Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Minnesota - Utah Jazz
Typ: Minnesota
Kurs: 1.87
Godz: 04.01.2015r 02:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Przyglądałem się dzisiaj ofercie na NBA i znalazłem bardzo ciekawy bet szukam dzisiaj przełamania Minnesoty, która przegrała już 10 spotkań z rzędu. Kiedy wygrać jak nie dzisiaj z osłabionym Utah? Na własnym parkiecie z wyżej notowanymi ekipami od Utah przegrywali minimalnie, więc wniosek sam się nasuwa trzeba ich dzisiaj zaatakować. Wspomniałem, że Utah dzisiaj osłabione - kumpel dał mi dzisiaj info, że na rotoworld wyczytał, że Kanter i Christopher dzisiaj nie wystąpią i prawdopodobnie Hood też nie. Może nie jest to bardzo mocna kluczowa trójka, ale to na pewno w jakiś sposób wpłynie na dzisiejsze spotkanie(cała trójka punktowała 31 grudnia kiedy grali na własnym parkiecie z dzisiejszym rywalem, może to nie były jakieś kosmiczne liczby, ale ile mogli tyle pomagali swojej ekipie). Minnesota najsłabsza drużyna na zachodzie, ale tak jak już wspominałem spotkania, które przegrywała na własnym parkiecie były bardzo wyrównane. Liczę na to, że dzisiaj Wiggins jednak pociągnie swoją ekipę do wygranej.

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/?p=871493

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Primeira Liga )
Spotkanie: Vitória S.C.- C.D. Nacional
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 04.01.2015
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 15 kolejkę ligową rozgrywek portugalskiej Primeira Liga.
W mieście Guimarães liczącym prawie sto sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Estádio D. Afonso Henriques mogącym pomieścić ponad trzydzieści tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Vitória Sport Clube de Guimarães założonym w 1922 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Funchal liczącego ponad sto dziesięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1910 o barwach czarno-białych a mianiowicie Clube Desportivo Nacional da Madeira.
Vitória S.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobyła 28 punktów po 8 zwycięstwach, 4 remisach oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 22-10.
C.D. Nacional zdobył 12 oczek w swoich 14 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli portugalskiej Primeira Liga, bilans bramek 11-16.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 7 razy zdobywając 15 oczek po 4 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramek na swoim Estádio D. Afonso Henriques 13-3.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 remisie oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy po bardzo dobrym kursie jak na taki mecz, Vitória Sport Clube de Guimarães w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze i jest rewelacją rozgrywek portugalskiej Primeira Liga u siebie też grając bardzo dobrze i będą bardzo zmotywowani aby po dwóch porażkach na swoim terenie z drużyną z Funchal znowu ich pokonać a Clube Desportivo Nacional da Madeira jest w tym sezonie ligowym najgorzej grającym zespołem w delegacjach co na pewno będą starali wykorzystać gospodarze i pokonać ich na swoim terenie w mieście Guimarães i moim zdaniem im się to uda.

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-9

 

:plus: 110

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MMA, UFC
Spotkanie: Jon Jones - Daniel Cormier
Typ: Jon Jones
Kurs: 1,61
Godz: 04.01.2015 5:45
Bukmacher: Betsson
Analiza: Na tą walkę kibice czekają już od dawna, gdyż miała się ona odbyć już dobrych kilka miesięcy temu, jednak z różnych powodów do niej nie dochodziło. Teraz wydaje się, że panowie wreszcie ze sobą powalczą i powinno być naprawdę ciekawie. Ja dużego faworyta upatruję w Jon Jones z kilku powodów. Jednym z nich jest ogromna przewaga warunków fizycznych na korzyść Jonesa. Jones jest wyższy od Cormiera o kilkanaście centymetrów. Oprócz dużej przewagi wzrostu, to Jon Jones ma potężny zasięg jak na swój wzrost i zapewne niejeden zawodnik ponad dwumetrowy może mu tego pozazdrościć. Drugim atutem jest wiek- Jones ma 27 lat, jeszcze robi postępy, natomiast Daniel Cormier ma już 35 lat, a w tym wieku niestety następuje już regres u wielu zawodników. Cormier to świetny zawodnik, jednak Jones nie ma praktycznie żadnych słabych punktów- jest świetny w stójce, w parterze, jest młody, a zarazem już bardzo doświadczony, no i te monstrualne warunki fizyczne. Jon Jones może to rozegrać na wiele sposobów, może po prostu ograniczyć ryzyko do minimum i spokojnie punktować Cormiera wykorzystując warunki fizyczne. Jeśli Cormier zaryzykuje, to może się nadziać na nieprzyjemną kontrę. Zdecydowanie stawiam tutaj na Jonesa.

