Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe ligi


mrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka Brazylia Mężczyźni

Godzina:22:30

Spotkanie:Bauru - Limeira
typ:Limeira
kurs:4.45

Bukmacher:Pinnacle

 

Analiza:

Na dzisiaj wariat za drobne z brazylijskiej ligi koszykarskiej panów. Spotkają się ze sobą lider Bauru i wicelider ligi Limeira. W tabeli aktualnie przewodzą gospodarze z 18 wygranymi i 2 porażkami, tuż za nimi są goście z 19 wygranymi i 3 porażkami. Jak widać jeśli chodzi o tabelę to różnica niewielka i w przypadku zwycięstwa goście obejmą prowadzenie, a wysoki kurs jak na taki mecz dość zachęcający. Dlaczego zdecydowałem się postawić na ten zespół, po pierwsze jedną z wspomnianych wcześniej porażek zespół Bauru poniósł właśnie ze swoimi najgroźniejszymi konkurentami w grudniu na wyjeździe 71:77, po drugie gospodarze w ostatnim czasie rozegrali sporo spotkań grając spotkania 3 dni z rzędu (7,8,9 lutego) w rundzie wstępnej ligi amerykańskiej co na pewno może odbić się na świeżości zespołu. Co prawda zespoły niezbyt wymagające jak dla tej drużyny, bo wszystkie spotkania zostały przez Bauru wygrane, ale jakiś ślad na kondycji fizycznej powinny pozostawić. Goście w tym czasie rozgrywali spotkania ligowe, ostatnie wygrane 11 lutego z 7 zespołem ligi Francą 86:92 na wyjeździe i wcześniej 6 lutego z 11 zespołem ligi Sao Jose 73:77 też wyjazdowe. Jeśli chodzi o historię spotkań tych drużyn to w tamtym sezonie na wyjeździe Limeira ograła Bauru 71:90. Stawiam dzisiaj na powtórzenie tego wyniku lub pierwszego spotkania z tego sezonu, po takim kursie myślę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina : Koszykówka Francja Mężczyźni
Godzina : 20:45
Spotkanie : Cholet - Limoges
Typ : Limoges
kurs : 1.55
bukmachar : Pinnacle
Analiza :
Spotkanie francuskiej ekstraklasy koszykówki mężczyzn. Między sobą zagrąją ekipy z przeciwnych biegunów jeśli spojrzymy na tabelę. Gospodarze przed tym spotkaniem zajmują 15 pozycję natomiast gościę znajdują się w ścisłej czołówce zamykąjąc pudło. Już sam ten fakt wskazuję tutaj na wyraźnego faworyta po stronie gości. Limoges wygrało wszystkie z ostatnich 5 spotkań z Cholet i jest od nich ekipą przynajmniej o klasę lepszą. Zastanawiać mogą tylko kursy bo wystawione przez bukmacherów mogą trochę mylić. Patrzyłem na awizowane składy, po stronie Limoges żadnych absencji nie ma więc utwierdziłem się tylko w swoim przekonaniu, że trzeba tutaj iść w kierunku gości. Trzecia siła francuskiej ekstraklasy powinna sobie poradzić nawet na wyjeździe z ekipą, która balansuję tuż na strefą spadkową. Gospodarze dopiero przed tygodniem przełamali swoją niemoc na własnym parkiecie, bo nie wygrali 6 kolejnych spotkań na własnej hali. Sądzę, żę dziś znów zejdą z parkietu jako przegrani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Wielka Brytania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
Typ: Newcastle Eagles (-4,5)
Kurs: 1,86
Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

Pierwsze spotkanie półfinałowe fazy playoff rozgrywek panów w Anglii. Ja dzisiaj stawiam na drużynę gości, Newcastle to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, a 1 miejsce w tabeli dało im 31 zwycięstw i 5 porażek. Drużyna z Sheffield która niespodziewanie awansowała do półfinału rozgrywek w sezonie zasadniczym grała o wiele słabiej i z bilansem 19 zwycięstw i 17 porażek do playoff awansowała z przedostatniego 7 miejsca. W pierwszej ćwierćfinałowej rundzie playoff Sharks pokonali wyżej notowaną drużynę Leicester Riders (2 miejsce w sezonie zasadniczym) wygrywając tą rywalizację lepszym bilansem punktów po wygranej u siebie 79:68 i porażce na wyjeździe 85:91 po dogrywce. Faworyci dzisiejszego spotkania drużyna Newcastle Eagles jak przystało na najlepszą drużynę rundy zasadniczej w ćwierćfinale pokonało bez problemu ósmą drużynę Bristol Flyers dwukrotnie 84:64 na wyjeździe i 92:80 na wyjeździe i zameldowało się w półfinale. Mój typ idzie na gości, lepsze występy w sezonie zasadniczym i przede wszystkim wszystkie spotkania wygrane z drużyną Sheffield w poprzedniej rundzie stawiają ich w roli głównego faworyta. W tym sezonie Eagles pokonało swoich rywali pięciokrotnie i tylko raz mecz był "na styk", dzisiaj czas na podtrzymanie passy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Sassari vs Armani Milano
Typ: 2
Kurs: 1.74
Godz: 20:45
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Już dzisiaj wieczorem zostanie rozegrany ciekawy, półfinałowy mecz pomiędzy Sassari a faworytem Armani Milano. Jest to 3mecz już a jak narazie jest 1:1 co jest małą niespodzianką. Dzisiaj moim zdaniem Armani zrobi wileki krok do awansu do finału i pokona Sassari. Milano w tabeli byli na 1 miejscu a gospodarze na 5, co widać, że już tu jest różnica.  U gospodarzy najbardziej wyróżnia się: David Logan(Polak amerykańskiego pochodzenia), Dyson J., Sacchetti B., Sosa E., ale przede wszystkim zależy wszystko od postawy Davida Logana. Za to w Armani Milano wyróżniają się tacy koszykarze jak: Gentile A., Moss D., Hackett D., Brooks M., Ragland J.. Oni to naprawdę mają małą "kolonie" Amerykanów. Ostatnie 10 spotkań między nimi skończyły się: 6zwycięstwami Armani i 4 zwycięstwami Sassari. Pokazuje to, że spotkania są wyrównane ale nie chce mi się wierzyć aby Milano odpuściło i nie awansowało do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Anadolu Efes - Fenerbahce godz. 20:00

typ: poniżej 155,5

kurs: 1,83

Buk: Bet365

 

Dziś w Turcji dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku,w którym Efes podejmie Fenerbahce. Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta,zapowiada się wyrównane spotkanie z twardą obroną co za tym idzie mała ilość punktów. Myślę,że granica którą wystawili bukmacherzy na to spotkanie,czyli 155,5 nie zostanie przekroczona. 

