Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus – Real

Typ: Juventus
Kurs: 3.10
Godz: 05.05.2015 20:45
Bukmacher: Unibet  

 

Przed nami pierwszy półfinał elitarnej Ligi Mistrzów, w której wystąpią Juventus Turyn i Real Madryt. Gdyby patrzeć na historię pojedynków między tymi drużynami to faworytem byłby Juventus, bowiem w historii spotkań obu klubów we Włoszech, Stara Dama nie zaznała jeszcze smaku porażki- 2 zwycięstwa oraz 2 remisy oraz kilkukrotny awans kosztem drużyny Królewskich. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w 2013 roku, w Turynie padał remis 2-2, natomiast w Madrycie, Real wygrał 2-1.

Tym razem faworytem spotkania oraz do awansu do wielkiego finału jest ekipa Królewskich. Real po ostatnich słabszych występach odzyskał blask i znowu wygrywa, czy to wystarczy do awansu- wydaje mi się, że tak, zresztą w przedsezonowych typach stawiałem właśnie na Real, jak drużynę, która po raz pierwszy w historii obroni zdobyty w zeszłych rozgrywkach tytuł Ligi Mistrzów. Myślę, jednak, że rywalizacja będzie zacięta i o awansie może zdecydować dogrywka w Madrycie. W tym meczu stawiam na minimalne zwycięstwo Juventusu. 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2 DNB
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Juventus Turyn podejmował będzie na swoim stadionie Madrycki Real, goście są dla mnie zdecydowanym faworytem do przejścia dalej z tej rywalizacji, gospodarze przeszli słabo grające Monaco,ale nie byli w tym spotkaniu zespołem dużo lepszym, w pierwszym spotkaniu wygrali po rzucie karnym a w drugim meczu Monaco było zespołem zdecydowanie lepszym , w tym meczu nawet w spotkaniu wyjazdowym moim zdaniem Real ma znacznie większe szanse na wygranie, ponieważ Juventus z tak mocnym zespołem jeszcze się nie mierzył w tej edycji, gospodarze grali poza grupą ze słabą w tym sezonie Borussia oraz Monaco, Real grał z schalke które w rewanżu zdecydowanie zlekceważył,ale w drugim meczu miał za zadanie wyeliminować Atletico Madryt , z którym już od kilku spotkań po prostu Realowi nie idzie zbyt dobrze a do tego całkiem niedawno ulegli im w lidzę aż 4:0, dlatego Królewscy mieli znacznie trudniejsze zadanie do zrealizowania,lecz pod kazdym wzgledem w pierwszym jak i drugim spotkaniu byli zespołem zdecydowanie lepszym, jutro tez nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: WilliamHill
Godz: 20:45

 

