Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Malaga-Valencia
Typ: 1x
Kurs 1.44
Buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Jutro ostatnie spotkanie w ramach 21 kolejki Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym Malaga na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Valencii. Na razie zespolem lepiej się spisującym na przekroju całego sezonu jest drużyna gości, która plasuję się w tej chwili na 4 pozycji z dorobkiem 41 punktów na swoim koncie, gospodarze w tym sezonie graja jednak zdecydowanie słabiej niż w spotkaniach u siebie i zdobyli tam tylko 13 punktów,Malaga natomiast właśnie tutaj radzi sobie troszkę lepiej 18 punktów w 10 spotkaniach i tylko dwa spotkania przegrane, wpadka z Almerią i Realem madryt co raczej dziwić bardzo nie może . Ogólnie Malaga gra na przełamania serii i 4 kolejnych spotkań bez zwycięstwa w lidze Hiszpańskiej, myślę że ma okazję na zdobycie w tym spotkaniu kompletu punktów, tym bardziej że Valencii w ostatnich latach na tym stadionie grało się cięzko, ostatnie 3 punkty popularne "Nietoperze" zdobyli tutaj w 2010 roku. Mój typ na ten mecz to 3 punkty dla Malagi.  

 

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-24?do=findComment&comment=877609

 

:plus: 44

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROSJA: KHL 02.02.2015 11:00

Vladivostok        -              Novosibirsk

Typ:1OT

Kurs: 2.25

Stawka:4/10

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszego dnia bardzo uboga oferta z meczy w hokeja. Zaledwie dwa spotkania w Rozyjskiej KHL, ja zapraszam was na mecz między Vladivostok a Novosibirsk. Mecz konferencji Wschodniej w którym to zajmujący dziewiątą lokatę z dorobkiem  64 oczek gospodarze z Władywostoku będą podejmować  trzecią ekipę Konferencji Novosibirsk które obecnie ma 98 oczek na swoim koncie. Wczorajszego dnia odbyło się 3 spotkanie obu ekip w tym sezonie które zakończyło się wygraną 2:1 gospodarzy. W dzisiejszym meczu osobiście mam przeczucie na remis ponieważ wczorajszy mecz był bardzo wyrównany pod względem strzałów czy interwencji bramkarzy. Ekipa gospodarzy oddała zaledwie dwa strzały więcej które widać byłby warte zwycięstwa. Mecz był dość czysty jak na mecz KHL ponieważ tylko 4 kary po dwie w każdym zespole to bardzo mało. Patrząc na h2h obu ekip i na formę obu drużyn sądzę że wygrają dziś gospodarze ponieważ wczoraj pokazali ze ładnie grają i potrafią wygrać z niedawnym viceliderem. W h2h nie ma meczu jeszcze który by zakończył się wygraną gości między tymi ekipami i sądzę że i dziś się tak nie stanie. Mam nadzieje że to spotkanie zakończy się wygraną gospodarzy po dogrywce a wynik jaki chodzi mi po głowie to 3:2. Pozdrawiam. 

 

http://obstawianie.com/topic/29581-rosja-khlvhlmhl-20142015/?p=877867

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Le Havre AC - Valenciennes FC
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 02.02.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 22 kolejkę ligową francuskiej Ligue 2.
W mieście Le Havre liczącym ponad sto siedemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Stade Océane mogącym pomieścić ponad dwadzieścia pięć tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Le Havre Athletic Club założonym w 1872 roku o barwach niebiesko-błękitnych a w gości z miasta Valenciennes liczącego ponad czterdzieści dwa tysiące mieszkańców przyjedzie zespół założony w roku 1915 o barwach czerwono-białych a mianowicie Valenciennes Football Club.
Le Havre AC rozegrało w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobyło 25 punktów po 6 zwycięstwach, 7 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramek 25-24.
Valenciennes FC zdobyło 24 oczka w swoich 21 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 18-31.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 10 razy zdobywając 17 oczek po 4 wygranych, 5 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Stade Océane 12-8.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 7-15.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 oczko a w 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Le Havre oba te spotkania wygrali gospodarze w stosunku 3:0 oraz 2:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Le Havre Athletic Club w tym sezonie ligowym na swoim terenie gra dużo lepiej niż na wyjazdach i do tego potrafi grać z drużyną z miasta Valenciennes a Valenciennes Football Club na wyjazdach w tym sezonie ligowym forma nie zachwyca i nie potrafi grać na terenie Le Havre i moim zadniem trzy oczka zostana przy gospodarzach tego spotkania na ich Stade Océane.

