Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Spotkanie:  Wisła Kraków – Ruch Chorzów

Typ: over 2.5

Kurs: 1.95

Buk: Bet365

Godz. 20:30

Analiza:

Z dniem przerwy będziemy grać w tym tygodniu na boiskach Ekstraklasy, wobec tego na piątkowy wieczór zaplanowano trzy spotkania w najciekawszym Wisła Kraków będzie podejmować przed własną publicznością Ruch Chorzów.  Wisła musi zacząć grać równo, jeśli to uczyni to dla mnie na pewno będą kandydatem do miejsca na podium. Po fantastycznym zwycięstwie z Podbeskidziem 0:6 przyszły trzy słabsze momenty po który znowu zagrali świetne spotkanie w Białymstoku wygrywając z tamtejszą Jagiellonią 1:4.  Największa broń Wisły to ofensywa która potrafi do bólu wykorzystywać błędy defensywy.  Moskal lubi kiedy zespól dominuje od samego początku i tak jak wspomniałem jeśli defensywa na tle ataku wygląda dobrze to taka Wisła prezentuje kawał dobrej piłki a co najważniejsze grając atrakcyjne. Tak naprawdę nie przypomina sobie w tym sezonie spotkania z udziałem Białej Gwiazdy w którym byłoby by nudo bez sytuacji bramkowych.  U siebie jeszcze nie przegrali chociaż dwa ostatnie bezbramkowe remisy traktuje się tutaj jako porażkę tym bardziej że rywalami byli Termalica oraz Korona. W sumie to też dobra wiadomość dwa mecze w Krakowie z rzędu bez bramek to się rzadko zdarza i trzeci raz się nie powtórzy. Ruch nie gra źle ale w ich poczynaniach czasami jest za dużo nerwowości co odbija się na defensywie która jest ich najsłabszym punktem. Na wyjazdach jest ciężko tylko jedno zwycięstwo na początek z Koroną i był to ostatni mecz w którym stracili tylko jedną bramkę w delegacji, każdy z następnych zespołów trafiał przynajmniej dwukrotnie.  Ruch będzie mógł dziś zagrać tak jak z Lechem czyli kontry która bardzo dobrze funkcjonuje to głównie dzięki młodzieży ale jak wspomniałem nawet prowadząc 0:2 w Poznaniu defensywa nie potrafił tego utrzymać .  Ostatnie cztery starcia tych ekip to spora ilość bramek i myślę że dziś będzie podobnie.

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Valencia
Spotkanie: Daniel Brands-Vasek Pospisil
Typ: DW 2-0
Kurs: 4,25
Godz: 13:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Jutro już piątek i ćwiercfinały, najbardziej moją uwage przykuł mecz Daniela Brandsa z Vaskiem Pospisilem. Wysoki Niemiec rozgrywa swój najlepszy turniej życia,szczerze mówiąc spodziewałem sie kolejnego szybkiego powrotu do domu, a tutaj? ogromna niespodzianka. W Walencji czuje sie bardzo dobrze,gra juz od kwalifikacji, gdzie wyeliminował najpierw Zapate Miralesa 2-0, pozniej sprawił duza niespodzianke odprawiajac do domu takze Australijski talent Thanasisa Kokkinakisa 6-3,6-1.Kolejny mecz to wyeliminowanie Alberta Montanesa 6-3,6-2. W turnieju głównym od razu trafił na fenomenalnego Nicka Kyrgiosa i... pokonał go po pięknym meczu w 3 setach, dziś nie dał zadnych szans (lucky luserowi) A.Montanesowi i po raz 2 w przeciagu kilku dni go zdemolował. Znakomicie funkcjonuje serwis, ma prawie 2 metry a wiec zasieg bardzo dobry, w wymianach bardzo solidny, nie popełnia praktycznie błędów, tak jak ostatnio forme życia złapała Misaki Doi tak teraz Daniel Brands i wydaje mi się ze moze byc on tutaj nie do zatrzymania, wszystko mu wychodzi,czego sie nie dotknie zamienia w złoto. Jego rywal vasek Pospisil także swoją gre opiera głównie na swietnym serwisie, miał w przeszłsoci okres znakomitej gry gdzie był nie do zatrzymania,jednak w ostatnich miesiacach/tygodniach coś ewidentnie nie idzie,popełnia dużo niewymuszonych błędów. Na swojej drodze pokonał dotychczas 2 słabych rywali, którzy są pod formą czyli Santiago Giraldo i Aljaza Bedene. Obecnie myśle , że Kanadyjczyk nie jest w stanie zagrozić Niemcowi, musiałby zagrac kosmiczny tenis, a byc moze to nie wystarczy.Każdy z zawodników ma taki okres w swojej karierze jak obecnie Brands ( czy wczesniejszy przykład Misaki Doi ) i po prostu nie ma mocnych, musiałby grac chyba z N.Djokovicem by przegrac. Vasek Pospisil na pewno nie jest zawodnkiem , który poradzi sobie z tak znakomitym i piekielnie mocnym serwisem Niemca, na pewno nie poradzi sobie takze w defensywie , a będzie do niej spychany, vasek nie lubi sie bronic i nie idzie mu to najlepiej. Faworyt w tym mecz jest tylko jeden ,ten mecz bardzo pewnie w 2 setach wygra Daniel Brands.