Podpisuje się pod kolegę wyżej, ale jadę po całej linii oporu i pobieram czysty win po bardzo atrakcyjnym kursie. Do składu na jutrzejszy mecz wraca Bale, natomiast Benzemy nadal nie będzie, ale brak tego drugiego jakoś bardziej mnie motywuje, żeby iść w stronę Realu, ponieważ liczę na to, że Groszek dostanie kolejne minuty od Carlo i tak jak w meczu z Atletico strzeli jutro bardzo ważnego gola, bo to typowy napastnik, który strzela z każdej pozycji i nie boi się tego robić. Dodatkowo do grania w stronę Realu motywuje mnie Cristiano Ronaldo, który bramek jest wiecznie głodny, w lidze w meczu z Sevilla hattrick, a jutro przed nim do przeskoczenia Messi, który też ma 8 bramek i Adriano, którego już w LM nie ma, ale ma 9 bramek. Motywacja jest, żeby uciec Messiemu? Jest! Historia spotkań mówi, że Real sobie nie radzi we Włoszech, ale każda historia ma swój koniec - na weekend rozbili twierdzę w Sevilli, więc dlaczego nie mają tego zrobić jutro? Gra Juventusu mnie nie zachwyca, a ostatnio oglądałem ich grę, w dodatku braknie Pogby, który według mnie pokrzyżowałby plany, ale nie ma go w jutrzejszym spotkaniu. Tevez coś tam strzela, Pirlo cień samego siebie. Real chciał Juventus, Carlo ich na pewno zmotywował na to spotkanie. Mam nadzieje, że jutro strzelą kilka bramek i wygrają mecz, aby przed rewanżem u siebie nie musiało być spiętej atmosfery.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=895362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Capitals - Rangers
Typ: dowolna z drużyn 1 bramką ML
Kurs: 3.20
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Trzecie spotkanie w 2 rundzie play-off pomiędzy Washington Capitals a New York Rangers. Pierwszy mecz skonczył się wygraną Caps 2-1 po golu na 3 sekundy przed końcem meczu. Zadziwiający wynik, zważając na spore faworyzowanie drużyny z Nowego Jorku (zdobyli Puchar Prezydenta, największa ilość punktów w czasie sezonu zasadniczego). Drugi mecz już wydawał się łatwiejszy. 2-0 już w 1 tercji dla Rangersów, w 3 podwyższenie na 3-1 i koniec koncow wynik brzmiał 3-2. Wszystkie mecze w play-offach Rangersi rozstrzygali lub nie z przewagą lub stratą bramki. W playoffach nie ma nawet karnych, więc gra się do złotego gola. W tym meczu nie ma wyraźnego faworyta, mecz może spokojnie skończyć się remisem, Ovechkin trafia juz 2 mecz z rzędu. Mysle ze to bedzie kolejny defensywny mecz i under przez co rozstrzygnie go bramka, maks dwie jeśli w koncu wpadnie do pustaka. Na 28 spotkan rozgrywanych w Waszyngotnie padło 20 underów i to goście wychodzili w 4 na 5 zwycięsko.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=895371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Madryt


Godzina: rozkładowo 18:00, ale pewnie będzie opóźnienie


Spotkanie: Alejandro Falla- Philipp Kohlschreiber


TypPhilipp Kohlschreiber


Kurs: 1.52


Bukmacher: Pinnacle


Analliza:


Trochę dziwią mnie takie kursy wystawione na to spotkanie, spodziewałbym się czegoś w rodzaju 4.00/1.22. Alejandro Falla, czyli bardzo przeciętny ziemniak stanie na przeciwko bardzo dobrego tenisisty jakim jest Kohlschreiber. Niemiec ostatnio prezentuje bardzo dobrą formę, na drodze do finału turnieju w Monachium pokonywał nie złych ziemniaków m.in. Goffina, Zvereva czy Vesleya, by w najważniejszym pojedynku ulec po trzech bardzo wyrównanych setach z nota bene 3. rakietą świata Andym Murrayem. Falla natomiast poza nielicznymi przebłyskami w challengerach nie wykazuje wysokiej formy, może buków zwiodła wygrana ze słabym Stakhovskim w kwalifikacjach do tego turnieju. Nie widze zadnych czynników przemawiających za Fallą, pozostaje korzystać z ładnego kursu i grać.


 


http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?p=895378


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Cuevas P. vs Ramos A.
Typ: 1
Kurs: 1.70
Godz: 13:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj zostanie rozegrany ciekawy mecz w Madrycie między Urugugwajczykiem Cuevasem a Hiszpanem. Faworytem tego spotkania jest Urugwajczyk, który jest w dobrej formie, ostatnio zagrał w finale w Istanbule z Rogerem Federrem z którym przegrał 0:2, ale wcześniej pokonał między innymi Dmitrova i Gbashviliego. Ten zawodnik może wygrać z każdym a także przegrać z każdym. Słabą stabilność formy. Ramos za to  gra bardzo słabo ostatnio, rzadko co wygrywa a jak kogoś pokona to najczęściej jakiegoś "ogórka" albo po kreczu.. Teoretycznie gra u siebie ale nie wydaję mi się, że Cuevas będzie miał jakieś problemy z pokonaniem gospodarza. Stawiam na zwycięstwo Cueavasa. Prawdopodobny wynik to 2:0.