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-9

 

:plus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Montpellier
2.02 19:00
Joao Sousa (-1,5 seta) - Laurent Lokoli
typ: 1
2,05
Pinnacle
Analiza
Dziś emocjonowaliśmy się emocjami w wielkim finale Australian Open, a już jutro startują kolejne turnieje. We francuskim Montpellier, gdzie wystepuje Janowicz, spotkaja sie Joao Sousa, rozstawiony z numerem 7, z reprezentantem gospodarzy, Lokolim, który otrzymał od organizatorów dziką kartę. Obaj panowie mają w tym sezonie po dwa turnieje, Francuz rozpoczął od challengera, przegrał w I spotkaniu z Amerykaninem, Buchananem. W Australii było już dobrze, przeszedł kwalifikacje, by przegrać z Haiderem-Maurerem w I rundzie turnieju głównego. Dla 259 rakiety swiata to spory sukces. Sousa to 55 rakieta swiata, ja rozumiem, że hard nie jest jego ulubiona nawierzchnią, ale czy nie powinien być większym faworytem w starciu z Francuzem? Sousa, w Auckland pechowo trafił na Johnsona, w Australian Open był jednak w III rundzie, pokonał po drodze Thompsona, Klizana, by ulec dzisiejszemu finaliście Australian Open. Umiejętności Sousy są sporo wyższe i jeśli tylko nie przejdzie obok spotkania, nie powinien miec wiekszych problemow z zameldowaniem sie w II rundzie i odrobieniu punktów z ubiegłego sezonu.

 

http://obstawianie.com/topic/30837-atp-montpellier-zagrzeb-quito/?do=findComment&comment=877099

 

:plus: 105

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Montepellier ATP

Spotkanie: Janowicz - Brown

Typ: Janowicz 2-0

Kurs: 2.10

Godz: 02.02.2015r 20:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

AO się skończyło i lecimy z mniejszymi turniejami, na pierwszy plan pobieram Francuski turniej w hali w mieście Montepellier - i spotkanie pomiędzy naszym Jerzym Janowiczem, a "czarnym Niemcu" Dustinem Brownem. Faworytem bukmacherów jest Jerzy Janowicz i ja uważam podobnie, ale nie pobieram czystego zwycięstwa, a wygraną Jerzyka 2-0!

 

Można uznać, że jestem samobójcą stawiając w tym spotkaniu 2-0 dla Janowicza, ale wydaje mi się, że to bardzo dobra opcja. Po odpadnięciu z AO Jerzyk miał na pewno kilka dni luzu, a potem mocny trening i oby praca głowy, bo z głową jest słabiutko, ale o tym wiadomo od dawna. Po drugiej stronie wcale nie mamy kogoś lepszego, bo Brown to też potrafi pajacować - jak ktoś oglądał na AO jego spotkanie z Dimitrovem to wie o czym mówię, bo gość tam grał jakby mu kazano grać, a nie dla przyjemności.

