Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 05.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Angla Puchar
Spotkanie Stoke-Liverpool
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 21:00
Analiza: Gospodarze ostatnio znajduję się w bardzo dobrej formie, na tym stadionie w poprzednich kolejkach Premier League legły takie zespoły jak Manchester United, Manchester City, Londyńska Chelsea (dwukrotnie), goscie ostatnio w słabszej dyspozycji pomimo zmiany trenera , który z przytupem rozpoczął pracę na Anfield Road, według mojej oceny faworytem będzie druzyna gospodarzy, która w poprzednich kolejkach już nie raz potrafiła udowodnić iż czołówka ligi nie jest dla niej straszna i myślę że ta ekipa łapie formę z poprzedniego sezonu gdzie na swoim stadionie była w stanie ograć kazdego a bali się tutaj grać wszyscy łacznie z mistrzem oraz wicemistrzem Anglii, Liverpool bez formy i po porażce w poprzedniej kolejce na stadionie w west ham myślę że tutaj zbyt wiele nie będzie nam miał do zaoferowania, dlatego też stawiam na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz na wynik 2:1, myślę że gosćie w końcu zdołają zdobyć gola w spotkaniu wyjazdowym, ponieważ w ostatnich 5 grach wyjazdowych udała im się ta sztuka tylko jeden raz , jak wygrywali na stadionie sunderlandu.

 

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4?do=findComment&comment=920661

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: SERIA A
Spotkanie: Genua - Sampdoria
Typ: under 2.5

Kurs: 1.76

Buk: unibet   
Godz: 05.1.2016 20:45

Analiza:

     Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn, gdyż jak wskazuje tabela obie będą w tym sezonie bronić się przed spadkiem. Genua do tej pory zdobyła 16 punktów, z czego u siebie ma następujący bilans 4 1 3 9-18. Do tego w tym meczu gospodarze będą walczyć o przełamanie 4 porażek z rzędu biorąc pod uwagę zarówno mecze na swoim podwórku jak i wyjazdowe. Po drodze trafiła się także porażka w meczu pucharu Włoch.

   Sampdoria ma 4 punkty więcej niż gospodarze, na wyjeździe grają słabiutko, dość powiedzieć, że nie wygrali ani jednego meczu, zremisowali 3 i przegrali 5. Są w nieco lepszej formie niż gospodarze, bowiem przełamali się ostatnio wygrywając mecz u siebie, po serii 8 meczów bez zwycięstwa. Sampdoria ma również bardzo dobry bilans w meczach z Genua, ostatnie dwa mecz wyjazdowe wygrali bowiem 1-0. Wydaje mi się, że będzie to mecz do jednej bramki, ta drużyna, która strzeli pierwsza gola nie przegra meczu.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-23

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie: Cleveland Cavaliers-Toronto Raptors

Typ: over 184,5

Kurs: 1,41

Godz: 01:00

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

 

 Już jutro w nocy dojdzie do szlagieru w NBA pomiędzy Cleveland Cavaliers a Torontop Raptors. Linie punktowe wystawione przez bukmacherów na ten mecz są zdecydowanie za niskie i postaram sie to wykorzystać. Oba zespoły grają skuteczny i ofensywny basket. Toronto  w ostatnim meczu z Bulls rzuciło aż 113 pkt mimo że Chicago gra dobrze w defensywie. Cavs zaś rozgromiło Orlando rzucając 104 pkt, choć gdyby było trzeba rzuciłoby 120. Przy tak grających teamach linia jaką wybrałem powinna bez problemów zostać pokryta najwyżej na początku Q4. Typ oceniam jako 9/10. Ostatnie bezpośrednie starcia gdzie gospodarzem było Cleveland potwierdzają moje przekonanie(ostatnie 6 takich starć pokryło linie którą zagrałem). Typ powinien wejść lekko, łatwo i przyjemnie.

