Skocz do zawartości

[Zamknięty] Australian Open 2015 kwalifikacje


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

post-8222-0-56716600-1420920640_thumb.jpg

 

 

 

http://www.ausopen.com/index.html
Drabinka kwalifikacji:

kobiety =

mężczyżni = http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/qs/index.html
Plan gier:

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Nedovyesov A. (Kaz) - Kubot L. (Pol)
Typ: Kubot L. (Pol)
Kurs: 1.66
Data: 15.1.2015 6:00
Bukmacher: Bet365

Analiza :

 

Kwalifikacje Australian Open w ktorych zmierzy sie nasz rodak Lukasz Kubot z kzachem grajacym dosc slaby tenis. Kubot jest duzo bardziej doswiadczonym tenisistom ktory bardzo dobrze sie czuje w Australii. Wygral w 2014 roku ten turniej w deblu ze szwedem, bardzo wiele razy pokazywal sie tutaj z bardzo dobrej strony i mysle ze nie powinien miec wiekszych problemow z kazachem. Kubot musi grac w kwalifikacjach z powodu bardzo niskiej pozycji w rankingu, jednej z najnizszej w jego karierze. Polak zajmuje okolo 10 pozycji wyzej w rankingu od Kazacha co jest powodem dosc wysokiego kursu. W pierwszej rundzie turnieju Polak musial rozegrac az trzy sety w pojedynku z Francuzem Geuzem, natomiast Kazach rozegral w pierwszej rundzie w dniu wczorajszym tylko dwa sety, ale zmierzyl sie z jednym z amatorow tenisa. Kubot to duzo wyzsza polks i nasz rodak z dnia na dzien bedzie coraz lepszy, doswiadczenie i umiejetnosci przemiawiaja za Kubotem i wedlug mnie to on wyjdzie zwyciezki z tego pojedynku. Do boju Lukasz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Teliana Pereira - Ekaterina Bychkova
Typ: 2
Kurs: 1.68
Data: 16.1.2015 2:00
Bukmacher: Betsson

 

2 runda kwalifikacji do turnieju Wielkiego Szlema. Faworytem tego spotkania i to dosyć wyraźnym jest dla mnie Bychkova. W 1 rundzie miała malutkie problemy z reprezentantką gospodarzy Tomic, ale na własne życzenie. Wygrała 6-4 6-7 6-1. Bychkova na hardzie spisuje się dobrze, ma dobry serwis, dużo punktów nim zdobywa. Jej przeciwniczka również wygrała w 3 setach, mimo tego,że przegrywała 0-1 i z przełamaniem w 2 secie. Teliana jednak gra głównie na clayu, a wiadomo że różni się on bardzo od szybkiego hardu. W tym roku grała 2 turnieje i 2 razy odpadała w kwalifikacjach, przegrywając 0-2. Ekaterina natomiast bilans 3-1. Wg mnie jak i bukmachera faworytką jest Bychkova i wg mnie nie powinna mieć problemów z odprawieniem Brazylijki do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Melzer J. (Aut) - Munoz-De La Nava D. (Esp)

Typ: Melzer J. (Aut) DW 2-0
Kurs: 1.80
Data: 16.1.2015 3:00
Bukmacher: Bet365

Analiza :

 

W dniu dzisiejszym zmierza sie ze soba w kwalifikacjach australian open dwaj rozni tenisisci, jeden preferuje nawierzchnie twarde, inny nawierzchnie z maczki. O czywiscie Melzer uwielbia grac na tego typu nawierzchniach w porownaniu do Hiszpana ktory  nie za bardzo za nia przepada co bedzie duzym atutem Melzera w tym pojedynku. Austriak po kontuzji bardzo nisko plasuje sie w rankingu stad musi grac w dzisiejszych kwalifikacjach, jest to juz druga runda kwalifikacji Australian Open. Melzer zajmuje az o prawie 100 miejsc wyzej w rankingu od Hiszpana, jest duzo bardziej doswiadczonym zawodnikiem, wygrywal wiele meczow z zawodnikami z czolowki rankingu, mysle ze w spotkaniu z Munoz-De La Nava D. nie bedzie mial wiekszych problemow i wygra ten pojedynek w dwoch setach. W pierwszej rundzie kwalifikacji wygral bez problemu 2-0 w setach, teraz bedzie tak samo, zawodnik rownie z tak samej niskiej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broady - Russell

Broady @ 1,83

Bet365

5/10

 

