Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Rome


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1431004195__internazionali_bnl_dital

Internazionali BNL d'Italia
ATP World Tour Masters 1000
Rome, Italy
11.05.2015-17.05.2015
Clay
http://www.internazionalibnlditalia.com/en/

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - ATP ROME
Spotkanie: Garcia-Lopez G.    -    Dolgopolov A.
Typ: 1
Kurs: 1.95
Godz: 11:00
Bukmacher: Pinnacle

Analiza :

 

Zapowiada się dość mocno ekscytujący pojedynek pomiędzy Hiszpanem Garcia-Lopez G. kontra Ukraińcem Dolgopolovem który zawsze jest nie obliczalnym zawodnikiem potrafiącym wygrać z każdym i tak samo przegrać z każdym z najniższej półki. Ukrainiec najlepiej gra na hardzie natomiast Hiszpan uwielbia grać na mączce i uwielbia turnieje u siebie w Madrycie czy zaraz u swoich sąsiadów w Rzymie. Hiszpan gra na tej nawierzchni dużo lepiej niż Ukrainiec i powinien sobie bez problemu poradzić, w poprzedniej rundzie bez problemu ograł groźnego Cilica który był według mnie dużo groźniejszym przeciwnikiem niż Dolgopolow. Ostatnimi czasy w 2013 roku się tu spotkali między sobą i będący wtedy trochę gorzej dysponowany niż w dzisiejszych czasach Hiszpan sobie bez problemu poradził z Ukraińcem 2-0 - dzisiaj też bez problemu wygra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Rzym

Godzina: 14:00

Spotkanie: Grigor Dimitrov- Fabio Fogninni

Typ: powyżej 21.5 gema

Kurs: 1.79

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

Na włoskim korcie spotka sie reprezentant Bułgarii sklasyfikowany na 11. miejscu w rankingu Grigor Dimitrov oraz Fabio Fogninni, pochodzący właśnie z Włoch. Ide w strone overa gemowego, bo chodź raczej widzę Dimitrova jako zwycięzcę tego meczu, to kurs na powyżej 21.5 gema wydaje sie ciekawszy a na podobnym stopniu prawdopodobieństwa. Dimitrov wysokiej klasy zawodnik udowadniał to w tym sezonie wystarczajacą ilośc razy, dobry bilans popsuty przez nieliczne porażki i Fabio Fogninni, czyli gorąca makaronska głowa ktora potrafi przegrać za niego mecz, jego historie uzupełniają smaczki w postaci dwóch wygranych z samym Nadalem który jest w stosunku do Włocha bezradny. Choć wyznaje zasadę raczej nie grania meczów w ktorych uczestniczy wspomniany zawodnik, to w tym wypadku robię wyjątek. Jeżeli jego głowa choć troche popracuje to ma szanse na pogranie w tym meczu choć troche, moze dużo zdziałać czynnik psychiczny i presja grania na swoich rodzimych kortach, ale mysle ze tymi czynnikami mimowszystko nie uda mu sie az pokonać Bułgarskiej siły. Jednak wierze ze chociaż seta bedzie starał sie tu wyrwać i bedzie to spotkanie ktore nie zakończy sie znaczna wygrana Dimitrova. Ostatnie ich spotkanie rowniez było całkiem wyrównane i mogliśmy byc świadkami 29-ciu gemów, i mam nadzieje ze tym razem nie bedzie inaczej.

 

Wynik: :t: :t: :t:;

Edytowane przez ATPman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Rzym
Godzina: 10:00
Spotkanie: Isner J. (Usa)    -Nadal R. (Esp)
Typ: powyżej 22.5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Mecz w turnieju mężczyzn ATP w Rzymie gdzie wielki Amerykanin Isner będący w bardzo dobrej formie zmierzy się z wielokrotnym mistrzem Rolanda Garrosa Nadalem. Hiszpan jest daleki od dyspozycji choćby sprzed roku, przegrał nie dawno w finale gładko z Murayem co trzeba uznać za sensację. Według mnie w tym pojedynku Amerykanin będzie miał bardzo duże szanse, przełamać jego serwis będzie bardzo trudno i według mnie będzie zawsze trzymał serwis do TB. Nadal serwuje w kratkę ale w grze wiadomo jest dużo lepszy, według mnie będzie sporo gemów w tym meczu i Isner powinien ugrać przynajmniej seta a może sprawić niespodziankę ? Ja gram jeszcze bezpieczniej - over 22,5 gema w całym meczu wydaje się pewniakiem dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Rzym
Spotkanie: Stanislas Wawrinka-Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 4,50
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

