Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA Katowice


Monf

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis,WTA Katowice,kwalifikacje

Data i godzina: 04.04.2015 ; 16:00

Spotkanie: Nadiya Kichenok-Olga Brózda

Typ:2

Kurs:12.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Załozyłem ten temat by przybliżyć Wam sytuacje z kortów w Katowicach,dziś 29 letnia Olga Brózda zmierzy się z Nadia Kichenok.Bukmacherzy nie znają Olgi stąd pewnie taki kurs na jej wygraną.Osobiście znam tą kobiete, jest waleczną i charakterną osobą. W swojej przeszłości osiągała dość duże sukcesy, w szczególności w grze deblowej gdzie była na 130 miejscu w rankingu i wygrała aż 45 turniejów ITF . W singlu 6 wygranych turniejów ITF i najwyzsze miejsce to w pierwszej 300. Do 2009 roku grała bardzo dobrze , zapowiadał się awans do TOP 100 , jednak kontuzja,problemy osobiste i zawiesiła swoją karierę,dość długo nie grywała.Obecnie jest halową wicemistrzynią Polski  w singlu z 2015 roku i mistrzynią Polski w grze deblowej.Jest trenerką tenisa, na kortach "Angie" w Pruszczykowie gdzie trenje ANGELIQUE KERBER! Wiem , że do tego turnieju przygotowywała się z całych sił, grała nawet sparingi z w.w Niemką. Jest todla niej bardzo prestiżowy turniej,lubi ona grac w hali,dobrze czuje się w Katowicach. Jest to odpowiedni moment by pokonać będąca totalnie bez formy Ukrainke , która ma serie 4 przegranych meczów z rzędu i to nie z jakimiś wygórowanymi rywalkami gdyż ulegała Friedsam,Pfizenmaier,Diatchenko i Beygelzimer . Według mnie każdą z tych rywalke Olga jest w stanie pokonać. Myslałem ze kurs 9 jaki początkowo wystawił Bet365 będzie spadał a on wzrósł do 12. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane.Szanse w tym meczu są według mnie 60/40 na korzyść Polki.To nie jest zwykły strzał na typ z wysokim kursem,ale na prawde poparty argumentami.Nadia w soattnim czasie przegrywa wszystko,robi bardzo dużo błędów,a Olga brózda to trenerka tenisa więc na celu ma eliminowanie błędów. Brózda ma bardzo szerokie pojęcie o tenisie,długo przygotowywała się do tego turnieju i na 100% nie pożegna się z nim w 1 rundzie eliminacji :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Olga brózda to trenerka tenisa więc na celu ma eliminowanie błędów. Brózda ma bardzo szerokie pojęcie o tenisie,długo przygotowywała się do tego turnieju

 

Odrazu mi sie przypomnialo pewne powiedzenie poker pro: "Poker is like sex- everyone thinks they're the best best at it, but only a few actually know what they're doing". To ze ktos ma wiedze teoretyczna nie znaczy ze w praktyce mu to dobrze wychodzi. Powodzenia w typie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,WTA Katowice


Data i godzina: 07.04.2015 ; 18:00


Spotkanie: Magdalena Frech-An Sopie Mestach


Typ: Magdalena Frech +1,5 seta


Kurs: 2,78


Bukmacher: Pinnacle Sports


Analiza:


 


A więc 1/16 finału turnieju w Katowicach, już za godzine na hale w spodku wyjdą 17 letnia Polka Magdalena Frech i 21 letnia Belgijka An Sopie Mestach.Magda obecnie plasuje się na 433 miejscu , natomiast rywalka zajmuje miejsce 112. Myśle ze na przestrzeni tygodni,miesięcy Polka na pewno wejdzie do pierwszej 400, być może juz po turnieju w Katowickim Spodku.Zacznę od Belgijki która przegrała 8 ze swoich 10 ostatnich meczów na hardzie. Jest ona totalnie pod formą, rok 2015 dla niej rozpoczął sie fatalnie i kontynuje swoją słabą forme.Ostatnie poazki z Hercog,Kostova czy Karatancheva zwłaszcza na hardzie potwierdzają moje słowa.Natomiast Polka z meczu na meczu co raz to pewniejsza,z meczu na mecz lepsza i odnosząca zwycięstwa.Bardzo dobre występy na hardzie zaliczyła w Wielkiej Brytani , gdzie osiągneła ćwiercfinał i przechodzac przez kwalifikacje w nastepnym odpadła w 1/16.Ostatnio na mączce ograła chociazby Iva Mekovec co jest dobrym wynikiem.Magda dobrze zna korty w Katowicach,jest przeciez halowa mistrzynia Polski z 2015 roku.Młoda,charakterna zawodniczka na pewno da z siebie 100% i bedzie starała sie zmazac plame jaką zostawiła po sobie Ula Rawańska,kompromitujac sie we własnym kraju. Dobry serwis i solidna,regularna gra bedzie kluczem do zwycięstwa. An Sopie Mestach jest zawodniczka , która jesli sie zmusi do biegania to już w ogóle sie gubi, to jest element który moze zawazyc o losach tego spotkania. Magda musi grac sporo kątowych piłek a wtedy na pewno sprawi ogromne problemy swojej starszej przeciwniczce.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09.04.2015 18:00

Flipkens - Niculescu

Flipkens @ 2,76

Pinnacle

 

H2H 2-1 dla belgijki,chociaż ostatnio w hali przegrała z Niculescu 0-2.Dziś czas na rewnaż.Moim zdaniem był to jednak wypadek przy pracy,ponieważ Flipkens to zawodniczka z dużo większymi możliwościami.Bilans na hali również na jej korzyść.92/62,przy 63/43 rumunki.W pierwszej rundzie gładko odprawiła Beck.Niculescu 6-4 6-4 z będąca w słabej formie Mladenovic.Moim zdaniem będzie szybki rewanż  za Antwerpie.Powodzenia!

 

2-1  :plus:

Edytowane przez He®oes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...