Skocz do zawartości

Zostań typerem!


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zostać Typerem?
- rzetelne i czytelne prowadzenie tematu z typami/kuponami
- systematyczne podliczanie statystyk (skuteczność, yield - w czasie miesiąca i na koniec jako podsumowanie)

- skuteczność typów nie mniejsza niż 50%
- dodatni yield w trakcie miesiąca (nie mniej niż 30 typów)
 
Sposób obliczania Yieldu - suma kursów trafionych dzielona przez ilość typów, następnie od wyniku odejmujemy 1 i mnożymy przez 100
 
 
Kończysz dwa kolejne miesiące na dodatnim yieldzie - otrzymujesz range typera. Jeżeli kolejne dwa miesiące z rzędu jesteś na minus tracisz rangę.

 

 

Tematy możecie prowadzić w dowolny sposób (single, duble, kupony, systemy itp.), ale podliczacie yield ze wszystkich typów (nie ważne są wasze stawki jakie podajecie, każdy typ ma być rozliczony na koniec według jednej płaskiej stawki ) W razie zmian wytycznych w sprawie zdobycia typera, będziemy informować.

 

 

Powodzenia i trafnych typów :5:

Edytowane przez Chomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm tak mnie jedno zastanawia, 1 miesiac na + i już masz range typera ??? Czy nie powinno być tak ze ranga ta, powinna być czymś ekskluzywnym ?? kryteria sa bardzo łatwe do osiagniecia i moze to spowodowac ze solidni typerzy zostana "przemieszani" z uzytkownikami ktorzy w danym miesiacu poprostu mieli farta i dostana ta range. Chyba ze dana akcja ma na sprawieniu aby zwiekszyc aktywnosc uzytkownikow w tematach oraz zwiekszyc grono typerow ktorych na chwile obecna jest tylko 3: http://obstawianie.com/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmmm tak mnie jedno zastanawia, 1 miesiac na + i już masz range typera ???

W kolejnym miesiącu można range stracić jak wyniki nie będą spełniały wymogów ;)

 

Wprowadzenie możliwości zdobycia rangi ma na celu głównie rozwinięcie działu z kuponami oraz zwiększenie czytelności (statystyki itp.) prowadzonych tematów.

 

Wytyczne zawsze można modyfikować z czasem - wyjdzie w praniu - możecie dawać też swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w tym dziale dawałem do tej pory kupony i jak mam z nich liczyć Yield?

Brać je pojedyńczo dodawać?

Moim skromnym zdaniem chyba lepiej to wyglądało jak było to rozdzielone %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaproponował może ze range "typer" otrzymuja ludzie którzy w meisiącu zrobili minimalny yield +10% hmm? to by była porzadna selekcja,bo takowy typer który ma ten yield przynajmniej  10% na plusie to dobry typer.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wprowadziliśmy lekkie zmiany

 

Ilość minimalna typów zwiększona z 20 do 30

 

oraz

 

aby otrzymać rangę trzeba spełnić warunki w dwóch kolejnych miesiącach, a nie w jednym jak to miało miejsce teraz

 

 

Życzymy trafnych typów :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Witam

czy dalej jest możliwość poprzez podawanie typów w swoim temacie dostanie rangi?

A może ten pomysł juz upadł bo cisza się zrobiła w temacie?

 

Bo u mnie 2 ostatnie miesiące na :plus: w maju Yield 2,32% a w czerwcu Yield 7,09%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...