Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 06.11.2015


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.c...sady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...gi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia-Ślask W
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 3.00
Buk Bet 365
Godz: 06.11.2015 / 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Cracovia podejmowała będzie na swoim stadionie druzynę Wrocławskiego Ślaska, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu ponieważ pod praktycznie każdym względem w obecnym sezonie są zespołem piłkarsko lepszym, mają więcej punktów na tym etapie rozgrywek oraz co logicznie wyższą pozycję w ligowej klasyfikacji. Gospodarze w poprzednich 5 spotkaniach na tym stadionie wygrali aż 4 razy następnie doznali tylko 1 porażki, myślę że goście którzy w lidze wyjazdowego spotkania nie wygrali od 5 kolejnych kolejek tutaj też punktów nie zdobędą ponieważ Cracovia będzie chciała odzyskać na swoim stadionie to co straciła w poprzednim spotkaniu ligowym na wyjeździe w Górniku Łęczna gdzie przegrali 0;1, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy 2:1, do połowy na wynik po 1,

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-11?do=findComment&comment=918748

 

:plus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Paryż
Spotkanie: David Ferrer-John Isner
Typ: 2
Kurs: 2,35
Godz: 15:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

W dniu jutrzejszym już ćwiercfinał turnieju w Paryżu, to ostatni przystanek przed turniejem mistrzów, wybrałem bardzo ciekawy mecz pomiedzy Davidem Ferrerem a Johnem Isnerem. Ferrer wygraną w Wiedniu zapewnił sobie występ na turnieju mistrzow, tutaj niezła gra , wyeliminował w 2 setach Dolgopolova , oraz dzis po 3 setowym boju pokonał Gregora Dimitrova. John Isner miał spory kryzys jednak tutaj sie odrodził. Wczoraj pokonał Alajza Bedene w 2 setach a dzś wygrał z żywą legendą tenisa Rogerem Federerem 2-1. Nie tylko jego serwis robił wrazenie bo do niego juz sie przyzwycziałem, ale ogromne zaangazowanie w defensywie, swietne , mocne zagrania z fh czy bh trafiały w kort, potrafił takze swietnie technicznie minać przy siatce Szwajcara, wszedł na swoj najwyższy poziom i jutro nie powinien miec problemów. Ferrer nie nalezy do najwyzszych zawodników , wiec na returnie raczej nie bedzie w stanie siegnac serwisów Amerykanina. Serwis Davida także nie jest porywający  i John grając tak jak dziś na pewno go kilka razy przełamie, jednak jesli to sie nie stanie to w TB swoje wyserwuje , a mini breaka na 100 zdobędzie. Moim zdaniem jest to mega pewny typ, wszystko przemawia za Isnerem, znakomity serwis, agresywny return ( jeśli siedzi to czesto zamienia się w winnera ) . Poza tym Ferrer być może będzie chciał odpocząć przed najwazniejszym turniejem , który rozpocznie się już za kilka dni. Według mnie jutro jest tylko jeden scenariusz,PEWNA WYGRANA JOHNA ISNERA.

 

http://obstawianie.com/topic/32516-atp-paris/?do=findComment&comment=918859

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP, Paryż
Spotkanie: David Ferrer - John Isner
Typ: John Isner zwycięży 2:0
Kurs: 3,75
Godz: 06.11.2015 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza: John Isner zaskoczył wszystkich zwycięstwem nad Rogerem Federerem. Roger Federer to jest jeden z trzech najlepszych tenisistów na świecie, a jednak przegrał z dobrze dysponowanym Isnerem. To by była wielka szkoda dla isnera, gdyby po takim zwycięstwie nie poszedł za ciosem i nie wygrał z Davidem Ferrerem. Ferrer to dobry gracz, ale wiele przemawia za Amerykaninem. John Isner jest o ponad 30 centymetrów wyższy od Hiszpana, a co za tym idzie jego podanie jest dużo lepsze. Przełamać Isnera to wielka sztuka i być może nie uda się to Ferrerowi ani razu w całym meczu. Według mnie prędzej Isner przełamie Ferrera niż na odwrót. Bardzo możliwy jest też tiebreak albo nawet dwa. John Isner to już jest coś więcej niż tylko serwis, wyraźnie poprawił swoją grę, podobnie jak Kevin Anderson, który stoczył emocjonujący mecz z Rafaelem Nadalem. Jeśli Isner ma wygrać, to chyba tylko 2:0 wchodzi w grę. Jeśli by doszło do trzeciego seta, to Ferrer może go zamęczyć, dlatego Isner zrobi wszystko, żeby jak najszybciej wygrać.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32516-atp-paris/?do=findComment&comment=919545

