Skocz do zawartości

[Zamknięty] Hiszpania ACB 2014/15


darmowakasa

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania ACB

Spotkanie: Real Madrid- Joventut

Typ: Joventut +19 pkt

Kurs: 1,82

Godz i data: 19:45, 19.10.2014

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Analiza pisana na szybkości, ale myślę, że uda mi się zawrzeć wszystkie aspekty za pozytywną wizją tego typu. Mianowicie dziś spotykają się dwie ekipy, które w lidze mają dwa zwycięstwa i grają w obecnym sezonie bardzo dobrze. Jednak Real ma rozegrany jeden mecz więcej, który nie był spacerkiem tylko zespół ze stolicy Hiszpanii musiał trochę się namęczyć żeby wygrać pierwszy mecz w Eurolidze. Z Zalgiris Kaunas zagrali beznadziejnie pierwszą połowę i tylko i wyłącznie dzięki 3 kwarcie udało im się wygrać ten mecz. Teraz grają z dobrze grającym zespołem Joventut- ja widzę namiastkę tego zespoły co kilka sezonów temu- gra poukładana pewna i przemyślana. Oczywiście nie mówię, że goście ten mecz wygrają- ale nie wątpliwie postawią ciężkie warunki faworyzowanemu zespołowi z Madrytu. Dwa swoje mecze wygrali w lidze i grali dobrze w obronie i mądrze w ataku, dlatego myślę, że tutaj będzie podobnie i nie powinni dać odskoczyć gospodarzom. Handicap +19 uważam, że jest opcją idealną i jeszcze po bardzo dobrym kursie.

Polecam... Mecz już za kilka minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania ACB

Spotkanie: Joventut. Badalona - Caja Laboral Kutxa

Typ: Caja Laboral Kutxa

Kurs: 2.4

Godzina: 12:00

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiaj odbędzie się 8 kolejka Hiszpańskie ACB drużyna Badalony podejmuje uczestnika Euroligii Caja Laboral.

Gospodarze narazie są na 7 miejscu z czterema wygranymi ograli między innymi innych uczestników Euroligi czyli Barcelonę i Unicaja Malaga.Grają nadspodziewanie dobrze skład mają wiekowy ich lidzerzy jak Mallet 36 lat , Vidal 32 lata , Savane 36 lat , Kirskay 35 lat , Miralles 32 lata ponad 30 lat a następni zbliżają się do tej granicy.

Goście grają strasznie słabo na wyjazdach tylko jedna wygrana w tym sezonie.W lidze na 10 miejscu zanotowali 3 wygrane .Jak na uczestnika Euroligi to średnio bo tam też za bardzo im nie idzie ostatnio przegrali na wyjeździe z litewskim Neptunas 80:79 choć w pewnym momencie przegrywali 14 punktami.Ale druga połowa była lepsza i w 4 kwarcie nawet byli na prowadzeniu.Skład praktycznie składający się z Amerykanów i Hiszpanm.Lidzerzy zespółu to Hurtel , San Emteiro , Bertans , Shengelia , to oni notują ponad 10 punktów na mecz , gra tu także brat słynnego Allena Iversona , Colton.Drużyna gości ma potencjał i mam nadzieję że zacznie grać tak jak w tamtym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania ACB
Spotkanie: Sevilla-Fc Barcelona
Typ: Sevilla +15,5 pkt
Kurs: 1,92
Godzina: 12:15
Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

