Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 17.11.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...sady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...gi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ
Spotkanie: Wenezuela-Ekwador
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 2.05
Buk: Sportingbet
Godz. 22:00 / 17/11/2015
Analiza: Jutro spotkanie w którym Wenezuela podejmowała będzie na swoim stadionie reprezentację Ekwadoru, gospodarze na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję w klasyfikacji do tej pory w 3 spotkaniach zdobyli 3 bramki ,ale wszystkie spotkania przegrali i nie zdobyli ani jednego punkty, goście natomiast mają na swoim koncie komplet zwycięstw ,ale moim zdaniem w końcu zaczną tracić punkty, mieli już w tych eliminacjach bardzo dużo szcześcia, natomiast jutrzejsi gospodarze mieli bardzo dużo pechowych spotkań w których potrafili zdobywac bramki,ale ich gra w obronie wyglądała bardzo słabiutko, gospodarze moim zdaniem w tym meczu nie przegrają, historia spotkań pomiędzy obiema ekipa staje po stronie Wenezueli, która przed swoją publicznością w poprzednich latach aż 10-krotnie stawała na przeciwko ekipy z Ekwadoru z których 7 meczy wygrała 2 zremisowała i poniosła tylko 1 porażkę tu, stawiam na wygraną zespołu gospodarzy lub podział punktów w każdym razie myślę że bramki jakieś wpadną w tym meczu.

 

http://obstawianie.com/topic/31681-ameryka-p%C3%B3%C5%82nocna-i-centralna-el-mistrzostw-%C5%9Bwiata/?do=findComment&comment=921671

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: Awans Szwecja
Kurs: 1.60
Godz: 20:45
Bukmacher:
Analiza:Typ na awans Szwecji wydaję się być troszkę zaskakującym patrząc na kurs bo tylko 1.60, ale do rzeczy. Szwecja pokonała u siebie Danie 2:1 była drużyną lepszą i przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być znacznie inny. Ogółem postawił bym tutaj under 2,5 aczkolwiek mam pewne obawy, Szwedzi na pewno będą się bronić a Duńczycy mocno napierać na bramkę rywali i tutaj jest haczyk ponieważ Szwedzi dobrze kontrują i dlatego wydaję mi się że mogą tutaj zremisować jak nie wygrać tego spotkania.

 

 

brak linku :minus: 30

łącznie: :plus: 30

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Vancouver
Typ: 1 ml + O5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

W dniu dzisiejszym (choc u nas nocy) o 1:30 rozpocznie sie mecz Montreal Canadiens z Vancouver Canucks. Gram tutaj na przelamanie Canadiens, ktorzy przez ostatnie 2 porazki spadli z 1 miejsca w punktacji i aktualnie dziela sie drugim miejscem z Dallas Stars, a na 1 zawedrowali Rangersi ktorych wczoraj typowałem (i wygrali). Canadiens najpierw przegrali z Penguins 3:4 - choc do 15 minuty 3 tercji prowadzili 3:2, a pozniej (wczoraj) dostali baty od Colorado Avalanche przegrywajac 1:6. Bramkarz Condon nie mial dobrego dnia, a i Canadiens marnowali stuprocentowe szanse. Dzis moim zdaniem sobie odbębnią i przynajmniej 4 bramki strzelą - w bramce Canucks wystapi Markstrom ktory nie dostaje szans na grę poniewaz jest słaby. Goscie i bez niego tez sobie niezbyt radzą w punktowaniem, bo wygrali praktycznie połowę z tego co Montreal Canadiens i przegrali 5 z ostatnich 6 meczów. Takze przyjazdy do Montrealu im nie sluza bo przegrali 5 z 6 ostatnich pojedynkow bezposrednich. Z reguly jednak padały undery. Ja jednak stawiam na przeciw poniewaz licze na przełamanie i ze wezma sie szybko za strzelanie, a rezerwowy bramkarz gosci im w tym pomoze.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=922464

 

:plus: 220

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Dania - Szwecja

Typ: over 1,5

Kurs: 1.43

Data i Godz:17.11.2015 r g. 20:45

Bukmacher Unibet

analiza:

Rewanżowy mecz barażowy, po pierwszym spotkaniu w nieco korzystniejszej sytuacji Szwecja, po wygranej 2-1 u siebie aczkolwiek wynik ten w zasadzie tylko dodaje smaczku dzisiejszemu pojedynkowi. Jak wszyscy wiemy dzieki strzelonej bramce na wyjezdzie dunczycy sa w niezlej sytuacji gdyz wystarczy im skromne 1-0. Widzialem drugą połowe pierwszego spotkania i wg mnie byla ona na naciągany remis( po mimo wyniku), dunczycy momentami ładnie przycisneli szwedów a ich akcje były przeprowadzane z rozmysłem , bez przypadkowowści, szwedzi gorzej w konstrukcji ( choc w pomocy Forsberg zagrał elegancko -strzelił gola i po faulu na nim był rzut karny) ale skuteczniej. Mysle ze trener dunski Olsen chyba zbyt asekuracyjnie podszedl do meczu no ale wiadomo jak w tak arcyważnych meczach gra sie wyjazdy. Ze wzgledu na wynik pierwszej odslony w dzisiejszym meczu nie będzie juz kalkulacji i Dania musi zagrac otwarty mecz, przewiduje dwa scenariusze: pierwszy Dania huraganowe ataki i kilka bramek, drugi Dania sie odkrywa i dostaje bramy sama też cos strzelajac. Tak czy inaczej bramki pasc muszą i over 1,5 jest jak dla mjnie bardzo realny. Nie zraża mnie to ze w grupie Dania nie strzelała za duzo goli, dzisiejszy mecz wrecz wymusza na nich gre ofensywna i bramki.

Statystki ostatnich pojedynków po miedzy obiema ekipami wyraźnie na korzyśc Danii: 4 zwyciestwa Danii w stosunku do zera ! ( wykluczajac ostatni mecz rzecz jasna).

Mysle ze Dania ma zgrana ekipe, lepszą w obronie i pomocy natomiast za Szwecją na pewno przemawia super strzelec Ibrahimović.

Ustawienie:

Dania 4-5-1

Szwecja: 4-4-2

Szwecja pelnym skaldem bez kontuzji, natomiast w Danii zabraknie z powodu kontuzji Sisto i Andreasena.

Mój typ to over 1,5 bramki po slabym kursiwie 1,43 no ale wg mnie jednak całkiem realny

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-9

 

:plus: 43

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Piłka Nożna

Polska - Czechy

17.11.2015 20:45

Typ :over 1,5

Kurs : 1,4


 

Dzisiaj na swojego pewniaka dnia wybrałem dosyć ciekawe spotkanie Naszej kadry z południowymi sąsiadami, jak wiemy w spotkaniu tym nie wystąpi paru zawodników z pierwszej 11-nastki Nawałki, m.in Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak. Mój typ to over 1,5 ponieważ w ostatnich 5 meczach z udziałem Naszej kadry padały co najmniej 3 bramki !

Bilans Czechów jest również wysoki - ostatnie 6 meczy - co najmniej 2 bramki (tylko 1 mecz z dwoma bramkami - w pozostałych 3 i więcej)

Jak wiemy Nasza gra defensywna od dawna wygląda blado, traciliśmy bramki w ostatnim meczu z Islandią czy jedną nawet z Giblartarem dlatego uważam że i dzisiaj niewystrzeganiemy się żadnego błędu i jakąś bramkę stracimy. Ktoś może powiedzieć że dzisiaj bez Lewandowskiego nie mamy siły ofensywnej - ale z tym bym się absolutnie nie zgodził - Milik w bardzo dobrej formie, nieobliczalny Grosicki, Kapustka który ciągle jest w gazie oraz Piotr Zieliński który w ostatnich spotkaniach prezentuje równą, wysoką formę.

Czesi natomiast w ostatnim swoim spotkaniu pokazali siłe ofensywy wygrywając z Serbią 4:1. To wszystko sprawia że moim zdaniem w tym spotkaniu padnie parę bramek - jako pewniak stawiam over 1,5 ale over 2,5 jest również jak najbardziej realny.

 

 


Przewidywane składy:


 


Polska: Boruc - Jędrzejczyk, Pazdan, Glik, Rybus - Linetty, Jodłowiec - Grosicki, Zieliński, Kapustka - Milik


 


Czechy: Cech - Gebre Selassie, Kadlec, Sivok, Limbersky - Plasil, Darida - Skalak, Dockal, Krejci - Skoda


 


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-15


 


:plus: 40


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Mecz towarzyski


Austria vs Szwajcaria


Typ - Suma goli / Obie strzela


Over 2.5 / Tak


Kurs - 2.50


Bet365


17.11.2015 / 20:45


 


Dobrze,ze mecze reprezentacyjne dobiegaja juz konca i wroca rozgrywki ligowe.


Dzisiaj jednak jest troche spotkan eliminacyjnych i towarzyskich.