Zespół gospodarze znacznie częściej przekracza 80 punktów , w ostatnim meczu przegrał po dogrywce przerywając serię sześciu zwycięstw włączając spotkania z Euroligi. Fenerbahce w ostatnich dzieisięciu spotkaniach przegrali tylko raz w Eurolidze z Realem. W tureckiej lidze mają bardzo dobra passę pięciu zwycięstw.

W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn w ostatnich pięciu meczach tylko raz została przekroczona granica 155,5 punktu, w ostatnim spotkaniu kiedy to Anadolu wygrało 84-82 . Na początku roku w spotkaniu obu zespołów padło zaledwie 130 punktów,przeglądając cała historię meczy Efesu z Fenerbahce mało jest spotkań,w których padło minimum 156 punktów, 80% meczy tych zespołów obfitowało w niską ilość punktową,myślę że dziś również granica 155,5 punktów nie zostanie przekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Włochy Lega A

Spotkanie: Cremona - Milano

Typ: under 146

Kurs: 2,24

Godz: 20.45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: 14 kolejka we włoskiej lidze Lega A. Faworytem buków w tym spotkaniu są zawodnicy Armani, ale to Cremona jest wyżej w tabeli. Oba zespoły mają po 9 wygranych w 13 kolejkach, ale gospodarze 2 z 4 porażek ponieśli w przedłużonym czasie gry. Tak czy inaczej trudno wskazać faworyta tego pojedynku, według mnie lepiej zając się granicą under/over. Obie drużyny świetnie prezentują się w defensywie, gospodarze mimo 2 dogrywek stracili zaledwie 944 pkt., co daje średnią 72,6 pkt./mecz. Najlepszą defensywę ma jednak zespół Milano, stracił tylko 908 pkt., co daje średnią 69,8pkt./mecz.

Gospodarze u siebie wygrali 5 z 6 gier. Przegrali tylko w pierwszej kolejce z Trento (3 zespół w tabeli) 76:83. W pozostałych meczach był under. Ponadto rywale rzucali odpowiednio 60, 61, 63, 66 i 58 pkt. Milano to oczywiście zespół euroligowy, na pewno w ofensywie ma więcej do zaoferowania, ale dzisiaj nie bardzo widzę over punktowy. Są święta, zespoły na pewno nie będą grały koszykówki typu run'n'gun. Milano też niby na wyjazdach niezbyt overowo. Licząc ligę i Euroligę to 8o/5u. W poprzednim sezonie było 68:61 i 94:61 dla Milano. Dzisiaj stawiam na góra 140 pkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Chile

Spotkanie: Ancud - CD Puerto Varas

Typ: 2

Kurs: 2.65

Godz: 23:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie Koszykarskie , Chillijskiej Ligi LNB, będzie to spotkanie typu Play- off w którym bilans przemawia na korzyść gości, Dokładnie dzisiaj o północy grali ze sobą spotkanie które skończyło się wynikiem  90-98 dla gości i miało to miejsce na hali gospodarzy, 20 dni temu te dwie ekipy również zagrały spotkania po między sobą i skończyło się wynikiem 92-85 dla  Ancud, pokazuje to że te oba zespoły grają na podobnym poziomie. Głownym aspektem dla którego gram dzisiaj gości to powód że są w niesmawitym "gazie" Wygrali oni pięć meczy z rzędu co pokazuje że aktualna forma jest bardzo dobra, Ancud natomiast na pięc ostatnich meczy wygrało tylko 2. Jeślic chodzi o bilans w tabeli oba te zespoły miały po 33 punkty jednak końcówka należy dla gości i z pewnością dzisija też okaża się lepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: koszykówka Portugalia

Data, godzina: 11.01.2016 22-00

Spotkanie:  Porto - Maia

typ: Porto -32,5

kurs:  1,85

buk: Unibet

 

Analiza:

Poniedziałkowa oferta tradycyjnie uboga więc trzeba szukać czegoś, co nie jest popularne w typach. Mi się udało wygrzebać późnym wieczorem spotkanie w Portugalii, gdzie w koszykarskiej LPB Porto podejmie zespoł Maia. Porto po czteroletniej przerwie reaktywowało sekcję koszykówki w klubie i puki co ten pomysł wychodzi dobre, bo Smoki mają spore szanse na detronizacje Benfici. Puki co w tabeli ustąpują właśnie tylko im  choć ze w bezpośrednich spotkaniach  okazali się lepsi koszykarze z Porto, bo w Lizbonie przegrali 61-72, natomiast w rewanżu wygrali zdecydowanie wyżej bo aż 81-62. Poza tym Porto też dostało lekcję w Ovarense i właśnie o tę jedną porażkę w tabeli ustępują Super Orłom. Dzis Porto ma szanse na odniesienie zwycięstwa nr trzynaście w lidze, bo podejmują najsłabszych w lidze koszykarzy z Maia, czyli będą to derby rejonu Grande Porto. Nie licze na to że goście podejmą wyrównaną walkę z bardziej utytułowanym zespołem a do tego zdecydowanie sliniejszym kadrowo. Smoki u siebie nie zwykli przegrywać, o czym przekonali się o tym ostatnio najgroźniejsi ligowi rywale, czyli Benfica, która przegrała tu aż dziewiętnastoma punktami. Czy Maia Baskets ma szanse nawiązać wyrównaną walkę skoro inne zespoły nie potrafią tu grać?? Do tego ciężko wierzyć w powodzenie w przypadku, gdy w pierwszym meczu u siebie przegrali z wyżej notowanym rywalem aż 45-86... Porto wsparła swoją kadrę kilkoma graczami, którzy w Europie już zaliczyli sezony w niezłych klubach - Tinsley wypromował się a Okapi Aalstar, Washburn zaliczył  udany sezon w ACB w Huesce (zanotował srednią prawie dziesięć pkt na mecz) czy Fontet, który przez ostatnie cztery sezony grał w CAI Zaragoza. Do tego dołączymy zdolną młodzież - Venturę czy Bastosa i jest silny jak na krajową ligę ekipę. Moim zdaniem taki skład powinien spokojnie wystarczyć na czerwoną latarnię ligi i znów roznieść w pył zespół z Mai. Stawiam na kolejne wysokie zwycięstwo Smoków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Olympiakos - Panathinaikos