 


 

:plus: 41

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Detroit Pistons - Orlando Magic

Typ: Detroit - 4,5pkt

Kurs: 2.02

Godz: 01.30

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy stawiam na co najmniej pięciopunktowe zwycięstwo drużyny Detroit Pistons nad Orlando Magic. Goście notują obecnie serię dwóch wyjazdowych porażek i w mojej opinii dziś powiększą ją do trzech. Tłoki prezentują się bardzo dobrze na własnym parkiecie, w dotychczasowych szesnastu spotkaniach wygrali aż 11 razy pokonując przy tym między innymi Indianę, Houston, Cleveland czy Chicago. Jak widać potrafią we własnej hali odprawić z kwitkiem bardzo mocne zespoły. Drużyna Orlando na wyjazdach natomiast prezentuje się średnio. Wygrywają to co mają wygrać ( Brooklyn, Denver, 76ers ) a przegrywają na trudnych terenach - Waszyngton, Cleveland, Indiana czy nawet w Phoenix. Ostatnio ich słabości dobitnie wykorzystali gracze Cavs, którzy zatrzymali ich na zaledwie 79 zdobytych punktach. Trener Pistons - Van Gundy jest na tyle doświadczonym szkoleniowcem, że na pewno będzie starał się powielić taktykę stosowaną przez LBJ i spółkę. Jest to mocno kluczowe spotkanie w kontekście tabeli konferencji wschodnie, obie drużyny mają w chwili obecnej identyczny bilans i zwycięzca wskoczy do czołowej ósemki. Goście są utalentowaną, młodą ekipą z nadziejami na przyszłość, nie mają jeszcze doświadczenie w grach przeciwko rywalowi grającemu nie przyjemnie, szarpanie i bardziej cfaniacko. Detroit u siebie lubi właśnie tak grać i w moim przekonaniu drużyna Magic nie będzie potrafiła odnaleźć się w takiej koszykówce i przegra to spotkanie.

 


 

:plus: 102

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves

Typ: Philadelphia 76ers (+4,5 pkt.) AH

Kurs: 2,21

Godz: 05.01.2016 1:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Philadelphia 76ers pewnie do końca sezonu będzie uznawana na najgorszą drużynę ligi, bo wygrali dotychczas tylko trzy mecze, a drudzy od końca w tej klasyfikacji Los Angeles Lakers mają już osiem wygranych, więc prawdopodobnie do końca sezonu pod tym względem 76ers będą najgorsi. Tabela tabelą, ale trzeba zauważyć jaki postęp zrobili w ostatnim czasie. Wygrali dwa mecze wyjazdowe z Phoenix Suns oraz z Sacramento Kings, powalczyli też w meczu z Utah Jazz, który przegrali niewielką różnicą. Minnesota Timberwolves wcale nie wygląda jakoś dużo lepiej. Dwa ostatnie mecze były fatalne, bo przegrali we własnej hali 85:95 z Milwaukee Bucks, a ich wyjazd do Detroit zakończył się ich klęską różnicą 25 punktów. Jest to jeden z tych meczów, gdzie żaden wynik mnie nie zdziwi, dlatego warto skorzystać z tak wysokiego kursu na Philadelphię 76ers. Philadelphia wraca do własnej hali i będzie im zależeć na odniesieniu drugiego zwycięstwa przed własną publicznością.

 

 


 

:plus: 121

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: OKC - Sacramento Kings

Typ: Sacramento win

Kurs: 3.75

Godz: 02:00

Bukmacher: Bet365arrow-10x10.png

Analiza:

 

Najpierw napisałem analizę do typu na over Westbrooka w statystykach zbiórek,pkt i asyst. Jednak zmieniłem zdanie pisząc tą analizę. Może szukam wysokiego kursu, może chcę sensacji ale mam prawo do takiego typu i mam argumenty by go postawić. Po pierwsze i najważniejsze OKC gra dzisiaj bez najlepszego strzelca czyli Kevina Duranta. 26,6 pkt na mecz, 7,4 zbiórki na mecz oraz 4,6 asyst na mecz to bardzo duża strata a jak dobrze wiemy w zespole Oklahomy ciężko ją załatać. Nie od dziś wiadomo, że Thunder opiera się na 3 zawodnikach. Ibaka, Westbrook i własnie Durant to trio które ma ciągnąć OKC do wygranych wystarczy, że jeden z nich wylatuje i wszystko wali się jak domino w zespole OKC. Dzisiaj może być podobnie. Sacramento są na fali. To jak zamietli Suns to naprawdę ręce składały się same do oklasków. 142 pkt w świetnym stylu. Może i Suns nie broniło najcudowniej ale i tak tyle punktów rzuconych na tym poziomie to bardzo dobry wynik. OKC w ostatnim czasie radziło sobie bardzo dobrze. 4 wygrane z rzędu no i cóż aż korci powiedzieć, że seria kiedyś musi się skończyć. Kings mają bardzo ciekawą ekipę. Tam naprawdę jest kim grać i rotacja jest bardzo szeroka. DeMarcus Cousins (24,4pkt/mecz + 10,3 reb/mecz) + Rudy Gay (17,5pkt/mecz+6,9reb/mecz)+Rajon Rondo (11.3 as/mecz + 12pkt/mecz) + Darren Collison, Marco Belinelli - to też sprawdzone nazwiska na parkietach NBA i skład Kings jest naprawdę ciekawy. OKC przegrała dotychczas tylko 4 mecze u Siebie natomiast Kings wygrało zaledwie 4 na wyjeździe. Co to jednak znaczy dla faktu jakim jest brak podstawowego strzelca w ekipie OKC. Mecz jak dla mnie będzie bardzo wyrównany. Obie ekipy nie grają b2b więc są świeże i zapowiada się bardzo wyrównany mecz a kurs 3.75 biorę z pocałowaniem ręki. 


