Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 03.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership 
Spotkanie: Everton - Tottenham
Typ: DNB 1

Kurs: 1.97

Buk: unibet   
Godz: 03.1.2016 17:00

Analiza:

    Everton zajmuje 11 pozycję w tabeli, natomiast Koguty 4 i w tej chwili kwalifikują się na prawo gry w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Everton ma dosyć przyzwoity bilans meczów u siebie 3 3 4 22-19, natomiast drużyna Tottehhamu prezentuję się jeszcze lepiej na wyjazdach, ich bilans to pokazuje: 4 4 1 15-8. Gwoli ścisłości należy jednak dodać, że wyjazdowi rywale nie byli najwyższych lotów. Obie drużyny dzieli 9 punktów w tabeli. Bilans H2H wskazuję, że od 2012 roku Everton nie zdołał pokonać Tottenhamu, z tej racji postanowiłem zabezpieczyć się remisem.

   Wydaje mi się, że kapitalna seria Kogutów - biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje rozgrywek, w 13 ostatnich spotkaniach przegrali tylko raz - zostanie zastopowana przez Everton, co najmniej remisem. Everton to bardzo wyrównany zespół, u siebie mają dwa ostatnie mecze to porażki, po bardzo wyrównanych walkach 2-3 z Leicester City oraz 3-4 ze Stoke, po golu w doliczonym czasie gry. Wydaje mi się, że w tym meczu mają szansę na wygraną.

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-13

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie-Betis-Eibar
Typ: Przedział Bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 03.01.2016/16:00
Analiza: Na jutro zagram spotkanie z Hiszpańskiej Primera Divison, ekipa gospodarzy w poprzednich kolejkach grała raczej z marnym skutkiem, nie wygrała 5 kolejnych spotkań na swoim stadionie jak i w meczach wyjazdowych, teraz podejmowało będzie na swoim stadionie Eibar , który pomimo dobrych meczy przed swoją publicznością ma bardzo duże problemy z meczami rozgrywanymi na wyjeździe, 5 poprzednich wyjazdów to aż 4 porazki oraz 1 remis, myślę że w dniu jutrzejszym ekipa gospodarzy będzie faworytem do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż na chwilę obecną to w tych domowych spotkaniach zawodnicy Betisu wcale nie rozpieszczali swoich fanów, myślę że zawodnicy gospodarzy nie wygrają tutaj wysoko, co najwyżej będzie to wygrana jednym golem. mój typ na dokładny wynik to 2:1 dla zespołu z Sevilli, biorę bowiem pod uwagę fakt iż drużyna przyjezdnych potrafi strzelić gola również w meczach wyjazdowych.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-31?do=findComment&comment=930683

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nozna

Spotkanie:Athletic Bilbao - Las Palmas

Typ: 1 (-1,5azjan)

Kurs:2,1

Godz:18:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Tak! Baskowie wrócili na właściwe tory! Od października rozegrali 15 spotkań (nie liczę pucharu z ogórkami) a z nich wygrali 11 spotkań. Remis z AZ Alkmaar, ale to była ostatnia kolejka grupowa LE i mieli już wtedy zapewniiony awans; remis z Malagą 0-0, ale od 19 minuty grali w dziesiątkę (mimo to przeważali lekko); porażka z Granadą 2-0, gdzie naprawdę zasłużyli na przynajmniej jeden punkt!; no i porażka na Vicente Calderon z Atletico. Pokazali się wtedy naprawdę ze świetnej strony. Niewiele wtop. A jeśli już to dobrej grze.

Wyspiarze grają dobrze tylko na wyspach. 8 meczów - 2 remisy, 6 porażek; 7-18 w bramkach dosadnie pokazuje jak trudno im idzie poza swoim stadionem. A u siebie... ostatnio pokonali Granadę 4-1. Zwycięzca może być tylko jeden. Aby tylko nie jedną bramką 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:Cleveland Cavaliers-Orlando Magic

Typ: Over 193,5 pkt.

Kurs: 1.90

Godz: 01:35

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 Na jutrzejszy typ dnia po raz kolejny wybieram typ z NBA i mam nadzieję że passa będzie trwać dalej. Wybieram typ na over 193,5 w meczu Cavs z Magic. Linia jest strasznie niska i grzech tego nie zagrać ponieważ Cavaliers na własnym parkiecie gra bardzo skuteczną i ofensywną koszykówkę. Na wyjazdach bronią bardzo intensywnie a tutaj idą na wymianę ciosów i pewnie grubo przekroczą jutro 100 pkt. Orlando również gra szybkie akcje i ma kto je pod koszem wykańczać(Vucevic ostatnio fenomenalnie).  Licze że czeka nas szybki mecz i linia zostanie pokryta pod koniec 3 Q. Zespół mający takich zawodników jak LeBron,Love czy Irving musi na swoich śmieciach grać ofensywnie i skutecznie więc o swój typ jestem spokojny. Dodam jeszcze garść statystyk> Cavs u siebie 103,5 pkt średnio a Magic 99 więc nawet tutaj wszystko się potwierdza. Powinno być easy :)

