Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Geneva - Nice


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1431857168__atp_geneva.jpg

Geneva Open

ATP World Tour 250

Geneva, Switzerland

17.05.2015-23.05.2015

Clay

http://www.genevaopen.ch/webnew/

 

pre_1431857211__atp_nice.jpg

 

Open de Nice Côte d’Azur

ATP World Tour 250

Nice, France

17.05.2015-23.05.2015

Clay

http://www.opennicecotedazur.com/home.html

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

                                                       

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis,ATP Nice
Spotkanie: Ante Pavic-Eric Butorac
Typ: 2
Kurs: 6,00
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
 
Dziś kwalifikacje turnieju w Nice.Wybrałem dość ciekawy mecz między Ante Pavicem a Ericiem Butorac'iem.Amerykanin to zawodnik , który najczesciej występuje w meczach deblowych. Jest to zawodnik z dobrym serwisem oraz returnem.Jak wiekszosc deblistów dobrze gra przy siatce.Mysle takze ze w dłuzszych wymianach bedzie górą, gdyż ma dobrą technike. Chorwat natomiast to typowy sredniak w ATP , zajmuje miejsce w 3 setce rankingu. W 2015 roku w singlu jeszcze nie zagrał, a w 2014 wygrywał srednio 1 na 5 spotkan,przynajmniej w końcówce roku.Butorac w Nice grał już dzis z rana i w 2 setach bez problemu wyeliminował Francuza L.Tessa.Według mnie kurs z kosmosu i Amerykanin ma bardzo duże szanse wygrac ten mecz z przeciętnie serwujacym Ante Pavicem. :wuwu:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Nice
Spotkanie: Benoit Paire-Juan Monaco
Typ: 1
Kurs: 3,45
Godz: 16:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Benoit Paire to jak wiemy zawodnik grajacy różnie,jednak umiejetnosci ma na prawde ogromne.Wszystko siedzi w jego głowie.Dzis turniej w swoim kraju i pożegnanie się w 1 rundzie z Nicea byłoby wielki  wstydem, tymbardziej że rywal nie jest z najwyzszej półki.Za rogiem Roland Garros i to na pewno ostatni test dla Francuza by nie zbłaźnic sie we własnym kraju.Serwis to podstawa do wygranej, jezeli bedzie trafiał 1 serwisem to nie mam watpliwisci ze wygra z J.Monaco.Oczywiscie jest to jeszcze zależne od jego psychiki,by nie psuc łatwych piłek.Bo jezeli uporządkuje sobie wszystko w głowie to dotrzymuje kroku najlepszym zawodnikom w ATP.Juan Monaco ma juz 31 lat i nie jestem pewien czy bedzie tu grał na 100% , czy wytrzyma to wszystko kondycyjnie.To tylko turniej 250, a za kilka dni wielki szlem i z jego wiekiem ,kazda 3 setowka to ogromny wysiłek , a jak wiemy w stolicy Francji rozegranie 3 setow za 7 dni to minimum!Grał w Madrycie,Rzymie teraz w Nicei, we Wloszech rozegrał 2 mecze i były to 3 setówki.Według mnie jesli Paire nie bedzie odpieprzał to wygra ten mecz bez problemu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...