Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletic Bilbao-Gijon
Typ:over 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem znów spotkanie Hiszpańskiej Primera Divison w którym ekipa Athleticu Bilbao podejmowała będzie na swoim stadionie druzynę Sportingu Gijon. Ekipa gospodarzy jak na razie zajmuję 16 pozycję w ligowej klasyfikacji i ma na swoim koncie tylko 8 zdobytych punktów, goscie natomiast mają pozycję 14 i jeden punkt zdobyty do tej pory więcej, według mnie ekipa gospodarzy w końcu zaczyna poprawiać swoją grę , zaczyna punktować i w tej serii spotkań na pewno będzie faworytem do zwycięstwa, goście natomiast coś też powinni ustrzelić poniewaz dosyć często zdarza im się przynajmniej jeden raz trafiać w spotkaniach rozgrywanych na obcych stadionach, dlatego też swój typ skierowałbym na wygraną zespołu gospodarzy,ale też na over w bramkach , ponieważ myślę że jest tutaj jak najbardziej możliwy, stawiam na wynik 2:1 dla ekipy Athletiku Bilbao,

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-30?do=findComment&comment=916738

 

:plus: 96

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; SZWECJA: Allsvenskan

Spotkanie: Atvidabergs - Orebro

26.10.2015 19:00

Typ: 2 i over 2.5

Kurs:  2.87
Bukmacher: Bet365

Atvidabergs po 4 sezonach w Allsvenskan spada z ligi po beznadziejnym sezonie, w którym zdobyli 15 pkt, a tylko 2 razy wygrywając. Zespół Orebro już spokojny, utrzymanie jest, jednak można powalczyć o lepszą lokatę końcową. Zajmują 11. lokatę i zobyli 33 pkt, tak jak dwa inne zespoły, jednak przy dobrych wiatrach mogą zakończyć nawet na 8. Tylko trzeba wygrać 2 ostatnie spotkania, zaczynając od wyjazu do Atvidabergs.
Spadkowicz w 4 ostatnich spotkaniach strzelił 1 gola i stracił aż 16. Myślę, że dobrym podsumowaniem sezonu był ostatni mecz z 14-tym Falkenbergs przegrany 6:0. Co tu dużo mówić, gospodarze są: bez motywacji, bez formy, bez żadnego atutu.
Goście są niepokonani od 8 spotkań, z których wygrali 6, a strzelając w każdym z nich przynajmniej 2 bramki.
Faworyt już znany. Teraz dlaczego over. Pierwszy argument był właściwie przedstawiony przed chwilą - ostatnia forma strzelecka gości. Dalej 16 straconych bramek w 4 meczach gospodarzy. I trzeci statystyczny:
W Atvidabergs w 14 spotkaniach aż 12 razy padało co najmniej 2 gole. Podobnie jest jeśli chodzi o wyjazdy Orebro, bo aż w 13 padło co najmniej 2. Także gole padają.
Mam nadzieję, że Orebro jeszcze nie zostawiło sezonu tak jak gospodarze i podtrzymają świetną strzelecką formę.

 

http://obstawianie.com/topic/20507-szwecja/?p=916899

 

:plus: 187

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:WTA Singapore
Spotkanie: Angelique Kerber-Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 2,09
Godz: 12:30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

 