 

Przejdźmy do turnieju - Janowicz broni tutaj punktów, bo rok temu był w półfinale, a Dustin chyba zatrzymał się na drugiej rundzie(przepraszam, że nie wiem dokładnie, ale maksymalnie to była trzecia runda...). Dla Jerzyka to bardzo dobry turniej na odbicie się, bo jakby się postarał i grał swoje to ma szanse według mnie na półfinał, a może nawet i finał. Pierwszą rundę przejdzie na pewno, bo przecież Dustin czasami zachowuje się jak kretyn i wszyscy o tym wiemy. Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/30837-atp-montpellier-zagrzeb-quito/?p=877894

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, Challenger Burnie, 03:00

02.02.2015r

Jasika - Sandgren

Typ: 1

Kurs: 1,72
Bet365


Minimalne spadki już za nami, ale myślę, że i tak warto zagrać na młodego Omara. Zrobiło się o nim głośno podczas Australian Open, ale moim zdaniem nie na wyrost, gdyż młodzieniec potrafi grać. Serwis do poprawy jeszcze, ale jak trafi to ustawi wymianę, w wymianach będzie lepszy od swojego rywala na pewno, do tego taktycznie też będzie lepszy.

Sandgren w tym sezonie 0/2, porażka z Sugitą i McGee, niby po 3 setach, ale w obu tych meczach nie miał za wiele do powiedzenia, kiedy rywale grali swoje i w żadnym z tych meczów nie miał realnych szans na zwycięstwo. Jasika swoje zrobił, nieźle się zaprezentował w Melbourne, gdzie przegrał po walce w 3. rundzie kwalifikacji z Copilem.

Sandgrenowi jednak do Copila brakuje wiele i pomimo lepszego serwisu od Jasiki nie powinien mieć za wiele do powiedzenia, ze względu na swoją nieregularność serwisową jak i podczas wymian. Jak dla mnie warto.

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/?do=findComment&comment=877908

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Polska Tauron Basket Liga
Spotkanie: Szczecin - Asseco Prokom
Typ: Asseco Prokom -5.5 Handicap

Kurs: 1,71

Godz i data: 19:00, 02.02.2015
Bukmacher: Pinnacle

 

 

Dziś wybrałem spotkanie polskiej koszykówki. Ostatnia drużyna ligi ze Szczecina podejmie na własnej hali rozpędzoną drużynę z Gdyni która obecnie plasuje się na pozycji 6. Goście ostatnio grają fantastycznie, jednak można to zauważyć ponieważ grają ostatnio cały czas u siebie. Teraz czeka ich wyjazd a Asseco na wyjazdach z ostatnich 5 meczy 3 przegrali w regulaminowym czasie gry, zaś 2 przegrali po dogrywce. Szczecin to także nie rewelacja grając u siebie, w ogóle gdzie kol wiek grając ale świadczy również o tym ostatnie miejsce w lidze. Szczecin w ostatnich meczach u siebie 1 zwycięstwo i 4 porażki. W tym sezonie obie ekipy spotkały się wtedy Asseco u siebie wygrało 88-79. A więc mój dzisiejszy typ byłby pokryty. Myślę że koszykarze z Gdyni są tak mocni że dziś nadrobią sobie wszystkie stracone punkty na wyjazdach.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29965-polska-tauron-basket-liga-201415/

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Malaga – Valencia

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.61

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

21-sza kolejka Hiszpańskiej Primera Division zakończy się w Maladze gdzie miejscowa ekipa będzie gościła drużynę Valencii.

Gospodarze grają od początku sezonu bardzo równo, jednak w nowym roku dopadł ich mały kryzys. Wygrali tylko jedno spotkanie pucharowe z Levante, w lidze natomiast od czterech spotkań bez kompletu punktów.  Mimo wszystko do tej pory wywalczyli sobie bardzo mocną i stabilną pozycję numer siedem dla mnie jest to ekipa za mocna by tułać się gdzieś w drugiej części tabeli i trochę za słaba by walczyć o miejsca premiowane grą w Europejskich Pucharach, chociaż obie kwestie mogą się w każdej chwili zmienić bo jesteśmy dopiero na półmetku rozgrywek a widać ich w grze ostatnio duże wahania. Szczególnie znacznie słabiej wygląda ich gra w destrukcji już tak pewnie nie grają na tyłach w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych z każdym tracili bramkę.  Widziałem ich ostatnie trzy spotkania z Bilbao tak się złożyło że mecz ligowy przedzielił dwumecz w Pucharze, zespół ma prawo odczuwać zmęczenie tymi trzema bardzo intensywnymi spotkaniami, tym bardziej ze ich kadra do długi nie należy.

