Skocz do zawartości

darmowe typy z facebooka


tomekmasz

Rekomendowane odpowiedzi


Tez o tym myslałem, ale po co komu prowadzić taką stronę skoro te typy są darmowe i nikt tam nikogo nie namawia na płacenie. A druga sprawa, skąd mieliby po 30 tys polubień strony, i po 500 polubien pod kazdym postem z trafionymi typami i mnóstwo postów typu: "great" "thanks" "u r king" "won" i w ogóle wyglada na to jakby ludzie wygrywali i dziękowali temu kto prowadzi to "coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie posty pod typami, laiki (polubienia strony), itd. się kupuje - nie warto skorzystać z 99.9% takich stron z typami. Polegają tylko na wyłudzenia kasy. Wiadomo, co jakiś czas coś trafią, itd. Ale to jedno wielkie oszustwo....nie polecam, odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś na coś takiego trafiłem i gość od czasu do czasu rzucił coś za free a reszta niby była płatna no i jak miało być za free to się przygotowałem i wyczekiwałem do którejś w nocy i nic gość nie dodał a napisał, o której się mecz rozpocznie. Wchodząc rano na face widzę, że jest post dodany i też w pizde lajków i podziękować itp.

Ściema i liczenie na to, że ktoś mu kupi płatne typy.

 

Jeśli chodzi o fb to można jakoś sprawdzić, o której rzeczywiscie został dodany post, bo oni wpisują datę manualnie, ale nie pamiętam jak to się robiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok. dwoch tygodni obserwuje kilka takich stron i niektóre wyglądaja na faktycznie zmanipulowane. Najbardziej skupiłem się jednak na jednej na której trzy ostatnie free mecze weszły. Oprócz płatnych typów z kursami po 50 - 100 koleś publikuje typy darmowe jako "The Match For Confidance For Trust" czyli typy na zachęte na wzbudzenie zaufania z mniejszymi kursami na poziomie 5-10. Posty z typami pojawiały się kilka godzin przed meczami i wisiały sobie. A ja na livescore.com na bierząco sprawdzałem wyniki. Były to nastepujące mecze:

- 16.08 Elfsborg - Djurgården typ HT/FT 1/1 kurs 3

- 17.08 Celje - Zavrc typ 1 kurs 2

- 19.08 O'Higgins - U. De Chile typ HT/FT X/X kurs 6

Typy weszły. Co o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta strona

https://www.facebook.com/TheKingOfKings1111111?fref=nf

 

lukasz07 dlaczego ściema?

 

Wszystkie te portale mają jeden schemat działania, a jak wrzuciłeś link i zobaczyłem to tylko się w tym umocniłem.

Chcesz to sprawdzaj sobie stronkę i czekaj aż gość coś obieca za darmo a potem czekaj aż wrzuci info o rzekomej ustawce - nie doczekasz się a potem w trybie zmiany daty/godziny dodania pojawi się post z "cofniętym zegarem" i będzie masa kupionych komentarzy w stylu "won", 'u r king", "king".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta strona

https://www.facebook.com/TheKingOfKings1111111?fref=nf

 

lukasz07 dlaczego ściema?

 

Dziwne, że wszystkie kupony, u różnych bukmacherów, są drukowane na papierze z tymi dziurkami po bokach.

Zobacz sobie na przykład jego zdjęcia kuponów z 26 maja:

- na kuponie z rana nazwa buka to "TopBast" i pierwszy wiersz z datą, godziną i numerem nie jest wyrównany do prawej (tak jak kursy spotkań)

- na kuponie z wieczora po odsłonięciu obstawionych meczów w magiczny sposób "TopBast" zamieniło się w "TOP BAST" i ten pierwszy wiersz wyrównał się do prawej

 

I tak ogólnie z tymi typami do ustawionych meczów: czy gdybyś zarabiał regulanie po kilkadziesiąt tysięcy euro co kilka dni, bawiłbyś się w sprzedawanie tych typów? Ryzykując stratę stałego dochodu, to że buki zaczną śledzić twoje typy i wycofywać mecze oraz kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bo przecież ustawianie meczów nie jest legalne, a na pewno panowie z policji by się Tobą zainteresowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tych fanpage to myśle ze na siłe szukacie czegos czego nie potrzeba, tu na forum jest kilku na prawde bardzo dobrych typerów , wiele tematów z typami, czy tez analizami i kazdy moze sobie coś wybrać . Na fejsie myśle ze 90% stron to oszusci , którzy czychają na ludzka głupote bądź brak ogarniecia w internetowej cyberprzestrzeni %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...