Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Snooker, The Masters
Spotkanie: Ronnie O'Sullivan - Marco Fu

Typ: Marco Fu Wygrane frejmy - 3 lub więcej ? TAK (czyli Marco Fu musi wygrać co najmniej trzy frejmy w meczu)
Kurs: 1,70
Godz: 15.01.2015 14:00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Jestem trochę zaskoczony kursami na to spotkanie. Ronnie O'Sullivan to jest najlepszy snookerzysta świata i jeśli on jest w formie, to praktycznie jest nie do zatrzymania. Osobiście uważam, że jednak teraz tej najwyższej formy nie ma. Patrzałem na jego mecz z Rickym Waldenem i ogólnie to nie był to mecz na najwyższym poziomie. Waldenowi pomimo dość słabej gry udało się wygrać cztery frejmy. Ktoś może powiedzieć, że O'Sullivan zrobił w tym meczu dwie "setki", więc nie mogło być źle, no ale poza tymi dwoma brejkami nic nadzwyczajnego Ronnie nie grał. Znacznie bardziej podobało mi się to co zagrał Marco Fu ze Stuartem Binghamem. Fu w tamtym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając cały mecz 6:3. Fu zrobił trzy "setki" no i jedna z nich to był maksymalny możliwy brejk 147 punktów. Zrobienie maksymalnego brejka oraz ogólnie gra Marco Fu w tej pierwszej rundzie pokazało, że jest on dobrze przygotowany do turnieju i może zagrozić faworytowi całego turnieju, którym jest Ronnie O'Sullivan. Skoro niezbyt dobrze grający Ricky Walden mógł urwać O'Sullivanowi cztery frejmy, to będący w świetnej formie Marco Fu co najmniej trzy powinien wygrać.

 

 

http://obstawianie.com/topic/234-inne-sporty/page-4

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim - Toronto
Typ: Anaheim -1.5 bramki
Kurs: 2.5
Data: 15.1.2015 4:30
Bukmacher: Betsson

Jestem kibicem Klonowych Liści, ale to co grają od paru tygodni woła o pomstę do nieba. Grają fatalnie w obronie, po prostu fatalnie, a w i ataku się coś zacięło. Anaheim jest bardzo solidną drużyną, zwłaszcza na swoim lodowisku i powinni bez problemu ograć słabiuśkie ostatnio Toronto. Znając jednak życie, pewnie wyjdzie mecz życia Toronto i mnie pogrążą, ale co tam. Od czasu do czasu warto pograć przeciwko swojej drużynie. Dla Anaheim jest to fantastyczna okazja przerwać złą passę spotkań z Toronto, ostatni raz wygrali w 2008r! W tym roku ulegli na wyjeździe 6-2. Czas na srogi rewanż, Toronto traci ostatnio mnóstwo bramek, a Anaheim gra dobrze w obronie. Liczę na wygraną Anaheim 2-3 bramkami

 

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/page-3?do=findComment&comment=873524

 

:plus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Mecz: Charlotte Bobcats - San Antonio Spurs

Typ: San Antonio -5.5 

Kurs: 2,00

Bukmacher: bet365

Data: 15.01.2015 
Analiza :
Zakończył się czas żartów dla aktualnych mistrzów NBA. Połowa sezonu powoli dobiega końca, a Ostrogi znajdują się dopiero na 7 miejscu Konferencji Zachodniej. Spurs na chwilę obecną dysponują już praktycznie optymalnym składem. W ich szeregach zabraknie tylko Kawhiego Leonarda co przy szerokiej ławce nie powinno być widoczne. Liczę, że podopieczni Popovicza wezmą się do porządnej gry i zaprezentują całkiem inny basket niż w spotkaniu z Wizards, w którym wyglądali bardzo blado. Przeciwnik aktualnych mistrzów legitymuję się serią pięciu wygranych z rzędu co pokazuję, że też w końcu złapali wiatr w żagle. Mam nadzieję, że dziś Parker, Ginobli dostaną od trenera sporo minut do wykorzystania, a wtedy o wygraną gości i pokrycie handicapu będę spokojny. 

