Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Montpellier - Zagrzeb - Quito


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

post-8222-0-50570900-1422545718_thumb.jpeg
Open Sud de France
ATP World Tour 250
Montpellier, France
02.02.2015 - 08.02.2015
Indoor Hard
http://www.opensuddefrance.com/

 

post-8222-0-57681300-1422545740_thumb.jpeg

PBZ Zagreb Indoors
ATP World Tour 250
Zagreb, Croatia
02.02.2015 - 08.02.2015
Indoor Hard
http://www.zagrebindoors.com/

 

post-8222-0-95856200-1422545765_thumb.jpeg

Ecuador Open Quito
ATP World Tour 250
Quito, Ecuador
02.02.2015 - 08.02.2015
Clay
http://www.ecuadoropenquito.com/

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tenis / ATP Montpellier kwalifikacje

Daniel Taro-Marcus Daniell

Typ/Kurs: 2 / 5,00

Bet365

13:30

 

A więc nowy miesiąc zaczynamy z wysokiego pułapu,zdecydowałem się na ten typ z nastepujacych przyczyn.Jestem cichym fanem talentu Nowozelandczyka.Chłopak ma spore umiejętnosci tylko nie zawsze to pokazuje,ma już 25 lat i to miejsce poza 5 setka rankingu chwały mu nie przynosi , ale to nie wazne, nie bede grzebał gdzies daleko w historii bo był na wyższym miejscu.Marcus to zawodnik na pewno bardzo nieprzewidywalny ale w pozytywnym sensie,jego akcje czesto sa dość niekonwencjonalne i trudne do przewidzenia.Serwis na pewno pomaga , jednak we wczorajszym meczu z Cipolla ta statystyka słaba 6 asów i 5 podwójnych błędów.często także za szybko sie rozluxnia mając np. 40-0 czy 40-15 on juz jest przekonany ze gema wygra i czesto wtedy dochodzi do stanu równowagi,koniec końców wygrywa gema jednak niepotrzebnie traci siły,ale to już kwestia psychologiczna :D . Cieszy fakt , że we wczorajszym meczu wykorzystał 4/4 szanse break pointowe.Jego rywal 22 letni Japończyk Daniel Taro dysponuje słabszym serwisem i jego serwis jest mało powtarzalny.Potrafi długo przebijac ale takze mądrze zaatakowac , jest to dobrze prosperujący gracz zajmujący miejsce 177 w rankingu.Jednak tym nie ma co sie sugerowac,we wczorajszym meczu Taro miał problemy z na prawde słabym zawodnikiem Sam'em Barry'm szczególnie w 2 secie gdzie wygrał 7-5.Taro lubi grac na mączce,nawierzchnia twarda srednio mu pasuje,natomiast zawodnik z Nowej Zelandii największe sukcesy święcił na trawie i w hali,lubi szybką gre.Myśle ze jeżeli głowa i serwis dziś nie zawiodą Marcus Daniell odniesie pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubler - Clezar over 21,5g @ 1,80 :plus: 
Bet365

Moim zdaniem bukmacherzy przeceniają trochę Kublera i jego umiejętności, oczywiście jest to tenisista, który może dobrze zaserwować, ale nie jest przy tym regularny. Forehand nawet niezły, ale z backhandem już nieco większy problem. 
Clezar może nie jest w mega formie, ale jest to gracz na tyle doświadczony, żeby ogarnąć co mu przynosi punkty i jak ma grać. Do tej pory przegrywał, ale sety zawsze urywał, więc musi znaleźć odpowiednią formę.
Kursy strasznie poleciały w dół na Kublera, ale tak naprawdę wygrał tylko z Marachem, a przez swoją nieregularność i brak chłodnej głowy przegrał wygrany mecz z Haiderem-Maurerem, więc moim zdaniem jest przeceniany. Nie gram na Clezara, ale moim zdaniem powalczy i warto wejść w over.

