Skocz do zawartości

[Zamknięty] IPTL 2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi


W tym roku wystąpi , aż 5 ekip: 

 

- Indian Aces ( Samantha Stosur, Bopanna, Rafa Nadal ,Sania Mirza, Gael Monfilis,Fabrice Santoro, Ivan Dodig )

 

- OUE Singapore Slammers ( Andy Murray, Stan Wawrinka, Karolina Pliskova, Nick Kyrgios, Marcelo Melo, Belinda Bencic, Carlos Moya ) 

 

- Japan Warriors ( Piere Hughes Herbert, Maria Szarapova, Philip Kolschleiber, Marat Safin , Kurumi Nara, Leander Paes , Kei Nishikori )

 

- Philippine Mavericks ( Alja Tomljanovic, Treat Huey , Milos Raonic,Jarmila Gajdosova , Serena Williams, Richard Gasquet, Eduard Roger Vasellin, Mark Philipousis )

 

- OBI UAE Royals ( Daniel Nestor, Tomas Berdych, Roger Federer, Ana Ivanovic, Kristina Mladenovic, Goran Ivanisevic , Marin Cilic )

 

Mogą być jeszcze małe zmiany, kto waszym faworytem? :)

 

Oczywiście grają na zasadzie każda drużyna z każdą o ile sie nic nie zmieniło tylko 1 set, ew. TB grany jest na czas ( 5 minut) , przy 40-40 jest rozgrywany decided point, jest tez możliwosc w kazdym meczu po 1 razie wykorzystania przez kazda druzyne POWER pointu ( punkt wtedy liczony jest x2 )

 

Zabawe zaczynamy już jutro starciami pomiedzy :

 

Singapore Slammers-UAE Royals

 

Indian Aces-Japan Warriors

 

 

MOJE TYPY:

 

Singapore Slammers-UAE Royals 1 @ 2,10

 

Indian Aces-Japan Warriors 1 @ 1,50

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, IPTL 2015

Spotkanie: UAE Royals-Japan Warriors

Typ: 2

Kurs: 2,50

Godzina: 11:30 

Bukmacher: Bet365

Analiza:


Według mnie pewniaczek dnia :D Japan Warriors po małym wczorajszym falstarcie dzis powinni spokojnie ograć ekipe UAE Royals! Porównując sobie poszczególne mecze, zaczynając od meczu miksta: Sharapova/Herbert VS Mladenovic/Nestor, a więa para Japan Warriors ( Sharapova/Herbert) nie jest na straconej pozycji,wczoraj bowiem ograli pare Bopanna/Mirza, Herbert jak i Szarapova swoje powinni wyserwowac, a w ekipie przeciwnej słabym punktem bedzie Mladenovic, która z pewnoscia bedzie "obijana" . Kolejne starcie to mecz Sharapovej z Ana Ivanovic w singlu , niewątpliwie faworytką jest Rosjanka, która bardzo dobrze przentowała się w WTA SIngapore 2000 czy ostatnio w Fed Cup. Następnie na korcie pojawią się legendy , Marat Safin podejmie Gorana Ivanisevica i tutaj znow w moich oczach faworytem jest 35 letni były lider rankingu ATP, 2 krotny zwycięzca wielkoszlemowych turniejów Rosjanin Marat Safin, który serwisem powinien zdziałac swoje i zrehabilitować się za wczorajszą porażkę.Później starcie deblowe w parach Paes/Herbert-Nestor/Berdych , tutaj bez wątpienia faworytami są zawodnicy z ekipy UAE Royals, jednak myśle , że zbyt sporą przewagą gemów to nie wygrają, daje im max. +2 gemy .Kończyć całą zabawe w dniu dzisiejszym będą Philip Kolschleiber i Tomas Berdych, moim zdaniem charyzmatyczny Niemiec powinien ograć bardzo słabego w ostatnim czasie Berdycha, który na turnieju finałowej 8 nie wygrał ani jednego meczu, a wczoraj z Kyrgiosem ugrał tylko 2 gemy. Podsumuwując , moje typy na wygraną ( ilością gemów, bo stawiajac na wygraną drużyny liczy się wszystkie wygrane gemy zawodników ) 

 

Moja symulacja %-) 

 

Sharapova/Herbert-Mladenovic/Nestor > 6-4 ( +2) 

 

Maria Sharapova-Ana Ivanovic 6-3 ( +3)

 

Marat Safin-Goran Ivanisevic 6-5 ( +1)

 

Paes/Herbert-Nestor/Berdych 4-6 (-2 )

 

Philip Kolschleiber-Tomas Berdych 6-5 (+1)

 

Zliczając to, wychodzi wynik 28-23, Według mnie ekipa Japan Warriors bez problemu pokona rywali ( Pary jeszcze mogą sie zmienić w zanadrzu w Japan Warriors jest przecież świetny Kei Nishikori, co prawda w UAE Royals na ławce zasiądzie jeszcze R.Federer i M.Cilic )

 

Przypominam jeszcze , żeby w trakcie oglądania nie było zaskoczeń, przy serwisie jeśli piłka zawadzi o siatke nie ma NET'u . jesli piłka nawet sspadnie po siatce w karo serwisowe rywala jest to AS, przy 40-40 decided point, przy stanie 5-5 , rozgrywany jest 5minutowy TB, każdej druzynie w meczu poszczególnego zawodnika przysługuje power point ( wtedy punkt jest liczony x2 ) 

 

Z Fartem :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis, IPTL 2015


Spotkanie: IND Aces - PH Mavericks


Typ: 2


Kurs: 3.40


Godzina: 16:30 


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


Wybieram spotkanie z ligi tenisowej IPTL pomiwedzy Indian Aces a PHILIPPINE MAVERICKS. Mecze w tej lidze są rozgrywane do jednego wygranego seta w pięciu kategoriach w meczu Legend , meżczyzn i kobiet singlowym oraz w deblu mezćzyzn i mikscie.Składy jeszcze nie są do końca znane ale patrząc na ostatnie spotkania można sie spodziewać, że Indian Aces zagra w składzie ( Santoro, Tomic, Radwanska, Bopanna/Dodig i Bopanna/Mirza) natomiast Mavericks w składzie ( Blake lub Philippoussis, Karlovic, Tomljanovic,Roger-Vasselin/ Huey, Roger-Vasselin/Gajdosova). Kursy zdecydowanie faworyzuja Aces ale patrząc na składy to najwiekszą róznicę widzimy w grze singlowej Pań i tutaj można sie spodziewać wygranej Radwańskiej która może zrobić przewagę aczkolwiek nie uważam,że ponownie jej sie uda łatwo wygrać a jeżeli nie da przewagi kilku gemów to już mecz robi się bardzo wyrównany. W meczu legend wydaje mi się, że Blake ma większe szanse od Santoro bowiem Blake nie dawno skończył kariere do tego preferuje tenis z mocnym serwisem i generalnie siłowy tenis natomiast Santoro przypomina mi Simona, który gra tylko z poza kortu i tylko przebija. W meczu singlowym mężczyzn większe szanse daje Karlovicovi który wczoraj wygrał z Federerem. Mecz deblowy jak i mikstowy szacuje 50 na 50 z lekkim wskazaniem w mikscie na Indian natomiast w męzczyzn na Mavericks. Dużo bedzie według mnie zależało od singla kobiet jeżeli Tomljanovic nie przegra wysoko to Mavericks powinni wygrać to spotkanie.


 


GL


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...