 

http://obstawianie.com/topic/32425-atp-basel-valencia/?do=findComment&comment=916390

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Górnik Cracovia
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Górnik Łeczna przed swoją publicznością podejmował bedzie drużynę Cracovii. Ekipa gospodarzy pomimo gry na swoim stadionie nie jest dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, ponieważ ich ostatnie wyniki jakoś za mną nie przemawiają , co prawda nie są może najgorsze,ale nie zmienia to faktu że punkty zawodnicy z Łecznej zdobywali raczej przypadkowo, co innego ekipa Jacka Zielinskiego , która w z swoich ostatnich spotkań ugrała aż 5 wygranych , jedną porażkę zaliczyła w meczu z Legią, ogolnie Cracovia lubi grać na tym stadionie w poprzednim sezonie zdobyła tutaj komplet punktów , natomiast ich pozycja w lidze na pewno zobowiąuję do punktowania na stadionach niżej notowanych drużyn z polskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze może bramkę tutaj strzelić będą w stanie ,ale goscie dla mnie są faworytem do zdobycia 3 punktów, postawiłbym na dokładny wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, lub na podział punktów.

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-10?do=findComment&comment=917858

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Islanders - Hurricanes
Typ: 1
Kurs: 1.85
Godz: 00:00
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

Spotkanie New York Islanders z Carolina Hurricanes. Ostatnio typowałem kilka razy te drużyny i nie zawiodły mnie. Typowałem wygrane Islanders - wygrywali. I przegrane Hurricanes - przegrywali. Dziś logicznie powinno być podobnie. Te drużyny dzieli przynajmniej różnica klasy. Hurricanes walczą w dołach tabeli - Islanders o play-offy i śmiem twierdzić czołową 10. Może 12. Tavares (11 pkt w sezonie i 30 przeciwko Hurricanes w 22 spotkaniach), Okposo czy Nielsen z Kuleminem naprawde dobrze napędzają grę ofensywną. Dodatkowo swietnie grali w obronie z Halakiem w bramce - ale dzis zagra rezerwowy Greiss. Dlatego jednak pewne zawahanie co do tego meczu miałem, ale goście także wystawiają rezerwowego bramkarza - Lacka, który w tym sezonie grał 2 razy puszczając 3 i 4 bramki. Islanders są lepsi w każdej statystyce. Problemem moze byc koncentracja rezerwowych bramkarzy, ale i spotkania bezposrednie bo tu jednak wygrywają goście (5 do 1). Czas na przełamanie, a u siebie okazja w takiej formie dobra.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=917921

