Skocz do zawartości

[Zamknięty] Challenger


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Ebden - Sugita 1 @ 1,90 :plus:  :plus:  :plus: 

Bet365

 

Jak dla mnie ten mecz wygra Australijczyk, na ogół jest to lepszy tenisista i podróżuje po znacznie lepszych turniejach niż jego rywal. Ebden zaliczył słaby początek, ale to wszystko było spowodowane kontuzją. Mimo tego starał się i walczył w kwalifikacjach do Australian Open. Minęło już trochę czasu i mniemam, że z jego zdrowiem jest nieco lepiej, a w tym wypadku powinien poradzi sobie z Japończykiem, którego Challengery to nominalny poziom. Na dodatek porażka na hardzie z Clezarem, Travaglią chwały mu nie przynosi. Ebden przeważa serwisem, wymianami, a także pewnością w grze, po prostu wyższy poziom. Jeśli Mathew jest 100% zdrowy to ten kurs idealny. Polecam zagrać ten zakład gdzie krecz=zwrot.

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clezar - Struvay 2 @ 3,75
Bet365


Jak dla mnie kurs przesadzony, gdyż w tym starciu Struvay nie stoi na straconej pozycji, lecz ma spore szanse na win można powiedzieć. Clezar do tej pory nic szczególnego nie pokazał, 2 wygrane w Noumei nad Sugitą i Millotem. Może to jakieś dla niego osiągnięcie jest, ale na pewno nie to, że stracił seta w kwalifikacjach do tego turnieju z tenisistą z 618. miejsca w rankingu, a mało tego, był o krok od porażki, gdyż 3 set to zacięty TB. 

Struvay jest dość wszechstronnym graczem, potrafi zaserwować nieco solidniej i przy siatce też umie się zachować. Jest to dla niego w pierwszy mecz w sezonie, ale solidnie pogrywał w listopadzie w futuresach. Myślę, że po takim kursie warto spróbować.

over 20 gemów @ 1,90 | MarathonBet - tutaj już pewniejszy zakład icon_wink.gif

Buchanan - Nguyen 1 @ 1,57
Bet365

W tym starciu mamy widocznego faworyta i jest nim oczywiście Chase. Rzecz jasna jest to nierówny tenisista, ale zagrać dobry mecz potrafi, zwłaszcza z takimi rywalami jak ten dzisiejszy. Nguyen w tym roku 3 mecze, 2 porażki i to jakie...Jedna z 854. druga 1261. miejscem w rankingu, więc z czym do ludzi...

Wiadomo, że to turniej, w którym dzieją się różne rzeczy, lecz Buchanan raczej nie jest tenisistą, który by odpuszczał. Wygrane z Lokolim czy Deliciem na pewno dały mu trochę pewności. Chase w formie powinien szybko rozprawić się z Danielem.

Novikov - Harrison 1 @ 4,50
Bet365

Wysoki kurs na Novikova, wydaje mi się, że zbyt wysoki i gram na Denisa. Chłopak potrafi zaserwować, udany poprzedni sezon na niższym szczeblu i teraz będzie ataował nieco wyżej, co jest logiczne. Na przeciw niemu dobry tenisista, lecz chimeryczny i strasznie nierówny, do tego atmosfera tego turnieju może niekoniecznie dobrze działać na Ryana. Wygrany Challenger w Noumei, a potem wtopa z Odesnikiem, gdzie teoretycznie powinien wygrać. Rok temu na tym turnieju przegrał z Mischą Zverevem, kurs oscylował w tych granicach co dziś, olał to przegrał, dziś może być podobnie.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubler - Haider-Maurer 2 @ 1,61
Bet365


W tym meczu dość zdecydowanie stawiam na bardziej doświadczonego i bardziej znanego Austriaka. Haider-Maurer miał fajny poprzedni sezon, a i ten ma jak dotąd udany. W Chennai nieźle się spisał, na AO wygrana z Lokolim i ugrany set z Isnerem, a mączka to dla niego lepsze środowisko.

Dziś jego rywalem młodszy rodak, Jason Kubler, który miał dobry ubiegły sezon i kilka fajnych wyników w Challengerach zaliczył. Dla niego jest to pierwszy mecz w sezonie jeśli chodzi o singla, ale w deblu już zdążył przegrać przez krecz, gdyż miał jakieś problemy z barkiem i po wygranym secie musieli wraz z Escobarem poddać mecz.

Andreas to wyższa liga mimo wszystko, więc jeśli nawet z barkiem będzie wszystko w porządku to i tak powinien wygrać.

Cuevas - Souza under 20,5g @ 1,80
Bet365

Bet może nie tak pewny jak ten wyżej, ale ze sporymi szansami. Souza to wiadomo, na clayu w Chelkach gra zwykle dobrze i przeważnie zawodzi. Ma za sobą dobry sezon, ale też i na hardzie pokazał, że jest w formie. Jego rywalem jest Martin Cuevas, który dość niespodziewanie przeszedł 3 rundy kwalifikacji pokonując Olivo, Collariniego i Garina. 

Wyniki dość dobre, jednak żaden z tych tenisistów nie jest tak regularny jak ten dzisiejszy rywal. Cuevas gra agresywnie i bardzo nieregularnie o czym mówią wyniki z kwalifikacji. Wchodzę w under, bo myślę, że doświadczenie i umiejętności Brazylijczyka wezmą górę.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias - Gonzalez 2 @ 1,44
Bet365


Tym razem niższy kurs, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Gonzalez jest na ogół lepszym tenisistą obecnie od swojego rywala i pokazują to zarówno wyniki jak i rywalizacja między nimi. H2H niby tylko 2-3, ale ostatnie mecze to właśnie wygrane Gonzaleza. Warto również zauważyć, że 2 wygrane to właśnie w tym turnieju. 

Alejandro dochodził w nim 2 razy do półfinału w ostatnich dwóch latach, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, a tego można by się najbardziej obawiać.