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Montpellier
2.02 19:00
Joao Sousa (-1,5 seta) - Laurent Lokoli
typ: 1
2,05
Pinnacle
Analiza
Dziś emocjonowaliśmy się emocjami w wielkim finale Australian Open, a już jutro startują kolejne turnieje. We francuskim Montpellier, gdzie wystepuje Janowicz, spotkaja sie Joao Sousa, rozstawiony z numerem 7, z reprezentantem gospodarzy, Lokolim, który otrzymał od organizatorów dziką kartę. Obaj panowie mają w tym sezonie po dwa turnieje, Francuz rozpoczął od challengera, przegrał w I spotkaniu z Amerykaninem, Buchananem. W Australii było już dobrze, przeszedł kwalifikacje, by przegrać z Haiderem-Maurerem w I rundzie turnieju głównego. Dla 259 rakiety swiata to spory sukces. Sousa to 55 rakieta swiata, ja rozumiem, że hard nie jest jego ulubiona nawierzchnią, ale czy nie powinien być większym faworytem w starciu z Francuzem? Sousa, w Auckland pechowo trafił na Johnsona, w Australian Open był jednak w III rundzie, pokonał po drodze Thompsona, Klizana, by ulec dzisiejszemu finaliście Australian Open. Umiejętności Sousy są sporo wyższe i jeśli tylko nie przejdzie obok spotkania, nie powinien miec wiekszych problemow z zameldowaniem sie w II rundzie i odrobieniu punktów z ubiegłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Montepellier ATP
Spotkanie: Janowicz - Brown
Typ: Janowicz 2-0
Kurs: 2.10
Godz: 02.02.2015r 20:30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

AO się skończyło i lecimy z mniejszymi turniejami, na pierwszy plan pobieram Francuski turniej w hali w mieście Montepellier - i spotkanie pomiędzy naszym Jerzym Janowiczem, a "czarnym Niemcu" Dustinem Brownem. Faworytem bukmacherów jest Jerzy Janowicz i ja uważam podobnie, ale nie pobieram czystego zwycięstwa, a wygraną Jerzyka 2-0!

 

Można uznać, że jestem samobójcą stawiając w tym spotkaniu 2-0 dla Janowicza, ale wydaje mi się, że to bardzo dobra opcja. Po odpadnięciu z AO Jerzyk miał na pewno kilka dni luzu, a potem mocny trening i oby praca głowy, bo z głową jest słabiutko, ale o tym wiadomo od dawna. Po drugiej stronie wcale nie mamy kogoś lepszego, bo Brown to też potrafi pajacować - jak ktoś oglądał na AO jego spotkanie z Dimitrovem to wie o czym mówię, bo gość tam grał jakby mu kazano grać, a nie dla przyjemności.

 

Przejdźmy do turnieju - Janowicz broni tutaj punktów, bo rok temu był w półfinale, a Dustin chyba zatrzymał się na drugiej rundzie(przepraszam, że nie wiem dokładnie, ale maksymalnie to była trzecia runda...). Dla Jerzyka to bardzo dobry turniej na odbicie się, bo jakby się postarał i grał swoje to ma szanse według mnie na półfinał, a może nawet i finał. Pierwszą rundę przejdzie na pewno, bo przecież Dustin czasami zachowuje się jak kretyn i wszyscy o tym wiemy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Zagrzeb,kwalifikacje


Spotkanie: Michael Berrer-Aldin Setkic


Typ: 2


Kurs: 4,00


Buk: Bet365


Godz. 11:30


Analiza:


 