 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie z koszykówki a mianowicie hit w Greckiej Basket League gdzie zmierzy się lider z wiceliderem czyli Panathinaikos kontra Olympiakos. Według mnie buki za bardzo faworyzują drużyne gospodarzy która jest w bardzo słabej formie o czym może świadczyć ostatni porażka w Eurolidze z Żalgirisem Kowno (55-75!) Co ciekawe Panathinaikos na tym trudnym terenie w Litwie pokonał rywali 75-72 więc o czymś to znaczy. Ostatnio Panathinaikos dzielnie walczył z Lokomotivem Kubań jednak przegrali 9 punktami a tak o punkty jest bardzo trudno. W pierwszym spotkanu między tymi drużynami w lidze w Atenach Panathinaikos wygrał 73-69 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Dzisiaj według mnie również mecz będzie bardzo zacięty i decydować będą ostatnie minuty o tym która drużyna wyjdzie dzisiaj zwycięska, ale nie nastawiał bym się tak na gospodarzy którzy nie są w formie i dzisiaj mogę się bardzo męczyć i Panathinaikos może wygrać to spotkanie. Ja gram nieco bezpieczniej na ten mecz że goście mogą przegrać nawet 5 punktami a typ i tak będzie na plus. Jak dla mnie najlepsza opcja na ten mecz, oczywiście dla bardziej odważnych polecam grać na czysty win Panathinaikosu który jak dla mnie dzisiaj może okazać się lepszym zespołem! 

 

Typ: Panathinaikos +5.5 punktów (1.90)

Bukmacher: Betsson

Godzina: 18:00


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Turcja

Godzina: 17:00

Spotkanie: Torku Konyaspor - Anadolu Efes (HT/FT) 

Typ: 2/2

Kurs: 1.55 

Bukmacher: Bet365 

 

Analiza:

 

W poniedziałek kolejne spotkanie ligi tureckiej i spotkanie pomiędzy Konyaspor-em, a Efes-em. Efes bardzo dobre występy w Eurolidze godzi ze znakomitymi występami w lidze krajowej. Jak dotychczas ma najlepszy bilans ze wszystkich zespołów, aktualnie zajmuje 2 miejsce, ale przed proponowanym przeze mnie zaległym spotkaniem. Jeśli wygra to w tabeli wyprzedzi swojego najgroźniejszego rywala Fenerbahce. Efes w 15 rozegranych kolejkach przegrał tylko 3krotnie i trudno się spodziewać, żeby bilans porażek powiększył z ligowym słabeuszem jakim jest Konyaspor. Gospodarze w lidze zajmują 14 miejsce przy 6 wygranych i 9 porażkach, a niedawno rozegrane spotkanie z Efesem na wyjeździe dobitnie pokazało jaka jest różnica pomiędzy tymi zespołami. Dokładnie 18 stycznia Efes na swoim parkiecie ograł zdecydowanie rywali w stosunku 98:71 i moim zdaniem na wyjeździe również od początku będzie kontrolował przebieg spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Koszykówka, Brazylia mężczyźni

Godz. 22:30

Spotkanie: Macae Basquete - CA Paulistano

Typ: CA Paulistano (-4,5)

Kurs: 1.5

Bukmacher :Oddsring

 

Analiza

 

Na jutro wyszukałem spotkanie z brazylijskiej koszykówki panów. Spotkają się ze sobą zespoły Macae Basquete i CA Paulistano. Goście to aktualnie 3 drużyna w lidze, ale wyniki w ostatnich spotkaniach gorsze niż pod koniec tamtego roku kiedy to byli liderami ligi z 10 wygranymi i 2 porażkami. Ostatnie 5 spotkań tego zespołu to 2 wygrane i 3 porażki oraz oddanie pozycji lidera drużynie Flamengo. Na takich drużynach jak jutrzejsi gospodarze najlepiej odbić sobie niepowodzenia tym bardziej, że Macae Basquete końcówkę stycznia poza ostatnim spotkaniem z przeciętnym Rio Caro 61:62, kończyły wysokimi porażkami zarówno na własnym parkiecie (Bauru -33 i Franca -15 oraz wyjazdową porażką z liderem z Flamengo -30. CA Paulistano ostatnie wyjazdowe spotkanie wygrało z zespołem sąsiadującym w tabeli jutrzejszemu przeciwnikowi 68:85, więc ja stawiam, że jutro również słabiej dysponowanego przeciwnika wypunktują. Mój typ to co najmniej 5 punktowe zwycięstwo gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Japonia BJ League
Spotkanie: Shimane - Hiroshima
Typ: Shimane H -43.5
Kurs: 1.83
Godz: 11:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Tak tak zgadza sie -43.5pkt.Wydaje sie to dosc abstrakcyjne jednak wcale nie tak nieosiagalne.Dzisiaj dla przykladu gralem mecz z ligi Chinskiej na Over 239pkt wynik koncowy 166-113 ! Ale do rzeczy bedziemy mowic o gosciach bo to oni sa najwazniejsi w tych przewidywaniach.Druzyna z Hiroshimy to chyba najgorszy zespol jaki natrafilem.Na 26 potyczek wygrali tylko 'jedna' z Takamatsu 17 pazdziernika zeszlego roku 95-79.Najgorsza ofensywa w lidze, srednia na poziomie 76pkt.Defensywa zdecydowanie najslabsza srednio 107 straconych punktow.Mowimy o klasyfikacji ogolnej natomiast jezeli chodzi o same spotkania wyjazdowe to sytuacja jest wrecz komiczna bo z 14 wyjazdow przegrali oczywiscie wszystkie tracac srednio 104pkt.Ostatnie dwa spotkania wyjazdowe na terenie Osaki druzyny nizej notowanej od Shimane to porazki kolejno 108-55 i 121-76.Srednia wychodzi -49pkt.Wczesniej jeszcze porazki z Shinshu ponad 30pkt gdzie Shinshu to trzecia od konca druzyna konferencji wschodniej.Z tej samej konferencji nawet Saitana ogrywala swojego rywala 25 punktami a warto dodac, ze to druzyna majaca tylko 2 zwyciestwa wiecej od Hiroshimy.Pod koniec listopada Shiga rozbila swojego rywala 125-58 ! Wiec jak widac byli rywale, ktorzy pokrywali handi z nawiazka.Odnosnie ekipy Shimane jest to najwyzej notowana druzyna z tych o ktorych teraz pisalem dodatkowo podbudowani wygrana nad liderem z Kyoto na wyjezdzie 63-60.Gospodarze to najlepsza druzyna ligi jezeli chodzi o spotkania domowe bo tylko 2 porazki na przelomie pazdziernika i listopada.Od tamtej pory ida jak burza ogrywajac kazdego.Obie ekipy spotkaly sie juz w tym sezonie w hali Hiroshimy oczywiscie oba zmagania padly lupem gosci 123-76 115-62 wiec 47 i 53pkt na korzysc Shimane.Jutro walka dwoch skrajnosci i mimo ze handi jest wysokie to wcale nie jest takie straszne na jakie wyglada i ja wierze, ze jest do pokrycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Americas League runda wstępna