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Capitals - Bruins
Typ: 1ml + U5.5
Kurs: 3.50
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Washington Capitals z Boston Bruins to spotkanie którego dziś wynik postaram sie przewidzieć. Przede wszystkim typ przeciwko Bruins z tego względu, że nawet u siebie nie potrafili rozprawić się z mocno zmęczonymi Dallas Stars, którzy mieli 2 wyjazd pod rząd. Przegrali 3:5 mimo oddania tylko 19 strzałów na ich bramkę. Wcześniej wygrali 4 mecze z rzędu: z Tampa Bay, Florida Panthers, Arizona Coyotes i New Yorks Islanders. Mecze wyjazdowe konczyli underem, domowe overem. Mozna zauwazyc ze przede wszystkim mają problemy w obronie, czyli zawsze trzeba dać handicap ich przeciwnikom. Capitals z kolei w dobrej formie, ale po przegranym meczu z Rangersami 2:5. Wcześniej wygrali 7 z 8 i 7 razy notowali wynik underowy (choc sporo z nich było na styku równo 5 bramek). Dziś spotykaja sie dwie silne ekipy i na początku myślałem o overze, ale z drugiej Capitals wcale nie muszą dziś stracić wielu bramek. Ostatnie 3 spotkania z rzędu z Bostonem wygrywali do zera.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=919744

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP(deble) Paryż
Spotkanie: Berdych T./Stepanek R.-Rojer J-J./Tecau H.
Typ: 2
Kurs: 1,6
Godz: 18:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

  Niewątpliwie warty typ na dziś do grania z tenisa to zakład na zwycięstwo w Paryżu pary deblowej Rojer J-J./Tecau H.   Jest to znakomita para deblowa grająca ze sobą już dobrych parę lat. Oprócz tego odnosząca mnóstwo sukcesów i będąca w czołowej piątce rankingu par. Moi faworyci takie pary jak Berdych T./Stepanek R ogrywają bezproblemowo. A porażki też się zdarzają ale przegrać z takimi parami jak: Peya A./Soares B., Kubot L./Melo M. , Pospisil V./Sock J.,Herbert P.H./Mahut N. czy Lopez F./Mirnyi M. wstydu nie przynoszą. A to zaledwie kilka porażek z kilkunastu ostatnich meczy mojej pary. Stepanek jest tenisistą bardzo doświadczonym i jest świetnym deblistą ale już Tomas Berdych w debla bawi się rzadko i to zazwyczaj w Davis Cup. Dodtakowy problem dla czeskiej pary to awans Tomasa do kolejnej rundy tego turnieju w singlu co na pewno odciśnie piętno na jego występie deblowym... Wygra zgranie i doświadczenie deblowe!

 

 

http://obstawianie.com/topic/32516-atp-paris/?do=findComment&comment=918350

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Sydney FC - Brisbane Roar FC

Typ: Obie strzelą w pierwszej połowie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 9:40

Analiza:

Spotkanie rozpoczynające 5 kolejkę australijskiej A-League a o punkty zagrają lider Sydney jak i wicelider Brisbane Roar.. Zauważyłem, że kursy mocno lecą w stronę przyjezdnych jednak nie jestem do końca przekonany co do ich zwycięstwa jak do ich gry..
Sydney po 4 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Ostatnie 4 spotkania to jeden remis i 3 wygrane z rzędu. Jako jedyni nie przegrali jeszcze żadnego spotkania.. Brisbane natomiast może się pochwalić trzema zwycięstwami i jedną porażką. Gospodarze w każdym spotkaniu do przerwy prowadzili swobodną grę natomiast po przerwie ruszali po zwycięstwo. Z kolei Brisbane tylko raz remisował do przerwy ale później odpuścili i przegrali..Trzy mecze to objęcie przez nich prowadzenia już w pierwszej połowie.. Generalnie podejrzewam tutaj zwycięstwo gospodarzy lub ostatecznie remis jednak nie jestem do końca przekonany dlatego postanowiłem zagrać na BTS ale już na pierwszą połowę. Kilka bezpośrednich walk wskazuje na to, że typ może się okazać skutecznym a i kurs jest dobry tak więc warto zagrać chociażby za drobne-