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/page-2?do=findComment&comment=873534

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim - Toronto
Typ: Toronto
Kurs: 3.50
Data: 15.1.2015 4:00
Bukmacher: Unibet

 

W przeciwienstwie do kolegi wyzej jednak uwazam, ze Toronto potrafi robic niespodzianki i to najczesciej z druzynami, kiedy by sie nie spodziewano ich wygranej. Z reszta warto spojrzec na spotkania bezposrednie. Toronto wygrało 6 z rzędu z Anaheim i dosłownie wszystkie z handicapem. Wczesniej to byly zupelnie inne druzyny, bo juz cofamy się np do roku 2008 i 2005. W czasach "nowozytnych" Leafs dominują nad Anaheim. Z reszta Toronto ma bardzo dobrą ofensywę w tym sezonie, wiec nie zdziwie sie ze padnie tu jakas strzelanina. Anaheim oczywiscie dotrzymuje kroku, gra u siebie, punktowo są chyba najlepsi w tym sezonie, ale w tej lidze nie ma druzyn ktore wygrywaja zawsze i z kazdym. Mysle, ze tu warto ryzyk fizyk zrobic, bo nie raz widzialem jak faworyci ponizej 1.8 przegrywają, lub jesli wygrywają to dopiero po dogrywkach/karnych.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=873685

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Nedovyesov A. (Kaz) - Kubot L. (Pol)
Typ: Kubot L. (Pol)
Kurs: 1.66
Data: 15.1.2015 6:00
Bukmacher: Bet365

Analiza :

 

Kwalifikacje Australian Open w ktorych zmierzy sie nasz rodak Lukasz Kubot z kzachem grajacym dosc slaby tenis. Kubot jest duzo bardziej doswiadczonym tenisistom ktory bardzo dobrze sie czuje w Australii. Wygral w 2014 roku ten turniej w deblu ze szwedem, bardzo wiele razy pokazywal sie tutaj z bardzo dobrej strony i mysle ze nie powinien miec wiekszych problemow z kazachem. Kubot musi grac w kwalifikacjach z powodu bardzo niskiej pozycji w rankingu, jednej z najnizszej w jego karierze. Polak zajmuje okolo 10 pozycji wyzej w rankingu od Kazacha co jest powodem dosc wysokiego kursu. W pierwszej rundzie turnieju Polak musial rozegrac az trzy sety w pojedynku z Francuzem Geuzem, natomiast Kazach rozegral w pierwszej rundzie w dniu wczorajszym tylko dwa sety, ale zmierzyl sie z jednym z amatorow tenisa. Kubot to duzo wyzsza polks i nasz rodak z dnia na dzien bedzie coraz lepszy, doswiadczenie i umiejetnosci przemiawiaja za Kubotem i wedlug mnie to on wyjdzie zwyciezki z tego pojedynku. Do boju Lukasz !

 

http://obstawianie.com/topic/30718-australian-open-2015-kwalifikacje/

 

:plus: 66

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlheWi73-2qU9ppuq.pngGolden State Warriors - Miami Heat ITLMj89K-4r97eSt2.png

15.01.2015 04:30

USA: NBA

Typ: Golden State WArriors -20,5

Kurs: 3,75

Lider konferencji zachodniej ugości na swoim boisku 7 drużynę wschodu. Obie drużyny zagrały ze sobą 26.11.14 wtedy GSW grali jako goście i zdołali wygrać114-97. W tamtym meczu jak i w dzisiejszym zabraknie Wad'a. Wczoraj gracze z Miami ledwo zdołali wygrać z Lakersami, dziś trener nie wierzy w zwycięstwo i pewnie dlatego Wade nie zagra (przyczyna uraz nogi). Miami zapewne,gdy już będzie przegrywło da głebokie rezerwy i w tym widze dodatkowy atut GSW, które to rezerwy są mocniejsze od Miami. Goldeny od początku do końca powinny prowadzić 10+, ale liczę na to, że nie zlitująsię nad Miami i pograją cały mecz na maxa.