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea

03.01.2016 14:30

Typ: X

Kurs: 3.50

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Nie ukrywam, że szukam w tym spotkaniu można powiedzieć niespodzianki, ale według mnie ma ona sens i remis według mnie jest najpewniejszy. Chelsea gra słabo, mecz z United był strasznie nudny, mecz z Watford był już z bramkami, ale postawa Chelsea i tak była bardzo słaba. CP to ekipa, która lubi remisować, ze skutecznością u nich dość przeciętnie - strzelone tylko 23 gole w tym 5 z Newcastle, ale znowu z tyłu grają bardzo dobrze, tylko Tottenham stracił od nich o jednego gola mniej. Jutro możemy mieć bardzo nudną niedziele z Premier League, dzisiaj końcówki spotkań i czerwone kartki ratowały wyniki, bo gdyby nie to to byłaby tragedia i tego spodziewam się jutro. Chelsea bez formy, bez Mourinho vs underowe Crystal Palace. Spodziewam się remisu! Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=930754

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nozna

Spotkanie:Granada - Sevilla    

Typ:2

Kurs:1.85

 


Godz:16:00

Bukmacher : bet365

 


W spotkaniu hiszpańskiej Primera Divisin zespół Granada  zmierzy się u siebie z drużyną FC Sevilla . Gospodarze zajmują 18 lokatę , mają na koncie 3 zwycięstwa , 5 remisów i 9 porażek , bilans bramkowy 18-31 .  Granada przegrała swoje dwa ostatnie mecze ligowe , u siebie z 0-2 z Celtą Vigo i aż 1-4 na wyjeździe z Las Palmas .W meczach przed własną publicznością są najsłabszym zespołem w lidze , w 8 rozegranych meczach wygrali tylko raz  i aż pięć razy musieli uznać wyższość rywali , dwa starcia zakończyły się remisami . W zespole Granady nie wystąpi C. Biraqhi który pauzuje za czerwoną kartkę.Goście zajmują 8 lokatę ,  w rozegranych 17 spotkaniach odnieśli  7 zwycięstw , 5 meczy zremisowali i doznali 5 porażek , bilans bramkowy 23-19 .Sevilla jest w niezłej dyspozycji , mają serię 8 spotkań bez porażki , w których wygrali 6 razy i 2 razy zremisowali .Zespół Unaia Emery'ego nie wygrał jeszcze meczu na wyjeździe , jest to idealna okazja do pierwszego wyjazdowego zwycięstwa .Bilans bezpośrednich spotkań jest zdecydowanie na korzyść ekipy FC Sevilla ,  która w ostatnich 7 starciach wygrała 6 razy i raz zremisowała .


 


Brak Linku :minus: 30


Łącznie: :minus: 130


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Indiana Pacers - Detroit Pistons

Typ: Indiana - 5.0 ( Handicap Azjatycki )

Kurs: 2.04

Godz: 01.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś postanowiłem postawić na zwycięstwo Indiany na Detroit co najmniej pięcioma punktami ( 5 = zwrot ). Koszykarze Pacers mają na swoim koncie dwie porażki z bezpośrednimi rywalami ze wschodu. Przegrali po dogrywce w Chicago a następnie grając back-to-back ulegli we własnej hali spisującej się ostatnio bardzo dobrze w ofensywie drużynie Milwaukee. Gospodarze, których ambicją nie jest jedynie dostanie się do fazy play-off lecz ugranie czegoś więcej na pewno będą chcieli przerwać tą mała ale jednak serię nie powodzeń. Dziś na drodze staje im drużyna Detroit Pistons. Goście przystępują do spotkania w lepszych nastrojach ponieważ w ostatnim swoim rozgrywanym meczu pokonali u siebie Minnesotę - warto jednak zauważyć, że drużyna Wolves byłą wtedy w sytuacji back-to-back więc Tłoki występowały na uprzywilejowanej pozycji. Atutami gospodarzy oprócz własnej, głośnej hali jest przewaga w grze obwodowej. Mają obrońców na każdego koszykarza Detroit grającego na obwodzie - Hill, Miles, George bardzo dobrze bronią jeden na jeden a w zespołowej obronie odnajduje się nawet Ellis. Podopieczni Van Gundego będą chcieli odpowiedzieć na to grając wewnętrznie, bliżej kosza, tam na pewno przewagę warunków fizycznych nad swoimi rywalami będzie miał Drummond - jednak nie jest to center od zdobywania mnóstwa punktów po izolacjach czy kombinowanych akcjach - on kończy proste piłki, dobija po niecelnych rzutach kolegów itd. Indiana na pewno będzie przygotowana na jego punkty ale swojej przewagi będzie szukała na niższych pozycjach. Drużyna Vogela świetnie spisuje się w grze run and gun, trafia wiele trójek z kontry, szybko uciekając/goniąc rywali. W ostatnim spotkaniu z Bucks przegrywali nawet 16pkt w połowie ostatniej kwarty a potrafili bardzo skuteczną grą doprowadzić do zaciętej końcówki. U siebie są bardzo mocni, w ostatnich 10 spotkaniach odnieśli tylko trzy porażki w tym jedna wspominana w sytuacji back-to-back oraz z Golden Stare i Sacramento. W mojej opinii jeśli dziś nie wydarzy się nic niespodziewanego to Indiana pokryje ten handicap.

