Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 14.11.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...sady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...gi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna, Polska, I liga, godz. 15:00

Spotkanie: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

Typ: Miedź Legnica (-1 HA)

Kurs: 3,90

Buk: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

O godzinie 15 na zapleczu Ekstraklasy Stomil Olsztyn podejmie przed własną publicznością Miedź Legnicę. Patrząc na tabelę bez wątpienia wskazuje się w tym meczu na zwycięstwo gospodarzy. Olsztynianie plasują się na wysokim 4 miejscu w tabeli z 28 punktami na koncie i ze stratą zaledwie 3 punktów do lidera Wisły Płock. Goście z Legnicy natomiast plasują się a miejscu 13 z 20 punktami. Mimo, że tabela wskazuje na gospodarzy, którzy grają bardzo dobrze w tym sezonie to borykają się z problemami finansowymi. Piłkarze już nie wytrzymują, od dwóch miesięcy nie dostali ani złotówki, a dostali zaledwie 5 z 10 wypłat. W klubie doszło do strajku, piłkarze zawiesili treningi do czasu aż wyjaśni się sprawa. Jak mówi kapitan zespołu będą w tym czasie szukali pracy zarobkowej, a jeśli do 15 listopada nie dostaną pieniędzy od klubu do mogą rozwiązać swoje kontrakty z winy klubu co jest wielce prawdopodobne bo w Olsztynie kasa klubowa jest pusta, a nie mogą znaleźć dobrego sponsora. Z tego powodu stawiam na zwycięstwo Miedzi. Gospodarze nie trenują, na pewno nie będą dobrze przygotowani do tego meczu. Być może kliku nie wystąpi bo szukają pracy bądź już nowego klubu. Myślę, że odpuszczą ten mecz po całości pokazując słabą grę. Jak mówi piłkarz Stomilu Michał Trzeciakiewicz być może piłkarze nawet nie przystąpią do tego spotkania. Ja jednak uważam, że zagrają ale zagrają bez przekonania, żadnej motywacji, determinacji, po prostu przejdą obok tego meczu. Mój typ to wygrana gości przynajmniej dwoma golami. 

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/page-7

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje EURO 2016
Spotkanie: Szwecja-Dania
Typ: 1
Kurs: 2.27
Buk: OddsRing
Godz. 20:45/ 14/11/2015
Analiza: Na dzien jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy w przyszłym roku, ekipa Szwecji podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Danii, gospodarze są dla mnie faworytem do wyjścia zwycięsko z tej rywalizacji, bowiem na swoim stadionie popełniali mniej wpadek aniżeli reprezentacja Danii w meczach rozegranych na wyjazdach. Gospodarze jak na razie na swoim stadionie w ostatnich latach tylko 3 krotnie spotykali się z zespołem z Danii, padły tam 3 różne wyniki , więć myślę że nie się nimi za bardzo co sugerować , Dania wygrała przegrała i zremisowała, tutaj liczyłbym na obecną formę obu zespołów, a ta lepiej wygląda po stronie Szwedów , którzy zazwyczaj przed swoją publicznoscia są zespołem bezkompromisowym, nie dzielą się tutaj punktami,albo wygrywają,albo przegrywają, dania natomiast w poprzednich swoich 8 spotkaniach rozegranych przed obcą publicznością odniosła jedną wygraną 3 remisy oraz aż 4 porażki, tu moim zdaniem Dania nie będzie w stanie wygrać , myślę że obie ekipy strzelą gole ,ale zespołem o tą jedną bramkę lepszym będzie reprezentacja Szwecji.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-8?do=findComment&comment=921574

 

