Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 22.11.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...sady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...gi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Indiana-Milwaukee
Typ: Indiana -5.5
Kurs 1.98
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie NBA pomiędzy drużynami Indiaca Pacers oraz Milwaukee Bucks, gospodarze są faworytem w tej rywalizacji pod wieloma względami, ich poprzednie spotkania napawają kibiców optymizmem, 10 rozegranych spotkań i tylko 3 porażki, w swojej hali natomiast 4 spotkania wygrane pod rząd, goście natomiast 3 porażki pod rząd na wyjazdach, nie idzie im ta gra zbyt dobrze i myślę że w tym meczu nie będą w stanie się przełamać, ponieważ obecnie Indiana jest mocnym zespołem , który w konferencji wschodniej zajmuje 6 pozycję goście są na miejscu 13 i ich poprzednie mecze nie wygladały zbyt dobrze pod żadnym wzgledem. Historia też zdecydowanie przemawia za zespołem gospodarzy, ponieważ ostatnie 8 meczów rozegranych w tej hali to aż y7 wygrancyhn zespołu z Indiany i tylko 1 porażka, tutaj myślę że będzie podobnie i handicap spokojnie zostanie pokryty.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-2?do=findComment&comment=923264

 

:plus: 98

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP

Spotkanie: Federer - Djoković
Typ: 1 Federer (+3.5 gema)
Kurs: 1.87
Godz: 19:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Panowie spotkali się w grupie 4 dni temu, wtedy górą był Szwajcar 7:5, 6:2. To był bardzo słaby mecz w wykonaniu Serba. Jego problemy zaczęły się pod koniec pierwszego seta, kiedy to przestał serwować na poziomie ATP. Federer po prostu to wykorzystał i wygrał tamten mecz bardzo szybko i gładko, niemal do "0". Od tamtego meczu w grze Djokovicia, niewiele się zmieniło. Rozegrał dwa mecze, najpierw z Berdychem 6:3, 7:5, a wczoraj z Nadalem 6:3, 6:3. Jutrzejszy mecz będzie dla Serba odmiennie inny, to nie on będzie narzucał tempo i styl gry, tylko Roger. W meczach z Nadelem oraz Berdychem mógł sobie przebijać ile wlezie i liczyć na błędy przeciwnika, ale dzisiaj gra będzie wyglądać zupełnie inaczej. W mojej opinii Federer będzie grał płaski return pod nogi Djoko i to będzie kluczem do wygrania tego meczu. Oprócz tego każda piłka będzie obniżana, a wymiany kończone tak szybko jak się da. Szwajcar ma swoje lata i jeżeli ma wygrać ten mecz, to nie może wdawać się w jakieś durne przebijanki czy maratony. Kolejna sprawa, Djoković ma ogromne problemy z siłą uderzania piłki. W tym momencie jego serwis jest na bardzo niskim poziomie, o ile taki grajek jak Nadal nie miał jak tego wykorzystać o tyle jutro Federer będzie niemiłosiernie punktował Serba. Djoković oprócz serwisu nie ma również kończącego uderzenia, a ciężko wygrać ze Szwajcarem skupiając się jedynie na obronie i licząc na błędy. Trudno wskazać w tym meczu zwycięzcę, ale nie wyobrażam sobie by Djokovic wygrał ten mecz łatwo i przyjemnie w stosunku 2:0. Federer ma argumenty po swojej stronie, jeżeli będzie trafiał w kluczowych momentach to powinien jutro wygrać, a jeżeli przegra to bardzo minimalnie.

 

 

 

 

 

 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Florida - Rangers
Typ: 2ml + U5.5
Kurs: 3.15
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Florida Panthers z New York Rangers. Ostatnio dobra passa w NHL. Mam nadzieje, że będzie kontynuowana i dziś. Faworytem tego spotkania są goście, którzy walczą o 1 miejsce jeśli chodzi o punktację na koniec sezonu, oczywiście takze beda grali o Stanley Cup, poniewaz jest to druzyna scisłego topu. Rangersi wczoraj grali z Tampa Bay Lightning na wyjezdzie i przegrali ten mecz 1:2. Totalnie zawodzila u nich skutecznosc. Często tak mają. Panthers maja niezła defensywe, dobrego bramkarza, a to drugi mecz wyjazdowy w przeciagu 2 dni wiec wielkiej skutecznosci tu tez nie oczekuję. Przed tą porażką Rangersi wygrali 9 spotkań z rzędu, więc traktuje to jako wypadek przy pracy. Panthers z kolei wygrali tylko 3 mecze na ostatnie 10 i jest to dla nich standardowa statystyka. Ten zespol moze powalczy o play-offy ale bedzie mial ciezko. Florida niezle broni u siebie, Rangersi sa najczesciej notującą undery ekipą wyjazdową. Dla mnie tutaj under, a kto wygra? W zacietym meczu Rangersi. Z reszta 6 ostatnich spotkan bezposrednich takze wygrywali oni.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=923414