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?do=findComment&comment=894953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2 i over 2,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:45

05.05.2015

 

Pierwsze półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów gdzie na Juventus Stadium przyjadą królewscy z Madrytu. Wydawać się może, że mecz jest ciężki do wytypowania i każdy wynik w tym meczu może paść, jednak ja mam inne zdanie. Juventus jest drużyną bardzo mocną w Serie A i tam mogą rządzić niepodzielnie, jednak Champions League to już inny szczebel, a faktem jest że po wyjściu z grupy mierzyli się pierw ze słabym na tamte chwile Dortmundem i średniakiem jakim jest zespół Monaco. Drużyna z Turynu zapewniła sobie już zwycięstwo w swojej lidze i wydawać się może że skupią się tylko na Lidze Mistrzów, dzięki czemu będą grali na wyższym poziomie, ale czy na pewno im się to uda. Real walczy w lidze z Barceloną i ciekawe wydaje się to że do ostatniej kolejki Primera Division może nie być wiadomo kto zdobędzie mistrzostwo. Na pewno jako zespół są lepsi w ofensywie a tacy piłkarze jak Ronaldo czy Hernandez który za wszelką cenę będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony korzystając z braku Benzemy mogą sprawić, że ten mecz będzie jednostronny. Warto też dodać, że powrót Bale'a to poważne wzmocnienie i królewscy są spokojnie wstanie strzelić 2-3 gole w tym meczu. Cristiano walczy również z Messim o miano najlepszego strzelca Ligi Mistrzów więc jest to również powód do tego, żeby zagrać w tym meczu over 2,5. Reasumują Real Madryt jest obecnie na pewno lepiej grającą drużyną która na pewno będzie chciała zapewnić sobie finał już po pierwszym spotkaniu, a gospodarze muszą liczyć na Teveza i Morate oraz błysk Pirlo przy którymś z rzutów wolnych. Brak Pogby jednak może bardzo doskwierać w ofensywie i stawiam tutaj jednak na zwycięstwo hiszpańskiej drużyny i co najmniej trzy gole w meczu. Kurs 5.00 mi bardzo odpowiada i sam postawiłem na taki typ stówkę i liczę na rozmnożenie. Stawiam na wynik 1:3.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9?do=findComment&comment=895362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

 

506.png?timestamp=1430827488719 cl.png418.png?timestamp=1430827488724
 

Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Real Madryt
Kurs: 6,00
Data i godzina: 05.05.2015 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem Turyn a Realem Madryt. Juventus Turyn po bardzo dobrym weekendzie, gdzie w zwycięskim meczu z Sampdorią przypieczętowali swoje czwarte z rzędu Scudetto, podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. W ciągu ostatnich dziesięciu dni podopieczni Massimiliano Allegriego rozegrali aż trzy spotkania, mimo to trenerowi udało się dać odpocząć kilku zawodnikom, którzy powinni być głodni gry w dzisiejszym spotkaniu. Być może Andrea Pirlo zagra w swoim ostatnim meczu Ligi Mistrzów we Włoszech, więc zarówno on, jak i fani nie mogą się doczekać występu mózgu drużyny na pozycji defensywnego pomocnika, który jak zawsze wydaje się dyrygować grą całego zespołu. Juventus może liczyć na pewno na formę trzech kluczowych graczy linii ataku Carlosa Teveza, Fernando Llorente oraz Arturo Vidala, którzy w ostatnim czasie stwarzają bardzo duże zagrożenie pod bramką rywala, tworząc genialne akcje do zdobycia bramki, strzelając gole z bardzo trudnych pozycji. Defensywa wygląda bardzo solidnie Leonardo Bonucci, Andrea Barzagli i Giorgio Chiellini są praktycznie stałymi graczami lini obrony w tej kampanii, jednakże są nieco wolniejsi niż w wielu innych obrońców i tu mogą doszukiwać się swoich okazji piłkarze Realu Madryt. W ekipie Juve zabraknie dziś kontuzjowanych Martino Cacerasa oraz Paula Pogby. Real Madryt pokazał w weekend, że są oni znacznie słabsi w grze obronnej, gdy brakuje kilku kluczowych graczy. Gareth Bale, Karim Benzema i Luka Modric, trzech piłkarzy wyjściowej jedenastki było kontuzjowanych i nie mogło grać w ciągu ostatnich kilku tygodni, co na pewno miało wpływ na wyniki zespołu. Jednakże Gareth Bale według napływających informacji powinien dziś już zagrać, w ataku będzie partnerował prawdopodobnie Javierovi Hernandezowi oraz Cristiano Ronaldo, którzy ostatnio decydowali o sile ataku Realu, warto tu przede wszystkim pochwalić dobrą formę nie docenianego Chicharito. Sergio Ramos prawdopodobnie będzie dalej zastępował w pomocy Lucę Modrica, linie obrony tworzyć będą prawdopodobnie Raphael Varane z Pepe. Ostatni raz obie drużyny spotkały się dwa lata temu, na Santiago Bernabeu Real wygrał 2-1, natomiast w Turynie padł remis 2-2. Ze względu na słabą obronę u jednych jak i drugich obie drużyny powinny dziś strzelać, ale mimo wszystko moim zdaniem minimalnie zwyciężą goście, którzy mają zdecydowanie więcej atutów w ataku. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=895423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Gimeno-Traver - Kyrgios
Typ: 2
Kurs: 2.25
Godz: 15:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