Valencia  tak jak przypuszczano będzie mocna w tym roku a za rok może nawet włączyć się do walki o mistrza.  Jednak za nim to nastąpi musza zrealizować główny cel czyli czwarte miejsce i eliminacje do Ligi Mistrzów. Mają godnego rywala w postaci Sevilli do której tracą jeden punkt ale ich rywal ma jeden mecz mniej na swym koncie. Będzie to bardzo ważne spotkanie gdyż ten mecz zaległy Sevilla zagra już w ten weekend z Realem na wyjeździe tak wiec strata punktów jak najbardziej wchodzi w rachubę a wtedy Nietoperze oczywiście jeśli dziś wygrają będą dyktować warunki gry.   Valencia miewała w tym sezonie wpadki ale kto ich nie miał ale raczej cały czas grają na swoim wysokim poziomie szczególnie mam tu na myśli poczynania ofensywne w tej kwestii ustępują tylko wielkie trójce. Ostatnie dwa spotkania ligowe po trójka wbita Sevilli oraz Almerii, na pewno ich szczególnie groźną bronią jest różnorodność w ataku mają dobre i skuteczne stałe fragmenty gry stąd obrońcy zdobyli już siedem bramek wynika to też z faktu że często podłączają się do akcji ofensywnych bo Valencia zdecydowanie na ataku opiera swoją taktykę.  Jeśli chodzi o graczy tych ofensywnych to tutaj jest lider Parejo z 7 trafieniami ale do bramki trafiało jeszcze ośmiu graczy w tym sezonie w tym wszyscy czterech napastnicy dzielą się po równo tymi bramkami, tak więc na podmęczony zespół Malagi który jak wspomniałem ostatnio często grał będzie miał kto wejść i ich dobić, lub podgonić wynik.

Dla mnie tutaj będzie żywy i otwarty mecz dlatego różne opcje bramkowe wchodzą tutaj w grę, jak wspomniałem Malaga tak pewnie  na tyłach już nie wygląda a nie ma co ukrywać „ Nietoperze” na pewno tutaj czegokolwiek bronić nie będą nawet prowadząc. Siłę ognia i łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych mają ogromną.  Wyjazdy tak pewnie jak gra w domu nie są bo kilka wpadek już zaliczyli jak porażka z Levante 2:1 i tutaj gospodarze na pewno nie stoją na straconej pozycji bo ta młodzież nie przestraszyła się Barcelony, Realu to nie przestraszy się Valencii, ci młodzi zawodnicy mają odwagę zagrać fajnie w przodach.  Gospodarze mają dobre ostatnie wspomniana jeśli chodzi o grą przed własną publicznością z tym rywalem przed rokiem remis 0:0, dwa sezony temu wygrana 4:0 ale nie ma co ukrywać były to znacznie inaczej grające ekipy niż teraz. W pierwszym spotkaniu Valencia gładko wygrała 3:0 dziś tak łatwo i przyjemnie zapewne nie będzie ale na pewno tą jakość w ofensywie znowu pokażą. 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-24

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Zagrzeb,kwalifikacje


Spotkanie: Michael Berrer-Aldin Setkic


Typ: 2


Kurs: 4,00


Buk: Bet365


Godz. 11:30


Analiza:


 