Rozpoczelismy najważniejszą impreze w roku, kobiety bardzo zmobilizowane, tak samo jak ja  :D . Dopiero 2 dzień a buki już dają prezencik, jutro o godzinie 12:30 na mecz w grupie białej wyjdą Petra Kvitova i Angelique Kerber czyli leworęczne tenisistki.Zaczne od tej według mnie słabszej czyli Czeszki , która po US Open straciła formę, wczesniej wygrany turniej w New Haven, na wielkim szlemie dobry występ,odpadła dopiero w ćwiercfinale z późniejszą triumfatorką czyli Flavia Penettą. Później udała się do Wuhan gdzie w 1 rundzie pokonała w 3 setach Darie Gavrilova, w 2 rundzie przegrała 0-2 z Roberta Vinci.Ostatni jej wystep w turnieju to ponad 20 dni temu w Bejing i wcale chluby jej nie przyniesie,przegrała 0-2 z Sarą Errani.Jej gra zupełnie się nie układa, popełnia bardzo dużo niewymuszonych błędów, jak to ma w zwyczaju gra agresywnie ale duzo piłek laduje w siatce bądz na aucie.Niemka jest za to w znakomitej formie i nie wydaje mi się by jutro nie odniosła zwycięstwa.Na Us Open wypadła troszke słabiej bo odpadła w 1/16 ale za rywalke miała V.Azarenke, pozniej grała na turniejach w Tokio,Wuhan i Bejing, przegrywała tylko z C.Wozniacki,G.Muguruza i A.Radwańską czyli czołówką, 18 października zakończyła swój wystep w Hongkongu,w  finale uległa J.Jankovic, jednak cały turniej grała bardzo agresywnie,wszystko trafia i na prawde ciężko jej sie przeciwstawić.Ma okresy słabszej gry, które nie trwają długo jednak Jelena to wykorzystała.W dniu jutrzejszym według mnie będzie to bardzo szybki mecz, który zakończy się w 2 setach zwycięstwem Niemki, Polskiego pochodzenia.Angie przejedzie się walcem po swojej rywalce, w ostatnich dniach tylko czyści linie swoimi bardzo szybkimi i mocnymi zagraniami.Nie widze innej możliwości niż wygrana Angie.

 

http://obstawianie.com/topic/32424-wta-singapore-official-year-end-championships/?do=findComment&comment=916940

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Primiera Divison
Spotkanie: Bilbao vs Gijon
Typ: Gijon under 4,5 kartek
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.70
Godzina: 20:30
Analiza:

Spotkanie kończące tą kolejkę Primiera Division.Athletic Bilbao podejmuje u siebie Gijon, sytuacja obu drużyn w tabeli jest bardzo słaba ale faworytem są gospodarze.Jak dla mnie sprawa z tym typem jest prosta.Nie jest to na pewno pewniak ale są podstawy by to postawić.W ostatnich 5 spotkaniach Gijon ani razy nie był nawet blisko pokrycia tej linii, nie jest to drużyna która gra jakoś nadmiernie ostro i zbyt wielu kartoników nie łapią.Sama za siebie mówi średnia kartek w meczu ze strony jutrzejszych gości, 2.3 kartki to nie jest jakiś wielki wyczyn więc jak dla mnie linia 4,5 jest wystawiona za wysoko i trzeba spróbować to pograć.Sędzia Ignacio Iglesias jest sędzią który lubi sobie czasem pokartkować ale nie robi tego nadmiernie i myślę że aż 5 kartek z jego strony tylko dla drużyny przyjezdnych nie zobaczymy.W spotkaniach bezpośredni taki over kartkowy Gijon zrobiło tylko raz.Obie drużyny mają ostatnio nie najlepszy okres ale moim zdaniem nie przełoży się to na jakąś przesadnie agresywną grę i sypanie się kartoników.Po takim kursie na pewno warto spróbować bo 5 kartek to w takim BPL to rzadko z obu stron w meczu pada a tutaj mamy taką linię tylko na team Gijon.Typ jak najbardziej do pogrania.Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=917023

 

:plus: 70

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstralasa
Data: 26.10.2015 r. 18:00
Spotkanie: Górnik - Podbeskidzie
Typ: Górnik
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza

Do najciekawszych spotkań kolejki tego meczu zaliczyć nie można było, ale jestem przekonany, że to będzie ciekawy mecz ze względu na sytuację obu drużyn w tabeli. Przede wszystkim mam na myśli Górnik, który zamyka tabelę po niedzielnej wygranej Kolejorza. W ostatnich tygodniach sporo zmian w Zabrzu, które idę ku lepszemu i efekty już powinny być widać choć widoczne były już w ostatnich meczach bo drużyna z Zabrza nie przegrała czterech spotkań ostatnich. Nie były to łatwe mecze bo na rozkładzie mieli Legię, Lecha, Śląsk i Lechię. Górale też mają passę bez porażki (trzy mecze), ale na wyjeździe nie są faworytem. Górnik już przyjmuje sporo kibiców i coraz bardziej odczuwalny jest ten atut boiska w Zabrzu z głośnym wsparciem miejscowych. Stawiam na gospodarzy, którzy powinni wychodzić z dołka po fatalnym starcie sezonu.

