Skocz do zawartości

Forumowy turniej Haxball - komentarze, opinie, etc.


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Panowie nie piszcie do mnie czy gramy tylko podawajcie link z hasłem do waszej gry bo niestety nie mogę odpisywać priv ze względu na brak 30 postów jestem teraz aktywny do późna więc zaczynajmy

Grupa B Czekam jeszcze na pojedynek z

 

adrian154845

d4wid4

KingPer

Linek_75

Lowcasnow25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

uki094

SmackMyBitchUp

tuti88

kowal1992

marmon

KotiCFC

mam z Wami mecze do rozegrania, a jako ze nie moge wysylac wiadomosci tutaj wiec podae gg zeby sie umowic na rozgrywke:

50292029

 

P.S. jesli ktorys z Was to przeczyta to prosze o wyslanie linku do tego postu do reszty członków naszej grupy :)

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin spotkań grupowych upływa w sobotę do północy. Jeżeli ktoś nie rozegra swoich spotkań przeciwnik otrzyma walkower - proszę dać znać kto nie był chętny do gry pomimo pisania do niego poprzez pw, etc.

 

Przypominam o tym zapisie:

Osoby, które się zapiszą, a nie rozegrają swoich spotkań - trafią na CZARNĄ LISTĘ KONKURSOWĄ ORAZ OTRZYMAJĄ OSTRZEŻENIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo remisy bezbramkowe albo walkowery 3:0 dla jednej ze stron, zobaczę kto jak mi pisał z tymi umówionymi spotkaniami. Następnie TOP8 gra fazę PO, rozstawienie według wyników punktowych, bramkowych, itd.

 

Gdzie jeden to osoba, która miała najwięcej punktów w fazie grupowej, 8 najmniej....

 

1-8

2-7

3-6

4-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...