Skocz do zawartości

Counter Strike global offensive


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam sobie radzisz, pamiętam graliśmy w piątkę to dobrze Ci szło, czy za słaby na golda to nie wiem,poziom teraz się obniżył, ja kiedyś na tych zwykłym kałasznikowie latałem sobie jak młody Bóg,teraz po prostu brakuje tego powiewu młodości :k: solo range ciężko sie robi,duo to minimum do robienia rangi, z kuzynem zupełnie inaczej się grało, jeden w ct krył a drugi B i już miałem świeżość w bronieniu, także rzuć te swoje gadanie o graniu solo i zacznij grać z nami, raz, że złapiesz więcej doświadczenia w kryciu, wchodzenia na bs, a dwa to zaczniesz grać na wyższe rangi i będziesz robił po 60 fragów na tych silverach śmiesznych :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie!!! Ja grając solo na 5 meczy 3 trafię na takich co nic ci nie powiedzą, rushują i nie grają zespołowo. Szkoda nerwów. Grając zespołowo nic złego, w końcu pro drużyny właśnie tak grają :D. Inna sprawa @Kondi my nie wygrywamy wszystkich meczy %-) i powiem ci że nawet łatwiej z nami spaść bo o awans to się nie martw :p także wbijaj do gamblersów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

powroty sa piekne %-)

 

5ab45afb7bcb7_Zrzutekranu(24).png.c8c90c

 

uparlem sie i huj :bz: chcem sam . noca jak brak ludzi to wlasnie do takich rang mnie wpierdala :bz: ale lepiej, chcac nie chcac ez awans :))

 

czyli jednak boostowany :k:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

dzis:

 

remis

wygrana

wygrana

 

noo i ku**a dalo mi francuzow w teamie w 4 meczu. skiny odjebane, co jeden to lepsze kosy. goldy 3 i 4 ale IQ ponizej silvera. te rangi sa serio zjebane...ale jak mieli takie skiny to i musieli byc boostowani (samo trzymanie celownika). tylko g3-4 bo pewnie wiecej sie z takich gosci wyciagnac i tak nie da. francuzi :nioh:  jeden typ uciekl to myslalem ze ez poddanie (w ich stylu) . 

 

bylo blisko g2 ale jutro wbijemy :))

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

dobre forumowe granie dzisiaj... triple z Persem i Adkiem... szapo ba ;) co meczyki mieliśmy to takie chce się grać...

inferno comeback 6-11 -> 16-14

ale cache to już mega comeback.....

3-9 -> 16-9 :klask:

 

na inferno miałem więcej fragow niż Adek + Pers %-)

ale Persiu na cache się odbił

By pershing,

tak jak mówiłem na infermo byłem suportem, a na cache (swojej mapie) entry frager z 9 mvp %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

nie wiem czy masz g4 czy ktoregos z kalachow, ale jeszcze w tym miesiacu, szykuj sie :k: 

 

 

edit

zamowilem se dysk ssd wiec bede jeszcze szybszy :k:

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

tez mialem po 5win z rzedu i top2 zawsze a awansu nie bylo, potem np w pizde 2 razy, 2 wygrane i awans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

110361372_Zrzutekranu(113).png.03c27d685

latwo. 

 

 

 

wcale ku**a nie tak latwo..juz na g4 mialem z 6 winow pod rzad z dobrymi statami...potem 5 razy wpi***ol i to taki soczysty do 3-4. potem 4 winy pod rzad i awans. jak oni to licza :bz:

 

ranga nie gra :stop1:

 

 

dzis kolo polnocka moge pograc jak beda chetni na steamie. :5:

 

 

byl plan wbicia szeryfa/orla do konca roku...wyglada to obiecujaco :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...