Takie było założenie żeby w pierwsze 2 dni ustawić sie na czele stawki dwoma trafionymi kursami 3,50+ ,wczoraj nie poszło więc dzis jestem konsekwentny,jeśli sie nie uda zaczniemy odrabianie ,ale dlaczego ma sie nie udac? Faworyzowany w dzisiejszym meczu przez buki Niemiec , według nich ma rozbic Setkica,jednak ja bym nie był taki pewien. Fascynacja Berrerem zaczęła się w Doha,6 stycznia gdy pokonał Rafe Nadala,ale wystarczyło trzymac swój serwis bo Rafa był kompletnie bez formy.Berrer ma już swój wiek,w tym roku rozegrał pare spotkań i podrózował po świecie,nie jestem pewien czy jest to na jego siły. 34 lata na karku to na prawde sporo,jego gra opiera się głównie na serwisie,jak na razie rywali miał słabych: Franco Skugor i Jese Huta Galung.Współczynnik zwycięstw na hardzie to ok. 50% , w hali natomiast 64%.Jego rywal Aldin Setkic mało znany większosci,plasuje się na 222 miejscu w rankingu i gra glównie w challengerach,ale tych czelków w swojej karierze to on wygrał bardzo dużo.Na hardzie czuje sie wspaniale,ponad 70% wygranych meczów a rozegrał ich prawie 200,w hali współczynnik wynosi lekko ponad 50% i rozegrał tam prawie 4 razy mniej meczów niz na hardzie.Aldin ma bardzo dobry 1 serwis,przede wszystkim bardzo powtarzalny,we wczorajszym meczu wygranym 2-0 z Bozoljac'iem miał ponad 80% trafności 1 serwisu,dołożył do tego 3 asy.Myśle ze ten mecz nie bedzie krótki,oże zobaczymy nawet 3 setówke, a jeśli tak to fizycznie moze nie wytrzymac Niemiec.Moim zdaniem Setkic ma bardzo duże szanse na wygranie tego pojedynku i zakwalifikowanie siędo turnieju głównego.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basilashvili - Jankovits 2:0 @ 1,61 :plus: 
Bet365

Moim zdaniem ciekawy typ z kwalifikacji, gdyż od początku sezonu, z wyjątkiem Australian Open, Gruzin pokazuje, że jest formie i wczoraj dotkliwie przekonał się o tym Florent Serra, przegrywając w dwóch setach bardzo łatwo. Dziś rywal czeka łatwiejszy, bo usytuowany półkę niżej, jeśli można tak powiedzieć. Poziom ITF-ów i jedynym jego handicapem jest granie u siebie, jednak kwalifikacje nie przyciągają wielu osób i trudno będzie o pomoc dla gospodarza. Nikoloz idzie jak burza w kwalifikacjach i nie sądzę, by miał się potknąć właśnie w tym meczu, moim zdaniem pewne 2-0.

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis, ATP - SINGIEL: Zagreb (Chorwacja), twarda (w hali) - 1/16-finału

Spotkanie: Coric B.    -    Stakhovsky S.
Typ: 2

Kurs: 2.00
Godz: 17.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie w ramach 1/16 turnieju na twardej nawierzchni w Zagrzebiu. O 17 na hale wyjdą Corić ( 92 ATP ) oraz Stakhovsky ( 69ATP ). Moim typem na to spotkanie jest wygrana tego drugiego. Mecz zapowiada się jako typowy 50 na 50, poszedłem dziś stawiając ten typ w stronę wyższego kursu oraz ciut lepszych wyników w ostatnim czasie. Stakhovsky wygrał w tym roku dwa oficjalne spotkania ( w tym jedno w pierwszej rundzie Australian Open ) jego rywal zaledwie jedno i była to wygrana w turnieju w Indiach.Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu tenisistów bo zwycięzca będzie mógl "ruszyć z miejsca" w tym sezonie i w końcu zacząć grać poważnie. Do tej pory nie stoczyli oni między sobą ŻADNYCH bezpośrednich pojedynków więc na tej podstawie nie ma co patrzeć. Lekka przewaga w kursach na Corica może zachęcać do zagrania na niego ja jednak stawiam na rywala znajdującego się wyżej w rankingu i wygrywającego więcej spotkań w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamke - Millot(+3,5g) 2 @ 1,80 :plus: 
Bet365

Większość gra na Kamke, lecz ja nie rozumiem trochę dlaczego. 1,40 na Niemca, który bądź, co bądź nie gra niczego specjalnego to zupełna porażka i dla mnie granie na niego po takim kursie jest czymś bezsensownym. Na dodatek, gdy gra z Francuzem na jego terenie, a mało tego jeszcze w hali.

Tournee po Australii Niemca, w moim odczuciu, wyszło dość słabo. Wygrana po mękach z Mottem, gdzie równie dobrze mógł przegrać i zwycięstwo ze słabym Marcorą. W międzyczasie dostał dość łatwe odprawki z Sijslingiem czy Danceviciem. Na AO ugrał seta z Tomiciem, ale Bernard trochę zlekceważył Niemca.