 

 

http://obstawianie.com/topic/233-boks-i-sporty-walki/page-5

 

:plus: 61

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biegi narciarskie Tour de Ski
Godzina 11:00
Spotkanie: Terese Johaug - czy bedzie w TOP-2
Typ: Tak
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj druga z siedmiu konkurencji tegorocznego Tour De Ski 10 km stylem klasycznym w biegu pościgowym. Wczorajszy prolog zgodnie z oczekiwaniami zdominowały Norweżki z Marit Bjoergen na czele i dzisiaj to właśnie ją będzie ścigać reszta zawodniczek. Mój typ będzie jednak dotyczyć startu w tym wyścigu Terese Johaug jej najgroźniejszej rywalki i przez wielu uważanej za murowaną faworytkę do wygrania tegorocznego TDS. Jeśli chodzi o kolejność z jaką wystartują biegaczki to przedstawia się ona nastepująco: pierwsza jak wspomniałem Bjoergen, druga ze stratą 15 sekund Heidi Weng, trzecia ze stratą 22 sekund Ranghild Haga i czwarta Terese Johaug, która do Bjoergen traci 28 sekud. Moim zdaniem w tym biegu liczyć się będą jedynie Bjoergen i Johaug i chyba jedyną zawodniczką, która może się wbić w to towarzystwo jest nasza Justyna Kowalczyk, która ma stratę 35 sekund do Bjoergen, a co za tym idzie 7 sekund do Johaug. Terese już kilka razy pokazywała jaka jest mocna na długich dystansach szczególnie w "klasyku", czego nie można powiedzieć o sprintach gdzie tradycyjnie startuje fatalnie. W tegorocznym pucharze świata już wielokrotnie pokazywała, że jest w zdecydowanie lepszej formie od Marit. 30 listopada wygrała bieg na 10 km klasykiem w Ruce z ogromną przewagą 42 sekund nad Bjoergen, 6 grudnia 5 km stylem dowolnym w Lillehammer z przewagą 0,3 s nad Bjoergen, 7 grudnia w biegu pościgowym takim jak dzisiaj na 10 km klasykiem mimo że miała stratę 32 sekund do Bjoergen potrafiła ją zniwelować na dystansie praktycznie 4 km jednak w końcówce przegrała o 0,6 sekundy, 13 grudnia również na 10 km klasykiem wygrała znowu z dużą przewagą nad Bjoergen, bo ponad 42 sekund. Jak widać po tych startach Johaug w tym roku jest królową szczególnie klasyka dlatego też, stawiam że pierwsza dwójka murowana z szansami na odrobienie strat i wygraną w tym biegu.

 

http://obstawianie.com/topic/30530-biegi-narciarskie-20142015/?p=871518

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Canucks - Detroit
Typ: Detroit + u5.5
Kurs: 3.50
Data: 4.1.2015 4:00
Bukmacher: Marathonbet

 

Spotkanie dwóch klasowych drużyn, ale będących w dość słabej formie. Red Wings jako goście wygrali tylko 5 na 15 spotkań, a także tylko 3 na ostatnie 10 (choć trzeba przyznac, ze az 5 z nich konczyli dogrywkami i tu jest ryzyko), na przeciw Vancouver Canucks. Grałem na nich 2 dni temu i oczywiscie prowadząc 2-1 przegrali 2-3 tracąc to wszystko w ostatniej tercji. Obie druzyny grają wąsko i nieskutecznie, więc jednak ciut większe szanse znowu daje na under. Canucks w tamtym meczu oddali tylko 14 strzałów na przeciw ponad 30 Kings, a mimo to strzelili 2 gole. Mysle, ze dzis az tak skuteczni nie będą. Przewaga Kings była kolosalna cały mecz. Goście z kolei są lepsi w kazdej statystyce oprócz ataku (dobre do undera?). Mysle, ze to bedzie mecz w okolicach wyniku 3-2 czy 2-3.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=871522