 


 

:plus: 104

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:00
Mecz: Betis - Eibar
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.27
Buk: Pinnacle

W 18 kolejce Primera Division na papierze wiele spotkań zapowiada się zdecydowanie ciekawiej, ale po głębszej analizie uważam, że kibice zgromadzeni w Andaluzji na tym meczu nie będą się nudzić bo może to być strzelecki mecz. Eibar gra zaskakująco, 9 miejsce po 17 kolejka w ich wykonaniu nikt się nie spodziewał. Do szóstego miejsca mają tylko trzy punkty straty. Betis kilka punktów nad strefą spadkową tak jak można się było spodziewać. W ostatnich czterech meczach nie zaznali zwycięstwa. Ostatni mecz to porażka na wyjeździe 4:0 z Barceloną. Z meczów wyjazdowych z Betisem bardzo często drużyny przyjezdne wywożą komplet punktów. Wystarczy powiedzieć, że Betis u siebie wygrał tylko raz. Espanyol czy Bilbao trafiali tam po 3 gole. Eibar na wyjazdach skompletował już 9 punktów. Oba zespoły wietrzą swoje szanse na wygraną i może ten mecz być otwarty obfitujący w gole.
 
 
:plus: 127
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Premier League)
Mecz: Everton - Tottenham

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,90

Bukmacher: Betsson

Data: 03.01.2016  godz: 17:00

 

Analiza:

 

W niedzielne popołudnie z ligą angielską Everton podejmie Tottenham. Zapowiada się starcie dwóch napastników należących do czołówki strzelców Premier League, a więc Lukaku (15 goli) z Kanem (11 goli). Między innymi dlatego obstawiam w tym meczu over 3,5 gola.

Ale po kolei – w dwóch ostatnich meczach na Goodison Park padło łącznie aż 12 goli. Gospodarze przegrali ze Stoke 3:4 i z Leicester 2:3. Zresztą tak się w tym sezonie porobiło, że w meczach z udziłem The Toffees pada najwięcej bramek. Duża w tym zasługa silnej ofensywy na czele z Lukaku, wspomaganego przez Deulofeu czy Kone. Z kolei w obronie Everton spisuje się nieco gorzej niż do tego przyzwyczaił, nic więc dziwnego że w meczach z jego udziałem pada tyle wysokich wyników.

Tottenham rozgrywa bardzo dobry sezon, przed tą kolejką zajmował czwarte miejsce w tabeli i już wiadomo że to się akurat po niedzielnym meczu nie zmieni. Koguty również strzelają aż miło, mają na koncie już 33 gole. Dużo lepiej spisują się też w grze obronnej, do tej pory straciły tylko 15 goli, ale z tego osiem w dziewięciu meczach wyjazdowych. Liczę na to że trójka Kane, Lamela, Alli zadba o zdobycze strzeleckie w tym meczu, a myślę że trudno będzie na Goodison Park zachować czyste konto.

To powinien być ciekawy, ofensywny mecz i licze na kolejne ostre strzelanie na obiekcie Evertonu.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-50?do=findComment&comment=930754

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,WTA AUckland,kwalifikacje
Spotkanie: Naomi Broady-Kateryna Kozlova
Typ: 1
Kurs: 2,10
Godz: 01:00
Bukmacher: Betsson
Analiza

 

 

Godzine po północy na kort w Auckland wyjdą : Ukarinka Kateryna Kozlova i zawodniczka z Wielkiej Brytani Naomi Broady. Moją zdecydowaną faworytką jest starsza, wyższa, będąca wyżej w rankingu i według mnie o wiele lepsza czyli NAOMI BRADY. Naomi mierzy aż 189cm wzrostu, co skutkuje bardzo dobrym,mocnym serwisem , który na hardzie robi wielką różnice. Gra agresywnie, stara się cały czas atakować, w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnych pewnie ograła 98 w rankingu WTA Laure Siegemund 6-1,6-1. W historii swoich gier wygrała 8 turniejów ITF. Jej rywalka Kateryna Kozlova plasuje się o 41 miejsc niżej od Naomi , czyli zajmuje 162 miejsce. Jesli chodzi o serwis to nie jest on fatalny , ani nie jest tez swietny jak u Brytyjki, za dużej przewagi w tym aspekcie Ukrainka nie zdobędzie. W pierwszym spotkaniu tutaj wygrała z Soler Espinosa po ponad 2 godzinnym boju( 6-0,6-7,6-4). W historii swoich gier wygrała 4 turnieje ITF. Według mnie to będzie w miare łatwy mecz dla wyżej rozstawionej zawodniczki,Broady powinna spokojnie wygrwyac swoje gemy serwisowe i nękać rywalke na returnie. Jak dla mnie ogromny błąd bukmachera, fenomenalny typ i kurs.

http://obstawianie.com/topic/32953-wta-brisbane-shenzhen-auckland/?do=findComment&comment=930503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA
Mecz: SAS - Houston Rockets

Typ: under 26,5 pkt J.Harden

Kurs: 1.87

Bukmacher: Betano

Data: 03.01.2016  godz: 02:30

 