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/page-3?do=findComment&comment=873696

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Atletico Madryt godz. 20:00
typ: X
kurs: 4,33
Buk Bet365

Dziś w Madrycie dojdzie do rewanżowego pojedynku ćwierćfinałowego w ramach Pucharu Króla, w którym Real podejmie lokalnego rywala - Atletico. W pierwszym meczu Atletico wygrało 2-0 i to oni są faworytem do awansu. Piłkarze Diego Simeone bardzo dobrze ostatnio grają z Królewskimi i nie przegrali żadnego z sześciu ostatnich ,meczy licząc regulaminowy czas, tylko w finale Ligi Mistrzów przegrali po dogrywce.
Strata wydaję mi się dość duża do odrobienia,Real musiałby powtórzyć wynik z ostatniej kolejki kiedy to pokonał Espanyol 3-0 ,jednak dziś rywal jest o wiele silniejszy i wydaję mi się,że nie przegra tego spotkania. W ostatnich latach obie ekipy często spotykały sie na tym etapie rozgrywek i zazwyczaj zespół,który wygrywał pierwsze spotkanie przechodził dalej .
Ponadto Real ostatnio zwolnił trochę tempo i po trzech porażkach z rzędu ,wygrał dopiero w ostatniej kolejce . Jak już wspomniałem Atletico ostatnio świetnie radzi sobie z Realem o czym świadczą wygrane w trzech ostatnich meczach.
Dlatego uważam,że remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu, Real według mnie nie jest w stanie odrobić dwubramkowej straty a Atletico na pewno mądrze zagra w obronie i wykorzysta swoją sytuację z kontry lub stałego fragmentu gry . Mój typ 1-1.

 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-7

 

:plus: 250

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Hiszpania Puchar /

Godzina 20:00

Spotkanie - Real Madryt : Atletico Madryt

Typ - Real Madryt i powyżej 2.5 gola w meczu

Kurs - 2.25

Buk - Bet365

 

Mecz rewanżowy jak wiemy ale przede wszystkim derby Madrytu , w pierwszym pojedynku wynik 2:0 dla Atletico i powiem że trochę mnie zaskoczył Real w tym pojedynku bo spodziewałem się dużo więcej ale dobrze stało się jak się stało i dziś zapewne będzie dużo lepiej tak przynajmniej liczę , faktem też jest że ostatnio jak na drodze Realu stają podopieczni Diego Simeone to Real ma ogromne problemy z ich pokonaniem ale kiedyś ta zła statystyka z Atletico powinna ulec zmianie i wejść na tory jakie były przed tym fatalnym okresem bo wtedy dominowali królewscy , w poprzednim sezonie także spotkały się obie ekipy i w obu meczach wygrał Real najpierw 3:0 u siebie i wyjazd 2:0 tak więc patrzę na ten mecz pierwszy który odbył się na Santiago Bernabeu i wynik 3:0 a taki wynik wystarczy aby przejść do dalszej edycji Pucharu Króla i wierzę że dziś tak będzie i królewscy pokażą że ostatni spadek formy i porażki mają już za sobą i czas na wygrywanie do czego przecież kibiców przyzwyczaili !

 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/?p=873737

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Copa Del Rey, godz.20:00 

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt

Typ: Powyżej 6 kartek & powyżej 12 rzutów rożnych

Kurs: 3,60

Buk: WilliamHill

 

 

 

 

 

Analiza:

 