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MMA, UFC
Spotkanie: Jon Jones - Daniel Cormier
Typ: Cormier to win
Kurs: 2,80
Godz: 04.01.2014 6:15  
Bukmacher: Unibet
 

Analiza: Pomimo, że rok 2015 dopiero się rozpoczął i niezwykle trudnym zadaniem jest wyrokowanie, jakie wydarzenie w UFC będzie za rok o tej porze uznane za największe, niepowtarzalne, najlepsze - to według mnie odpowiedź jest prosta - walka Johna Jonsa z Danielem Cormierem, a raczej wygrana Daniela nad faworytem i gwiazdą UFC słynnym BONSEM. John jest w zasadzie niepokonany ( w rankingu co prawda ma jedną porażkę, ale nie wynikała ona z realnej wygranej przeciwnika ale przesz nielegalne kopnięcie, czego konsekwencją była dyskwalifikacja fightera ). W walce ze A. Gustaffsonem John męczył się i wcale nie dominował tak jak w pozostałych walach, co pokazuje, że konsekwentna realizacja taktyki zdaje egzamin. Jeżeli zatem Alexander sprawił tyle problemów Jonsowi, to Daniel Cormier będzie co najmniej najtrudniejszym rywalem dla Johna. Cormier jest niepokonany, do tej pory wygrywał w kategorii ciężkiej, zszedł do niższej kategorii, ponieważ nie chciał się zmierzyć w walce o pas wagi ciężkiej z mistrzem C. Velasquezem ( Cormier jest trenerem zapasów Caina ). Uważam, że kurs jest bardzo zachęcający i warty zagrania.

 

http://obstawianie.com/topic/233-boks-i-sporty-walki/page-5

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Niemcy DEL
Spotkanie: Schwenninger - Iserlohn
Typ: 2
Kurs: 2.00
Data: 04.1.2015 16.30
Bukmacher: Bet365
 
W ciągu dwóch ostatnich dni pisałem analizy do trafnych meczy których nie dodałem do konkursu przez winę mojego komputera. 
Dziś mam nadzieję że mecz który wybrałem z NIemieckiej ligi hokejowej okaże się również udany i ida mi się wkleić analize do działu.
Wybreałem na dzisiejszy przegląd spotkanie między Schwenninger a Iserlohn. Spotkanie trzynastej z piątą ekipą ligi,
w którym to ja swoich faworytów widzę w dobrze się spisujących do tej pory gościach. Patrząc tylko na formę z ostatnich 
pięciu meczy widać ogromną przewagę gości ponieważ w ostatnich spotkaniach cztery razy inkasowali po 2 oczka w 60 minutach jeden mecz przegrali 
był to wyjazdowy mecz z Hamburgiem który obecnie jest na pozycji vice-lidera. Schwenninger zajmują przedostatnią trzynastą pozycję i jest to ekipa bardzo słaba
w tym sezonie wygrali czysto zaledwie osiem spotkań po dogrywce udało im się wygrać dwa razy zanotowali najwiecej z całej ligi dwadzieścia pięć porażek. W dzisiejszym meczu

myślę że nie dają rady Iserlohn ponieważ oni mają niezłą formę i powoli pną się w górę mam nadzieję że tutaj będzie wysoki overowy mecz ale że goście go wygrają.

 

http://obstawianie.com/topic/29586-niemcy-del-20142015/?p=871527

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Getafe - Vallecano

Typ: over 2.5

Kurs: 2.20

Buk: Pinnacle

Godz. 12:00

Analiza:

Niedzielna seria spotkań w Hiszpańskiej Primera Division rozpocznie się standardowo w samo południe a tym starciem będą mini derby Madrytu pomiędzy Getafe a Vallecano.