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Edmonton - Kings
Typ: bramka od min 10 minuty
Kurs: 1.909
Godz: 2:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

W dniu dzisiejszym zaplanowany jest tylko jeden mecz NHL. Wczoraj nie udało się wygrać Senators, mimo ogromnej przewagi do samej końcówki 3 tercji, ale jednak przegrali. Dzisiaj mecz grają Edmonton Oilers z Los Angeles Kings. Niedawno też typowałem Kings  z Hurricanes i przede wszystkim widać było ponownie świetną grę obronną Kings. Hurricanes mieli 1-2 powazniejsze sytuacje w całym spotkaniu i mecz skonczył się wynikiem 3:0 dla Kings, choc gdyby nie skutecznosc mogłoby byc wyzej. Tak samo dzisiaj uważam ze Kings nie będą tak skuteczni, ale licze kolejny raz na dobrą obronę. Pamietajmy ze Quick to jeden z najlepszych bramkarzy w NHL. Oilers z kolei sa w zaskakującej formie, poniewaz jak na taka druzyne udało im sie wygrac juz 3 mecze (z 7). Unikam więc typowania dzisiejszego zwycięzcy, choć faworytem nadal są goście. Oilers mają młodzików w składzie i nie powinni byc tak skuteczni od samego początku. Dlatego licze ze bramka nie padnie zbyt szybko.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=917059

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, I liga portugalia
Data, godzina:  26.10.2015 21-00
Spotkanie:  Belenenses - U. Madeira
typ: 1
kurs: 1,99
Buk: Pinnacle

 

Ostatnie spotkanie 8 kolejki pierwszje ligi portugalskiej, pucharowicz Belenenses gra u siebie z Maderą, w tabeli obie ekipy koło siebie tj.: gospodarze na 14 miejscu a goście na 15. Dotychczasowy dorobek gosodarzy to: 1-4-2 i w bramkach 9-17 ( najgorsza obrona ligi ale glownie za sprawa dwóch wyjazdów do porto 4 w plecy i do lizbony 6 w plecy). U siebie belenesnes wyglada dośc ładnie 1-2-0 i br./ 6-4. Natomiast dzisiejsi goscie maja nastepujacy bilans: 1-3-2 i br. 3-4, a na wyjazdach 0-1-2 i bramki 1-3. I wlasnie w postawie gosci na wyjazdach upatruje szanse na wygrana gospodarzy. Madera bardzo slabo sobie radzi na wyjazdach. Na uwage natomiast zasluguje mala ilosc straconych bramek w dotychczasowych 6 meczach tylko 4 bramki stracone i to jest najlepsza obrona ligi wraz z 2 innymi ekipami. W dotychczasowych 7 meczach miedzy tymi ekipami, 4 wygralo Beleneses, 2 zakonczyly sie remisem a 1 wygrala Madera.
Belenseses po udanym wystepie w Bazylei mysle ze jets na fali i bedzie chcialo wygrac z madera aby poprawic swoj dorobek ktory jest jak na razie bardzo skromy. Martwic moze niestety fakt ze wiekszosc ekip po pucharach notuje slabsza forme w lidze no ale jesli nie z madera u siebie to z kim.  Jak dla mnie typ:1

 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-9

 

:plus: 99

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis, ATP Valencia 

Spotkanie: Cuevas P. - Carreno-Busta P.