 


 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Blues - Ottawa
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.10
Godz: 02:05
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie St Louis Blues z Ottawa Senators. Troche na przeciw przeczuciu i na przekor sobie, poniewaz Blues ostatnio tyle razy mnie zawiedli i to przegrywajac ze słabymi druzynami, ze totalnie odechciewa się na nich stawiac. W ogole nie ma nawet zadnego to sensu, bo spinają się tylko na dobrych przeciwnikow. Senators ostatnio jednak są słabi i z jednej strony wszelakie argumenty za gospodarzami, a z drugiej jednak ta nieudolnosc Blues ze słabszymi od siebie. Senators zaciela sie ofensywa bo strzelili tylko 9 bramek w 5 meczach. To nawet nie 2 gole na mecz. Bez ofensywy nie da sie wygrywac meczow. Lepszej defensywy tez nie maja, bo pozwalaja na ponad 30 strzałów, 2.9 bramek na mecz i są praktycznie najgorsi jesli chodzi o penalty kill. Blues z kolei są takze nieskuteczni. Mimo ostatnio 40 strzałów zdobyli tylko bramke i przegrali z Toronto 1-4. Mimo wszystko gospodarze maja atut gry u siebie, duzo lepszego bramkarza i jesli odpalą w ofensywie to wygrają to. Senators są nieskuteczni w ofensywie, dodatkowo grali wczoraj z Chicago przegrywajac do zera. Moga byc zmęczeni. Jesli podtrzymają tą serię to dzis przegrają. Patrząc na to wszystko pasuje tez zagrac under.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=931055

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Serbia vs Polska
Typ: over 183,5
Kurs: 1.83
Godz: 20.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o 20.30 nasza reprezentacja rozpoczyna zmagania o Kwalifikację olimpijską. Pierwszy mecz- czyli jedna wielka nie wiadoma ( po porażce ze Słowenią). Mecz startowy typu "musimy wygrać" więc emocję i napięcie będzie duże. Ale wracając do spotkania to Serbia i Polska już wielokrotnie grały ze sobą i mecze zazwyczaj między tymi ekipami były zacięte (za wyjątkiem tego na stadionie narodowym). Oba zespoły mają dobrych - światowych zawodników w swoich składach, tutaj będą liczyły się walory psychiczno-dyspozycyjne. Polacy w wywiadach jasno i klarownie deklarują, że muszą wywalczyć awans olimpijski. Podkreślam MUSZĄ- stąd uważam, że będą tak bardzo chcieli, że aż za bardzo. Ja osobiście nie podejmuje się na samym początku turnieju wskazać która ekipa w tym meczu będzie zwycięska (szanse według mnie 55% do 45% na korzyść Polski), ale tutaj po kilku pierwszych nie będzie miało to znaczenia i tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko. Wynik 3:0 lub 0:3 według mnie nie wchodzi kompletnie w grę i tutaj jestem o to spokojny. W głowie mam, że ten mecz będzie bardzo równy i 5 setowy, ale nawet dobre i równe 3:1 lub 1:3 pokryje spokojnie ten typ, dlatego na początek turnieju na spokojnie typ pod over powinien być najlepszym rozwiązaniem.