I kolejny typ na kolejny dzień. Bardzo ciekawy kurs i bardzo ciekawy typ bo inaczej tego nazwać nie można. Rakiet grają dziś 3 mecz z rzędu i są b2b2b. Przyjeżdżają na parkiet San Antonio Spurs i nie będzie to na pewno łatwe spotkanie. Ostrogi są jedną z najlepszych ekip całej ligi co nie dziwi chyba już nikogo od lat, ale w tym roku są oni jeszcze silniejsi i GSW mimo pobijania wszelkich rekordów w play-offach nie będzie miało wcale tak łatwo. Parkiet Spurs nie jest łaskawy dla ekip NBA. Po pierwsze, SAS nie przegrało dotychczas żadnego ze spotkań przed własną publicznością. Mało tego nawet jedna drużyna nie doprowadziła do dogrywki na parkiecie Spurs a jest to bardzo ważne w kontekście typu punktowego na zawodnika. Mimo tego, iż GSW mają podobny bilans na własnym parkiecie to zagrali o 4 mecze mniej a dodatkowo jeden z meczy wygrali dopiero po dogrywce. Kolejnym faktem jest jak mało punktów SAS traci na własnym boisku. Jest to zaledwie średnia 87 pkt na mecz. Nikt nie ma tak dobrej statystyki punktowej na swoim boisku. Jakby tego było mało średnią traconych punktów w całym sezonie mają na poziomie 88,5 pkt co jest kosmicznym poziomem jak na NBA. Obronę drużynową mają bardzo dobrą jak widzimy ale to nie wszystko. Harden nie tylko team-owo będzie miał ciężko. Będzie go krył jutro Leonard a jak wiemy nie jest to łatwy do objechania zawodnik, ba uznawany za jednego z lepszych obrońców ligi na tej pozycji. Do tej pory gry Hardena przeciwko SAS nie były nadzwyczajne. Swoje w większości potrafił rzucić ale żeby były to jakieś niebotyczne wyniki tego powiedzieć nie można. Ostatnie mecze to kolejno 20,16,22,28,20 to 5 z 6 meczy jakie rozegrał Harden przeciwko SAS. Większość buków wystawiła na ten mecz linię 25,5 jedynie w Betano i sts-ie udało mi się znaleźć linię o punkt większą i to nadal z bardzo interesującym kursem. Zmęczenie na pewno będzie dawało się we znaki bo lekkich meczy Rakiety nie doświadczyli w tym 3 meczowym runie. Mocna obrona i własny parkiet to bardzo duży plus w stronę mojego typu. Jedyne co przemawia za strzelcem rakiet to jego średnia w całym roku ale ciężko to porównać bo z gorszymi drużynami w obronie Harden potrafił narzucać sporo punktów przez co średnia podskoczyła a z samym SAS nie było tak kolorowo.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-4?do=findComment&comment=930780

 

:plus: 87

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Islanders

Typ: Pittsburgh Penguins strzelą bramkę w pierwszej tercji- TAK

Kurs: 1,72

Godz: 03.01.2016 1:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Czułem dobry mecz w wykonaniu Pittsburgh Penguins przeciwko Detroit i okazało się, że miałem dobre przeczucie. Pierwsza tercja była fatalna w ich wykonaniu, bo przegrali ją 0:2, ale dwie następne to był popis w ich wykonaniu i po drugiej tercji był już remis 2:2, a trzecią tercję wygrali 3:0 ustalając wynik meczu na 5:2 na swoją korzyść. Dlaczego zdecydowałem się więc na typ na bramkę Pingwinów w pierwszej tercji? Bo pewnie będą chcieli uniknąć sytuacji jaka była z Detroit, bo to nic przyjemnego przegrywać 0:2. Wysokie zwycięstwo z Detroit Red Wings doda im animuszu i powinni od początku ruszyć do przodu, żeby tym razem to oni zdobyli pierwszą bramkę w meczu, nie musząc gonić wyniku. Dobry mecz przeciwko Detroit rozegrał Letang, bo zdobył dwie bramki, Crosby z Małkinem też dorzucili po jednej. Widać już coraz lepszą grę Pingwinów, w końcu zaczyna to mieć odzwierciedlenie w wynikach. New York Islanders często tracą bramkę w pierwszej tercji, więc spodziewam się szybkiej bramki dla Pittsburgh Penguins, którzy powinni rozpocząć mecz od mocnego uderzenia.

 

 


 

:plus: 72

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Toronto - Blues
Typ: 2 (-1)
Kurs: 3.20
Godz: 1:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Spotkanie Toronto Maple Leafs z St Louis Blues. Ostatnio Blues zawiedli totalnie przegrywajac u siebie z Minnesota Wild 1:3 (1 do pustej). Stawialem ten mecz nie wiedząc że najlepszy strzelec Blues czyli Tarsarenko nie zagra (grypa). Dzis juz wraca do jedenastki, tak jak Berglund. Jesli jest w formie to powinno to byc w koncu duze wzmocnienie. Blues jak do tej pory jednak maja slaby sezon, poniewaz nie wygrali nawet połowy spotkan (regulaminowy), a na wyjazdach zdobyli 22 punkty (9 zwyciestw w 18 meczach + 1 po dogrywce). Ta druzyne stac na wiecej. Toronto z kolei jest aktualnie druzyna nieobliczalną. Długi czas przegrywali mecz za meczem, ale teraz poszli mocno w gore i 6 zwyciestw w ostatnich 10 meczach to swietny wynik.  Druzyna w koncu funkcjonuje w ofensywie - gorzej z obroną. Bernier ktory stanie dzis w bramce puszcza ponad 3 bramki na mecz. Mimo tego, ze Toronto wydaje sie aktualnie najsilniejsze od przynajmniej 1,5 roku to sądze że są nadal klasę niżej niż goście. Blues tez wygrali 7 z 8 spotkan bezposrednich.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/page-4?do=findComment&comment=930787