Gospodarze grudzień mieli bardzo dobry nie przegrali spotkania a rozegrali ich pięć – trzy remisy w lidze na wyjeździe z Levante oraz Granadą oraz sensacyjny remis 0:0 z Barceloną. W między czasie dwukrotnie ograli Eibar w Pucharze Króla. Widziałem ich spotkanie z Barceloną gdzie zagrali naprawdę świetnie jako drużyny, dobry dzień miał też ich bramkarz ale i tak na niewiele pozwalali rywalowi. Momentami nawet z takim rywalem grali bardzo odważnie i stwarzali bardzo groźne okazje, szczególnie fajnie wyglądała kontra. Powinni nawet to wygrać ale sędzia w kuriozalnych okolicznościach zakończył ten mecz. Takie wyniki na pewno budują zespół. Niepokojące jest to że cały czas nieznana jest sytuacja trenera który negocjuje kontrakt z Chińskim Guanzgzhou i jest bliski porozumienia a to na pewno nie jest dobra sytuacja. Trener zapowiada tutaj odważniejszą grę bo i rywal takie warunki na pewno postawi.

Goście czyli jedna z ulubionych ekip nie licząc tych z topu, zespół z przedmieść Madrytu gra bez kompleksów z każdym rywalem czy to najsilniejsi czy najsłabsi zawsze jedna filozofia strzelić o jedną bramkę więcej. Ze strzelaniem w tym sezonie jest u nich znacznie słabiej ale w każdej chwili mogą zrobić widowisko tak jak to miało miejsce w rewanżowym spotkaniu Pucharu Króla i remisie 4:4 z Valencią.  Obrona jak zwykle gra tragicznie na wyjazdach w ośmiu spotkaniach stracili już 18 bramek to średnia ponad dwie na mecz.  

Obie ekipy nie będą mogły przystąpić do rywalizacji w najsilniejszych składach. Wśród gospodarzy zabraknie Angela Lafity, który zerwał więzadła krzyżowe, na uraz pachwiny narzeka Boubacar Baba. Goście będą musieli radzić sobie bez Mohammed Fatau, David Cobeno i Ze Castro.

Vallecano dalej prezentuje sito w grze destrukcyjnej, może i faktycznie gospodarze rażą nieporadnością w ofensywie ale patrząc na to starcie, sytuacje w tabeli no i rzecz jasna to że jest to przecież Vallecano bramki to dobra opcja. W takich starciach gdzie potencjał obu ekip dość zbliżony nie będzie tego że jedna z ekip cały czas się broni, po ostatnich niepowodzeniach celem jest wejście w nowy rok z zwycięstwem  i odskoczenie od dolnych rejonów tabeli.

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-23

 

:plus: 120

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacobsen, Anders - Stoch, Kamil godz. 12:45
typ: 2
kurs: 2,00
Buk: Bet-at-home

Dziś w Insbrucku dojdzie do trzeciego konkursu turnieju czterech skoczni. Bukmacherzy wystawili ciekawą parę,zwycięzcę z Ga-Pa Andersa Jacobsena z mistrzem olimpijskim wracającym po kontuzji Kamilem Stochem . Obaj zawodnicy we wczorajszych kwalifikacjach uzyskali taką samą odległość 120,5 metra co dało im odpowiednio 13 oraz 14 pozycję . Po zwycięstwie w Niemczech faworytem wydaję się Norweg, jednak uważam,że skocznia w Ga-Pa ewidentnie mu leżała co udowadniał w każdym skoku, w Insbrucku już tak dobrze mu nie idzie. Ponadto Szwajcarzy już dopatrzyli się oszustwa m.in. Norwega,które polegało na rozciągającej się odzieży pod kombinezonem.
Uważam,że Kamila stać na coraz lepsze skoki i powoli będzie wracał do czołówki ,świadczy o tym czwarte miejsce w Obersdorfie. W zeszłym roku udało się rozegrać tylko jedną serię w której Kamil skoczył 126,5 metra co dało mu ostatecznie trzecią pozycję , Petersen skoczył 120,5 metra i uplasował się na 16 pozycji .
W zeszłorocznym treningu Anders skoczył zaledwie 114,5 metra natomiast w kwalifikacjach 124 i to był jedyny lepszy skok Norwega od Polaka .
Wczoraj na treningu Norweg skoczył aż o 10 metrów lepiej od Kamila ,jednak wydaję mi się,że na zawodach Stoch wykaże się lepszą formą i dopiszą mu lepsze warunki ,w które ostatnio dobrze nie trafiał . Mam nadzieję,ze Kamil w końcu odpali z formą i zajmię lokatę podobną jak w pierwszym konkursie czterech skoczni.