Znacznie lepiej spisywał się Francuz, na uwagę zasługują zwycięstwa nad Odesnikiem i zwłaszcza z Donaldsonem, który jest w dobrej formie. Porażki z Wangiem i Clezarem, ale w obu tych meczach walczył i żadnego z nich gładko nie przegrał.

Dodatkowym handicapem jest to, że gra u siebie, a i myślę, że hala mu nie przeszkadza. W ubiegłym roku miał kilka fajnych wyników z lepszymi tenisistami pod dachem, a Kamke jakoś zbytnio się nie wyróżniał.

Jak dla mnie zbyt nisko bukmacherzy cenią Francuza, gram dodatni handicap i sądzę, że warto.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londero - Ghem 2 @ 1,61 :plus: 
Bet365

Kurs już nieco spadł, ale no nie dziwię się. Londero grać potrafi, ale nie jest to jakiś mega równy gracz, czego potwierdzenie mamy w tych kwalifikacjach. Wygrana nad De Bakkerem to spora niespodzianka, ale już w kolejnej rundzie strata seta z mało znanym zawodnikiem(614.). Dodatkowo kreczował w ubiegłym tygodniu.

Ghem początek miał nie zbyt udany, ale w Quito już znacznie lepiej, pewne wygrane nad Monteiro i zwłaszcza Garinem. Poprzedni sezon tez bardzo udany na clayu i wątpię, by miał problemy z nieregularnym młodszym rywalem. 

Doświadczenie, serwis i wymiany na korzyść Andre, moim zdaniem warto.

Clezar - Jarry 1 @ 1,61 :minus: 
Bet365

Kursy idą w dół, gdzie nie gdzie już 1,44, no ale nie dziwię się. Pomimo, iż Jarry znajduje się wyżej w rankingu to nie jest tu faworytem. Clezar po porażce ze Struvayem tydzień temu wziął się w garść, co prawda stracił seta z Makiguchim, ale wczoraj już pewnie pokonał Kublera, co może napawać optymizmem.

Jarry na clayu niczego specjalnego nie pokazał, na dobrą sprawę mogło już go nie być w tym turnieju. Potrafi zaserwować, ale jest nieregularny zarówno przy serwisie jak i w wymianach i przede wszystkie regularnością Clezar powinien go załatwić. Chilijczyk często chodzi na ślepo do siatki, co przeważnie kończy się mijaniem, a Clezar potrafi to robić. Warto.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Quito
3.02.2015 17:00
Joao Olavo Souza - Alejandro Falla
typ: 1
1,57
Bwin
Analiza
Kolejni tenisiści w dniu jutrzejszym rozpoczną turniej na ziemi w Quito, Brazylijczyk Souza spotka sie z Kolumbijczykiem, Falla. Alejandro najlepsze lata ma juz za soba, 32 lata na karku, to już nie Kolumbijczyk sprzed lat. Potwierdzają to wyniki i ranking, Falla wypadł za czołową setkę i sądzę, że systematycznie będzie spadał jeszcze niżej. W tym roku stoczył już 11 pojedynków, co może mu się odbić czkawką, jeśli nie już teraz, to zapewne niedługo. Ma juz za soba jeden turniej na ziemi, z reszta podonie jak Souza, osiagnął ćwiercfinal challengera ulegajac Samperowi - Montanie, z reszta podobnie jak Souza w tamtym turnieju, z ta jednak roznica, ze Brazylijczyk stoczył z Hiszpanem wyrównany pojedynek, a Falla urwał zaledwie 3 gemy. To może pokazywać różnicę pomiędzy oboma zawodnikami na tą chwilę, oczywiście, mecz meczowi nie równy, jednakże to dla Brazylijczyka clay jest idealną nawierzchnią, ulubioną. Ostatnie dwa pojedynki pomiędzy oboma zawodnikami również wygrywał Souza, jutro powinno być podobnie.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis - ATP Zagreb
3.02.2015 18:30
A. Seppi - R. Haase
Typ: 2:0

Kurs: 1.8

Seppi w tym roku pokazał klasę. A uważam, że od listopada gra poprostu na bardzo wysokim poziomie. Od tamtego czasu przegrał tyko 12 setów w 14 spotkaniach. W Australian Open nie miał łatwej drabinki. Najpierw Istomin - 5 setów, później Chardy 4 sety, później tak samo z Federerem, odpadł dopiero z Kyrgiosem przegrywając w 5-tym secie 8:6. Te nazwiska to poziom sam w sobie, nawet Kyrgios może się już do nich zaliczyć.

