Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers (+2,5 pkt.) AH
Kurs: 3,25
Godz: 08.06.2015 2:00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwszy mecz dostarczył wielkich emocji. Zaczęło się od wysokiego prowadzenia drużyny gości, którzy w pierwszej kwarcie osiągnęli dużą przewagę. Druga kwarta była bardzo dobra w wykonaniu gospodarzy, którzy nie tylko odrobili straty, ale w pewnym momencie nawet wyszli na prowadzenie. Po pierwszej połowie niewielkie prowadzenie mieli jednak Cleveland Cavaliers. W drugiej połowie przez zdecydowaną większość czasu utrzymywali niewielką przewagę punktową. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. Jakby emocji było mało, to doszło do dogrywki. Ta była zdecydowanie dla gospodarzy. Na domiar złego dla Cleveland kontuzji doznał Kyrie Irving i już go w tym finale na pewno nie zobaczymy. To zmniejsza szanse Cleveland Cavaliers, jednak nie można całkiem odbierać im szans. Bez Irvinga musieli sobie radzić w kilku meczach i bardzo dobrze sobie poradzili. Irving nie zagrał w 2 i 3 meczu przeciwko Hawks i oba te mecze Cavaliers wygrali. Niewiele czasu grał też w ostatnim meczu z Chicago Bulls, a jednak udało się jego drużynie wygrać bardzo wysoko tamte spotkanie, także bez niego też potrafią grać na dobrym poziomie. Aby mieli szanse pokonać Golden State, to muszą zagrać bardziej zespołowo, musi być większe wsparcie z ławki, no i oczywiście LeBron musi grać tak dobrze jak to robił do tej pory. W pierwszym meczu byli bardzo blisko zwycięstwa. Może teraz szczęście bardziej im dopisze.

 

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Irlandia
Spotkanie Shamrock - Derry
Typ: 1/1
Kurs 1.95
Buk bet 365
Godz: 21:00
Analiza : Witam, na jutro wybrałem spotkanie z ligi Irlandzkiej , w którym ekipa Shamrock podejmował będzie na swoim stadionie ekipę Derry, moim jak i bukmacherów faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie w obecnym sezonie spisuję się bardzo dobrze, grali tam ośmiokrotnie i łącznie zdobyli aż 18 punktów , 5 wygranych oraz 3 remisy, Derry wyjazdy gra znacznie słabiej i w tym spotkaniu na pewno będzie im bardzo cięzko o ligowe punkty, bowiem nikt tutaj jeszcze nie wygrała a gospodarze w 8 spotkaniach stracili zaledwie 5 bramek, goście natomiast tylko 5 strzelili i uważam że na tym stadionie w jutrzejszym spotkaniu mogą nie poprawić swojego dorobku, ponieważ gospodarze w swoich 3 poprzednich spotkaniach na tym stadionie zdobyli łącznie 9 punktów wygrali dwukrotnie jednym golem i mam wrażenie że w jutrzejszym spotkaniu ekipa gospodarzy znów dopisze punkty do ligowej klasyfikacji , myślę że jest szansa że znów wygrają różnicą tylko jednej bramki, postawię na wynik 2:1.

 

http://obstawianie.com/topic/20475-irlandia-po%C5%82udniowa/page-3?do=findComment&comment=846778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Challanger Surbiton
Spotkanie: Igor Sijsling-Hiroki Moriya
Typ: 2
Kurs: 3,78
Godz: 12:00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Bardzo ciekawy mecz szykuje się na kortach trawiastych w Surbiton (Wielka Brytania ) , już w 1 rundzie 27 letni Holender Igor Sijsling podejmować będzie 3 lata młodszego Japończyka Hirokiego Moriya.Obu zawodników w rankingu dzieli zaledwie 5 miejscm Igor to już doświadczony gracz na poziomie ATP,ale w ostatnich miesiącach nie radzi sobie najlepiej, nie mówiac o jego fatalnej serii w grze na kortach trawiastych, bo na tej nawierzchni przegrał 6 meczów z rzędu,w  tym roku grał tylko w Manchesterze 4 dni temu i polegl w 3 setach z Jamesem Wardem, na tym samym turnieju Hiroki Moriya w swietnym stylu wrócił z dalekiej podrózy i pokonał Liama Broadego także w 3 setach, w kolejnej rundzie odpadł po porażce 2-1 z Joshua Miltonem, który rozegrał swietne spotkanie. Sijsling to przede wszystkim świetny serwis, ale jeśli PIERWSZEGO serwisu nie ma to już sytuacja wygląda nieciekawie, w dodatku sporo niewymuszonych błędów i słaba psychika (bardzo szybko sie denerwuje) , a z drugiej strony bardzo regularny,ułożony technicznie , z dosc dobrym , ciętym serwisem Japończyk. Myśle , że spokojniejsze i bardziej ogarnięty zawodnik wygra to spotkanie i będzie nim Hiroki, a kurs jeszcze bardziej zachęca.