Godzina: 1:00

Spotkanie: Capitanes de Arecibo - Guaros de Lara

Typ: Capitanes de Arecibo (+15,5pkt)

Kurs: 1.4

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki rundy wstępnej Americas League w grupie D. Moim faworytem w tej grupie była brazylijska Brasilia, która wczoraj niespodziewanie przegrała będąc faworytem w spotkaniu z drużyną puertorykańską której dotyczyć będzie mój dzisiejszy typ Capitanes de Arecibo. Zawodnicy z PuertoRico rozgrywki swoje skończyli prawie 7 miesięcy temu gdzie oddali tytuł mistrzów kraju po finałowej przegranej z Leones De Ponce 2:4 i od tamtego czasu nie rozegrali żadnego oficjalnego spotkania. Ten typ biorę na chłopski rozum, skoro Capitanes potrafili ograć drużynę Brasilii to czemu nie mogą poradzić sobie z drużyną z Wenezueli Guaros de Lara. Liga Wenezuelska jest niewątpliwie słabsza od Brazyliskiej o czym mogą świadczyć choćby rozegrane do tej pory rozgrywki rundy wstępnej Americas League z innych grup, grupę A wygrało brazylijskie Mogi, grupę B brazylijskie Bauru, a grupę C brazylijskie Flamengo. Więc jeśli Capitanes pokonali czwartą obecnie najlepszą drużynę w Brazylii to postawienie na nich z takim handicapem to powinien być typ bez ryzyka. Więc ja zaryzykuję, a dla odważniejszych kurs na wygraną Capitanes w Unibecie 5.4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Americas League 

Godzina: 01:30
Spotkanie: Brasilia - Guaros de Lara
Typ: Brasilia +10
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ostatnia kolejka rundy wstępnej Americas League i spotkanie pomiędzy brazylijską Brasilią i wenezuelską drużyną Guaros de Lara. Dla Brasilii to pojedynek o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek. Jak już wczoraj wspominałem Brazylijczycy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali 93:94 z portorykańską drużyną Capitanes De Arecibo,a wczoraj wysoko ograli dostarczyciela punktów w tej grupie kubański Capitalinos Azules de La Habana 99:60. Guaros ma na koncie dwie wygrane z Capitalinos 91:65 i dzisiejszej z nocy na które stawiałem z Capitanes 92:85. To spotkanie z Capitanes w którym przegrywali do przerwy 7 punktami może zadecydować o ich awansie nawet w przypadku porażki, bo jeśli jutro przegrają z Brasilią to będą się liczyć małe punkty. Do awansu ekipie wenezuelskiej wystarczy porażka 12 punktami, więc za wszelką cenę tego spotkania z Brasilią nie muszą wygrać, dlatego też myślę że postawiona przed murem Brasilia postawi się i z nawiązką pokryje moje handi. Tylko zwycięstwo da jej awans więc zapewne będą mieli większą motywację od rywali aby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - ABA  League
Spotkanie: MZT Skopje - Buducnost
Typ: Buducnost -5 AH OT
Kurs: 1.93
Godz: 21.00
Bukmacher: Pinnacle

W mojej opinii linia wystawiona przez buki za niska o jakieś 3-4 pkt więc warto skorzystać z promocji. Pod lupę biorę spotkanie w 23 kolejce ABA League - rozgrywek Europejskich gdzie w Macedonii MZT Skopje mierzyć się będzie z faworyzowaną Buducnost. Zacznę od gospodarzy którzy w swojej rodzimej lidze potrafią dominować inne zespoły, wygrywać 50 i więcej pkt jak w ostatnim spotkaniu z Bestem. Tutaj jednak poziom o wiele większy i jak pokazują spotkania tych rozgrywek MZT Skopje zdecydowanie odstaje poziomem od liderujące zespoły w tym gości. Porażki z Crveną Zvezdą 13 punktami, Zadarem, Cedevitą, Mega Leksem czy Sutjeską daje rzut oka na możliwości tej ekipy. Wiekszość spotkań to  sytuacja gdzie Skopje rzucało na dość słabej skuteczności z gry i nie przekraczali tych 75 pkt. To o tyle ważne, że Buducnost obecnie w bardzo wysokiej formie czy to on road czy we własnej hali więc te handi powinni z łatwością pokryć. 
Obecnie goście od 8 spotkań wyjazdowych niepokonani w ABA League  i tutaj liczę na serię przedłużoną. Ostatnie tygodnie to 13 pkt zwycięstwo z Zadarem który ogrywał MZT Skopje we własnej hali czy 57:81 pokonanie Cedevity on road które świadczy o formie i dobrej atmosfery jaka panuje w tej ekipie. 
W ostatnich 2 latach obie drużyny rozegrały 4 spotkania z czego wszystkie wygrali goście z Buducnosti. Ostatnie wyjazdowe to także dominacja i wynik 65:81 dla gości. Buducnost to powtarzalność rzutowa, bardzo często pokrywają linię 80 pkt w meczu i stąd wspomniałem o zdobyczach pkt MZT Skopje na początku tego postu. Dla mnie perełka dnia. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka Brazylia
Spotkanie: Caxios do Sul - Cearanse
Typ: 2 (-4) azjan
Kurs: 1,52
Godz: 23:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dzisiaj nietypowo koszykówka prosto z Brazylii, uważam że w tym spotkaniu faworytami są goście. Cerensea w bardzo dobrej formie na ostatnie pięc meczy przegrali  tylko jeden z Mogi który był meczem wyjazdowym, fakt dzisiaj też grają mecz wyjazdowy ale ta przegrana z Mogi to po prostu wpadka ponieważ Cearsena była w stanie na wyjeździe wygrać z obecnym liderem Flamengo. Caxios u siebie nie gra za dobrze ich bilans na własnej hali to 3-6 co jest naprawde słabym rezultatem, bilans Cearseny na wyjazdach to 9-3 pokazuje to że nie potrzebują atutu własnej hali by wygrać z przeciwnikami, w obu zespołach zagrają podstawowi gracze więc mecz powinien być bez niespodzianek i spodziewam się wygranej gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Izrael
Spotkanie: Maccabi Kiryiat -  Hapoel Jerusalem
Typ:  Over 156,5
Kurs: 1.4
Godz: 20:05
Bukmacher: Bet365
Analiza