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: Lech DNB
Kurs 1.71
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza

Lech Poznań stracił już w tym sezonie tyle punktów, że nie ma miejsca na kolejne wpadki. Z formą Kolejorza bywało różnie, ale Lech to wciąż to czołowy zespół w polskiej lidze bez względu na miejscu w tabeli. Kwestią czasu jest jak Lech awansuje do czołowej ósemki. Optymizmu dodają lepsze wyniki w lidze, awans do półfinału Pucharu Polski i wygrana z Fiorentiną we Włoszech. Zresztą ostatnie cztery mecze wyjazdowe były z ciężkimi rywalami a wypadli zawodnicy Kolejorza naprawdę dobrze. Ostatni mecz to remis 1:1 ze Śląskiem we Wrocławiu, ale poprzednie trzy mecze wyjazdowe to wygrane z Zagłębiem Lubin, Legią i Fiorentiną. Dobrą pierwszą rundę za sobą mają piłkarze Pogoni, ale ostatnio nieco forma spadła. Porażka 4:1 z Cracovią czy remis u siebie z Górnikiem to wyniki poniżej oczekiwań szczecińskich kibiców. Typuje na gości DNB bo Lech jest zespołem lepszy i odzyskał blask więc czas na kolejne zwycięstwo a w przypadku remisu zwrot.

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-11

 

:plus: 71

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Granada CF - Athletic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2.05
Godz: 18:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Po wczorajszych emocjach związanych z meczem Real Madryt - FC Barcelona dziś kolejna seria spotkań w hiszpańskiej Primera Division. Ja do analizy wybrałem mecz na Estadio Nuevo Los Carmenes gdzie spotkają się ze sobą "jedenastki" Granady i Athletic Bilbao. Mecz ten wydaje się mieć swojego faworyta i jest nim drużyna przyjezdnych, według mnie drużyna Bilbao nie powinna mięć większych kłopotów ze zdobyciem kompletu punktów.

Bilbao bowiem w ostatnim czasie z tygodnia na tydzień prezentowała się coraz lepiej. Dość powiedzieć, że w ostatnich 5 meczach ligowych 2 razy zremisowali i 3 wygrać, widać jednak w tych wynikach progres bowiem najpierw były 2 remisy a później 3 zwycięstwa. Dodatkowo w między czasie Bilbao odniosła 2 zwycięstwa w Lidze Europy pokonując Partizan Belgrad (2-0 oraz 5-1). Co jeszcze warte jest zauważenia? Otóż w ostatnich 7 ostatnich meczach o stawkę Bilbao w każdym meczu zdobywali przynajmniej 2 gole. Jest to dość istotna informacja bowiem Granada, która zajmuje obecnie przedostatnie w tabeli miejsce w tym sezonie miała tylko 2 mecze w których zdobywała więcej niż jednego gola w regulaminowym czasie gry - oba te spotkania były rozgrywane na wyjeździe. U siebie Granada gra jak na razie słabiutko - gorzej niż w meczach wyjazdowych, ich bilans to 2 remisy oraz 3 porażki, w tych 5 spotkaniach granada u siebie strzeliła tylko 4 bramki. Warto też w tym miejscu dodać, że Granada w tym sezonie wygrała tylko 1 mecz - 30 sierpnia, od tamtej pory w 9 meczach ligowych zdobyli tylko 4 punkty (4 remisy) i 5 meczów przegrali.

Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Gospodarze zagrają dziś najpewniej w najmocniejszym składzie, jedynie występ Ruiza. Trener gości Ernesto Valverde nie może skorzystać z usług Ramalho, Muniaina i Sola, a niepewny występu jest Gomeza. I mimo, że to więcej nieobecnych jest w drużynie przyjezdnych to według mnie nie będzie mieć to wielkiego wpływu na boiskowa poczynania obu ekip. Ja tutaj stawiam na zwycięstwo ekipy przyjezdnych i myślę, że jest to propozycja, która ma spore szansę powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=923458

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Primera Division

Spotkanie: Betis - Atletico Madryt

Typ: Atletico Madryt -1     (Handicap europejski)

Kurs: 2.85

Godz: 20:30

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Dzisiaj o 20:30 Betis zagra u siebie z Atletico Madryt. Po 11 kolejkach Atletico zajmuje 3 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 23 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki z bilansem bramek 16:6. W lidze w pięciu meczach wyjazdowych Atletico wygrało 3, 1 zremisowali i 1 przegrali strzelając w tych meczach 8 bramek i tracąc zaledwie 2. Natomiast Betis, który w poprzednim sezonie grał w Segunda Division zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. W dotychczasowych 11 ligowych meczach ta drużyna odniosła 4 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 11:16. W dotychczasowych 5 meczach na własnym obiekcie Betis wygrał zaledwie jeden, odniósł równiż 1 remis i 3 porażki. Jeśli podopieczni Diego Simeone zagrają tak jak do tej pory, czyli konsekwentnie w obronie to powinni spokojnie ten mecz wygrać.

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Hertha Berlin - Hoffenheim
Typ:  1 DNB
Kurs: 1.47
Data i Godz: 22.11.2015 - 15:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz 13 kolejki I bundesligi zajmująca 5 lokate Hertha podejmie u siebie zamykajace tabele Hoffenheim. Gospodarze niezle spisuja sie w tym sezonie zwlaszcza u siebie gdzie zanotowali bilans 3-1-1 i w bramklach 9-6 , tego samego nie mozna powiedziec o gosciach, ten sezon jak tak dalej pojdzie bedzie dla nich katastrofalny i zakonczy sie spadkiem do II Bundesligi. Na 12 dotychczasowych spotkan udalo im sie wygrac tylko raz, po za tym 5 remisów i 6 porazek a w bramkach 12-19. Na wyjezdzie bilans" 1-2-3 w bramckach 7-10.  W ciagu oistatnich 10 lat od kiedy hoffenheim gra w I bundeslidze w pojedynkach bezpośrednich wychodzi na remis, byly sezony ze wygrywała hertha i takie kiedy zwyciężały "wieśniaki".  Niestety w tym meczu hertha nie wystapi w podstawpowym skladzie gdyz boryka sie plaga kontuzji, z meczowego skladu wypadlo az 8 zawodników. Mimo wszystko licze jednak ze hertha na szpicy z dobrze spisujacym sie  kalou ( 7 bramek w sezonie) wygra ze slabiutkim hoffenheim zabezpieczam sie 1 DNB gdyz plaga kontuzji u gospodarzy moze acz nie musi pokrzyżować im plany..

Przewidywane skąłdy:
Hertha: Jarstein - Regäsel, S. Langkamp, Brooks, Plattenhardt - Skjelbred, Lustenberger - Haraguchi, Darida, Cigerci - Kalou
Hoffenheim: Baumann - Toljan, Süle, Bicakcic, J.-S. Kim - Rudy, Strobl, Polanski, Schmid - Volland, E. Vargas

 

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-20

 

:plus: 47

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Spotkanie Atletico Belo Horizonte MG - Goias GO
Typ: Goias GO powyżej 0,5 gola
Kurs 1.57
Buk Betano
Godz: 20:00
Analiza:

 

Wydaje mi się że jest duża szansa na to by dzisiaj Goias nie przegrało tego meczu a że strzeli gola jestem prawie pewien no ale to jest sport więc pewnych rzeczy nie ma.Tak czy inaczej gospodarze tego meczu zajmują 2 lokatę i zapewniony mają start w copa Libertadores natomiast Goias GO walczy o utrzymanie i chyba dzisiaj będa bardziej zdeterminowani aby strzelić i wygrać .Ostatnie mecze między tymi drużynami pokazują że goście nie stoją na straconej pozycji na ostatnie 5 meczy zawsze coś strzelili a ostatnio nawet wygrali 0-1.

Można spróbować obie strzelą ja jednak stawiam na to że goście strzelą o niższym kursie ale troche pewniejszy typ.Goias jeżeli dzisiaj przegra to praktycznie zamknie sobie drogę do utrzymania więc będzie to dla nich mecz o wszystko.

Mój typ na to spotkanie 1-2.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-10?do=findComment&comment=922977

 

:plus: 57

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...