:plus: 127

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Capitals - Calgary
Typ: Capitals ml + O5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Dziś czyli w przeciągu 2 dni kolejny raz stawiam na Washington Capitals, ale tym razem grają u siebie i z jeszcze słabszą ekipą niż wczoraj. Wczoraj sądziłem, że Capitals dadzą radę Flyers i tu się nie pomyliłem, ale nie sądziłem że z taką łatwością będą strzelać bramki. Mecz skonczył się wynikiem 5:2. Dzisiaj grają właśnie u siebie, gdzie gra im się zdecydowanie lepiej. Dwa, mają przerwę w graniu u siebie teraz dłuższą, więc myśle że dziś podejdą do meczu na "fulla". Ovechkin też nie strzelił bramki w ostatnich 2 meczach, więc tym razem mam nadzieje że sie przełamie. Capitals na ten moment zdobyli 22 punkty, a Calgary tylko połowę z tego. No i to o czym mówię, że optuje za overem czyli aż 66 bramek straconych przez gości. W tej konferencji nie ma słabszej ekipy. Dodatkowo historia jest całkiem przeciw Flames, którzy kompletnie sobie nie radzą z Capitals. Przegrali 13 z 17 granych meczów przeciw nim, a over padł w 4 z 5 ostatnich spotkań. Jedyny minus sądze, że to powrót z wyjazdu do domu back to back dla drużyny z Waszyngtonu i nie wiadomo jak sobie z tym poradzą. Ale jeśli zaczną dobrze 1 tercję to już dalej powinno pójść dobrze.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=921673

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Baraże ME 2016 


Spotkanie: Ukraina - Słowenia


Typ:  1 Ukraina (-1.5 HA)


Kurs: 3.0


Godzina: 18:00


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


pre_1447479840__ukraina_lo.png


 


pre_1447480569__gqr.png


 


Słowenia w swojej grupie zajęła 3 miejsce, tylko dlatego, że nie mogła zająć 4. Rywalizowała z Anglią, Szwajcarią, Estonią, Litwą oraz San Marino. Obecnie znajduje się w fatalnej formie, ostatnie dwa mecze rozegrała odpowiednio u siebie z Litwą remis (1:1), oraz na wyjeździe z San Marino wygrana (0:2). Oglądałem skróty 2 ostatnich meczy Słowenii, które rozegrała odpowiednio 9 i 12 października i mogę powiedzieć, że mecz z Litwą, był totalną kopaniną, Słowenia miała problemy ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych i zasłużenie zremisowała. W meczu z San Marino, strzeliła gola dopiero w 54 minucie, również po bardzo słabym meczu.


 


Ukraina w swojej grupie rywalizowała o drugie miejsce ze Słowacją i gdyby nie, przespany początek eliminacji oraz sensacyjna wygrana Słowaków nad Hiszpanią, to zapewne Ukraińcy zajęli by 2 miejsce i nie musieli grać dodatkowych 2 meczy. Ukraina to drużyna kompletna, z silną defensywą i silnymi skrzydłami, która bardzo dobrze gra na własnym terenie. Dwa lata temu w barażach do MŚ ograli Francuzów (2:0), pamiętam ten mecz i cały czas widzę silną Ukraińską lokomotywę która napierała od pierwszej do ostatniej minuty. W meczu z Hiszpanami (0:1) również to zaobserwowałem i gdyby nie bramkarz Hiszpanii, to Ukraińcy by ten mecz wygrali. Od kilku lat robią postępy i powoli zaczynają być bardzo mocnymi średniakami w Europie. Najbardziej znanymi zawodnikami są pomocnicy - Konoplyanka (Sevilla) oraz Yarmalenko (Dyn. Kijów). Cała siła Ukrainy leży w defensywie i pomocy, potrafią stwarzać sobie masę sytuacji ale nie ma kto wykończyć akcji. Myślę, że również dzisiaj Ukraina będzie dominować i kilka setek wypracuje, kwestia ile goli z tego padnie. Ukraina na własnym stadionie gra bardzo dobrze w obronie w ostatnich 17 meczach stracili zaledwie 6 bramek, a grali między innymi z Francją, Anglią i Hiszpanią.


 


Wydaje mi się, że w tym meczu zobaczymy zmasowany atak Ukrainy od pierwszych minut, oraz obronę Słoweńców, która na tę chwilę nie jest w stanie zagrozić Ukraińcom. Spodziewam się wyniku 2:0


 


W drużynie Ukrainy nie zagra Stepanenko, natomiast w Słowenii zabraknie Novakovicia.