 

Koszykówka Izraela czyli jedna z bardzo dobrych lig z bliskiego wschodu, Obie ekipy są bardzo overowe  Ich ostatnie spotkanie skończyło sie 112-77 co o wiele przewyższa nasz over. Maccabi Kiryiat na ostatnie 6 spotkań na własnej hali pokrywało ten over i to o ponad 10 punktów w każdym spotkaniu, Jerusalem na wyjeździe również gra overowo, na ostatnie 5 spotkań w lidze Izraela nie pokryli tego overu tylko raz inaczej ma się ich sytuacja w rozgrywkach europejskich jednak i tam ilośc punktów praktycznie zawsze przekraczała liczbe 150, Obie ekipy jak widać rzucają wiele i tracą również wiele punktów a ich ostatnie spotkanie przekroczyło ten over co daje w sumie całkowitą pewnośc że over powinien zostać pokryty bez wiekszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Koszykówka Niemcy

Spotkanie: Bayern Monachium - Alba Berlin

Typ:  Over 152,5

Kurs: 1.71

Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet

 

Bardzo dobra linia na to spotkanie. Pierwszy mecz skończył się remisowo 82:82 i dziś nikt tutaj nie odpuści. Obie ekipy przede wszystkim świetnie potrafią grać tempowo i takie coś na wzór run and gun. Bayern u siebie gra na dużo większej skuteczności niż on road, to oni są faworytem i to oni prezentują się lepiej na rzutowej skuteczności zza łuku i w grze ofensywnej. Alba zna rywali dość dobrze i tutaj wiedzą, że granie w obronie i wolno nie przyniesie im sukcesu. Już ostatnio coś takiego w ich wykonaniu okazało się klapą i przegrali 96:65 kilka dni temu. Tutaj goście z Berlina postawią raczej na wymianę ciosów i szybkie akcje i liczenie na błędy w ustawieniu się w destrukcji ekipy z Monachium. Bayern z tego co widzę w lidzę BBL w ostatnich 4 spotkaniach wygrał aż 4 razy i we wszystkich tych meczach padł wynik wyższy niż 152 pkt w meczu. W sumie to nie ma co się dziwić, obie ekipy posiadają usposobionych ofensywnie koszykarzy i tutaj raczej powinno się to przełożyć na zdobycze pkt w meczu. Jeśli obie ekipy utrzymają w tym spotkaniu tempo to zdobycze na poziomie 20 pkt na kwartę nie powinno stanowić problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Europa Puchar VTB Promo

Spotkanie: Unics Kazan - CSKA Moskwa

Typ: 2/2

Kurs: 1,66

Godz: 13:00

Bukmacher: Bet365

 

Dziś o godzinie 13:00 zmierzą się doskonale grające w obecnym sezonie ekipy mianowicie Unics Kazan i CSKA Moskwa. Mój typ na to spotkanie to 2/2 ponieważ CSKA to drużyna bardziej doświadczona i ambitna która z roku na rok gra w Eurolidze i radzi sobie wyśmienicie zawsze dochodząc bardzo wysoko, ostatni mecz tylko to potwierdza gdzie rozbili miejscowy Real Madryt 87:96. W lidze praktycznie nie mają sobie równych no może poza Khimky M. gdzie spotkania są bardzo wyrównane. W ostatnim ligowym meczu u siebie z Lokomotiv Kuban przegrali sensacyjnie 88:94 można to nazwać wypadkiem przy pracy lub nie gdyż kilku czołowych graczy nie grało prawdopodobnie odpoczywali na spotkanie w Eurolidze z Realem jak widać to pomogło.Jeśli chodzi o Unics Kazań to też bardzo solidny zespół który ogrywa ligowych rywali jeden za drugim, niestety ostatnio przytrafiła im się niemiła niespodzianka jednogłośny faworyt uległ na własnym parkiecie ze znakomicie grającą Zieloną Górą aż 54:71 ten wynik świadczy jak daleko odbiegała ich gra od ideału. Dziś pojedynek między pierwszym i drugim miejscem w tabeli tak jak powiedziałem na wstępnie CSKA to drużyna z wielkim doświadczeniem,kompletna , grająca zarówno dobrze z przodu jak i z tyłu, więc myślę że dziś potwierdzą tylko moje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Ukraina ACBU Superleague - Play Offy

Spotkanie: Dnipro - Budivelnik

Typ: Budivelnik +12.5 HA

Kurs: 1,83

Godz: 14:00

Bukmacher: Bet365

 Zaczynające się finały ligi ukraińskiej w koszykówce zaczynają się od spotkania Dnipro - Budivelnik. Dwa równe zespoły pod względem potencjału, które bez najmniejszych problemów awansowały do finału. Goście są żądni rewanżu za poprzedni sezon gdzie w półfinale przegrali z dzisiejszymi rywalami 3-2 przegrywając decydujący mecz jednym punktem. Goście na wyjeździe nie przegrali od siedmiu spotkań w każdym z nich wygrywając pewnie. Dopiero dzisiaj czeka na nich rywal z prawdziwego zdarzenia.Ostatnie pojedynki tych zespołów poza jednym meczem (71-44) były bardzo wyrównane, potwierdzą to wyniki : 70-72, 67-60 czy też 69-64. Ostatni wynik na korzyść dzisiejszych gości, którzy pokonali Dnipro u siebie. Gospodarze, którzy wygrali rozgrywki ligowe to aktualny wicemistrz Ukrainy. Jednym z najlepszych graczy zespołu z Kijowa jest Sergey Gorbenko, który już trzy razy grał w finale ale ani razu nie zdobył tytułu. Jak zapowiedział jego zespół jest gotowy by powalczyć o mistrzostwo z Dnipro. Budivelnik chce odzyskać stracony tytuł i powrócić na pierwsze miejsce. W pięciu ostatnich latach aż trzy razy byli mistrzami.  Mój typ to handicap +12.5, który jest spowodowany tym, że w meczu raczej nie będzie dużej ilości punktów(typy 140.5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NCAA