O Hasse można powiedzieć tyle: na początku listopada wygrał CHALLENGER w finale pokonując Francuza Serrę, nie bez problemów bo 2:1. Następny mecz dopiero w styczniu - nie miał wiele do powiedzenia z młodym Coricem 6:2, 6:2. Potem Auckland i skreczował w pierwszym spotkaniu. Jednak 10 dni później grał już w Australii z Simonem, z którym przegrał 0:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieminen - Struff over 9,5g I set @ 1,72 :plus: 
Unibet

Na dobry początek dzisiejszego dnia proponuję ten typ, dlaczego? Sprawa jest prosta, obaj nieźle serwują i do tego grają w hali. Piłka jest szybka, ciężko o odbiór. Dla jednego jak i drugiego nawierzchnia ta jest sprzyjająca, nie spodziewam się wielu długich wymian. Będzie zacięty pojedynek, tak jak dotychczas między nimi bywało, w dwóch meczach wygrał Nieminen po 3 setach, a w obu pierwszych setach padł over. Sądzę, że siądzie bez problemu, jeśli nikt głupio nie odda serwisu.

Pouille - Kudryavtsev over 21,5g @ 1,80 :plus: 
Bet365

Rozumiem, że Pouille to Francuz i gra przed własną publicznością, ale moim zdaniem jest lekko przeceniany i 1,30 na jego osobę to jednak trochę za mało. Lucas gra nierówno i potrafi się zagotować w sobie, do tego te jego wyniki nie są jakieś nadzwyczajne trzeba powiedzieć wprost, bo wygrane na hardzie z Ramosem czy z Venusem to tak naprawdę nic. Urwał 2 sety Monfilsowi, ale wiemy jak ten potrafi lekceważyć.
Natomiast Rosjanin po szybkim odpadnięciu w Chennai, dobrze spisał się podczas Australian Open. Przeszedł tam trzy rundy kwalifikacji pokonując m. in. Williamsa czy Sugitę. W turnieju głównym był bliski wyeliminowania Matosevicia, jednak ostatecznie przegrał w 5 setach.
Osiągnięcia jak widać mniej więcej podobne, więc przeciwko Francuzowi jest value. Ja jednak idę w stronę gemów, gdyż sądzę, że będzie to wyrównany pojedynek i niewykluczone moim zdaniem 3 sety. Mojemu typowi pomaga to, że obaj nie są dość regularni, by ten mecz rozklepać na szybko, jak dla mnie warto.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Montpellier (Francja)
Spotkanie: Jarkko Nieminen - J-L Struff
Typ: over 22,5 gema
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
Godz. 13:30
Analiza:
Dzisiaj we francuskim Montpellier zmierzą się ze sobą Fin Jarkko Nieminen i niemiecki tenisista Jan-Lennard Struff. Obaj zajmują w ogólnym rankingu ATP miejsca w drugiej 50-tce (Nieminen 66. , a Struff 58). Nieminen w tym roku rozegrał już kilka pojedynków w Sydney i Brisbane gdzie na sześć spotkań pięć z nich były pojedynkami 3-setowymi, takimi jaK:
Nieminen - Gabashvilli 2-1 (6-2 1-6 6-4)
Nieminen - Ze Zhang 2-1 (5-7 6-1 6-3)
Nieminen - Reid 2-1 (4-6 7-5 6-1) czy też
Nieminen - Duckworth 1-2 i Nieminen - Kudla 2-1.
Także widać, że ma problemy z łatwym rozstrzygnięciem meczu na swoją korzyść i każdy mecz przychodzi mu ciężko. Z kolei Struff w tym roku rozegrał 5 spotkań i cztery z nich kończyły się po długich bojach takich jak:
Struff - Kochlsreiber 2-1
Struff - Thiem 2-1, czy też w Australian Open z Dudim Sela 6-4 4-6 3-6 6-3 7-5.
Można łatwo zauwazyć, że tenisiści "lubią pograć". Kolejnym argumentem mojego typu jest to, iż zawodnicy spotkali się ze sobą do tej pory dwukrotnie w Helsinkach, gdzie padły następujące wyniki:
2013 Helsinki Nieminen - Struff 7-5 2-6 7-6
2012 Helsinki Nieminen - Struff 6-7 6-4 6-2.