Grał dość dobrze w Australii, potrafił pokonać Fogniniego w Australian Open, a jego rywal się nie popisał. Kolumbijczyk jest bardziej wszechstronny od swojego rywala i jest w lepszej dyspozycji. Jak na moje to warto dorzucić do dubla.
_________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struvay - Estrella over 20,5g @ 1,90
Bet365


Ciekawy mecz nam się zapowiada, gdyż obaj zawodnicy potrafią dobrze zaserwować i nieźle zagrać przy siatce. Oczywiście z większymi sukcesami jest Estrella, jednak nie sądzę, aby Struvay stał do końca na straconej pozycji. Z Clezarem zagrał fajny tenis, może nie jest tak regularny jak rywal w 1. rundzie, ale wykazał się większą walecznością. Dobrze atakował, po czym szedł do siatki i tam dobrze kończył wymiany.
Estrella w pierwszej rundzie miał dość łatwe zadanie, pokonanie Ruiza(1363.) było tylko formalność, a i tak stracił w sumie 6 gemów. Nie będzie to łatwy mecz dla obojga, sądzę, że będzie sporo walki i mecz krótki nie będzie. Ich dwa ostatnie mecze w 2013 roku na clayu kończyły się w 3 setach. Dobra linia po niezłym kursie, więc warto.

Pella - Haider-Maurer 1 @ 2,50
Bet365

Wczoraj grałem na Austriaka, ale dziś przeciwko niemu, gdyż zupełnie mnie nie przekonał do siebie i gdyby Kubler był bardziej ograny i zachował chłodną głowę to mógł spokojnie ten mecz wygrać. Andreas w pierwszym secie i do połowy drugiego nie grał niczego specjalnego, popełniał sporo błędów i dawał prezenty rywalowi. 
Przy stanie 3-4 Kubler się nie popisał, 2 piłki wywalił w aut i popełnił dwa podwójne błędy serwisowe, co ustawiło już ten mecz do końca.
Guido Pella natomiast miał fajną końcówkę ubiegłego roku, w pierwszej rundzie bez większych problemów pokonał Facundo Arguello, więc nie byle kogo na tym poziomie na clayu. Do tego Argentyńczyk jest leworęczny, co będzie dodatkowym utrudnieniem dla Austriaka. Pella jest bardziej regularny i pewny od rywala, może ciut słabiej serwuje, ale powinien to nadrobić w trakcie wymiany. W moim odczuciu lepiej się też porusza od Haidera. Jak dla mnie mecz dość wyrównany, był w planach over, ale linia dość wysoka. Zaryzykuję lekko i gram na Guido po kursie, który moim zdaniem jest ciut zawyżony.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melzer - Elias 1 @ 2,75
Bet365


1,40 na Eliasa to zupełnie nieporozumienie..Zdecydowanie bukmacherzy wierzą w w tego tenisistę, który bądź co bądź nie gra niczego nadzwyczajnego. Trafiał do tej pory na zawodników, którzy charakteryzują się regularnością, jednak żaden z nich tego nie udowodnił. Dziś inna sytuacja, bo przyjdzie mu się zmierzyć z tenisistą, który i potrafi zaserwować i zaatakować. Wczoraj z Lorenzim bardzo dobra gra Melzera, leworęczny Austriak potrafi dobrze minąć czy skończyć przy siatce. Szybko przechodzi do ofensywy i z tym Elias może mieć problem. Jak dla mnie kurs przesadzony.

Kretschmer/Satschko - Barrientos/Struvay 2 @ 1,57
Bet365

Obie pary są takie, które grały ze sobą już wielokrotnie, ale nie są to pary stałe. Większymi sukcesami czy lepszymi wynikami charakteryzują się Ci drudzy, którzy jak grają już ze sobą na clayu to z byle kim nie przegrywają. Struvay bardzo solidny zawodnik jeśli chodzi o aspekty deblowe, niezły serwis i dobrze przy siatce. Widziałem też mecz Barrientosa w ubiegłym sezonie i przy siatce sobie nawet nieźle radzi. Serwisem też daje radę. Rywale to jak dla mnie zupełne "no name'y", do tego prędzej na nawierzchniach szybkich sobie radzą. Jak dla mnie warto, Kolumbia to teren Struvaya i Barrientosa, więc powinni sobie poradzić po wyeliminowaniu wcześniejszych rywali.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open - deble
Spotkanie: Fanni Stollar - Sherazaid Reix
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 3
Data: 30.1.2015 21:00
Bukmacher: Bet365

 

Rozstawiona z numerem drugim Francuzka Reix podejmie Fani Stollar. Faworytką w tym meczu wg mnie i to sporą jest Reix, kursy wystawione są po równe, nie wiem czemu. Stolar ma 17 lat, jej rywalka 25 i jest duuż bardziej doświadczona. W turniejach rangi chociażby ITF-owskiej Stollar zagrała raptem parę spotkań, natomiast Reix ponad 200. W poprzedniej rundzie Reix zmiotła z kortu Partuad 6-1 6-1, a Stollar przebijała się przez kwalifikacje. Wygrywała ze słabymi rywalkami, we wcześniejszych turniejach, gdy trafiała na silniejszą rywalkę przegrywała z kretesemy mecze, a sety do 2-3. Reix bardzo dobrze serwuje, ma duży % wygranych piłek po 1 serwisie i gra bardzie skutecznie przy serwisach rywalek. Wg mnie ten mecz skończy się w 2 niedługich setach dla Sherazaid Reix!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasika - Sandgren 1 @ 1,72
Bet365


Minimalne spadki już za nami, ale myślę, że i tak warto zagrać na młodego Omara. Zrobiło się o nim głośno podczas Australian Open, ale moim zdaniem nie na wyrost, gdyż młodzieniec potrafi grać. Serwis do poprawy jeszcze, ale jak trafi to ustawi wymianę, w wymianach będzie lepszy od swojego rywala na pewno, do tego taktycznie też będzie lepszy.

Sandgren w tym sezonie 0/2, porażka z Sugitą i McGee, niby po 3 setach, ale w obu tych meczach nie miał za wiele do powiedzenia, kiedy rywale grali swoje i w żadnym z tych meczów nie miał realnych szans na zwycięstwo. Jasika swoje zrobił, nieźle się zaprezentował w Melbourne, gdzie przegrał po walce w 3. rundzie kwalifikacji z Copilem.