Typ: Cuevas

Kurs: 1.77

Godz: 16:30

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

 

1 runda, Valencia Open. Po US Open zawodnicy obrali całkiem inne ścieżki kontynuacji sezonu. Urugwajczyk brał udział w turniejach ATP gdzie mimo, że odpadał we wczesnych rundach, ma na swoim koncie odprawienie takich marek jak Tomas Berdych czy Ivo Karlovic. Aklimatyzacja na szybszych kortach betonowych jest już za nim. Inaczej ma się sprawa z Carreno Bustą. Podjął dziwną decyzję, by wrócić na mączkę w turniejach challenger chociaż miał ranking na start w turniejach ATP. Na czelkach grał tam całkiem nieźle ale to tylko czelek a przeciwnicy o wiele słabsi. W dodatku cały czas pogrywał na innej nawierzchni niż dzisiejsza - szybka betonowa. Na szybką nawierzchnie Carreno nie ma warunków, jego spokojna gra i wyczekiwanie błędów przeciwnika i częste pasywne zagrania będą tutaj łatwo skarcone.


 

:plus: 77

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie: Cardiff - Bristol City
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,8
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Strasznie duże kursy na gospodarzy w tym spotkaniu według mnie są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Cardiff u siebie  gra naprawdę dobrze ich bilans na własnym stadionie to 5-1-1 gdzie jedyna porażka to mecz z Hull ktore obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i jest zdecydowanym pretendetem do awansu do Premier League . Z drugiej strony mamy Bristol City które aktualnie nie pokazuje niczego dobrego w swojej grze. Ich bilans na wyjazdach to 1-2-3. Gram DNB bo remis może sie zdarzyć ale szansa na to jest mała jak pokazuje historia w meczach tych ekip nie pada remis. CO do bilansu Head to Head Cardiff u siebie nigdy nie przegrało z Bristol city. Uważam że Forma Cardiff pokazuje ich w lepszej formie, kursy zdecydowanie zawyżone.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozostałe-ligi/page-12

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina:WTA Singapore

Spotkanie: Angelique Kerber-Petra Kvitova

Typ: 1

Kurs: 2,09

Godz: 12:30

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

 

Rozpoczelismy najważniejszą impreze w roku, kobiety bardzo zmobilizowane, tak samo jak ja  :D . Dopiero 2 dzień a buki już dają prezencik, jutro o godzinie 12:30 na mecz w grupie białej wyjdą Petra Kvitova i Angelique Kerber czyli leworęczne tenisistki.Zaczne od tej według mnie słabszej czyli Czeszki , która po US Open straciła formę, wczesniej wygrany turniej w New Haven, na wielkim szlemie dobry występ,odpadła dopiero w ćwiercfinale z późniejszą triumfatorką czyli Flavia Penettą. Później udała się do Wuhan gdzie w 1 rundzie pokonała w 3 setach Darie Gavrilova, w 2 rundzie przegrała 0-2 z Roberta Vinci.Ostatni jej wystep w turnieju to ponad 20 dni temu w Bejing i wcale chluby jej nie przyniesie,przegrała 0-2 z Sarą Errani.Jej gra zupełnie się nie układa, popełnia bardzo dużo niewymuszonych błędów, jak to ma w zwyczaju gra agresywnie ale duzo piłek laduje w siatce bądz na aucie.Niemka jest za to w znakomitej formie i nie wydaje mi się by jutro nie odniosła zwycięstwa.Na Us Open wypadła troszke słabiej bo odpadła w 1/16 ale za rywalke miała V.Azarenke, pozniej grała na turniejach w Tokio,Wuhan i Bejing, przegrywała tylko z C.Wozniacki,G.Muguruza i A.Radwańską czyli czołówką, 18 października zakończyła swój wystep w Hongkongu,w  finale uległa J.Jankovic, jednak cały turniej grała bardzo agresywnie,wszystko trafia i na prawde ciężko jej sie przeciwstawić.Ma okresy słabszej gry, które nie trwają długo jednak Jelena to wykorzystała.W dniu jutrzejszym według mnie będzie to bardzo szybki mecz, który zakończy się w 2 setach zwycięstwem Niemki, Polskiego pochodzenia.Angie przejedzie się walcem po swojej rywalce, w ostatnich dniach tylko czyści linie swoimi bardzo szybkimi i mocnymi zagraniami.Nie widze innej możliwości niż wygrana Angie.

 

http://obstawianie.com/topic/32424-wta-singapore-official-year-end-championships/?do=findComment&comment=916940

 

 

:plus: 109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...