 

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - -

 

http://obstawianie.com/topic/20535-australia-a-league-i-ligi-niższe/?p=919749

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Data, godzina:  06.11.2015 19.00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra ₋ Panathinaikos
typ: over 149,5
kurs: 2,5
 
Mecz Polskiego Mistrza z Panathinikosem. Mecz, który na pierwszy rzut oka wygląda na underowy, ale dla mnie to tylko takie złudzenie optyczne. Oba zespoły słabo rozpoczęły tegoroczną Euroligę, ale oczywiście każdy w tej grupie może wyjść dalej, dlatego ekipa z Zielonej Góry musi zagrać w tym meczu bardzo dobry basket. Kolejna porażka sprawi, że szanse spadną już do minimum na wyjsćie z grupy- szczególnie gdyż pierwsze 3 miejsca raczej są już zarezerwowane i w tej grupie będzie walka o te ostatnie premiujące miejsce między dzisiejszymi drużynami i Pinerem. Ale wracając do meczu, to ekipa z Grecji w lidze gra solidnie i tutaj uważam, że goście będą starali się od początku punktować, co tylko uważam, że będzie nakręcać Mistrzów Polski. Myślę, że over 149,5 to idealne rozwiązane na ten mecz- można powiedzieć mecz o wszystko dla Stelmetu i mecz ważny dla Panathinaikosu.
Kadrowo może to zabrzmi banalnie, ale oba zespoły jak dla mnie wyglądają podobnie i nie widzę tutaj wyraźnego faworyta.
Oba zespoły w swoich ligach wygrywają wszystko - czekam na wyrównany mecz tak jak wczorajszym między Realem a Bayernem i oczywiście na zwycięstwo, a przynajmniej na bardzo dobry mecz Mistrza POLSKI

 

 

http://obstawianie.com/topic/32408-euroliga-20152016/?do=findComment&comment=919566

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Francja 2 liga
Spotkanie Nimes - Sochaux
Typ: 12
Kurs 1,42
Buk Bet365
Data i Godz:06.11.2015 g. 20:00
analiza:

Czternasta kolejka zaplecza ligue1 - mecz po miedzy ostatnia druzyna w tabeli nimes a zajmującym 18 pozycje sochaux. Obie ekipy to dno dna zarówno w ataku jak i w obronie. Dotychczasowy bilans nimes: 2-6-5 bramki 11-16 ( z tym ze nimes odjeto 8 pkt i stad ostatnia pozycja w tabeli ), bilans meczow u siebie jest dosc nietypowy albowiem jest to 0-6-0 i bramki 5-5. Chocby ze wzgledu na ten nietypowy bilans sklaniam sie ku grze na "brak remisu" w meczu a wiec na typ 12 . Bilans gosci: 2-5-6 i bramki 6-12, a na wyjazdach 0-3-3 bramki 3-6. W ostatniej kolejce obie ekipy zanowtowaly zwyciestwa i licze ze zwlaszcza nimes u siebie bedzie chcialo wygrac. Remis ani jednym ani drugim nie daje nic. Szczególowe staty: strzaly na mecz 12 nimes przy 7 sochoux, strzały celne nimes 5,5 na mecz przy 2,9 sochoux ( dno!), rzutów rożnych 5,2 nimes przy 4,2 sochaux, fauli nimes 13,1 przy 14,2 sochaux, posiadanie pilki nimes 49,5 % przy 50,7 sochaux. Najelspi strzelcy w obu ekipach daleko za topowymi napasnikami ( najlepszy 12 bramek) a w nimes 3 bramki a w sochaux 4 bramy. Generalnie troche lepiej wypada nimes i biorac pod uwage fakt ze gospodarz tego meczu jescze nie wygral u siebie oraz ten bardzo nietypowy bilans az 6 remisów z rzedu u siebie uwazam ze w tym meczu remis nie padnie i dlatego stawiam na 12 po mizernym kursie ale bardzo realnym do trafienia.