Sandgrenowi jednak do Copila brakuje wiele i pomimo lepszego serwisu od Jasiki nie powinien mieć za wiele do powiedzenia, ze względu na swoją nieregularność serwisową jak i podczas wymian. Jak dla mnie warto.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ITF Glasgow - kwalifikacje
Spotkanie: Salisbury - Haenle
Typ: 1
Kurs: 1.66
Data: 02.2.2015 14:00
Bukmacher: Bet365

 

W ostatniej rundzie kwalifikacji do ITF-u w Glasgow zagrają Brytyjczyk Joe Salisbury i Szwab :D Pirmin Haenle. Jak dla mnie kurs jest przeszacowany i za duży. Wg mnie powinien być @1.45-1.5. Wiadomo,że gracze z USA, Wielkiej Brytanii najlepsze wyniki osiągają u siebie, zwłaszcza na hardzie. Tak też jest i w przypadku Salisbury'ego. Posiada dobry serwis i FH, gorzej jest z bh. Haenle na hardzie? Bez szału, ma minusowy bilans. Ostatnio został pogrążony prze Granta i to boleśnie. Tutaj przeszedł 2 rundy kwali, ale na tym chyba się zatrzyma. Nie widzę w tym meczu żadnej przewagi Niemca, w żadnym z elementów gry. Serwis i FH po stronie Joe, jak również i sędziowie powinni być przychylni gospodarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – Challenger Dallas
Spotkanie: Sweeting Ryan - Andreozzi Guido
Typ: under 20,5 gema
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Godz: 21:30

Analiza:


1 runda challengera w Dallas i pojedynek pomiędzy Amerykaninem Ryan-em Sweetingiem, a Argentyńczykiem Guido Andreozzim (210.WTA). Jak dla mnie faworytem w tym spotkaniu i to zdecydowanym, który nie powinien mieć problemu z łatwym zwycięstwem jest Argentyńczyk. Amerykanin który w roku 2011 był sklasyfikowany na 64 miejscu w rankingu ATP, obecnie w ogóle nie jest sklasyfikowany. Od 2013 roku utalentowany zawodnik były mistrz juniorskiego US Open praktycznie w ogóle nie gra, nie wiem do końca czym to jest spowodowane, była jakaś kontuzja później zawieszenie przez federację coś w ten deseń. Suma sumarum z dobrego zawodnika stał się kompletnym amatorem, warto przypomnieć, że challenger w którym dzisiaj zagra wygrywał dwukrotnie w 2009 i 2010 roku. Ten sezon pokazuje, że z dobrego zawodnika już nic nie zostało, rozegrał w tym roku dwa spotkania pierwsze 10 stycznia w kwalifikacjach do ITF-u w Long Beach gdzie przegrał z rodakiem Bazrganianem (1857.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie challengera w Maui gdzie również z rodakiem Meister-em(302.ATP) przegrał 3:6,0:6. Czyli jak by określić jego formę dosadnie to po tych wynikach można ją określić "dnem". Dzisiaj zmierzy się on z Argentyńczykiem Andreozzim, który co prawda nie specjalizuje się w grze na szybkich nawierzchniach, ale z tak dysponowanym Ryanem powinien sobie poradzić tak jak poprzedni przeciwnicy. Andreozzi tez w tym sezonie nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. Zaliczył porażki na początku stycznia z Australijczykiem Boltem (191.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie kwalifikacji do Australian Open ze Słoweńcem Badene(109.ATP) 7:5,4:6,2:6. Dzisiaj czas na pierwsze zwycięstwo Argentyńczyka w dwóch krótkich setach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis,Challanger Burnie ( Australia)

Finn Tearney-Bjorn Fratangelo

Typ:1

Kurs: 3,40

Buk: Bet365

godzina: 03:00

Analiza:

 

Mlody,świetnie zapowiadający sie chłopak, pisana była mu ogromna przyszlosc jednak ciągle zmaganie się z kontuzjami uniemozliwiło mu tę droge.Zyćie nie było dla niego miłe bo gdy pozbywał sie jednej kontuzji wracał na kort i łapała kolejna i tak o to mineło ponad 5 lat.W 2013 roku zaczął wreszcie wychodzic na kort częsciej głównie były to turnieje rangi ITF,ale także Challangery.Jednak musiał dozowac odpowiednio siłami gdyż cały czas był strach ze kolejna kontuzja wróci. w 2014 roku rozegrał 14 spotkań,połowe z nich wygrał jednak sa to spotkania w turniejach głównych rangi challanger były jeszcze kwalifikacje i turnieje niższej rangi których niektóre strony nie uwzgledniają.W 2015 roku wydaje się chyba że powrócił na dobre.Fantastyczne widowisko w Auckland w przegranym meczu z Alejnadro Falla 1-2 i teraz przyjazd na challanger do burnie,gdzie  wkwalifikacjach zdemolował swoich rywali tracąc zaledwie 10 gemów w 3 meczach.Wczoraj 1 runda i kolejny wielki spektakl, mecz z Hindusem Somdevem Devvarmanem (136 miejsce w rankingu ATP) . W tym meczu tearney przegrywał 1-6 , 3-5, odrobił starty na 5-5 i znow stracił serwis ,było 5-6 i serwis Devvarmana ,obronione bodajże 3 piłki meczowe i doprowadzenie do TB,tam wygrana do 3.  W ostatniej partii szybko przełamał i dopiął swego.Dziś rywalem Bjorn Fratangelo który męczył się niemiłosiernie z Takutą Niki,wygrał dopiero w Tie Breaku 3 seta 11-9.Fratangelo ma 21 lat,jest 3 lata młodszy od swojego rywala a rozegrał 4 razy więcej meczów,ale to jak juz wspominałem związane z notorycznymi problemami.Finn Tearney to zawodnik który nie a potężnego serwisu ,szczerze mówiac widziałem go na korcie zaledwie 2 razy w 2014 roku i w tum z Alejandro Falla, tearney to chłopak który potrafi umiejętnie prowadzić wymiane i powoli zdominowac przeciwnika.Serwis pozostawia wiele do życzenia,wczoraj 5DF i 0 asów , 1 serwis na poziomie zaledwie 57% natomiast gdy trafiał 1 serwisem,65% piłek wygrywał.Fratangelo dysponuje o wiele lepszym serwisem, serwuje dużo asów wczoraj 6 przy 3DF, procent pierwszegopodania wyniósł 67 natomiast gdy trafiał pierwszym serwisem wygrał 64% piłek.Jeżeli Finn Tearney zagra to co potrafi,zachowa zimną krew powinien ograc przeciwnika w  2 setach , wszystko bedzie zależalo od tego czy zawodnik z Nowej Zelandii odczuwa jeszcze jakies bóle,bądz strach,bo przeszedł w zyciu bardzo dużo,myśle ze 999/1000 osób poddało by sie, on tego nie zrobił,ogromny szacunek.Mam nadzieje ze tej nocy pokaże Amerykaninowi gdzie jego miejsce.Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Dallas
5.02 20:00
Kuznetsov - Trungelliti
typ: 2-0
1,80
Bet365
Analiza
Dzis cwiercfinaly w Dallas, reprezentant gospodarzy Kuznetsov spotka sie z Argentynczykiem Trungellitim. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że Argentyńczyk to spec od gry na kortach ziemnych. Jego dotychczasowy rekord w karierze na kortach twardych wynosi zaledwie 2-5, Marco nawet nie probuje grac na hardzie, tym bardziej dziwi mnie jego obecnosc tu w Dallas, ale widac ze wybrał dobrze. Pomogło trochę losowanie i jest juz w cwiercfinale, co jest na pewno dla niego sporym sukcesem. Amerykanin juz nie raz osiagał bardzo dobre wyniki w challengerach na wlasnej ziemi, wiec jego obecnosc tu chyba nie dziwi, choc drabinka była trudna, ograł dobrego w ostatnim czasie Kukushkina oraz rodaka, Buchanana, naprawde niezlych grajkow na hardzie. Argentynczyk do takich nie nalezy i jesli tylko Alex nie zlekcewazy rywala, to powinien szybko zwolnić kort i przygotowac sie do polfinalu.

