Skocz do zawartości

Tennis Livebetting (Betfair)


handicap

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluższego czasu gram dużo na live na Betfair więc chętnie podzielę się swoim doświadczeniem a także zaczerpnę cennych porad. Wg. mnie livebetting w tenisie jest bardzo oplacalny. Niedlugo pierwsze konkrety. Jeśli moderatorzy uważają, że ten temat powinien być w innym miejscu to proszę o przesunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idę zaraz spać, ale chcę tylko podać pierwszy typ:

 

Llodra 4-6 4-4 Anderson (serwis Llodry)

 

Lay Anderson 1,25 10j (zobowiązanie 2,5j) - nie kupiony

 

 

EDIT: za późno... już nie będzie kupiony. Dziwny mecz. Prawdopodobnie obaj mają problemy ze zdrowiem. Co chwilę obaj wolają trenerów.

 

 

 

EDIT2: Lay Anderson 1,45 10j (zobowiązanie 4,5j) - kupiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścislości: każdy zaklad lay to 10e, chyba, że napiszę inaczej.

 

Dziwny mecz. Llodra musial mieć jakąś kontuzję. I tak laye byly oplacalne pomimo wtopy.

 

Straty:

-4,5

-2,5

-0,8

 

Razem:

- 7,8

 

Zapraszam na jutro na turniej w Dubaju. Chyba będę w domu przed 14:00, więc wtedy pewnie coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór dobry :) Gulbis wlaśnie przelamal i serwuje na seta (na 7-5).

 

Na live trzeba być szybkim i myślę jak by tu pisać posty jak najszybciej, aby ktoś, kto będzie śledzil ten temat na żywo, mógl też obstawić to samo.

 

Chyba będę podawal typy tak:

 

back/lay, nr zawodnika, kurs, stawka, kupiony/nie kupiony

 

Na przyklad:

 

L 1 1,85 10e k

 

czyli:

 

lay massu 1,85 10e kupiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że Gulbis będzie lamal w drugim secie, więc będę polowal na niski kurs zeby skontorwać pierwszy zaklad. Muszę odrobić zaryzykowane 8,5e a do dyspozycji mam potencjalnie wygrane 10e.

 

Massu 2-1, serwis Gulbisa. Teraz powinien utrzymać a potem może coś zdziala przy serwisie Massu.

 

 

Damy taki zaklad:

 

L 2 1,2 10e n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymal, jest 2-2, serwis Massu, kurs 1,4 na Gulbisa, moze bedzie 0-30 albo 15-30 to wtedy zaklad powinien zostac kupiony i bedzie ok.

 

Edit: Massu utrzymal, jest 3-2 dla niego, serwis Gulbisa. Zważywszy na fakt, że ogólnie jestem -7,8e do tylu, chyba zabezpiecze zaklad tak, aby miec plus w przypadku wygranej gulbisa a wyjsc na zero jeśli wygra Massu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony :)

 

Teraz wygląda to tak:

 

L 2 1,5 20 k

 

Massu: -8,5 +20 = +11,5

Gulbis: +10 -10 = 0

 

Tak więc mamy freebeta na Massu o wartości 11,5 :)

 

EDIT: No i chyba tak zostanie, bo Massu w drugim secie chyba wziął się w garść i łatwo wygrywa swój serwis a sprawia pore kłopoty Gulbiosowi przy jego serwisie, więc póki co czekam na rozwój sytuacji myśląc o tym aby zagrać na Gulbisa jeśli Massu wygra drugiego seta. Poza tym statystyki przemawiają za Massu, więc freebet wygląda obiecująco.

 

 

EDIT2: No i Massu wygrał drugiego seta 6-4. Myślę, że wygra też cały mecz. Freebet wygląda obiecująco, więc go zostawię jako główna nadzieja zarobku, ale dam też chyba małą kontrę aby mieć np. +10 na Massu i +5 na Gulbisa.

 

EDIT3: Massu już któryś z rzędu gem serwisowy wygrał do 0 albo do 15, więc widzę, że znacznie lepiej sobie radzi a w dodatku statystyki wyraźnie na jego korzyść, więc freebet zostaje. Kontry jeszcze nie wnoszę.

 

EDIT4: Kurde już 2:15 a ja miałem na 9:10 iśc na angielski :D Dobrze, że jestem dobry z anglika i mogę sobie olewać %-)

 

EDIT5: A to menda z Gulbisa - przełamał :/

 

EDIT6: Widać trzeba było jednak skontrować :) Tak w obu przypadkach miałbym jakiś plus. Jednak pozory mylą. Coż... mecz jeszcze się nie skończył, więc nadzieja jest. Ważne doświadczenie: nigdy nic nie wiadomo :) Cytując Wyspiańskiego można rzec: "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur".

 

EDIT7: I tak jestem fajny :smiech:

 

EDIT8: Upolujemy gnojka z Łotwy innym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szałtbox? :zdziwiony:

 

[ Komentarz dodany przez: cantona: 2008-03-05, 11:40 ]

%-)

No niestety na to wychodzi. Ale myślę, że ktoś skorzysta. Jestem wcześniej niż zapowiadałem. Jeśli ktoś jest online to zapraszam do śledzenia typów :) Narazie grają tylko Murray i Verdasco oraz Davydenko z Hernychem. Murray wygrał pierwszego seta a w drugim prowadzi jednym przełamaniem Verdasco. Jeśli utrzyma serwis i wygra tego seta i uda sie upolować kurs 1,8 na Murraya to bierzemy.

 

EDIT: Oglądam mecz i wydaje mi się, że Murrayowi nie chce się już w tym secie walczyć. Myślę, że tego po prostu odda (on jest czasem leniwy) a w następnym się weźmie do roboty. Zatem stawiam taki zakład:

 

B 1 1,8 10 n

 

EDIT2: No i niestety Murray odłamał, więc pewnie skończy się w dwóch setach. Trzeba było brać go po kursie 1,6 :) Zakład zostaje niestety nie kupiony.

 

EDIT3: Verdasco znów przełamał i ma 3 sp. Teraz zakłąd będzie kupiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moment mecze Lopez - Berdych i Rochus - Ferrer. Czekamy na przełamanie w pierwszych dwóch gemach, bo one prawie o niczym nie świadczą a kursy się zmieniają znacznie i można dobry kurs wyłapać.

 

EDIT: Jeśli Ferrer przełamie i będzie kurs 1,1 to layujemy a jeśli Lopez przełamie to może kurs powyżej 2,5 a może nawet 3 da się na Berdycha złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochus przełamał Ferrera i prowadzi 2-0, zatem:

 

B Ferrer 1,5 10 n

 

EDIT: kupiony.

 

EDIT2: Lopez przełamał Berdycha, kurs 2,4 na chorwata. Zobaczymy co będzie dalej. Daję takie coś:

 

L Lopez 1,5 10 n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...