 

http://obstawianie.com/topic/30255-skoki-narciarskie-sezon-20142015/?do=findComment&comment=856756

 

:plus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Grecja


Olympiakos Pireus vs Platanias


Typ - Olympiakos over 2.5 gola


Kurs - 1.72


Bet365


04.01.2015 / 14:00


 


Po raz kolejny gram na Olympiakos,dzis jednak nie bawie sie w zgadywanie,czy zachowaja czyste konto czy nie..


W lidze dosc niespodziewanie prowadzi PAOK,ktory ma 4 punkty przewagi nad Olympiakosem,ktory ma jednak mecz rozegrany mniej,czyli jest szansa na zblizenie sie na jeden punkt.


Druzyna z Pireusu w tym sezonie miala wiele wzlotow i upadkow,glownie w lidze,gdzie ze slabszymi druzynami przyszlo im tracic punkty.


Rownie bolesna byla porazka przed wlasna publicznoscia z liderem PAOK,ktory wygral na stadionie Georgiosa Karaiskaki'ego 2:1.


 


Olympiakos jest tutaj zdecydowanym faworytem,w meczach u siebie maja bilans 6-1-1,w bramkach 20:6.


Ostatnie mecze to 4 zwyciestwa z rzedu - 4:2 z Malmo,2:1 z Levadiakosem,2:0 z Panioniosem i ostatnio 5:0 na wyjezdzie z Kalloni.


 


Platanias bedzie walczyl w tym sezonie o utrzymanie,na chwile obecna maja 18 punktow i 12 miejsce,nad strefa spadkowa maja 4 punkty przewagi.


Na wyjazdach maja nastepujacy bilans - 2-2-4,w bramkach 5:6 a wiec bardzo mizernie pod wzgledem strzelonych bramek ale dosc solidnie w defensywie.


Platanias jednak nie gral z nikim z czolowki,tak wiec dzisiaj ich bilans straconych bramek powinien sie pogorszyc o jakies 2-4 gole.


 


W bezposrednich meczach 4 razy wygral Olympiakos strzelajac 14 bramek tracac przy tym 4.


 


Ostatni ich pojedynek w Pireusie mial miejsce w lutym 2014 roku,wowczas Olympiakos wygral 4:2 a mecz byl bardzo emocjonujacy,Platanias zagral bardzo odwaznie i do konca staral sie o jakis punkt ale sila razenia gospodarzy byla zdecydowanie za silna aby sie przeciwstawic,podobnie powinno byc dzisiaj.


 


http://obstawianie.com/topic/20531-grecja/page-5?do=findComment&comment=867658


 


:minus: 100


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 4.1.2015 14:00
Spotkanie: TCS Innsbruck
Typ: Schlirenzauer będzie na podium
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj trzeci konkurs tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. W tym roku walka jest niezwykle wyrównana. W dalszym ciągu nie ma pewnego faworyta zarówno do wygranej w całym turnieju, jak i w pojedyńczym konkursie w Insbrucku, dlatego kursy całkiem zachęcające.

Ja postanowiłem zagrać na Gregora Schlirenzauera, że stanie dzisiaj na podium. Austriak jest już niezwykle utytułowanym i doświadczonym zawodnikiem. Ponadto podkreślał, że skocznie w Insbrucku zna jak własną kieszeń i bardzo chciałby tutaj wygrać, bądź zająć dobre miejsce. Zauważalna jest również poprawa jego dyspozycji. Był tuż za podium 3 dni temu w Ga-Pa, tutaj w treningach zajmował 6 i 4 miejsce. Myślę, że dzisiaj ma przewagę nad resztą stawki z powodów, które wymieniłem. Do tego faworyci to młodzi zawodnicy (Hayboeck, Kraft, Prevc), którzy mogą nie wytrzymać psychicznie. Pod szczególną presją publiczności znajdą się Hayboeck (0 zwycięstw w PŚ) oraz Kraft (1 zwycięstwo w PŚ). Całkiem możliwe, że tej presji nie wytrzymają. Schliri w swojej karierze taką presję odczuwał już kilkadziesiąt razy, wielokrotnie sobie z nią radząc. Tym razem nie ma nic do stracenia i myślę, że dzisiaj jest w stanie stanąć na podium.