przed nami spotkanie 1/32 finały turnieju ATP w Madrycie rozgrywanego na kortach ziemnych, do rywalizacji stają Hiszpan Daniel Gimeno-Traver, który w tym turnieju przebijał się przez kwalifikacje i nierozstawiony Australijczyk Nick Kyrgios. Hiszpan obecnie w rankingu ATP ma na swoim koncie 726 punktów co daje mu obecnie 66. miejsce. Jak każdy Latynos dobrze czuje się na kortach ziemnych, ale nie zmienia to faktu, że jest przeciętnym graczem. W ostatnim czasie odniósł kilka zwycięstw, ale jego rywalami byli zdecydowanie słabsi gracze. Kyrgios to 20-latek, który od czasu swego wyskoku uważany jest za materiał na jedną z największych gwiazd światowego tenisa. Ostatnio zaprezentował się z dobrej strony w Estoril, gdzie doszedł do finału turnieju. Wydaje mi się, że po tym turnieju nauczył się jak grać na mączce, bowiem miał tam parę bardzo miłych dla oka akcji. Uważam, że pomimo większego ogrania Gimeno-Travera na cegle to Kyrgios wygra ponieważ obecnie znajduje się w lepszej formie.

 

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn vs Real Madryt
Godzina: 20:45
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:

Już dziś będziemy świadkami pierwszego meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów gdzie w Turynie miejscowy Juventus podejmie ubiegłorocznych zwycięzców LM Real Madryt.Lekkim faworytem bukmacherów są gospodarze ale większość grających stawia tutaj na Królewskich.Ja osobiście liczę na bardzo zacięte spotkanie, coś w stylu derbów Madrytu w 1/4 finału mimo tego że boję się jednak że może skończyć się dominacją klubu z Madrytu.Co stoi po stronie Juve?Na pewno komfort psychiczny związany z tym że zostali już mistrzami Włoch i mogą skupić się tylko na Lidze Mistrzów i to jest ich priorytet.Ostatnio dość średnia forma w Serie A ale chyba jest to podyktowane właśnie postawieniem na 1 miejscu Ligi Mistrzów.Co stoi po stronie Realu? Na pewno niesamowita siła w ataku.Jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo uzupełniany przez będącego w bardzo dobrej formie Chicarito czy też wracającego Bale'a to wielki atut i na pewno obrona Juve będzie musiała na to szczególnie uważać.Dodatkowo bardzo mocna druga linia z Jamesem i Kroosem na czele.Zostali osłabieni brakiem Modrica jednak cały czas są niesamowicie groźni.Mi niestety wydaje się że Real nie będzie miał problemów z przejściem do finału LM ale sądzę że rozstrzygnięcie na ich stronę nie nastąpi od początku pierwszego meczu tylko w końcowych minutach tego spotkania bądź dopiero w meczu na Santiago Bernabeu.Juve wiedząc jak mocny w ataku jest Real myślę że zastosuje typowe włoskie catenaccio i bardziej skupią się na bronieniu dostępu do bramki niż na skomasowanych atakach co na pewno pomoże w typ by mój typ był trafiony.W dwumeczu z Monaco dwa razy padał remis bezbramkowy do przerwy, taka sama sytuacja miała miejsce w meczach Realu z Atletico i dziś liczę na to samo.Na pewno nie można się dziś spodziewać gradu bramek i osobiście liczę na wynik remisowy do przerwy głównie ze względu na to że Włosi bardzo będą uważać na swoją bramkę bo strata bramki u siebie moim zdaniem przekreśli ich szansę na awans.Dlatego sam gram remis do przerwy po bardzo przyjemnym kursie.Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=895443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Champions League - półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Juventus - Real Madryt

