Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA - Nottingham - Hertogenbosch


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1434199246__topshelf_open.jpg


Topshelf Open


International


Hertogenbosh, Holandia


8.06.2015-14.06.2015


Grass


 


pre_1434199216__aegon_open_nottingham.jp


Aegon Open Nottingham


International


Nottingham, Anglia


8.06.2015-14.06.2015


Grass


 


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!


Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis,WTA Hertogenbosch
Spotkanie: Maria Sanchez-Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: 1
Kurs: 4,89
Godz: 12;30
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Bardzo ciekawy mecz w 1 rundzie turnieju w Holandii na kortach trawiastych, mianowicie Amerykanka Maria Sanchez zmierzy się z Rosjanką Anastasia Pavlyuchenkovą. 25 letnia Maria bardzo dobrze czuje się na "zielonych kortach" tutaj musiała grać w kwalifikacjach i przeszła przez nie jak burza tracąc tylko 1 set, a wyeliminowała Tereze Martincova, Elizavete Kulichkova i Rachel Hogenkamp.Widac ze lubi szybką grę bo jej wyniki z 2013 roku (ostatnio wtedy grała na trawie) to potwierdzają. Anastasia na ostatnie 10 meczów przegrała , aż 6 a więc nie można powiedziec ze dobrze sie czuje na trawie. Jej wyniki na tej nawierzchni nigdy nie były dobre, nigdy w WTA nie wygrała więcej niż 2 meczów z rzędu. Ogólnie jej ostatnia forma nie powala, jak to Rosjanka popełnia bardzo dużo niewymuszonych błędów, serwis bardzo średni. Według mnie wygrać powinna zawodniczka , która na trawie jest w grze i dobrze sie tutaj czuje , a więc do 2 rundy zawita MARIA SANCHEZ!

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monica Puig - Johanna Konta godz. 16:30

typ:2

kurs: 1,75

Buk: Pinnacle

 

Dziś w drugiej rundzie turnieju na trawie w Nottingham,zagrają 21 letnia Monica Puig z Portoryko oraz Brytyjka Konta. Postanowiłem postawić na zawodniczkę gospodarzy,ponieważ dwa razy z rzędu meldowała się w półfinale tego turnieju. Dla Konty to drugi turniej w tym roku z cyklu WTA, wcześniej odpadła w pierwszej rundzie French Open oraz w kwalifikacjach Indian Wells. Brytyjka jest dopiero 147 w rankingu WTA i jeżeli nie chce spaść niżej musi bronić punkty zdobyte przed rokiem. Jak juz pisałem Konta grała w zeszłym roku w półfinale ulegając Pliskovej, rok wcześniej przegrała w półfinale z jej siostra. 

W pierwszej rundzie Johanna bez problemu ograła Magdalena Rybarikova 6-3,6-3 . Wydaję mi się,że dobrze czuję się w Nottingham i powinna wygrac dzisiejsze spotkanie. 

Puig co prawda rozgrywa swoje mecze w turniejach WTA, jednak bez większych sukcesów, zwłaszcza ostatnie spotkania na kortach ceglanych pokazały,że nie należą one do ulubionych zawodniczki z Portoryko. Zaledwie 3 wygrane i 6 porażek, z czego cztery ostatnie turnieje to tylko pierwsza runda.

Trochę lepiej było na poczatku roku na twardej nawierzchni,gdzie ograła m.in Errani w Acapulco .

W zeszłym roku Monika wygrała tylko jedno spotkanie na trawie grając w trzech turniejach. Dużo lepszy był rok 2013 gdzie dotarła do 4 rundy na Wmbledonie,lecz z trudnych rywalek,które ograła wymienił bym Errani,reszta to mniej znane zawodniczki .

Myślę,że dzisiejsze spotkanie wygra zawodniczka gospodarzy,której zależy na obronie punktów,może ona również liczyć na wsparcie publiczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...