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: skoki narciarskie, TCS Innsbruck

spotkanie: Richard Freitag - Johann Andre Forfang (H2H)

typ: Richard Freitag

kurs: 1,95

bukmacher: Betsafe

godzina: 14:00

analiza:

jako, że zwycięskiego składu się nie zmienia to do przedmiotem mojej dzisiejszej analizy będą dokonania Richarda Freitaga, tym razem w rywalizacji z Johannem Andre Forfangiem. Niemiec w tym sezonie spisuje się bardzo solidnie regularnie mieszcząc się w czołowej "ósemce" konkursów PŚ, a w ostatnim czasie jego forma lekko zwyżkuje. Natomiast Andre Forfang po bardzo dobrym początku sezonu powoli gaśnie co jest częste w przypadku młodych zawodników. W treningach przed dzisiejszym konkursem dwa razy lepszy był Freitag, natomiast w kwalifikacjach wyższą łączną notę miał Forfang. Za każdym razem różnica między oboma zawodnikami wynosiła mniej niż 2 punkty. Warto również dodać, że Freitagowi leży ta skocznia bowiem w poprzednim sezonie odniósł tu pewne zwycięstwo. Uważam, że jeśli warunki w konkursie będą sprawiedliwe to Richard Freitag powinien wygrać z Johannem Andre Forfangiem.

 

http://obstawianie.com/topic/32955-skoki-narciarskie-sezon-20152016/?do=findComment&comment=930560

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Tenis,WTA AUckland,kwalifikacje
Spotkanie: Naomi Broady-Kateryna Kozlova
Typ: 1
Kurs: 2,10
Godz: 01:00
Bukmacher: Betsson
Analiza

 

 

Godzine po północy na kort w Auckland wyjdą : Ukarinka Kateryna Kozlova i zawodniczka z Wielkiej Brytani Naomi Broady. Moją zdecydowaną faworytką jest starsza, wyższa, będąca wyżej w rankingu i według mnie o wiele lepsza czyli NAOMI BRADY. Naomi mierzy aż 189cm wzrostu, co skutkuje bardzo dobrym,mocnym serwisem , który na hardzie robi wielką różnice. Gra agresywnie, stara się cały czas atakować, w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnych pewnie ograła 98 w rankingu WTA Laure Siegemund 6-1,6-1. W historii swoich gier wygrała 8 turniejów ITF. Jej rywalka Kateryna Kozlova plasuje się o 41 miejsc niżej od Naomi , czyli zajmuje 162 miejsce. Jesli chodzi o serwis to nie jest on fatalny , ani nie jest tez swietny jak u Brytyjki, za dużej przewagi w tym aspekcie Ukrainka nie zdobędzie. W pierwszym spotkaniu tutaj wygrała z Soler Espinosa po ponad 2 godzinnym boju( 6-0,6-7,6-4). W historii swoich gier wygrała 4 turnieje ITF. Według mnie to będzie w miare łatwy mecz dla wyżej rozstawionej zawodniczki,Broady powinna spokojnie wygrwyac swoje gemy serwisowe i nękać rywalke na returnie. Jak dla mnie ogromny błąd bukmachera, fenomenalny typ i kurs.

 

http://obstawianie.com/topic/32953-wta-brisbane-shenzhen-auckland/?do=findComment&comment=930503

 

 

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Everton – Tottenham

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.25

Buk: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

W kończącym 20 – tą kolejkę spotkaniu Premier League Everton przed własną publicznością będzie podejmować Tottenham.

Gospodarze znowu nie najlepiej sobie radzą, poprzedni rok był słaby dopiero 11 miejsce a wiadomo klub ma zdecydowanie większe aspirację.  Problemem w zeszłym roku była słabsza dyspozycja w ofensywie ale w tym sezonie ten aspekt zdecydowanie się poprawił aktualnie jest to trzecia najlepsza  ekipa pod względem strzelonych bramek a mają ich na koncie dokładnie 35. Obudzenie się ofensywy uśpiło defensywę która niemal w każdym spotkanie popełnia masę błędów stąd dorobek 26 punktów.  Sprawy nie ułatwia także kontuzja kapitana ekipy i zarazem lidera defensywy Jagielka. Kibice na Goodison Park trzeba przyznać że mają co w tym sezonie oglądać 10 spotkań i dorobek bramkowy 22:19 co daje fantastyczną średnią bramek na poziomie 4.1 (ogólnie jest to w tej chwili najbardziej overowa ekipa w lidze). Ostatnie dwa spotkania tutaj to porażki odpowiednio z Leicester 2:3 oraz Stoke 3:4 co pokazuje problemy i jakość tej ekipy.

Tottenham od początku sezonu na równo,  co prawda zremisowali już osiem spotkań ale także tylko dwa przegrali (najmniej w lidze). W tej chwili jest to na pewno zespół który liczy się w walce o miejsce na podium.  Mocną bronią ekipy co mnie bardzo dziwi jest defensywa zaledwie 15 bramek straconych,  ale miewają czasami bardzo słabe spotkania jak to z Newcastle przegrane u siebie.  Odblokował się Kane i od razu przychodzi luz w ofensywie i problemów ze stwarzaniem sytuacji nie ma.  W tym sezonie na wyjeździe biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki tylko w dwóch starciach zachowali czyste konto.