Bardzo ciekawie zapowiada sie spotkanie,ktore zostanie rozegrane dzisiaj w Wiedniu na stadionie Ernsta-Happela.


Zdziwilem sie,kiedy zobaczylem kurs na to spotkanie,wiadomo,ze jest to tylko mecz towarzyski,to jednak obie ekipy prezentuja ofensywny styl,dzieki czemu jest na co popatrzec.


Austria wywalczyla sobie awans na euro w bardzo dobrym stylu,praktycznie nie dali szans rywalom.Mieli az 8 punktow przewagi nad druga Rosja i nie przegrali nawet jednego spotkania a w grupie oprocz Rosji mieli tez Szwecje czy Czarnogore.


Bedzie ich to pierwszy mecz towarzyski po eliminacjach do euro,tak wiec mozna sie spodziewac jakichs bramek z ich strony,zagraja u siebie i moim zdaniem sa strzelic minimum 2 gole.


Ich ostatnie 3 mecze eliminacyjne byly bardzo dobre,co prawda pod szczegolna uwage nie mozna brac zwyciestwa z Liechtensteinem (3:0),ale wyjazdowe wygrane ze Szwecja (4:1) i Czarnogora (3:2) pokazuja,ze w druzynie forma jest wysoka.


 


Szwajcaria z kolei nie grala w szczegolnie elitarnej grupie,tak naprawde oprocz Anglii nie mieli zbyt wymagajacych rywali.


Zajeli drugie miejsce i awansowali na euro.


Po zakonczonych eliminacjach Szwajcaria rozegrala jedno spotkanie towarzyskie ze Slowacja na wyjezdzie i pokazali,ze defensywe maja dziurawa ale z przodu tez grac potrafia.Mimo,ze Slowacja prowadzila juz 3:0 to udalo sie zmniejszyc rozmiary porazki do wyniku 3:2.


 


Faworytem meczu wydaje sie byc Austria,ktora jest w stanie strzelic tutaj dwa gole,Szwajcaria natomiast jest w stanie strzelic minimum bramke.


 


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-15?do=findComment&comment=922557


 


:plus: 150


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Biełogorje Biełgorod - Berlin Volleys
Typ: Biełogorje Biełgorod (-1,5 seta)
Kurs: 1,55
Buk: Betclic
Godz: 17:00

W meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów Biełogorje Biełgorod podejmie we własnej hali Berlin Volleys. Rozgrywki europejski podopieczni  Szypulina zaczęli od pewnej wygranej ze słabiutkim - Marek Dupnitsa. W lidze zanotowali aż dwie porażki (w 3. kolejkach), o ile porażka z Zenitem nie jest zaskoczeniem, to o tyle z Krasnodarem już tak. Z zespołu odszedł Grozer, co na pewno jest osłabieniem zespołu, gdyż na tę pozycję przeszedł Muserski. Rosjanie mają w swoich szeregach solidnych gracz na pozycji przyjmujących takich jak: Chtiej, Ivović czyTietiuchin. Berlin praktycznie ma konkurencji w lidze, nie tak dawno ograli Friedrichshafen w trzech setach. Jednak Friedrichshafen znacznie się w tym sezonie osłabiło. W zespole z Niemiec doszło do kilku zmian, gdyż przyszli m.in. Le Goff, Kmet czy Lotman. Amerykanin praktycznie ostatnie sezony przesiedział na ławce w Resovii. "Siła" Berlińczyków została już zweryfikowana w pierwszej kolejce, gdzie przegrali z Arkasem Izmir. Bielgorod ma znaczą przewagę na skrzydłach. Do tego w stanie są w stanie dorzucić mocną, regularną zagrywkę. Stawiam, że zagrywka będzie kierowana w Kromma, który w ataku sobie radzi, ale na przyjęciu jest słaby. Wiadomo wizytówką rosyjskich zespołów jest wysoki, szczelny blok. Myślę, że podopieczni Szypulina są w stanie wygrać ten mecz w 3-4 setach.

http://obstawianie.com/topic/32543-liga-mistrzów-20152016/?p=922573

 

:plus: 55

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowenia - Ukraina godz. 20:45
typ: 2 DNB
kurs: 1,78
Buk: Unibet