Russell weteran,ale jak dla mnie nigdy nie grał wielkiego tenisa.Bardzo rozchwiany zawodnik.Gem świetnej gry,by zagrać gema w którym połowe piłek wpakuje w siatkę,a połowę wyrzuci na aut.Broady jest leworęczny co już będzie utrudnieniem dla Michaela.Dodatkowo Liam zanotował poprzedniego roku najlepszy dotychczasowy sezon w karierze z bilansem 65/25.Gdzie na hardzie miał 40/12.Russell zeszły rok na hardzie 11/14.Spotkali się Panowie w zeszłym roku w hali gdzie Russell nie miał najmniejszych szans z Brytyjczykiem i dostał 4-6 1-6.Jak dla mnie dość pewna wygrana Liama w tym meczu.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chung - Ymer

Ymer @ 2,16

Pinnacle

5/10

 

Dwóch 19-nastolatków zmierzy się ze sobą w pojedynku o turniej główny AO.Bilans na hardzie może tego nie odzwierciedlać,ale w moich oczach dużo lepszym zawodnikiem jest Ymer.Imponował w zeszłym roku swoją grą na mączce przez co zaniedbał hard na którym ogólny bilans ma tylko 12/14,z czego 3/1 w tym sezonie,przy 83/32 Chunga,4/2 w tym sezonie,lecz większość natułuczona w itfach niskiej rangi.Tak jak pisałem Ymer skupił się na clayu gdzie miał bilans 42/10,ale w tym roku już pokazał że potrafi grać na hardzie.Pokonał Sijslinga,Mertla i Paire.Moim zdaniem jest On dużo bardziej wartościowym zawodnikiem.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnaboldi - Lokoli

Lokoil @ 2,22

Pinnacle

3/10

 

Moim zdaniem za dużo na Lokolia.Na hardzie bilans Arnaboldiego to 59/48.To zdecydowanie bardziej zawodnik na mączke.Laurent z bilansem 36/16,niby też bardziej lubi pogrywać na mączce,ale jest dużo bardziej uniwersalnym graczem.Pokonał już w tych kwalifikacjach Bozoljaca oraz Torebko,więc Włoch napewno jest w jego zasięgu.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puetz - Jenkins

Jenkins @ 2,08

7/10

Pinnacle

 

Jak dla mnie chyba najlepszy bet z tenisa tej nocy.Nie mam pojęcia dlaczego Jenkins jest dogiem.Puetz woli grać na clayu.Jenkins zdecydowanie preferuje hard.

Puetz z bilansem 18/13,przy Jenkinsie 86/50.Puetz męczył się de Paulą,a potem na przewagi wygrał z Dzumhurem.Jenkins ograł dużo bardziej doświadczonego Rama oraz Cecchinato.

Moim zdaniem kursy wystawione bez głowy i Amerykanin powinien spokojnie ograć w tym meczu Niemca.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wang - Jabeur

Wang @ 2,45

5/10

Pinnacle

 

Niezrozumiałe są dla mnie te kursy.Moim zdaniem powinny być na odwrót.Jabeur pokonała Bains i Namigatę,czyli tak na dobrą sprawę nic wielkiego.Wang wygrała 2-1 z Kumkhum i 2-0 z Glushko.Bilans na hardzie Chinki to 84/50 jest to jej ulubiona nawierzchni i praktycznie gra tylko na niej.Jabeur miota się pomiędzy mączką i hardem,ale lepiej gra na pierwszej z wymienionych nawierzchni.Na hardzie bilans 42/26.Moim zdaniem Chinka powinna spokojnie ogarnąć.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Glatch - Voracova

Typ: Glatch
Kurs: 1.80
Data: 17.1.2015 06:30
Bukmacher: Bet365

 

Mimo różnicy ponad 400 miejsc w rankingu to stawiam na niżej notowaną Amerykankę. Przebiła się do 3 rundy wygrywając z Dominguez Lino i Moore, tracąc seta z Hiszpanką. Na hardzie sobie radzi dobrze, w karierze ma dodatni bilans i głównie gra na hardzie. W przeciwieństwie do rywalki, które na hardzie ma o 20 mniej zwycięstw niż porażek. Dodatkowo za chwilę 32 lata na karku, a  3 mecz w takich warunkach nie będzie łatwy. Grała z Glatch już 2 razy i dwa razy schodziła z kortu pokonana. Na szybkich kortach Wimbledonu przegrała 4-6 4-6, na wolniejszych w Paryżu 3-6 7-6 0-6! Wszystkie statystyki przemawiają za Amerykanką, również to,że Voracova osiąga dużo lepsze wyniki w deblu niż singlu, co pokazuje że lepiej się czuje na trochę większych wymiarach kortu niż w singlu. Stawiam na młodszą, silniejszą i z lepszym bilansem H2H. Myślę,że Glatch powinna wygrać ten mecz 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...