Jump to content

Forumowy turniej Haxball - komentarze, opinie, etc.


pershing
 Share

Recommended Posts


ale kto wygra ten bon jaki msystemem to bedzie grane? i jak sie nazywa pokoj?

 

http://obstawianie.com/turniej-hax-zapisy-vt127501.htm#1828974

 

Najlepsza dwójka, czyli ten kto wygra finał. Normalnie, tak jak jest napisane w temacie, pokoje sami zakładacie, umawiacie się na spotkanie i gracie. Gdy zapisy się skończą będzie podana drabinka kto z kim gra i wtedy startujemy...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...