Dziś dojdzie do rewanżowego pojedynku barażowego o awans do Mistrzostw Europy pomiędzy Słowenią a Ukrainą. W pierwszym spotkaniu górą byli Ukraińcy,którzy wygrali 2-0 . Dziś również liczę na zwycięstwo naszych wschodnich sąsiadów,jednak dla pewności zagrałem zakład bez remisu. Ukraina dobrze radziła sobie w ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych ,zostali pokonani tylko dwa razy przez reprezentację z górnej półki tj. Francję oraz Hiszpanię , pod koniec eliminacji zremisowali na Słowacji 0-0 . Pozostałych siedem spotkań wyjazdowych w przeciągu dwóch lat Ukraina wygrała pokonując pewnie Polskę oraz Czarnogórę w poprzednich eliminacjach.
Zwycięstwo 2-0 u siebie sprawiło ,że Ukraina jest już jedną nogą we Francji,jednak nie wierzę żeby zespół gości grał na remis , każdy bład w tym spotkaniu może ich drogo kosztować. Podejrzewam,że ofensywni piłkarze Ukrainy tacy jak Seleznyov, Konoplyanka,Yarmolenko znajdą dziś drogę do bramki gospodarzy,przypomnijmy że dwóch z nich strzeliło gole w pierwszym spotkaniu .
Słowenia w ostatnich pięciu meczach nie zachwyciła wynikami, wygrała tylko z san Marino 2-0 oraz Estonią 1-0, przegrali ze Szwajcarią oraz Ukrainą i zremisowali u siebie z Litwą. Te wyniki nie przemawiają za mną i myślę,że to zespół gości będzie się cieszyć z ponownego zwycięstwa i wyjazdu na Euro do Francji.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-9

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Polska           -              Czechy

17.11.2015 20:45

Typ: under 2,5

Kurs:  1.75

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy drużynami Polski i Czech. Zarówno gospdoarze jak  i goście mają zapewniony udział w euro 2016 we Francji, dlatego dzisiaj zapewne obaj selekcjonerzy będą chcieli sprawdzić niektórych zawodników czy zasługują oni na gre dla swoich reprezentacji. Polska w obencym sezonie reprezentacyjnym prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz. Polska zagra dzisiaj bez swoich największych gwiazd co zapenwe będzie widoczne na boisku.Uważam że do dzisiejszego spotkania gospdoarze podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć zaufanie trenera Nawałki..W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gospodarzy w stosunku 1:0, stąd też mój  typ na to spotkanie.

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16?do=findComment&comment=922645

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia -Anglia - Conference North

Spotkanie: Stalybridge Celtic - Corby Town
Typ:Corby Town Suma goli powyżej 1,5
Kurs:  3,25
Buk: Betano
Godz. 20:45
Analiza:

Bardzo ryzykowny typ,warto zagrać za drobne,goście jak do tej pory na wyjazdach spisują się bardzo słabo przynajmniej jak narazie bilans 4 remisy i tyle samo porażek.Gospodarze natomiast przeciwnie radzą sobie całkiem przyzwoicie bilans na własnym stadionie 4 wygrane 1 remis 2 porażki.Co ciekawe gospodarze mają dobrą passę ponieważ wygrali ostatnie trzy mecze z rzędu.Ja uważam że każda seria kiedyś musi się skończyć i to właśnie nastąpi dzisiaj.Daje dzisiaj że Corby strzeli minimum 2 gole a jest to możliwe patrząc na historię spotkań między tymi drużynami.

Zawsze pada dużo goli a Corby Town ma receptę na strzelanie bramek rywalowi bo na ostatnie 5 meczy zawsze coś strzelali nawet więcej niż coś bo większość po dwie bramki trafiali.

 

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-13?do=findComment&comment=921737

 

:plus: 225

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP

Spotkanie: Djoković - Federer
Typ: (powyżej 22.5 gema w meczu)
Kurs: 1.96
Godz: 21:00
Bukmacher: unibet
Analiza:

 

 

 

Ostatnie spotkania na twardej nawierzchni:

 

pre_1447774473__feddjo.png

 

 

Typ jest mocno ryzykowny, bo wszyscy wiemy w jakiej formie znajduje się djoković, ale ja uważam że to ma szansę się udać. Djoko wygrywa  wszystko i kiedyś musi się zatrzymać, kiedy jak nie teraz ? W ostatnich 10 spotkaniach H2H Federer ugrał w każdym z nich, przynajmniej 10 gemów, myślę, że to wystarczy do tego aby linia weszła. Federer 10 gemów + 13 gemów Djokovicia czyli tie break(13) + 10 gemów lub 3 sety, no zobaczymy. Kolejna sprawa, Federer bardzo dobrze spisuje się w tej hali, rok temu na  Wourld Tour Finals doszedł tu do finału ale, przez kontuzję nie zagrał.  forma jest u federera bardzo dobra i myślę ze typ wejdzie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32646-atp-london/?p=922687

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...