Podsumowując, patrząc na bieżące wyniki ich spotkań w tym roku i bezpośrednie pojedynki obu graczy zdecydowałem się zagrać over 22,5 po kursie 1,80. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Souza - Kamke 1 @ 1,61 :plus: 
Bet365

Kurs już nieco spadł, ale no nie dziwię sie temu zjawisku, z racji tego w jaki sposób prezentuje się tych dwóch tenisistów. O Niemcu pisałem dwa dni temu i nic się nie zmieniło, spora nieregularność i brak serwisu, którym może wygrywać punkt za punktem lub bronić się w ważnych piłkach. Gra w drugiej rundzie tylko dlatego, że trafił na jeszcze bardziej nieregularnego Millota.

Dziś nie będzie tak łatwo, ponieważ jak na Południowca, Souza gra bardzo dobrze na hali i udowodnił to w pierwszym meczu z Lokolim, gdzie grał pewnie. Dotychczasowe mecze też na jego korzyść, więc sądzę, że tym razem wygra w dwóch setach.

Janowicz - Paire 1 @ 1,50 :plus: 
Bet365

Kurs myślę optymalny i moim zdaniem warto to zagrać. Jurek w pierwszym meczu pokazał charakter i możemy być pewni, że zależy mu tutaj na obronie punktów z poprzedniego sezonu. Nie wiemy do końca grał, ale pod względem psychicznym na pewne jest w dobrej sytuacji. Jurek lubi grać w hali, do tego we Francji idzie mu zwykle nieźle, więc sądzę, że sobie poradzi.

Paire gra słabo, oczywiście potrafi wygrać punkty bezpośrednio serwisem zy z forehandu, jednak jest przy tym bardzo nieregularny, co pokazują statystyki z wczorajszego meczu. 20 do 43 stosunek winnersów do niewymuszonych błędów mówi wiele, a gra tylko dlatego, że Basilashvili popełnił tych błędów aż 50!

Serwis, regularność, pewność na korzyść Polaka, znamy podejście Benoit, więc sądzę, że będzie powtórka z Hopman Cup, gdzie Jurek wygrał 2-0 z Francuzem.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Zagrzeb
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gilles Muller - Ricardas Berankis
Typ: Gilles Muller
Kurs: 1.44
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dzisiaj ponownie spróbujemy pograć coś z Zagrzebia,w pojedynku 2 rundy spotkają się Luxemburczyk Gilles Muller (36.ATP) i Litwin Ricardas Berankis (84.ATP). Moim zdaniem nieco zawyżone kursy na mojego faworyta w tym spotkaniu Muller-a, w tym sezonie jak na niego osiągane wyniki to rewelacja co przełożyło się na najwyższe w karierze miejsce w rankingu. Zawodnik ten przeżywa drugą młodość i już w tamtym roku pokazywał na co go stać kończąc sezon z doskonałym bilansem 66:18 zwycięstw do porażek wygrywając kilka chalengerów na szybkich nawierzchniach. Jak ciężko gra się przy jego serwisie przekonał się w AO Novak Djokovic co prawda wygrywając bez straty seta, ale 6:4,7:5,7:5. W tym sezonie Muller grał w trzech turniejach, najpierw w Chennai odpadł w ćwierćfinale z Wawrinką, później dotarł do półfinału w Syndey gdzie przegrał z Troickim no i wspomniane Australian Open i porażka z Djokovicem w 4 rundzie ale wcześniej pokonał między innymi Isnera w 3 setach czy Bautistę. Berankis wygląda o wiele gorzej, w Chennai porażka w drugiej rundzie z Goffin-em, póżniej druga runda w Australian Open i porażka z Andersonem bez zdobyczy setowej i przed tygodniem najsłabszy wynik odpadniecie w pierwszej rundzie challengera w Hong Kongu z zawodnikiem z Indii Myneni-m. Trochę może postraszył w pierwszej rundzie w Zagrzebiu ogrywając gładko Słowaka Lacko 6:0,6:2, ale moim zdaniem Muller w obecnej dyspozycji nie pozwoli mu na za dużo. Mogą tu być tiebreaki gdzie Luksemburczyk będzie faworytem, przy własnym podaniu też nie powinien mieć problemów także jedyna opcja w tym spotkaniu to postawienie na papierowego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcis - Nieminen over 22,5g @ 1,83 :minus: 
Bet365