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Francja 2 liga
Spotkanie Metz - Paris FC
Typ: 1
Kurs 1,94
Buk Pinnacle
Data i Godz:30.10.2015 g. 20:00
Trzynasta kolejka drugiej ligi francuskiej , spotkanie jak dotąd trzeciej druzyny w tabeli Metz z Paris FC zajmujacym 15 pozycje. Na przestrzeni 5 lat obie ekipy graly ze soba tylko trzy razy, 2 razy gora byl Metz a raz byl remis. W obecnym sezonie Paryz dokonał prze dziwnej rzeczy na 12 spotkan udalo mu sie zremisowac az 10 !. w tym 6 pod rzad. Chyba jedyny taki klub w europie. Ogólny bilans paryza to 1-10-1 i w bramkach 10-9, a  na wyjazdach 0-4-1 i br. 3-5. O ile w obronie wyglada to niezle to w ataku juz nie do konca ( ponizej 1 strzelonej bramki na mecz) . Statystki Metz wygladaja o wiele lepiej, overall 6-5-1 i bramki 14-8 a w domu 2-3-1 br 7-5. Metz elegancko zaczal lige od 4 zwyciestw z rzędu lecz ostatnie mecze dla nich nie byly zbytnio udane - dopiero zwyciestwo w 12 kolejce nad ajacco po serii 4 remisow i 1 porażce. Metrz góruje na paryzem w kazdej z kategorii róznice nie sa moze duze ale jadnak: od strzalów na bramkę (9,9 metz - 8,3 paryz), rzuty rożne ( 5,5 - 5,4), udane pulapki offside ( 2-1), dopuszczenie do strzalu przeciwnika ( 11,4-11,8) itd.
Mysle ze w dzisiejszym spotkaniu wygra metz, troche martwic moze ta seria remisow paris i wypadaloby podeprzec sie X lub dnb no ale sprobujemy czysta 1.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-10

 

:plus: 94

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Typ: under 1,5

Buk: Bet-at-home
Kurs: 3,19
Godz: 20:30

W spotkaniu 14. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków podejmie Ruch Chorzów. Biała Gwiazda dzięki zwyięstwu w ostatniej kolejce z Jagiellonią awansowała na szóste miejsce. Krakowianie u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrali. W dzisiejszym spotkaniu w szeregach gospodarzy zabraknie m.in. Miśkiewicza, Sarkiego oraz Guzmicsa. Podopieczni w Moskala w meczach u siebie potrafili zachować czyste konto. Wisła w tym sezonie gra dość falami, po dobrym meczu przychodzi słaby. Ruch w ubiegły weekend przełamał serię meczów bez zwycięstwa. W meczach wyjazdowych Niebiescy spisują się bardzo słabo - tylko zdobyte 4 punkty. Ogólnie ruch w meczach wyjazdowych gra dość wyjazdowo. W szeregach gości zabraknie: Gigolaeva, Selta oraz Urbańczyka. Ostatnie mecze z tymi drużynami obfitowały w, co najmniej trzy bramki. Pójdę może w nieco innym kierunku, a mianowicie spory under bramkowy. Zespoły te w tym sezonie są bardzo niestabilne i przy odrobinie szczęścia ten typ ma rację bytu. Ruch gra słabo na wyjazdach, a Wiśle zdarzają się mecze bez zdobyczy bramkowej, nawet z rywalem z niższej półki.

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/?p=918038

 

 

:plus: 219

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:PIłka nożna Anglia Championship 
Spotkanie: Brentford - QPR
Typ: QPR poniżej 3,5 rożnych
Kurs: 2.65
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie Angielskiego Championship, Angielskie ligi znane są z gry po wrzutkach , w Angielskich spotkania zawsze pada duża liczba rożnych.. Dzisiaj jednak mam nadzieje że QPR nie zdobędzie ich zbyt wielu.  Obie ekipy podobnie w tabeli QPR  13 z dorobkiem 19 punktów, Brentford natomiast 15 miejsce w tabeli z 17 punktami w tabeli. Sytuacje w tabeli pokazuje że oba te zespoły to totalne średniaki. W tym typie skupiam się na rożnych QPR w ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych Zdobyła po dwa rożne na każde spotkanie , pokazuje ot że nie zdobywają Oni ich zbyt wielu na wyjazdach. Brantford średnio u siebie traci 4 rożne, mam nadzieje że dzisiaj nie stracą ich aż tylu,

 

 

http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/page-7

 

:plus: 165

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...