Edytowane przez JokerPila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ITF - Grenoble

Data: 08.02.2015 14:00
Spotkanie: Linette - Martincova
Typ: 2
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365

 

 

Rozumiem,że Magda jest rozstawiona z 1, wygrała wszystkie mecze w tym turnieju 2-0, ale kurs @3.5 w finale pań na rywalkę? Zwłaszcza,że H2H 0-1. Dodatkowo Martincova ograła silniejsze przeciwniczki niż Linette. Patrzą na wszelkie statystyki wyniki są podobne, więc skoro wszystko zapowiada ten mecz na 50/50 to z chęcią skorzystam z kursu jaki wystawili bukmacherzy. Linette może nie wytrzymać presji, która na niej będzie ciążyła.

Edytowane przez Bambino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Bergamo

Godzina:18:30

Mecz: Przysiężny- Authom

kurs: 1.72 bet365'

Typ:1

 

W Challengerze w Bergamo Michał Przysiężny w pierwszej rundzie zmierzy się zawodnikiem z Belgii Authomem. Belg w rankingu ATP jest 192 natomiast Polak 184.

Michał początek sezonie nie może uznac do udanych. W Brispane w pierwszej rundzie przegrał Słowakiem Mecirem. Kolejny startem był Australian Open gdzie w kwalifikacjach wygrał Zoppem i Klahnem ale w meczu o awans uległ Słoweńcem Bedene. W ubiegłym tygodniu w challengerze w Szkocji uległ od razu Guezem.

Tym samym rywalem w tym turnieju przegrał Authom. Jednak wcześniej wygrał z Sorensenem i Willisem. 

Wcześniej w Australian Open również przegrał w 3 rundzie kwalifikacji.

Podsumowując w tym meczu nie będzie zdecydowanego faworyta, jednak większy potencjał w grze ma Michał Przysięzny i liczę ze w końcu zacznie grać na tym poziomie na jakim potrafi i wielokrotnie nam już pokazywał.  Myślę ze kluczem do zwycięstwa będzie dobry serwis Polaka, dlatego ja obstawiam ze Polak dziś wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Santo Domingo
10.02 20:30
Escobar - Mertens
typ: 2-0
2,50
Bet365
Analiza
Dziś kolejne spotkania I rundy turnieju w Santo Domingo na kortach ziemnych, w jednym z nich Belg Yannick Mertens spotka sie z Escobarem. Mertens to obecnie koniec trzeciej setki rankingu, jego dzisiejszy przeciwnik to początek czwartej setki, nie ma to jednak znaczenia. Belg byl juz klasyfikowany duzo wyzej, jego dyspozycja wyraznie jednak z kazdym miesiacem spada. Yannick to zawodnik lepiej czujacy sie na kortach szybszych niz te na Dominikanie, dziwi mnie stad fakt, ze Belg udal sie na turniej wlasnie tu, ale moze chcial pozwiedzac? Nie trafil zle, mogl duzo gorzej, jednak tak czy inaczej nie widze dla niego wiekszych szans. Escobar to zawodnik wystepujacy praktycznie tylko na kortach ziemnych, na nich czuje sie najlepiej, systematycznie pnie sie rowniez do gory rankingu. W Quito wystapil dzieki dzikiej karcie i trafił pechowo, na Jarrego, który w tamtym turnieju blyszczal formą, odpadl po 3 setowej walce. Mertens w tym roku pojawił się w Australii, jednak szybko odpadl, w I rundzie kwalifikacji, dzis rowniez powinien zakonczyc swoj udzial w turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 16.02.2015 17:00
Spotkanie: Kutrovsky - Cervantes
Typ: 2-0
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365

Dimitar Kutrovsky na hardzie z Cervantesem 2-0 po @2.2? Biorę z pocałowaniem ręki, kursy lecą na Dimitara od południa w dół. Spadki o 0.13 już widziałem. Dla Kutrovskyego hard to ulubiona nawierzchnia, najwięcej spotkań rozegrał na hardzie. Ma niezły serwis u FH, jak większość grajków, którzy tułają się po ITF/Czelkach w USA/GB. Natomiast Inigo Cervantes to zupełnie inna bajka, jego ulubioną nawierzchnią jest clay, ale ostatnio jest w fatalnej formie i przegrywa mecz za meczem, nawet na clayu. Pewnie jest za nisko rankigiem żeby gdzieś się złapać na clay, więc poleciał do Meksyku spróbować swoich sił na hardzie. Wg mnie będzie to bardzo szybki mecz i 2-0 dla Dimitara. Wygrał on 2 mecze w kwalach do tej pory 6-4, 6-1 z Bernardim i 6-1 6-2 z Gomezem. Inigo w kwalach nie grał. Grać, póki kurs do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Henrique Cuhna vs Victor Estrella