Spotkanie: Western Kentucky - North Teksas

Typ: Western Kentucky/ Western Kentucky (HT/OT)

Kurs: 1,68 :plus:  :plus:  :plus:

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Na dziś postanowiłem trochę inaczej i przyjże  się spotkaniu w NCAA gdzie Kentucky Western mierzyć się będzie  North Teksas. Gospodarze  w Conference USA zajmują obecnie 7 pozycję, goście 10 ale wg mnie dzieli ich sporo. North Teksas jeżeli coś jest w stanie ugrać w tych rozgrywkach to tylko u siebie w hali on Road natomiast spisują się fatalnie przegrywając jak leci stosunkiem przegranych do wygranych 12/1. Western gra u siebie  w hali gdzie nie tylko spisują się dobrze i wygrali 12 z 16 spotkań ale i w mojej opini posiadają dużo mocniejszy skład . Tacy zawodnicy jak Johnson 15 ppg , Aaron Crossy 13.5 ppg czy Chriss Docks 8.5 ppg są wartościowymi graczami. Dzięki ich dobrej grze w ostatnich tyg Kentucky Western wygrało 4 z 5 spotkań i to przegrane warte podkreślenia 4 pkt z literującymi UAB. (71:67). Ekipa gospodarzy posiada dość wysoki skład i solidnych obrońców przez co bardzo ciężko jest się wbić w pomalowane i ich udziałem pada spora ilość bloków.Gospodarze na pewno stać na spokojne prowadzenie od początku spotkania bo ich rywale on Road nie spisują się dobrze. W ostatnich 5 spotkaniach on Road regularnie przegrywali wyżej niż 10 pkt z czy tylko ze słabą ekipą Rice 8pkt także nie robi furory. Zdarzały się spotkania jak te z Charlotte on Road przegrane powyżej 20 pkt i to nie jest jeden gorszy mecz. Tutaj raczej goście nie powinni stanowić zagrożenia. Goście to słabszy zespół ich siła ofensywnę stanowią 4 graczy a reszta jest po prostu tłem. Fajnie grają katedra, Johnson i Reese ale to za mało na dobrze poukładany teamem z Kentucky. Ciekawi mnie forma Crosbiego który w ostatnim meczu z Louisville rzucił carre r high 34 pkt w meczu. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NCAA

Spotkanie: Texas A&M-CC - Sam Houston 

Typ: Texas A&M-CC -2.5 pkt OT :plus:  :plus:  :plus: 

Kurs: 1,81

Godz: 2:35

Bukmacher: Pinnacle

 

Na jutro zapraszam do rozgrywek uczelnianych w USA -  NCAA gdzie w Konferencji Southend mierzyć się będą ze sobą ekipy Texas A&M-CC i Sam Houston.

Drużyna z Teksasu to na razie 2 drużyna w tabeli i u siebie są piekielnie mocni. Wygrali nie tylko 0.793 wszystkich spotkań w lidze ale u siebie notują bilans 13 zwycięstw i 1 porażka.Posiadają wg mnie ogromną przewagę mentalną przed tą konfrontacją bo nie tylko u siebie są niemal nie do pokonania to już  3 razy w tym sezonie ogrywali rywali z Teksasu. Pierwsze spotkanie wygrali 51:48 a drugie już bardzo pewnie 70:75. Na pewno w w gospodarzach drzemie większy potencjał. Nie przegrywali z Stephen Austin 20 pkt jak własnie przegrali goście z Houston i to u siebie. Porażkę dosć niedawno otrzymali także od liderujących Stephen Austin(61:66) i tutaj nie ma co wiele się dziwić.

Ekipie z Teksasu wciąż brakuje niewiele bo 1 zwycięstwa do drużyny Stehena Austina. Tak więc ogromna motywacja aby ponownie pokonać 3 drużynę ligi Sam Houston. Atut własnej hali i fakt, że tutaj nie przegrywają powinna dodać im skrzydeł. Goście z Houston on road nie radzą sobie za dobrze bo bilans 7 wygranych i aż 9 porażek kryje się przy bilansie 13-1 gospodarzy we własnej hali. Do tego goście z Houston już nie walczą o nic wiele, nie dogonią liderujących ekip bo zebrali łącznie 13 porażek w 31 spotkaniach. Do tego Texas A&M-CC jest w świetnej formie i w 5 ostatnich meczach zanotowali 5 zwycięstw i w każdym pokrywali tą linię 3pkt.

To w sumie NCAA i choć wszystkie gwiazdy na niebie śwadczą o zwycięstwie gospodarzy radzę wstrzymać się ze stawką zbyt dużą - to młode chłopaki. 
 
Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Koszykówka - Austria:ABL

Data: 20.03.2016

Godzina:18:00

Spotkanie: Vienna - Gussing Knights

Typ: 2/2

Kurs:  2,30

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

Na dziś wybrałem interesujące spotkanie z ligi austriackiej pomiędzy Vienna a Gussing Knights.  Obie drużyny dzieli bardzo mały dystans w ligowej tabeli gospodarze obecnie zajmują 3 lokatę natomiast niekwestionowanym liderem jest ekipa gości Gussing. Mecze pomiędzy tymi drużynami są zawsze wyrównane, jednak w obecnym sezonie drużyna gości nie ma sobie równych wygrywając mecz za meczem czy to u siebie czy na parkietach innych drużyn ligowych.Dzisiejszy typ 2/2 jest dość ryzykowanym typem  ale jak najbardziej poprawnym, ponieważ przemawia za nim wiele czynników takich jak: najlepsza obrona w lidze obecnie straconych najmniej punktów, doświadczenie zawodników którzy z roku na rok grają w Euro Cup z mniej lub większymi sukcesami, skuteczność rzutów osobistych i w ataku. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 53:61 dla Gussing może wynik tego nie odwzorowuje ale mecz był bardzo zacięty i wyrównany, sądzę że dziś goście potwierdzą swoją znakomitą formę i odniosą 9 zwycięstwo z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NCAA

