Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 29.12.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Leicester - M. City
Typ: x

Kurs: 3.95   

Buk: Unibet   
Godz: 29.12.2015 20:45  

Analiza:

    Mecz niespodziewanego lidera z potentatem ligi. Leicester zgromadził do tej pory 38 punktów i był niepokonany od 11 meczów, do ostatniej kolejki, kiedy to Lisy uległy Liverpool'owi 1-0 na wyjeździe. Czy teraz będzie już tylko spadek formy? Wydaje mi się, że nie, choć naprawdę trudno oczekiwać, że gospodarze tego meczu zakończą rywalizację choćby w pierwszej 2. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Man. CIty, który w ostatnich meczach gra w kratkę zwłaszcza w wyjazdowych meczach, dwa ostatnie zostały przez Citizens przegrali 2-1 na wyjeździe ze Stoke City oraz ostatnio 2-0 z Arsenalem.

  Wydaje mi się, że tego meczu nie przegrają. Obie drużyny w tabeli dzieli 3 punkty i w przypadku wygrania tego meczu goście zrównają się punktami z Leicester. Jeżeli chodzi o ostatnie 4 mecze z rzędu H2H to wszystkie wygrali gracze z Manchesteru. Wydaje mi się jednak, że Lisy są w gazie i stać ich na remis.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-49

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Chicago Bulls - Toronto Raptors

Typ: Chicago - 2.0 ( Handicap Azjatycki )

Kurs: 2.02

Godz: 02.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Byki po słabych spotkaniach z Knicks i Nets w trakcie świąt zagrali dwa dobre spotkania, co prawda udało im się wygrać tylko jedno z nich z OKC ale rywalizację z Dallas przegrali w samej końcówce gdzie warto dodać byli back-to-back. Dzisiejszej nocy zmierzą się we własnej hali z drużyną Toronto Raptors i mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy co najmniej trzema punktami ( dwa to zwrot ). Gracze z Chicago mają na swoim koncie serię dwóch porażek z rzędu w United Center i dziś będą chcieli za wszelką cenę zakończyć ją. Rywal jest na pewno wymagający - Dinozaury zajmują obecnie czwarte miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 19 - 12, grają dobrą koszykówkę ale zdarzają im się słabe występy jak np. u siebie z Sacramento czy Denver.  Drużyna Byków we własnej hali jest bardzo mocna, na własnym parkiecie legitymują się bilansem 11-5 ale o dwóch ostatnich porażkach u siebie już wspominałem. Doprowadziły do nich a) 4 dogrywki z Detroit i trudne stosunki na linii Butler - Hoiberg, dokładnie wypowiedź Jimmego na temat metod treningowych Freda. Patrząc na ostatnie mecze Chicago w OKC i Dallas można wnioskować, że problemy te mają już za sobą. Ich postawa w ataku jest co raz lepsza. Butler i Gasol ciągnęli drużynę w spotkaniu z Thunder, natomiast w rywalizacji z Mavericks to Rose i Mirotić wzięli na siebie grę ofensywną. Ostatnie dwa spotkania rozgrywane pomiędzy tymi drużynami w United Center kończyły się wygraną gospodarzy 16 i 9 punktami, dziś powinno być podobnie dlatego podaje taki typ.

 


 

:plus: 102

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester - Manchester City godz.20:45
typ:1
kurs: 4,20
Buk: Sportingbet

Dziś w jedynym meczu 19 kolejki Premier :League dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, w którym drugi w tabeli Leicester podejmie czwarty Manchester City. Zespół gospodarzy po wczorajszej wygranej Arsenalu musiał opuścić fotel lidera na rzecz Kanonierów. Tak więc dziś potrzebuje zwycięstwa aby na niego powrócić, jednak nie będzie im łatwo bowiem ich przeciwnik jeżeli dziś wygra zrówna się z nimi punktami i wyprzedzi ich w tabeli. Można powiedzieć,że jest to mecz o sześć punktów. Postanowiłem zagrać na gospodarzy bowiem  City ostatnio słabo gra na wyjazdach, z pięciu ostatnich spotkań trzy przegrał a dwa zremisował, w tabeli wyjazdowej Man City zajmuje dopiero 12 miejsce z dorobkiem 11 punktów w 8 meczach, nie są to jakieś porywające statystyki więc myślę,że Leicester ma spore szanse dziś wygrać. Ostatni raz Lisy przegrał u siebie dwa miesiące temu z Arsenalem 2-5. Ostatnie dwa mecze na King Power Stadium z Chelsea oraz Man United dały gospodarzom cztery punkty,jeżeli dołożymy do tego wyjazdowe zwycięstwo nad Evertonem 3-2 , to znaczy ,że trzeba się obawiać podopiecznych Ranierriego.
Co prawda Leicester poległ w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym z Liverpoolem 1-0 ,jednak sądzę że była to jednorazowa taka utrata punktów.
Myślę,że dziś dojdzie do małej niespodzianki i kibice gospodarzy w końcu będą mogli zobaczyć zwycięstwo nad Manchesterem City na własnym stadionie a "Lisy" powrócą na fotel lidera.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-50

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester - Manchester City godz.20:45


typ:1 BTS - TAK


kurs: 1.62


Buk: ComeON


 


Analiza na szybko, bo zaraz mecz, jak widać koledzy bawią się w typowanie 1X2 ale ja idę w zupełnie innym kierunku i zdecydowałem się zaryzykować i postawić, że obie drużyny strzelą gola. Obie ekipy w dobrej formie, ostatnio Leicester przegrał 1-0, ale to było do przewidzenia, że ten boxing day ich może zmęczyć. Nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj nie strzelą gola, City na wyjazdach nie wygląda jakoś super 2-1 z Arsenalem, 2-0 ze Stoke, natomiast Leicester już lepiej u siebie 2-1 z Chelsea, 1-1 z United, 2-1 z Watford. Dzisiaj zapowiada się emocjonujące spotkanie, składy ekip wyglądają bardzo obiecująco, powinniśmy zobaczyć otwarte widowisko z bramkami. Aguero na pewno będzie walczył jak lew, żeby piąć się w górę w tabeli strzelców, a i Vardy będzie chciał odskoczyć Lukaku i Ighalo. BTS bardzo prawdopodobny!


 


http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=930287


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...