Typ: 1 set 1

Kurs: 4,50

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 17.02.2015/20:00

Analiza:

         Pierwsza runda turnieju w Morelos. Turniej z pulą nagród 75 tys. USD. Najwyżej rozstawiony jest Estrella. Wygrał ostatnio turniej w Quito, gdzie w finale pokonał Feliciano Lopeza. Spotkanie zostało zakończone w trzech setach. Dwa ostatnie to tie-breaki. Swoją konsekwencją Victor sprawił, że wygrał. Zrobił sobie tydzień przerwy, gdyż zrezygnował z turnieju w Santo Domingo. Paworęczny, jednoręczny backhand to typowe zagrania zawodnika z Dominikany. Warto odnotować, że w Quito grali na ziemi, dziś zagrają na nawierzchni betonowej. Na betonowej nawierzchni zawodnik z Dominikany nie zachwyca. Henrique Cuhna dostał się do turnieju głównego dzięki przebrnięciu przez kwalifikacje. Ograł w nich Rubensa Gonzaleza oraz Wilsona Leite. Brazylijczyk w ostatnim meczu pokonał rodaka w godzinę. Z pewnością słabą stroną był pierwszy serwis. Dziś niezwłocznie należy to poprawić. W pierwszym secie wygrany serwis to 100% 10/10. Cuhna to jeszcze młody zawodnik przebijający się głównie przede wszystkim przez kwalifikacje oraz turnieje niższej rangi. Cuhna jako zawodnik, który przebrnął kwalifikacje poznał już nawierzchnię. Dziś dobre rozpoczęcie spotkanie przez Brazylijczyka może być wyznacznikiem do zwycięstwa. Jest bardzo ciekawy typ w WinlineBet +2,5 gema pierwszy set w stronę Cuhna, ale to już Wasza decyzja-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:00

Challanger Cherbourg

Józef Kovalik-Maxime Authom

Typ:1

Kurs:4,00

Bet365

Analiza:

 

 

Dziś za cel obrałem sobie francuski challanger w Cherbourg.Zawodnicy dziś rozpoczynają ten turniej,będa grać w hali na nawierzchni twardej.Dość długo myślałem nad tym typem ale jednak zdecydowałem sie o nim napisac.Józef Kovalik zagra z Maxime Authom.Czekałem na ten mecz bo dość dobrą opcją wydawał mi się Słowak,jednak gdy dziś ujrzałem kurs 4,00 na jego zwycięstwo,zamurowało mnie!Jest to 100% Value Bet , który ma pokrycie!Józef Kovail zajmuje obecnie 192 miejsce w rankingu ATP natomiast Authom plasuje się 4 miejsca za nim(196). Oczywiście wiadomo ze Kovalik najlepiej radzi sobie na mączce,a Belg w hali, jednak te kursy rozkładają sie po prostu zbyt podejrzanie :D . Kovalik bardzo słabo rozpoczął ten rok bo zaledwie 1 zwycięstwo w 5 meczach,jednak rywale z którymi przegrywał byli z wyższej półki niż Belg bo ulegał (Y.Sugita,M.Ilhan.J.Zopp,I.Marchenko) ,natomiast wygrał mecz z Gianni MIna.Authom w tym roku zdąrzył już zaliczyc turniej ITF w Happy Volley gdzie doszedł do ćwiercfinału ulegając w nim Ryan Harrison;owi,później ITF w Francji i kompromitująca porażka z Filipem Peliwo,wyjazd do Melbourne wygrane z Van Peperzelem i Vanni'm nastepny mecz to porazka z Tim Smyczek.Słaby występ takze na czelku w Glasgow i Bergamo gdzie doszedł do ćwiercfinału i 2 rundy,nie grajac z zadnym dobrym zawodnikiem.Dziś na pewno podstawą do zwycięstwa jest trzymanie,wygrywanie własnych gemów serwisowych.Kovalik ma dopiero 22 lata wiec ma jeszcze czas na rozwój i na wejście do TOP 100,natomiast 26 letni Authom juz raczej do konca kariery bedzie jeździł po czelkach i ITF :D . Myśle ze jak na razie Authom gra ZBYT DOBRZE i dzis ta jego passa 10/15 wygranych meczów zostanie zniwelowana do 10/16.Jeśli Kovalik utrzyma 1 podanie na poziomie tych chociaż 60% i nie popełni wiecej niż 3,4 DF to według mnie bez większych problemów w tym meczu wygra,bo ostatnie przegrane to własnie przez problemy z wlasnym serwisem.Może ostatnie wyniki nie przekonują by grać na Kovalika jednak jest to zdecydowany błąd ludzi wystawiajacych kursy i trzeba go wykorzystac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ITF Kobiet Port Pirie

Spotkanie: Zlochova (5) - Reix 3-6 2-6 :t:

Typ: 2

Kurs: 1.5

Buk: Bet365

Data: 03.03.2015 05:00

 

Analiza:

 

Faworytką tego spotkania jest bez wątpienia Sherazaid Reix. Jest w tym roku w dobrej formie, 9-3 plus wygrany turniej rangi ITF. W poprzednim tygodniu przegrała w Claire z reprezentantką gospodarzy Moore 6-7 4-6. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 77-37. Po porażce z Moore w 1 rundzie z pewnością będzie chciała wygrać ten mecz i będzie bardzo mocno skoncentrowana. Zlochova jest w tragicznej formie, w ostatnim spotkaniu skreczowałą. W tym roku 0-3 bilans spotkań. To będzie pierwsze spotkanie obu Pań i wg mnie mecz ten skończy się w szybkich 2 setach dla Reix. Każdy inny wynik będzie dla mnie wielką niespodzianką.