Przed nami rewanżowe spotkanie w 1/8 finału Pucharu Króla pomiędzy Realem, a Atletico. Mecz zostanie rozegrany na Santiago Bernabeu, a więc tym razem gospodarzem będzie zespół "Królewskich". Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie wygrali podopieczni Diego Simeone 2:0. Dzisiaj faworytem na pewno będą gospodarze. Jednak dzisiaj nie zdecydowałem się na wybranie zwycięzcy meczu, bądź też remisu. Znalazłem dość ciekawy bet w WilliamHill na over 6 kartek i 12 różnych. Są to wielkie derby Madrytu a jak wiemy w takich meczach gra się zdecydowanie ostrzej i na pewno z jeszcze większym zaangażowaniem. O over 6 kartek jestem spokojny. W pierwszym meczu sędzia aż 10 razy wyjmował żółty kartonik. Ogólnie w tych derbach grają bardzo ostro. We wcześniejszych spotkaniach również było podobnie. Tak przedstawiają się ostatnie spotkania z kartkami: 10,11,10,7,7. Real będzie musiał zaatakować od pierwszych minut. To sprawia, że Atletico będzie musiało uciekać się do fauli i z pewnością większość będzie ostra. Wiadomo również, że jeśli przez długi czas będzie wynik 0:0 to będą grali na czas i tu też widzę karteczki. Również po stronie Realu gdyż z każdą upływającą minutą bez gola będą bardziej zirytowani i pokażą to na boisku. Na pewno nie obejdzie się bez pyskówek do sędziego, jak również piłkarze nawzajem będą się prowokować. Także powinniśmy obejrzeć bardzo dużą ilość kartek. Teraz różne. W pierwszym meczu wpadło ich 11. We wcześniejszych derbach wpadało ostatnio 8, 14, 17, 18. Widać, że jest tego dość sporo. Jak wspominałem Real zaatakuje od pierwszych minut i spodziewam się wielu dośrodkowań i strzałów, które będą wybijane na rzuty rożne przez zespół gości. Jak gospodarzom nie będzie szło w ataku pozycyjnym to myślę, że będą starali się ze stałych fragmentów jakim jest m.in rzut różny. Będą wtedy nabijać nogi rywali aby zacząć z narożnika boiska. Również przez ataki Realu stworzy się dobra okazja dla Atletico do kontrataków. Wtedy obrońcy gospodarzy będą musieli uciekać się do wybijania piłek gdzie popadnie, a nawet na rzuty rożne. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie bardzo widowiskowy z duża ilością goli, na pewno ostry z duża ilością fauli oraz bez wątpienia kilkunastoma wybić z narożników boiska. 

 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-7?do=findComment&comment=873714

 

:plus: 250

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, towarzyski

15.01.2015 18:30

WKS - Szwecja

Typ: 1

Kurs: 1.86

Pinnacle

 
 
 
 
 
 
 
Dla Wybrzeża Kości Słoniowej to ostatni sparing przed rozpoczynającym się za chwile Pucharem Narodów Afryki.

To mocny zespół, jeden z faworytów do tytułu, kadrowo wiadomo ścisła czołówka.

Ostatni sparing gra się poważnie przed dużym turniejem, bo to sprawdzenie na czym się stoi.

Składu oczywiście jeszcze nie ma ale kadra wiadomo, bardzo mocna, składająca się z tych, którzy za 5 dni rozpoczną zmagania w PNA.

Szwedzki wyjazd do ZEA to coś a'la wyprawa naszych skórokopaczy w poprzednich latach do ciepłych krajów. 

Czyli pojechali tam składem ligowym, praktycznie bez większych doświadczeń w grze w kadrze, ogromna większość to bardzo młodzi zawodnicy mający szansę zadebiutować w reprezentacji.

Kadra jest marna krótko mówiąc.

Bramkarze:
Oscar Jansson 1990-12-23 Örebro SK 1 0
Karl-Johan Johnsson 1990-01-28 Randers 1 0
Robin Olsen 1990-01-08 Malmö FF 0 0
Obrońcy:
Ludwig Augustinsson 1994-04-21 IFK Göteborg 0 0
Filip Helander 1993-04-22 Malmö FF 0 0
Sebastian Holmén 1992-04-29 Elfsborg 0 0
Erik Johansson 1988-12-30 Malmö FF 1 0
Emil Krafth 1994-08-02 Helsingborgs IF 3 0
Johan Larsson 1990-05-05 Elfsborg 1 0
Alexander Milošević 1992-01-30 AIK 2 0
Anton Tinnerholm 1991-02-26 Malmö FF 0 0
Pomocnicy:
Nabil Bahoui 1991-02-05 AIK 6 0
Nicklas Bärkroth 1992-01-19 Brommapojkarna 0 0
Emil Forsberg 1991-10-23 Malmö FF 5 0
Simon Gustafson 1995-01-11 Häcken 0 0
Oscar Lewicki 1992-07-14 Häcken 2 0
Kristoffer Olsson 1995-06-30 FC Midtjylland 0 0
Marcus Rohdén 1991-05-11 Elfsborg 0
Napastnicy:
Johan Elmander 1981-05-27 Brøndby 82 20
Mikael Ishak 1993-03-31 Randers 0 0
Isaac Thelin 1992-06-24 Malmö FF 2 0

Są ponad 2 miesiące po zakończeniu sezonu i półtora przed rozpoczęciem kolejnego, można więc przypuszczać, że forma wakacyjna.

warto spróbować.
 