Kurs 3,50 na takie wydarzenie traktuje jako spory bonus.

 

http://obstawianie.com/topic/30255-skoki-narciarskie-sezon-20142015/?do=findComment&comment=856756

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Alcoron - Betis
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Godzina: 18:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 18:15 w 19 kolejce Segunda Division zmierzą się ze sobą drużyny Alcoron oraz Betis. Gospodarze zajmują 9 pozycję z dorobkiem 27 punktów oraz bilansem bramkowym 23:25. U siebie grali 9 razy i 5 razy wygrali, raz zremisowali, oraz 3 razy przegrali strzelając 11 bramek i tracąc 8. Goście zajmują 5 pozycję z dorobkiem 33 punktów oraz bilansem bramkowym 26:19. Na wyjeździe grali 9 razy i 4 razy wygrali, 2 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 14 bramek i tracąc 13. W ostatniej kolejce Alcoron przegrało na wyjeździe z Gijon 2:1, a Betis pokonał u siebie Santander 2:0. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 3:3.

 

http://obstawianie.com/topic/20487-segunda-division/?p=871623

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja (Premiership)
Spotkanie: Partick - Dundee Utd
Typ: 2
Kurs: 2.10
Data: 04.01.2015
Godz: 16:00
Bukmacher: BetGun
Analiza:
W szkockiej Premiership dojdzie dziś do ciekawej konfrontacji. Partick podejmie Dundee United. Gospodarze w tym sezonie raczej nie mają większych ambicji niż ocalenie ligowego bytu, goście natomiast dzielnie walczą, znajdując się obecnie na 3. pozycji w ligowej tabeli, tracąc niewiele do prowadzącej dwójki. Dziś skłaniam się do gry na gości nie tylko dlatego, iż są wyżej w tabeli, ale przede wszystkim z powodu sporych osłabień w drużynie gospodarzy. Wymieniając najpoważniejsze absencje nie zagrają pomocnik Osman (18 występów), obrońca McMillan (11 meczów) i dwaj napastnicy Higganbotham (14 meczów) oraz Fraser (11 meczów). Wiadomo, Partick nie jest dużym klubem. Taka ilość niezdolnych do gry zawodników z pewnością będzie miała odzwierciedlenie na boisku. W dużej mierze wyżej wymienionych zawodników będą zastępować juniorzy i mniej doświadczeni zawodnicy. Za to goście z Dundee przystąpią do tego meczu podbudowani efektownym noworocznym zwycięstwem w lokalnych derbach z Dundee FC aż 6:2. Mam nadzieję, że limitu strzelonych bramek w tym jednym meczu nie wyczerpali i że dziś będą równie skuteczni. Typuję więc zwycięstwo gości, którzy walczą o europejskie puchary i 3 punkty są im bardzo potrzebne. Partick co prawda zajmuje dopiero 9. lokatę, jednak ich przewaga nad miejscami, które skutkują bezpośrednim spadkiem, bądź barażami jest dosyć bezpieczna i porażka w tym meczu niewiele zmieni.

 

http://obstawianie.com/topic/20477-scottish-premier-league/page-3?do=findComment&comment=871627

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka TBL
4.01 20:00
Rosa Radom - Energa Czarni (6,5)
typ: 1
1,87
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu Tauron Basket Ligi, Rosa Radom na własnym parkiecie podejmie Czarnych Slupsk. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem spotkania sa gospodarze. Rosa w tym sezonie celuje w miejsce w pierwszej czwórce, aspiracje sa nawet wyzsze niz w poprzednich rozgrywkach, gdy skonczylo sie na 4. miejscu. Radomianie przede wszystkim ze swietnej strony pokazuja sie radomskiej publicznosci, gdzie nie przegrali jeszcze nawet jednego spotkania, a kolejnych rywali odprawia z kwitkiem i duzym bagazem punktowym. Czarni naleza do sredniakow ligi w tym sezonie, beda zapewne do konca walczyc o miejsce w pierwszej ósemce, które może nie przyjść zbyt łatwo. Dlatego też nie sądze aby Rosa miala jakiekolwiek problemy z odniesieniem dziś zwycięstwa we własnej hali.