Spotkanie: Gonzaga Bulldogs - Syracuse Orange

Typ:  Gonzaga Bulldogs -4 pkt AH OT

Kurs: 1,82

Godz: 2:40

Bukmacher: Pinnacle

 

Jutro odpuszczam NBA  i biorę pod lupę spotkanie w NCAA gdzie jesteśmy na najważniejszych spotkaniach. Eight Elite to już blisko i naprzeciw siebie staną Gonzaga Buldogs i Syracuse Orange. Idę tutaj w pewne zwycięstwo Gonzagi. Wydaje mi się, że gospodarze obecnie prezentują bardzo mocny styl w ofensywie, posiadają dobre dzielenie się piłką i przemawia za nimi powtarzalność w zdobywaniu pkt w ofensywie. W 1 rundzie: 68-52 pokonali  Seton Hall, żaś w drugiej rundzie 82-59(szok) Utah i to świadczy o ich dobrej grze. W ekipie jest 1 Polak który obecnie nie przystąpi do draftu i przez kontuzję opuścił już część sezonu (a mowa o Karnowskim!). Gonzaga bardzo dobrze broni w ostatnich tygodniach . Potrafili zniszczyć  takich graczy jak Jakob Poeltl - obecnie 5 w Mocku do tegorocznego draftu.

Właśnie Bulldogs pozwolili mu na jedyne 5 pkt w meczu. Kolejnym przykładem był gwiazdor Seton Hall Isaiah Whitehead którego 4-24  z gry w meczu świadczy o formie Gonzagi. Kolejnym ważnym podkreślenia faktem jest wygranie wygranie West Coast Conference z bilansem 26 do 7. Co do Syracuse Orange posiadają mocną s5 i to na tym się kończy. Zagrali już sporo meczu, mieli łatwiejszy terminarz i brakuje im przede wszystkim ławki. Brak wsparcia rzutowej przy tak dobrze broniącej Gonzadze musi przynieść odzwierciedlenie na skuteczności rzutowej Orange. Syracuse dla mnie i tak osiągneli sporo. Pokonanie tak wysoko Utah to solidny znak, że Gonzaga będzie tutaj liczyć się z Kentucky o wygraną . Myślę, że tacy gracze jak Gbinije czy Malachi Richardson nie będą mieli za dużo do powiedzenia  i mocna defensywa Bulldogs szybko odskoczy już w pierwszej połowie. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka - Turcja: Super Ligi
Spotkanie: Buyukcekmece - Galatasaray
Typ:2/2
Kurs: 1,90

Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Zdecydowanym faworytem bukmacherów dzisiejszego pojedynku jest zespół Stambułu  mimo to grają na bardzo gorącym terenie gdzie gospodarze prezentują się bardzo dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie. Drużyny dzieli spory dystans  w tabeli na 3 miejscu Galatasaray a na 9 Buyukcekmece. Drużyna gospodarzy to bardzo wymagający i trudny rywal, a przede wszystkim grająca do końca i robiąca dużo problemów wyżej notowanym zespołom . Tuerecki zespół w ostatnim czasie bardzo dobrze sobie radził zarówno w swojej lidze jak i Eurolidze , świetną passę 7 zwycięstw z rzędu zepsuła bardzo mocna ekipa ligowa Darussafak pokonując po bardzo wyrównanym meczu u siebie Galatasaray 72:70. . Sądzę że dziś zdecydowane zwycięstwo przewagą 10-15 punktów odniesie Galatasaray a co pozwala mi tak myśleć to przede wszystkim w ostatnim czasie świetna dyspozycja filarów drużyny, ogromne doświadczenie którego gospodarze nie mają , z roku na rok gra o najwyższe cele w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Spotkanie: Giessen - Gottingen
Typ: Powyżej 157.5
Kurs: 1,85

Godzina: 20.00
Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Na dwie kolejki przed końcem niemieckiej BBL w oko rzuciło mi się spotkanie dwóch zespołów u których na tą chwilę nie można nic powiedzieć bo jest to wielką niewiadomą. Zajmujący 9 pozycję zawodnicy Gessen podejmą dziś zajmujących 16. pozycję gości z Gottingen. Gram zakład powyżej bo spodziewam się bardzo otwartego meczu, wyrównanego do ostatnich minut co w końcowym efekcie może skutkować walką do końca i wieloma faulami. Ale do rzeczy. Gospodarze z wielkimi chęciami do gry w play-offach - zostały dwa spodkania, tracą tylko 2 punkty do Wurzburga czyli tak na prawdę jedno zwyciestwo i aby myśleć o awansie muszą dziś wygrać. Jedno jest pewne, któraś z tych 3 wymienionych drużyn swoich celów nie zrealizuje bo Wurzburg w następnej kolejce gra na wyjeździe właśnie z Gottingen czyli dla gości tak na prawdę dzisiejszy mecz jest o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek. Gospodarze natomiast w następnej kolejce jadą do Berlina aby zmierzyć się z Albą - łatwo więc o zwycięstwo także nie będzie. Wobec tego myślę, że zawodników motywować nie trzeba - powinno być ambitnie, agresywnie co da nam faule - ogólnie walka na całego. Gdyby tego było mało zakład powyżej potwierdzają także statystyki czyli ostatnie wyniki obu zespołów. Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach: 171, 176, goście natomiast: 179 i 169 a ostatni head to head ze stycznia także wygląda okazale i potwierdza poprawność typu: 177. Wydaje mi się, że będziemy świadkami otwartej, szybkiej i wyrównanej gry i jeśli presja spotkania nie sparaliżuje doświadczonych graczy obu zespołów powinniśmy być świadkami overa i tak też stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Portugalia
Spotkanie: Barcelos - Ovarense
Typ: 1
Kurs: 2.13

Godzina: 22.30
Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

 