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,Islandia Reykjavik Cup


15.01.2015 22:00


IR Reykjavik - Leiknir


Typ: 1X


Kurs: 4.33


Bet365


 


Witam, dzisiejszego dnia biorę pod uwagę bardzo kontrowersyjny mecz pod względem podanego mojego typu. Mecz Pucharu Reykjavik Cup, w którym to w roli gospodarza będzie grała ekipa IR Reykjavik i to właśnie na nich dziś stawiam. Dlaczego?? Nie będę ukrywał że jest to mecz oraz typ bardzo dziwny dla niektórych osób. Ja dziś przeglądając ofertę spotkań odpaliłem ten mecz na Livesports i postanowiłem że na niego zagram. IR to ekipa z 2 dywizji Islandzkiej obecnie zajmują oni 3 lokatę w tabeli z dorobkiem 40 oczek gdzie brakuje im tylko 4 aby wskoczyć na 2 miejsce dające im szanse na awans do 1 Dywizji, ale sa to mecze ligowe a dziś mamy Pucharowy z ekipą Leinir która na codzień gra w 1 Dywizji w której to też jest liderem. H2H między obiema ekipami jest także bardzo ciekawe ponieważ nie ma jakiejś bardzo poważnej dominacji jednej ekipy nad drugą. Szczerze nie wiem jakimi składami obie ekipy dziś wyjdą ale czuję że ten mecz nie będzie dominującym zwycięstwem wkipy gości. W Reykjavik Cup ekipa Reykjavik podejmowała Leiknir u siebie dwa razy były to dwa mecze przegrane pierwszy 0:2 2006 roku i ostatni 17 stycznia tego roku 1:2. Dziś uważam że gospodarze powalczą choćby o jeden punkt mają całkiem niezłą formę i ich wyniki moim zdaniem nie są najgorsze. Ja ten mecz zagram 2/10 jest to ciężki mecz ale w sporcie widziałem już wiele rzeczy także miejmy nadzieje że mój "czuj" mnie nie zawiedzie. Pozdrawiam. 


 


http://obstawianie.com/topic/20503-islandia/page-2?do=findComment&comment=873767


 


:minus: 200


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Puchar Króla

Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.15

Buk: Pinnacle

Godz. 20:00

Analiza:

Najciekawszym wydarzeniem rewanżów Pucharu Króla jest oczywiście  starcie w derbach Madrytu. Wynik pierwszego spotkania to 2:0 dla ekipy Atletico. Ten wynik oznacza według mnie jedno a mianowicie over bramkowy. Real musi zaatakować a na pewno u siebie będą to potrafili zrobić z jeszcze większą siłą, do pomocy będą mieli dodatkowo swoich kibiców. Patrząc na remontady Real w takich spotkaniach zawsze wychodził niesamowicie naładowany i zaciekle atakował przez 90 minut, dziś innego scenariusza nie widzę.   Od początku na pewno zagra Carvajal oraz Ronaldo a to daje zdecydowanie większe walory ofensywne.  Ostatnie spotkanie Atletico z Barceloną pokazało że wcale podopieczni Simeone tak mocni w defensywnie cały czas nie są zdarzają im się bardzo duże błędy a na Santiago a takie nie trudno. Z drugiej strony siła Atletcio to na pewno będą kontry i jak zwykle stałe fragmenty gry. Nie ukrywajmy jeśli gości jako pierwsi strzelą bramkę to Real do razy ruszyć i nie będzie miał już co bronić, z drugiej strony jeśli Królewscy jako pierwsi strzelą do trybuny ich poniosą i Atletico będzie miało problemy.   A myślę że już w pierwszym kwadransie coś wpadnie.  Na koniec dochodzi jeszcze taki aspekt jak sędzia oraz ostra gra a to zawsze daje stałe fragmenty gry po których można bezpośrednio uderzyć lub dośrodkować a jak wspomniałem to na pewno ofensywne atuty obu ekip. Tutaj po prostu widząc grę obu ekip i dodając do tego wynik pierwszego spotkania nie może się skończy na małej ilości bramek.