Wracając do składów:

 

Serbia:

Rozgrywający: Nikola Jovović, Aleksa Brdjović
Atakujący: Aleksandar Atanasijević, Drażen Luburić
Środkowi: Dragan Stanković, Marko Podrascanin, Srećko Lisinac, Aleksandar Okolić
Przyjmujący: Marko Ivović, Nemanja Petrić, Milan Katić, Uros Kovacević
Libero: Nikola Rosić, Neven Majstorović

 

Polska:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)

Atakujący: Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Bartosz Kurek (Asseco Resovia Rzeszów)

Przyjmujący: Rafał Buszek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Kubiak (Halkbank Ankara), Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk), Wojciech Żaliński (Cerrad Czarni Radom)

Środkowi: Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów), Marcin Możdżonek (Cuprum Lubin), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)

Libero: Damian Wojtaszek (Asseco Resovia Rzeszów), Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

 

Tutaj jeżeli porównywać to według mnie wygląda to równo- zarówno pod względem kadrowym jak również trenerskim, na ławce trenerskiej będzie zasiadało dwóch niedawnych bardzo dobrych siatkarzy. Serbowie dużo będą liczyć na swojego asa Atanasijević-a i jak będzie on w dobrej dyspozycji to uważam, że Polacy nie będą mieli za bardzo nic do powiedzenia i będzie trudno o zwycięstwo, ale oczywiście meczu nie wygrywa tylko jeden zawodnik tylko cała drużyna i tutaj Polacy już nie jednokrotnie udowodnili, że w naszym zespole liczy się cały zespół. Serbowie mają w swoim składzie dobrych tzn. bardzo dobrych zawodników: wspomniany Atanasijević, Jovović, Podrascanin, Ivović, Kovacević, Petrić. Naszych nie muszę tutaj wymieniać bo każdy wie kto jak gra i kto jaki prezentuję potencjał. Oczywiście brak Wlazłego to według mnie jest największe osłabienie ale nie ma co już o tym wspominać i o tym dyskutować- jest jak jest i oczywiście nie jest źle.

Podsumowując tutaj zwycięstwo może obrać się jak w kalejdoskopie ale zacięty i pełen emocji mecz jest gwarantowany- niech wygra lepszy !

 

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/?p=931083

 

:plus: 83

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Dart
Spotkanie: Deta Hedman v Corrine Hammond

Typ: DW: 2-0
Kurs: 1,57
Godz: 16:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Haah, znowu kursiwo takie, że aż morda się cieszy. Historia niemalże identyczna do tej z wczoraj u kobitek. Deta to królowa BDO, a może i nawet księżniczka. Sukcesów tyle, że brakuje miejsc w rubryczkach. Rok temu dała ciała, poleciała w pierwszym meczu, dlatego czas się odkuć. Sezon ma wyborny, bo gdzie nie była tam brylowała. 34 turnieje, 20 finałów, 13 wygranych. Wymowne, co ? Hammond? Wiemy tylko tyle, że poleciała raz do Turcji w tym roku i dostała 4-1 od Hedman właśnie. W darcie od dawna, ale nigdzie się nie pokazuje. Pewnie dlatego, że jest z Australii. Debiutuje w tym roku, więc będzie miała pełne pory. Nie daję jej najmniejszych szans dziś. Szybciutkie 2-0, po prostu.

 

http://obstawianie.com/topic/31799-darts/?p=931090

 

:plus: 57

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Towarzyski


Hibernians vs PSV


Typ - PSV -1 AH (1 połowa)


Kurs - 1.75


Bet365


05.01.2015 / 19:30


 


Mecz towarzyski to zawsze wielka niewiadoma ale dzisiaj chyba zadnej niespodzianki nie bedzie.


Ekipa PSV wykorzystujac przerwe od spotkan ligowych wybrala sie na Malte,gdzie dzisiaj rozegraja spotkanie towarzyskie z zespolem Hibernians.


Druzyna gospodarzy prowadzona przez serbskiego szkoleniowca Branko Nisevicia zajmuje drugie miejsce w rodzimej lidze.


Po 16 rozegranych kolejkach rywalizacja jest dosc zacieta,poniewaz miedzy pierwszym a czwartym miejscem jest tylko 5 punktow roznicy.