 


 


http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/?p=921687


 


:plus: 200


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WALIA: Premier League - Kolejka 15

Spotkanie: Aberystwyth              -              Port Talbot

14.11.2015 18:15

Typ:  over 2,5

Kurs:  1.6

Bukmacher:  Betsson

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.15 odbędzie się spotkanie w premier league w Walii pomiędzy drużynami Aberystwyth i Port Talbot. Gospdoarze  z dorobkiem  19 punktów plasuje się na  6 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  17 punktu zajmują 7 pozycje. Gospdoarze w ostatnich pięciu spotkaniach zdołali uzyskac jedno zwycięstwo dwa remisy i dwa mecze przegrali, goście natomiast maja fatalną passę tylko jedno zwycięstwo i cztery porażki.  Oby dwa zespoły zajmują wysokie miejsce w tabeli pod względem strzelonych jak i straconych bramek. Te drużyny grają bardzo ofensywie, jednak tracą dużo bramek. Uważam że do dzisiejszego spotkania goście podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W dotychzasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 10 razy wygrali dzisiejsi goście, 10 razy padł remis i13 razy wygrali dzisiejsi gospodarze. W ostatnich pięciu spotkanaich pomiędzy tymi zepołami padał over 2,5 uważam że dzisiaj też tak będzie. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gości w stosunku 1;2, stąd też mój  typ na to spotkanie.

http://obstawianie.com/topic/20473-walia/page-2

 

ODWOŁANE

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna, I Liga, Polska
Spotkanie Bytovia - GKS Bełchatów
Typ: powyżej 2.5
Kurs 2.35
Buk Pinnacle
Godz: 18:00
Analiza:

W Bełchatowie nie tak wyobrażano sobie pierwszą część sezonu. GKS jest w środku tabeli a miał bić się o powrót do Ekstraklasy. Straty nie są duże bo liga wyrównana, dlatego bełchatowianie wciąż liczą się w walce o awans. Po niespodziewanej porażce u siebie z Rozwojem drużyna GKSu chce wrócić na zwycięską ścieżkę a Bytovia należy do tej grupy, która liczy na trzymanie przede wszystkim. U siebie miewali różne mecze, ale w każdym padało kilka goli. Bełchatów wygrał ostatnio w Grudziądzu 3:1 i na pewno łatwiej im się jedzie teraz do Bytowa po wygranej na wyjeździe. Bytovia to jedna ze słabszych defensyw w lidze, mają bardzo słabe statystyki w tym elemencie gry, ale przynajmniej w miarę przyzwoicie się prezentują w ofensywie, więc jakoś to wygląda jeszcze. Co najważniejsze mecze z udziałem Bytovii są emocjonujące i liczę na takie widowisko dzisiaj z kilkoma golami.

 

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/page-7

 

:plus: 135

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna,Brazylia - BRASILERO SERIE B

Spotkanie: Botafogo RJ - Santa Cruz Recife

Typ:  Santa Cruz Recife Suma goli 1,5 powyżej

Kurs: 3.20

Godzina: 14 listopada 2015 20:30

Bukmacher: Betano

Analiza:

 

 

Liga brazylijska jest dla mnie całkowitą abstrakcją ale spróbuje opierając się o statystyki przeanalizować to spotkanie.Więc tak gospodarze tego meczu Botafogo są liderem w lidze i zapewnili sobie już awans a jak wiadomo takie zespoły grają na dużym luzie i nie angażują się w 100%.Goście natomiast na których dzisiaj stawiam są na miejscu dającym awans ale jeszcze nie mogą być pewni niczego bo w czołówce jest duży ścisk.Do końca pozostały trzy kolejki więc naprawde każdy punkt w tej chwili daje bardzo dużo drużynie Santa Cruz Recife.Ostatni pojedynek obu drużyn odbył się dość dawno bo w 2010 roku i wtedy wynik był 2-3 dla gości.Mam nadzieje że historia się powtórzy i goście strzelą co najmniej dwa gole.Na koniec dodam że drużyna Santa Cruz Recife gra bardzo ofensywnie na 17 meczy wyjazdowych aż 11 kończyło się overowymi wynikami ,oby dzisiaj było podobnie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-10?do=findComment&comment=918386