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-7

 

:plus: 115

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka ręczna MŚ
Godzina: 18:30
Spotkanie: Katar - Brazylia
Typ: powyżej 50,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz otwarcia na MŚ gdzie gospodarzem jest drużyna Kataru. Katar jak wiadomo ma słabe drużyny narodowe w sportach ale za to ma duże pieniądze i
stac ich na wiele jak chocby organizacje MŚ. Właśnie dzięki wielkim pieniądzom zatrudnili trenera z imponującą ilością trofeów oraz wielu zawodników,
którzy skusili się dzięki właśnie pensjom i premiom które zaoferowali Katarczycy. Myślę że sami "Katarczycy" rzucą
30 bądź więcej bramek, a Brazylia nie sądzę żeby to była jakaś znacząca różnica na korzyść Kataru, więc spokojnie w granicach 22-25 bramek Brazylia powinna
rzucić. Tak więc myślę że wynik tego meczu będzie oscylował wokół granicy 53 goli. Ale czy buki nie przesadziły stawiając Katar w tym samym rzędzie z Polską?, a wyżej od takich
ekip jak Niemcy, Szwecja czy Islandia? Mi się wydaje że mocno przesadzili.
Ostatnie wyniki pokazują , że mogą namieszac w tym turnieju. Tak więc licze na over bramkowy w tym meczu. Na koniec ostatnie mecze Kataru:
Katar Rosja 33:22
Katar Serbia 27:26
To pokazuje jak silna jest obecnie drużyna Kataru oraz , że ich mecze kończą się overowo

Pozdrawiam





http://obstawianie.com/topic/30731-mistrzostwa-świata-2015-katar/?p=873783

 

:plus: 105

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Mecz: Millwaukee Bucks - New York Knicks

Typ: Millwaukee -4,5 OT

Kurs: 1,72

Bukmacher: Unibet

Data: 15.01.2015 21:00

Analiza:

Wczoraj nie było czasu na dodanie typów na noc, jednak dzisiaj o 21:00 będzie rozgrywane jeszcze jedno spotkanie NBA, do którego postanowiłem napisać analizę. Zmierzą się ze sobą zespoły Milwaukee Bucks i New York Knicks. Knicksi tankują, wiedząc, że sezon mają już stracony, jedyny który coś gra w tym zespole to Melo, jednak i on ma problemy z kolanem. Dzisiaj zapewne wystąpi, ale wątpię, żeby trener forsował tego zawodnika, jeśli zobaczy, że mecz będzie już stracony. Bucksi bardzo fajnie grają w tym sezonie, do tej pory 5 miejsce na Wschodzie, z lepszymi zespołami mają trudności wygrywać (chociaż pod koniec grudnia zdeklasowali świetnie grającą teraz Atlantę wygrywając aż 77:017), to dla słabszych zespołów nie dają większych szans, pokazując swoją dominację. Dzisiaj pora, żeby świetnie zaprezentowali się przed własną publicznością i rozstrzelali Knicksów, którzy w tym sezonie już raczej niczym wielkim nie zaskoczą. Obie drużyny nie tak dawno, bo 10 dni temu rozgrywali ze sobą spotkanie i wtedy wygrało Milwaukee na wyjeździe 82:95, co prawda w tamtym meczu nie wystąpił Melo, ale i dzisiaj myślę, że za dużo nie pomoże swojemu zespołowi. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia!

 
 
 
:plus: 72
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen
Spotkanie.Vålerenga - Lillehammer
Typ.1
Kurs.1,57
Bukmacher.SportingBet

Data.15.01.2015 g.18:30

Analiza.