Edytowane przez Bambino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Challanger Quimper

Spotkanie: Martin Vaisse-Andres Artunedo Martinavarr

Typ: 1

Kurs: 3,25

Buk: Bet365

Data: 03.03.2015 12:30

2-0 :plus:

 

Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest  Hiszpan Artunedo Martinavarr co szczerze mówiac jest dla mnie dość dziwne.Martin Vaisse jest wyżej o 465 miejsc w rankingu ATP,gra w challangerze we własnym kraju.Czelki we Francji to zazwyczaj wygrane Francuzów.Rzadzą się one swoimi prawamia,ale w tym wypadku Hiszpan nie ma czego szukac w tym spotkaniu,Martin Vaisse regularniejszy i z lepszymi umiejętnościami musi ten mecz wygrać.Artunedo 2 swoje ostatnie turnieje zaliczył we Francji w Montpellier i Marsyli , z obu turniejów odpadł po 1 rundzie po porażkach z francuzami Nicolasem Mahutem i max'em Teixeira,PSZYPADEK?NIE SONDZE . Każdy kto interesuje się tenisem wie ze challangery we Francji to rzeka złota dla takich typerów jak ja,wchodzą tam niewyobrażalnie wysokie kursy.Nie widze przeciwnosci dla tego typu,nie widze zadnych argumentów dzięki którym Andres Artunedo Martinavarr miałby pokonać Martina Vaisse.

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Challanger Quimper

Spotkanie: Sebastien Boltz-Ilya Marchenko

Typ: 1

Kurs: 4,00

Buk: Bet365

Data: 04.03.2015 14:00

 

 

Dziś również zdecydowałem się na mecz challangera w Quimper,mianowicie gospodarz czyli Sebastien Boltz podejmie walke z Ukraińcem Ilya Marchenko.Obaj zawodnicy bez trudu przeszli 1 rundę.Ilya Marchenko pokonał będącego bez formy i "przereklamowany talent" Daniela Taro 6-3,6-3 natomiast Sebastien Boltz w dniu wczorajszym przejechał się walcem po rodaku Laurencie Lokolim 6-1,6-2. 21 letni tenisista nie pozostawił złudzeń swojemu rodakowi i zaimponował wielu osobom,w tej grupie jestem także ja,prezentował świetny serwis ; przełamanie Boltza będzie nie lada wyczynem , na pewno Marchenko będzie musiał sie bardzo duzo namęczyc by coś wskurac przy serwisie Sebastiena,a skoro jestserwis to są podstawy do zwycięstwa.Nie jest to drewniak , bo w wymianach także spisuje się dośc przyzwoicie , ma uderzenie kończące forehandu po lini czy to po cross'ie i duzo takowych punktów zdobywa.Jest silnym zawodnikiem i w swoje zagrania wkłada dużo siły a jak są one dokładne to efekt jest taki jak wczoraj widzielismy,rywal jest po prostu bezradny.W tym roku w challangerze Sebastien rozegrał 9 meczów z czego sześciokrotnie wychodził zwycięsko,co warte podkreślenie bo TB może miec dzis miejsce. W ty roku kalendarzowym Francuz rozegrał 3 TB i wszystkie wygrał.Marchenko już od dłuzszego czasu prezentuje sie dobrze ,praktycznie za kazdym razem gdy jedzie na turniej witamy go w ćwiercfinale,jednak nie lubi on zawodników pokroju Sebastiana Boltza, czyli dobrze serwującego i agresywnie grającego zawodnika.Popatrzmy przeciez Ilya przegrywał swoje mecze własnie z takimi zawodnikami:  Prasanth , Raonic( ale to zupełnie wyzsza klasa) , Troicki,Nedovyesov,Berankis.Każdy z nich serwują bardzo dobrze i grają mocno oraz agresywnie, z takimi rywalami Ukrainiec ma problemy i prawie zawsze przegrywa.Jak już wspominałem w poprzedniej analizie,challangery we Francji rzadzą się swoimi prawami i według mnie Ilya Marchenko nie ma prawa dziś wygrac tego spotkania,Sebastien Boltz jesli powtórzy gre z wczorajszego meczu to Ukrainiec nie ma tu czego szukać.

 

:minus:  :minus:  :minus:

Jak tu byc spokojnym jak gosc ma 6-3,4-3 30-0 i własny serwis i przegrywa 9 gemów z rzędu kończąc mecz 6-3,4-6,0-6 :fp:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ITF  Port Pirie


Spotkanie: Sherazaid Reix - Ayukawa


Typ: 2-0


Kurs: 2.37


Buk: Bet365


Data: 05.03.2015 05:00


 


Kolejny typ w stronę Reix. W poprzedni meczu wygrała bez problemu ze Zlochovą 6-3 6-2. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 78-37. Wg mnie Reix jest faworytką do wygrania całego turnieju, także takie zawodniczki jak Ayukawa powinna odprawiać z kwitkiem bez najmniejszych problemów. Japonka w 1 rundzie wygrała z Sally Peers 1-6 6-2 6-0. Czyli typowy kobiecy mecz z masą przełamań z obu stron. To skłania mnie do zagrania na 2-0, a nie na czystą wygraną Reix w meczu. Ayukawa potrafi wygrywać ze słabszymi rywalkami, jeśli jednak przychodzi zmierzyć się z lepszą od siebie, wtedy już ma ogromne problemy z urwaniem chociażby seta (np. z Kuwatą 2-6 3-6). Wg mnie kolejne pewnie zwycięstwo Reix 2-0


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:  Santiago Challenger


Spotkanie: Samper-Montana J. - Ramirez-H.R.


Typ: 0:2


Kurs: 2.4


Buk: BetCity


Data: 13.03.2015 22:00


 


Starszy o 13 lat Hidalgo zdecydowanie najlepsze wyniki osiąga na cegle: 537/350 - 60.54 % wygranych meczy, młodszy 216/182 - 54.27 %

Obaj zawodnicy dobrze operują spinem co premiuje ich grę na nawierzchni jaka jest w Challengerze Santiago, która zresztą nie jest najlepiej przygotowana.