Dziś kolejny raz biore sie za opisywanie  druzyn i dyscypliny,która nie za bardzo mi leży,gdyz zawodników nie znam :D . Interesuje sie bardzo koszykówka,obserwuje mecze i wyniki,ale nazwiska  nie wpadaja ido głowy.W dniu dzisiejszym jednak gdy zobaczyłem ten mecz,od razu powiedziałem sobie , że musze napisac analize do tego spotkania,wczoraj nic nie pisałem,zaspałem z meczem chalke,a pozniej nic ciekawego nie było,dzis bukmacher popełnia błąd wystawia ogromny kurs 11 na zwycięstwo Sevilli,a to wcle nie jest wykluczone,ja biore jednak nieco bezpieczniejsza opcje z handicapem.Sevilla w tabeli zajmuje odległe 16 miejsce i moze dlatego kurs jest az tak wysoki jednak ich gra nie jest taka słaba,ostatnio walczyli jak równy z równym z liderującym Realem Madryt,ostatecznie przegrali zaledwie 9 punktami.Barcelona jeszcze w piątek była w Zgorzelcu,a  dziś już musi jechac do Sevilli na kolejny mecz wyjazdowy,myśle ze bycie w ciągłej trasie nie bedzie aspektem który bedzie sprzyjał przyjezdnym.Mecze bezposrednie obu druzyn zawsze były wyrównane ,jesli wygrywała Barcelona to nie więcej niz 10 punktami. Myśle ze w dzisiejszym  spotkaniu  bedzie podobnie,nie spisywałbym na straty Sevilli,bo oni dzis moga nawet wygrac ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dyscyplina:: Koszykówka, HISZPANIA ACB
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: 2
kurs; 3,68
data i godzina: 19.06.2015 19;00
bukmacher; PinnacleSports

No to mamy el clasicco w koszykówce, wielki finał ligi hiszpańskiej rozpoczynamy od spotkania w Madrycie. Wielki może być on tylko z nazwy bowiem po tym co obie drużyny zaprezentowały w meczach półfinałowych można wywnioskować, że zapowiada się jeden z gorszych finałow ostatnich lat. Kursy na Real strasznie niski, wygrał co prawda z Valencia ogólnie 3-1 lecz nie były to przekonujące wygrane, pierwszy mecz u siebie wygrany ostatnią kwarta, drugi u siebie przegrany 89-93, 3 po dogrywce wygrany 100-103 na wyjezdzie i ostatni mecz wygrany 84-90 rowniez na wyjezdzie. Wiadomo Real aktualny mistrz euroligi, aktualnie najlepsza drużyna w europie lecz według mimo swoich problemów mierzy sie z drużyna numer 2 nie tylko w kraju. Barcelona została wyeliminowana w 1/8 playoffach euroligi przez Olympiakos który dotał aż do finału. Pechowo bo pechowo ( po pierwszym meczu wygranym blisko 20 punktami 3 i 4 przegrali kolejno 2 i 3 punktami) ale przegrali a 1/8 dla takiej drużyny to za zdecydowanie za mało. Po tej porażce drużyna mocno zmotywowana wygrała kolejno 10 kolejnych spotkań w lidze ACB co w tym sezonie jej sie nie zdarzyło, poprawili gre na wyjezdzie która była ich pięta achillesową. Dawno takiego kursu na Barcelona nie widzialem i pewnie po tym meczu już nie zobacze, zdecydowanie za duży jak na obecna forme obu drużyn. Zwlaszcza ze w ostatnim okresie Realu zdarzają sie porażki co nie mozna bylo pomyslec na poczatku sezonu, min porazka z Laboral Kutxa lub u siebie z La Bruixa. W zeszłym sezonie mieliśmy dokladnie taka samą sytuacje, Barca skazywana na porażke, wygrała finał 3-1. W pierwszym meczu tych druzyn rok temu (wygranym przez Barcelone) nawet był podobne kursy do dzisiejszych nieco niższy na Barce (3,40). W tym sezonie grali ze soba 6 krotnie. 4 Zwyciestwa Realu 2 Barcelony. Jeśli ktoś sie boi takiego kursu może skorzystać z handicapu, takiego kursu na Barcelone nie można przeoczyć, ten mecz to jest wojna szanse oceniam 50/50. Składów nie ma co komentować bo i po jednej jak i drugiej stronie są wybitne postacie. Real i Barca maja swoje kłopoty, Barca w ofensywie za to Real bardzo dużo traci , zapowiada się mecz walki proponuje tutaj również under.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...