Spotkanie w Lidze Norweskiej pomiedzy zespolami Vålerenga - Lillehammer .Obie ekipy to sasiedzi w ligowej tabeli bo Vålerenga -6 miejsce i 49 punktow,natomiast ekipa Lillehammer -7 lokata i 44 punkty.Ekipa gospodarzy w w ubieglym sezonie rozdawala karty,ale ten sezon bardzo slaby.Jednak nadal trzeba sie z nimi liczyc i ostatnie wyniki to potwierdzaja.Minimalne przegrane ze Sparta i Friskiem.Wysoka wygrana z Lorenskog 5-1.Natomiast Lillehammer w ostatnim czasie jeszcze slabiej i nabili ostatnio konto wygrywajac z najgorszymi ekipami w lidze.Zreszta trzy mecze w tym sezonie pomiedzy tymi ekipami to same wygrane Vålerengi...

04/12/14 ELIT Lillehammer IK - Valerenga IF 4:8
30/10/14 ELIT Valerenga IF - Lillehammer IK 8:1
28/09/14 ELIT Lillehammer IK - Valerenga IF 2:3
Tak wiec stawiam dzisiaj takze na wygrana gospodarzy i typuje tutaj wynik w granicach 4-1...

 

http://obstawianie.com/topic/29587-norwegia-eliteserien-20142015/

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Mistrzostwa Ameryki Południowej U20)
Mecz: Brazylia U20 – Chile U20

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,61

Bukmacher: Sportingbet

Data: 15.01.2015  godz: 23:00

 

Analiza:

 

W Urugwaju rozpoczął się turniej o Mistrzostwo Ameryki Południowej w kategorii wiekowej U20. Już pierwsze dwa mecze rozegrane dziś w nocy przyniosły wiele bramek, padło ich aż trzynaście. Zwiastuje to bardzo ciekawy, efektowny turniej i myślę że warto bliżej się przyjrzeć ofercie na kolejne spotkania. Już dziś o 23:00 czasu polskiego swój pierwszy mecz w Mistrzostwach rozegra Brazylia, która zmierzy się z Chile. Spodziewam się, że w tym meczu również padnie wiele bramek, stąd typ na over 2,5 gola.

Brazylia jak zwykle ma w składzie wiele młodych talentów, którym warto się przyjrzeć, bo na pewno jest wśród nich kilku graczy którzy już za kilka lat staną się gwiazdami światowej piłki. Jestem przekonany, że turniej obserwować będą niezwykle uważnie skauci wszystkich największych klubów europejskich, co stanowić będzie dla młodych piłkarzy dodatkową motywację by pokazać się z jak najlepszej strony. Na dzień dzisiejszy w kadrze Brazylii jest tylko jeden gracz klubu europejskiego – Lucas Evangelista z Udinese. Ale pozostali są w kadrach największych klubów brazylijskich i wielu z nich zaliczyło już debiuty w oficjalnych rozgrywkach klubowych. Również większość reprezentantów Chile występuje jeszcze w rodzimej lidze. Nie ma jednak powodów by przypuszczać że są mniej utalentowani niż słynni rodacy z Alexisem Sanchezem cz Arturo Vidalem na czele. Ten turniej również dla nich może stać się wspaniałą okazją do promocji.

Turnieje młodzieżowe z reguły charakteryzują się ofensywną grą, nie ma jeszcze kalkulacji i przesadnej ostrożności typowych dla piłki seniorskiej. Tym bardziej jeśli mówimy o piłce latynoskiej, ci gracze grę do przodu i strzelanie goli mają we krwi, stąd myślę że warto śledzić ten turniej i szukać jak najlepszych kursow na overy. W ubiegłych latach średnia bramek bywała wysoka, z reguły około 2,8 gola na mecz.

W 2011 roku doszło do starcia ówczesnych drużyn młodzieżowych Brazylii i Chile. Padło aż sześć bramek, a młodzi Canarinhos wygrali 5:1.

 

http://obstawianie.com/topic/5432-rozgrywki-m%C5%82odzie%C5%BCowe/page-4?do=findComment&comment=835935

 

:plus: 61

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...