Ścisk na tym etapie rozgrywek trzeba przyznać jest duży gospodarze zwyciężając będą blisko czwartego miejsca, Koguty tak jak wspomniałem są na fali i chcą walczyć o podium takie spotkania trzeba wygrywać.  Patrząc także na dyspozycję obu ekip  to tutaj potencjał ofensywny ma przewagę i oby kibice zobaczyli takie spotkanie.

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-50

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga
Spotkanie: Rio Ave - Tondela
Typ: 1
Kurs: 1,66
Godzina: 18:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz z serii "ile wygra gospodarz" oczywiscie jesli nie bedzie jawnego wałka a tu lubia outsiderów. Otóż w spotkaniu konczacym 15 kolejke I ligi portugalskiej zmierzy sie zajmujacy 7 miejsce w tabeli Rio Ave z najgorsza w tabeli Tondela. Porownujac statystki obu ekip nie ma sensu za bardzo doglbnie analizowac zespolu gospodarzy poniewaz goscie to totalne dno i prawdopodobnie pretendent do najgorszego zespolu eurpoejskiego, liczac I ligi. Tondela ma na swoim koncie 1 zwyciestwo odniesione 30.08 u siebie z national, 2 remisy - jeden na wyjezdzie a jeden w domu i az 11 porazek z czego 6 ostatnich z rzędu. W bramkach 6-21 ( najlepszy strzelec rio ave ma tyle strzelonych goli co cala tondela). To jest ogolny tragikomiczny bilans 14 kolejek tondeli. Natomiast na wyjezdzie jest chyba jeszcze bardziej zalosnie w 6 meczach zanotowali 1 remis i 5 porazek w bramkach 2-8. W ich przypadku lepiej by bylo nie grac wyjazdow, szkoda czasu i kasy, spadek i tak byl juz pewny w polowie listopada :). Krotko na temat gospodarza bo tak jak wspomnialem jesli nie bedzie walka to nalezy sie zastanawiac nie nad wygrana rio ave a nad jej rozmiarem. Rio ave bilans w domu: 5-0-2 bramki 8-4 (na ostatnie 5 meczy w domu 4 wygrane) Tak wiec rio ave wyglada bardzo przyzwoicie u siebie. Dziwi mnie kurs ale szkoda nie sprobowac.

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / MAP


Indie vs Afganistan


Typ - Over 2.5


Kurs - 1.90


Bet365


03.01.2016 / 14:00


 


Ogladalem ostatni mecz Indii z Malediwami,spotkanie bylo kapitalne pod wzgledem ofensywnym.


Indie mialy bodajze 16 rzutow roznych,17 strzalow celnych i tyle samo niecelnych.


Praktycznie sunal atak za atakiem.


Bardzo fajnie ogladalo sie tamo spotkanie.


Indie awansowaly do finalu wygrywajac wczesniej grupe,w ktorej grali z Nepalem i Sri Lanka.


W 2 meczach strzelili 6 bramek.


Pozniej w polfinale grali wlasnie z Malediwami i skonczylo sie na wygranej 3:2,wynik bardzo mylny,poniewaz Malediwy byly zespolem o jedna klase gorszym.Mieli bardzo malo okazji bramkowych ale jak widac Indie nie maja zelaznej defensywy skoro stracili dwa gole w takim meczu.


Co do bramek strzelonych to mogli miec minimum 5 i nie przesadzam z tym stwierdzeniem.


Skoro Malediwy daly rade strzelic 2 gole to Afganistan z pewnoscia znajdzie droge do bramki i rowniez ze 2 powinien strzelic.


 


Afganistan w grupie rozegral 3 mecze,w ktorych strzelil 11 bramek.


Rywalizowali z Bhutanem,Malediwami i Bangladeszem.


W polfinale rozbili 5:0 Sri Lanke.


 


Widac,ze obie ekipy sa w formie a dodatkowo graja do przodu przez co pada dosc spora ilosc goli w meczu.


Statystyka strzalow wygladala naprawde kapitalnie,skuteczniejsi na razie byli zawodnicy Afganistanu ale Indie rowniez potrafia stwarzac sobie okazje bramkowe.


Jesli obie ekipy zagraja tak jak w ostatnich meczach to o typ jestem spokojny.


 


http://obstawianie.com/topic/24857-puchar-azji-kwalifikacje/?do=findComment&comment=913744


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea

03.01.2016 14:30

Typ: 2

Kurs: 2,05

Bukmacher: William Hill

 

