Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 17.12.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Włoch
Spotkanie: Sampdoria - Milan
Typ: under 2.5g
Kurs: 1.82
Godz: 21:00
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Zacznijmy od przewidywanego składu:
SAMPDORIA (4-3-1-2): Viviano; De Silvestri, Coda, Zukanovic, Mesbah; Ivan, Palombo, Soriano; Correa; Cassano, Muriel
MILAN (4-4-2): Abbiati; Abate, Mexes, Romagnoli, De Sciglio; Cerci, Poli, Bertolacci, Bonaventura; Bacca, Luiz Adriano
 
Obie ekipy nie popisały się w lidze: Sampdoria cudem uratowała remis, a Milan cudem nie przegrał meczu za spawą czerwonej kartki. Obie ekipy nie zachwycają, z przodu masa akcji ze strony Milanu, ale brak wykończenia, piła do Bacci i ten nie wiem co zrobić, czasem uderzy i wpadnie, a czasem uderzy i wypadnie w trybuny. Ten puchar lubi zaskakiwać, wiele ciekawych wyników, porażki znanych mark. Milan teoretycznie po pokonaniu Sampdorii ma bardzo łatwą drogę do finału, ale tak wcale nie musi być, bo skoro ekipy z Serie B/C pokonują ekipy z Serie A to coś jest nie tak. Dlaczego under skoro ostatnio spotkały się te ekipy w lidze i Milan wygrał wtedy na własnym stadionie, aż 4-1. Po tym co widziałem na weekend w lidze nie widzę dzisiaj takiego wyniku. Milan zawodzi 2 ostatnie mecze to 2 remisy raz 0-0 i raz 1-1? Milan to już tylko nazwa, a nie potęga jak w poprzednich latach. Oczywiście nie ubliżam im, bo znajac moje szczęście dzisiaj odpalą. Mam nadzieje, że Sampdoria skupi się dzisiaj bardziej w obronie i to będzie jakieś 1-0 w którąś stronę lub bramkowy remis i dogrywka. Powodzenia!
 
 
:plus: 82
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy 3 liga

Spotkanie: Dresden - Wuerzberg Kickers

Typ: under 2,5

Kurs: 1.7

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Same puchary.. Jak ja tego nie Lubie ale trafił nam się jeden mecz 3 ligi Niemieckiej.Uważam że w tym spotkaniu nie padnie wiele goli na ostatnie pięc spotkań Dresden padał wynik underowy tylko w jednym spotkaniu padał wynik powyżej 2 goli, co do Wuerzberg Kickers bardzo prawdopodobnie dwa spotkania skończył się overem 2,5 lecz to Dresden według mnie jest drużyną lepszą i będą dyktowali warunki, dresden Jest aktualnie pierwsze w tabeli a ostatniek ilka spotkań pokazuje że nie szaleją ze zdobywanymi bramkami , ldlatego uważam że wurzberg jako ekipa teoretycznie słabsza dzisiaj nie poszaleje z bramkami przewiduje max 1-0 dla gospodarzy

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...