W tym meczu zdecydowanie widzi mi się over gemowy. Obaj w hali grać potrafią i potrafią też dobrze trzymać swoje podanie. Darcis w bardzo dobrej formie, jak na razie jeden mecz przegrany w tym roku z Melzerem. Wygrany Challenger, 3 runda kwali na AO i tutaj po przejściu kwali i pierwszej rundy z Ito nie stracił seta. Pokazuje to, że jest pewny, ale dziś przeciwnik dużo lepszy.

Jarkko też w niezłej formie, nie powinien tu się poddać, choć będzie mu ciężko. Powinien skupić się raczej na swoim serwisie i szukać szansy w Tb, gdyż Belg naprawdę dość pewnie serwuje. Lewa ręka też powinna zrobić swoje i z tym Darcis na returnie będzie miał największe kłopoty.

Linia wysoka, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, do pokrycia nawet w dwóch setach, a moim zdaniem będą tutaj trzy sety.

Sela - Istomin 1 @ 2,00 :minus: 
Bet365


Dudi Sela nieźle się spisał na Australian Open, doszedł tam do 3 rundy pokonując Struffa i Rosola, pokazuje to, że dobrze sobie radzi z zawodnikami, którzy potrafią mocniej zaserwować. Takim zawodnikiem jest Istomin, więc sądzę, że podpasuje mu ta gra, gdyż Sela dobrze odbiera te mocne serwisy, które często uniemożliwiają kontynuację ataku przez rywala, tak jak to było z Zoppem.

Istomin w Dausze grał z lekkim urazem, nie wiem czy dalej mu coś dolega czy nie, ale widać, że to się znacznie odbiło na jego grze. Wczoraj przegrywał z Jazirim, ale Malek oddał mecz, stąd też Uzbek jest w tym miejscu. Jak dla mnie nie zbyt przeciwstawi się Izraelczykowi, który bądź co bądź jest w niezłej formie, kurs dobry, więc warto.

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estrella - Klizan 2 @ 1,44

Bet365

 

Myślę, że tutaj dość pewny bet. Klizan po kreczu podczas Australian Open nie grał meczu i obawiałem się o jego dyspozycję, ale patrząc na wczorajszą wygraną 3-setówkę stwierdzam, że wszystko dobrze z jego zdrowiem. Pokonał też nie byle kogo, gdyż Gimeno-Traver w dobrej dyspozycji, więc Klizan to zwycięstwo może przyjąć jako plus. Estrella to słabszy rywal od tego z pierwszej rundy, potrafi zaserwować i zaatakować, ale jest nieregularny i to Martin powinien bezlitośnie wykorzystać. Jest różnica poziomu między tymi zawodnikami i na korcie powinna być widoczna, warto.

 

Seppi - Berankis 1 @ 1,50

Bet365

 

Jak dla mnie faworytem jest Włoch i nie ma co popadać w zachwyt nad osobą Berankisa. Pokonał Lacko i Mullera, ale obaj nie prezentują tego, co Włoch w ostatnim czasie i nie sądzę, by mógł tutaj Seppiemu zagrozić. Andreas w tym turnieju pokonał Haase i Warda i oba te pojedynki w trzech setach, to wynika jednak z braku koncentracji przez cały mecz i to dość typowe dla tego zawodnika. W żadnym z tym spotkań przeciwnicy nie mieli realnych szans na zwycięstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Seppi - Berankis 1 @ 1,50

Bet365

 

Jak dla mnie faworytem jest Włoch i nie ma co popadać w zachwyt nad osobą Berankisa. Pokonał Lacko i Mullera, ale obaj nie prezentują tego, co Włoch w ostatnim czasie i nie sądzę, by mógł tutaj Seppiemu zagrozić. Andreas w tym turnieju pokonał Haase i Warda i oba te pojedynki w trzech setach, to wynika jednak z braku koncentracji przez cały mecz i to dość typowe dla tego zawodnika. W żadnym z tym spotkań przeciwnicy nie mieli realnych szans na zwycięstwo. 

