgaria - Rosja
Typ: under 136,5 pkt
Kurs: 2,8
Buk: Unibet
Godz: 18:00

W meczu, który zadecyduje o awansie do do półfnału klafikacji do IO, Bułgarzy zmierzą się z Rosjanami. Podopieczni Konstantinowa nie bez problemów wygrali 3:1 z przeciętną Finlandią, która mogła spokojnie ugrać dwa sety. W zespole tym brakuje przede wszystkim Sokołowa, Penczewa i Bratoewa. Sprawia to, że na młotku musi grać wiekowy Nikołow. Jest to wiekowy zawodnik, który najlepsze lata gry ma już dawno za sobą i jest tzw. kołem ratunkowym. Wczoraj za uszy zespół ciągnął Skrimow, który zdobył najwięcej punktów. Rosjanie po bardzo emocjonującym widowisku ostatnecznie polegli zasłużenie z Francją w czterech setach. Trzeba jednak przyznać, iż Trójkolorowi tego dnia byli nie do ogrania,  świetnie grał Ngapeth, do tego znakomicie bronili podopieczni Tillie, co przełożyło się na liczne kontry. W szeregach Rosjan świetnie bronił Wierbow, który wyciągnął sporo piłek. Momentami gra Rosjan wyglądała na prawdę fajnie, ale były to tylko zrywy. W poprzednim meczu z Finami podopieczni Alekno nie mieli problemu z ograniem rywala i wygrali gładko w trzech setach.Rosjanie mają o solidniejszą kadrę, a do tego są w lepszej formie od Bułgarów. Po takim kursie warto zagrać na gładką wygraną Rosjan.

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/?p=931471

 

:plus: 180

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Copa del Rey

Spotkanie: Eibar - Las Palmas

Typ: 1

Kurs: 1.85

Godz: 20:30

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Dzisiaj w ramach 1/8 finału Pucharu Hiszpanii Eibar zagra u siebie z Las Palmas. Obie drużyny dołączyły do rozgrywek w poprzedniej rundzie, Las Palmas pokonał w dwumeczu Real Sociedad 3:2, natomiast Eibar ograł 4:3 grającą w Segunda Division Ponferradine, co ciekawe pierwszy mecz Eibar przegrał na wyjeździe 3:0, ale u siebie dokonał prawie niemożliwego i odrobił stratę z nawiązką zwyciężając 4:0. W rozgrywkach ligowych po 18 kolejkach Eibar zajmuje obecnie znakomite 8 miejsce z dorobkiem 27 punktów na które złożyło się 7 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek. Las Palmas w lidze spisuje się dużo gorzej zajmując 16 miejsce z 17 punktami na swoim koncie i zaledwie 2 punktami przewagi nad strafą spadkową. W meczach wyjazdowych Las Pamas jeszcze w tym sezonie nie wygrał, na 9 takich ligowych spotkań zremisował 3 i przegrał 6 a ich bilans bramkowy to 9:20. Obie drużyny zmierzyły się już w tym sezonie w meczu ligowym i wtedy Eibar wygrało z Las Palmas na wyjeździe 2:0. Gospodarze z pewnością zrobią wszystko żeby zapewnić sobie przewagę bramkową przed meczem rewanżowym tym bardziej że zajmują bezpieczne miejsce w tabeli ligowej i mogą skupić się na tym dwumeczu z Las Palmas.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Dart, MŚ BDO
Spotkanie: Lorraine Winstanley v Deta Hedman
Typ: 2
Kurs: 1,44
Godz: 21:00
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

Kursiwo mnie rajcuje, dlatego przykładam. Mecz może nie z serii peFFka, ale powinien być przód. Deta to stary wyjadacz, który jednak MŚ na koncie nie ma, aż dziw bierze. Sezon 2015, w którym rzucała bardzo dużo ma galanty. 3/4 to finały, sporo zwycięstw. Średnie zdecydowanie over 70, czasem nawet 80. Pyknęła chociażby w jednym z finałów w Anglii Ashton 5-1. W 1.rundzie pewne 2-0 na średniej 74. Dziś powinno być lepiej, bo rywal bardziej wymagający. Jak rywalka? A no w 1.rundzie baja, bo Ave3 - 84, do tego 2x180's. Nie powtórzy tego. To był bardziej jednorazowy zryw, niż forma. W sezonie średniawka. Głównie 1/4. Z nią było tak, że jak trafiała na babkę z najwyższej półki to plecy. Teraz będzie podobnie, tak myślę. Deta 2-0 w plecy ? Niee, więc jak seta ma ugrać, to i drugiego też weźmie.