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Brazylia - Serie B
Spotkanie: Goias - Avai
Typ: Goias + U2.5
Kurs: 3.50
Godz: 00:30
Bukmacher: Gamebookers

 

Spotkanie szóstej kolejki brazylijskiej ekstraklasy. Goias gra z Avai FC. Niedawno obstawiałem Goias w pojedynku ze Sport i ten typ wszedł. Chodziło mi przede wszystkim o świetną postawe defensywy gospodarzy, którzy stracili jak do tej pory tylko 2 bramki, a patrząc na rozgrywki przed sezonem jest to stała tendencja. Goias gra defensywnie, ale skutecznie przez co przegrali dopiero jeden mecz i to właśnie ten ostatni - gola tracąc w 92 minucie. Goias ma własne boisko jako atut, gdzie nie przegrali od 20 listopada zeszłego roku. Avai z kolei zdobyło punkt mniej, ale wygrali m.in ze słabą Coritibą, czy najsłabszą defensywą ligi Flamengo. Poza tym Avai na wyjazdach nie gra dobrze, bardzo często nawet nie strzelając ani jednej bramki. Avai z reszta jest beniaminkiem, który awansował z 4 miejsca Serie B, więc różnica moim zdaniem bedzie zauważalna i jedyne o co będą grać to o remis.

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/?do=findComment&comment=899014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Data: 08.06.2015 23:00
Spotkanie: Tigre vs Aldosivi
Typ: Tigre
Kurs: 1.93
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Bardzo uboga oferta na dziś, nawet z tenisa nie było moim zdaniem nic ciekawego ale analizę trzeba napisać dlatego ja na dziś wybrałem mecz z pierwszej ligi argentyńskiej gdzie Tigre na własnym stadionie podejmie Aldosivi i jak dla mnie to gospodarze są znaczym faworytem tego spotkania choć ostatnio obie drużyny spisują się bardzo dobrze.Dzieli je tylko 1 punkt ale niewątpliwie wyższe cele ma Tigre które dzisiejszym zwycięstwem będzie chciało zbliżyć się do czołówki a tylko 3 punkty mogą im na to pozwolić.Zarówno Tigre jak i Aldosivi notują w ostatnich czasach podobne wyniki.Gospodarze w 5 ostatnich starciach zanotowali 3 zwycięstwa, remis i porażkę natomiast goście 3 zwycięstwa i dwie porażki.To co rzuca się w oczy ku mojemu typowi to świetna forma Tigre na ich własnym terenie.Na stadionie Tigre w ostatnich 5 meczach wygrało aż 4-krotnie tylko raz remisując.Co trzeba oddać drużynie Aldosivi to to że ich gra na wyjazdach również jest bardzo zadowalająca ponieważ w ostatnich 5 meczach także zdobyli 4 wygrane raz znacznie przegrywając z LP Gimnasia.Dziś jednak myślę że będą musieli przegrać po raz drugi w ostatnim czasie na wyjeździe.Mecze pomiędzy tymi drużynami miały miejsce dawno dawno temu dlatego nie można się nimi tak podpierać jednak może coś jest w tym że Aldosivi ma kompleks drużyny Tigre bo w 4 meczach pomiędzy tymi ekipami zawsze zwycięsko wychodziła drużyna dzisiejszych gospodarzy.Obecna forma Tigre sprawia że moim zdaniem powinni dziś wygrać przed własną publicznością i dołączyć do czołówki ligi tym bardziej że mają i tak mniej meczów rozegranych niż np. lider5 tabeli.Ostatnią porażkę na wyjeździe z Independiente chyba można uznać za wpadkę bo w tamtym meczu to zespół z Tigre prezentował się lepiej jednak początek spotkania ustawił cały mecz.Dziś powinno być inaczej i to Tigre w mojej opinii zostawi 3 punkty na własnym terenie.Powodzenia!!!

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/?p=899070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Szwecja - Nigeria

Typ: Szwecja

Kurs: 1.45

Buk: Pinnacle

Godz. 22:00

Analiza:

Na szybko, bo mecz pań już za godzinę. Dziwi mnie, że kursy rosną, bo przepaść między Europą, a Afryką jest bardzo duża - pokazuje to mecz ekipy Niemieckiej z WKS. Może nie ma co porównywać Nigerii do innych drużyn z Afryki, bo Nigeria to top 1 i potem jest duża przepaść, ale między Europą, a Afryką przepaść jest jeszcze większa. Szwedki są mocną ekipą kobiet w piłce i zawsze liczą się o najwyższe cele, grupa w tym roku trudna i strata punktów z Nigerią to byłaby ogromna strata dla drużyny. Mam nadzieje, że nie popełniam błędu, bo kobiety lubią sprawiać niespodzianki, ale ten bet według mnie jest mocny na dzisiaj. Oby Kanadyjskie stadiony przynosiły nam w tym roku dużo szczęścia! Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/28696-kwalifikacje-mś-kobiet/?p=899080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Data: 08.06.2015 23:00
Spotkanie: Tigre vs Aldosivi
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W dzisiejszych wieczór zagrają między sobą zespoły w ekstraklasie ligi Argentyńskiej Primera División gdzie dojdzie do pojedynku między Tigre a Aldosivi. Liga argentyńska jest nadmiar underową ligą gdzie każdy z każdym ma szanse wygrać i pojedynki przeważnie kończą się underami w większości przypadków. Federacja ligi Argentyńskiej od tego sezonu tak jakby połączyła pierwszą i drugą ligę Argentyńską w nietypowy sposób bo w europie nie ma w żadnej lidze aż 30 drużyn które grają między sobą o wejście do dalszej fazy rywalizacji w lidze. Ciekawy nowoczesny sposób rozgrywek, dużo meczów, w większości grane na spokojnie to gwarantuje undery. W dzisiejszym meczu między tymi zespołami jeszcze nigdy nie padł over i według mnie dzisiaj też będzie under 2,5 !

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...