Takie było założenie żeby w pierwsze 2 dni ustawić sie na czele stawki dwoma trafionymi kursami 3,50+ ,wczoraj nie poszło więc dzis jestem konsekwentny,jeśli sie nie uda zaczniemy odrabianie ,ale dlaczego ma sie nie udac? Faworyzowany w dzisiejszym meczu przez buki Niemiec , według nich ma rozbic Setkica,jednak ja bym nie był taki pewien. Fascynacja Berrerem zaczęła się w Doha,6 stycznia gdy pokonał Rafe Nadala,ale wystarczyło trzymac swój serwis bo Rafa był kompletnie bez formy.Berrer ma już swój wiek,w tym roku rozegrał pare spotkań i podrózował po świecie,nie jestem pewien czy jest to na jego siły. 34 lata na karku to na prawde sporo,jego gra opiera się głównie na serwisie,jak na razie rywali miał słabych: Franco Skugor i Jese Huta Galung.Współczynnik zwycięstw na hardzie to ok. 50% , w hali natomiast 64%.Jego rywal Aldin Setkic mało znany większosci,plasuje się na 222 miejscu w rankingu i gra glównie w challengerach,ale tych czelków w swojej karierze to on wygrał bardzo dużo.Na hardzie czuje sie wspaniale,ponad 70% wygranych meczów a rozegrał ich prawie 200,w hali współczynnik wynosi lekko ponad 50% i rozegrał tam prawie 4 razy mniej meczów niz na hardzie.Aldin ma bardzo dobry 1 serwis,przede wszystkim bardzo powtarzalny,we wczorajszym meczu wygranym 2-0 z Bozoljac'iem miał ponad 80% trafności 1 serwisu,dołożył do tego 3 asy.Myśle ze ten mecz nie bedzie krótki,może zobaczymy nawet 3 setówke, a jeśli tak to fizycznie moze nie wytrzymac Niemiec.Moim zdaniem Setkic ma bardzo duże szanse na wygranie tego pojedynku i zakwalifikowanie się do turnieju głównego.


 


http://obstawianie.com/topic/30837-atp-montpellier-zagrzeb-quito/?do=findComment&comment=877892


 


:minus: 200


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ITF Glasgow - kwalifikacje
Spotkanie: Salisbury - Haenle
Typ: 1
Kurs: 1.66
Data: 02.2.2015 14:00
Bukmacher: Bet365

 

W ostatniej rundzie kwalifikacji do ITF-u w Glasgow zagrają Brytyjczyk Joe Salisbury i Szwab :D Pirmin Haenle. Jak dla mnie kurs jest przeszacowany i za duży. Wg mnie powinien być @1.45-1.5. Wiadomo,że gracze z USA, Wielkiej Brytanii najlepsze wyniki osiągają u siebie, zwłaszcza na hardzie. Tak też jest i w przypadku Salisbury'ego. Posiada dobry serwis i FH, gorzej jest z bh. Haenle na hardzie? Bez szału, ma minusowy bilans. Ostatnio został pogrążony prze Granta i to boleśnie. Tutaj przeszedł 2 rundy kwali, ale na tym chyba się zatrzyma. Nie widzę w tym meczu żadnej przewagi Niemca, w żadnym z elementów gry. Serwis i FH po stronie Joe, jak również i sędziowie powinni być przychylni gospodarzowi.

 

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/?do=findComment&comment=877908

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis, ATP - SINGIEL: Zagreb (Chorwacja), twarda (w hali) - 1/16-finału