Ruben w pełni sił ma więcej do zaoferowania od młodszego kolegi, problemem dla niego są raczej zawodnicy grający płaskie, mocne i głębokie piłki niż zawodnicy o profilu Sampera co potwierdza h2h:

 

08.08.14 Ćwierćfinał Ruben Ramirez-Hidalgo - Jordi Samper-Montana 6-4, 6-0 / Prague Challenger cegła 

09.05.14 Ćwierćfinał Ruben Ramirez-Hidalgo - Jordi Samper-Montana 7-6(2), 6-1 /  Aix En Challenger cegła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Challenger Shenzhen
15.03.2015 04:30
Spotkanie: Nils Langer - Uladzimir Igantik
Typ: Uladzimir Igantik 7-6 7-6 :plus:
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsson

Dzisiaj w nocy w 1 rundzie turnieju w Shenzhen spotkają się zawodnicy, którzy w ostatnim czasie notują słabe wyniki i głównie porażki. Ignatik przegrał 4 ostatnie spotkania i wszystkie w 3 setach. Jednak rywali miał, którzy są ograni w Challengerach, w porównaniu do Langer, który przegrywa z zawodnikami grającymi przeważnie w ITF-ach. Ignatika ulubiona nawierzchnia to gra pod dachem, lecz i na hardzie ma niezły bilans spotkań. Z pewnością serwis będzie jego atutem, gdyż ma dosyć dobry. Widzę tutaj pewne zwycięstwo Ignatika, bardzo możliwe,że w 2 setach. Jest na pewno lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem od Langera i z pewnością to wykorzysta
Edytowane przez Bambino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Challenger Kazań
Godzina: 12:00
Spotkanie: Khachanov - Bhambri
Typ: Bhambri
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dniu dzisiejszym w Kazaniu odbędzie się spotkanie drugiej rundy turnieju pomiędzy reprezentantem Rosji Khachanovem, a zawodnikiem z Indii Bhambrim. Karen Khachanov obecnie zajmuje 369. miejsce w rankingu ATP i ma 18 lat, natomiast Yuki Bhambri plasuje się na 284. pozycji i ma 22 lata. Khachanov bierze udział głównie w rozgrywkach ITF, wiadomo że jest to niższa liga niż Challengery i zupełnie inny poziom. Co ciekawe rosjanin brał udział w dwóch turniejach ITF we Francji przez ostatnie 2 tygodnie i oba wygrał, rozgrywając w nich 8 meczy. Z kolei Bhambri odpoczywał ostatnie 2 tygodnie i przygotowywał się do turnieju w Kazaniu. W pierwszej rundzie Khachanov zagrał z innym zawodnikiem z rosji zajmującym 1360. miejsce w rankingu Kiuamovem. Z kolei Bhambri rozegrał piękne, zacięte spotkanie z Marchenko wygrane 4-6 7-6 6-2 zajmującym 136. miejsce w rankingu ATP. Także widać różnice w klasach zawodników. Moim zdaniem ważnym czynnikiem będzie zmęczenie zawodnika rosyjskiego rozgrywanymi meczami w ostatnich 2 tygodniach. Kolejnym ważnym szczegółem może być fakt, że Bhambri regularnie wystepuje w tej klasie rozgrywek i jest ograny na tym poziomie gry. Podsumowując, myślę że Bhambri wygra to spotkanie. Jak wiadomo pierwsze spotkanie w turnieju jest najcięższe i teraz już Bhambriemu pójdzie z górki i bez problemów ogra młodego zawodnika z Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis,Challanger Kazan,ćwiercfinał

Data i godzina: 20.03.2015 ; 10:30

Spotkanie: Evgeny Donskoy-Aslan Karatsev

Typ:2

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś już ćwiercfinału w Kazaniu,Rosjanie moga byc pewni , że zobaczą swojego rodaka w półfinale,bo dzis zagraja ze sobą Aslan Karatsev i Evgeny Donskoy. 24 letni Donskoy jest faworytem tego spotkania,jednak Evgeny w ostatnich tygodniach nie błyszczy formą,przed turniejem we własnym kraju doznawał porażek w 5  turniejach( w tym davis cup) w zadnym znich nie przeszedł dalej jak 2 runda,jednak najbardziej skompromitowal sie na pucharze Davisa,we własnym kraju przegrał z Frederikiem Nielsenem 1-3.Tu wreszcie zaliczył 2 zwyciestwa co od Stycznia mu sie nie udawało,jednak rywale jak Basic i Elistratov to nie sa groźni przeciwnicy. Donskoy gra strasznie nierówno,nieregularnie.Aslan Karatsev to 21 letni chłopak,który juz pierwszymi swoimi krokami w challangerach dał mi zarobic i zaimponował.Jego taktyka jest prosta,mocny serwis,dużo ryzyka.Nie kalkuluje za duzo w wymianach stara sie rozrzucac rywala po korcie silnymi zagraniami po lini czy po  cross'ie stad duża ilość niewymuszonych błędów,ale takze bardzo duża ilosc winnersów.Ma spore umiejętnosci,w swoje grze przypomina mi troche Teimuraza Gabashviliego.Podobnie jak on jest mega walczakiem.Spotkanie siły,niekonwencjonalnosci z nieregularnoscia tak w skrócie można skwitowac ten mecz.Jeżeli Aslan będzie trafiał tak jak do tej pory,bo zwyciestwa z Ivo Klecem,a szczegolnie z bedacym w bardzo dobrej formie Andreyem Kuznetsovem w dodatku bez straty seta napawaja optymizmem,to nie bedzie miał wiekszych problemów by pokonac sredniego Donskoya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis,Challanger Kazan,ćwiercfinał