 

:plus: 220

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje do Euro 2016
 

3557.pngem16.png3436.png


OdoLlkk9-hx7xAdIs.pngzLphYkk9-fweTiyxk.png

Spotkanie: Szwecja - Dania
Typ: Szwecja wygra oraz poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3,75
Data i godzina: 14.11.2015 20:45
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie barażowe w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2016, pomiędzy Szwecją a Danią. Skandynawska konfrontacja a zarazem 104 pojedynek obu reprezentacji, w którym tak naprawdę trudno jest wskazać faworyta. Duńczycy wygrali cztery ostatnie mecze ze Szwecją. Tak więc przewaga psychologiczna jest zdecydowanie po ich stronie. Dania w tych eliminacjach grała w grupie złożonej tylko z pięciu drużyn. Wyprzedziła Serbię i Armenię a okazała się gorsza od Albanii i Portugalii. Szwedzi z kolei musieli uznać wyższość Rosji i Austrii. U siebie wygrali tylko z drużynami, które finalnie wyprzedzili w tabeli czyli Czarnogórę, Liechenstein i Mołdawię. Na pewno będzie to bardzo wyrównane spotkanie zważywszy na stawkę o którą toczy się gra, raczej nie będzie tu zbyt wielu bramek. Jak dla mnie minimalnym faworytem są mimo wszystko gospodarze, grają u siebie, będą mieć przewagę kibiców oraz zapewne będą chcieli odegrać się Duńczykom za porażki z nimi w ostatnich latach. Szwedzi to przede wszystkim, nie oszukujmy się Zlatan Ibrahimovic, swoją grą potrafi zrobić różnicę i po cichu liczę, że dziś też pokaże przebłysk kunsztu strzeleckiego. Dla Ibry Euro we Francji przy ewentualnym awansie Szwedów, patrząc na jego wiek może być ostatnią tak wielką imprezą w karierze, przez co tym bardziej powinien być zmobilizowany na to spotkanie. Mój typ to zwycięstwo Szwedów oraz under 2.5, który wydaje się jak najbardziej w zasięgu. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45
 

 

:minus: 200
 

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja - Dania godz. 20:45
typ: Kto zdobędzie więcej bramek (obaj zawodnicy muszą być w początkowej jedenastce)? Z. Ibrahimovic vs.N. Bendtner 1
kurs: 3,20
Buk: Bet-at-home

Na dzisiaj proponuje typ,który sam obstawiłem,czyli że Ibrahimovic strzeli więcej bramek niż Bendtner . Ogólnie to liczę na zwycięstwo Szwecji w tym meczu,podejrzewam że gospodarze strzelą przynajmniej dwa gole a co za tym idzie do siatki powinien trafić "Ibra" . Zlatan trafił do siatki w dwóch ostatnich meczach Szwedów i choć Szwecja nie strzeliła gola Duńczykom od czerwca 2004 roku to dziś liczę na przełamanie złej passy. Szwed trafił również w ostatnim spotkaniu ligowym dwa razy i z dorobkiem dziewięciu goli prowadzi na liście strzelców. Umiejętności tego zawodnika chyba nie trzeba przedstawiać,wiadomo z jakich pozycji i jakie  bramki strzelał Zlatan.
Duńczycy przegrali dwa ostatnie spotkania z Portugalią oraz Francję a wcześniejsze dwa zremisowali 0-0 tak więc,nie wydaję mi się żeby Bendtner strzelił dziś gola. Ostatni raz w barwach narodowych strzelił w marcu w towarzyskim spotkaniu z USA wygranym przez Duńczyków 3-2 ,napastnik Wolfsburga trafił wtedy trzy razy.
W Bundeslidze też nie zachwyca , do tej pory strzelił zaledwie dwie bramki.
Wydaję mi się,że nie ma co porównywać obu zawodników.każdy wie kto ma większe umiejętności . Myślę,że dziś wygrają gospodarze a Zlatan będzie miał swój udział w zwycięstwie.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-8

 

:plus: 220

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...