Typ: 2 (ahc 0:0,5)

Kurs: 1.55

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

No to zaczynamy fazę półfinałową Ligi Mistrzów, w której są 3 faworyci i można powiedzieć kopciuszek, którego jednak nie można do końca lekceważyć. Jednak Juventus nie da się ukryć, że najmniejsze szanse na kogo by nie trafił, a trafił na Real Madryt i według mnie obecnie ma jeszcze mniejsze szanse niż np. miałby z Bayernem. Ale nie można od razu odbierać im szans, jest dwumecz, dzisiaj w Turynie. Gospodarze zapewnili sobie już mistrzostwo, ale prawda taka, że mistrzostwo Włoch to pozostałe 3 ekipy zdobyłyby chyba z 5 kolejek jeszcze wcześniej, bo ta liga nie odbudowuje się, a Juventus trzyma poziom. Chociaż nie da się ukryć, że drabinka do półfinału dla Juve była rewelacyjna bo Dortmund w 1/8 finału i Monaco w cwierćfinale to rywale na chwilę obecną dużo słabsi niż Real Madryt. Królewscy celują w obronę tytułu, oczywiście może zadziałac klątwa czyli, że nikt jeszcze nie obronił, ale myślę, że w finale się zameldują. Pytanie brzmi jaki wynik 1 meczu? Moim zdaniem nie zobaczymy otwartego futbolu, dla gospodarzy kluczem nie będzie stracić bramki i na tym się skupią ale patrzeć na siłę ofensywną gości to jakoś nie wierzę, że tej 1 bramki nie stracą. A znowu za bardzo Juventus nie ma czym straszyć w ataku, ogólnie to drużyna nie strzelająca wiele bramek. Real obronę ma uporządkowaną i jeżeli nie załapią koszmarnego dnia z wieloma błędami to myślę, że remis to jest minimum Królewskich, a nie zdziwi mnie również zamknięcie rywalizacji przez nich już w Turynie, a dokładnie wygrana. Jednak dla mnie najlepszy typ na ten mecz ze względu na to, że buki gospodarzy stawiają w roli faworyta to X2. 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał

Spotkanie: Juventus      -              Real Madrid

05.05.2015 20:45

Typ: 1X

Kurs:  1.44

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w piłkarskiej Ldize Mistrzów  pomiędzy drużynami Juventusu i Realu. Juventus czekał 12 lat na takie spotkanie, dlatego całe Włochy oraz piłkarski świat dopingować będą teoretycznie „najsłabszą „ drużynę spośród pozostałych półfinalistów. Włosi słyną z dobrej obrony dlatgo uważam że powinni wytrzymać poziom dzisiejszego spotkania i mając w bramce tak doświadczonego bramkarza jak Buffon mogą na prawdępowalczyć ozachowanie czystego konta. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i ataki obu drużyn będą raczej polegały na kontratakach. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 5 zwycięstw odnieśli gracze Juve, raz  padł remis i 3 razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek, Gospdoarze zapewne zdecydują się na rozsądne ataki i może to spowodować że będziemy mieli sporo strzałów na bramkę,. GEkipa Juve zapewniła sobie już mistrzostwo kraju, dlatego uważam że dzisiaj dadzą z siebie absolutnie wszystko. Moim zdaniem dzisiaj też odniosą zwycięstwo.  Mój typ 1:0 to po pasjonującym meczu.

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9?do=findComment&comment=895452

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...