Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 30.11.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...sady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...gi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Toronto-Phoenix
Typ: Toronto - 5
Kurs 1.88
Buk ComeOn
Godz: 00:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie NBA w którym Toronto Raptors podejmowało będzie we własnej hali drużynę Phoenix Suns, gospodarze mają ładną serię 4 kolejnych wygranych pod rząd, w dniu wczorajszym na wyjeździe okazali się zespołem lepszym od Washington Wizards na ich terenie, tu gospodarze meczu po raz kolejny będą faworytem do zwycięstwa bowiem Phoenix w swoich poprzednich 5 spotkaniach wyjazdowych w NBA przegrali 4 z nich , ogólnie rzecz biorąc goście mają 4 kolejne porażki pod rząd, minimalna porażka była to porazka tylko 6 punktami z Pelicans, resztę spotkań przegrywali znacznie wyżej, według mojej oceny goście z phoenix nie będą mieli zbyt wielu atutów do zdobycia kompletu punktów w tym meczu Toronto jest na 4 pozycji w swojej konferencji wschodniej natomiast ekipa Phoenix na 9 miejscu w konferencji zachodniej, stawiam na spokojną wygraną Toronto Raptors , myślę że będzie to wygrana w przedziale 6-10 punktów.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-2?do=findComment&comment=925149

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Erste Divisie
Data, godzina: 30.11.2015 20-00
Spotkanie: Breda - Telstar
typ: X2
Kurs: 2,60
Buk: Bet365

 

W tym spotkaniu faworytem jest Breda ale może mieć dzisiaj problem z Telstarem ze względu na to że goście nie należą do łatwo oddających punkty z wyżej notowanymi rywalami jak choćby w meczu na Sparcie Rotterdam aktualnym liderze w tej lidze.Wtedy Telstar walczył jak równy z równym i wcale nie musiał przegrać.Breda na włanym boisku jak narazie radzi sobie całkiem przyzwoicie wygrali 4 mecze 1 zremisowali i dwa razy przegrywali natomiast Telstar na wyjazdach spisuję się fatalnie przegrali aż 5 spotkań tylko raz wygrali i raz remisowali.Tak czy inaczej faworyt do wygrania jest tylko jeden dzisiaj ja natomiast stawiam odwrotnie sądzę że Telstar nie przegra a myśle że może nawet pokusić się o wygraną,Breda jest mocna ale nie na tyle żeby zdominować ten mecz szanse są wyrównane.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-6?do=findComment&comment=920445

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: scorecast 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 3.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

14 kolejak włoskiej Serie A. Spotykają się Inter i Napoli w szlagierze tej kolejki. Szczerze powiem dziwi mnie kurs na gospodarzy bo teraz juz sięga 1.6, a to jednak dwie silne druzyny. Dwie najlepsze defensywy ligi. Z resztą Inter jest liderem i choc wygrywał często tylko po 1:0, to nadal nie zmienia to faktu ze jest obecnie najlepiej punktującą druzyną Serie A. Czy mozna ich az tak nie doceniać? Na początku chciałem stawiać remis, ale naczytałem się wiele razy ze Inter stwarza ofensywnie pod bramkami rywali bardzo mało sytuacji, a gole są strzalane z stałych fragmentów, albo błędów. Napoli jest zbyt klasowe i prawdopodobnie będą potrafili utrzymac czyste konto. Mysle ze Inter bedzie grał defensywnie na 0:0, na remis, lub wygraną 1 bramką, ale pewniej Napoli wygra 1 lub 2:0. W Samej Serie A Napoli zazwyczaj strzela do 2 bramek, choc Milanowi i Lazio zapakowali 4 i 5. Dlatego Interowi na pewno bedzie ciezko, ktory przegral ostatnio z tym samym Milanem 0:1. Obrona, obrona, ale jednak Napoli wygra. Z reszta Inter na boisku Napoli wygrał tylko raz w przeciągu 15 lat, także chyba jedyne zmartwienie to utrzymac czyste konto przez gospodarzy bo raczej cos strzelą. Grają najlepsza piłke w Serie A.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/?do=findComment&comment=925602

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...