Skocz do zawartości

Counter Strike global offensive


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Gość Kondoon

nie sondze :kappa:

895549676_Zrzutekranu(115).png.25ce45f5a

 

screen nie specjalny, wszystkie swoje mecze screenuje. 

mirage tak wogole to nie je moja ulubiena mapa, zaczalem grac jakies 2 tyg temu po dluzszej przerwie.

 

 

to z dzis, jakos wychodzi %-)

2084673106_Zrzutekranu(119).png.7e139ac1

 

btw ta ostatnia runda tego meczu u gory, ku**a jaka szkoda ze nie ugralismy :fp:

 

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

informacyjnie:

ten czarny ekran na 1sek co mialem to sie okazalo ku**a ze przy gwaltownych ruchach biurko sie lekko ruszalo i kabel w monitorze nie stykal :k: wczoraj pozno w nocy zagralem 3 mecze i w trakcie 1 mnie wyjebalo na amen...walka z czasem, wymiana kabli i ruszylo, zdarzylem wrocic :5:   wiec tego nie licze bo polowe czasu mnie nie bylo, drugi jak gowno na mirku z 8 fragami zamykalem a trzeci juz ez na suprima z derankiem. 

 

zmienilem sobie rozdzialke na ten ostatni mecz z 1024x768 na 1280x960 i poszlo przyzwoicie :kappa: 

476552675_Zrzutekranu(128).png.cf3628560

 

postacie bardziej oddalone ale movement jest plynniejszy, zostane narazie przy tej i zobaczymy. 

 

wy na jakich gracie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

ananas robil z nami co chcial a reszta..no coz, my bardziej skillowi :kappa: + komunikacja 10/10 robi robote

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widać progress w grze, nie stoisz w miejscu, jak niektórzy z forum :kappa:

ja dzisiaj też sobie zagrałem 5 meczyków, 2w 1l 2w ten lose oczywiście z jednym z gamblersów :afro:

i wróciłem do kałacha :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Kondoon

ustawcie sobie dla testu te komende -panorama w opcjach startowych. lekki bo lekki ale jest wzrost fps u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

za wczesnie mowic ale jak tak patrze na date to nawet mi pasuje, w sensie pokryloby sie z planowanym lotem do pl, kato ez bo sa loty stad i brat tam mieszka wiec bym se pospal jak cza. tyle ze jeden gora dwa dni tam :bz: 

 

to trzeba blizej listopada gadac na powaznie 

 

 

p.s mam rozumiec ze widzimy sie na scenie? :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robimy jakiegoś forumowego typera na mojora, mała ściepka do maks 50 pln, wygrany zgarnia skin za ową pulę? Zasady, nie wiem, na razie tylko propozycja, co o tym myślicie? Major 12-23 września....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...