Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Dubai - Acapulco - Buenos Aires


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

post-8222-0-78742300-1424539617_thumb.jpg

Dubai Duty Free Tennis Championships
ATP World Tour 500
Dubai, U.A.E
23.02.2015-28.02.2015
Hard
http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/

post-8222-0-52937600-1424539630_thumb.jpeg
Abierto Mexicano Telcel
ATP World Tour 500
Acapulco, Mexico
23.02.2015-28.02.2015
Hard
http://www.abiertomexicanodetenis.com/noticias/


post-8222-0-48580900-1424539643_thumb.jpeg
Argentina Open presentado por Buenos Aires Ciudad
ATP World Tour 250
Buenos Aires, Argentina
23.02.2015-01.03.2015
Clay
http://argentinaopenatp.com/atp/

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda - 1/8-finału
Spotkanie: Borna Coric - Marcos Baghdatis
Typ: powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.60
Godz: 25.02.2015r 12:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Lecimy z turnieju ATP 500 w Dubaju - mój bet dnia na jutro to over setowy w spotkaniu Corica z Bagietą. Wydaje mi się, że bukmacherzy wystawili za duży kurs - według mnie 2.25 to powinien być max, ale 160% to według mnie value. Bagieta dzisiaj grał z Goffinem, który jest bez formy i sam grał tragicznie. Pierwszy set to było WTA - swoje gemy przegrywał jeden jak i drugi, w drugim secie już się panowie uspokoili. Borna grał dzisiaj z Jazirim - przegrał pierwszy set, ale potem już kontrolował spotkanie i na spokojnie wygrał dwa kolejne sety 6-3 6-3. Borna to młody kot 96' według mnie ma jutro szanse urwać seta Bagiecie, a kto wie może stać go nawet na wygraną 2-1, Bagieta najlepsze lata ma już za sobą, teraz już zostało mu tylko dorobić sobie trochę kasy, ale szału w tenisie chłop nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.02.2015 17:50

Monaco - Cuevas

Cuevas @1.93


5/10

 

Kursy wystawione tylko na podstawie terytorium na jakim grają oraz na podstawie H2H,które wynosi 5-0 dla Monaco.Patrząc na formę w ostatnich latach Cuevas nie powinien mieć dzisiaj problemów ze zwycięstwem.W ostatnich latach był dręczony kontuzjami, ale teraz zanotował znaczący awans w rankingu.Czas najwyższy na wzięcie rewanżu za poprzednie porażki.

Edytowane przez Kuriozum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Acapulco,Meksyk


Spotkanie: Kei Nishikori-David Ferrer


Typ: 3 sety


Kurs: 2,37


Buk: Bet365


Data i godzina: 01.03.2015 04:00


 


A więc czas na finał jakże emocjonującego turnieju w Acapulco,można sie było spodziewac takowego finału,jednak ja liczyłem ze znajdzie sie w nim mój ulubieniec Ryan Harrison,tak sie nie stało i już po raz 6 na przestrzeni roku będziemy widzieli w akcji Hiszpana Davida Ferrera i Japończyka Keia Nishikoriego.Tych panów przedstawiac chyba nikomu nie trzeba,elita ATP Kei na 5 miejscu ,natomiast David plasuje sie na 9.Obaj mają wspaniałą serie wygranych 9 meczów z rzędu , a to dlatego ze 2 tygodnie temu Kei wygrał turniej w Memphis ,natomiast Ferrer w ostatnim tygodniu triumfował na mączce w Rio De Janeiro.Tutaj oboje mieli łatwą droge ,no nie co trudniejszą miał Hiszpan,bo w ćwiercfinale mierzył się z Tomicem,wygrał ten mecz 2-1,jednak wszystko miał pod kontrolą,no i półfinał z Ryanem Harrisonem to chyba najtrudniejsze spotkanie na tym turnieju Davida i takze zwycięstwo 2-1.Kei przeszedł do półfinału bez straty seta, dopiero w tej fazie 1 secika urwał mu Kevin Anderson.Mecze z udziałem tych panów zawsze stoja na bardzo wysokim poziomie,mają wiele zwrotów akcji,dla żadnego z nich nie ma piłek przegranych i walcza zawsze do końca.David Ferrer prezentuje taki tenis na wyniszczenie,potrafi przebijac,przebijac i przebijać jednak robi to na prawde w miły dla oka sposób,stosujac ciekawe i trudne dla rywali rotacje,oraz stara sie rozrzucac przeciwników po korcie,jednak zazwyczaj to on jest strona broniąca,a  w defensywie obecnie nie ma chyba lepszego zawodnika od niego no może poza Djokovicem.Kei Nishikori to samuraj,ptrafi wychodzic z niezywkle trudnych wymian zwycięsko,niektóre mecze takze juz miał przegrane a jednak wygrywał.Jego elementem rozpoznawczym na pewno jest backhand po lini.Potrafi to wykonac świetnie zarówno z backhandu jak i z forehandu,świetnie czuje się w grze w korcie a nie poza linia końcową.Mecze tych panów zawsze elektryzują , dobitnym dowodem na to jest fakt że w ostatnich 4 spotkaniach rozgrywanych do 2 wygranych setów były 4 mecze 3 setowe.Oni na korcie się nie oszczędzaja , a zwłaszcza w finale nie zdziwie się jeśli tutaj zawodnik który wygra 1 set przegra cały mecz, a uwazam z ejest to najbardziej prawdopodobne.Zwycięzcy meczu nie wytypuje jednak kibicuje Nishikoriemu.


 


Pomogłem? Daj PR %-)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...