Prym wiedzie jak na razie Valletta,ktora o 3 punkty wyprzedza Hibernians.


Ogolnie rzecz biorac sklad maltanskiej ekipy wyglada dosc ciekawie,jednak jak widac w tym sezonie nie sa jakas potega w lidze a liga do elitarnych nie nalezy.


W zespole jest siedmiu pilkarzy brazylijskich,najskuteczniejszym pilkarzem jest Jou Silva,ktory juz od prawie 6 lat gra w lidze maltanskiej,Hibernians jest jego szostym zespolem na Malcie,tak wiec jak widac nie przywiazuje sie raczej do swoich ekip.


W 16 meczach zdobyl 8 bramek.


Hibernians to obecny mistrz kraju,poprzedni sezon mieli kapitalny,nie przegrali ani jednego meczu w lidze i zakonczyli sezon z 16 punktami przewagi nad Valletta.


W lipcu 2015 roku grali w eliminacjach do LM i o dziwo wygrali pierwszy mecz u siebie z Maccabi Tel Aviv 2:1,jednak w rewanzu polegli przegrywajac 1:5.


20 grudnia grali ostatni mecz,byl to mecz na szczycie z obecnym liderem Valletta i niestety dla Hibernians skonczylo sie na zwyciestwie gospodarzy 3:2.


 


PSV tak samo jak Hibernians w lidze jest na drugim miejscu i tracic 3 punkty do Ajaksu.


Druzyna z Eindhoven awansowala z grupy LM i w 1/8 zagra z Atletico Madryt,awansowali tez do kolejnej rundy pucharu Holandii,gdzie grajac w "10" wyeliminowali Heracles.


Jak widac sezon przynajmniej do tej pory uklada sie bardzo dobrze.


17 stycznia ruszamy z Eredivisie i od razu szlagier - Feyenoord kontra PSV,bedzie co ogladac bo obie ekipy w formie a dodatkowo sa sasiadami w tabeli.


Na Malte Philip Cocu zabral praktycznie wszystkich pilkarzy z pierwszego skladu :


 


Koopmans, Pasveer, Zoet; Alberto, Arias, Bergwijn, Brenet, Bruma, De Jong, De Wijs, Guardado, Hendrix, Isimat, Jozefzoon, Lestienne, Locadia, Lundqvist, Maher, Moreno, Narsingh, Paal, Pereiro, Poulsen, Pröpper, Schaars, Willems, Vloet


 


Obie ekipy dzieli roznica przynajmniej jednej klasy sportowej,mysle,ze Hibernians raczej nie zagrozi bramce PSV,to holenderska ekipa powinna dominowac dzisiaj i moim zdaniem do przerwy bedzie minimum 1-2:0 dla podopiecznych Cocu.


 


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16?do=findComment&comment=922645


 


ZWROT


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,Challanger Mendoza
Spotkanie: Sekou Bangoura-Axel Michon
Typ: 1
Kurs: 2,20
Godz: 18:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Dzisiaj mecz 1 rundy challangera w Argentynie, wybrałem spotkanie w którym zmierzy się Axel Michon z Sekou Bangourą, według buków faworytem jest Francuz,ale dlaczego? nie mam pojęcia. Gdyby mecz rozgrywany był na hardzie a nie na mączce nie miałbym wątpliwosci co do pewnej wygraniej Sekou Bangoru, tutaj jednak ziemia, a więc niby na korzyść dla Michona. Spójrzmy jednak na ostatnie występy obu zawodników na mączce. Ostatnie 5 turniejów Michona na mączce, to same PORAŻKI W PIERWSZEJ RUNDZIE TURNIEJÓW GŁÓWNYCH. Ostatnie 6 meczów na tej nawierzchni przegrał,wygrywając zaledwie 2 sety!Jak taki zawodnik moze byc faworytem? ... Bangoura na mączce nie grał długo,ostatnie jego występy to w Czerwcu, gdzie najpierw w Buffalo odpadł w ćwiercfinale,a później w Rochester uległ dopiero w finale Emilio Gomezowi. Amerykanin bardzo dobrze serwuje,gra ofensywnie, a Michon to taka za przeproszeniem pizdeczka tenisowa. Rok 2015 w jego wykonaniu był tragiczny jeśli chodzi o turnieje rangi challanger, bo w ITF coś tam wygrywał. Bangoura w bardzo miły sposób zakończył rok wygrywając turniej na Dominikanie.Jest on klasyfikowany dopiero na 295 miejscu,ale spokojnie w tym roku może zakręcić się w pobliżu pierwszej setki. Moim zdaniem będzie to szybki mecz i pewna wygrana Amerykanina w dwoch setach.