Spotkanie: Coric B.    -    Stakhovsky S.
Typ: 2

Kurs: 2.00
Godz: 17.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie w ramach 1/16 turnieju na twardej nawierzchni w Zagrzebiu. O 17 na hale wyjdą Corić ( 92 ATP ) oraz Stakhovsky ( 69ATP ). Moim typem na to spotkanie jest wygrana tego drugiego. Mecz zapowiada się jako typowy 50 na 50, poszedłem dziś stawiając ten typ w stronę wyższego kursu oraz ciut lepszych wyników w ostatnim czasie. Stakhovsky wygrał w tym roku dwa oficjalne spotkania ( w tym jedno w pierwszej rundzie Australian Open ) jego rywal zaledwie jedno i była to wygrana w turnieju w Indiach.Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu tenisistów bo zwycięzca będzie mógl "ruszyć z miejsca" w tym sezonie i w końcu zacząć grać poważnie. Do tej pory nie stoczyli oni między sobą ŻADNYCH bezpośrednich pojedynków więc na tej podstawie nie ma co patrzeć. Lekka przewaga w kursach na Corica może zachęcać do zagrania na niego ja jednak stawiam na rywala znajdującego się wyżej w rankingu i wygrywającego więcej spotkań w tym sezonie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/30837-atp-montpellier-zagrzeb-quito/?p=878019

 

:plus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Malaga – Valencia

Typ: Malaga - 1.0RR azjan

Kurs: 1.80

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Na koniec kolejki Malaga podejmie drużynę Valnecji. Malaga na pewno jest głodna zwycięstwa ostatnio liga i puchary to same porażki i remisy odpadli z pucharu z Bilbao więc pozostaje walka o europejskie puchary. Valencja natomiast również odpadła z pucharów z Espanyol ale ma realne szanse o kwalifikacje do ligi mistrzów więc dzisiejsze spotkanie wydaje się bardzo interesujące i nie wydaje mi się żeby drużyny odpuściły jak to często bywa w poniedziałkowych meczach każdej ligi. Patrząc na tabele większą strate w przypadku przegranej będzie miała Malaga ponieważ oddalą się od pucharów  do których brakuje im 6pkt  goniąc Villarreal. Grają u siebie co jest na pewno atutem patrzałem na RR w h2h i faworytem spotkania jest Malaga i sądzę że tak będzie Valencja na wyjazdach nie zdobywa ich dużo grając głównie środkiem pola. 

 
:plus: 80
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia - Avellino
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 3
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

24 kolejka 2 ligi włoskiej. Czwarta Spezia podejmuje ósme Avellino. 2 liga włosna jest dość toporną ligą, pada tutaj duzo remisów z małą ilością bramek. Średnio na te 23 kolejki druzyny remisują po ok 10 razy, co jest praktycznie połową kolejek. Z drugiej strony druzyny wyjazdowe, czyli goście wygrywają zdecydowanie mniej niz 50% spotkan. Lider z Carpi wygrał 5 z 12, a juz Spezia 4, Avellino o połowę mniej. Bramkowo wygląda to tez kierunku gospodarzy. U siebie maja dodatni bilans 17:10 przy 11:16 Avellino. Forma bardzo podobna bo odpowiednio 6 i 7 pktów w 5 meczach z czego Avellino bardzo czesto remisuje 0:0. Spezia juz gra roznie, z wieksza iloscia bramek. Pod względem kadrowym takze Spezia wypada lepiej, ale to akurat ma srednie znaczenie w tej lidze. Taka Catania ktora teoretycznie ma najlepszy sklad gdzies gania w okolicach spadkowych. Mimo wszystko uwazam, ze gospodarze maja szanse na wygrana i raczej nie padnie tu wiele bramek. 0:0, 1:0. Byc moze 2:1 w bólach.

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/?do=findComment&comment=878063

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – Challenger Dallas

Godz: 21:30
Spotkanie: Sweeting Ryan - Andreozzi Guido
Typ: under 20,5 gema
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365

Analiza:


1 runda challengera w Dallas i pojedynek pomiędzy Amerykaninem Ryan-em Sweetingiem, a Argentyńczykiem Guido Andreozzim (210.WTA). Jak dla mnie faworytem w tym spotkaniu i to zdecydowanym, który nie powinien mieć problemu z łatwym zwycięstwem jest Argentyńczyk. Amerykanin który w roku 2011 był sklasyfikowany na 64 miejscu w rankingu ATP, obecnie w ogóle nie jest sklasyfikowany. Od 2013 roku utalentowany zawodnik były mistrz juniorskiego US Open praktycznie w ogóle nie gra, nie wiem do końca czym to jest spowodowane, była jakaś kontuzja później zawieszenie przez federację coś w ten deseń. Suma sumarum z dobrego zawodnika stał się kompletnym amatorem, warto przypomnieć, że challenger w którym dzisiaj zagra wygrywał dwukrotnie w 2009 i 2010 roku. Ten sezon pokazuje, że z dobrego zawodnika już nic nie zostało, rozegrał w tym roku dwa spotkania pierwsze 10 stycznia w kwalifikacjach do ITF-u w Long Beach gdzie przegrał z rodakiem Bazrganianem (1857.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie challengera w Maui gdzie również z rodakiem Meister-em(302.ATP) przegrał 3:6,0:6. Czyli jak by określić jego formę dosadnie to po tych wynikach można ją określić "dnem". Dzisiaj zmierzy się on z Argentyńczykiem Andreozzim, który co prawda nie specjalizuje się w grze na szybkich nawierzchniach, ale z tak dysponowanym Ryanem powinien sobie poradzić tak jak poprzedni przeciwnicy. Andreozzi tez w tym sezonie nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. Zaliczył porażki na początku stycznia z Australijczykiem Boltem (191.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie kwalifikacji do Australian Open ze Słoweńcem Badene(109.ATP) 7:5,4:6,2:6. Dzisiaj czas na pierwsze zwycięstwo Argentyńczyka w dwóch krótkich setach...

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/?do=findComment&comment=869780

 

:plus: 80

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga - Valencia
Typ: Valencia
Kurs: 2.75
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 20:45 w 21 kolejce Primera Division zmierzą się ze sobą drużyny Malagi oraz Valencii. Gospodarze zajmują 7 pozycję z dorobkiem 32 punktów oraz bilansem bramkowym 23:21. U siebie grali 10 razy i 5 razy wygrali, 3 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 13 bramek i tracąc 7. Goście znajdują się 2 oczka wyżej z dorobkiem 41 punktów oraz bilansem bramkowym 38:18. Na wyjeździe grali 9 razy i 3 razy wygrali, 4 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 12 bramek i tracąc 10. W ostatniej kolejce Malaga zremisowała na wyjeździe z Bilbao 1:1 a Valencia pokonała u siebie Seville 3:1. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się łatwym zwycięstwem Valencii 3:1. Myślę, że dzisiejszy przebieg meczu może być podobny, ponieważ Malaga prezentuje słabą formę i nie wygrała od 5 meczy.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=878139

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 21

Spotkanie: Malaga          -              Valencia

02.02.2015 20:45

Typ:  x2

Kurs:  1.50

Bukmacher:  bet365

Analiza:  Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w Hiszpańskiej Premier League pomiędzy drużynami Malagi i Valenci. Gospdoarze z dorobkiem 32 punktów zajmują 7 pozycje natomiast goście z wynikiem  41 punktów okupują 5 pozycje. Valencia na ostatnich 5 meczy aż 4 razy wychodziłą zwycięsko a raz zremisowała. Oznacza to że ta drużyna jest w dobrej formie i stać ją na dobry wynik w dzisiejszym spotkaniu.  Dotychczasowe 27 spotkań pomiędzy tymi zespołami przyniosło wiele rezultatów, jednak najwięcej razy wygrywała Valencia bo aż 17. Siedem razy padł remis i tylko 3 razy górą byli dzisiejsi gospodarze. Jeśli chodzi o kontuzje oraz absencje w drużynach to w zespole w zespole gospodarzy nie zagrają Chen, Sergio Sanchez, oraz Flavio. Natomiast w drużynie gości zabraknie takich graczy jak Antonio Barragan i Pablo Piatti. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, jednak minimalnie lepsi mają szansę być dzisiaj goście. Mój typ 0:1

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-24?do=findComment&comment=878139

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...