Na inaugurację niedzielnych zmagań w angielskiej Premier League na Selhurst Park miejscowy Crystal Palace podejmie zespół Chelsea. Gospodarze dosyć zaskakująco zajmują wysokie 7 miejsce i coraz pewniej wyrastają na kandydata do gry w europejskich pucharach.Do miejsca czwartego gwarantującego start w eliminacjach do Ligi Mistrzów tracą tylko cztery oczka.Trzeba przyznać ,że po przyjściu Alana Pardewu Orły odmieniły swoją grę .Jest to bardzo poukładany i zgrany kolektyw ,który sprawił problem już nie jednemu potentatowi rozgrywek.Zawodnicy Alana Pardew zachowują status niepokonanych od sześciu kolejek. Zanotowali w tym czasie trzy zwycięstwa z Newcastle United 5:1, Southampton 1:0 i Stoke City 2:1  a także trzy remisy z Evertonem 1:1, Bournemouth 0:0 i Swansea City 0:0.Jednak zespół miejscowych będzie w tym meczu będzie znacznie osłabiony. Na boisku nie zobaczymy na pewno Appiaha, Sako, Gayle, Bolasiego, Wickhama którzy zmagaja się z kontuzjami a także lidera środka pola Cabaye ,który pauzuje za nadmiar żółtych kartek .Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Delaneya. Chelsea to chyba największe zaskoczenie tego sezonu.Zaledwie 20 oczek na koncie i odległa 15 pozycja w lidze .Zmiana jaką przeprowadzili włodarze Chelsea na stanowisku trenera wydaje się powoli procentować .Goście nie przegrali od 3 spotkań i ich forma wydaję sie powoli zwyżkować .W tym sezonie The Blues nie zdołali jeszcze wygrać na wyjeździe ,a więc sądze że w końcu musza się przełamać i wykorzystać dużą ilośc absencji w ekipie rywali.U przyjezdnych zabraknie tylko kontuzjowanego Falcao i pauzujących za kartki Cahilla i Remego .Sądze ,że Chelsea w końcu przełamię dzisiaj złą passę i zdobędzie komplet oczek.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-50?do=findComment&comment=930846

 

:plus: 105

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Liga BBVA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Betis - Eibar

Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W niedzielnym starciu osiemnastej kolejki Primera Division Real Betis postara się przerwać serię meczów bez zwycięstwa w pojedynku z Eibar przed własną publicznością. Pierwszy gwizdek arbitra został zaplanowany na godzinę 16:00. Ekipa z Sewilli notowana jest na dwunastej pozycji w tabeli, ale o rozluźnieniu nie może być mowy. Od strefy spadkowej dzieli ją tylko sześć punktów. Ogromnym zaskoczeniem jest postawa Eibar, które zajmuje dziewiątą lokatę w klasyfikacji.

Niezły w tym sezonie na wyjeździe Betis mierzył się w ostatniej kolejce na Camp Nou z Barceloną. Dobra forma w delegacjach nie pomogła zespołowi z Andaluzji i przegrał on zdecydowanie z Katalończykami 0:4. Dużo gorzej zespół spisuje się u siebie gdzie wygrał tylko raz, a w pozostałych spotkaniach zdobył tylko trzy punkty po trzech remisach i tylko Granada ma gorszy bilans niż zespół z Benito Villamarin.

Drużyna z Baskonii w ostatniej kolejce rywalizowała u siebie ze Sportingiem Gijon. Eibar chciało zakończyć złą serię i w końcu udało się wygrać 2:0 gospodarze wykorzystali przewagę w drugiej połowie i nie pozwolili rywalom na ani jeden celny strzał na bramkę. To dopiero pierwsza ligowa wygrana w sześciu ostatnich kolejkach i ta zła seria mogła niepokoić kibiców. Zespół w zeszłym sezonie po dobrym starcie wpadł bowiem w dołek i uratował się przed spadkiem tylko dzięki bankructwu Elche.

Obie drużyny w minionych tygodniach borykały się z kryzysem formy. Jako pierwsi przełamali niemoc piłkarze Eibar, ale w niedzielę wystąpią na terenie przeciwnika. Betis na własnym boisku powinien przełamać złą passę i minimalnie wygrać to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-31

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna FRANCJA: Puchar Francji - 1/32-finału 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caen - Marseille
Typ: Caen 1 DNB
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Dziś zmierzą się drużyny z pierwszej ligi francuskiej w pucharze Francji.Caen spisuje się rewelacyjnie w lidze są na 4 miejscu z 30 punktami tylko do drugiego miejsca tracą 2 punkty u siebie 5 zwyciestw 1 remis i 4 porażki bilans 9:13.Są ostatnio w słabszej formie na 5 spotkań tylko 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porażki ale dziś jest okazję na poprawę morali w drużynie jak nie z kim pokonać u siebie Marseille. Goście spisują słabo w lidze na pewno nie mają takiego celu aby być w środku tabeli więc muszą się poprawić 10 miejsce w tabeli z 25 punktami to nie dla nich na wyjezdzie grają dobrze 4 wygrane,2 remisy i 3 porażki.Cóż odpuszczą puchar Francji aby dobrze przygotować się do ligi.

Caen dziś bez większych braków brak napastnika J. Louis 9/1 
Marseille dziś bardziej osłabiona jest widać że odpuszczają sobie ten mecz bez pomocnika L. Ocampos 15/1,obrońcy N. N'Koulou 17/0,pomocnik A. Romao 12/1,pomocnik R. Cabella 16/2,obrońca B. Dja Djédjé 9/0,pomocnik G. N'Koudou 13/3,pomocnik A. Diaby 0/0, i bez pomocnika R. Alessandrini 12/5

Moim zdaniem dziś Caen nie powinien tego przegrać liczę że przełamią złą passę przecież za nic 4 w tabeli nie są ktoś musi wygrać dlatego zabezpieczam się remisem jak chcą mecz doprowadzić do karnych.