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-10

 

:plus: 42

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga

06.11.2015 / godz 20:30

Spotkanie - Hannover : Hertha

Typ - over 2.5 i obie strzelą

Kurs 2.40 / Bet365

 

Haannover ostatnio gra całkiem nie żle , w poprzedniej kolejce wygrali mecz wyjazdowy z HSV 2:1 , co do meczy u siebie to bilans 1-0-4 i br. 5:10 i tu nie wygląda to najlepiej , dziś grają z Herthą która w poprzedniej kolejce doznała bolesnej porażki u siebie z Borussią M'gladbach 1:4 , gdy spotykają się obie ekipy razem to bywa róznie jednak lepiej wygląda to dla Herthy jednak ci w dzisiejszym pojedynku wtstąpią bardzo osłabieni i tak z powodu urazów poza składem znajduje się sześciu piłkarzy. Zawieszony za kartki jest ponadto Vedad Ibisevic który w 6 meczach zdobył 4 bramki i w/g mnie jest to spore osłabienie i szansa dla Hannoveru na korzystny wynik tak wiec liczę na otwarty pojedynek z przynajmniej 3 bramkami i obie ekipy strzelą !

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-20?do=findComment&comment=918392

 

:plus: 140

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; HOLANDIA: Eerste Divisie


Spotkanie: Sparta R. - Almere


Godzina: 20:00


Typ:  Sparta i over 2.5


Kurs:  1.95


Bukmacher: Bwin


 


Sparta w 2010 roku spadła do Eerste divisie. Od tamtej pory bezskutecznie puka do Eredivisie. Raz zajęli 3-cie miejsce, raz 2-gie, bywało też tak, że odpadali w ostatnim meczu barażowym. Czy w tym sezonie się uda? tego jeszcze nie można powiedzieć. Zespół zajmuje 2-gie miejsce po 11-stu kolejkach, ale w czołówce jest bardzo ciasno, bo 6-ta Breda ma tylko 2 pkt mniej. Nie mniej jednak, również w tym sezonie zagrają o awans. W Rotterdamie w 5 meczach strzelili 16 bramek tracąc tylko 4, oczywiście wszystkie wygrane. Teraz czeka ich starcie z Almere, które od paru sezonów plasuje się w drugiej połowie tabeli. Aktualnie zajmują 17-te miejsce z bilansem 2-3-6 i 18:27 w bramkach (średnia 4 gole/mecz). 3:1 przegrali z ostatnim Waalwijk, które defakto strzeliło w sumie 7 bramek po 11 kolejkach. Spodziewam się, iż ten wynik podkreśla ich siłę i na koniec sezonu zajmą niewiele lepszą, albo i gorszą pozycję niż aktualną.


Jestem przekonany, że po tym spotkaniu gracze z Rotterdamu przedłużą passę, wygranych na własnym stadionie a przy tym zobaczymy co najmniej 3 bramki. Może nawet tylko 3 bramki gospodarzy. Forma i cele obu zespołów są odmienne i powinno być to widać na boisku.


 


http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-niższe/?p=919874


 


:plus: 95


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Spotkanie: David Ferrer - John Isner
Typ: powyżej 25.5 gema w meczu
Kurs: 1.90
Godz: 15:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: 

 

 

Ostatnie spotkania obu zawodników w hali

 

pre_1446818456__ferer_isner.png

 

 

John Isner pokonał wczoraj turniejową (3) czyli Rogera Federera. Rozegrał świetny mecz, wychodziło mu niemal wszystko. Ale utrzymać taką dyspozycję z dnia wczorajszego będzie mu naprawdę ciężko. W tenisie po "meczu życia" bardzo często przytrafia się słabszy mecz i dzisiaj wcale nie zdziwi mnie wygrana Ferrera. Mecz oceniam 50/50 a granie na Ferrera po kursie 1.50 jest w tym momencie kompletnie nieopłacalne. Isner opiera swoją grę głównie na serwisie i to w nim będzie upatrywał swoich szans. Korty w Paryżu chociaż w hali i na twardej nawierzchni to nie należą do kortów szybkich, a to jest minus dla Isnera. Jeżeli chodzi o jego dzisiejszego przeciwnika czyli Davida Ferrera, to jest to tenisista z całkiem przyzwoitym serwisem, ale dużo słabszym niż Amerykanin. Ferrer jest szybki i zwrotny, będzie dochodził do bardzo wielu piłek, jeżeli Isner da mu taką możliwość. Na pewno punkty po dłuższych piłkach będą trafiały na konto Hiszpana i Amerykanin doskonale o tym wie. Dlatego będzie starał się skracać wszystkie zagrania i kończyć je jak najszybciej tylko się da, a to będzie wiązało się z ryzykiem. Ferrer to zawodnik z topu, który opanował całą gamę tenisowych zagrań. Zakładam bardzo prosty scenariusz, według mnie Amerykanin skupi się na serwisie i będzie celował w 2 Tie-breaki. Nie jestem w stanie ocenić kto je wygra bo to czysta loteria, ale typ powyżej 25.5 gema w meczu wydaje mi się bardzo pewny. Nawet gdyby doszło do przełamania w którymś z 2 setów, to zawsze pozostaje liczyć na wygrany te-break złamanego zawodnika i jednocześnie 3 set.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32516-atp-paris/?p=919924