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/page-3?do=findComment&comment=931129

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Angla Puchar
Spotkanie Stoke-Liverpool
Typ: 1
Kurs 3.00
Buk Sportingbet
Godz: 21:00

 

Jak pisał baku193 Stoke jest w świetnej formie i to nie jest zasługa przypadku. Klub pozbierał klasowych zawodników z ławek innych klubów i tu pokazują, że co na prawdę są warci. Mam na myśli taki zawodników jak: Arnautovic, Shaqiri, Krkic i Afellay. Ten ostatni gra w Stoke juz trochę dłużej niż trzej pozostali. Do tego, gdy trzeba może wejść na boisko doświadczony Crouch, jednak trener rzadko wystawia tego napastnika dlatego, że Krkic jest zupełnie innym typem zawodnikiem. W Liverpoolu właściwie strzelają tylko Benteke i Coutinho. Stoke tak samo jak Liverpool przegrał ostatni mecz ligowy, jednak to był wyjazd. U siebie w 5-ciu ostatnich meczach przegrali tylko raz, niespodziewanie z Crystal Palace. W tym zapisali sobie z Chelsea i oboma Manchesterami. Natomiast dzisiejsi goście wpadli w mały dołek i nie napawa optymizmem nawet wygrana u siebie 1:0 z Leicesterem, ani tym bardziej wyjazdowa z przedostatnim w lidze Sunderlandem 1:0.

 

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/?p=931142

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, SM-Liiga, Finlandia
Spotkanie: Karpat - Lukko
Typ: 1
Kurs: 1.8
Godz: 17.30
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dla obu zespołów ten mecz jest 37 w tym sezonie. Gospodarze to lider rozgrywek, goście zajmują 8 pozycję w tabeli. Faworytem z pewnością są gospodarze i według mnie nie powinni mieć problemów z wygraną. W ostatnich 5 spotkaniach odnieśli 4 wygrane. Karpat to też najlepszy zespół w meczach domowych, bilans 13-1-1-3, bramki 59-32 (atak też najlepszy w lidze). Lukko to zespół środka tabeli. Pewnie będą walczyć do końca o udział w playoffach, być może uda się wskoczyć do czołowej 6 na koniec sezonu. Zespół gości jest po 3 porażkach z TPS, SaiPą u siebie i z JYP na wyjeździe. Dwa ostatnie mecze przegrane do 0. Goście na wyjazdach mają całkiem przyzwoity bilans. 6-3-1-8, bramki 38-41. Bilans bezpośrednich spotkań wskazuje na gospodarzy. W tym sezonie 4:3 na wyjeździe i 4:1 w Oulu. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie i Karpat poradzi sobie z Lukko.

 

http://obstawianie.com/topic/32082-finlandia-liiga-sezon-20152016/?do=findComment&comment=931147

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Puchar Ligi

Spotkanie: Stoke City - Liverpool

Typ: 1X

Kurs: 1.60

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 21:00 Stoke City zagra z Liverpoolem w półfinale Pucharu Ligi. Do tej pory Stoke pokonało takie zespoły jak Luton, Fulham, Chelsea i Sheffield, natomiast Liverpool doszedł do tej fazy rozgrywak odprawiając Carlise, Bournemouth, Southampton. Liverpool ma pewne problemy w kontuzjami i tutaj upatruję szansy dla Stoke, które na swoim stadionie gra bardzo dobrze i pokonało już w tym sezonie takie ekipy jak Chelsea 1:0, Manchester City 2:0 czy Manchester United również 2:0 co pokazuje jak ten zespół potrafi dobrze zagrać przed własnymi kibicami. Jeśli chodzi o ligę to Stoke jest obecnie na 10 miejscu i ma tylko 1 punkt mniej niż Liverpool, który jest 8. Te zespoły już się zmierzyły w tym sezonie w meczu ligowym i wtedy Stoke przegrało u siebie 0:1 tracąc gola w ostatnich minutach meczu, natomiast w poprzednim sezonie odprawili Liverpool z bagażem 6 bramek zwyciężając tamto spotkanie 6:1. Moim zdaniem Stoke, które u siebie jest bardzo groźne ten mecz co najmniej zremisuje.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup

Spotkanie: Stoke – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs:  2.40

Buk: Unibet

Godz.  21:00

Analiza:

Tylko dwa mecz dzielą Stoke i Liverpool od finału Capital One Cup, niestety na Wembley będzie mogła pojechać tylko jedna z tych ekipa. Na ten moment ciężko wskazać faworyta tego dwumeczu.