Na dziś proponuję trzeci mecz fazy play-off w portugalskiej LBP. Szósty zespół po fazie zasadniczej czyli Barcelos podejmie drużynę numer 3 czyli Ovarense. Mecz moim zdaniem powinien być bardzo wyrównany jednak nie tak jak to sugerują bukmacherzy lekko w stronę gości. Bukmacherzy sugerują się na pewno - miejscem w tabeli po rundzie zasadniczej i statystykami. Podczas gdy Ovarense dostało się do grupy top 6 i praktycznie wiedziało, że zajmie w niej 6-ste miejsce odpuściło i dało odpocząć swoim podstawowym zawodnikom stąd tak słabe ostatnie statystyki. W rundzie zasadniczej obie drużyny dzieliło zaledwie jedno zwycięstwo. W fazie play-off oba zespoły spotkały się już dwukrotnie na hali dzisiejszych gości - oba mecze bardzo wyrównane - raz wygrali goście 4 punktami, raz dzisiejsi gospodarze różnicą dziewięciu punktów. Aby myśleć o przejściu tej fazy gospodarze muszą dziś wygrać - a wszystko wskazuje na to, że może tak się stać. Goście bez podstawowego obwodowego, gospodarze na obwodzie radzą sobie bardzo dobrze. Atutem także jest gra centrów, którzy królują nad zespołem gości w zbiórkach zarówno tych defensywnych jak i ofensywnych. Zespół gospodarzy zaczął walczyć po niepowodzeniach i grze rezerwami w fazie TOP6, teraz po solidnym odpoczynku zaczeli grać tak jak potrafią i wydaje mi się, że zdecydowanie powalczą w dzisiejszym spotkaniu bo na parkiecie gości nie będzie już tak łatwo. Stawiam na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka VTB United League
Spotkanie: CSKA Moskwa - Nymburk
Typ: Nymburk +18
Kurs: 1.83

Godzina: 14:00
Bukmacher: bet365

 

Analiza: W Moskwie drugie spotkanie tych drużyn. Przed dwoma dniami lepsza okazała się drużyna rosyjska wygrywając 95-87, a więc różnicą tylko ośmiu punktów gdzie do przerwy prowadząc tylko trzema. Zespół gospodarzy już powoli zaczyna myśleć o Final Four Euroligi i moim zdaniem nie będzie chęci by wysoko wygrać to spotkanie. Nymburk to też nie jest byle jaka drużyna i na pewno zagra na odpowiednim poziomie i rzuci min. 80 punktów. W poprzednim meczu zgromadzili, aż 19 zbiórek w ataku. Goście to aktualni mistrzowie Czech co ciekawe od dwunastu lat nie znaleźli lepszych w swoich rozgrywkach, a i obecny sezon wielce prawdopodobne zakończą mistrzostwem swojego kraju(drugą drużynę Decin w marcu pokonali różnicą 38 punktów). W zespole gości dzisiejszego spotkania znajdziemy kilku reprezentantów Czech, a także dwóch zawodników amerykańskich, którzy przed sezonem dołączyli i dobrze wkomponowali się do drużyny. W lidze VTB United League Nymburk zajął dopiero ósme miejsce, przegrywając trzy ostatnie mecze rundy zasadniczej mocno komplikując sobie swoją sytuacje gdyż już na starcie Play Offów grają z silnym CSKA. 

 Przed sezonem można by się zastanawiać nad graniem w drugą stronę na CSKA, ale jak pokazał obecny sezon można powalczyć z drużyną z Moskwy pokazała to min. Crvena Zvezda Belgrad, która podobnie jak Nymburk przed meczem byli skazywani na porażkę(podobny handicap), a w obu meczach zagrali wyrównane spotkanie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Turcja: Super Ligi
Spotkanie:Gaziantep - Fenerbahce 
Typ:Fenerbahce (-5,5)
Kurs: 1,83

Godzina: 15:00
Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Zdecydowanym faworytem bukmacherów dzisiejszego pojedynku jest zespół Stambułu  mimo to grają na  gorącym terenie gdzie gospodarze już nie raz pokazali że potrafią wygrywać z silniejszymi drużynami z ligowej tabeli.. Drużyny dzieli spory dystans  w tabeli na 2 miejscu Fenerbahce a na 10 obecnie Gaziantep . Mój typ na to spotkanie to handicap -6,5 na Fenerbahce, gdyż zespół ten jest bardzo doświadczony,popełnia bardzo mało swoich błędów, skuteczny w obronie i ataku, a jeśli chodzi o swoją ligę nie ma sobie równych no może poza trzema drużynami m.in Anadolu Efes,Darussafaka i Galatasaray. Moje wątpliwości budzi jedynie kurs który na zwykłą 2 jest obecnie 1,40 to bardzo dużo wiem czym to może być spowodowane zbliżającym się w Piątek półfinałom Euroligi dlatego też mogą zostać wystawieni do gry gracze rezerwowi bo pierwszy mecz Fenerbahce gra u siebie z Laboral Kutxa mimo to myślę że nawet jeśli nie będą grać podstawowi zawodnicy spokojnie poradzą sobie z ekipą gospodarzy wygrywając mecz który jakby nie patrzeć też jest bardzo ważny w perspektywie dalszej walki o mistrzostwo kraju gdzie obecna strata wynosi dwa punkty do dogonienia ekipy Efes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka VTB United League
Spotkanie: Nymburk - CSKA Moskwa
Typ: Nymburk +10
Kurs: 1.83

Godzina: 18:30
Bukmacher: bet365

Analiza: Do bólu będę grał na drużynę z Czech w tej konfrontacji. Co prawda możliwe, że jest to ostatnie spotkanie tych drużyn w tym sezonie(CSKA w PO prowadzi 2-0) tak uważam to spotkanie będzie podobne do dwóch pierwszych. Oba spotkania wygrał zespół rosyjski jednak w obu meczach nie była to aż taka przewaga na jaką wyglądały kursy. Jedno zwycięstwo ośmioma punktami, drugie zaś siedmioma pokazuje, że niewiele zabrakło zespołowi z Nymburka na sprawienie sensacji. Trzeci mecz odbędzie się w Czechach co nie ukrywam jest dużym atutem miejscowej drużyny. U siebie jest to zespół grający offensywną koszykówkę nastawioną na rzuty trzypunktowe, często przekraczając liczbę 90 punktów na mecz. Goście, którzy nie bez problemu wygrali poprzednie spotkanie pomimo pierwszej słabej kwarty 15-25 na wyjeździe nie będą mogli sobie pozwolić na tak słaby początek spotkania gdyż będzie zdecydowanie trudniej. CSKA u siebie jest na prawdę trudną drużyną do pokonania zresztą tak jak na wyjeździe, ale rzadko kiedy potrafi nawet ze słabszymi drużynami jak jutro Nymburk wygrać różnicą dwucyfrową. Dla gości jest to idealny sprawdzian przed Euroligą. Nymburk nie ma nic do stracenia dlatego dobrym wyborem byłoby też zagranie over w tym meczu gdyż wynosi on tylko 168!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...