 

Brak Linku :minus: 30

Łącznie: :plus: 14

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, kwalifikacje IO
Godzina: 20:30
Spotkanie: Francja - Finlandia
Typ: Francja under 75,5 pkt
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Kolejne spotkanie kwalifikacji olimpijskich w Berlinie. Po wczorajszym spotkaniu Francuzów nie można się spodziewać z Finlandią innego wyniku niż 3:0 dla faworytów. Pierwsze spotkanie Finów z Rosją pokazało, że drużyna ta nie jest jeszcze gotowa na podjęcie walki z najlepszymi europejskimi drużynami. Z Francją jeśli ta zagra tak jak wczoraj uważam, ze nie mają kompletnie żadnych szans tym bardziej, że kolejne zwycięstwo za 3 punkty da Trójkolorowym awans do półfinału i spokojne oczekiwanie na przeciwnika. Nie powinni oni w tym spotkaniu chcieć przedłużać dlatego szybkie 3:0 bez setów na przewagi jest moim zdaniem najrozsądniejszym wynikiem. Drużyny z racji różnicy klas rzadko grywają ze sobą więc nie warto przytaczać nawet historii h2h. 3:0 dla Francji na dziś.

 

http://obstawianie.com/topic/32973-typy-na-dzie%C5%84-07012016/?do=findComment&comment=931116

 

:plus: 40

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey

Spotkanie:  Cadiz – Celta Vigo

Typ: over 2.5

Kurs:  2.15

Buk: Bet365

Godz.  20:30

Analiza:

Do rozegrania pierwszej częściej  1/8 finału pozostały na dwa mecze, dzisiejszego wieczoru zaprezentuje się nam jeden z przedstawicieli Segunda Division którego czekać będzie bardzo trudne zadanie w postaci pokonania w dwumeczu Celty Vigo.

Cadiz to faworyt do awansu do elity i to dla nich jest priorytetem ale i w tych rozgrywkach chcą powalczyć.  Zespół jest w formie i doskonale zdaje sobie sprawę żeby zagrać dalej trzeba dziś wywalczyć zaliczkę to oznacza odważniejszą grę zresztą na Celte o której za chwilę zagranie ofensywnie to bardzo dobra taktyka, a gospodarze mają kima straszyć. Aktualnie to druga ekipa pod względem ilości strzelonych bramek ,szczególnie imponują u siebie gdzie w 10 spotkaniach 20 razy znajdowali drogę do bramki rywala to średnia dwie bramki na mecz. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Real Madryt który popełnił błąd wystawiając nieuprawnionego piłkarza.  Mimo porażki 1:3 zaprezentowali bardzo dobrą piłkę  a co najważniejsze bardzo odważna naprawdę mieli sporo okazji i jedno trafienie zaliczyli.

Celta dalej utrzymuje wysoką formę chociaż ostatnio przegrali dwa spotkania w których nie zdobyli bramki a to rzadkość jeśli chodzi o tą ekipę, nadawaną na bardzo ofensywną grę z wysokim pressingiem.  To jest taktyka które daje czasami wyśmienite spotkania, nie przypomina sobie w tym sezonie spotkania w którym mieliby by problemem ze stwarzanie sytuacji bramkowych. Dziś wyjdą z takim samym nastawieniem z większym zaangażowaniem właśnie po dwóch ostatnich porażkach.  Taka gra często doprowadza do dużych luk w defensywie których i dziś nie zabraknie.  Na koniec jeszcze dwie rzeczy sześć spotkań bez overa to seria gości zbyt długa, oraz Celta w Pucharze Króla bardzo overowa.

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-8

 

:plus: 115

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...