 

http://obstawianie.com/topic/19280-puchar-francji/page-3

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 20

Spotkanie: Everton        -              Tottenham

03.01.2016 17:00

Typ: BTS

Kurs:  1.61

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Ecertonu i Tottenhamu. Gospdoarze  z dorobkiem  26 punktów plasuje się na  11 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  35 punktu zajmują 4 pozycje. Tottenham w tym sezonie można powiedzieć odbudowuje swoją pozycje i chce powrócić do czołówki w angielskiej piłce. W ostatnich pięciu spotkaniach goście zanotowali 3 zwycięstwa jeden remis i jedną porażkę.   Uważam że do dzisiejszego spotkania goście podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. WEverton natomiast notuje kiepską passę w ostatnich meczach domowych. Dlatego dzisiaj z podówjną złością przystąpią gospdoarze do tego spotkania i za wszelką cenę będą chcieli pokazać się z dobrej strony i strzelić bramki dla swojego zespołu. W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo emocjonujące a o wyniku zadecyduje końcówka spotkania. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest remis bramkowy. Mój typ to 2:2

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-50?do=findComment&comment=930846

 

:plus: 61

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Primera Division

Spotkanie: Valencia CF - Real Madryt

Typ: Valencia CF   (+1 AH)

Kurs: 2.10

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj o 20:30 w bardzo ciekawie zapowiadającym sie pojedynku Valencia zagra u siebie z Realem Madryt. Po 17 kolejkach rozegranych do tej pory Real wygrał 11 spotkań, zremisował 3 i przegrał również 3 co daje w sumie 36 punktów i stratę 3pkt do Barcelony i 5pkt do Atletico Madryt, ale Atletico ma 1 mecz rozegrany więcej. Natomiast Valencia spisuje się słabiej w tym sezonie i zajmuje obecnie dopiero 11 pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek. Jeśli spojrzymy natomiast na mecze przed własną publicznością to Valencia jeszcze w tym sezonie nie przegrała 3 zwycięstwa i 5 remisów z 12 bramkami strzelonymi i tylko 5 straconymi. Real natomiast w meczach wyjazdowych nie gra w tym sezonie rewelacyjnie, tylko 4 zwycięstwa na 8 meczów, 2 remisy i 2 porażki. Jak popatrzymy na najnowszą historię pojedynków tych drużyn to zobaczymy że Valencia nie przegrała ostatnich 3 z 4 meczów z Realem. Moim zdaniem Nietoperze są w stanie przed własnymi kibicami na Estadio Mestalla osiągnąć korzystny rezultat, a kto wie może i nawet wygrać.

 


 

:plus: 110

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA, godz. 21:30

Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls 

Typ: Under 195,5

Kurs: 1,90

Buk: Bet365

 

 

Dzisiaj spróbuje zagrać coś z NBA. Konkretnie mecz pomiędzy Toronto Raptors, a Chicago Bulls który rozpocznie się już o 21:30 polskiego czasu. Faworyta ciężko jest mi wskazać dlatego zdecydowałem tutaj o underze. Obie drużyny grają na wschodzie. Nieco wyżej znajduję się Toronto które jest wiceliderem tuż za Cleveland. "Dinozaury" wygrały 21 z 34 meczy. Dla porównania ich dzisiejszy rywal znajduje się na miejscu 4, jednak warto powiedzieć że zagrali o 3 mecze mniej, a mają na koncie 19 wygranych w 31 spotkaniach. Teraz dlaczego zdecydowałem się na under 195,5. Gospodarze to jedna z najlepiej grających w obronie drużyn z całej ligi NBA. Jednakże nie są ekipą która rzuca bardzo dużo punktów. Średnio w każdym spotkaniu rzucają mniej niż 100 co plasuje ich na odległym 17 miejscu w lidze pod tym względem. W dzisiejszym meczu dodatkowo nie pewny na 100% jest występ jednego z najlepszych "Dinozaurów". Chodzi o Kyle Lowry, który średnio rzuca prawie 21 pkt, jest to rozgrywający notując średnio w każdym meczu ponad 6 asyst i dużo przechwytów. W sobotę trenował z pełnych obciążeniem, ale grając w dzisiejszym meczu może mieć trochę problemów z kostką, czuć trochę dyskomfort. Teraz trochę o "Bykach". Dość dobrze grają w obronie. Podobnie jak ich dzisiejsi rywal, to samo ma się również z ofensywą. Plasują na miejscu 13 w NBA pod względem średniej ilości zdobytych punktów. W ekipie Chicago nie wystąpi jeden z ważnych gracz a konkretnie rozgrywający Derrick Rose. Średnio notuje ponad 14 pkt co plasuje go na 3 miejscu w ekipie. Do tego 5 asyst w każdym meczu oraz prawie 3 przechwyty. Widzimy zatem że to poważne osłabienie. Podsumowując: Obie ekipy grające bardzo dobrze w ofensywie, w ofensywie nie błyszczą. Do tego poważne osłabienie w Chicago przez co zespół straci na wartości, zwłaszcza w ofensywie. Podobnie w Toronto gdzie brak Lowrego może mieć kolosalne znaczenie w ofensywie bo przecież to rozgrywający i zarazem drugi punktujący w ekipie. Jeśli wystąpi to myślę, że nie zagra dużo minut albo zagra gorzej z tym lekkim urazem kostki. Myślę że under 195,5 jest bardzo prawdopodobny w tym meczu. 

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-4

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...