Data i godzina: 20.03.2015 ; 10:30

Spotkanie: Evgeny Donskoy-Aslan Karatsev

Typ:2

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś już ćwiercfinału w Kazaniu,Rosjanie moga byc pewni , że zobaczą swojego rodaka w półfinale,bo dzis zagraja ze sobą Aslan Karatsev i Evgeny Donskoy. 24 letni Donskoy jest faworytem tego spotkania,jednak Evgeny w ostatnich tygodniach nie błyszczy formą,przed turniejem we własnym kraju doznawał porażek w 5  turniejach( w tym davis cup) w zadnym znich nie przeszedł dalej jak 2 runda,jednak najbardziej skompromitowal sie na pucharze Davisa,we własnym kraju przegrał z Frederikiem Nielsenem 1-3.Tu wreszcie zaliczył 2 zwyciestwa co od Stycznia mu sie nie udawało,jednak rywale jak Basic i Elistratov to nie sa groźni przeciwnicy. Donskoy gra strasznie nierówno,nieregularnie.Aslan Karatsev to 21 letni chłopak,który juz pierwszymi swoimi krokami w challangerach dał mi zarobic i zaimponował.Jego taktyka jest prosta,mocny serwis,dużo ryzyka.Nie kalkuluje za duzo w wymianach stara sie rozrzucac rywala po korcie silnymi zagraniami po lini czy po  cross'ie stad duża ilość niewymuszonych błędów,ale takze bardzo duża ilosc winnersów.Ma spore umiejętnosci,w swoje grze przypomina mi troche Teimuraza Gabashviliego.Podobnie jak on jest mega walczakiem.Spotkanie siły,niekonwencjonalnosci z nieregularnoscia tak w skrócie można skwitowac ten mecz.Jeżeli Aslan będzie trafiał tak jak do tej pory,bo zwyciestwa z Ivo Klecem,a szczegolnie z bedacym w bardzo dobrej formie Andreyem Kuznetsovem w dodatku bez straty seta napawaja optymizmem,to nie bedzie miał wiekszych problemów by pokonac sredniego Donskoya.

Wynik: 4-6,1-6 :plus: :plus: :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis,Challanger Kazań,półfinał

Data i godzina: 21.03.2015 ; 10:30

Spotkanie: Konstantin Kravchuk-Adrian Sikora

Typ:2

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

No i przyszedł czas na półfinały,zupełnie tak jak sie spodziwałem i ku mojej radości,znów moge obstawiac wygrane Adriana SIkory i Aslana Karatseva,od początku turnieju zawsze kursy na nich sa powyzej 2,00 a na Sikore ponad 3,00.Jutro podobnie Adrian Sikora jest według buków skazywany na porażke,ale dlaczego tak by sie miało stać?Konstantin Kravchuk ma już 30 lat i nie oszukujmy sie , wielkiej kariery nie zrobił,ale zagrał juz bardzo duzo meczów,jest doświadczony.Jak praktycznie każdy Rosjanin jest "roztrzepany" , co przez to rozumiec? Jest chaotyczny,bardzo szybko serwuje,bez zadnego skupienia,tylko wyrzut i "ile fabryka dała" .Zero spokoju u tego gracza,szybko sie stresuje i gdy jest "pod ścianą" popełnia mase błędów.Jego rywalem Adrian SIkora 26 letni już gracz ze Słowacji.Jest dość specyficznym graczem bo gra na przeciętnym poziomie,ale kilka razy w roku "wystrzela" i z checia ogląda sie jego wyczyny.Na tym turnieju startował z pozycji outsidera i jak na razie spisuje sie znakomicie,gra tutaj juz od kwalifikacji,czuje sie wspaniale bo wygrał juz 5 mecz z rzedu co nie zdazyło mu sie od roku.W kwalifikacjach nie miał dobrych rywali,ale w turnieju głównym bardzo trudne rozstawienie,wyeliminował Tomislava Brkica,Jurgena Zoppa ( bez straty seta) i dziś Michała Przysiężnego , a Polak był niepokonany od 8 spotkań.Dziś włączyłem w 3 secie mecz Słowaka i zaskoczył mnie pozytywnie,jest regularny w swoich zagraniach,serwis bardzo trudny dla rywala,drugi serwis albo z kick'iem albo na ciało i przeciwnik sie gubi.W wymianach jest konsekwentny i cierpliwy,potrafi długo przebijac piłke w obronie,by wreszcie przejsc do kontrataku.Jeżeli wszystko zagra jak do tej  pory,to nie widze wiekszych szans dla Kravchuka , który już za długo wygrywa,bo 3 zwyciestwa z rzedu dla niego to zdecydowanie za duzo,w dodatku jak na razie nie miał zadnego solidnego rywala i jutro przed nim poważny test , który moim zdaniem obleje, a Adrian Sikora zawita do finału od dawien dawna ;)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis,Challanger San Luis Potosi

Data i godzina: 01.04.2015 godzina: 16:00

Spotkanie: Ivan Endara-Juan Sebastian Gomez

Typ:2

Kurs: 2,25

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Ruszamy z mączką co mnie bardzo cieszy no i mam już swój najpewniejszy typ dnia,według mnie Juan Sebastian Gomez w 1 rundzie bez problemów odprawi Ivana Endare.Turniej rozgrywany w Kolumbii a więc kraju J.S.Gomeza.Ten 23 letni chłopak już od eliminacji zaskakuje ,zmiażdżył Rojasa Maldonado 6-2,6-2,Kevina Kinga 6-2,6-2 i Guilhermo Durana 3-6,6-1,6-4.Pokonanie w takim stosunku Kinnga czy w ogóle wyeliminowanie Durana robi wielkie wrażenie.Widać ze dobrze czuje się na mączce,dobrze serwuje bo praktycznie w każdym meczu ok. 70% trafalnosci 1 serwisem i średnio ponad 70% wygranych piłek po 1 serwisie. Na returnie także zdobywa bardzo dużo punktów,nie oddaje łatwo gemów.Jego rywal także w eliminacjach spisał się dobrze , wyeliminował Lucasa Gomeza,Nicolasa Barrientosa i Rogerio Dutra SIlve.U niego serwis także bardzo dobrze funkcjonował w 2 z 3 meczy i zdobywał średnio 70% pkt po trafieniu 1 serwisem.Wygląda gorzej od swojego rywala na returnie,zdobywa mniej punktów przy serwisach przeciwników.Według mnie Kolumbijczyk nie pozostawi złudzen swojemu przeciwnikowi i odeśle go "pośpiesznym" do domu.Obaj tenisiści spotkali się ze sobą w 2008 roku czyli Gomez miał wtedy 18 lat i przegrał 0-6,6-7 . Myśle ze jutro weźmie srogi rewanż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...