A więc doczekałem się tego dnia :D Ćwiercfinał turnieju w Rzymie a w nim Stan Wawrinka i Rafa Nadal.  Za rogiem już Roland Garros ,  Rafa znajduje sie na najniższym miejscu w ostatnich latach jego gry, jest plasowany na odległym 7 miejscu, a za plecami czai się już Ferrer i Wawrinka. Wszyscy mówia o wielkim powrocie Rafy , jednak ja jestem innego zdania. Ogromny szacunek dla Hiszpana za to co zrobił, bo jest już żywą legendą, tymbardziej z tymi swoimi obciążeniami genetycznymi i skłonnosciami do kontuzji, ALE szacunkiem meczu sie nie wygrywa.Może Szwajcar nie jest w najlepszej formie, ale jesli zagra swój najlepszy tenis to będzie ogromnym zagrożeniem dla Rafy , który nie może złapac swojego rytmu, nie gra regularnie.W Rzymie trafił na Ilhana i Isnera więc to przeciwnicy z niskiej półki, bo Isner poza serwisem to za wiele nie potrafi a i tak ugrał 8 gemów.Wawrinka miał nieco trudniejszych rywali  , bo Juana Monaco wyeliminował 2-1 i Dominica Thiema 2-0. Wydaje się jednak , ze w meczu z Thiemem sie oszczedzał a mimo to wygrał w 2 setach.Nadal po tej kontuzji popełnia co raz więcej niewymuszonych błędów, co jest do niego nie podobne, w finale turnieju w Madrycie miał znów stac sie gwiazda ale został ZDEKLASOWANY przez Murraya 6-3,6-2.Wawrinka jeszcze nigdy nie wygrał z Rafą na mączce, ale Rafa nie był nigdy w tak słabej dyspozycji gdy grał ze Szwajcarem.Jednak już w finale Australian Open 2015 Stan ograł Rafe 3-1, Statystyki tu jednak nie graja,ale według mnie dyspozycja dnia i może zdażyc się wszystko , na pewno Stan nie jest na straconej pozycji :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Rzym
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: 2
Kurs: 3,16
Godz: 16:05
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

 

Turniej ATP w Rzymie. Już dzisiaj finał turnieju, z jednej strony niespodziany skład, bo Nadal wciąż był faworytem aby zameldować się w finale, ale z drugiej zamiast niego mamy Federera, bo jego rywal dla mnie był znany już przed turniejem czyli Novak Djokovic. Faworytem jest Serb i nie ma się co dziwić, rzadko on przegrywa, obecny nr 1 w rankingu i pewnie pozostanie jeszcze z minimum rok jak nie dłużej na tym miejscu. Federer po słabym turnieju w Madrycie ostatecznie wystąpił w Rzymie i prezentuje tutaj bardzo dobry poziom bo wszystkie mecze wygrane 2:0, a za rywali miał m.in Cuevas, Berdych czy Wawrinka. Co prawda wciąż nie wiadomo jak z głową Federera, bo miewa on ponownie dość często wpadki w tym sezonie, ale finał to finał. Novak nie grał w Madrycie, tutaj wrócił i co ciekawe 3 spotkania pierwsze to 3x strata seta, a rywale to Almagro, Bellucci czy Nishikori i tylko z tym ostatnim przegrany set nie jest niespodzianką. Ale wczoraj w półfinale już pewna wygrana z Ferrerem 2:0. Ciężko stwierdzić w jakiej formie jest Novak, na pewno wysoka ale na tyle by zdmuchnąć z kortu Federera ? Co prawda 2:0 jest w Rzymie dla Djokovica, ale prawda taka, że to co zaprezentował w tym turnieju on, a co prezentuje Federer oraz, że jest to nawierzchnia ziemna gdzie obaj wygrywali ze sobą, tydzień przed wielkim szlemem no kompletnie nie widzą mi się takie rozbieżne kursy na ten mecz. Ja rozumiem dominację Djokovica, ale Federer pokonał go już w tym sezonie jak i postawił mu się jeszcze w innym turnieju. Krótko mówiać 1.50-1.60 na Nole bym brał, ae 1.30-1.35 to za niski kurs, za to ponad 3.0 na Szwajcara wygląda bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...