Stoke rozgrywa bardzo dobry sezon tak naprawdę jeśli by brać pod uwagę mecze czołówką to chyba by byli na pierwszym miejscu. U siebie ograli już dwa razy Chelsea, City, Manu i to naprawdę prezentując bardzo atrakcyjną piłkę.  Potrafią na takie mecze niesamowicie się mobilizować i to widać na boisku a kibice tylko w tym pomagają.  Szczerze to mnie taka postawa w ataku to nie dziwi Bojan jest w świetnej formie, Shaqiri miesza na skrzydle, Afellay  też forma bardzo wysoka a to gracze naprawdę świetni techniczne co zaczynają wreszcie potwierdzać.  Stoke u siebie to zespół potrafiący pokonać każdego w świetnym stylu.  Z drugiej strony takie mecze jak z West Brom, Watford pokazują dużo słabość w defensywie.  Ostatnio stworzyli świetnie widowisko z Evertonem  zwycięskie 3:4 i spodziewam się tutaj podobnego nastawienia.  

Liverpool jest w tej chwili chyba najbardziej nierówną ekipą w Anglii, od dłuższego czasu bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi zawodami.  Kilka spotkań podopiecznych Kloppa  widziałem na pierwszy rzut oka defensywa wymaga dużych wzmocnień, z tymi zawodnikami to błędy są nieuniknione.  Ofensywa też może nie zachwyca ale w tym przypadku brakuje szczęścia, akcji i sytuacji jest sporo i to naprawdę bardzo fajnych ale marnie z wykończeniem.  Borussia Kloppa słynęła z mega kontra i widać to tutaj nie jest to jeszcze ten poziom ale jest w  tym szybkość, co przy wolnych defensorach Stoke może mieć dziś znaczenie.

Stoke u siebie będzie chciało zrobić zaliczę kibice im na pewno w tym pomogą a jak wspomniałem ich ofensywa wygląda naprawdę bardzo dobrze a już na pewno przed własną publicznością nie będzie to zespół broniący się.  Liverpool będzie miał szasnę na kontry o których wspomniałem ale też w atakuj pozycyjnym będzie jakość bo dla mnie w obu przypadkach najsłabsza formacja do zdecydowanie defensywa.  Ważnym aspektem jest historia spotkań tych ekip otóż na tym stadionie ostatnio grają w hokej a nie piłkę przed rokiem 6:1, dwa sezony temu 3:5.

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: siatkówka: EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje

Spotkanie: Serbia            -              Polska

05.01.2016 20:30

Typ: 2

Kurs: 1,44

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.20 odbędzie się pierwsze spotkanie w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2014 roku. Serbia podejmie Polskę. Faworytem w tym spotkaniu są Polacy, którzy jak sami powtarzali przyjeżdżają do Niemiec walczyć o zwycięstwo w całym tyrnieju i wywalczyć przepustkę do Rio. Dzisiejsze spotkanie jak i każde kolejne jest bardzo ważne. Polska w ostatnich turniejach dobrze radziła sobie z ekipą z Bałkanów. Oby dwa zespoły posyadają klasowych zawodników oraz bardzo dobrych trenerów. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie twardym męskim pojedynkiem z końcowym triyumfem Polaków. Kluczowe wydaje się być zatrzymanie głównej armaty Serbów  - Aleksandara Atanasijevića. Polacy mają zawodników światowego kalibru, a to że sąaktualnymi Mistrzami Świata dodatkowo ich zmotywuje i wywoła strach wśród ekip z którymi będą musieli się mierzyć. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte i zakończy się końcowym zwycięstwem biało czerwonych 1:3

http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3?do=findComment&comment=931083

 

:plus: 44

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...