 

Wynika z braku koncentracji? co Ty gadasz? Seppi coś prezentuje sobą w ostatnim czasie poza pokonaniem Fedexa? Zagrał mecz życia na AO , ale nie popadajmy w zachwyt.To nadal jest zawodnik który popełnia mase głupich błędów. W meczu z Robinem spedził na korcie 1;41h a z Wardem przechodził przez męki i był na korcie 2;22h .Ja tylko chciałbym przypomniec , że Andreas ma już 30 lat na karku,te dwie 4 setówki,dwie 5 setówki na AO i dwie 3 setówki tutaj w Zagrzebiu odbiją się czkawką.Berankis to zawodnik który jest w stanie go ogarnąć,będzie siedział serwis to Seppi znow będzie sie męczył niemiłosiernie.Berankis pokazał zimna głowe i opanowanie wczoraj z Mullerem i myśle ze dzis pojdzie za ciosem.Oczywiście rób co chcesz ale nie według mnie nie warto grac na Seppiego po tak niskim kursie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baghdatis - Youznhy 2 @ 2,25


 

Sprawa jest dość prosta, Baghdatis jutro lub w niedzielę zaczyna kwalifikacje do ważniejszego turnieju jakim jest ATP Rotterdam 500. Sprawdziłem loty z Zagrzebia do Holandii i ostatni możliwy samolot do Amsterdamu(musi jeszcze dojechać) wylatuje o 16:55 jutro, więc nie zdąży Cypryjczyk zagrać jutro meczu, a na spokojnie wolałby pewnie polecieć jutro rano.

Poza tym Youznhy po słabym początku lekko się tutaj odrodził i myślę, że powinien powalczyć z Baghdatisem. Kurs dobry, więc myślę, że mają takie info, choć niepotwierdzone warto zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.02.2015 ; 19:00

ATP Quito,Ekwador

Victor Estrella-Thomaz Belluci

Typ:1

Kurs: 2,62

Bet365

 

Victor Estrella zmierzy się dziś w ramach półfinału turnieju ATP 250 w Quito.Turniej rozgrywany na nawierzchni ziemnej , na której to obaj zawodnicy czują się najlepiej.Obaj rozegrali po 3 mecze na tym turnieju,Belluci już w 1 rundzię męczył się 2:30h z G.Lapenttim ! W 2 rundzie kolejne 2:24h z Horacio Zeballosem i także wygrana w 3 setach.Wczoraj znowu mógł sobie narobic problemów na szczescie dla niego Montanes zmarnował swoje szanse i dzieki 2-0 Brazylijczyk spędził na korcie 1:39h.Sumując przez 3 spotkania Belluci spedził na korcie ponadł 6:30 godziny!Jego rywal Victor Estrella,zawodnik z Dominikany nie stracił jeszcze nawet seta , a na korcie spędził nie całe 4 godziny to na prawde spora różnica.Myśle ze bedzie dzis widac kto jest wypoczęty , a kto "zajechany" .W rankingu dzielą ich 3 miejsca 76-73.Estrella wczoraj przejechał walcem po Klizanie,tak faworyzowanym przez bukmacherów i "ekspertów" . Słowak świetnie zaczął, wygrał gema i przełamał rywala,mając 2-0,40-0 przegrał kolejnych 8 gemów z rzędu w końcowym rozrachunku 2-6,2-6 .Skoro Estrella zmiażdzył faworyta do zwyciestwa w turnieju Klizana,myśle ze nie bedzie miał najmniejszych problemów z Bellucim.Estrella wychował sie na mączce i widac ze potrafi tu grac,jeżeli serwis funkcjonuje nie ma sie o co martwic,jest dość regularnym i powtarzalnym zawodnikiem, łatwo przychodzą mu wygrane piłki.Lubi także poganiać rywali po korcie, a jeżeli tak sie stanie to Bellucie nie wytrzyma kondycyjnie,no bo ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...