 

:plus: 90

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Z ostatnich 6 meczów pomiędzy Cracovią a Śląskiem w Krakowie "Pasy" wygrały tylko 1 mecz. Co więc sprawia, że to jednak Cracovia jest moim (i nie tylko) faworytem dzisiejszego spotkania? Składa się na to kilka czynników, które połączone w całość pokażą, że to podopieczni Jacka Zielińskiego są faworytem spotkania na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie.

Po pierwsze spójrzmy na ligową tabelę. Cracovia zajmuje wysoką 4.lokatę, co prawda strata do lidera jest znaczna ale już do miejsc 2-3 to strata raptem 2 punktów. Śląsk ma obecnie 14 puntów, co prawda jest to tylko 7 punktów mniej niż Cracovia ale sprawia, że podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zajmują 3 od końca miejsce w tabeli.  Druga sprawda to forma obu ekip. Śląsk od pewnego czasu gra naprawdę słabo, dość powiedzieć, że ostatni ligowy mecz wygrali 12 września (z Jagiellonią u siebie 3-1), od tamtej pory w lidze rozegrali 6 meczów z czego 4 przegrali i 2 zremisowali. Cracovia co prawda ostatnio gra w kratkę, zwycięstwa przeplata porażkami ale co warto zauważyć porażki te odnosiła na wyjazdach, u siebie mecze Cracovia wygrywa. I to właśnie trzecia sprawa, Cracovia u siebie 3 ostatnie mecze wygrała - 5:2 z Lechem, 4:1 z Pogonią oraz 2:1 z Ruchem. Śląsk natomiast z 4 ostatnich meczów wyjazdowych przywieźli tylko punkt (remis 1:1 z Zagłębiem), oprócz tego porażki z Wisłą 2:4, z Górnikiem Zabrze 0:2 i Ruchem 0:1. Jeśli chodzi natomiast o sytuację kadrową to gospodarze dziś muszą sobie radzić jedynie bez Wójcickiego, po stronie przyjezdnych natomiast nie zagrają Machaj i Kiełb. Podsumowując uważam, że atut własnego boisku co prawda nie był w ostatnich sezonach (w tyj rywalizacji) atutem dla Cracovii ale myślę, że dziś możemy być świadkami przełamania. Moja propozycja na ten mecz to wygrana gospodarzy, myślę, że jest to dobra propozycja i warta zagrania.

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/?p=919970

 

:plus: 115

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; NIEMCY: 3. Liga - Kolejka 16

Spotkanie: Wehen         -              Dresden

06.11.2015 19:00

Typ: 2

Kurs:  2,05

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19,00 odbędzie się spotkanie w lidze niemeickiej pomiędzy drużynami Wehen i Dresden. Gospdoarze  z dorobkiem  16 punktów plasuje się na  13 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  38 punktu zajmują 1 pozycje. Dresden w obencym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz.Goście w dotychczasowych meczach ligowych zdołali wygrac 12 spotkań, dwa remisując i tylko jedno przegrali.   Uważam że do dzisiejszego spotkania goście podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W dotychzasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 4 razy wygrali dzisiejsi goście, raz padł remis i raz wygrali dzisiejsi gospodarze.W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gości w stosunku 0:1, stąd też mój  typ na to spotkanie.

http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-niższe/page-9#entry916394

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...