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozosta%C5%82e-ligi-20132014/page-5

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Chile Primera B
Spotkanie: Santiago Morning - CDSC Iberia
Typ: Santiago Morning
Kurs: 1.57
Godz: 04.01.2015r 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Patrząc na ostatnie rozgrywki zespołów to dużo widać przegranych lecz santiago morning klasyfikuje się większością zwycięstw w meczach. 23/11/2014 roku wygrali z Iberia 2:1 i myślę że jest pewniakiem na dzisiejszym spotkaniu z Iberią. Choć to trudny mecz gdyż Santiago dwa ostatnie mecze przegrała 2:1 z SL de Quillota oraz 3:0 z Everton VM. To i tak jestem pewny że w dzisiejszym spotkaniu pokaże na co ich stać i okaże się zwycięzcą :)

 

:minus: 100

słaba analiza, brak linka

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga, niedziela, 4 stycznia, godz. 21:00

 

Real Sociedad – Barcelona, Typ: Barcelona -1,5 gola, kurs 1.85 Bet365

 

Aż trudno w to uwierzyć, ale Barcelona ostatni raz na Estadio Anoeta triumfowała w maju 2007 roku. Dziś powinna się przełamać. 

 

Wokół Barcelony nadal jeszcze panuje atmosfera wątpliwości, ale trzeba przyznać, że Katalończycy robią wszystko, aby je rozwiać. Nie przegrali od 1 listopada, wygrywając 11 spotkań i zaledwie jedno remisując. W dodatku w dwóch ostatnich potyczkach zdołali wbić rywalom aż 13 bramek i przed starciem z drużyną Davida Moyesa mogą być w dobrych nastrojach.

 

Rywale natomiast nie są aktualnie w najlepszej formie. Real Sociedad to zawsze groźny przeciwnik, ale w 16 ostatnich meczach triumfował tylko trzykrotnie. Co ciekawe, Blaugrana nie wygrała w San Sebastian już od ponad siedmiu lat. Ostatni raz udało się to 5 maja 2007 roku, więc dziś na Estadio Anoeata Messi i spółka będą mieli dodatkową motywację.

 

Gospodarze mogą mieć dziś większy problem związany z absencjami. W obozie Luisa Enrique do wyjściowej jedenastki wrócić ma Dani Alves. U Davida Moyesa zabraknie Imanola Agirretxe’a i Davida Zurutuzy, a spory znak zapytania należy postawić także przy nazwisku Carlosa Veli.

 

Biorąc pod uwagę ustabilizowaną sytuację Barcelony i ostatnie, kiepskie wyniki Erreali, sądzimy, że w pełni zmobilizowana Duma Katalonii wreszcie zdoła wygrać na terenie rywala.

 

Typ: Barcelona -1,5 gola, kurs 1.85 Bet365

 

typ nieważny, podany po czasie

brak linka

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, USA, NCAA I-A

Spotkanie: Kansas - UNLV

Data i Godzina: 04.01.2015 godz 22:30

Typ: powyżej 139,5 pkt w meczu

Kurs: 2,60

Buk: Bet365

 

Analiza:

      Przed nami kolejne spotkanie amerykańskiej uniwersyteckiej ligi koszykówki mężczyzn. Do Kansas przyjeżdża drużyna UNLV Rebels. Bez wątpienia faworytami meczu jest drużyna gospodarzy, która w ostatnich 10 meczach przegrała tylko jeden raz. Druzyna Rebels natomiast gra w "kratkę". Zwycięstwa mieszają się z porażkami. Ja natomiast w tym meczu typuję bardzo fajny over 139,5 pkt w meczu. Zanalizuję tylko mecze bezpośrednich zespołów grających u "siebie" i "na wyjeździe". Wezmę pod uwagę 10 ostatnich spotkań. tak więc koszykarze z Kansas City zdobyli w nich średnio 74 pkt a stracili 65 pkt. Natomiast zawodnicy UNLV Rebels zdobywali średnio 71 pkt a tracili 66 pkt na mecz. Jeśli by wierzyć moim wyliczenią to overek jest bardzo możliwy.

 

Analiza w odpowiednim dziale tematycznym:

http://obstawianie.com/topic/26849-pozosta%C5%82e-ligi-20132014/page-5

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...